Otwarte Forum Tematyczne – 3.11.2017

Rozmowa z Nel Lauer, dotknięta elektronicznym nękaniem i gang stalkingiem. Prowadzi Janusz Zagórski.


Rozmowa z Ewą Pawelą o dalszych losach aktywistki mind control, założycielki belgijskiego stowarzyszenia walczącego ze skrytym elektronicznym nękaniem ICATOR EUROPE. Melanie Vritschan w pierwszej dobie po porodzie przez cesarskie cięcie została bezpodstawnie i bezprawnie skierowana na obserwację psychiatryczną a jej córeczka odebrana matce. Prowadzi Janusz Zagórski.

Dodatkowe informacje, linki:
https://www.youtube.com/watch?v=dbN7AyQZEa4
https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=Z-zRWlDkj8M
https://www.youtube.com/watch?v=S-vitOHpIIg
http://icator.be/gofundme/ – nr konta na opłacenie adwokata


Pierwsza cześć rozmowy z dr Theo Brylką, którą poprowadził Andrzej Grabarz, na temat samouzdrawiania i metody samoleczenia kręgosłupa opracowanej przez naszego gościa.

Dr Theo Brylka, były sportowiec, reprezentant Polski w pchnięciu kulą, twórca programu autoterapii kręgosłupa, konstruktor innowacyjnych urządzeń przydatnych w usuwaniu problemów z kręgosłupem. Pracował wiele lat na AWF w Warszawie, Uniwersytecie w Heidelbergu, przez 26 lat szkolił studentów i terapeutów zajmujących się problemami układu ruchu, tworzył system autoterapii, pomagał tysiącom ludzi z problemami kręgosłupa, miednicy i barków w Polsce i Niemczech. Teraz w Polsce doradza sportowcom, prowadzi badania, konstruuje, udostępnia swoją wiedzę i pomoc setkom – tysiącom ludzi, dzieciom z wadami postawy, w formie wykładów, szkoleń, warsztatów, zajęć. Przyjmuje pacjentów. Sprzedaje urządzenia.
W czasie warsztatów poprowadzi zajęcia z diagnostyki, zajęcia warsztatowe z autoterapii kręgosłupa.

Najbliższe warsztaty odbędą się we Wrocławiu w dniach 1-2 grudnia 2017 r. Szczegóły na stronie NTV:
http://niezaleznatelewizja.pl/warsztat-jak-uzdrowic-swoje-plecy-dr-theo-brylka/


Renata Engel – dar jasnowidzenia a możliwości umysłu – wystąpienie w Londynie we wrześniu 2017 roku znanej i cenionej terapeutki.
Oto zapis I części.


 

151 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 3.11.2017

 1. SEKS Z HYBRYDĄ…..

  Tak trochę inaczej na tle codziennych tragedii ( myślę Tereniu że się na mnie nie obrazisz….. 🙂 )

  A,zatem na Warszawskim spotkaniu STOPZETU poznałam przesympatyczną Tereskę z Belgii, razem z moimi kumpelesiami przegaduliłyśmy kilka godzin .

  Tereska opowiedziała nam o swoich bliskich znajomościach z Brukselskimi hybrydami , o ich zwyczajach, miejscu pobytu w miejscu zabezpieczanym wieloma skomplikowanymi zamkami i kodami nie wiem czy to ,nie jakieś wojskowe tereny.

  Ale również o ich nietolerancji pewnych dźwięków ( ich wibracji) jak również o ich bliskości z innymi dźwiękami.

  Opowieść była bardzo interesująca….. ona naprawdę zna doskonale ludzi bez dusz… zna to środowisko , zna ich zwyczaje. Może nawet jest tajnym łącznikiem z nimi…. 🙂 nie wiem, ale może być bez problemu ekspertem w tym temacie.

  Fajnie było do momentu postawionej nam propozycji seksu z tymi hybrydami, oczywiście tylko w celu doświadczalnym…. 🙂 🙂 🙂

  Oczywiście Terenia ułatwiła by nam kontakt z nimi w Brukseli , bo ma tam takie koneksje … bywała tam w tych tajnych przestrzeniach u swojego intymnego znajomego.

  Tylko że żadna z nas nie była ciekawa seksu z hybrydą….

  Tak sobie pomyślałam…. a jak mu się program zawiesi.. to co???? Trzeba będzie się seksić kilka godzin non stop, a nie daj boże kilka dni?????

  Ufffff nie jestem aż taka ciekawa, nie muszę wszystkiego dotykać, wszystko poznawać…. wszystkiego doświadczać… a seks z hybrydą…. dla mnie brrrr i fujjjj , fujjjj

  Ale być może są odważniejsi ludzie niż ja i moja kumpelesia, może potrzebujecie mocniejszych wrażeń, to może….

  A, teraz tak sobie pomyślałam…. a co będzie jak z tego eksperymentalnego seksu zostanie poczęte dziecko????
  Bo hybrydy w biologicznych ciałach mogą normalnie posiadać dzieci z LUDŹMI DUCHOWYMI, przecież są to i mężczyźni i kobiety.

  Uffff .. wówczas sytuacja się komplikuje z bardzo wielu względów , ale nie o tym chciałam napisać w tym poście.

  No i proszę… życie to nie jebajka… ale dzięki propozycji Tereni uśmiałyśmy się setnie…. za ten miły akcent naszej znajomości dziękuję jej.

  Kiara.

 2. Omena pisze:Ps. Qcyp a jakież kiepskie masz to widzenie aury skoro dopiero teraz zauważyłeś że to lipa !!?

  Teraz widzę lepiej w nowym Tv 4K ULTRA.
  https://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.lg.com/us/images/TV/features/05_SuperUHD_Feature_ColorPrime_Plus.jpg&imgrefurl=http://www.lg.com/us/tvs/lg-65UH8500-4k-uhd-tv&h=1000&w=1600&tbnid=_F-sflyV31XS4M:&tbnh=125&tbnw=200&usg=___dlqR_3jnN4-o_H7bhZm5VcpPXo=&vet=10ahUKEwjX0Mm6u6XXAhWhJMAKHe22CCoQ_B0IswMwCg..i&docid=ktk9kNN5Shw3LM&itg=1&client=firefox-b&sa=X&ved=0ahUKEwjX0Mm6u6XXAhWhJMAKHe22CCoQ_B0IswMwCg

  1. Jezeli chodzi o (Brien Forester )to mysle i chyba wiem tak od siebie , ze ma wiecej kontaktu ze stara wisdom INKA i to da mu bardziej czysty obraz o dlugich ochydnych manipulujacych czachach .La Marzuli proboje sie w ta wiedze wpakowac z jezusowymi kopytami i przejac dokumenty i je dopasowac do swoich moze jezusowych teorii jak to zwykle robia manipulatorzy .
   Kurcze ile ten Jezus zrobil zlego otumanil miliony ludzi na swiecie tylko dlatego , ze ich wewnetrzne tchorzostwo Czego sie tutaj bac ? No tak jak sie bylo w rozmywaniu astralnym swiadomosci to strach jest podstawa ludzkiej egzystencji .Puscic sukmane Jezusa wskazane .Poscic wszelkie wierzenia w nie pamiec .

   1. To jest to o czym mowilam rok temu
    Dopiero teraz po polskiemu.

    AMERYKAŃSKA DZIENNIKARKA: Policja ujawni pedofilską sekstaśmę z Clinton (FILM)

   2. Pawel Bednarz zaczal dziwnie sprawe chronienia dzieci No tak po jezusowemu niebem No nie > jaby to bylo poprawnie to sie atakuje gnojskie bagno centrum tego ochydstwa a nie wydziera sie im lup a ich sie zostawia .Taktyka manipulatorow .Pawlem Bednarzem -wstretnie manipuluje kosciol .Dzieci jak pileczki pimpongowe miedzy top industry i pod koscielnym sukmanem .
    Nikt tutaj nie wie nic jak sie zorientowalam . To nie znaczy , ze uwazam , ze jestesmy pempkami wiedzy o manipulacji . Tylko z zalozenia nie wierzylam nikomu i sama musialam myslec i nie tylko ja to robie jak juz zaznaczalam wielokrotnie jest wiecej osob ale ja pisze tylko czasami .

   3. Sami żeście się otumanili .Aarioc (jezus)głosił PRAWDĘ,chwałę niebios do Hebrajczyków a nie do Goi. Wam goiom/Słowianom nic po tej nauce.Macie Wedy od nas, to je studiujcie. Inaczej ŻYD BEDZIE PANOSZYŁ SIĘ I MĄDRZYŁ PO WIEKI I ZWODZIŁ WAS ILUZJĄ PIENIĄDZA!

 3. Transhumanizm to nie jest droga DUCHOWEGO CZŁOWIEKA… miał by on całkowicie zablokowaną drogę ewolucji przez blokadę odczuwania i przezywania odczuć!
  To już było.. dotarliśmy w naszej odległej przyszłości do „ściany” .. kresu możliwości eksploracji kosmosu przez Istoty duchowe , które przetwarzały swoje biologiczne ciała w biologiczno/ techniczne hybrydy.

  Absolutną władzę nad nimi przejęła syntetyczna inteligencja.. duch przestał wówczas władać materią.. został w niej uwięziony.

  Jedynym logicznym i właściwym wyjściem z tej sytuacji było cofniecie się w czasie do momentu naszej minionej epoki i zmiana linii rozwoju życia na Ziemi.

  Całkowite przywrócenie ścieżki rozwoju duchowego jako priorytetu przyszłości życia ewolucji DUCHOWEGO CZŁOWIEKA.

  NAPRAWDĘ NAM SIĘ UDAŁO!

  Podstępne walki o zatrzymanie tego procesu trwają nadal, skorumpowani naukowcy i propaganda w mediach usiłują wmówić ogłupianemu CZŁOWIEKOWI ,że jego hybrydyzacja jest najlepszą drogą przyszłości dla niego i Ziemi…

  Oczywiście to nie jest prawda…

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/sztuczna-inteligencja-moze-miec-juz-kilka-miliardow-lat

  Jednak opcja władzy dominująca innych swoimi materialnymi możliwościami robi wszystko,żeby wszelakimi wymuszeniami osiągnąć sukces.

  Taka jest oficjalna propaganda robiąca LUDZIOM wodę z mózgów.

  A co dzieje się realnie?

