Otwarte Forum Tematyczne – 30.01.2015

Z dr Franzem Schellingiem, badaczem stwardnienia rozsianego, rozmawia Janusz Zagórski. Dr Franz Schelling przyjechał do Polski aby wziąć udział „Niezależnym Forum: Stwardnienie Rozsiane” (31-01-2015) we Wrocławiu. Rozmowę tłumaczył Krzysztof Wirpsza.


Janusz Zagórski rozmawia z Tomaszem Nauwerkiem, badaczem i pasjonatem mitologii, na temat mitologii świata. Dzisiejsza rozmowa jest obszernym wprowadzeniem do tematu.


Janusz Zagórski rozmawia z Krzysztofem Michalikiem specjalistą od sztucznej inteligencji o początkach wprowadzania w nasze życie sztucznej inteligencji.Na początek poprzez dość prymitywne konstrukcje logiczne oparte o układy lampowe.

73 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 30.01.2015

 1. Rewelacyjne spotkanie z Panem Tomaszem na temat mitów .
  Niezwykła wiedza a przedewszystkim pasja.
  Chętnie posłucham jeszcze więcej.
  Dziękuję.

 2. panie Zagórski ja w kwesti technicznej. Wydaje się, że źle pan usadza swoich gości. Otóż pana gość powinien siedzieć naprzeciw pana i rozmawiać z panem, a nie z tłumaczem. Widać było na początku, że pana gość czuł się niezręcznie i nie wiedział, jaką przyjąć pozycję, żeby rozmawiać z gospodarzem. Ostatecznie „wybrał ” rozmowę z tłumaczem.

 3. i mówi pan do gościa w trzeciej osobie w czasie rozmowy z nim, a powinien pan bezpośrednio w pierwszej osobie.

 4. Wspaniale że młody czlowiek Pan Tomaszem Nauwerk interesuje się szerzej tematami tak odległymi jak mitologia, znalezienie odnośników historycznych dla uzasadnień zdarzeń utrwalonych w mitach jest niezmiernie trudne z dwóch powodów.

  1. To bardzo odległy czas zdarzeń zapisanych w mitach, zatem trudny do identyfikacji.

  2. To systematyczne niszczenie starych bibliotek , dawnych miejsc w których rozgrywały się tamte zdarzenia. Zastępowanie oryginalnych rękopisów fałszowanymi tekstami.
  Wprowadzanie przymusowe przemieszczeń ludności z danego terenu i zastępowanie jej inną. Co z kolei powodował zatarcie śladów dawnych kultur , odnajdywano na ich miejscach inne przekazy.

  Przy głębszym poznawaniu tematów pradawnej historii , trzeba zacząć od odkodowania słowa „MIT” ….. 🙂

  MIT… w dosłownym znaczeniu , to ni mniej ni więcej jak historyczna opowieść z bardzo odległego czasu , która nie ma już potwierdzeń historycznych, lub ma bardzo małe. Czyli było.. było bardzo dawno temu.. ale przetrwało TYLKO w opowieściach , praktycznie bez dowodów , co nie znaczy iż one nie mogą istnieć, mogą ale często nie są publikowane.

  Druga sprawa, i to bardzo ważna, współcześnie mamy wpojone , wręcz wyryte w mózgach przez religię że „BÓG”… BOGOWIE..” to istoty nadprzyrodzone ponad LUDZKIE.. gdzieś z zaśwaitow.
  Zrozumienie znaczenia słowa „BÓG”.. co znaczy nie mniej ni więcej niż NAJWYŻSZY WŁADCA.. poprzez WIEDZĘ nie samo zarządzanie i nic ponadto!
  W kolejnych dziejach LUDZKOŚCI słowo to było zastępowane zmienionymi odpowiednikami , jak PAN, HEROS, KRÓL, FARAON ,HEROD , CAR… ( można znaleźć więcej synonimów), czyli BÓG.. to ktoś kto sto i na szczycie czegoś, jest władcą czegoś… ale jak najbardziej w odniesieniu do materialnej postaci.

  Idąc dalej „ŚWIĄTYNIA”…. 🙂 tak, to coś wyjątkowego , ale to była również gradacja jej wielkości i odpowiedników. Świątynie były duże, średnie i małe.
  ŚWIĄTYNIA w dawnym znaczeniu była miejscem przekazu wiedzy, a nie jak teraz ( co spowodowali władcy religijni) domem modlitewnym! W dawnych Świątyniach się nauczało , a nie odprawiało tylko rytualne ceremonie ku czci jej dyrektora naczelnego!!!!

  Jeżeli zrozumiemy iż dawne świątynie podzielone były na 4 rodzaje wiedzy związane z 4 żywiołami , każda z nich miała 3 poziomy wtajemniczeń, to logiczne jest iż musiało być ich całkiem sporo..
  Każdemu z żywiołów patronowała najwyższa instancja ( w dzisiejszym zrozumieniu dyrektor uczelni) a w tamtych czasach nazywano go BOGIEM/ GŁOWĄ ŚWIĄTYNI , czyli władcą danego żywiołu, ktoś kto władał wszystkimi przejawami związanymi z żywiołem nazywany był kiedyś BOGIEM ŻYWIOŁU!.
  W innym odniesieniu po zdaniu najwyższych egzaminów z wiedzy PRAKTYCZNEJ …. adept OTRZYMYWAŁ MIECZ symboliczny, potwierdzający jego MOC WŁADZY NAD ŻYWIOŁEM !
  Ten rodzaj wiedzy (jest na inny zupełnie temat ) ma związek z wyjaśnieniem pochodzenia rycerstwa , tajnych zakonów i wtajemniczeń rycerskich….. 🙂 wracajmy do świątyń.

  Dawne świątynie nie maiły żadnego , ale to żadnego związku z żadną religią! Nie były domami kultowymi swoich BOGÓW/ PATRONÓW, były „domami”… raczej budowlami w ktorych przekazywano wiedzę/ uczono przygotowanych w niższych świątyniach adeptów.
  Całe zrozumienie antyku i czasów dużo starszych , Grecji , Egiptu, Sumeru, Atlantydy , Lemurii trzeba zacząć od tych podstaw, czyli słów kluczy , które pokazują proste związki tematyczne, bo inaczej wyjdzie niezrozumienie i totalny klops.

  Druga sprawa, ziemia była podzielona strefowo na dwie jurysdykcje dwóch dawnych rodów. Obydwu patronką była jedna i ta sama Pramatka rodu ( oj ona wiele ma imion związanych z czasem i miejscem) Hestia , to jedno z nich ale znane są też imiona z Anatolii ANA ( zawsze ma 3 swoje czasy , młoda , dojrzała i starsza kobieta, związane jest to z rodzajem wiedzy , którą ona przekazuje w swoich Świątyniach) Efez , Artemida, Grecja Afrodyta.
  hetycka prabogini to bogini-słońce z Arinny (Wurusemu, Ariniti)

  http://www.religie.424.pl/bogowie-hetytow,2677,article.html

  Półkula północna, to jurysdykcja rodu światłości, półkola południowa, to jurysdykcja rodu ciemności. Są to dwa rodzaje wiedzy, z różnych poziomów i różnych świątyń ( czyli dawnych uniwersytetów), z kolei informacja o podstawach dawnego sposobu nauki i podziałach na rodzaje szkol , oraz lokalizacja ich w danym miejscu z powodu odbicia danego gwiazdozbioru , lub gwiazdy w danym miejscu na ziemi jest kompletnie odebrana LUDZIOM. Zatapiano ją zamuleniem mózgów dogmatami religijnymi , mantrami, pacierzami i zdegradowaniem CZŁOWIEKA do poddańczej roli , uzależnionego od materii bezmyślnego niemalże automatu. Któremu wmówiono iż wykucie pamięciowe tematów w cząsteczkach podzielonych dziedzin wiedzy jest jego szczytem możliwości duchowych i intelektualnych.

  Zatem.. poznawanie historii LUDZKOŚCI przez mity jest możliwe włącznie z potwierdzeniem ich prawdy historycznej , gdy zna się symbolikę używaną przez daną świątynie. Bo symbole często jeszcze przetrwały zarowno w opowieściach jak i w archeologicznych pozostałościach.
  Znowu wracamy do początków … odczyt symboliczny, znajomość kodu peszerowego.
  Pamiętać trzeba również iż dawne kultury opierały się na matriarchacie , czyli przekazywaniu wiedzy przez aspekt żeński zarowno w świątyniach jak i w genetyce… i nie da się tego faktu zmienić pomimo wielowiekowych kłamstw.

  ps. Mity Pan Parandowskiego są bardzo znane, ale jak dla mnie maja najmniejszą wartość, mity Gravesa .. tak , on był prawdziwym poszukiwaczem prawdy.
  TORA.. dawna stara księga była niczym innym jak SAGĄ PEWNEGO RODU, składała się z 5 księgu. Masoreci przepisali ją ( tylko czy na pewno ta dawną, czy dana im była do przepisania ta komputerowo zaszyfrowana wersja, która jest teraz znana jako TORA… :)) na obecny obraz … sądzę ze bardzo daleko jej do dawnego oryginału, który jest ukryty.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Masoreci

  Kiara.

