Otwarte Forum Tematyczne – 30.09.2015

Prezentujemy IV odcinek cyklu poświęcony refleksologii stóp z udziałem Wandy Budzanowskiej-Bratko (eksperta refleksologii terapeutycznej z 25-letnim stażem pracy na stopach). Wybrane osoby (spośród uczestników tegorocznych wczasów zorganizowanych przez NTV) poddało się serii trzech zabiegów refleksologii na stopach i dzielą się swoimi spostrzeżeniami oraz wrażeniami przed kamerą.

Organizowany jest kurs Refleksologii Terapeutycznej pod patronatem NTV, który poprowadzi Wanda Budzanowska-Bratko.
Szczegóły na http://niezaleznatelewizja.pl/2015/09/kurs-refleksologii-terapeutycznej


Dziś, 30 września 2015, udało się sfinalizować przybycie do studia NTV Pawła Kukiza, lidera ruchu Kukiz’15 – Potrafisz Polsko. Rozmowę z naszym gościem poprowadził Janusz Zagórski, choć akurat tutaj najwięcej do powiedzenia miał Kukiz i nie dał się zagadać…


Janusz Zagórski rozmawia z Arturem Dobrowolskim z NTV Warszawa aktywnie działającym w Ruchu Kukiza Kukiz’15.


Zapis z wystąpienia Janusza Zagórskiego na Powitaniu Jesieni 2015. Mówca skoncentrował się na aktualnej sytuacji politycznej w kraju przed wyborami parlamentarnymi oraz czasie nadchodzących przemian, a także zbliżającym się terminie Kongresu NTV (18.10.2015).

272 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 30.09.2015

 1. Ale może ktoś powiedzieć: Ty masz wiarę, a ja spełniam uczynki pokaż mi wiarę swoją bez uczynków, to ja Ci pokażę wiarę ze swoich uczynków, Panie Kukiz Panie Januszu, to była świetna okazja by pogadać o Świecie bez pieniędzy. Pozdrowienia dla Pana Kukiza i Pana Janusza, ale to wciąż to samo.. :0)

  1. No to szkoda transferu 😉 W weekend ze znajomkami se puszczę by się pośmiać jak tak. Bo co zostało? Potraktować jak kabaret.

  2. Nie no poświęciłam blisko pół godziny na ten materiał. Wyłączyłam bo zęby bolą.
   Choć lobie Pana Kukiza i to bardzo, i mimo dobrego wstępu, czym bym jednak się nie podniecała … 😉 Kwestia sprowadza się do:

   Tworzeniu i piętrzeniu problemów przez system Pieniężny, po to by te problemy można było niestety tylko pozornie rozwiązywać. Co stanowi jedynie ILUZJĘ w ramach jakiej panowie świetnie oscylują.

   I nie ma prawa to być żadną zmianą, z kilku powodów. Mianowicie między innymi dla tego że Ani Obywatele (kupą, vetto, …) nie Odpowiadają za Odpowiedzi, ani ich Reprezentanci czy reprezentanci Interesów jakichkolwiek.
   Pomijając już sto innych rzeczy, prawd z następującej przyczyny:

   Ponieważ optymalna gospodarka oparta na Zasobach i ukierunkowana na Dobro Człowieka, nie jest kwestią, ani polityki, ani światopoglądu, ani nawet religii jakiejkolwiek. Więc nie ma tu czego ani głosować, ani o czym dyskutować, jeśliu nie jest to walka o stołki, interesy korporacji, i większe środki. Bez pieniędzy to wszystko też odpada jako nadmuchana do granic absurdu Iluzja. Politycy i polityka NIE jest i Nigdy nie była ani nie będzie od rozwiązywania ludzkich problemów ani czynienia rzycia Lepszym. Co oczywiste Oni NIGDY nie rozwiązali żadnego realnego problemu czy kwestii.

   Więc kto jest od tego?
   NAUKA to naukowcy zmieniają świat, to Oni czynią życie lepszym, prostrzym. To dzięki nim mamy drogi, pojazdy, młynki do kawy, statki, maszyny jakie mam pomagają … samoloty … A gospodarka ukierunkowana na szczęście i dobro, poza tym Wolność, nie potrzebuje do niczego Bandy darmozjadów jacy walczą między sobą o kość niszcząc świat i narody. O czym ma decydować przeciętny Człowiek? O jakim budżecie? skoro pieniądze to przeżytek. O jakiej ustawie skoro nie ma polityki? O czym? Będzie głosował na temat jakiej farby użyć do pomalowania kokpitu autopilota? A może jakich użyć uszczelek?

   To nie są kwestie Dyskusji. Wszystko poza tym jest Iluzją.

   ZOSTAWCIE LUDZI W SPOKOJU! 🙂 wy wyznawcy boga mamona i śpiący zombie.

   Budujmy świat bez iluzji, w jakim Człowiek jest Wolny a świat zmienia się Dziki Dobrym ludziom i ich pomysłom.

   1. Polityka wraz z systemem pieniężnym tylko i wyłącznie tworzy problemy społeczne, i później tworzy kolejna by niby załatwić tamte, nakłada ograniczenia, doprowadza do wojen, ubóstwa, tworzy ustawy o szczepionkach, po to by wypłynęła kolejna banda na tej iluzji by walczyć z ustawą o szczepionkach tak samo ze wszystkim. I nic innego. A do tego nic nie produkują prócz problemów i każą sobie płacić haracz bo jak nie to do lochu czy pałą w łeb. To wszystko jest Iluzja i nic innego jaka nam utrudnia Życie i czyni problemy. Wszelkie rozwiązywanie problemów, to dalszy ciąg tej samej gry byśmy mieli czym się zająć wszystko w ramach iluzji.

  3. Jak zwykle w sedno Sejo a gdzie się podziały te wszystkie prace studenckie? ich pomysły? Prace magisterskie, doktoraty? Tego jest tysiące, gdzie ta wiedza, już z taką wiedzą moglibyśmy mieć lepszy Świat, bo mądrych ludzi nie brakuje i ta wiedza już jest i to nawet o lepszym nowym Świecie. Tak uważam..

   1. Swoją drogą jak się wycofał, to ma pewnie jakieś lepszy plany, potrzeba takich ludzi w polityce, ale polityki nam nie potrzeba i tu cały jest ambaras..

   2. Goldpress wybacz mi, to nie do Ciebie personalnie.
    Mam żal że jak pokazywałam Kowalskiego i zachwalałam go, to natrafiałam na mur milczenia. Prosiłam nawet o krytykę a była tylko obojętność.

   3. Goldpress, jestem amatorką jeśli chodzi o politykę i śledzę ją „z grubsza” – co do Mariana Kowalskiego – to po wywiadach z nim odniosłam wrażenie że start w wyborach prezydenckich był dla niego ukoronowaniem około dwudziestu lat działalności politycznej. A że media głównego nurtu starannie omijały jego osobę, odbiło się to na ilości głosów jakie otrzymał w tych wyborach. A ponieważ w polityce działał nie odnosząc żadnych korzyści materialnych, a nawet dokładał do tego „interesu” tracąc swój czas który mógłby chociażby poświęcić rodzinie lub pracy, stwierdził że w jego przypadku i mając na uwadze rezultaty – dalsze trwonienie własnego czasu nie ma sensu. Zmarnowaliśmy dobry materiał na UCZCIWEGO polityka. Szkoda.