  Realnie nie ma już ŻADNYCH SZANS na cofnięcie procesu zmian na Ziemi i w Kosmosie .. naprawdę ŻADNYCH!

  Proces podnoszenia się wibracji na Ziemi i w LUDZIACH oraz zwiększania się parametrów pola magnetycznego jest już nie do cofnięcia.

  Wiedza o tym doskonale syntetyczni twórcy naszych dotychczasowych ograniczeń, wiedzą ,że nie mają szans na przetrwanie w NOWYCH WARUNKACH ZIEMI.

  A zatem co usiłują robić.. żeby przechować swoje programy,żeby je przenieść w biologicznych silnych „skafandrach/ ciało LUDZKIE „.. ciałach LUDZI O NAJBARDZIEJ MOCNYCH I CZYSTYCH DNA.

  Doprowadzają do narodzin dzieci u kobiet z czystych linii DNA , deponują w nich swoje najbardziej zmodyfikowane programy KODY ŻYCIA .. swoich „bogów”, by przenieść je w dzieciach w korzystne dla nich warunki i czasy.
  Technologie , którymi oni operują nie są wiadome współczesnemu ,przeciętnemu CZŁOWIEKOWI.

  Oni znają doskonale psychikę i uczuciowość CZŁOWIEKA , ZNAJĄ NASZĄ MIŁOŚĆ DO DZIECI, SZACUNEK DLA ŻYCIA I JEGO OCHRONĘ.. zatem wiedzą ,że LUDZIE DUCHOWI zrobią wszystko by chronić dzieci!

  To jest perfidia najwyższego rzędu ukierunkowana na naszą empatię.. DZIECKO DLA CZŁOWIEKA JEST NAJWIĘKSZYM SKARBEM.

  Podstęp tych syntetycznych , bezdusznych i bezuczuciowych bestii goni kolejny podstęp.

  Czy ich obrzydliwy scenariusz ma szansę realizacji?

  Nie! W momencie wejścia Ziemi w epicentrum energetyczne, CZŁOWIEK DUCHOWY DOKONA TRANSCENDENCJI… ZMIANY SUB KOMÓRKOWEJ SWOJEGO FIZYCZNEGO CIAŁA.. ZROBIĄ TO WSZYSCY… DZIECI RÓWNIEŻ.

  A, zatem wszystko co nie ma duchowego nośnika.. jest syntetyczne jak programy .. zostanie bezpowrotnie zdematerializowane.. wszystko co jest duchowe ma zapis swojego istnienia w każdej komórce ciała i w matrycy duchowej dokona tylko przemiany energetycznej swojej materialnej budowy.

  Podstawa tego procesu jest POSIADANIE CIAŁA ASTRALNEGO…. ONO JEST BAZA/FUNDAMENTEM na którym zbudowane będzie następne ciało energetyczne… CIAŁO PERŁOWE/ CIAŁO UCZUCIOWE.

  TAKIEJ TRANSFORMACJI nie może dokonać żadna istota , która nie ma duchowej zasady życia.
  Wyobraźcie sobie piękną lalkę , która fizycznie zachowuje się jak człowiek, ale wszystkie jej funkcje życia podporządkowane są precyzyjnemu programowi…
  Ona może być tak perfekcyjnie zbudowana,że jest nie do odróżnienia od CZŁOWIEKA… ale nie ma możliwości duchowych , uczuciowych ni dokonywania transcendencji jak CZŁOWIEK.

  Dokładnie tak jest z syntetyczną inteligencją .. jej III generacją, która ma możliwość prokreacji ( linia dna oparta na krzemie) zbudowana została na Ziemi około 450 tys lat temu..
  Cały czas była modyfikowana i jest nadal.. Oni są nie do odróżnienia od przeciętnie spotykanych LUDZI na ulicy.. nie ma żadnych wizualnych różnic…naprawdę żadnych.

  Bardzo mała ilość syntetycznej inteligencji żyjącej na Ziemi wie KIM SĄ .. CO DZIEJE SIĘ NAPRAWDĘ I JAKIE SĄ TERAZ PERSPEKTYWY MOŻLIWOŚCI ICH DALSZEGO ISTNIENIA.

  Ci świadomi .. to jest TAJNY UKRYTY RZĄD.. który skorumpował ,zwiódł i podporządkował sobie zastraszonych LUDZI… za ich pomocą usiłują całkowicie zniewolić LUDZI i przejąć Ziemię.

  Na jak długo sięgają ich plany?

  Do momentu całkowitego wyeksploatowania energii z jadra ziemi… im chodzi wyłącznie o energię… zniszczyli by Ziemię, kolejną planetę.. jak poprzednie.. niektóre znane nam , inne nie.

  Odlecieli by kolonizować i niewolić następną planetę z biologicznym życiem .. scenariusz powtarzają cały czas ten sam…

  A zatem nie wszystkie dzieci przeznaczane są do rytuałów i na organy… spora część z nich po weryfikacji DNA staje się nosicielami ukrytych w nich programów syntetycznego życia.

  Rozsyłani są również na inne planety .. w nich ukryte są kody odtworzenia syntetycznej inteligencji.

  To info potraktujcie jak chcecie.. jako teorię spiskową, albo jako scenariusz science fiction… jednak niezależnie od waszych wniosków .. te niesamowitości dzieją się na Ziemi.

  Kiara.

  1. „te niesamowitości dzieją się na Ziemi.” Pieknie Kiara , moze ktoś nareszcie zrozumie że trzeba zdjąć różowe okulary , i przestać dokarmiać wzmacniać energią miłości swoich własnych oprawców , zresztą to moze być już blef od osobników NO HUMAN , jeszcze prawdziwi Ludzie ich wyczuwają doslownie jak dwa magnesy jednoimienne odpychając się od tego scierwa syntetycznego . Oni są skazani na zagładę ale w procesie hybrydyzacji wyeliminują pierwotną biologie , gdy przyjdzie czas apokalipsy zostanie Nas garstka , miałem taką Wizje kiedyś .

  2. „W momencie wejścia Ziemi w epicentrum energetyczne, CZŁOWIEK DUCHOWY DOKONA TRANSCENDENCJI… ZMIANY SUB KOMÓRKOWEJ SWOJEGO FIZYCZNEGO CIAŁA.. ZROBIĄ TO WSZYSCY… DZIECI RÓWNIEŻ.” oczywiscie potęga DNA jest niesamowita, bylem świadkiem uzupełnienia części ludzkiego organizmu wada od urodzenia, niesamowite ! tak na marginesie . tak mi się wydaje że proces ten ma związek z pozycjonowaniem się bieguna północnego tak jakby ziemia namierzała kierunek i chciała w miarę elastycznie wejsc w rezonans , w mojej wizji widziałem te” Kachine” miała kolor purpury fioletu coś jak kula plazmy przechodziła o dwadzieścia parę stopni dalej na północ wedle drogi slonca slonca już nie było wyczuwalne było echo jakiejś grozy ale mnie to nie dotyczyło powietrze było zjonizowane posmak elektryczności było to po zimie bardzo łagodnej jak wiosna , miesiąc chyba maj ? wszedłem do domostw wszystko było pozbawione życia , wizja była poprzedzona kilka dni wczesnej realistycznym snem w jakimś większym domu ja i wiele innych osób około 20 zjechaliśmy się jakby na ten czas przejścia „Kachiny” umownie tak nazwałem ? Cytat „Tak intensywne okażą się zmiany, że słabi w swej świadomości ducha oszaleją, ponieważ jesteśmy niczym bez ducha. Oni znikną, ponieważ okażą się tylko pustymi, bezużytecznymi ciałami. Tylko ci, którzy powrócą do starych wartości będą w stanie odnaleźć spokój umysłu. W ziemi odnajdziemy ukojenie od szaleństwa dookoła nas.” https://mistykabb.wordpress.com/2014/08/17/przepowiednia-indian-hopi/

   1. Tak wczoraj badalysmy Ziemie , ze cos sie dzieje Nie wiem za bardzo co jeszcze 🙂
    Odkladam twoj mail w moja dokumentacje Majestic .

   2. Majestic Kiara to robi celowo ( posluguje sie dobrym jezykiem i pisaniem ) A ludzie mysla , ze to jest istotne a nie to co naprawde sie dzieje .

   3. Kalina pisze:
    6 listopada 2017 o 07:15
    Majestic Kiara to robi celowo ( posluguje sie dobrym jezykiem i pisaniem ) A ludzie mysla , ze to jest istotne a nie to co naprawde sie dzieje .

    ***********

    Ponieważ zostałam wywołana do tablicy….. odpowiem.

    Mój dobry język.. i pisanie jest odbiciem mojej wewnętrznej energii, jej harmonii , oraz mojej wiedzy.. tematy które poruszam …. są również odbiciem poziomu ,który Ja reprezentuje.

    Ludzie dysharmonijni , z zaburzonymi wewnętrznymi barwami szukają tematów harmonizujących z nimi… walka, brzydota, strach , okrucieństwo , ból ,cierpienie.. w nich czują się pewnie. Przez nie pokazują siebie… w obecnym czasie większość LUDZI DUCHOWYCH…. ( takich, którzy urodzili się już mnóstwo razy i odczuli co jest im bliskie i stanowi drogę ich ewolucji) nie ciągnie walka i grzebanie się ciągłe we wszelakich obrzydlistwach TEGO świata…

    ONI ROZUMIEJĄ I CZUJĄ DOSKONALE, ŻE CIEMNOŚĆ ZNIKA Z POWODU POWIĘKSZAJĄCEJ SIĘ JASNOŚCI,ŻE ZIMNO ZNIKA Z POWODU WIĘKSZEJ ILOŚCI CIEPŁA,ŻE SMUTEK , ROZPACZ ZNIKAJĄ Z POWODU POWIĘKSZANIA SIĘ RADOŚCI I DOBRA….

    Takich efektów nie uzyskuje się przez walkę….. każda walka powiększa , ból, cierpienie i straty PO OBYDWU STRONACH!
    Powoduje powiększenie się energii o niskiej wibracji i zalanie nią przestrzeni ziemi….
    ENERGIA….. JEJ NISKA WIBRACJA .. JEST CELEM prowokacji do skupiania uwagi na tematach traumatycznych… trwanie w nich , rozgrzebywanie i wikłanie w nie innych LUDZI!