 5. Piekny wywiad z p.Tomkiem !Ogromna wiedza !Wysluchalam z przyjemnoscia !Dziekuje !Co do wozka to mysle ,ze powinien miec kolka ja pojazd ksiezycowy czy lazik terenowy …tak mi wpadlo …ja jestem malo „techniczno-inzynieryjna”..prosze wybaczyc…serdecznie pozdrawiam

  1. Lepiej zajac sie ta archeologia…mitologia, a nie walka z systemowym wiatrakiem
   Nie bedzie wyprodukowania takiego wozka: na Zachodzie – poniewaz to osmieszalo by ich poczucie ucywilizowania (wola dostosowac krawezniki. Sa na to fundusze) ; a w Polsce nie, poniewaz produkcja tak uniwersalnego/terenowego wozka jest niedochodowa. W jaki sposob System Biorukratyczno Korupcyjny mialby wyciagac dla siebie te mega fundusze?
   Natomiast: przetargi na przebudowe miast pod…blizej nieokeslona liczbe osob niepelnosprawnych chcacych wyjsc i pouszac sie normalnie TO JUZ TAK!!! I jaka szlachetna idea, humanitarna intencja, nietykalna przykrywka…
   Chyba wiemy w jakim swiecie zyjemy… Czy nie? Czy moze… ,warto sie jeszcze „zdrowo” ,ludzic…

 6. Panie Krzysztofie 🙂 Ja powiem Panu jako ciekawostkę, że na początku lat 70 wyprodukowano komputer PS1 jaki dałam pod młotek Dzieciakowi mimo iż dał by radę spokojnie Panu Laptopowi Toshiba, dodam że PS1 był na procesorze Intel. Co jest niemożliwe . ? 😉 Też znam historię komputerów, Pan mówi prawdę, ale jest obok inna prawda. 😛

  1. System operacyjny Windows, procesor Intel, karta nVidia w latach 70-tych, monitor Kolor 800X600, Wszystkie aplikacje na 30mb w tym Word, Paint, Exel, … … … … … … … … … … o dziwo myszka, programy do programowania jakich dziś nie widziano, zaskakująca grafika wręcz nieporównywalna przy tak małej rozdzielczości, oczywiście w kolorze i to jakim. > Inna prawda. 😉

   Sprzęt z demobilu.

   1. Pewnie że można się nie zgodzić. Ale wystarczy przeanalizować oficjalne info o firmie ABM choćby z Wikipedii. I porównać z filmami na YT o serii PS jakich rzekomo nie produkowano. Wyraźnie widać nieścisłości nawet czasowe ale nie tylko. A skoro tak, do dla czego miała bym kłamać? Skoro ktoś kłamie niezależnie. Wnioski pozostawiam Bystrym o kulisach powstania MS … A mój PS miał czarny ekran i płaski nie bańkowaty, niby to samo a jednak całkiem co innego, a na płycie głównej była wytrawiona data produkcji (nie podam dokładnej z powodów osobistych) 197x …

    Napisałam tylko dla tego że wczoraj się z tym wychyliłam, może nie potrzebnie, na pewno źle ugryzłam temat. A mimo iż temat odbieram być może nazbyt osobiście chodziło mi o wnioski dla bystrych. Co tu w ogóle jest grane od czasów przed Faraonami. …A oficjalnie? No cóż, o czym mowa?. 😉 …

    Z mojej strony, powiedziała co wiedziała 😀

 7. Szwedzi mają naprawdę otwarte umysły. Brawo brawo trzeba przełamać te mity typu 666 przeć do przodu i rozwijać się na każdej płaszczyźnie 🙂
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/nwo-w-szwecji-wszczepiono-pracownikom-mikrochipy-2015-01
  Najlepiej było by aby w tym czipku wprowadzić taką drobną informacje : przeciwnik izraelskiej polityki czyli terrorysta
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/netanjahu-domaga-sie-wprowadzenia-brutalnego-prawa-dla-przeciwnikow-izraelskiej-okupacji-palestyny-2015-01

  A Brytyjczycy i tak są chyba na pierwszym miejscu w Europie, bo skoro otwarcie mówią o możliwości klonowania zmodyfikowanych genetycznie dzieci to znaczy, że te prace są daleko zaawansowane i odniosły powodzenie.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/brytyjczycy-oznajmili-o-mozliwosci-stworzenia-genetycznie-modyfikowanych-dzieci-2015-01

  1. obdarzmy Ich Energia Miłości , aby się im lepiej czipowało i klonowało i anni mru mru więcej o tym ,bo sami zaczniemy czipować zgodnie z definicja tu panującą !!!to uwaga przyciąga taka sama energie ! za późno albo za wcześnie na takie banialuki dla idiotów , „uwaga przyciąga taka sama energie” na dzień dzisiejszy to jawny sabotaż głoszony przez wilki w owczych skórkach , Titanic tonie a Tutaj podaje się topielcom Energie Miłości .aby ich zaślepić w ostatniej sekundzie .

 8. ‚Janusz Zagórski rozmawia z Krzysztofem Michalikiem o sztucznej inteligencji’

  Obawy @Kiara co do inwazji Sztucznej Inteligencji na rase ludzka rodem z filmu „Matrix” moga w koncu zostac zneutralizowane/lub…potwierdzone zwyklym pytaniem skierowanym do specjalisty od SI.
  Ps. Gdyby to ode mnie zalezalo, sformulowanie pytan testowych dla Komputera i Czlowieka celem ne/rozpoznania roznic miedzy Nimi, zrobilbym to tak, zeby Maszynie…spalic „intelektualne” obwody.
  Maszyna tylko w filach sf posiada „osobowosc” ktorej zakreslaja sie intuicja i myslenie abstrakcyjne.
  W rzeczywistosci realnej w najlepszym wypadku mamy do czynienia z sytuacja porownywalna do potencjalnego uczniaSP, ktory wykuwa pamieciowo wiedze na tzw „blache” – zdaje relacje na sprawdzianie, zalicza go, jednak nie rozumiejac nic z tego co mowi…
  Na tej tylko zasadzie opiera sie „madrosc” maszynySI: na odtworczym powielaniu wprogramowanych jej danych.

  1. sztuczna inteligencja to tylko na filmach , Bioroboty to całkiem co innego , inteligentne klony , one nie muszą pisać poezji itp .

   1. OK, tylko…czy takom SI ma na mysli Krzysztof Michalik?… Chcialbym to OD NIEGO uslyszec, wszak to jego obszar, audycja i te komentarze pod nia…
    Czy w swym podziemnym pod piwnica laboratorium wszczepia chipy mozgom z biologicznych klonow; czy „zatrzymal” sie na poczciwym krzemie i (jeszcze) tradycyjnym oprogramowywaniu go…?

   2. Majestic pisze:
    1 lutego 2015 o 20:56

    sztuczna inteligencja to tylko na filmach , Bioroboty to całkiem co innego , inteligentne klony , one nie muszą pisać poezji itp .

    ***********
    Ależ oczywiście że piszą, malują, komponują, żyją jak LUDZIE.. tylko efekty tej twórczości są inne , prowadzą w inną stronę. To są materiały syntetyczne , muzyka o odpowiednich dźwiękach i kontrowersyjna sztuka nowoczesna, styl życia poniżający godność CZŁOWIEKA, polityka, a nawet niby rozwój duchowy… oparty na channelingach i niby oglądach niby rzeczywistości.

    Ludzie nie zdają sobie sprawy , że oni są w śród nas naprawdę niczym zewnętrznym się nie różnią, a na dodatek dominują nas ilością.
    bioroboty to nie zmontowana kupka śrubek i sprężynek…. o nie! Mają również swój energetyczny pierwowzór w kolorze indygo, zarówno aspekt męski jak i żeński.
    Wyobraź sobie że robot może być inteligentny w ramach programu … i w jego ramach twórczy.Nigdy nie posiada uczuć, zatem nie ma możliwości rozwojowych, ale eksperymentować w ramach programu może.