   4. I nie chodzi o to że nie został prezydentem, bo wiadomo że nie miał szans, ale o to że gdyby miał dużo większe poparcie, media musiałyby się nim zainteresować i wtedy liczyłby się w tych wyborach, które przed nami.

   5. Dziękuję za czujność, i przepraszam, w imieniu wszystkich, że to pominęliśmy, bądz nadal na bierząco i miej oczy szeroko otwarte ja ze swojej strony powiem, że już nie pominę żadnej z Twoich wypowiedzi, wiesz… czasem tak jest, że jesteśmy zalatani, albo nie całkiem świadomi jeszcze, trzeba na bierząco się uczyć, ale gdybyśmy chcieli przejrzeć cały net, to by nie starczyło informacji, ale masz rację NTV powinniśmy dokładniej przeglądać, przepraszamy i Moc z Nami. A Pan Marian, na pewno ma moje poparcie jako człowiek, nie koniecznie polityk, na pewno jeszcze się z nim usłyszymy, bo jest dobry w tym co robi i mówi, i w dresach a taka bania 🙂 Dziękujemy 🙂

  1. Tak samo uważam to jest starcie pomiędzy dwoma przeciwstawnymi erami średniowieczem a 21 wiekiem .Ta kobieta to reprezentantka 21 wieku cieplej energii żeńskiej która otwiera serca a ten staruch muzułman to reprezentant średniowiecza czyli zimnej dominującej energii męskiej.W islmskiej sekcie nie ma miejsca dla energii żeńskiej

   1. Tutaj napisałam o tej zlej energii męskiej która reprezentuje ten muzułmanin i wiele innych odłamów sekty bo jest tez dobra męska energia która nas broni i ochrania 🙂
    W każdym człowieku występują dwie energie yin i yang

   2. tak trochę z duchowego wymiaru filozofii chciałam coś napisać nie ziemskiego o sumieniu które wiadomo każdy ma
    „Sumienie wiąże nas z grupą istotną dla naszego przeżycia, niezależnie od warunków, które nam ta grupa stawia. (…) Sumienie trzyma nas w grupie jak pies owce w stadzie. Jednak gdy zmieniamy otoczenie, wówczas sumienie zmienia się- by nas chronić- jak kameleon. Dlatego mamy inne sumienie przy matce, a inne przy ojcu. Inne w rodzinie, a inne w pracy. Inne w kościele, a inne w pubie. Ale zawsze chodzi o więź i miłość oraz o strach przed oddzieleniem od grupy i utratą przynależności”

   3. Sumienie to coś co nie pozwala Ci krakać jak inne wrony w stadzie, być jak chorągiewka. Nawet kiedy byś była wbrew instynktowi samozachowawczemu, nawet jak musiała byś odejść i być samą. Nawet jeśli to wiąże się ze śmiercią nie tylko społeczną ale i fizyczną wreszcie, nawet jeśli ktoś przyłoży Ci pistolet do głowy nie zmienisz poglądów i nie nagniesz do obowiązujących na tę chwilę.

    https://www.youtube.com/watch?v=TnaADQsm_4M

   4. „Karoli ale to wtedy nie jest Sumienie ? To usprawiedliwienie SS ? ?”
    Tak SeJa masz racje to usprawiedliwienie SS czyli czyste sumienie dzięki któremu Niemcy SS zabijały .Więcej na ten temat czystego sumienia mówi Hellinger.Może słyszałaś a jak nie słyszałaś a kierowałaś się swoja intuicja to zobacz SeJa jaka masz moc 😀

   5. Dzięki Karoli 😛 Nie słyszałam. Ale to norma że odnajduje nawet po latach swoje własne słowa z ust Wielkich tego świata, czy raczej odwrotnie? 😉 To wszystko jest w polu świadomości a ja tylko to czytam 🙂 No i Wasze wpisy, a ściślej komp mi czyta bo ja za leniwa jestem 😛

   6. Co śmieszniejsze Karoli, ta „część” mocy działa w obie strony, nie tylko zczytując to co było lub i Będzie w najdrobniejszych szczegółach, ale zostawiając w polu świadomości info dla innych, sięgając do umysłów nie tylko można czytać po bezkres ale i wgrywać 😉 I ja zawsze mam Zieloną falę a na fotkach wychodzi co ja zechcę, … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … …, … 😉 Jeśli chcem ;), ale jak wiemy jestem leniwa i wszystko dzieje się samo generalnie 😉 Albo czy planuje co napiszę? Ja nie gromadzę wiedzy w głowie, a na pewno nie we własnej funkiel nówce nie śmiganej 😛

  1. zacznij wierzyć w siebie BoBo, a nie w polityków, sam możesz zmienić ten cały bajzel, potrzeba wiary i dobrych ludzi, a będzie się samo budowało! Pozdro brachu.

   1. Bo bo to Sister 😉

    Ale masz Rację Goldi. Zresztą niech wróci, może się przekona 😉
    Taki powrót nawet może się okazać zbawienny, poza tym tu jest na prawdę mimo wszystko najbezpieczniej. Choć Hunta i reżim i bagno niesamowite, mafia, kolesiostwo, warcholstwo, niekompetencja wręcz debilizm i korupcja oraz celowe niszczenie Polski. Ale tylko dla szlifowania diamentów, i znów się Tym jacy boją się zmian nie uda. Bo jak by nas nie gnębili, to by nie było sensu zmian ani samorozwoju. Więc co? Sami przyczyniają się do swego upadku i powstania Nowego.

   2. Zresztą jak ktoś wróci po latach, to pomyśli że pomylił kontynenty i jest w jakiejś Ameryce marzeń, tylko granice przekroczy to zauważy KOLOSALNĄ różnicę na rzecz Polski jaka Kilkakrotnie zdublowała ościenne kraje, w pięknych posesjach, wspaniałych TIP TOP miastach i wioskach gdzie Londyn to Zapadła śmierdząca Dziura do naszego gminnego miasteczka nawet. Ktoś kto nie był w RP przez powiedzmy 10 lat nie uwierzy do jakiego kraju wjechał. Gwarantuje że zatrzyma się na poboczy i będzie w szoku powtarzał „Ja pierdole” łapiąc się za głowę, że to nie do wiary. Ja mieszkając tu, nie jeden raz byłam w niemal powypadkowym szoku widząc to. JAK Pięknie i na bogato. (nawiasem z ułamka dotacji jakie są ułamkiem ułamka naszych obrotów jakaś jedna tysięczna i tylko dla tego że nie dało się tego ukraść po prostu bo by trza oddawać)

    Ale szybko się przekona w co wdepnął. Bardzo szybko. No chyba że objedzie i pojedzie 😉