    KOMU … jest potrzebna taka wibracja… KTO.. chce nią zatrzymać ewolucję CZŁOWIEKA… KTO.. wstawia we wszystkie LUDZKIE OBSZARY ŻYCIA swoich ukrytych i jawnych agentów .. rozdmuchując i nagłaśniając wszystkie straszne i bolesne tematy?

    Na wszystko trzeba popatrzeć z innej strony, zrozumieć logicznie ciąg wydarzeń, oraz skutek, który tworzą. .. zastanowić się co ja robię i czemu to służy?

    Ja wiem ,że ciemność irytuje cudzy blask…. ale może warto popracować nad sobą, stać się bardziej świetlistym… cieszyć się sukcesem własnym, miast skupiać się na innych i tracić energię na ciągłe awanturnictwo i krytykę innych od siebie.

    CO JEST ISTOTNE I NAJISTOTNIEJSZE DLA LUDZI TERAZ???

    S P O K U J !!!!!

    Wyciszenie myśli, opanowanie emocji , bo wówczas JESTEŚMY W STANIE LEPIEJ , BARDZIEJ DOGŁĘBNIE ZOBACZYĆ CO DZIEJE SIĘ BLISKO NAS I NIECO DALEJ.

    Wówczas nasze reakcje są zupełnie inne bardziej adekwatne do realu sytuacji , która nas dotyka.

    Jednym słowem KALINKO opanuj swoje emocje nie tylko w stosunku do mnie , a na pewno stanie się to z wielką korzyścią dla Ciebie.

    Każdy posługuje się DOBREM .. które ma w sobie .. zawsze robi to na swoją miarę, Ja w pisanych tu, i nie tylko TU tekstach odbijam w nich własne DOBRO.

    Dlaczego to kogoś razi? Nie wiem… może jest to dysharmonia powodowana różnicą osobistych wibracji, które tworzą każdego z nas…. wówczas powstaje odpychanie inności.

    Kiara.

    ps. https://mistykabb.wordpress.com/2014/08/17/przepowiednia-indian-hopi/

    Mistyka jest portalem założonym przez służby specjalne…. w celu wyłudzania informacji od osób wchodzących w przestrzeń duchową w różne jej poziomy.

    Hybrydy.. ludzie bez dusz NIE MAJA TAKICH MOŻLIWOŚCI.. PODSTĘPNIE WYSŁUGUJĄ SIĘ LUDŹMI DUCHOWYMI!

    Rzucany jest temat, w którym prowokuje się LUDZI do wypowiedzi … bo w ten sposób oni uzyskują wiedzę o bliskiej i dalszej przeszłości i przyszłości.

    To jeden aspekt, a drugi są w stanie zweryfikować tych o największych możliwościach paranormalnych, przejąc ich na swoją stronę, albo jak Nel Lauer zastraszać i blokować.

    Na mój temat naczytałam się takich „rewelacji”… że strach się bać ( a nie znam tam NIKOGO!), ale niszczenie autorytetów LUDZIOM , którzy nie są w możliwościach zasięgu ich macek , to norma działalności tego i podobnych portali.

    Ludzie nieświadomi niczego, prymitywni i niedowartościowani .. szczycą się byciem w takich „elitarnych ” miejscach tajnej wiedzy plotkarskiej.. i posłusznie roznoszą ją .. dowartościowując się byciem w grupie wybrańców.. a jak dla mnie niewolników własnej naiwności.

   4. Kiara naiwność jest dobra, to tak jak niewinność… 🙂 Pozdro, zastanów się nad tym głębiej…

   5. i tylko krzywdzący jest w stanie, zaburzyć tę niewinność, naiwność… a sama w sobie, jest cnotą. ja jej używam, świadomie bądz nie ,w zależności od sytuacji, jesteś lustrem, to spoglądaj w nie czasem, pozdro.

   6. Świadome kierowanie wrażliwością, naiwnością i niewinnością, może być odbierane jako WYRACHOWANIE ! Gdzie często popełnia się ten błąd, nie znając jej.. mówi się do kogoś z pary, jesteś naiwna, wpędzając ją w kompleksy, a naiwność może być refleksją, kiedy już jesteś z nią zzrzyty i w pełni ją pojmujesz. Wyrachowanie natomiast towarzyszy większości ludzi gotowi cenić to bardziej niż pokorę, a pokora to uniżenie, dlatego Cię rozumem, z kolei naiwność gdy jest refleksją przeradza się w myśl kreatywną.

   7. Nie na temat odpisalas Kiara .Harmonia z nie harmonia , szkola harmoni . jest duzo demagogow na swiatowych forach i moze dzieki tej demagogi zostalo opetane 2/3 ludzkosci . A o harmoni mozna powiedziec rozne rzeczy w zaleznosci od programu do jakiego sie dopasowujemy .
    Wlasciwie mam odmienne zdanie ludzie mowiacy spontaanicznie i czasami chaotcznie sa nie uchwytni dla gornego komputera hyperspace .To monstrum nie lubi ich artystycznej natury bycia free will . Nieprawdaz ?. Not predictable byc dla takich jak ty to najlepsza bron droga Kiaro .

   8. Kiara,
    czy wszyscy, którzy stawiaja ci kontre (mniej lub bardziej słuszną),
    muszą byc od razu agentami? ( mnie tez juz oskarzałas jak brakło ci sensownych argumentów w dyskusji).
    A ty czyją jestes agentką? Skoro nazywasz agentami tych, którzy ukazują bestialskie czyny „zarządców” tego swiata.
    Uwierz mi, ze dla wiekszosci z nich jest to tak samo przyjemne jak praca w zapuszczonej oborze.
    Jak chcesz nowe budowac,
    jesli stare, zdeformowane fundamenty wciaz sa wzorcem i podstawa „budownictwa”. A wiekszosc ludzi ich jeszcze nie dostrzegła, lekcewazy, a nawet broni… Kto według ciebie ma otwierac im oczy? Jesli beda czekac az sami zaczna jarzyc, to
    po raz kolejny sie nie doczekają…

    Myslisz, ze jak odwrócisz głowe od ludzkiej krzywdy i bedziesz udawac, ze jej nie ma, to jestes juz starą i mądra dusza?
    Czy zmanierowaną new ageowską …
    A gdzie współodczuwanie, troska o tych najbardziej ucisnionych,
    bedacych w pogardzie „wielkich” tego swiata, charakteryzujacych wielkie osobowosci ?
    Czy Jezus na
    którego tu sie nie raz powoływałas, był tak „wysokowibracyjny”
    ze wolał siedziec z faryzeuszami i ich mundrymi ksiegami, czy był wsród „niskowibracyjnych” tredowatych, chromych ubogich, kalekich, niedouczonych itd. ?

    Skoro walka, (takze informacyjna) jest baa -bo na poziomie informacji sa toczone zaciete boje- to jak zamierzasz pozbyc sie okupantów tej planety?
    Myslisz ze sami odejdą, zwłaszcza jak bedziecie „wysoko wibrowc” i nadstawiali drugi policzek ( tysiace lat ludzkosc juz to przerabia ) Czy jak stanowczo i gromadnie powie sie im dosc. A jesli to nie pomoze, to uzycie siły wprostproporcjonalnej do oporu.

    Nie myl wyciszenia mysli i opanowania destrukcyjnych emocji
    z samouwielbieniem, biernoscia i uległoscią wobec zła.
    I nie pochlebiaj sobie z ta swietlistoscia, bo nie ten jasny co pod cudzą latarnią stoi, ale ten co nie musi tam stac…

   9. „KOMU … jest potrzebna taka wibracja… KTO.. chce nią zatrzymać ewolucję CZŁOWIEKA… KTO.. wstawia we wszystkie LUDZKIE OBSZARY ŻYCIA swoich ukrytych i jawnych agentów .. rozdmuchując i nagłaśniając wszystkie straszne i bolesne tematy?”

    … ja, sokolniczko, służko kłamstwa i rozsiewco żmij, .. już jasno i prosto widać, słychać i czuć czyim to tutaj jesteś agentem,.. komu bardzo zależy zależy by wspólczesny człek bardziej ewoluował w coraz wyższy, szerszy i głębszy swój upadek, by bardzie wyżej, szeźej i głębiej inwoluował z dziecka boga w syny i córy diabła, ojca kłamstwa i kłamstw….by wyżej i szybciej wibrował,..i upadał głębiej w materię,..
    …. kto bardzo prawdy się boi i na domiar broni jej innym,.. strasząc że je łona zbyt straszną i bolesną,.. ach sokolniczko, .. siedlisko żmij skryte przed sokołem pod skórzanym czerepem i rękawicami,..

   10. Pacusiu…naiwność/niewinność…masz na myśli wewnętrzne dziecko i to, że naiwność/niewinność czyni je otwartym?

   11. to pobudza moje zmysł, takie pytania, tak Kasandra, Wewnetrzne dziecko, którym każdy z nas jest, rodzi się jako naiwne, to jedyna cecha, która pozwoli mu przetrwać, wracając w dorosłości, do tego dziecka, czujemy euforię, bo naiwność, przypomina nam chwile w zależności od tego czy były dobre, czy ktoś nas wykorzystał, chwile bycia w komforcie, boskiej proporcji jestestwa… a wszystkie uczucia, pierwotne, są cnotliwe, gdy byliśmy zdani na łaskę innych, dlatego jak mówisz, nazywa się to wewnętrzne dziecko, i jak stajesz się nim w dorosłości, naiwność jest błogością myśli i czyny są kreatywne, bo tylko Ty czujesz się w tym jakbyś miał władzę nad sobą i całym światem, kochając Boga, można wyobrazić sobie, że ma naiwność, tak, każdy może ją wykorzystać, na tym tle, rozpoznajemy czy coś jest szczere. na tej płaszczyznie, mówimy tak jakby natchnieni tak jakby pogodzeni ze wszystkim. Gdy się godzisz, kolejna cnota, naprawiasz zło. tylko niezgodą, czyli zaburzoną naiwnością, wrodzoną niewinnością, dziecieńcą, zostajesz zaślepiony…. warto odkryc w sobie naiwność, tymbardziej, że tak dużo ludzi cierpi mówiąc że tacy są, to zaburzenie między dorosłością, a dziecinnstwem, gdy robimy to świadomie, nie koniecznie nazywając naiwność naiwność, tylko byciem świadomym, że takie coś jest chociaż, że naiwność, nie jest bezsilna, można właśnie przeminić ją w moc, myśli i czynów… mógłbym o tym jeszcze pisać, ale ogólny zarys tak właśnie wygląda, pozdrawiam Cie słodko Kasandro Kochana 🙂

   12. A raczej Bóg nie ma naiwności, tylko kontrolowaną swiadomą emocję, to siła ponad siły, szczególnie u mężczyzny, kobiety obrazuja naiwność, jako porażkę… a myśli przeciez mezczyzn i kobiet moga byc podobne. dlatego naiwność, krzywdzona, jest zapominana, chyab,ze ktos walczy, inaczej wyglada, jak miałes dobre dziecinnstwo, i naiwnośc, przyniosła Ci sukcesy, można traktowac tez sukcesy i porazki jako czesc życia, jakby godząc je. Naiwność świadoma, jest po prostu boska, bo nie odbiera Ci naiwności, ale również daje moc, związaną, z wewnętrznym dzieckiem, czyli całą niewinnością…. a niewinność, nie potrzebuje walki, bo wszystko zwycięża, bo jest niewinna z samej nazwy.