    Kiara.

  2. Liczyłam na coś więcej … Życzę ducha, nie tylko powietrza jak w przekłutym balonie. PSsssss sssss sss ss s END Pan Prof. Krzysztof jest przecież specjalistą od SI, wykładowcą na Uniwersytecie, Osobą publiczną z Wielkim Dorobkiem i Ważną pracą. Kończymy z Niezależnych powodów w Niezależnej na Programie Szachy 2000 i lekcji historii oficjalnej na temat zmagań z lampą elektronową i przerzutnikiem z VV ? A czym są dzisiejsze PC jak nie zespołem przerzutników binarnych, możliwych odpowiedzi z listy? A prawda, reszta to teoria, nie godna. 😉

   Kto wymyślił przeżytek pod postacią Graffenu? Kto już dawno to reglamentuje? Kup najnowszy telefon z klapką, Polacy wynaleźli komputer z monitorem i myszką nic więcej. Podczas gdy siostrzeniec bawi się (ciupie i wali o stołek) Tabletem bez myszki nawet z samym monitorem, dokup klawiaturę, WOW 😉 Nobel za odkrycie że słonko świeci a jabłka są pożywne i to nie jest żart, nie jest.

   1. Serce.
    Czy dobrze zrozumiałam, że Ci którzy wybierają drogę „wartości” materialnych, są mocno do nich „przywiązani”, potrzebują, czy też chcą nadal tego doświadczać, pozostają właśnie z nimi na zawsze w 3D? To jest ta właśnie jedna z opcji, o której jakiś czas temu pisałaś? Bo też pozostaje opcja doświadczania materii, ale bez koła karmy? I ta gdzie przechodzimy do czwartego wymiaru. Tak zrozumiałam ,że są trzy możliwości, ale nie wiem czy czegoś nie pokręciłam?

    **********

    Powiedziała bym bardziej precyzyjnie wybierają drogę doświadczania władzy materii nad energią.. i wszystkich związanych z tym opcji.
    Czy są przywiązani…. raczej mają jeszcze nie zakończony proces takich doświadczeń, nie są gotowi na zmiany. Zostają w przestrzeni harmonizującej z nimi z ich wibracja, pomimo że jako LUDZIE mogą twierdzić ze ich rozwój jest na bardzo wysokim poziomie. Mogą tak czuć, każdy jest dla siebie miarą doskonałości jednak istnieje miara uniwersalna.

    W 3D .. nowym 3D po zmianach nie będzie koła karmy ( ono było związane z fałszywymi wzorcami, które uniemożliwiały rozwój, utrzymywały braki), będą wzorce praw i doświadczenia. Każdy będzie miał identyczną szansę poznawczo rozwojową w tym samym czasie.
    Tak osiągnięcie właściwego poziomu rozwojowego/ wibracji będzie naturalnym momentem dla każdego przejścia do wyższego wymiaru. Ale…. nie wszyscy osiągają wyższą wibrację niektórzy „kończą swój rozwój” na danym wymiarze , który staje się ich domem.

    Nie wszyscy chcą, mogą i muszą kończyć uniwersytety…. niektórzy zatrzymują się na szkole średniej … tak bym to porównała.

    Kiara.

  3. Gregory pisze:
   1 lutego 2015 o 20:05

   ‚Janusz Zagórski rozmawia z Krzysztofem Michalikiem o sztucznej inteligencji’

   Obawy @Kiara co do inwazji Sztucznej Inteligencji na rase ludzka rodem z filmu „Matrix” moga w koncu zostac zneutralizowane/lub…potwierdzone zwyklym pytaniem skierowanym do specjalisty od SI.

   **********

   Owszem, pełna wiedza …. było by to możliwe gdybyśmy mieli dostęp do technologii , która istnieje poza naszym czasem, a raczej w kilka tysięcy lat do przodu w stosunku do naszego TU i TERAZ.
   Są ludzie , którzy o tym doskonale wiedzą , znają ewolucję maszyn i korzystają z niej dla wladzy na ziemi. Zatem daremny trud…. bo od nich info prawdziwe nie wyjdzie. Nie jest to w ich interesie, oni prowadzą wyścigi w politycznej i technologicznej dominacji.
   Sprawa jest skomplikowana, bo…. przeciętny człowiek nie jest w stanie uwierzyć iż to co dzieje się TU i TERAZ jest ingerencją w przeszłość dla zmiany przyszłości.To trochę skomplikowane, ale…. MY z przyszłości stanęliśmy na progu unicestwienia ziemi i tak się stało… ziemia zginęła zniknęło na niej kompletnie życie.

   Mogliśmy żyć na innych planetach bez problemu, ale chcieliśmy ewoluować iść dalej w rozwoju duchowym, technologiczny osiągnęliśmy bardzo wysoki . Pułapką dla duchowej ewolucji były zablokowane w przeszłości nasze ciała astralne w przestrzeni ziemi, bez pozbierania ich i scalenia z ciałem eterycznym dalsza droga była niemożliwa.

   Zatem jedynym wyjściem było cofnięcie się w czasie do momentu tworzenia się zagrożeń kataklizmu.Każdy kto stał się skoczkiem czasu MUSIAŁ URODZIĆ SIĘ NA ZIEMI w latach optymalnych dla możliwości działania na rzecz zmian na niej , czyli po II wojnie.

   Takich nieudanych prób przed naszym obecnym TU i TERAZ na ziemi mamy za sobą już 3, są to dla nas tzw. światy równoległe. Ale one są podporządkowane energetycznie matrycy obecnego czasu, zatem wszystkie pozytywne zmiany w naszym TERAZ , dokonują zmian w równoległym teraz tamtych światów.
   Ponieważ mamy zablokowany dostęp do pamięci przez akt narodzin, świadomie nie mamy wiedzy o tamtych światach i nieudanych LUDZKICH próbach, o naszych życiach tam. Maszyny wówczas wygrały, wygrały 3 razy , cyborgi , bioroboty nie są takie jak myślimy, one są biologicznie modernizowane, cały czas usilują naśladować CZŁOWIEKA kopiując nasze wszystkie funkcje życia w swoich programach. Są to perfekcyjne programy zgrane z reakcjami fizycznymi, ale cały czas programy. Nie mają uczuć i nigdy ich nie będą posiadały, bo uczucia nie można zaprogramować jest nieprzewidywalne w swojej naturze.

   Te biologiczne cyborgi nie posiadają LUDZKIEGO PEŁNEGO DNA ono współgra jedynie z ISKRA ŻYCIA, DUSZĄ, której cyborgi rownież nie mają.
   Jednak przez wiele setek tysiącleci stworzyły nawet swoje rody, które konkurują i walczą między sobą mają nawet swoich bogów.. zresztą wymiennych zależnie od ich ewolucji ( możliwość przyswajania i analizy informacji), książka „MISJA” opowiada ich historię. korzystają z technologii , którą tworzą kopiując możliwości duchowe CZŁOWIEKA, zresztą zniewoleni LUDZIE pod presją strachu tworzą dla nich te technologie.

   Jedynym ich problemem jest ich energia życia, nie mogą istnieć bez zniewolonych LUDZI, którzy przetwarzają orgon o najwyzszej częstotliwości na niezbędny dla nich potencjał. Podstępem jest fałszywy program RELIGIE oparty na strachu , kodujący LUDZI od urodzenia i polityka inspirowana do walki z sąsiadami w imię kreowanych sztucznie zagrożeń.

   Nikt praktycznie nie wie kto za tym stoi i jak to działa …. nazywamy tą władzę SYSTEMEM, ona zaś wykorzystuje LUDZKIE słabości emocjonalne i strach przed ujawnieniem ich i odpowiedzialnością.

   SYSTEM czyli CYBORGI cały czas prowadzi zagrywkę bilardową trzech kul, tzw. karambol 3 band….. nikt nie wie kto puścił w ruch pierwsza bilę bo skupienie jest na efekcie odbicia się jej i wywołaniu karambolu 2 i 3 bili …. jednak pierwsza bila zbiera zaplanowane efekty całej rozgrywki…. niby proste…. 🙂

   Cyborgi mają również problem samoistnego poznania naszej historii zakodowanej w DNA… jest to dla nich możliwe JEDYNIE GDY JAKO 2 HELISOWI ludzie PIJĄ NASZĄ KREW LUDZI Z 3 HELISAMI.
   TYLKO WÓWCZAS CHWILOWO MAJĄ TYLE ENERGII ŻEBY PRZEMIESZCZAĆ SIĘ MIĘDZY WYMIARAMI. W innym wypadku mogą materializować i dematerializować ( porywać i eksperymentować ) WYŁĄCZNIE NA SWOICH ludziach , NA SWOICH STATKACH KOSMICZNYCH , BO JE MAJĄ.

