Otwarte Forum Tematyczne – 3.10.2016

Lekarz Waldemara Ostrowska, oprowadza po wyjątkowym ogrodzie, w Jarkowie k/ Lewina Kłodzkiego.
http://ogrod-japonski.republika.pl/index.html


Wykład Mariusza Brzoskowskiego na XIV Harmonii Kosmosu w Sulistrowicach.


 

24 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 3.10.2016

 1. No a tutaj to po prostu euforia?Witam w klubie panie Kukiz
  Nie mogę zgodzić się ze względów etycznych na projekt, który mówi: róbta, co chceta ze swoim dzieckiem, bo to moje ciało. Trzeba było zdawać sobie sprawę, komu się dawało to ciało i kiedy się dawało, i jak się dawało, że się nie rozleciało – powiedział Kukiz na antenie radia RMF FM.
  http://www.o2.pl/hot/kukiz-szokuje-trzeba-bylo-zdawac-sobie-sprawe-komu-sie-dawalo-6044300339836033a

  1. Największą krzywdą jaka może spotkać dziecko, to niekochająca rodzina.Miałam taką, więc wiem co piszę.Bardzo katolicka i bardzo dysfunkcyjna.
   Gdyby mnie wyskrobali to może lepiej bym trafiła.Dziecko, którego nie kochają rodzice jest tym naznaczone przez całe życie, dlatego jestem za aborcją dzieci na których urodzenie nikt nie czeka.

   1. Tak Qcyp nic nie zdarza sie przypadkiem jak jest manipulacja w Astralnej rzeczywistosci . Nic nie zdarza sie przypadkiem jezeli chodzi o oproznienie ziemi z ludzkiej swiadomosci . Nic sie nie dzieje przypadkiem jak sie pokaza jednostki na swiecie , ktore sie nie beda mogly pozbierac ze swoim zyciem A o to chodzi koscielnym wladzom uzurpujacym sobie akcess do SOUL .

   2. Chyba nie sądziłaś że ziemski Astral rożni się od życia fizycznego?Wyobraź nas sobie bez ciał fizycznych ,zapisane Psyche tymi wszelakimi dziwadłami/wierzeniami.Co byśmy robili,siedzieli w kościele,politykowali,pracowali itd?A może Z INNYM ZAPISEM/WIBRACJĄ bylibyśmy częścią tego Wszechświata,niekoniecznie tyko ZIEMI?. Dlatego z całą odpowiedzialnością twierdze że nie jesteś Ziemianką/słowianką,po prostu twoje Psyche tu nie pasuje inny zapis inna wibracja inna zupełnie świadomość istnienia.

 2. Pawłowicz o CETA i TTIP

  Poseł Krystyna Pawłowicz z Prawa i Sprawiedliwości przekonuje, że umowy CETA i TTIP nie są korzystne dla Polski i podkreśla, że „rugują one demokratyczne mechanizmy na rzecz hybrydowego systemu władzy korporacji”.

  Prof. Pawłowicz biorąca udział w debacie o uchwałach dot. CETA tłumaczyła, że zarówno ta umowa, jak i druga (TTIP) były negocjowane przez KE w tajemnicy. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości zwraca uwagę, że na mocy forsowanych zapisów mogłoby dojść do sytuacji, w której „państwa miałyby płacić korporacjom olbrzymie kary”.
  http://niezalezna.pl/87091-pawlowicz-o-ceta-i-ttip

  1. W TYM MOMENCIE JEST NIE WAŻNE CO ONI MÓWIĄ!!!Natomiast jest bardzo ważne kto siedzi koło Putina z prawej strony.Matteo Renzi to czlowiek stricte powiązany z włoskimi bankowcami.Co raz więcej Włochów dowiadują się o jego poplecznikach tkwiący po uszy we wszystkich działaniach zmierzających do zaprowadzenia NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA!To jest niezbity dowód że Putin i jego ferajna(oligarchowie) defakto uczestniczą w bardzo skomplikowanym procesie inwazji na Chiny, wraz z pożal się boże nowym prezydentem Trumphem komediantem niczym Berlusconi ,któremu Włosi jak i jemu gabinetowi życzyli katastrofy smoleńskiej!Jednak to nie możliwe ,zbyt wielka zażyłość z putinem/Rosjanami którą kontynuuje Renzi.Sytuacja zaczyna się krystalizować.
   Nie ten wróg który mówi w twarz,
   ale ten co milczy!

   1. Dlaczego ten dziennikarzyna z miną jakby ciało go uwierało nie zadał zasadniczego pytania,mianowicie;Dlaczego pan panie Putin co innego mówi a co innego robi i w ogóle dla kogo tak naprawdę pan pracuje?No chyba nie bierze pan mnie za idiotę że tak łatwo można porzucić odwzajemnioną miłość świata zachodniego, czytaj NWO.

   2. Jednak wiem co mówię!!
    Donald Trump, który ma sporą szansę na zostanie kolejnym prezydentem USA znowu wpadł w kłopoty. I to potężne. Ujawniono nagrania, na których kontrowersyjny miliarder, będąc już żonaty, opisywał jak chciał uwieść pewną kobietę. Nie żałował przy tym wulgaryzmów i obelżywych, seksistowskich komentarzy.
    http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/donald-trump-znowu-ma-klopoty-wulgarna-tasma-donalda-trumpa/2bb6w0w
    Drugi Berlusconi komediant i cham a nie przywódca.

Comments are closed.