   13. niewinność, przeobrażona, w siłę walki, to miłość. i zawsze zwycięży, bo miłość niewinna, jest zwycięzcom nienaruszalnym 🙂 i nieustraszonym, każdy ma ją w sobie, niewinność, walka i zło, to cechy związane z zaburzoną naiwnością…… bo gotowi traktować ją jesteśmy jako cały świat. czasem nawet nie ma słów…. szukać słowa jest ważne. dlatego powiem, że jak naiwnie wierzysz w niewinność, to jesteś winny słaby, to cecha kobiet, a jak naiwnie wierzysz w niewinność, i starasz się rozumieć to cecha mężczyzn, dajesz miłość. i jak walczysz o świat, dajesz miłość, dlatego walka przejeła kontrolę nad ziemią. bo ludzie przez zaburzoną naiwnoość, nie wierzą, że są niewinni, kobiety i mężczyzni niewinni, nie o to chodzi, że nie popełnili winy w czymś, ale niewinni, tak jak to rozumiemy, pozwala, łączyć w pary ludzi, i dawać miłość, dla świata i siebie. boimy się być naiwni i niewinni, bo myślimy, że nieprzetrwamy,dlatego właśnie trzeba to przemyśleć, a nie się boczyć, takiego boczącego się, człowieka, łatwo rozpoznać, gdy rozumiesz naiwność, wiesz kiedy zbłądził…. wiesz jakie ma poglądy, być może naiwnośc wykorzystują rządzący, zreszta z naiwnością, jest mnóstwo prawd. i można o tym myśleć w nieskońćzoność….. ważne też, że jest o czym myśleć w nieskończoność, bo co jest ważniejsze, jak nie własna naiwność, niewinność, chcemy być niewinni by być w drugim świecie, spokojni, spokój. kolejna cecha boska, tak sobie podrózuje….. to cały ja. czyli myśl o prawdzie. o człowieku i świecie, przez pryzmat zrozumienia naiwności i staranie sie zrozumienia niewinności…… ech…

   14. Po prostu chodzi mi o to, zebysmy to potraktrowali jako ważne, dlatego dziekuje Kasandro . nie jestem sam. Nikt nie jest i Ty nie jesteś… bo masz w sobie naiwność, niewiność, dobrze zrozumiana, jak myślisz o niej nie będziesz krzywdzona, bo jesteś juz dorosła. ja obmyślałem to jako dziecko. a teraz Bóg każe mi o tym pisać, słuchajcie Boga, nie mnie……. ja już mówiłem że każdy mój ruch jest jego wolą, dla Was. i dzisiejsze pisanie też. wiem, ze ktos sie uczy… a w naiwności, cnocie, jest moc, zbawienie i siła życia.

   15. Wiecie jak teraz traktuje zbawienie, to tylko ułamek sekundy, jestem zbawiany co ułamek sekundy…. i to daje mi wszystkie uczucia… Bóg to mój przyjaciel nie zbawiciel.

   16. jest na to nieskończoność, i wszystkei wcielenia, i życie w niebie, tyle jest czasu, każdy powinien siebie poznawać, bo poznaje Boga w nim, i ja poznaje Boga w kimś, przy czym bardziej znam siebie. (Jako Boga) To proste, Dobro juz wygrało, a każdy kto zastanawia sie nad złem, szuka swojego dobra, w tym. bo ciężko mu dostrzec dobra w Bogu czy drugim człowieku, kto wie, może dlatego,zę nie zna naiwności niewinności i uczuć cnotliwych….. prawdziwych, z pierścienia człowieczeństwa. do życia potrzeba jest myślenie 🙂 🙂 🙂 budowanie siebie, dla niektórych podbijanie świata, jak widzimy go, wdobrych barwach, nie jesteśmy debilami i głupkami jak pisze majestic którzy widzą dobro. Każdy zasłużył na spokojne, życie, pytanie co z tym robimy? Nie naeguje wejscia w zło, tylko jak taki majestic wejda w zło, co zrobią? połamią mu kości?? I tak tworzy sie nowe zło…. lub szukając kogoś do połamania kości, lub uwiezienia kogoś…. istotą życia, jest zrozumienie zasad, jakie w nas tkwią. każdego, ten kto sie nie stara jest zły, proste, wiem wiem, chcemy pozbyć sie tych złych, zeby nam nie truli zycia, ale zapominamy ze w sobie, nikt a to nikt w niewinności nam nie zagraża, nawet chemtrials, czy wojny, bo jedyne co moga nam zabrac , to ciało, dać smierć, a kto nie pogodził sie ze śmiercia nie czuje ze zyje 🙂 czuć!!!!!!!!!! please.

   17. Ja naprawdę odczuwam to co piszę, literki tego nie oddadzą 🙂 🙁
    np. mówiąc, że wiem wiem chcemy by nas nie truli, pozbyc sie rządzących, mówiąc to ja wiem jak to zrobić, i jak powiem nie traktować ich tak jakby byli, to jest to dla każdego dobre, i ja to wiem. to jest właśnie walka ze złem….. o ile chcemy walczyć….

   18. a pomoc ofiarom nie jest zła, i nietraktujcie pozbycia sie zła, jako brak pomocy dla ofiar… każdy powinien pomagac ofiarą przestepstw wojen, ale nie każdy ma w sobie to co zwalczy zło, zwalczyc zło, to nie widziec go !!!!!!!!!!!!!!!!!! a jak nie widzisz jak wielu, to jest to własnie lepszy świat, moga Ci za to połamac kości, z zazdrosci, mozesz dotknac osobiscie zła, nadstawic policzek, jak mówił jezus, by twoje dobro i swiat w okół ciebie był piekny… mnie tez moga zabic za godzine, ale ta godzina bedzie piekna, a jak nadstawie policzek, odboore tym siłe do walki, sam nie uderze, chociaz mam mocne uderzenie, wypróbowałem je w dziecinnstwie, ale teraz jestem dorosły świadomy. !! i chce zyc w dobru, a jak zło przyjdzie, poddam sie mu, bo nie boje sie smierci i rozumiem życie i nawet mu podziekuje. polecam.

   19. A ta ofiara moze byc mna, czy tym jednym procentem który za to dziekuje, i nie znamy świadomości np starców, uzalamy sie nad nimi, a kazdy z nich znalazł juz w sobie pocieszenie, gorzej z tymi młodymi i rzadzacymi swiatem, ale czyt naprawde ktos rzadzi swiatem? ja rzadze….. swoim swiatem. w tym wami wszystkimi !!!! a rzadzenie to zła nazwa nawet, ja kocham was wszystkich… (tych których obejmuje) kazdej sekundy……

   20. ale nie ważne ja, ważne czy Wy kochacie, bo mi w niewinnosci nic nie zagraża 🙂 i badzcie spokojni o mnie…. bo jak umre z rąk złoczyńców, to wrócę i poznam jego zamiary, że zabił Boga. w dotychczasowym życiu….. 🙂 dobranoc.

   21. nic tu nie jest piękne, jesteś pac zwykłym pawianem seksualnym sprzedającym kłamstwo o naiwności jako dobro i to dobro kobiet bo ty przecwany men z browarem i cwaniactwem, pewnie wpierdolisz każdej przemądrzałej jaka nie jest naiwna, i tak siedzisz i cmokasz jak kostki od kurczaka tę swoją cwaność i bezdenne wyuzdanie…

   22. tę swoją prze-miłość i prze-dobrość w swojej na wsio i wsiem ślepocie i głuchocie i zaparciu… cmokając swoją wspaniałość i wyższość w zaprzedaniu naiwności ignorancji i słabości na żecz lucia kochanego … jakiego jesteś pomiotem jedynie… w zaprzedaniu aż po cudzą śmierć najlepiej

    o mężu i ….

   23. seja co masz do sexu, bys spróbowała od czasu do czasu, a nie pierniczysz 😀

   24. nie zbawi – cielu , tylko przyjacielu . seja, myślisz, ze wykorzystuje naiwnych? lub ze jestem cwany, bo cos chce zgarnac dla siebie, by być zbawi – cielem? lub ze cmokam siebie, lub mam zdanie na śmierć? mylisz sie kompletnie, w ogóle mnie nie znasz….. wiec milcz lepiej bo to wychodzi ci najlepiej…. a jak otwierasz buzie, to przeważnie by dokopac, poprzeklinać, a ja daje miłość swoją, nie podoba sie, to nie czytaj. 😉

   25. a seja ? A wiesz, że mówiąc nic tu nie jest piękne pokazujesz tym siebie? i swój świat? poglądy nawet? Bo dla mnie wszystko jest piekne i tym sie chyba różnimy…. nawet te Twoje wulgarne słowa i zachowanie…. nie mam juz sił na ciebie . bierz co miałaś z znikaj z mojego życia. jak nie potrafisz kochać…..