   Eksperymenty z LUDŹMI 3 helisowymi prowadzone są w naziemnych i podziemnych laboratoriach.Oni nie posiadają takiej mocy energetycznej żeby włączyć proces naszej MER KA BA , tylko ona uruchamia nasze funkcje materializacji i dematerializacji ciała fizycznego.

   To nie w tym, czy są cyborgi jest problem.. są i dzięki piciu naszej krwi uzupełniają czasowo swoje energetyczne możliwości, potrzebują naszej energii i naszego DNA żeby kopiować nasze naturalne funkcje.
   Nasz problem jest w ich przewadze liczebnej na ziemi , która daje im możliwość dominacji we wszystkich głosowaniach, we wszystkich wyborach, blokujących nasz LUDZKI rozwój.
   Cyborgi nigdy nie wyjdą poza program który noszą w sobie , który może być bez problemu sterowany na odległość.

   Ludzie są nie do końca przewidywalni ze względu na posiadane uczucia, dlatego chcą nas zaczipować i zawładnąć naszymi mózgami, blokując w nas uczucia.
   Z tego powodu często przejmują ciała LUDZI,podczepiają się pod ich świadomość w momentach czasowej nieświadomości tworzą blokady mózgu chorobą, lub w eksperymentach od dziecka jak ze Stewardem Swerdlowem.
   Tacy ludzie są całkowicie przejęci, są nieświadomi faktu że są sterowani albo godzą się świadomie na współpracę.

   Jeżeli ktoś myśli że może zmienić cyborga, może swoimi uczuciami i intencjami mieć wpływ na jego program….. to powiem…. święta naiwności! Nie ma takiej opcji, nie ma , nie było i nigdy nie będzie.
   Możecie przejść na ich stronę, wolna wola wam to gwarantuje, ale zawsze i na zawsze będziecie ich niewolnikami wyłącznie do produkcji energii. Nawet możecie żyć w całkiem dobrych warunkach materialnych , jednak nigdy bez stresów , bólu i cierpienia, bo, to jest podstawa ich istnienia, wszelakie rytuały seksualne będą meritum waszego życia.

   Zatem nie pytanie czy nam zagraża ich inwazja jest ważne , ale jak się od nich uwolnić….:) to, że mogą się jawić w każdym sklonowanym ciele … jest dla nich łatwością robią to bez problemu. Najczęściej pojawiają się jako gady , bo taką niską wibracje łatwo jest im klonować, łatwo gadami straszyć LUDZI.

   Mamy tylko jedno wyjście PODNIEŚĆ SWOJĄ WIBRACJĘ TAK BY NIE MOGLI W NIĄ WEJŚĆ, WÓWCZAS UWOLNIMY SIĘ OD NICH NATURALNIE, BO NASZA ENERGIA JUŻ IM NIE BĘDZIE SŁUŻYŁA.
   Jest to prosty i skuteczny sposób rozwiązania tego problemu… walka nie wchodzi w grę, bo oni korzystają z jej energii, wzmacniają się wówczas, my słabniemy.

   Kiara.

   1. @Kiara pisze:
    cyt”Możecie przejść na ich stronę, wolna wola wam to gwarantuje, ale zawsze i na zawsze będziecie ich niewolnikami wyłącznie do produkcji energii. Nawet możecie żyć w całkiem dobrych warunkach materialnych , jednak nigdy bez stresów , bólu i cierpienia, bo, to jest podstawa ich istnienia, wszelakie rytuały seksualne będą meritum waszego życia.”
    ****************
    Czy dobrze zrozumiałam, że Ci którzy wybierają drogę „wartości” materialnych, są mocno do nich „przywiązani”, potrzebują, czy też chcą nadal tego doświadczać, pozostają właśnie z nimi na zawsze w 3D? To jest ta właśnie jedna z opcji, o której jakiś czas temu pisałaś? Bo też pozostaje opcja doświadczania materii, ale bez koła karmy? I ta gdzie przechodzimy do czwartego wymiaru. Tak zrozumiałam ,że są trzy możliwości, ale nie wiem czy czegoś nie pokręciłam?

   2. Wiadomo cos wiecej o tzw „Szarakach”? Mozliwe ze to bioroboty dla/na uslugach cywilizacji Ziemian z Przyszlosci?… To cale..jak sie slyszy..udoskonalanie rasy ludzkiej przez wziecia na ich poklady. Skoro to bioroboty, bezDuszni zombi, to nie robia to co robia z wlasnej woli, lecz na zlecenie. Czyje?… Czy ktos zadawal juz to pytanie lub odpowiadal na nie?

    „Pułapką dla duchowej ewolucji były zablokowane w przeszłości nasze ciała astralne w przestrzeni ziemi, bez pozbierania ich i scalenia z ciałem eterycznym dalsza droga była niemożliwa”
    – – miedzy innymi zombiacki rutual pogrzebowy grzebania zwlok „w polowie zywych” praktykowany przez chyba wiekszosc populacji ziemskiej zamiast spopielania

    „Te biologiczne cyborgi nie posiadają LUDZKIEGO PEŁNEGO DNA ono współgra jedynie z ISKRA ŻYCIA, DUSZĄ, której cyborgi rownież nie mają”
    – – Obecne ludzkie DNA jest pelne? W te… dwie helisy…
    W takim razie ile helis moga miec biorobooty? Pol?…
    Skad wzielas te 3 helisy? Jaka czesc ludzkosci wg Ciebie je posiada?

    „Nie ma takiej opcji, nie ma , nie było i nigdy nie będzie.
    /…/ zawsze i na zawsze będziecie ich niewolnikami wyłącznie do produkcji energii.”
    – – Calkiem mozliwe, ze specyfika (zaczynajac juz od materialnej) tej planety umoliwia trwanie w sytuacji bez wyjscia dla ewolucji.
    1. Ciezka grawitacja. 2. Wroga natura/niesprzyjajace warunki do zycia-czyli walka o przetrwanie zamiast rozwoju duchowego (wirusy, drapiezniki, -50 albo +50 stop.C na wiekszosci planety), cyklony, susze, tajfuny itd itp. 3. Uklad kosmiczny tej czesci Galaktyki: co kilka czy kilkanascie tysiacleci przebiegunowania, globalne tsunami/potopy, giga trzesienia Ziemi i zapadanie sie calych kontynentow ktore zamieniaja sie…w nowe dno…oceaniczne.
    To wszystko powoduje koniecznosc zaczynania wciaz od nowa, przerywanie ewentualnych nawet pokojowych cywilizacji mogacych pojsc duzo dalej w ewolucji duchowej (w konsekwencji czynic to,co w ksiazce „Misja”.
    Moze Budda mial racje, ze tu tylko marnosc nad marnosciami, wiedzial tez ze JEST tylko jedna droga: Wydostania sie STAD

    „Zatem nie pytanie czy nam zagraża ich inwazja jest ważne , ale jak się od nich uwolnić….”
    – – …j/w? 🙂 …bez uskuteczniania wreszcie tej walki z wiatrakami….

    „Mamy tylko jedno wyjście PODNIEŚĆ SWOJĄ WIBRACJĘ TAK BY NIE MOGLI W NIĄ WEJŚĆ, WÓWCZAS UWOLNIMY SIĘ OD NICH NATURALNIE”

    – – „Mamy”, tzn kto mamy? Masz na mysli okolo SIEDEM mld Ziemian?
    Kpisz? 🙂 czy cos… wspomnialas wyzej o naiwnosci…
    (Dzieki za obszerne odniesienie sie do zagadnienia SI)

   3. 😀
    Grześ, to był dłUUUgi cykl przeznaczony cobym sie czegoś naumniał. Y finito, di end. se fini, конец, 结束 😀 tero je okres po „wywiadufce” y łodbjur „świadectf” 😀 bedom zy paskem, abo pasem bes plecy 😛 I naco komu Łomżyńske pszez pianki, nu naco 😀 http://www.youtube.com/watch?v=WDZDHMsaoEw Iusz masie kó końcowi „porozbiórkowy” odbiÓr 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=4SUHlka_Kbs
    Y iósz cas napełniać pUchary i w tany 🙂 X333… https://www.youtube.com/watch?v=Pqaxe5o2Apo
    😀 W GÓRE SERCA LUD… http://www.eioba.org/files/user28766/a212057/przycz5_small.jpg …ZISKA .

