Otwarte Forum Tematyczne – 30.07.2013

Program zrealizowany przez NTV Warszawa.
Z dr Eugeniuszem Siwikiem rozmawia Krzysztof Pietraszkiewicz.

Program zrealizowany przez NTV Warszawa.
Janusz Zagórski rozmawia ze Stanisławem Adamczykiem, niezależnym przedsiębiorcą, współtworzącym Podyplomowe Studium „Nawigatorzy Jutra”.

Doniesienie o nowym piktogramie w Wylatowie. Janusz Zagórski rozmawia telefonicznie z Arturem Kowalewskim i Jerzym Szpuleckim. Piktogram powstał 2 km od Wylatowa, jak zwykle istnieją wątpliwości co do autentyczności kręgu, którego powstanie nie było monitorowane.

Mini reportaż Janusza Zagórskiego ze spotkania z uzdrowicielem z Cisca (miejscowość położona niedaleko Węgierskiej Górki) – Józefem Kurowskim (telefon: 338 642 635)

10 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 30.07.2013

 1. Witam,
  padło zdanie z usta Pana Janusza, że nikt nie potwierdził, czy nowy Piktogram w Wylatowie jest prawdziwy, czy nie ?
  Ale, czy w ogóle zostanie potwierdzony ? Jeżeli tak to w jaki sposób i przez kogo ?
  Nasuwa się również pytanie, czy jest merytoryczny sens potwierdzać jego prawdziwość ?
  Bo ilu tak naprawdę ludzi jest głęboko zainteresowana tym fenomenem…? A, jeżeli nawet są zainteresowani, to gdy się dowiedzą, że piktogram jest np. prawdziwy, to co z tym zrobią ? Ano, dziś się dowiedzą, a jutro, pojutrze prawdopodobnie już o tym zapomną.

  Każdy Piktogram można bardzo łatwo potwierdzić, o czym szeroko pisze się na wielu serwisach.
  Trzeba po prostu wziąć próbkę połamanego zboża i wziąć próbkę połamanego zboża w sposób mechaniczny, czyli samemu połamać kilka kłosów zboża i dostarczyć do Zakładu Biologii, Zakładu Mikrobiologii, czy Zakładu Biologi Molekularnej, a takich, lub podobnych zakładów jest pełno nawet w samym Wrocławiu chyba kilka.
  Bo, to o czym się szeroko pisze, o czym mówią poważni UFO-lodzy jest wyraźna różnica w pęknięciach struktur zboża w Piktogramach prawdziwych i fałszywych.
  W Piktogramach prawdziwych zboże jest połamane, ale struktura biologiczna jest nie uszkodzona, lub w bardzo niewielkim stopniu. W fałszywych Piktogramach struktura jest zdecydowanie uszkodzona. Porównując struktury jednych i drugich w szkolny sposób dowiadujemy się o prawdziwości powstania Piktogramu.

  Czy, ktokolwiek wykona taki ruch i weźmie próbki do w sumie prostych badań w jakimś laboratorium ?
  Prawdopodobnie nie. A, jak nie to pozostaniemy dalej w błogiej niewiedzy na temat kolejnego Piktogramu w Wylatowie. A, jest, to przecież na rękę bardzo wielu siłom, aby społeczeństwo nie widziało co jest grane !

 2. Nie ma alternewsów – to coś wrzucę:
  Radek Sikorski w angielskim programie HardTalk poddany
  wiwisekcji. Prowadzący pyta go o sojusz polski z USA, o jego apel
  do niemców, że bardziej boi się ich bezczynności niż działań,
  o promowany federacjonizm z UE – w kontekście polskiej historii, wyrwania
  się z uścisku ZSRR – niestety po angielsku:
  http://www.youtube.com/watchv=YBskdGcFz_c&feature=player_embedded#at=350

  WIELKA AFERA Koncernów Farmaceutycznych w Chinach:
  Według dokumentów, do których dotarł nowojorski dziennik, nie tylko GSK, oficjalnie oskarżona już przez chińskie władze, ale też co najmniej sześć wielkich firm farmaceutycznych korumpowało personel medyczny w Chinach. Są wśród nich takie giganty jak Merck, Novartis, Roche i Sanofi. Pieniądze przekazywane były za pośrednictwem agencji turystycznych i innych firm, np. specjalizujących się w organizowaniu konferencji.

  Od 2007 roku GSK przekazała blisko 4,9 mld dolarów ponad 700 firmom, które pośredniczyły w jej zabiegach o pozyskanie życzliwości wpływowych osób.

  Skandal ten nadwerężył reputację GSK, największej brytyjskiej firmy farmaceutycznej, którą chińscy śledczy porównali podczas konferencji prasowej do bossa organizacji przestępczej – pisze NYT.

  http://manager.money.pl/news/artykul/afera;korupcyjna;w;chinach;koncerny;farmaceutyczne;objete;sledztwem,116,0,1350772.html

  http://fakty.interia.pl/swiat/news-chiny-farmaceutyczna-afera-korupcyjna-zatacza-coraz-szersze-,nId,1001143

 3. Uzdrowiciel …..piramida, różaniec, modlitwa, aniołki i skrzydełka ….. jak długo taka tępota będzie żyć i będzie powielać te puste zachowania ,tak długo będziemy zniewoleni przez kościół.

 4. CZy coś wiadomo więcej na temat tego wybuchu reaktora??
  przeszukałam cały Interenet i nadal nie wiem komu wierzyć , ktoś nawet napisał ze w czwartek ma dojsc do nas chmura radioaktywna, czy ktoś może tu podać zweryfikowane informacje?

 5. Znowu chcą cenzurować Internet – tym razem w Wielkiej Brytanii i w Rosji

  Filtry te z założenia mają chronić najmłodszych użytkowników sieci przed dostępem do pornografii. Tymczasem, pojawiły się w Wielkiej Brytanii głosy, że rząd chce w ten sposób nie tylko treści o tematyce erotycznej. Organizacja Open Rights Group wypytała dostawców o to jakie serwisy będą blokować i okazało się, że filtr obejmie także treści związane z przemocą i terroryzmem, strony o alkoholu i paleniu, strony o środkach technicznych do obchodzenia blokad, strony o anoreksji i samobójstwach, a także o tematyce ezoterycznej.

  http://pej.cz/Znowu-chca-cenzurowac-Internet-tym-razem-w-Wielkiej-Brytanii-i-w-Rosji-a7153?utm_source=o2_SG&utm_medium=Tech&utm_campaign=o2

 6. @mieszko
  poczytaj o fenomenach fizyki kwantowej.
  Nie ważne jakie wyobraźenia stosujesz – waźne jaką mają intencję.
  Pan Józef wyczuwa energie i swoje spostrzeżenia opisuje w taki sposób jaki
  uważa za właściwy.

  Nazywanie kogoś tępotą i odmawianiu Mu prawa do życia ze względu na niechęć do KK… ma być przejawem oświecenia i wiedzy?

  Inkarnacja na Ziemi to ciężka orka…
  Wielu ma swoje wizje i w ich imieniu chce zabijać inaczej myślących…
  I to w wakacje…

 7. Panie Januszu , prosimy o nie zasypywanie wywiadów własnymi słowotokami. Do tego służy wywiad sam ze sobą. W najwżniejszych momentach, kiedy rozmówca natchniony zaczyna mówić ciekawe rzeczy , pan natychmiast przerywa i wytacza swoje – nie zaprzeczam że rozumne- twory myślowe , ale przez to zakłóca rytm wypowiedzi.
  A poza tym wszystko mi się podoba.

Comments are closed.