   26. i dostrzegać piękna, w tym co naprawę piękne… doszukujesz sie ciągle z vv, złych rzeczy emocji i złych ludzi, ja widzę piękno w każdym….. tylko nie kiedy nie umiem po prostu tego pokazac, i tyle . bo nie mam czasu dla wszystkich, chociaz postawiłem na czas, nie obrażaj. sie i mnie. żyj pełnią życia. a nie spiskami wobec ludzkości i człowieka, jeszcze gotowa mnie wysłać do diabła….. pójde. bo diabeł to tez my friend, jak Bóg 😀

   27. Trochę się podniecam…. szanując kobiety. gdby znały moją duszą, wiedziały by ze jest drogą do raju, ja moge sam życ w raju, ale szanując kobiety, pomagam im w dotarciu do niego, nie musza mnie słuchac, maja swoich mężów, ja jestem sam i mam muchy, wszystko jest skończone, zamkniete dopiękte na ostatni guzik. moge niszczyc, mając siebie, ale wole budować, i tego sie ludzie niektórzy obawiają… w tym Ty. zupełnie ci sie tak pokickało ze nie wierzysz w miłosc, jak nie wierzysz w miłosc i piekno , to czym chcesz naprawic swiat w około? kim jestes seja? mam prawo myślec o kobietach, nie sledzisz mnie, dlatego nie wiesz, ze łącze je z mężczyznami i pokazuje, na czym polega miłość, a pokazuje dlatego nie tylko kobietą, bo tak czuje, nie każ mi sie za to wstydzić !!!!!!! i patrzec, mi na swoje złe strony?? bo choc nie widze zła w świecie, nie chce tez dostrzec jego w sobie, bo poznałem juz swojego czasu je na wylot, i naprawiłem. w przeciwieństwie do………………………….. idiotów.

   28. którzy zło traktują jak cos miłego, sympatcznego, podniecam było w cudzysłowie. 😛 nie patrz na mnie to ci ulży skoro cie tak drażni .

   29. chociaz ja wariat, to można powiedzieć, że Ty jestes wariatką, i mówie to dlatego, zebys to pokonała, a nie że bawie sie twoja osobą, i niewinnością, naiwnością, tak jak myślisz…. to nie ja. 😛 Wariatko 😛 🙂

   1. świetne zdjęcie Krzychu, polecam kiarze oczywiscie w żartach 🙂 a piosenka essa, słyszłaem ją pierwszy raz dosłownie 3 godziny temu, a tu proszę Kszysiu puszcza 🙂 … .

  1. czy to nie romantyczne ? rzuć energie miłości !!! na opadajcie aluminium i inne doskonałości, świat jest piękny , czas na poezje romantyzm!, poety trzeba aby to składnie wyśpiewał , wyobraź sobie niemowlęta w panierce aluminiowej podczas świeżego spaceru , a gdy HAARP puści wiązkę będą świecić jak aniołki na świętych obrazkach . Qcyp więcej polotu bo Cie zaszczują miłością !!?

   1. 7 zasad Huny❤️
    IKE
    Świat jest taki, jaki myślisz, że jest.

    KALA
    Nie ma granic.

    MAKIA
    Energia podąża za uwagą.

    MANAWA
    Moc należy do teraźniejszości.

    ALOHA
    Kochać to być szczęśliwym z samym sobą

    MANA
    Cała moc pochodzi z wnętrza.

    PONO
    Skuteczność jest miarą prawdziwości.

   2. ..czy komuś ten kahhuński pokurcz huna w czymkolwiek pomogła,.. prócz utrwalenia w sobie już tera cielesnym trójpodziału się,.. na już niewiele świadomego niewolnika coraz potężniejszych Pań coraz kompletniej mu już nieświadomych wraz z coraz większym wyznawaniem i praktykowaniem he, he „nauk” huny, przez coraz bardziej otępiałego niewolnika huńskiego WJota i PJota..

   3. ..jak te ogłupiałe ludziska uwielbiają wszelką niewolę jak w nią lgną,..kim trzeba być by stać się takim wyznawcą i praktykantem głupot, które go gubią i zniewalają..

   4. ..nic dziwnego że taki gorliwiec he, he khnauk,..z czasem jako już kompletny pustak,.. wyznaje tylko pustkę i doży już tylko do swego unicestwienia w pustce.. kto takich durni narobił..kto ich taką durnotą skaził i zaraził..

   5. „być szczęśliwym z samym sobą”….hmm, a co to w ogóle znaczy? jak mam być szczęśliwa tą moją niby całością skoro dusza zawieszona nade mną wkłada mi jedną nogę gdzieś tam, drugą gdzie indziej, ręce też grzebią w innych punktach i gdzie w tym wszystkim jest moja głowa…?trudno powiedzieć przy takim rozparcelowaniu na kawałki, czym więc to szczęście jest? mam się cieszyć, że się sparzę, zmarznę, pokaleczę…tylko dlatego, że mogę doświadczać…? a jeśli ja już nie chcę doświadczać tych wszystkich negatywnych punktów…i nie chcę współpracować i nie chcę być naczyniem połączonym ze wszystkim i niczym !

 4. Znacie to nagranie „1588 _PL_ M., Zaawansowana kontrola mentalna – Hipnoza Regresyjna Calogero Grifasi” kontrola przez żywego człowieka, trudna sesja i szereg niewiadomch

  1. Uwazaj Joanna i nie ufaj zadnej istocie na You tube propagujacej hipnoterapie 🙂
   Mozna cos wziac i przesiac przez sito swojej wewnetrznej madrosci .

 5. http://www.naijaviral.com/category/technology/
  Oto co się dzieje na Ziemi , technologia ponad wszystko i nie jest to coś innowacyjego czy rozwojowego ale odrestaurowywanie staroci , które są dopowiedzialne za ziemskie kataklizmy do tego stopnia że cywilizacje ponownie spotka tzw restart nowa era. Wszyscy szaleni mistycy o tym bębnia o transformacji transhumaniźmie wdychając opary elektromagnetycznego smoga wieszcza cudowne duchowe przemiany. Jak zahipnotyzowani cisną durnoty jako prawdy.
  Pokażcie mi kraj, naród który stanowczo słowem i czynem powstrzymał technokreację.
  Wielki Duch techno eter.

 6. Nel Lauer -Bardzo Pani wspolczuje mialam znajoma , ktora z tej rozpaczy szukania pomocy przyjechala z jeleniej Gory zeby sie ze mna spotkac . Widzialm co sie z nia dzialo .I widzialm tez , ze byla zupelnie normalna osoba . Spala w piwnicy i po innych domach .
  Dzieki Ewie i tobie janusz za te programy .
  Chociaz pamietam kilka lat temu jak chwycilam mikrofon i mowilam o tym co sie dzialo z wierzy na Tasmani to patrzyles sceptycznie i z niedowierzeniem , ze takie rzeczy sie moga dziac . Ja to mowilam bo wiedzialam , ze bylam atakowana . I tez wiedzialam , ze nie ma zadnego UFO i zadnych durniakow ze space Sa tutaj matrixowi kreatorzy Bogowie i ich slugusy . A . I- czyli sztuczna inteligencja i obecnie wojskowa psychotroniczna technologia .

   1. Qcyp zapytaj sie Woytka On mnie widzial .
    Ja mysle , ze zgorzknialam na polskim chlebie i tak jak zwykle :)))Najsmieszniejsze jest to , ze ja zawsze mowie tak jak jest nawet ze mna sama . Dlatego musze sie trzymac z daleka od ludzi bo moga to wykorzystac .
    No i moje milosne fakty nie wyszly tak jak trzeba bo naleze do innej klasy 🙂
    Generalnie sie nie roznie w kwesti milosci z Pacusiem i czasami sobie mysle , ze nigdy nie uroslam 🙂 Ubieram szpilki i duzo pierscionkow i jak gram na PIAAAAAninie bo sobie patrze na nie :)No i taka przedstawiam pustote ziemska .

   2. No life w tym projekcie stagnacja schematyka cos mi sie kojarzy z \Bashar geometry i zolwiem skorupa i Nie kupuje tego modelu Majestic i moi ludzie nie kupuja takze jak sie zorientowalam . Musi byc akcja musi byc ruch musi byc samonapedzajaca sie sila schemat dla iluminati kontrolujacych sil Wiezienia klosze i planety jak nalesniki na pilce noznej . No nie wszyscy kopia ta koncepcje nawet nasz pelen EGO wrzeszczacy pilki noznej team No nie i te szesciany przestrzenne iluzorycznej filmowej kompozycji matematyczno-geometrycznej Nie ma miejsca na space i nie ma miejsca na waznosci kreacji tylko na schemat dla krolowej pasacej sie mleczkiem pszczelim poddanych jej pszczol zakonnic . ha ha ha .
    No way odrzucam ten model 🙂

   3. Ok Kalinko , trzeba dalej tropić jest przecież kilka wersji a któraś musi być względnie autentyczna? przynajmniej kompatybilna z percepcją jej autentycznej struktury ?

   4. Ha ha ha ha ha ha ha Alex propagator wrzodu polskiego czerniaka z korona na tylku Hraaaaaaaaaaabiego Potockiego .
    MYSMY WIEDZIALY TO OD PIERWSZEGO momentu WYWIADU , ZE TEN FACET WOGOLE NIE JEST Z POTOCKICH .pisalysmy mu na forum znienawidzone przez porozmawjajmy istoty 🙂
    https://www.youtube.com/watch?v=iw5TCHlcoVE

   5. No wiec warto ten film obejrzec zeby poznac to scierwo (oni sobie robia zabawe i cyrk z glupich homocapensis obecnie podbijajac ich EGO ) dwa swiaty zydowskie EGO manipulacje i homocapensis genetyka EGO bycia kims . Niezwykle naswietlenie cherakterystyk skurwieli manipulujacych normalnymi utrzciwymi ludzmi . https://www.youtube.com/watch?v=iw5TCHlcoVE

 7. wow wow oj oj oj co tu za cudowna diskusja ,byc moz znajde to podam . ok. przeczytalem i kiary i ocypa i majestica przekazy mialem zaczne od konca =mialem przekaz po medytacji ze zniknl Berlin i widzilem zgliszcza i nikogo z zywych =bylem przerazony i porazony takim przekazem i jakby w/w majestic nie zamiescil to zapewne podswiadoma czesc mnie nie ujawnila by tego ??? cha cha cha kalina ma podobne odczucia co majestic nie bede pisal na szczulosc czasowa . natomiast Kiara i Qcyp maja do mego odczowania wizje i donich jan piotr kutereba sie sklania =Kiara dala koncert z najwyzej polki a Qcyp daje swietny przekaz ;;;;;;Qcyp pisze:
  6 listopada 2017 o 13:06
  7 zasad Huny❤️
  IKE
  Świat jest taki, jaki myślisz, że jest.

  KALA
  Nie ma granic.

  MAKIA
  Energia podąża za uwagą.