   4. Strefy wpływów i wyzysków skoncentrowano w wymyślonych religiach ,grzebanie w energiach uczuciach niema wtedy granic , otwiera i generuje niemal wszystko czego zapragną 90 % wszystkich wojen pogromów były i są inspirowane przez religie , zobaczmy np wojnę trzydziestoletnią pochłonęła 50 % mieszkańców zaangażowanych państw , nie licząc późniejszych skutków , w postaci głodu nędzy itd co tez przyczyniło się do depopulacji ,i w następstwie pozornej konkurencji miedzy wyznaniami , straszne to wszystko ale prawdziwe piękne hasła napisy , a za tym wszystkim , wyzysk, mord ,ponad tysiąc lat strachu, inkwizycji ,krucjat itp , a wszystko po to aby zawładnąć w ostateczności ludzka dusza ,i posiadać idiotów do wiecznej reinkarnacji aby bez końca wysysać energie Człowieka .

   5. Gregory przyznaje Ci dużo racji ,sami nie damy rady ,to musi być kosmiczny przełom interwencja , jak już wspomniałem kiedyś Kreator popełnił kilka błędów ,staliśmy się pomostem miedzy światami piekielnymi cały demonizm to ich manifestacje ,cały świat cyborgów- biorobotów to jest na nasze podobieństwo , był to jedyny sposób aby mogli się do nas zbliżyć i nas modelować tak aby w ostateczności mieć możliwość posługiwać się ta biomasa ,oni chcą tu jedynie w pełni zaistnieć , wiec zniszczą wszystko na drodze do celu , to nie jest dzisiejszy problem , to trwa już miliony lat ,może Ojciec P. Tadeusza nad tym pracuje aby przerwać te destrukcje i naprawić błąd kosmiczny , wolna wola znaczyło i znaczy, wszystko co nie zabronione to dozwolone .Całość cyrku polega na zapominaniu i wieczności ,te komponenty wyzwalają doznania jak i procesy ewolucji ,wiedząc o wszystkim i o wszystkich stalibyśmy się bezproduktywni bezwartościowi i logicznie myśląc taki stan jest samozagłada zapaść .

   6. Majestic: „Kreator popełnił kilka błędów” buahahahah.. Ty chyba chopie do ściany zrozumienia jeszcze nie doszedłeś… Usiądź raz nad mikroskopem (Mikrokosmosem) i obserwuj i niech Ci szczęka opadnie do samej ziemi a nawet pod.. może wtedy cosik zrozumiesz…
    Jedyny „błąd” jaki jest to w ludzkim myśleniu. Nigdzie więcej błędów nie ma…no i na koniec, nie ma nigdzie indziej Kreatora niż w Tobie samym/a że Ci tego nie powiedzieli w szkole ani w domu to sorry Winnetou, cierpimy na Niepamięć/. Napraw wiec swój błąd… w głowie.
    „Nie tyle poznać coś nowego, ile zapomnieć to co się wie lub się wierzy, że się wie….”

   7. Gregory

    „– – „Mamy”, tzn kto mamy? Masz na mysli okolo SIEDEM mld Ziemian?
    Kpisz? 🙂 czy cos… wspomnialas wyzej o naiwnosci…
    (Dzieki za obszerne odniesienie sie do zagadnienia SI)”

    ***********

    Oczywiście że nie….. ta większość istniejących biorobotów zakończy swoje życie w Tu i Teraz. Nie zaistnieje kolejna możliwość sklonowania ich w żadnym innym świecie , nigdy! Ten eksperyment już nigdy się nie powtórzy, dlatego z taką determinacją i okrucieństwem i zajadłością w stosunku do LUDZI walczą o możliwość zatrzymania tego … III wymiaru.

    To co umownie jest nazwane „wydarzeniem” zaistnieje naprawdę, polega na połączeniu matrycy astralnej z matrycą najwyższej wibracji eteryczną. Każdy kto ma JAŹŃ / ISKRĘ ŻYCIA posiada ją , ( bioroboty jej nie mają) , dokona połączenie tych matryc na poziomie poza materialnym. Spali wszystkie ograniczenia , fałszywe kody , wzorca życia w przestrzeni fizycznej i poza fizycznej, jednym słowem swoją najwyższą energią wygeneruje nowy KOD ŻYCIA dla siebie .
    A w nim nie ma istnienia biorobotow, one zaś same nie zrobią tego, bo mają TYLKO matryce astralną, która nie ewoluuje samoistnie , nie ma połączenia z wyższym wzorem KODEM ŻYCIA , zostanie spalona w astralnej połączeniu matrycy życia ziemi z jej eterycznym wzorcem .

    Tak wygląda naturalny ich koniec i nasza wolność , ta sławetna „depopulacja”…. której nie będzie dla LUDZI ,bo MY jesteśmy Energiami wiecznymi i niezniszczalnymi w rzeczywistości nie istnieje.

    Jednak wielkim podstępem w tym było ( bo kij ma zawsze dwa końce…) usiłowanie całkowitego zniszczenia LUDZKIEGO DNA NA ZIEMI , LUDZKIEGO DOTYCHCZASOWEGO GENOTYPU i zastąpienie go zupełnie nowym ciałem fizycznym, które miało by ograniczone możliwości odczuwania 5 zmysłami , a szczególnie chodziło o UCZUCIA. do tego dążyły bioroboty, by przejąć władzę nad LUDŹMI i ziemią.

    Magiczne wprost słowo „DEPOPULACJA” używane jest bardzo wybiorczo i podstępnie z wykorzystaniem braku wiedzy CZŁOWIEKA i manipulacją jego nieświadomością, ukierunkowaną strachem, oraz wyłącznie wartościami materialnymi.

    Nas LUDZI dziesiątkują codziennie, ale MY mamy zatrzymać swój rozwój , bo on uniemożliwia istnienie biorobotow, które władają nami , okradają nas z energii , maltretują , zabijają , traktują bezdusznie i bezuczuciowo jak własny eksperyment!!!!
    A , MY LUDZIE mamy to wszystko akceptować w imię naszej empatii, miłości do wszystkich istot…. tylko nie do siebie??????
    My mamy być cały czas ofiarami….. ????? Bo jak nie to nie masz miłości…. jesteś be… !!!

    A, gdzie nasza MĄDROŚĆ, GDZIE SZACUNEK do siebie, gdzie godność życia , prawość i wolność…. ?

    Pierwszym prawem rozwojowym jest ROZWÓJ OSOBISTY, PO PIERWSZE DUCHOWY/ UCZUCIOWY….. każdy MUSI rozkwitnąć sam, by wspólny ogród.. ISTNIENIE , mógł być wypełniony naszym pięknem i dobrem.

    Pozostając więźniami biorobotow nie mamy takich szans, każdy kto z nimi współpracuje, jest ich niewolnikiem ,przekazuje ich informacje i nauki , działa NA SZKODĘ LUDZKOŚCI.

    Kiara.

   8. Iza, może i ten kreator popełnił kilka błędów, tylko że nie był to ten Kreator o którym myślisz. Według gnostyków, stworzyli nas przybysze nazywani w ich pismach archontami. To były/są istoty duchowo niedorobione, mające co prawda ogromne możliwości kreacji w materii, ale z racji braku połączenia ze Źródłem, żyjące według kalekiej wizji rzeczywistości. To właśnie ich można oskarżać o niedoróbki, choć w istocie wszystko i tak dzieje się według odwiecznego programu. Jednak do kreacji człowieka, wtrąciły się wyższe sfery, dając nam boską cząstkę w sercu. Dlatego „kreatorzy podchodzą do nas z mieszaniną nienawiści i lęku, bo na dobrą sprawę, nasz potencjał znacznie przekracza ich możliwości. O ile oczywiście odzyskamy pełen kontakt ze Źródłem.