   3. A wracając do dotacji z UE to my też jakoś tyle samo jak nie więcej odprowadzamy, tam nie ważne ile. Więc Oni nam dają dotacje na inwestycje. W sumie z naszych własnych pieniędzy 😀 No ale chwila 😉 Po co mieli byśmy je brać jeśli nie dało by się ich Też jak całego budżetu ukraść? A no po to bo da się, jesteśmy mistrzami w zawyżaniu kosztów, lewych fakturach itp. Średnio więc każda inwestycja jest czterokrotnie zawyżana więc tylko z tego ułamka od promila naszych pieniędzy na robotę i materiał idzie jedna czwarta tylko dotacji, niby nasz wkład wchodzi i tak w podniesienie kosztów. I dla tego warto robić inwestycje bo złodzieje i tak na tym zarabiają. Ba przez ostanie dziesięciolecie prawie wszyscy pracowali przy tym, firmy pociotków, też zarabiały I tak oto wyremontowano Całą Polskę. Z naszych pieniędzy i naszymi rękoma że niby z UE i z jednego grosza od każdego miliarda obrotów a reszta ukradziona. Taki Bogaty kraj to Polska 🙂 A co dopiero gdyby zaangażować wszystkie środki? Albo całkiem znieść wszelkie ograniczenia? 😉 Bo już nic nie dało by się kraść.
    Tu świetnie widać skalę absurdu. No i widać jak System monetarny jest ekonomiczny, czyli Wcale. No i widać jak wszystko jest rozkradane, widać uczciwość i demoralizującą rolę pieniądza, widać dobrą wolę polityków … Bo gdzie RESZTA?

   4. A własność prywatna? Pozory, w każdej chwili wszystko można przejąć. A życie na kredyt, fakt. Przemysł? Nie istnieje, Rolnictwo? na eksport a my GMO, … … … Służba zdrowia? No mają zrównać dochody czyli wyrzną słabszych…
    To na jaki kolor teraz zmienimy tapicerkę na obiciach siedzeń w Sejmie? 😉

 2. Bardzo ciekawy wywiad Z Pawlem Kukizem…nareszcie cos wiem o jego ruchu….w rezimowej tv ciagle mu przerywaja albo montuja jak chca…dzieki bardzo 🙂 ..pozdrawiam cala NTV

 3. Paweł: „ja się nie znam na polityce ale paszli won :))))”
  Tak, jest Paweł, teraz to walka to be or not to be. Jak ludzie się nie obudzą, to trzeba pakować walizki i uciekać stąd. Widocznie reszta stada chce ulec eksterminacji jak rasowi samobójcy 😉 Dzięki za wywiad, uśmiałam się, choć właściwie to trzeba płakać nad Polską i Polakami ugotowanymi na miękko.. jak żaby…

  1. Powiem z własnego podwórka: 3 lata temu wniosek o pozwolenie na budowę (haha) liczył 1 stronę. Dwa lata temu weszła zmiana -6 stron a od 20 sierpnia 2015 8 stron :))))) oświadczenie o posiadanym prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane do 20 sierpnia 1 strona, po 20 sierpnia 3 strony. i naród jak owce, nikogo to nie dziwi buahahah gdzie ja żyję.. halo????
   Tak wiec, Paweł popieram Ciebie i chciałabym strasznie wierzyć, ze coś drgnie.. że młodzież się ruszy, to dla nich i ich rodziców to to be or not to be.. ale mam już plany emigracyjne 🙁 tak strzeżonego itd itp

 4. całkiem niezłe wiadomości !!! http://zmianynaziemi.pl/wideo/wlochy-sa-gotowe-walki-panstwem-islamskim-ramie-w-ramie-rosja ścierwo media koncentrują się na kilku cywilnych osobach które zginęły w wyniku niszczenia celów z powietrza , zapominając oczywiscie celowo ze od kilku już lat giną i ginęły tam dosłownie miliony niewinnych ludzi w całym regionie , w wyniku i efekcie zakładania „demokracji ” ale jak widać dla ścierwo- mediów to nie ofiary !!?? Rosyjski plan zakłada miedzy innymi stworzenie normalnej administracji na rozbitych obecnie terenach , odsuniecie bojówek i uzbrojonych grup , przecież widzimy ze to co teraz światu przeszkadza , zawadza ,grozi ,to to samo co obalało tak zwanych „dyktatorów ” finansowanych przez zachód ,Syria otrzyma z rąk Rosji spokój i stabilizacje nic im więcej nie trzeba aby żyć bezpiecznie i w pokoju w innych państwach będzie to prawie niemożliwe bo nie mają w praktyce swoich przedstawicieli , a gdy nawet zachód będzie interweniował to na krótką metę bo mu nie zależy na pokoju ,zobaczmy ,Irak , Afganistan i inne kraje w imię „demokracji ” kraje te toczą ciągłe jakieś walki rujnując wszystko i wszystkich .

 5. to jest to https://vk.com/gerussia co nieuniknione jak bestia doprowadzi ostatecznie do światowej nędzy ucisku i kompletnej dyktatury, w 39 r . pomijając autentyczne fakty mieliśmy malowanych sprzymierzeńców za górami morzami i lasami psy szczekały a karawana i tak przeszła jak przez setki innych lat ,niech każdy sobie wyobrazi ze żyjemy bardzo dobrze z wszystkimi sąsiadami , niech sobie wyobrazi ze i tak nie mamy innego wyjścia !? a jedyny cel to dobrobyt społeczeństwa bo na coś innego nas i tak nie stać , zobaczmy np Francję wyszła formalnie kiedyś z struktur NATO , dużo to nie zmieniło w geopolityce ale jest faktem ze mogą zawsze na siebie liczyć ! bo to jest realne .nadchodzący ciemnogród ,znowu powracający do koryta to żadna alternatywa .prawice lewice ,to ci sami z tej samej agendy ,nie wierzmy ani jednemu !!! liczy się jedynie Naród ,i jak kiedyś już pisałem przedstawicieli narodowych wybieramy jak Wieś wybiera Sołtysa a sołtysi wybierają kolejnych aż do centralnych władz i prezydenta od stopnia gmin miast rejonów itd oraz z obowiązkiem całego narodu uczestniczenia w tym bo te nieobecności niska frekwencja to wynik panujących machlojek ordynacyjnych progów itp , dlatego naród olewa to, bo zawsze będzie tak jak już ustalono w danej dyktaturze .Rady Narodowe wyłonione z narodu to przyszłość i prawda , widząc polityka trzeba sobie raczej uzmysłowić ze kłamie z góry ,skoro zło i nędza po ich występach kilku-rocznych jeszcze większa, to więcej niema co się zastanawiać? . popierajmy Pawła Kukiza bo jak widzę mówi o rzeczywistosci , i o dziwo nie obiecuje zniesienia abonamentu RTV , zniesienia senatu ,i wiele innych gruszek które nawet jakby wyrosły na tej wierzbie to byłyby niejadalne ,stary system ucisku jedynie prowadzi przegrupowanie ,nie zdziwcie się jak się połączy i stworzy mega koalicje aby się lepiej „żyło”, to ci sami z tej samej agendy .

