Otwarte Forum Tematyczne – 3.11.2014

Dzięki uprzejmości firmy SJOS, na zlecenie której realizujemy poniedziałkowe programy, dostaliśmy prawo do zamieszczenia i upublicznienia tego odcinka na kanale NTV.

W tym programie oprócz stałych gości tj. dr Stefana Sterca (gospodarza) i Janusza Zagórskiego (prowadzący) wystąpił współpracownik firmy SJOS Mieczysław Dziurkalec. Przez wiele lat pracował na Ukrainie,a przez ostatnie 2 lata przebywał w Kijowie. Był obserwatorem wielu ukraińskich wydarzeń poczynając od „pomarańczowej rewolucji” do chwili obecnej. Rozmowa oscyluje wokół tematyki ukraińskiej i relacji z Polską oraz tła historycznego obecnych wydarzeń.

SJOS jest jedną z najstarszych firm doradczych w Polsce, działającą od 1987 roku. Jest firmą wszechstronną, wykonującą różne usługi specjalistyczne, a w miarę potrzeb klienta kompleksową obsługę doradczą głownie w obszarze organizacji i zarządzania, ekonomiki i finansów, jak również problemów prawnych. Więcej na: htttp://www.sjos.pl


5 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 3.11.2014

 1. Witam
  Z trudnością dotarłem do połowy tego nagrania. Ten pan uczesany na pudelka opowiada tam niezłe banialuki i jedynym tytułem do dania Panu mikrofonu jest to „że on tam był” :-). Ni bardzo wiadomo do końca kto zacz, po za tym ze to kolega kolegi. O Polakach i ich losie wcześniejszym i teraźniejszym ani be ani me ani kukuryku. Ominęli to wszyscy Panowie w studiu szerokim łukiem. Chcąc nadrobić ten brak pozwolę sobie na wklejenie wywiadu przeprowadzonego z Polskim kapłanem z Kijowa pracującym na rzecz Wspólnoty Polskiej na Ukrainie. Proszę o obejrzenie wywiadu z nim i wyrobienie sobie samemu opinii w temacie. Los Polaków na Ukrainie i jak ma się do tego los Ukraińców w Polsce.

  Tutaj link do wywiadu z ks. Wiesławem Pęskim z Polskiej Parafii w Kijowie
  https://www.youtube.com/watch?v=gGsRwkEJoX8

  1. Kiedys pisałem tu,że ważny jest los Polaków na Ukrainie i ich zdanie.No cóż -pan Zagórski ma przekombinowany system wartości-to taka wielka przestrzeń w którą wkłada się wszystko,nie jak do kompostownika,bo tu trzeba uwagi,nie jak do śmietnika,bo sortować należy,ale coś do czego można wrzucić wszystko,bez rozróżnienia,co jest wartościowe,a co nie -bez mieszania trawy ze szkłem.

 2. Nie wiem czemu ja slucham tej propagandy ktorą slychac bylo przez dlugi czas w telewizorze.
  Ktos kto byl na Majdanie wcale nie oznacza ze ma wiedzę na calą ta zlozoną sytuacje ktora tam zaistniala.
  Byly oodzialy oplacane ktore siedzialy miesiacami na Majdanie a do nich sie dolaczyli setkami tysiecy zwykli ludzie niezadowoleni z wladzy(jak wiekszosc spoleczenstw).
  Gdyby u nas ktos wynajal takie jednostki wyszkolone ,ile ludzi by sie do nich dołaczylo tylko po to, zeby tych z sejmu usunąć?
  Mnostwo.A ile ludzi by tam zostalo gdyby zaczęli do nich strzelać?zwyklych ludzi bardzo niewielu.A ci oplacani by szli pod kule.
  Ilu ludzi by poswiecilo prace zeby siedziec pod sejmem 2 miesiace?moze bezdomni.
  Sytuacja na Majdanie była sztucznie wykreowana i podparta niezadowoleniem społecznym.

  1. Nie mogą tego znieść. Bestia została powstrzymana, teraz będziecie tracić pieniądze zrabowane a za chwile zablokujemy wszystkie drogi.System pada jak cholera hihihihihihihihihi

 3. Zagórski, ty [……] […]ana. Zakładaj myckę i wypierdalaj na Marsa. Oni już tu są.

  //
  Piotr, nie używamy wulgaryzmów, choć wiem że program zagotował nie tylko Ciebie…

  Voytek – [Admin]

Comments are closed.