   9. Iza ,Twoje spojrzenie jest czysto hermetyczne , wszystko co istnieje bez wyjątku jest podporządkowane systemowi , a później wygląda to tak jak się oświeciłaś Iza ,jeżeli twierdzisz ze niema nadrzędnego kreatora i niby ja ale na pewno Ty wszystko wykreowałaś i Tobie podobni to ja wysiadam z takiego pociągu , bo nie wiadomo jeszcze jakie niespodzianki szykujecie .w jakimś stopniu powaliłaś „teorie” Pana Tadeusza !? idąc takim tokiem rozumowania jestem pełen zachwytu ze to Wy Oświeceni uruchomiliście pierwotny sześcian zamyslu a teraz tworzycie nowy bo przecież niema nadrzędnego kreatora ? i jedno mnie dziwi skoro żeście sobie zbili te klatki uduchowienia to dlaczego szukacie w nich jakiś dziur aby wyjść ? Nigdy się nie zgodzę z takim hermetycznym myśleniem, spostrzeganiem świata .Widać Iza ze wszystko pięknie niwelujesz, zawężasz ,ograniczasz , niestety ale świat w spostrzegany w króliczej klatce i ograniczony do niej ,nie interesuje mnie .Ten świat jest zbyt systemowy aby rozumować w wyrwanym dogmatycznym kontekście ,””” nie ma nigdzie indziej Kreatora””” Masz „racje” NAJPIERW WYMYŚLIŁEM SOBIE JAJKO aby zaistnieć ,z tym ze przed jajkiem mnie nie było , kreując nie bylem wykreowany bardzo to podniecające ? bardzo dziwna ta „ściana zrozumienia” ? a może kreacja i sam czlowiek w niej ,po prostu urwał się z choinki , przecież nikt nie będzie pytał o choinkę .a tak na koniec nie wystarczy wyprodukować idealne auto „””mikroskopem (Mikrokosmosem)””” aby z niego korzystać bezproblemowo musi być niezawodny SYSTEM dróg i autostrad .a „”Winnetou”” miał piękne duchowe autostrady z tym ze zapomniał ze niema auta i nie będzie mógł konkurować i to był jego „””błąd”””

 9. Rzecz niebywała wręcz Pan Paweł Szydłowski który w swojej dociekliwości szukania faktów MITY zamienił w żywą historie ,w szczegulnosci polecam historie Słowian , ponad tysiąc lat totalnego niszczenia świadectw Świetności wspólnoty Słowiańskiej a jednak te białe plamy historii zostały wypełnione , o Naszej historii możemy się więcej dowiedzieć od sąsiadów i odleglych państw , a tez od wrogów którzy skrzętnie notowali swoje pogromy na Słowianach https://www.youtube.com/user/rationalatheist100 następnym Kultowym Człowiekiem jest Erich von Däniken , odnosnie Dänikena wybudowano bardzo dużo fałszywych opinii , bo jako pierwszy unaocznił fakty z zakresu ufologi religii zakazanej archeologii historii nauki , wiec cala światowa maszyneria manipulacji i kłamstwa ruszyła na Niego https://www.youtube.com/watch?v=UzgXTp1mV1g

 10. Mity odnoszą się do realnych zdarzeń obserwowanych przez wszystkie ludy na całej Ziemi, a zdarzenia te miały miejsce na niebie….
  Polecam książkę Immanuela Velikovskyego „Zderzenie Światów”, ciekawe i kontrowersyjne koncepcje..jak na lata 50.

  Z Jowisza (Zeus) wyskoczyła Wenus (Atena) i podążała w kierunku Zemi jako kometa , będąc w pobliżu Ziemi doszło do wyładowań elektrycznych między planetami. Ziemia znalazła się w obłoku gazowym Wenus, nastąpiły ciemności, wezbrały oceany, nastapiły plagi robactwa, opady nafty powstałej ze skroplonych węglowodorów itd. Ziemia zmieniła orbitę oraz okres obiegu. Tak było jeszcze kilka razy.

  Zastanawialiście się kiedyś czemu miesiące SEPTember, OCTober, NOVember, DECember wcale nie są 7, 8, 9 i 10 tym miesiącem roku, tylko jakby przesunięte o dwa ?
  Wenus zaburzyła harmonię układu słonecznego, weszła również w interakcję z Marsem (Ares) czego pozostałością jest olbrzymia bruzda, której naukowcy nie są (lub nie chcą) wyjaśnić…a materiał wyrzucony w przestrzeń krąży między Ziemią i Marsem jako pas asteroidów.
  Nie bez przyczyny doba na Wenus trwa dłużej niż jej rok. Anomalie temperaturowe na jej powierzchni to wynik jej ciągłej aktywności geologicznej. Naukowcy potwierdzą, albo już potwierdzili że atmosfera jej jest zasobna w gazy ropy naftowej.
  Ta wojowniczka Wenus namieszała pomiędzy planetami.

  Stąd właśnie się wzięła wręcz obsesja starożytnych na punkcie obserwacji nieba i prowadzenie zapisów dot. ruchów planet i komet itd.. Gdyż to z nieba zagrażało im zawsze największe niebezpieczeństwo – śmiertelne niebezpieczeństow, zdolne zniszczyć cywilizacje. Było to przekazywane w podania, mitach i legendach.

  Ciekawa koncepcja, nie wszystko mi tu pasuje ale ciekawa. 🙂

  Peace

 11. Majestic, miałem na myśli lenistwo. Nie czytamy podstawowego minimum. Natomiast „piejemy” z zachwytu. Dlaczego to robimy? Bo komuś się chciało przeczytać jedną książkę i ma nas w garści? Litości. W czasach skrajnego lenistwa słuchajmy choć audiobook ów. 100 razy lepiej jest przeczytać dwie kartki, niż słuchać opowieści kilka razy po 20 minut. Samemu przeczytasz materiał w 10 minut. Tymczasem czyjeś WOLNE opowieści (własnymi słowami), dukanie i eksponowanie wady wymowy (gulganie etc.) powoduje brak jakiegokolwiek przekazu.

   1. Iza , Majestic
    Wasz „problem” juz dawno odkryli Zydzi w jednej swojej przypowiestce:
    – „Kloca sie dwaj Zydzi. Poszli do rabina o porade ktory z nich ma racje.
    Rabin wysluchal ich z osobna i stwierdzil:
    Ty masz racje, i ty masz racje.
    Obok siedzial ktos trzeci i sluchal tego wszystkiego:
    – Alez Rabi?! Przeciez obaj nie moga miec racji…
    – Ty tez masz racje – Rabin mu na to

    Na moj rozum nie ma co tak (przynajmniej zawziecie) sie porozniac. Ostatecznie Zbawienie Wasze (nasze) nie bedzie zajmowac sie tymi roznicami. Ostatecznie raj wymiaru 5D (lub 4 D) nie polega na upchaniu wszystkich poroznionych opcji mentalnych, ludzkich opinii na dana w tym nawet wyrwana z kontekstu, w jedno scisle miejsce. Wyzszy zbawienny wymiar (do osiagniecia takze TuwTeraz w tym Matrixie na Ziemi – jak ktos tak woli, moze, preferuje, potrafi) ma wiele mieszkan w swym Krolestwie Bozym (…ze tak z Biblii zaciagne)

   2. .. ja tam do Majestica nic nie mam.. jest charakterny i niech „se” będzie. Jak lubi walić głową w ścianę to co ja mu będę broniła… mogłabym mu ewentualnie głowę obłożyć lodem.. ale po co jak woli gorączkę.. i dobrze.. szybciej wysiądą mu baterie i trafi do drzwi…”zbawienia” 😉

 12. Ostrożnie z tą ostrożnością panie Tomaszu, nie zasypujmy Niniwy! Co powiedziałby król Asurbanipal?

  1. Symbole para-chrzescijankie wyryte na ramionach krzyza (ponoc masonskiego) takie jak: mlot, cegi z gwozdziem
   Na szczycie zamiast aureoli (lub/czy 3 oka/piramidy) …klepsydra,
   drabina… do zdjecia ciala z krzyza, lub drabina do nieba.
   Wyglada to na symbolike masonska polegajaca na dyskretnym, symbolicznym…ewentualnie sprofanowaniu, tak zeby ostalo sie na domyslach, ale nie zrobic tego wprost

   1. ooo jak dobrze Ciebie widzieć Alinko.. nie mam do Ciebie namiarów a chętnie bym z Tobą się kawy napiła w Krakowie bądź na Kopie Biskupiej u stop której mieszkam… jakieś namiary można dostać via Voytek? /Voytek dasz się wykorzystać;-) /

    //
    😀

    Voytek – [Admin]

   2. Majesticu! Ty przecież już sobie odpowiedziałeś (-: A jeśli chodzi o wymieniony wyżej krzyż, to na sensacyjny wpis w Nautiliusie, już jakiś czas temu, odpowiedzialo parę osób. Ja sama mam 2 takie krzyże i były one popularne w rodzinach katolickich. Właściwie w każdym domu był taki krzyż, określany pasyjką. Wraz z tym krzyżem calość tej pasyjki stanowiły dwa świeczniki i ustawiało się je wraz z naczyniem na wodę święconą przy tzw. kolędzie. Myślę, że pamiętasz jeszcze co to takiego? (coroczna wizyta duszpasterska, wiążąca się z wspólną modlitwą i poświęceniem mieszkania). Byc może ten młotek z tyłu krzyża, kojarzy się niektórym z symboliką wolnomularzy (typowe to kielnia i młot), ale te symbole, jak i pozostałe wiążą się z okolicznościami śmierci Jezusa.
    A tak w ogóle przecież nie jesteś związany z tą postacią. Chodzi Ci o biedne owieczki, które chciałbyś uratować? Moi bliscy, którym towarzyszyły te „pasyjki”, a którzy przeszli Tam, mają się dobrze, zapewniam Cię. Ważne jest to co nosisz w sercu – to Twoja MOC i nikt i nic, żaden symbol, jeśli ta MOC będzie żywa, nie zaszkodzi Ci. Chyba, że w to uwierzysz, a to już zupełnie inna sprawa.