  1. .. a co najważniejsze zaczynają się wokół niego gromadzić i narodowcy i ludzie typu Jadwiga Łopata i inni… to chyba ostatni dzwonek a potem ostatni gasi światło 😉 Jak się nie zjednoczymy, pomimo różnic (one zawsze będą, gdzie dwóch Polaków tam trzy zdania) to mogiła.. 🙁

   1. narodowcy, powiedzmy kibole tego klubu , są łapani na hasła coś takiego „palli się gasić ! ” oczywiscie (ojczyzna ,honor ,tradycja) kto się nie da na to nabrać takie wzniosłe hasła !!? do tego dyscyplina, dystynkcje, hierarchie itp . służą do nakręcania raczej wkręcania ofiar przyszłych , jest to rękojmia i zaplecze niesprawiedliwości nieprawości, bo służy zawsze tylko tej grupie na tyle hermetycznej na ile pozwala bezpieczna odleglosc od warstw społecznych tak aby mieć możliwość skutecznego przymusu i nacisku . tak naprawdę to oni nic nie reprezentują wylacznie siebie w ostatecznym rozrachunku, a mięso armatnie to rzucane na żer ,zawsze mile widziane .

  2. „popierajmy Pawła Kukiza”
   Jeszcze do niedawna myslalam ze zrobie wyliczanke nad kartką, pis czy Kukiz,bo mi to obojetne.Teraz wiem ze zaglosuje na Kukiza ,bo lepiej jakby pis rzadzil wlasnie w koalicji ( formalnej ,nieformalnej) z Kukizem niż samodzielnie.Wtedy jakies dziwne projekty dofinansowania np Żydów nie wiadomo z jakiej racji by nie przeszły.Poddancze ustawy wobec kościoła tez nie przejdą.Bedziemy mieli „zrownoważony rozwój” na korzysc Polaków.
   Tak więc życze Polsce koalicji pisu i ruchu Kukiz.

   1. a jak pis i po się zjednoczą o czym wspomniałem? , tak się broni system , mali kooperanci zawszy byli taką dekoracją ale nie za darmo , mega koalicje to nowy model aby źródła nie utracić raz jedni raz drudzy coś tam na siebie pokrzyczą” i to wszystko” a konkurencje i drogi dojazdowe skutecznie zablokują na przyszłość dla obopólnej korzyści

   2. Majestic,trzeba otwarcie mowić ze Kaczynski jest polkrwi Żydem.Tak wiec troche sie nie dziwie.Ale czy Żyd od razu musi oznaczać cos złego?
    Moja teoria o złych Żydach to ok 80% hehe.
    Są ci normalni a jeszcze jak maja polskie geny to moze byc calkiem nieźle.
    Kaczynski wykazuje propolskosc.i to jest ten plus.Zreszta on raczej czuje sie Polakiem,z konekcja do Izraela.moje osobiste zdanie tylko.

 6. Bardzo byłem ciekaw reakcji Pawła Kukiza na jakieś pytanie z dziedziny typowo alternatywnej, takie totalnie na głęboką wodę. I padły takie dwa (brawo dla Janusza!) : co myśli o mind control i o tajnym rządzie światowym. I tu zdziwiło mnie, że potraktował on te kwestie jak coś zupełnie niepoważnego, niepotrzebnego. I tak jakby się wzbraniał od mówienia na te tematy… Szkoda że wśród ludzi mainstreamu jest taka nikła świadomość o tych sprawach. A moim zdaniem ta świadomość jest niezbędna jeśli chcemy gruntownie przebudować system rządowy/polityczny i tworzyć nową jakość…

  1. skoro mówi o systemie i innych tam, to wie , i właśnie w tak zakłamanym społeczeństwie to przecież tak u startu to niemal „kaftan bezpieki” gdyby tutaj widownia miała 20 -30 tys jednorazowo świadczyło by to o jakimś stopniu pojmowania zjawiska i można by to głosić aby przeszło w takim przypadku do np ścierwo -mediów , a tutaj masz np 300 osób jednorazowo zbyt mala siła przebicia w jednej dawce , „gruntownie przebudować ” znaczy gruntownie uświadamiać w odniesieniu do społeczeństwa ,stopień po stopniu „mind control” to brzmi jak” Mein Kampf” ” Enterprise” ludziom trzeba pokazać ich historie zakłamanie panujące tysiąclecia itd .https://www.youtube.com/watch?v=4Hq05Kvij3w

  2. Nie czytasz miedzy wierszami.Nie wiesz ile wie Kukiz i w co wierzy bo ma racje ze sie do tego nie przyznaje.To nie jest temat na kampanie wyborczą .proste.
   Takie pytania nie są złe bo moga poszerzać horyzonty myslowe,jesli sie pan Paweł zainteresuje.
   Ale on funkcjonuje w maistreemie.Chcecie zeby go ośmieszyli od razu?
   Sory ale mnie teraz też nie interesuje mind control i co sądzi o tym Kukiz.
   To tak jakby pytac Kukiza co sądzi o invitro.Temat zastepczy ,dotyczący niewielkiej grupy ludzi .

   1. Powiem tak. Może się wydawać, że mind control to jest temat zastępczy. Pewne przypadki, które dotyczą zmiany zachowań ludzi za pomocą zdalnego programowania albo indukowania w nich chorób/niedomagań nie mają faktycznie nic wspólnego z doskonaleniem systemu politycznego. Ale mind control to nie tylko powodowanie bólu zębów czy depresji na odległość tylko z tego co rozumiem też cały system subtelnego wpływania na świadomość. I nie dotyczy to bynajmniej niewielkiej grupy ludzi. To jest subtelne przekierowywanie ludzkiej uwagi, które może prowadzić do zatracenia świadomości tego, co jest najważniejsze, zmuszanie ludzi do zajmowania się sprawami mającymi marginalne znaczenie. To jest ta łagodniejsza forma ale dotycząca całych mas społeczeństwa. Mam tu na myśli działanie wszechobecnych reklam albo podawanie masy nieistotnych informacji w programach telewizyjnych. Dużo by można było o tym mówić. Tak to w skrócie napisałem, tak jak to pojmuję. Jeśli coś pomyliłem, to proszę o sprostowanie 🙂

   2. Andrzej21 to zmienia postać rzeczy.To słabe oddzialywanie na większą czesc populacji.Słabe czyt,”nie odczuwalne” specjalnie.
    Wlasnie tak powinno byc zadane pytanie wlasnie o te stosowane na masową skale fale ,mikrofale czy jakto sie tam zwie,manipulujace stanami emocjonalnymi ludzi.
    Ale czy to jest udowodnione?ja nie wiem.Czy to znow kanal w ktory nie chcial sie wpuscic madrze Kukiz.
    Oni robia wiele rzeczy ktore są tajne. Jesli sa tajne to jak to udowodnić?
    Nie ma dowodow naukowych ,oficjalnych wypowiedzi naukowcow ,wiec rownie dobrze mozemy pytac wlasnie o Ufo.Duzo ludzi widzialo i doswiadczylo.Dowody istnieja w postaci filmikow ktore tez mozna zmanipulować.OK.:)

    Nie zadawajcie takich pytan Kukizowi przed wyborami.
    Chyba juz nie bedzie okazji.:)

  3. Powiedział ze nie chce się rozdrabniać tylko skupić na jednym czyli rozwalić ten system .Co z tego ze sobie pogadamy o mind control i tajnym rządzie jak przy tym systemie to możemy tylko sobie pogadać

   1. wlasnie , skoro” mind control ” jest czescia systemu , no i jeszcze coś mógłby mówić o latających dyskach ufo ,i „polseter- gaistach ” a i o Chemtrails , coś o działkowcach ,o pani goździkowejj :).