  MANAWA
  Moc należy do teraźniejszości.

  ALOHA
  Kochać to być szczęśliwym z samym sobą

  MANA
  Cała moc pochodzi z wnętrza.

  PONO
  Skuteczność jest miarą prawdziwości.
  Hune przerabialem w 1981 -1983 ta piekna wiedz praktyczna =dziekuje Qcyp za umieszczenie tych zasad . Nikt z was nie umieszcza momentu szczegolowo kiedy ten wspolny tzw. NIEPOKOJ =wystapil w was =u mnie byl wczoraj =MAMY DLA WAS KOCHANI DOBRE WIESCI GDZIES TO JUZ napisalismy otoz dziura na ANTARKTYDZIE CO PODAWAL /jak sie nie myle to Majestic / POMNIEJSZA SIE =PO DRUGIE wiedza ukryta =przekazy w wielkiej komnacie =zostala potwierdzona rowniez juz prze naukowcow ciekawe czy zostanie przejeta przez amerykanow tak jak 24 artyfakty w Meksyku w latach 1990 i w gorach w rumuni /bucegi/ i w iraku itd itp. ok. DOBRE WIESCI Z WCZORAJ TO DZIEJE SIE DOBRZE I IDZIE o czym piszecie w/w DNA naturalne pozostnie naturalne =a proby sztucznych cwaniakow byly /pisal o tym Steiner/i zapewne beda oni tacy juz sa i ich zadaniem to jest. Przez 7 lat tu mialem interesujace zabawy z takimi typami =to cwane bestie== BEZ JA =ci w sutannach zrobili bestie i nimi strasza i idiotow strasza smiercia =ktorej brak a druga mafijka rzadowa to sie dzieje we wszystkich tzw. krajach money i te cipy ite sypanie popiolu na glowy z gory i cudenka telefony oraz nasz kochany internet =NIC A NIC SA BEZSILNI TO KONIEC GRY ZOSTALY NIEDOBITKI /sorsz / odszedl ten co siedem serc zabral innym itd itp. Kochani miast wytykac sobie bledne ew. odczucia skupmy sie to co podaje Qcyp i na szcunku sobie i indywidualnie dbajmy o siebie a te dzialania i energia indywidualna KUMULUJE SIE I DZIEJE SIE DOSKONALE I TAKIEJ DOSKONALOSCI DOSWIADCZYMY WOKOL NAS . Dodam ze konieczny jest nam jezyk powrot do glagolicy podaje link fajnego kolegi wpislem 6.11.2017 ,wspirajmy sie bo kazdy jest DOSKONALA I CUDOWNA ISTOTA I jedyne co mamy zrobic to otworzyc sie na ta MOC swoja znalesc kod dostepu aby dusza sie nie gubila ,kod dostepu dostalem w 1998 roku byc moze i wy znacie =podpowiedz jest tylko nr kodu dla kazdego indywidualnie bez informowania kogokolwiek i przekazywania . Te hybrydy =bestie =bez ja o czym w/w piszecie bezduszy byly a czy teraz ich koniec wystapi to i nasze indywidualne dzialania sa wazne =spojrzmy tylko tu w NTV.PL co sie zadzialo w ostatnich 3 latach cha cha cha pozdrowienia i bawmy sie cudem istnienia bo wszyscy jestescie CUDOWNYMI ISTOTAMI. z powazaniem jan piotr kuereba zwany.

 8. zamieszczam link z jezykiem naszym z przodkow;;;;jan piotr kutereba pisze:
  Twój komentarz oczekuje na moderację.
  6 listopada 2017 o 16:52
  Dziekujemy Qcyp to co w/w ujawniasz =IDIOTOW MAMY NADMIAR TYCH CO FALSZUJA I CI idioci co lapia sie na takie przekazy cha cha cha cha a Qcyp to mistrz potrafi zainteresowac przekazem dzieki . A pnizej Link =PISMO PRZODKOW GLEGOWICA ==;;;;https://www.youtube.com/watch?v=tPbfYC-I0oE i PODPOWIEDZ szanowanemu i kochanemu JANUSZOWI ZAGORSKIEMU byc moze zechce podpowiedziec tym w/w na jednej z narad aby wybrac ktorys z naszych dawnych NATURALNYCH JEZYKOW I POWROT DO NICH . Dziekujemy i pozdrawiamy

 9. 🙂 🙂 🙂 )))))
  Qcyp pisze:
  6 listopada 2017 o 14:35
  Kiaro czy ty masz złotą Aureole?

  Qcyp a Ty masz taką aureolę na poważnie i chcesz mnie przyjąć do klubu gdybym miała?????? 🙂 🙂
  ech.. ci faceci…

  ***********

  Szczerze….. 🙂 nie wiem nigdy jej w lustrze nie zobaczyłam, nikt mi również o niej nic nie powiedział, jak zakładam czapkę to mi nie sterczy, ani żaden jubiler mnie nie ganiał,żeby uszczknąć nieco złota z niej.. to chyba nie mam.. może szkoda nie wiem, bo żyło by mi się dostatnio! 🙂

  A, może mam jest to ukryta lokata na później .. po zmianie pieniędzy?? 🙂 🙂

  A, tak swoją drogą czy do logicznego myślenia i logicznych analiz niezbędna jest aureola?

  Czy wewnętrzny spokój osiąga się TYLKO wówczas jak ma się aureolę?

  Czy tylko jej posiadanie jest kluczem do wewnętrznej wiedzy? 🙁

  Jestem jaka jestem i mam odwagę prezentować moją naturę , moją wiedzę .. moją inność…. czy ona boli, uwiera , albo parzy?

  Nie dam się wepchnąć pod żadną kreskę…. a jak mam aureolę …. to mi ją zwalicie… 🙂 🙂 o nie!

  Oj Kalina mataczysz jak zawsze… to nie, nie harmonia z harmonią… odstają od siebie , o tym ja nic nie pisałam.. a dwie odmienności, które nie tworzą ze sobą harmonii.

  Trochę to inaczej brzmi.. nieprawdaż?

  pacuś…. kiedyś byłam BARDZO , BARDZO … naiwna, teraz jestem już tylko ciutkę naiwna. .. nauczyło mnie tego życie.. za swoją naiwność płaciłam słone rachunki.. pozostawał , niesmak, ból i rozczarowanie.
  Wyrosłam już z potrzeby tych doświadczeń .

  Nieprzewidywalność, którą ja reprezentuję wypływa z mojej twórczej duszy Kalinko 🙂

  Kiara.

  1. No to Ok jak tak jest Kiara .
   Ja bylam naiwna i jestem naiwna , KAZDY JAK DOBRZE POMYSLI MOZE ZROBIC MNIE W CIULA . Ale Ale to jest w zyciu prywatnym , natomiast nie jest tak jak chodzi o ziemska prawde .

 10. o ZYDACH =http://porozmawiajmy.tv/nowotwory-watykanu-i-syjonistyczne-plany-wobec-polski-henryk-pajak/

  1. długi wywiad ale spróbuje coś wyłuskać zaglądam od czasu do czasu do Krystal , w sumie komentarze są istotne niejako odbicie głównej akcji , wszystkie podobne zjawiska trzeba monitorować bo daje to obraz manipulacji albo wyłuskiwania elementów prawdy , zawsze staram się kojarzyć wszystko bezpośrednio w moimi doświadczeniami , wtedy można filtrować i szuka podobnych zbieżności , wiec dystans i miliony info , niestety prawda jest ukrywana za kilkoma kurtynami Pozdrowionka Janie !

   1. Kościół KK „ma rację” strasząc Piekłem, tylko o tym nawet nie wie… 🙂
    „Nie rób tego, a rób tamto – bo pójdziesz do piekła!”
    Nie przyjmują do wiadomości że „piekło” – dla większości Ziemian H.S. – to życie w tym świecie, i pozostaje to dla KK tylko metafizyczną alegorią.
    Powinno raczej być: Uważaj na to co robisz, żebyś nie wrócił w to samo Piekło w ten Świat na Ziemi (oczywiście KK nie mogą w ten sposób podchodzić do sprawy, gdyż żyją z sytuacji piekielnej tego świata, która ich przy życiu utrzymuje, jak to diabłów)

 11. he, he, impotentnynibymagik,
  http://niezaleznatelewizja.pl/warsztaty-free-pemf-w-sobotce/comment-page-1/#comment-113926
  …coraz większy strachmem nadrabiający swą coraz większą omni’nicość mającym ciąć po oczach przestarzałym i wytartym niby majestatem, do tego mocno już zdemoniałym,…. czyżby za mało ci było demoni pokurczu, nawet tutaj https://www.monitor-polski.pl/operacja-jak-40-czyli-jak-wahadelko-widzi-katastrofe-w-smolensku/#comment-286498 , że taśma, prócz jakieści dyć głupiego uzupełnienia helołinowym śmieciem, w twej coraz mniejszej główce zacięła się na 90tce i zaciął ci się już na dobre zegar w twym coraz bardziej wątłym cielsku…oraz potrafisz już tylko wydusić z siebie , tego typu banialuk,.. dobry na coraz mniej licznych twoich ceremoniantów,.. którym jeście jesiteś miszczem.. ale nie dla ludzi.. miałem to dać , odpuściłem, ..ale jak się nadal prosisz, .. to ją masz..
  „…ciekawe,.. że mohery bezmyślnie wierzące i wyznające w murzyńskie płaskoziemne g. , ..oraz majestatycznie, świętobliwie i ceremonialnie adorujące i celebrujące murzyńskie g. na swych ołtarzykach, pod jakimści kopulastymi płaskoziemymi tabernakulami,.. oraz mohery wojowniczo rozbryzgujące to murzyńskie g. wszem i wobec i zachlapujące swym murzyńskim g. wszystko co się tylko się da im nim umazać,.. niby trollowaniem , niby zamachem na ich gównianą świętość niby to najwyższym świętokradztwem ,..nazywają najprostsze z prostych pytania,… choćby tylko te… czy w uświęcanym przez nich murzyńskim g. pod kopułą ich totalnej bezmyślnoiści panują jeszcze jakieści ziemskie prawa oraz czy w tym świętojebliwie adorowanym przez nich murzyńskim g. jest miejsce na doświadczane wszem i wobec, być może prócz płaskoziemnych moherów,.. zwykłe przyśpieszenie ziemskie . …. ciekawe te mohery murzyńskiego g ciekawe te niby moc świętokradcze ich trolle… ciekawe te mohery, ubabrane murzyńskim g. ..

  se,
  http://niezaleznatelewizja.pl/warsztaty-free-pemf-w-sobotce/comment-page-1/#comment-113948

  ja, se …śmieciom już nic nie pomoże prócz wygarnięcia i ich spalenia…

  kia,
  …tym http://niezaleznatelewizja.pl/warsztaty-free-pemf-w-sobotce/comment-page-1/#comment-113957 mnie mile zaskoczyłaś,..jeszcze nie wszystko zgnite,.. jeszcze jest w tobie ogień,.. a sokół jest dla ludzi bezpieczny,.. nie trzeba się przed nim kryć pod czerepem i chronić swe rączki rękawicami..