 13. Tomasz N. badacz i pasjonat mitologii
  moglby, o ile jeszcze tego nie zrobil?, zapoznac sie z ksiazka Kosmiczne Cywilizacje na Ziemi, jest w niej polaczone 2 w jednym: mitologia z archeologia
  Po co ograniczac sie do/w samej Mitologii, przezucac ten kluczyk z reki do reki, skoro moze on ,przy odrobinie otwartosci i szczecia, posluzyc do otwarcia szerszych…drzwi

 14. Kiara
  Masz na mysli okolo SIEDEM mld Ziemian?
  /…/(Dzieki za obszerne odniesienie sie do zagadnienia SI)

  To ile tych „nas” ,a ile „biorobotow” pomiedzy nami? Jakies proporcje?…
  50/50? 60/40? 40/60? …? Czyzby maksymalnie15/85? …Jest takie jedno obliczenie/proporcja „nieprzypadkowosci”, pewne jakby prawo zachowania…”masy”

  Majestic
  Obawiam sie ze ani sami, ani nikt nie przybedzie z pomoca (Oni juz tu sa… i co? na cos czekaja?) Chyba wiem na co czekaja… Na koronalnego Ra, Yellowstone i 2 km tsunami najlepiej razem w jednym. Wtedy beda mieli jakis namacalny motyw wyciagniecia reki do cudem zachowanych grupek tyle o ile swiadomych na jakim swiecie zyja – i sie Ich nie wystrasza…
  Poki co Matrix Ziemia jest piekielnym padolem smutku – globalnie, nie hermetycznie, patrzac – wojen i bezsensownego glodu. Mamy juz Przeciez (sic) Pomocnikow… takich jakich warty jest ten Matrix – czyli tzw Reptilian. i Kolko w kolko sie kreci w najlepsze, System jest silny, sprawny w swym dzialaniu, przebiegly jak Waz. Jak cos ‚nie halo’ dodrukuja $ i znow dekade albo dwie sie samocynniew pokreci w te strone w ktora oni, i tylko oni chca. Robili i beda robic co chca. A jak jakas anarchia regionalna wypadnie – maja suki i obslugujace je psy, zeby sie nie rozlala osciennie (dzisiaj juz wiemy nawet to, ze wyzwolenie Demoludow Paktu Warszawskiego odbylo sie po 3 rozbrojeniowych naradach 1985-87 Gorbaczowa & Regana/Busha. A glupie narody do dzis mysla ze „wywalczyly” „wolosc”. Dostaly ja (przynajmniej od Armii Czerwonej) bo Rosji nie chcialo sie byc dluzej ZSRR.
  Nie ludzmy sie. Wszystko jest z gory przewidziane, przetasowane i rozdane pod lada. Na stole odbywa sie nieprzerwany medialny taniec na lodzie na glowie z uzyciem melodii jaka to piosnka! 😀
  Jak umiesz liczyc to…licz na wlasna Swiadomosc. Godzina W jest zawsze. Poznaj siebie ,Memento mori

 15. Gregory, pisze:
  To ile tych „nas” ,a ile „biorobotow” pomiedzy nami? Jakies proporcje?…
  50/50? 60/40? 40/60? …? Czyzby maksymalnie15/85?

  Niektóre źródła, np. Wolna Ludzkość i ich Helio TV, podają bardzo konkretne dane dotyczące monitoringu i obecnego stanu weryfikacji ludzkości na różnych ścieżkach ewolucyjnych. Oto ich dane:
  – ok. 18% ludzi zweryfikowało się pozytywnie na ścieżce ludzkiej,
  – ok. 12% na ścieżce jaszczurzej,
  – 70% ludzkości się nie zweryfikowało na żadnej ścieżce, więc zaczną zombieć i wymierać w przyśpieszonym tempie.

  1. .. ostatni będą pierwszymi a Ci co myślą, że myślą, to tylko myślą, że myślą… jak to umysł lubi cyferki, szufladki.. i robić plany i zakłady :-DBomba w górę, show must go on…

  2. Gregory, pisze:
   To ile tych „nas” ,a ile „biorobotow” pomiedzy nami? Jakies proporcje?…
   50/50? 60/40? 40/60? …? Czyzby maksymalnie15/85?

   Niektóre źródła, np. Wolna Ludzkość i ich Helio TV, podają bardzo konkretne dane dotyczące monitoringu i obecnego stanu weryfikacji ludzkości na różnych ścieżkach ewolucyjnych. Oto ich dane:
   – ok. 18% ludzi zweryfikowało się pozytywnie na ścieżce ludzkiej,
   – ok. 12% na ścieżce jaszczurzej,
   – 70% ludzkości się nie zweryfikowało na żadnej ścieżce, więc zaczną zombieć i wymierać w przyśpieszonym tempie.

   ***********

   Nie jestem w stanie dokładnie określić procentów, bo zmieniają się razem ze śmiercią ludzi i nowymi narodzinami, ja nie mam dostępu do tak dokładnych danych. Ale więcej niż 50% to wcielona sztuczna inteligencja, która nie ma nic wspólnego z Ogniem życia.
   Myślę że nie jest najistotniejsza statystyka , istotniejsze jest skupienie się nie na kimś, a na sobie, na własnym rozwoju duchowym.

   Kiara.

  3. …Zaczyna się potwierdzać… 85% podlega Prawu Przypadku – nieświadomości, i 15% na ścieżkach…

 16. PUK PUK Gdzie jest Pani Kiara . Tutaj przedziwne video slucham , ktos mi przeslal na email . Coprawda mam juz dosyc tych mitologiczno piramidalnych podchodow i wogole wiekich legend smokowo ludzkich ale smokow i wezy to ja wyjatkowo nie lubie poprostu nie pasuja mi do mojej psychy . Nie mam z nimi nic wspolnego . https://www.youtube.com/watch?v=fh7Ac-Ie4cc#t=34
  I mam tez dobry wech . Bo tak ode mnie do wszystkich weze maja specyficzny zapach (mowie o tych w naturze ). Moze wy nie wiecie ale ja wiem poniewaz moj przyjaciel czesto mi mowil jak przychodzil do mnie , ze czuje weze kolo domu po zapachu je rozpoznawal .

  1. Ktoś doskonale wie czym i kim można manipulować dlatego przesyła tobie różne rzeczy, a Ty kalinko w swojej mądrości inaczej nie omieszkasz się skomentować ich na swoja miarę…
   Zatem wstawiam link do odpowiedzi w tej kwestii , po filmem są rownież moje obszerne wyjaśnienia jak by co… 🙂
   Czym mnie chciałaś rozreklamować….. Ja nie mam kompleksów…. 🙂
   w mojej wypowiedzi nie ma niczego czego mogła bym się wstydzić . Film jest spreparowana składanką , która złamała wole 4 osób zakazu publikowania nagrania.
   Co w takim wypadku…. mam skopiowane nagranie.

   http://www.cheops.org.pl/viewtopic.php?f=21&t=1113&start=75

   oj dożo się ostatnio o mnie mówi dużo….. ktoś się okropnie mnie boi i star się wszelkimi sposobami ośmieszyć mnie, poniżyć, zdegradować moja wartość….. jakieś niekumate biedactwo , ma tak prymitywne zagrywki… ciekawa jestem jakiego „asa” ma jeszcze rękawie….. 🙂 bo ja mam wszystkie 4… 🙂

   buziaczki dla wszystkich specjalnych .. specjalnie…. nie ze mną te prymitywne zagrywki .. 🙂

   Kiara.