   2. Interesuje mnie wielkość tego podatku – procent od wartości nieruchomości. Bo jak na przykład wartość nieruchomości wynosi 400.000 zł to załóżmy 3% daje kwotę 12.000 zł czyli 1000 zł miesięcznie. I to mnie smuci, bo emerytura skromna jest. A jak wprowadzą 5%? Bo chodzą słuchy że ktokolwiek będzie rządził czy PO czy PiS to podatek katastralny wprowadzony będzie i tak. Pod przymusem będziemy zbywali nieruchomości za bezcen, bo nikogo nie będzie stać utrzymać. Przy dużej podaży ceny spadną. Kawalerki będą szły jak ciepłe bułeczki.

   3. Aha rozumiem. Trzeba liczyć na rząd. Ja mam to samo z rentą, liczę na rząd. Dlatego poziom mojej frustracji wzrasta, że trzeba na kimś polegać, czytałem trochę o tym podatku, ale Ty widać jesteś bardziej zorientowana niż ja, najlepiej nie wciągać się w spirale pieniędzy, długów, cen nieruchomości. To tak jak gra na giełdzie, jak masz pojęcie co będzie to wykup akcje, albo jak ja pierdo”l” wszystko. Bo to tylko sprawia, że masz gorsze samopoczucie, martwisz się o swoje, o zastępstwa szczęścia, to Ci nie da prawdziwego szczęścia, możesz pomyśleć, że jesteś istotą Boga i to On kreuje to czy będziesz miała czy nie, to on Tworzy Twoją rzeczywistość, nawet jak tworzysz ją sama, to w Bogu to rób. Życzę Ci jak najlepiej i przepraszam, jak za bardzo nie pomogłem. Chciałem tylko dowiedzieć się, dlaczego jesteś smutna… pa 🙂

   4. Wiesz Goldpress, właściwie to mi pomogłeś – po prostu wszystko w rękach opatrzności, po co martwić się na zapas. Dziękuję 🙂

   5. Zresztą Mimi 🙂 Myślę że nie mogli nam zrobić takiego świństwa bo musieli by sobie świnie podłożyć 😛 Za to czynsz-owcom nie „wróże” najlepiej, al też do granic możliwości przecież nie bardziej. Na-razie jeszcze to jak jest napędza rynek nieruchomości, tu pewni zrobią zaś ludzi w bambuko, podniosą czynsze, i zaproponują kredyty mieszkaniowe i na domki. Dopiero wtedy szach mat i na bruk, ale kto rozsądny bierze kredyty ? 😉 Ale to piszę intuicyjnie bo nie śledzę.

  4. Andrzej21 powiem krótko na dzień dzisiejszy to walka z wiatrakami .
   ” Jak ciągniesz 10 srok za ogon, to potem żadnej sroki mieć ne będziesz”

   1. A tak nawiasem to ja myślę że najlepiej i najprościej wyłączyć nadajniki i już 😛 Wyłączyć to całe MC i smog EM i po kłopocie. Zastąpić innymi technologiami i już, w końcu to by się udało gdyby nie interesy korporacji jakie blokują i same mają kontrakty na niewolenie… Więc przejąć władzę i już. Tyle że to nie ma sensu bo każdą technologię da się wykorzystać do niewolenia i tym lepiej lepszą dopóki nie zniesiemy też pieniądza i handlu to walka z wiatrakami, jak ze wszystkim, nawet z dopalaczami tak samo, nie da się wygrać dopóki rządzi kasa. 😉

 7. Ja bym zrobiła program naprawczy Państwa, program wyborczy żyleta.

  Punkt pierwszy (Uwaga Cytuje) :
  Paszli WON!

  koniec programu 🙂 Jak dla mnie genialny, a nie jakieś gimbusy 😉

  I to tyczy wszystkich polityków, kapitalistów, ekonomistów, … , w tym wygranych w tych wyborach z tym programem, czyli wygrali i Wont.

   1. Anarchia to by była gdyby nie pogonić wyznawców Mamona, samowolki, oszustwa, paraliż państwa złodziejstwa, przestępstwa, … z jakimi nikt sobie nie poradzi a nawet nie ma komu radzić.

    A prawda właśnie jest Anarchia i utopia, bo dokładnie tak jest 😀
    Jak długo zamierzacie się oszukiwać że jest inaczej? 😉 Że ten system to iluzja piętrzenia problemów jako opium dla mas i narzędzie zniewolenia w tym mentalnego? 😉

    Bez tego będzie po prostu Rozkwit i Wolność. 😉

   2. No powiedz 🙂 Kto by się nie ucieszył ? móc Żyć jak chce byle nie krzywdzić innych. A ludzie jak sobie radzą tak sobie poradzą.

    Ja wiem kto by się bał, Ci jacy żyją w hipnozie konsumpcjonizmu i symulacji życia oraz rozwiązywania sztucznych problemów by było się z czym zmagać bo to jedyne co znają. 😉

   3. „No powiedz 🙂 Kto by się nie ucieszył ? móc Żyć jak chce byle nie krzywdzić innych. A ludzie jak sobie radzą tak sobie poradzą. ”
    no byle nie krzywdzic innych.Ale ja nie wierze w dobro wszystkich ludzi ,tak wiec tą całą masą trzeba jakos zarządzić dla naszego bezpieczenstwa.Musi byc system.No niestety ,musi być.System ,ale nie taki obecny i nie bezsystemowosc.
    Zaczynam sie zastanawiac czy pojecie antysystemowy jest faktycznie tym ,na czym nam zależy.
    Nie wazne jak zwal tak zwal ,wiemy o co chodzi.Chodzi o zmiane sytemu na inny system,przyjazny,wolnosciowy ,ale w pewnych granicach do ktorych nie bedzie problemu zeby sie przystosować.Teraz mamy wielki problem z dostosowaniem sie,trzeba sie mocno natrudzic.Chodzi nam o łatwy sytem.Moj jest z pieniądzem ,Twoj Seja bez pieniedzy .To juz wiem 😉 ale organizacja państwa jest potrzebna,bo co bedzie jak nagle horda muzułmanow nas najedzie? ;P
    Nie wierze w Twoją idee dobrych wolnych ludzi ,trzeba by najpierw dlugich lat pozytywnej edukacji.Przy tych siłach co rządzą swiatem to nierealne jest.

