Otwarte Forum Tematyczne – 30.03.2015

Janusz Zagórski rozmawia z Tomaszem Nauwerkiem o mitologii słowiańskiej, a dokładniej o słowiańskich świętach.

Kontakt do pana Tomasza: tomaszn.pro@gmail.com
Więcej na stronach:
http://www.chck.pl
http://www.facebook.com/P.O.Kulturoznawcy

9 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 30.03.2015

 1. Tak na marginesie bo nawet mnie ta informacja zaskoczyła!
  Ciekawostka dla „wielbicieli „Projekt Cheops” i Enki….. 🙂

  ****

  No proszę jakie niespodzianki…… 😮 i kto za kim stoi.. 😕 😯 czyim jest wysłannikiem….. nawet nie przypuszczałam, jestem niezmiernie zaskoczona!

  Barbara: Swierdłow był kilkakrotnie w Polsce i organizowane były z nim spotkania i wywiady. Jedna z moich znajomych była na spotkaniu z nim we Wrocławiu i podczas tego spotkania bardzo źle się poczuła kiedy zbliżyła się do niego. Kim tak naprawdę jest Swierdłow? Jedni go chwalą, ale jest trochę ludzi, którzy się go boją. Czy przypadkiem nie jest to człowiek po to, aby jeździć po świecie i manipulować ludźmi? Pozdrawiam. Ewa.

  EN-KI: Ewo, znam Ciebie, ale żeby takie pytanie zadać to już trzeba naprawdę nie mieć rozumu. Czy sądzisz, że My, Świat Duchowy wysyłamy w różne miejsca takich manipulantów po to, żeby wami manipulować? Gdzie jest rozum? Gdzie jest zaufanie – zwłaszcza do Boga? Pomyśl nad tym. Słucham.

  http://misjafaraon.com/sesje/

  Taki protektor i energetyczny sponsor…. no, no…. co jest grane i kto tak naprawdę tym pogrywa?

  Kiara.

  1. Ponieważ nikt się nie odezwał napiszę w czym tkwi ukryty podstęp (moim zdaniem) dotyczący Stewarda Swerdlowa.

   Ponieważ wszystko ma swoje głębokie przyczyny zaistnienia, jego pojawienie się w Polsce również ,zarówno dla niego jak i dla nas. Myślę że w niedługim czasie ten Człowiek pokarze nam swoje drugie oblicze, to bardziej lśniące,ujawni wiele informacji, które jeszcze są nawet przed nim zakryte.
   A, to wszystko nie będzie korzystnym obrazem elit systemu ,ni dalszą możliwością pogrywania nami.
   Dowiemy się więcej niż można sobie wyobrażać.

   Zatem należy szybko skompromitować kogoś,głosząc publicznie, że jest przedstawicielem skompromitowanej, nie uczciwej opcji .

   Nasz „idol” Enki z „Projektu Cheops” uczciwie zapracował sobie na swój status… 🙂 wystawienie przez niego rekomendacji Stewardowi Swerdłowowi , to już pryszcz dla takiej manipulatorskiej postaci.

   Czyli na szachownicy życia zaczyna się ruch …. 🙂 oczekujmy bliskich zmian i przetasowań wartości. Oj zmienią się układy, będzie duże zdziwienie!

   Wszak czerwony księżyc….

   Kiara.

   1. Kiara pisze:

    http://misjafaraon.com/sesje/

    Taki protektor i energetyczny sponsor…. no, no…. co jest grane i kto tak naprawdę tym pogrywa?
    *********
    Dobre pytanie :).
    Weszłam na tę stronę i czytałam pytania ludzi i odpowiedzi Enki-ego. Odniosłam wrażenie, że jego odpowiedzi są takie od niechcenia, zbywające, sprawiał wrażenie znudzonego, szybko i następny proszę :). Zdumiona jestem wręcz tym kajaniem się tych ludzi, tym w jaki sposób się zwracają, oczy miałam jak pięć złoty, (hihi) po prostu przypomina mi trochę pewne radio…..:).
    Może już ograna wersja i potrzeba czegoś świeżego ;). Enki znudzonym jest….No robi jeszcze coś, siłą rozpędu ale…..

   2. No właśnie jak każdy pewnie nie widziałam problemu, to oczywiste że każdy powielacz zaprogramowany jak ja będzie uciekał jak szczur z tonącego okrętu 😉 I tu się z tobą zgadzam Pan SS wypali z „gromnicy” jak nic 😀

 2. Kiara pisze:
  Czyli na szachownicy życia zaczyna się ruch …. 🙂 oczekujmy bliskich zmian i przetasowań wartości. Oj zmienią się układy, będzie duże zdziwienie!

  Wszak czerwony księżyc….
  **************
  No właśnie czerwony księżyc jutro.
  A niech się dzieje co najlepsze dla nas Ludzi 🙂 i niech te zmiany będą na tyle duże i widoczne by nie sposób było ich nie zauważyć a przede wszystkim by mogły zostać zauważone przez tych , którzy jeszcze niczego nie zauważają, jeszcze drzemią 🙂

 3. Pan Tomek ciągle nie może mimo ciągnięcia za język złapać o co lottto, no czekam czekam. Puki co od naszego eksperta dowiedziałam się że Ziemowit to taki pomnik i fajny folklor łamane przez fan, noc kupały to marcówki a marzanna to marzanna, raz się ją pali a raz nie pali tylko wciąga 😀 O tak oczy rozbłyskują naszemu ekspertowi na Thora, bo w końcu to nie taki folklor. A kto to był Ziemowit? Dalej nie wiem, kto z kim i jakie miał dzieci i na kogo się pogniewał. Wiem za to wszystko o Zeusie jego … … Thora też znam. Ale Ziemowit? Albo Swaróg? Albo Zaklęci Rycerze Tatrzańscy? Albo Smok Wawelski, albo że o Wedach nie wspomnę i tak dalej a Wyrwidąb a Rzepicha, a Waligóra no weź się Pan wgryź w te nasze bajania i folklor TFU. No Panie Ekspercie nasz mam się rozpłakać prosząc? Bo ja przecież nic nie wiem, jak wielu, ba jak Pan Ekspert. Więc nie warto? Pan Janusz ciągnie za język jak tylko się da już któryś program i dalej przewracanie oczyma i strata czasu, bo to folklor jakichś tylko. UHHH :(|

  1. Im mniej źródeł innych jak te uznane tym bardziej prawdziwe … Człowieku otrząśnij się. !!! Mind Control.

  2. Inaczej szkoda naszego czasu.

   Pan doktor Zięba za to wcielenie Eskulapa 🙂 SZACUNEK.

Comments are closed.