   1. „oj dożo się ostatnio o mnie mówi dużo….. ktoś się okropnie mnie boi i star się wszelkimi sposobami ośmieszyć mnie, poniżyć, zdegradować moja wartość….. jakieś niekumate biedactwo , ma tak prymitywne zagrywki… ciekawa jestem jakiego „asa” ma jeszcze rękawie…..  bo ja mam wszystkie 4… ”

    Kiaruś obejżałam ten film i powiem że wzbudziłaś we mnie iskierkię sympatii, ale tymi w/w słowami udało ci się jednak ją zgasić. To nie gra w pokera znaczonymi katrami chyba ,że jesteś również i tu aby prowadzić tą swoją manipulacje.
    Wygórowane mniemanie o własnej wartości i nieomylności jest dla mnie obcym pojęciem.

   2. Tak, za dużo tu walki o zachowanie własnej nieomylności, doskonałości, wartości; niestety
    Jak ktoś uporczywie powtarza o swej…bezkompleksowości, są na to 3 możliwości:
    Rzeczywiście ich nie ma.
    Zaprzeczanie jest dowodem na poważne kompleksy i maskowaniem ich tym.
    Nie zna siebie.

   3. >>Jak ktoś uporczywie powtarza o swej…bezkompleksowości, są na to 3 możliwości:
    Rzeczywiście ich nie ma.
    Zaprzeczanie jest dowodem na poważne kompleksy i maskowaniem ich tym.
    Nie zna siebie….<>Wygórowane mniemanie o własnej wartości i nieomylności jest dla mnie obcym pojęciem<<
    🙂

   4. >>Jak ktoś uporczywie powtarza o swej…bezkompleksowości … Zaprzeczanie jest dowodem na poważne kompleksy i maskowaniem ich tym<<

    Tak .. bo jeśli ktoś rzeczywiście nie ma kompleksów nie potrzebuje uporczywie zapewniać o tym innych!

   5. Oj Kiara piszesz takie madrosci a osobowosc ze cho! cho!.A niby kto ma sie Ciebie bac,odwracasz kota ogonem jak to sie mowi.
    To co piszesz na forum cheops…….,jest stalym dla Ciebie budowaniem swego EGO.Piszesz ze ktos panicznie boi sie powiedzenia prawdy na temat piramidy w Gdyni oraz szerszej wiedzy na ten temat a niby kto ma sie bac.Pani Zofia ktora poswiecila duzy kawalek swojego zycia na docieraniu do prawdy i mowieniu o niej w ciaglej nagonce osob takich jak Ty i tobie podobnych.
    No prosze pisz ,,cala prawde”! o ile masz o czym,napisz prawde o tym co mowilas o cywilizacji gadziej jak to ze jestes dumna z takich ,,przodkow”,wyjasnij w koncu ta prawde,czy wolisz snuc ta Twoja wiedze gdzie az sie przebija -patrzcie jaka jestem madra,madrzejsza od was ludzi.
    Czy nie tak?………

  2. Kiara jest na tym filmie,dosc milczaca jak na siebie ale moze zechce cos napisac,inaczej -pokazac swoja twarz.

   1. iskierka

    Kiara jest na tym filmie dosyć milcząca jak na siebie ale może zechce coś napisać inaczej-pokazać swoją twarz.

    *******

    A , co to kasting jest otworzony na (jak to P. Zosia twierdzi ) „węża i smoka’ nowej generacji?

    🙂 🙂 🙂

    http://www.glol.pl/pictures/9/picture_928.gif

    🙂 🙂 🙂

    Czy powinnam sobie jakiś bilbord wynająć żeby wszyscy zobaczyli moją twarz? Przecież burki nie noszę ni masek weneckich, jestem jaka jestem.
    O co chodzi…. o kostium w jakim jestem w tym momencie na ziemi czy o moją wcieloną Energię , czy niebezpieczną wiedzę którą przekazuję ?

    Moje komentarze są pod filmem kto chce to je przeczyta.

    A może to jakaś nowa maniera w NTV i z okazji 3 rocznicy trzeba tu swoje foty i paragony z kasy wklejać??????

    Kiara.

   2. Ale znaczy co .. @Kiara to ta spośród rzec by można spasionych osóbek w czerwonych spodenkach ?! 😉

 17. Na Tym Video do kobiety pracujacej majacej 5 dzieci i protestujacej przeciwko zionstom wysylajacym Israelowi pieniadze na demolowanie Palestyny przyszlo FBI z pytaniami . Byli to reptilian w ludzkiej postaci . Pozatym widac , ze sie obawiaja protestors o demolowanie zionstow wlasnosci . Tak to zrozumialam :):)
  Dosyc interesujace :)Poniewaz ta kobieta miala na swoich drzwiach flage o wolnej Palestynie chociaz byla amerykanaka . Kobieta byla bardzo inteligentna i wlasciwie genialnie ich zagiela , ze to moze oni by sie udali na protest przeciwko Izraelowi , ktoremu ameryka placi z podatkow swoich obywateli 7 milionow doloarow dziennie !!!!!!
  Oczywiscie FBI moze cie oklamywac na rozne sposoby ale ty masz obowiazek mowic calkowita prawde .
  Tylko reptaliansko wezowe szujstwo moglo stworzyc takie prawo , ze rzady i wszystko co sprawuje nad ludzkoscia jakiegos rodzju dominacje w kontroli finansowej czy [politycznej moze nas oklamywac ale my musimy mowic prawde bo znajdziemy sie w ciupie . Dowodow na to jest juz miliony i zaden genialny prawnik z tym nic nie robi . Nawet ludzcy prawnicy sa w marazmie manipulacyjnej technologii rozkladajac rece i do strzalu . https://www.youtube.com/watch?v=2u8p3VCFOgA

 18. Krzysztof pisze:
  3 lutego 2015 o 14:22
  Iza, może i ten kreator popełnił kilka błędów, tylko że nie był to ten Kreator o którym myślisz. ”

  – Głównym problemem było i pozostanie ,na tym świecie przynajmniej, pojmowanie istoty „boga” jako takiego. Nawet tu, pod Ntv, gdzie preferuje się pojęcie a-religijne, bezosobowe Boga, nawet tu jest problemem z Jego klasyfikacją
  Za dużo tych …stfu-rców pośredników namnożyło się po drodze do rodzaju ludzkiego (cokolwiek to znaczy – co znaczyłoby, że Ziemianie to…mieszańcy i kundle, żadna konkretna rasa. Kupa nie tylko ras ziemskich, co najmniej cztery główne, ale dochodzą kosmiczne, szarackie, reptiliańskie, miesza rozmnaża się to wszystko, klonuje na statkach, że…bóg nie widział! Ale trochę odbiegłem od tematu).

  1. 😀 i dobrze, bo ignorancja się szerzy aż się kurzy. No ale niektórzy nie mogąc Żyć w spokoju, zrobić porządek we własnej głowie (i własnym życiu) szukają na zewnątrz (wrogów i winnych).. i tym mówię, szerokiej drogi do piekła (umysłu)… bo.. dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane, … ale… nie taki diabeł straszny jak go malują.. i… nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło… bo każdy jest kowalem swego losu.. Że zaczerpnęłam ze skarbnicy powiedzeń ludowych 🙂

 19. Wszyscy maja wedlug planow reptalianskiej Agenda byc z gegentyka reptaliansko -robotowa , zeby nie sprawiali klopotow w tych pieknych zakatkach galaktyki i zeby sie sprawdzilo zalozenie to juz Jupiter ready , Venus chyba jeszcze nie , ksiazyc od biedy gotowy no a Mars pelna geba sie rozwija , saturn bedzie mial glowny tron , Nasz uklad sloneczny nalezy do reptilian . No trudno jak nic nie checie wiedziec o tej czesci galaktyki do bad lack mozecie sobie grzebac w piasku i gawedzic rozne to mitologie zrobione przez opresorow Mu i Atlantydy . Jak zrobia ludzi w takiej przepieknej formie zielonkawej wezowej to marzenie porobanych stworow stworcow sie spelni :).
  I pomyslec , ze sobie tak fajnie kiedys zylam na Lyra obliczalam ile ludzi jest na planecie i bawilam sie dla relaxu energia z rak dopoki mnoja spokojna nature zaatkowano i zniszczono moja planete . I pomyslec , ze mialam takie fajne zycie a teraz w tej prallel rzeczywistosci musze sie zastanawiac jaka dluga trumne miala Mamusia Qeen czarnych podziemi druga reka po pindarze . Obliczylam wedlug mojego oka a mam dobre poniewaz to moje kwalifikacje robienie mebli artystycznych na oko . No nie robilam artytycznych trumien ale stoly i siedzenia Ha Ha . Zmykam z tad

Comments are closed.