   4. Seja ,no i wlasnie tak mi wpadlo do głowy ,ze jednak nie wszystko rozbija sie o pieniadze.
    Mozesz być „niewierną” i zasługiwać na potępienie łagodnie mowiac i nawet jakby nie bylo pieniedzy o ktore trzeba sie bić i zabijać to jest jeszcze religia.;)

   5. Gdyby Księża w kościele nauczali jak żyć bez kasy, zamiast ciągle brać, to też by ta religia inaczej wyglądała, Papież Franciszek chce żeby żyło się skromnie, to 1 krok bo kiedyś może i tej skromności nie będzie trzeba. Widzisz Lilka Ty widzisz to tak jak jest, widzisz, co może być, ja też to widzę, z pieniędzmi z innym systemem, ok, ale My wychodzimy krok na przód, bo to co widzimy nigdy się nie skończy i poprzez wojny dopiero będzie tak jak My chcemy, a nam chodzi o to, żeby to były tak jakby marzenia, nowa rzeczywistość, tylko przyznam Ci jestem wierzący, ale to o czym ja mówię z Seją jest niemożliwe. A jednak wciąż chce się w to wierzyć, tak to wygląda.

   6. Lilka jasne że jakiś system, ale nie mający nic wspulnego z polityką prawodawstwem i ustawodawstwem, ekonomią w obecnej formie, religią ani tym bardziej z pieniędzmi czy handlem jakim kolwiek 😉

    I nie są to żadne mrzonki Goldi, ludzie w 52 krajach się „stowarzyszają” już i biorą to jak najbardziej poważnie.
    http://tzmpolska.org/

    Obejrzyj sobie Lilka Zeitgeist – Idąc Naprzód Biorą się za to na prawdę poważni ludzie 🙂 I choć nie ze wszystkim osobiście się zgadzam lub forma nie jest idealna, masz tam całą serie tych filmów na YT jakie na pewno lepiej Ci wyjaśnią niż taki nikt jak ja 😉 Nawet jeśli byłam pierwsza choćby w przestrzeni świadomości 😉

   7. Ups, mam na myśli murzynów w sensie mentalnym, no nie ale dowaliłam równie dobrze mogłam powiedzieć Czechów 😉 jej gupio mi 😛 Więc zostańmy przy wapniakach i zombie 😛

   8. No w sumie tak Majestic 🙂 Nawet nie muszę klikać w te linki by od Lindy rykoszetem nie dostać 🙂 😀 😀 😀
    Ale na tym nie koniec, na tym początek 🙂

    A codo Sejci, też ładnie ale podoba mnie się Wasza Wysokość 😀 😛

   9. Oczywiście Lilka 🙂 Oby ten czas nie przypadał na św. Dygdy, jakiego nie ma nigdy 😉 Wiem kwestia gotowości 🙂 A bez chęci to co z tego? 🙂

    Pozdrawiam Cię i Dobrej Nocy 🙂

   10. Mim marzeniem jest by to obejrzał Pan Janusz, Pan Paweł jeden i drugi, … Ale za wysokie progi na Ich nogi, puki co 😉 Bo w dwie godziny zrozumieć to i owo, to musi być byle co w porównaniu z całym Ich dorobkiem. 😉

   11. Prawdę powiedziawszy jak między wierszami powiedział Pan Paweł K. Dotacje można rozumieć rozmaicie … 😉 Dla tego mają nas w Głębokim poważaniu, bo kto inny Ich nTV karmi i to nie minimum socjalnym a Suto 😛

   12. Seja ,juz mam to nie od dziś w folderze „do obejrzenia”.jest tam tego troche ,tak wiec czeka.;)
    Dobrej nocy 🙂

  1. tak, czego to nie wynaleźli ? niedawno naiwni, pławili się w miliardach grafenowych !? eldorado lupkowo -gazowe ,tony jabłek protestacyjnie skonsumowane bo taka druga okazja się nie nadarzy ?! najdroższe i najgorsze auto—stra”t”y .itd

   1. A dla tamtego Księżulka z dedykacją na stosie, na jakim mam nadzieje (Pewność) Wszyscy Oni spłoną https://www.youtube.com/watch?v=1hTHSF3jqnw 😉 Nawet nie spłoną przepraszam, bo to zbytek łaski, NIECH WYPIER…!!! z tej Planety. Ukamienować, roznieść na kopytach końskich, rozszarpać ich to mało. Za to co robią śmiąc się nazywać cywilizacją Życia. Znam mohera wel Najki jaki twierdzi że Gwałcone dzieci przez księdza są same sobie winne a Ksiądz chodził do portu by je wspierać finansowo za akty seksualne. Jakim Bydlakiem trzeba być by nie widzieć kim są. Albo ten cały jak mu tam Benedykt, niby w sandałkach ale na Banku Watykańskim … To potwory w ludzkich ciałach.

   2. @SeJa: Nawet nie spłoną przepraszam, bo to zbytek łaski, NIECH WYPIER…!!! z tej Planety. Ukamienować, roznieść na kopytach końskich, rozszarpać ich to mało. Za to co robią śmiąc się nazywać cywilizacją Życia.

    *
    .. czy to aby nie jest
    przejmowaniem/prezentowaniem/uskutecznianiem .. zniżaniem się do „ich” poziomu fuj !?

   3. Za to onI wszystkich spychają o wiele niżej nawet, i to nie jest Fuj? Mam prawo reagować nawet nie tylko się oburzać widząc niegodziwość i krzywdę bezzasadną.

   4. @SeJa: Za to onI wszystkich spychają o wiele niżej nawet, i to nie jest Fuj?
    Mam prawo reagować nawet nie tylko się oburzać widząc niegodziwość i krzywdę bezzasadną.
    *
    I jedno jest FUJ i drugie jest FUJ – będziemy się licytować które bardziej – jedno może mniej drugie bardziej ale oba FUJ !

    Może i ktoś ci odbiera prawo do czegośtam – może wydaje ci się że ci odbiera .. może – jednak ja nie odbieram ci prawa też do oburzania się – nawet bardziej – uważam że wszyscy maja prawo do wszystkiego!!

    Jednak zauważyłam agresję w twoim przekazie .. podzieliłam się tym dając motyw na zastanowienie i tyle – bo uważam że jeśli walczyć to tylko z klasą tzn. nie przejmując metod przeciwnika – polecam film „Gwiezdne wojny” .. rady Yody .. nienawiść złość to jest tzw. niska energia !!!!!
    – – – – –
    A pan Cienias pisze: Kto to są oni/ich ???????
    *
    No to są ci których krytykujemy że „onI wszystkich spychają o wiele niżej nawet” a sami niegodziwe metody stosujemy w odpowiedzi – odpowiedziałam ci choć przecież łatwo to samemu zauważyć z kontekstu – wystarczy czytać uważnie i ze zrozumieniem a nie głupio się pytać panie Qcypie

   5. Nie ma sensu dyskutować na ten temat. Moje reakcje są moje i nie zamierzam nikomu niczego udowadniać. Jednak dziękuję za podzielenie się własną refleksją 🙂

   6. NoBA! Masz prawo uważać że nie ma sensu dyskutować na tak ważny temat a jest sens wałkować o pierdołach wszak każdy ma prawo uważać to za ważne a tamto za pierdoły i na odwrót :)))))

    Oczywiście że i jeśli chcesz odpowiadać agresją na agresję to twoje prawo wyboru/twoja sprawa – wszak oczywiście twoje reakcje są twoje .. ale moje są moje bo ja jednak uważam inaczej – że złość agresja jest tzw. niską energią/cieniactwem i taką refleksją się podzieliłam :)))

   7. No a ja się podzielę Inną Wiktorio 🙂 Może i jestem inna, bo potrafię strzelić sobie w łeb, bo nie powiem tym łatwiej nawet noworodkowi beż żadnej złości czy agresji. Potrafię rozwalić ściany w gniewie, nie mając w sobie nawet krztyny gniewu, złości czy agresji. Ba potrafię to i więcej o niebo zrobić z dobrze pojętej miłości i w uniesieniu.