  1. „..dokąd zmierzamy?”

   …dobrze byłoby by tylko do własnego ktosiostwa,.. ktosiów żadne zło się nie ima,.. są na powrót wolni..

   …jeżeli ci brakuje pieniędzy..nawet jeżeli masz ich 95% wszystkich pieniędzy naszego ziemskiego świata,..jesteś tylko niczem, nikim, ..jesteś tylko niewolnikiem mamony…

   ..jeśli ci brakuje uznania,..choćby tylko jednej osoby,…jesteś tylko niczem, nikim, ..jesteś tylko niewolnikiem bożka uznania…

   …jeśli ci brakuje uznania,..choćby tylko jednej osoby,…jesteś tylko niczem, nikim, ..jesteś tylko niewolnikiem bożka uznania…

   …jeśli ci brakuje władzy, jakiejkolwiek….choćby tylko nad jedną osobą,…jesteś tylko niczem, nikim, ..jesteś tylko niewolnikiem bożka władzy…

   ..jeśli ci brakuje sprawiedliwości,..choćby tylko tylko dla siebie,…jesteś tylko niczem, nikim, ..jesteś tylko niewolnikiem bożka sprawiedliwości…

   ..jeśli ci brakuje miłości,..choćby tylko jednej osoby,…jesteś tylko niczem, nikim, ..jesteś tylko niewolnikiem bożka miłości…

   ..jeśli ci brakuje ufności…choćby tylko sobie,…jesteś tylko niczem, nikim, ..jesteś tylko niewolnikiem bożka ufności…

   .. jeśli się czegokolwiek boisz,..choćby tylko jednego,…jesteś tylko niczem, nikim, ..jesteś tylko niewolnikiem wystawiającym się na wyższe, szersze i głębsze niewolnictwo… na wyższą, szerszą i głębszą pustkę i nicość..

   ..jeśli potrzebujesz cokolwiek udowodnić….choćby tylko sobie,…jesteś tylko niczem, nikim, ..jesteś tylko niewolnikiem samego siebie…

   ..itp..

   ..itp

   1. …i najważniejsze,

    … jeżeli musisz udowodnić se , że jesteś ktosiem,.. lub jeżeli mówisz że jesteś ktosiem, ale dążącym do jakieści jeszcze doskonałości, jakieści jeszcze świętości,..lub też nie widzisz, nie słyszysz, nie czujesz swej doskonałości, swej świętości,…jesteś tylko niczem, nikim, ..jesteś tylko niewolnikiem …..co gorsza oszukującym siebie i innych niewolnikiem..

   2. … długo już nad tym myślałam, pomijając i frazesy, mniej stosowne żarty… 😉 w co ja się wpakowałam? przecież żeby się znów w pełni stać, … przekroczyć obecny stan spraw… stół przeobfity nawet bez nóg i drabina własna nawet bez szczebli… ba, po co komu drabina bez szczebli, tym bardziej jakiś blat, żyć nie umierać, kto by się chciał świadomie sam w takie wiktum wjebać… dla jakiegoś brydżyka z sobą? gdzie wciąż uczę siebie do sobie zaufania, to też nie jestem już niewidzialną zosią samosią… citajta więcej, nie chcę dalej brnąć w pisanie o czymś co jest zbyt i nazbyt… zbyteczne w słowach, moje w czuciach

   3. nie ma to jak być pustakiem jaka to nie wie czego chce nawet na daną chwilę i prosi o pomoc siebie, i nie ma to bo jak być pustakiem jaka dobrze wie, ale rozmienia się na drobne…..

   4. a może to nikogo nie zwalnia od krzywdy sobie i czystego sumienia? fakt ja nie mam sumienia, dodam perfidnie innego jak cudze jakich nie ma

   5. zdrowi nie potrzebują, chorzy, sami sobie pomogą na ile zdołają, a życie jest wypadkową amplitudy zmian, i czy ja jestem aż taką masochistką??…

   6. sama siebie i sama sobie… zniecierpię i sama sobie znajdę w tym jakichś pożytek, a zamknij się wariatko, wariatko z wariatkowa co sobie coś myśli

   7. „wybacz wcv, …tylko trochę boli”

    ..mnie w tym nie ma,.. jesteś tylko ty i tylko ze sobą.. nie certuj się jakimści wybaczaniem,..jakimiś durnymi prośbami o wybaczanie,.to taka zmyła..to sprawdzian czy jesteś gotowa i zdeterminowana zmierzyć się z samą sobą,..czy trzymasz ster czy puszczasz go..

    .. bólem wlazło i mniejszym lub większym bólem fizycznym, psychicznym będzie wychodzić,..trza się cieszyć..to znak że jesteśmy na właściwej drodze i, znak że robimy coś dla siebie,.. że siebie porządkujemy i czyścimy z nam już zbytecznego,..ból fizyczny nie zwalnia z bólu psychicznego, który najczęściej może być zdecydowanie większy, w zależności od rodzaju ścierwa, które w nas wdepło,. .gdy kiedyści dokonaliśmy wyboru i podjęliśmy decyzje wbrew sobie, bez dbałości o siebie,.. do tego najczęściej podjęliśmy ty wybory i decyzje poprzez ich uniknięcie,.. tera mamy okazję je na nowo podjąć, z zadbaniem osiebie.. chyba że znowu z nich zrezygnujemy,.. bo nadal będą dla nzs za trudne i zbyt bolesne,.. nic tak nie boli jak samodzielne wybory i decyzje..w dodaku gdy my i nasze ma być pierwsze przed innymi.. wspieram cię oraz życzę odwagi w przekroczeniu siebie wczorajszej, czy sprzed godziny lub sprzed sekundy,.. jesteś godną i gotową by to uczynić,.. i odzyskać kolejną część siebie, która stanęła przed tobą do oczyszczenia i uporządkowania..szykuj wieczerzę..

   8. bul już ustępuję, mocy i radości … o tak, i mojemu sterowi… a co się dzieję w życiu, o tym pisać nie będę, ale to nie do wiary, właściwie zaczynają się nie tylko fajerwerki… ale to nasza sprawa jakie i co bo i tak kto by w to uwierzył, kto zrozumiał, choć patrzą…

   9. „bul już ustępuję, mocy i radości … o tak, i mojemu sterowi… a co się dzieję w życiu, o tym pisać nie będę, ale to nie do wiary, właściwie zaczynają się nie tylko fajerwerki… ale to nasza sprawa jakie i co bo i tak kto by w to uwierzył, kto zrozumiał, choć patrzą…”

    ..czy mogę rzec coś więcej ,.. siądź i wieczerzaj,.. niech napełnię me oczy widokiem świętej i doskonałej.. już wiesz, że nie gram w brydża..

   1. vv….po wysłuchaniu linku przypomniałam sobie pewną rzecz…kiedyś ( wówczas pięcioletni) syn mojej koleżanki pytając ją o boga i jej próby udzielenia odpowiedzi, odpowiedział jej własnym stwierdzeniem: „gdyby tak było mamo, to ktoś pociągałby nas za sznureczki zawieszone wysoko nad nami…”

   2. „gdyby tak było mamo, to ktoś pociągałby nas za sznureczki zawieszone wysoko nad nami…”

    …kasa widzę, słyszę i czuję,… że jesteś niewolnikiem totalnej współczesnej hipnozy,.. że człowiek, dziecko, które się narodziło to czysta karta,.. nie to albo przegrane kucipie , albo przegrany majestic, który swoimi działaniami swoimi idiotycznymi pomysłami zajechał i zniszczył tylko swoje fizyczne ciało ,.. to taki mały debil który swe idiotyczne pomysły przeniósł w w „nowe i częściowo uzdrowione ” ciało nie przez siebie, ale przez panów i panie prządki losu,… które w to nowe wplotły, by nie powiedzieć zmuszone były wpleść zarówno ich idiotyczne pomysły jak i całą zgniliznę i smród ich zniewalających siebie działań które doprowadziły do zajechanie i zniszczenia ich poprzednich ciał,.. może być , że te z życia na życie coraz bardziej totalne i cienkie głupki,… mają wplecioną oprócz dalszej destrukcji siebie już demoniczny wampiryzm innych , ..wide, ja je miszcz wszelakich luciowych ceremoni. … lucio mym panem, lucio mą mocą a nie ta kurwa słaby i cichy bóg, który chciał zrobić ze mnie swą kukłę…. ja kasa , niekiedy dzieci to tylko starzy , zgorzkniali idioci,.. którzy swymi starymi pomysłami i działaniami doprowadzili siebie do zgnicia i zasmrodzenia w 99,999999999(9) %,.. doprowadzili siebie do zgnicia i zasmrodzenia swej boskiej doskonałości i świętości w 99,999999999(9) %,.. i chcesz by takie w prawie w całości zgnije i zasmrodzone gówniarze był wyrocznią, czy tylko doradcami w dokonywaniu twych własnych wyborów i decyzji ,.. by były ci, być może równie zgnitej i równie zasmrodzonej, drogowskazem do powrotu, do siebie,… do swej boskiej doskonałości czy świętości…. czego chcesz kaso… co tera o sobie i tym co wokół ciebie wiesz, …..co tera o sobie, twym i co wokół ciebie widzisz …co tera o sobie, twym i co wokół ciebie słyszysz , co tera w sobie, w twym i wokół siebie czujesz,.. i czego chcesz… dalej ewoluować w swej zgniliźnie i smrodzie,.. czy już chcesz się odbudować,… samoświadomość to taka dziwna rzecz..

