Otwarte Forum Tematyczne – 3.10.2017

Edyta Jaroszewska-Nowak komentuje wynik niedzielnego referendum w sprawie GMO w gminie Świdwin. Frekwencja ponad 10 procent i ponad 90 kilka procent głosów przeciw GMO – to duży sukces dla przeciwników GMO.


W dniach 23 – 24 września 2017 r. w ośrodku ANPOL w Starym Oleśnie odbył się I Zlot Zwolenników Czakramu Wawelskiego. Oprócz tematyki związanej bezpośrednio z Czakramem Wawelskim można było wysłuchać wielu innych prelekcji. Jedną z nich wygłosiła
Barbara Zalewska, od 30 lat interesująca się ezoteryka i fizyką kwantową. Jest dyplomowaną bioenergoterapeutką, jasnowidzem. Pracuje jako medium. poprzez swój dar widzi przeszłość i przyszłość oraz poprzednie wcielenia osób, które proszą ją o pomoc.
Więcej na stronie http://www.barbarazalewska.pl/


 

8 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 3.10.2017

 1. Ach dzisiaj czwartek, znów będzie można z uwagą i zainteresowaniem posłuchać Tadzia.Jednocześnie wyłuskać/wyłowić sterylnych na Miłość hihihihihihihihi

 2. Majestic prześlij jeszcze raz link, Libero Berozziego, z tą hipnozą czy co tam było… to 2 godzinne 🙂 Pozdrow bracie !

  1. 3 godzinne chyba, albo jak możesz to wyjaśnij o co tam chodziło… link lub wyjaśnienie 🙂 bo zabierałem sie do tego chyba 4 krotnie i nigdy nie obejrzałem, he dostałem wezwani na policję, w sprawie swojej pracy.

 3. Uwaga! odwołane posiedzenia w Sejmie.

  Razem walczymy o Polskę Wolną od GMO i o dostęp do dobrej żywności od rolników!

  Witajcie,
  dostaliśmy wiadomość od Przewodniczącego Komisji Rolnictwa – Jarosława Sachajko – że posiedzenia nadzwyczajnej PODKOMISJI/KOMISJI w sprawie GMO i w sprawie sprzedaży żywności przez rolników, które miały być 9 i 10 października ZOSTAŁY ODWOŁANE.
  UWAGA! Teraz te posiedzenia są planowane podczas sesji Sejmu, która jest w dniach 25-26-27 października…PROSIMY WYKAŻCIE ZROZUMIENIE dla zestresowanych polityków (zestresowanych naszą obecnością), którzy robią wszystko (!) abyśmy nie dojechali na te posiedzenia. NIE PODDAJCIE SIĘ I REZERWUJCIE CZAS 25-26-27 października bo tylko razem możemy wywalczyć Polskę Wolną od GMO i dostęp do dobrej żywności od rolników!

  Szczegóły posiedzeń podamy jak tylko będziemy coś wiedzieć.

  Polecamy:
  1. artykuł Juliana „Jak pozostać przy zdrowych zmysłach w czasach coraz większego szaleństwa”:
  http://www.prisonplanet.pl/kultura/jak_pozostac_przy,p1362013383 2. film „OBRONA POLSKIEJ WSI” https://www.youtube.com/watch?v=-h8uTUc5BGk

  Z pozdrowieniami,
  Jadwiga Łopata i Julian Rose

Comments are closed.