    Więc wisz, jak nie wisz 😉
    Powiesz Psychopatia, a ja powiem Panowanie nad sobą, kierowanie się Dobrem, nawet nie zawsze własnym i tak dalej poza wszelkie normy i znane standardy myśl co chcesz i sadź jak uważasz. To dla Ciebie było by złe? I pewnie masz rację, a dla mnie jest jak Miecz w dłoni, ani zły ani dobry. 😉 Powiedziałaś słusznie względem czego się odnosząc złe lub dobre, no a jeśli skala jest niewyobrażalna w każdą stronę do dyspozycji gdzie to Ja wybieram i to jest odbierane jako zło jest niewyobrażalnym dobrem względem mojej prawdziwej złości, a to co jest uważane jako niewyobrażalne dobro dla was we mnie jest ledwie miernotą zaburzeniem psychofizycznym w moich oczach i dla siebie w tych rejestrach jakie zwiecie szumnie świadomością i miłością 😉

    Więc i ja się podzieliłam / wyjaśniłam na ile to możliwe do przyjęcia. 😉 Cała ludzka amplituda, w całym możliwym spektrum, nie jest nawet ułamkiem grubości kreski na tej skali dla Amplitudy Boskiej świadomości a co dopiero jej skali.

  1. Wiktoria: @SeJa: Nawet nie spłoną przepraszam, bo to zbytek łaski, NIECH WYPIER…!!! z tej Planety. Ukamienować, roznieść na kopytach końskich, rozszarpać ich to mało. Za to co robią śmiąc się nazywać cywilizacją Życia.

   *
   .. czy to aby nie jest
   przejmowaniem/prezentowaniem/uskutecznianiem .. zniżaniem się do „ich” poziomu fuj !?

   A Ktoś tu ma nadzieję, ze reprezentuje inny poziom? No nie bardzo. Tylko inną formę tego samego poziomu, niestety….

   1. .. zawsze Ktoś możne być w poziomie a innych ustawiać do pionu .. oddać pluciem za plucie .. fuj :o)))))))))))

   2. Właśnie Wiki, a nadzieja matką głupich 😉 Niech się między sobą oceniają Ci jacy nawet i nadziei nie mają i ściągają wszystko do swojego poziomu 😉

    Nie jestem kamieniem, mam prawo do świętego oburzenia, a nawet gniewu, nic Iza nie wiesz o poziomach a jedynie o fałszu zakłamaniu i obłudzie. Nie znasz mnie ani moich reakcji czy co mną powoduje lub jaka jestem, nie masz pojęcia i nie masz prawa żadnego by mnie ocenić. Tym bardziej na podstawie reakcji na zło wobec innych, i nie będziesz mnie uczyła ani człowieczeństwa ani Dziedzictwa droga Pani. Koniec tematu Istoto.

   3. oooootototo .. do świętego oburzenia masz prawo a do nieświętego jakby nie masz .. a ja ośmieliłam się zauważyć u ciebie nieświęte .. nieświete – „A Ktoś tu ma nadzieję, ze reprezentuje inny poziom? No nie bardzo. Tylko inną formę tego samego poziomu, niestety….”!

   4. SeJa: Właśnie Wiki, a nadzieja matką głupich ? Niech się między sobą oceniają Ci jacy nawet i nadziei nie mają i ściągają wszystko do swojego poziomu ?
    *
    .. nie wiem jak inni ale ja jak już z wiele razy pisałam nie oceniam osoby/człowieka aleeeeee .. jego czyny/postępowanie a ściągania wszystkiego do swojego poziomu ci nie polecam choćby „jacy” tacy to czynili :o)

   5. Noo moje mi się nada :o)))))))))))) niech tak się stanie niech każdy zbierze z nawiązką to co sieje/robi/czyni .. niech ci się stanie według słowa/czynu twego/tego mego/jego !

  1. 🙂 ^…

   *Kochaj mnie Kochaj mnie
   Kochaj mnie nieprzytomnie. Jak zapalniczka płomień
   Jak sucha studnia wodę. Kochaj mnie namiętnie tak, Jakby świat się skończyć miał 🙂 …
   Od Ani …*
   To nie jest kochani jak dumata ze jest, mimo, że tak jest tysz 😀

  2. *Walydóś 😛 pisze:
   Twój komentarz oczekuje na moderację.
   2 października 2015 o 05:59

   https://www.youtube.com/watch?v=qO_JcNZ4u-Q
   https://www.youtube.com/watch?v=Zlw1F6z1M9o { 🙂 …
   https://www.youtube.com/watch?v=yl4EZlLT2lk

   🙂 „Moja droga teść i owo za nasz 🙂 .. pijmy dziś, z Tobą znów mam chęć ?
   Wypijmy jeszcze nawet za zdrowie wrednych bab
   Bo bez nich chyba bardzo nudny byłby świat ? * https://www.youtube.com/watch?v=-hk6OmJYfJ8

  3. *Walydóś 😛 pisze:
   Twój komentarz oczekuje na moderację.
   2 października 2015 o 17:24

   *Walydóś ? pisze:
   Twój komentarz oczekuje na moderację.
   2 października 2015 o 05:59

   https://www.youtube.com/watch?v=qO_JcNZ4u-Q
   https://www.youtube.com/watch?v=Zlw1F6z1M9o { 🙂 …
   – 1 – en 🙂
   🙂 „Moja droga teść i owo za nasz 🙂 .. pijmy dziś, z Tobą znów mam chęć ?
   Wypijmy jeszcze nawet za zdrowie wrednych bab
   Bo bez nich chyba bardzo nudny byłby świat ? * https://www.youtube.com/watch?v=-hk6OmJYfJ8

  4. *Walydóś 😛 pisze:
   Twój komentarz oczekuje na moderację.
   2 października 2015 o 05:59

   – 2 – Ha, metoda na głoda 😀
   https://www.youtube.com/watch?v=Zlw1F6z1M9o { 🙂 …
   https://www.youtube.com/watch?v=yl4EZlLT2lk

   🙂 „Moja droga teść i owo za nasz 🙂 .. pijmy dziś, z Tobą znów mam chęć ?
   Wypijmy jeszcze nawet za zdrowie wrednych bab
   Bo bez nich chyba bardzo nudny byłby świat ? * https://www.youtube.com/watch?v=-hk6OmJYfJ8

 8. Pani Nikt pisze:.. czy to aby nie jest
  przejmowaniem/prezentowaniem/uskutecznianiem .. zniżaniem się do „ich” poziomu fuj !?