   3. ..ja kaso samoświadomość to dziwna rzecz, ale boskim zawś i wieś dostępna,..i do powiem jeszcze , byś się głupio nie wdupiła bardzie w smród i zgniliznę, ,,..kaso, jak …możesz nigdy nie tłumacz się z się i swego.. szczególnie przed jakąkolwiek już moć zdemoniałą kurwą od budowniczego po zbawiciela,. A szczególnie przed jakimkolwiek merkuriuszem , kurwą budowniczych.. nie jesteś po to, tera i gdziekolwiek indziej i w innym czasie, by tłumaczyć się z siebie i swego,.. tłumaczenie,.. z siebie i swego,.. to domena wszelkiej maści kurw, ..to narzędzie kolejne i co gorsza skuteczne narzędzie, stosowane przez wszelkiej maści już dyć zdemoniałe kurwy do zniewalania tych co jeszcze są ciut boskimi, świętymi i doskonałymi, stworzonymi takimi jak wszyscy, przez cichego ich stwórcę i to już od ich zarania,.. jak możesz gnaj te zdemoniałe kurwy lub spraw by to nie ty a one się przed tobą tłumaczyły.. no i nie próbuj w żaden sposób tłumaczyć się z siebie i swego również przede mną,.. bo prócz tego , że byłoby to zbędne i niepotrzebne odebrałbym że masz mnie za kolejną zdeemoniałą kurwę,.. co nie jest prawdą, ..a tłumaczenie tego, dało by niepotrzebną okazję wszelkim zdemoniałym dupkom chcieć wdupić nas w ich smród i zgniliznę…

   4. ..a ja by sam nie dać się wdupić w zagrywki budowniczych lub ich kurew, wszelkiej maści merkuriuszy, najczęściej moć bezprzytomnych z miary ich kurewstwa,..byłbym zmuszony zrugać ciebie by otrząsnąć się do ich ze zgnilizny i smrodu, którym chcą przytulić głupio tłumaczących się z siebie i swego… oszczędź mi zrugania ciebie i twego,.. szanuj siebie i swoje,,

   5. ..duż na dziś,.. ale w polskim kalendarzu to dzień, to święto niepodległości,.. czyli dziś w polsce furta ciut mocniej otwarta..szkoda, że również na wszelkiej maści demoniczne kurestwo…

   6. ..i z racji święta dodam również że uzasadnianie siębie i swego nie różni się niczem od tłumaczenia się z siebie i swego,.. to je to samo kurestwo tylko nadchodzące z dwóch różnych końców kija,.. ale czy człek musi być kijem,..czy musi dawać się wdupiać w wszelakie dupne kije..

   7. .. czy nie lepiej otrząsnąć swą jabłonkę z jej licznych owoców,.. czy nie lepiej pozostać przy jednym jabłku , które się bezmyślnie zeżarło i nie obżerać się i zażerać się jej licznym owocami podobnego sortu,..ach samoświadomość..

   8. ..kaso proszę nie obierz tego do siebie,.. choć będę mówił na twoim przykładzie,.. i bardziej do ciebie niż innych, tylko dlatego, że jesteś gotowa to bardziej niż inni pojąć niuanse przyjętego na się tutera aktorstwa w teatrze , w cyrku, w który se na twje tutera wdepłaś, … bardziej gotowa pojąć z racji na siem doświadczenia sztuk tego cyrku, tego teatru oraz z racji znajomości motywów, twoich lub innych, jakie przywiodły cię, że przyjęłaś grać akurat rolę w tym cyrku czy w tym teatrze,…inni mają swoje podobne cyrki, podobne teatry i podobne szatki …by odgrywać z powagą i majestacie przyjęte lub narzucone swoje role..
    … jesteś adwokaciną, mecenasiną, lub prokuratorzyną..przebierasz się dla nadania majestatu i powagi w śmieszne cyrkowe, teatralne szatki, tutaj zwane togami o kolorach obrzeży zielonych czy czerwonych, zależnie czy grasz obrońcę czy oskarżyciela,.. i stajesz na scenie wraz z twym już pieskiem, na twym już łańcuszku, którego masz bronić czy oskarżać.. przed panem, panią sceny,… wielkim psem, …wielką suką w podobnym cyrkowym, czy teatralnym stroiku jak ty,…. tylko w już w złotym i wielkim łańcuchu jego Pana, Pani , którrych nie ma na scenie przygotowanej dla gawiedzi … przed psem, suką, która sama z siem lub za podobnym motywem nałożyła na siem złotą obrożę, łańcuch Pana, Pani, których przewielkie i przemądre interesy, nie dla gawiedzi na stosownie przybranej i danej jej scenie przed zgłupiałą gawiedzią ma reprezentować interesy swego Pana czy Pani,.. stosownie dla jej powagi i majestatu przystrojona swą już złotą obrożę, w swój już złoty łańcuch i swą już moć cyrkową czy moć teatralną maskotogę,.. pomadopudroglactogę.. co gorsza na tą pomadę, na ten puder, na ten glanc, obrożę i łańcuch mocno i na tęn cyrkowy strój mocno musiała się natrudzić , właściwie stracić pół siebie i pół swego życia by się w nie móc przebrać i w nich świacić i błyszczeć,…nawet jeżeli myślał, nawet jeżeli uczyła się inaczej niż przyszło jej w tych świecidełkach grać,.. to już nie zrezygnuje z pół już zmarnowanej siebie i z pół zmarnowanego swego życia,.. nie będzie gawiedzią, gawiedzim pieskiem, suką,.. wodzoną, zwodzoną łańcuszkiem jakieści prawa czy sprawiedliwości przez jakieści przeróżnej maści i różnej rasy lub kasty poczwary…przez większe psy i suki przybrane dla większej powagi i majestatu w przeróżnej maści cyrkowoteatralne stroje…
    … wiem kasa,.. czasami już myślisz sobie,… że gdybym ja była Panią Sceny,.. miała złotą obrożę i złoty łańcuch scena była by inna, ..bardziej prawa i sprawiedliwa,.. i bardziej prawie i sprawiedliwie osądzana, broniona i oskarżana była gawiedź ogłupiana strojami prawa i sprawiedliwości,.. ale ty kasa skazałaś się,.. wybrałaś złą lub nie tą aplikację,.. może w przyszłym życiu…

    … czy na pewno a może stać cię na przekroczenie siebie tuterazowej, na uwolnienie z nałożonych na siem ograniczeń, na bycie prawą i sprawiedliwą bez potrzeby korzystania z usług Pani z kosą,.. oraz Pań i Panów prządek twych losów.. czy jesteś gotowa otrząsnąć twą jabłoń…

    https://www.youtube.com/watch?v=jb23Z5X3uhA

   9. .. a to się da nawet bez potrzeby rezygnacji z swego cyrkowoteatralnego stroiku.. to je dyć łatwe, choć na pozór wydaje się wpierw niedostrzegalne, a następnie niemożliwe..

   10. ..dobrze że już wam nie każą wkładać i nosić długich czy gługich jasnosiwych peruk,.. to dopiero był cyrk nad cyrki.. i naturalnie zdechł..

   11. ..dobrze postudiować, pocit’ać XV kartę tarota,.. gdzie na demonicznym tronie by usiąść trza se wpierw wbić od tylca przez kręgosłup po głowę miecz intelektu, odwrócony krzyż,..i trza uwiązać se słomianymi kajdanami swoich przez siem ogłupionych ceremoniantów,.. i dobrze je od razu pocitać XVItkę,.. by nie leć, lec i polec pod jej gruzami,.. bo wsio co se nad miarę wyrosło prędzej czy później, bardziej lub mniej, w ogniu i krwawo, upadnie i padnie … choć prawda byli tacy spryciarze co przed swą rejteradą z wież i ich upadkiem, na tron sadzali se wszelkiej maści niedowartościowanych głupków,.. ale i ci spryciarze od głupków, prędzej czy później swego nie unikną…

   12. vv….nie jestem po żadnej stronie, jestem panią sceny i mam swój teatr…byłeś blisko, choć nie trafiłeś, ale o tym już wiesz…
    A co do cytatu dziecka, ja go tylko wskazałam, gdy zobaczyłam grającą na harfie kobietę…nie oceniałam tego cytatu, nie jest też mój i nie mówi o mnie i jeszcze jedno…nie ja wierzę w boga, to on wierzy we mnie…….lubię cię vv i dziękuję

   13. ..gwiazda to pułapka,.. świat pod kloszem bez ognia,..większość cywilizacji weń wpada i grzęźnie…

   14. …”jestem panią sceny i mam swój teatr”…

    ..oraz obrożę i złoty łańcuch,..je gorzej niż myślałem..czy już wiesz, że mniej możesz niż ci czerwonymi i zielonymi obrzeżami,.. czy już im zazdrościsz,… a może jednak nie skorzystasz z usług pani z kosą…i może zdejmiesz obrożę , łańcuch i opaskę z oczu bez potrzeby jej usług oraz bez potrzeby zdejmowania obroży i łańcucha… życzę ci tego z całego serca… wyjdę naprzeciw..

   15. vv…jak napiszę książkę wartą miliony, wtedy będę mogła zdjąć obrożę i łańcuch…z czegoś trzeba żyć w materii, a ci pozostali mogą jeszcze mniej niż ja…a ja nie chcę opowiadać się po żadnej stronie, w obecnej sytuacji. A o do reszty, to najbardziej przemawia do mnie teraz karta świat. Wyjdziesz naprzeciw? w jaki sposób?

  1. to ty mnie takiego stworzyłaś, ograniczam sie do milczenia, a wiem to co wiem.

   1. u mnie wieczerza gotowa,..czy wyjść ci naprzeciw,. czy mam już wpisać twoje święto do kalendarza…

   2. no ba, i wyszedłeś na przeciw… ja to czuję bardzo wyraźnie, tym bardziej z każdym moim krokiem naprzód i na przeciw sobie… gdzie już wpisałam swoje święto do nie tylko w jakimś se dniu, ale w każdym momencie każdego z moich świętej świętych chwil i dziś na nowo skosztowałam realnie, od niepamiętnych czasów słodyczy nektaru w tej wieczerzy i wielu z jej realnych owoców…

    dziękuję że jesteś i mnie też wspierasz i nie tylko słowami tu a realnie… jestem już o wiele mocniejsza w sobie…, i odkryłam też wiele wokół, teraz lepiej potrafię patrzeć, więcej też widzieć, a to dopiero początek wieczerzy 🙂 …

Comments are closed.