  Kto to są oni/ich ???????

  Poziom zawsze jest od czegoś a wiec od ,,nich”od kogo? I jaki poziom a może pionem I POZIOMEM jesteś właśnie WARTOŚCIAMI STRYKTE OPRACOWANYMI PRZEZ SYSTEM?

 9. Za to oni wszystkich spychają o wiele niżej nawet, i to nie jest Fuj? Mam prawo reagować nawet nie tylko się oburzać widząc niegodziwość i krzywdę bezzasadną.

  Spychają właśnie dlatego że ma się poziom.Bez jakiegokolwiek zaznaczenia/określenia/etykietki bez ego, nie ma poziomu, pionu, linii jest WOLNOŚĆ ‚!!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=n0_NS_M0-Pc

  1. Mi mnie JaSe .. ego ego mega ?
   Raczej .. nie będzie nikt nikogo metkownicą metkował .. swoją nieswoją !!

 10. Od ani… 😀
  https://nnka.wordpress.com/
  *Aby wszystkie rzeczy, jakie współtworzymy z boskim Duchem, mogły się przejawić z wyższych wymiarów, musimy do nich podchodzić z kryształowo czystą intencją i czystym sercem oraz z osobistą odpowiedzialnością. 🙂

 11. @Agresywna Pisze,Jednak zauważyłam agresję w twoim przekazie .. podzieliłam się tym dając motyw na zastanowienie i tyle – bo uważam że jeśli walczyć to tylko z klasą tzn. nie przejmując metod przeciwnika – polecam film „Gwiezdne wojny” .. rady Yody .. nienawiść złość to jest tzw. niska energia !!!!!

  A skąd ty znasz Agresje?Ćieniactwo?Manipulacje,Walkę?itd
  Mój pies któremu nie dane było poznać tego wszystkiego co ty wiesz /czujesz/piszesz etc blabla bla buuu dlatego ze nie żyje systemowo.Co dziennie spotyka dziwaków na swojej drodze ale nic sobie z tego nie robi, jest sobą w100%Nawet gdybym powiedział mu że to odbicie ich właścicieli ,NIC A NIC BY SIĘ W NIM NIE ZMIENIŁO.REASUMUJĄC.
  Są Ludzie /Zwierzęta którzy/re zawsze będą mieli ZWIS I POWIEW na to, Co żeście stworzyli w waszych ciasnych egotycznych umysłach hihihihhihhiihuhiMatrix

  1. Twojego psa pozdrawia mój pies który jest sobą w 100% .. codziennie spotyka dziwaków na swojej drodze .. i chociaż nic sobie z tego nie robi .. jednak poznaje się na ludziach!!!!!!!! widocznie mam to po nim :))))) pozdrawiam twój zwis i powiew który tak się tu objawił zwisając agresywnie i powiewając cieniacko :))))))))))))))))))))))))))))))) oraz twój ciasny egotyczny pomieszany umysł !

   1. .. pozdrawiam qcypcia bidulka agresywnego/zaczepiającego/bijącego zaiste bidulek/męczennik na całego wszak tak go to umęczyła ta agresja … biiiduuleeek buchachacha

   2. – Co widzisz w kimś? Agresję, … złość, …
    – Co czujesz od kogoś? Agresję, … złość, …
    – Jaka jesteś? Dobra Empatka, …

    > Kim jesteś? No właśnie, czy aby to nie lustro jaźni i własnych wzorców reakcji, odbicie emocji …? 😉

   1. Nie moja sprawa Wiki bo jakoś się dogadujemy i dajemy radę 😉

    Ale że zapytam bawi Cię to?
    Czy złości?
    A może złości że bawi, lub bawi że złości?

    Lubisz się tak bawić, oki, z każdym oki, jest to silniejsze od ciebie? To kim jesteś? Oskarżycielem świata, każdej relacji? To musi być nie miłe. A jak by tak użyć swoich niewątpliwych atutów by godzić, by budować, by osiągać cele tak by inni się cieszyli że mogą je osiągać. Czy widzisz tylko zło? To było by straszne. Czy to jest szczytem możliwości i jedynym sensem życia? Co było to nie jest, Ty zaś jesteś. I kreujesz przyszłość dla Siebie też. 🙂

    Kocham Cię Wiki 🙂

   2. @Wiktoria Przypominałaś mi tą twoją klasą, poziomem,bla,bla bla itd Gaje .Tam była miłość bezwarunkowa (urojenie)a u ciebie jest klasa,poziom, bla,bla,bla etc,bezwarunkowy(urojenie) hahahahahabuuuuuuuuu
    Naprawdę, nawet gdybym mógł nie współczuje ci ?

   3. A wiecie że Wy dwoje jesteście jedną i tą samą Duszą, nie że w wyniku pozornego oddzielenia od Absolutu ale swoim własnym Ying i Jang awersem i rewersem tej samej Duszy jaka prysła na kawałki w poprzednim wcieleniu i jedynym dla siebie ratunkiem, lekarstwem na głupotę i zło, naiwność i przebiegłość ufność i obronę przed krzywdą, … Tak Was Widzę 🙂

    Ale co ja tam wiem, To tylko moja ocena sytuacji. 😛

   4. Nie moja sprawa SeJa bo jakoś się dogadujemy i dajemy radę ?

    Ale że zapytam bawi Cię to?
    Czy złości?
    A może złości że bawi, lub bawi że złości?

    Lubisz się tak bawić, oki, z każdym oki, jest to silniejsze od ciebie? To kim jesteś? Oskarżycielem świata, każdej relacji? To musi być nie miłe. A jak by tak użyć swoich niewątpliwych atutów by godzić, by budować, by osiągać cele tak by inni się cieszyli że mogą je osiągać. Czy widzisz tylko zło? To było by straszne. Czy to jest szczytem możliwości i jedynym sensem życia? Co było to nie jest, Ty zaś jesteś. I kreujesz przyszłość dla Siebie też. 🙂

    Kocham Cię SeJa 🙂

 12. SeJa pisze: A jak by tak użyć swoich niewątpliwych atutów by godzić, by budować, by osiągać cele tak by inni się cieszyli że mogą je osiągać. Czy widzisz tylko zło? To było by straszne. Czy to jest szczytem możliwości i jedynym sensem życia? Co było to nie jest, Ty zaś jesteś. I kreujesz przyszłość dla Siebie też. 🙂

  Kocham Cię Wiki 🙂
  Świat by jej się zawalił,Nie było by już poziomu, klasy bu…. i bla lala?
  Kochamy cie WIKTORIO I WSPIERAMY wszelakie DĄŻENIA DO BYCIA nikim………..?

 13. Wiktorio i Qcypie!
  Czy Wasze prywatne gierki tutaj są przepełnione Miłością?
  Jest tu dużo agresji.
  Nie różni się to niczym, moim zdaniem, od ostrej wypowiedzi SeJi.
  Tylko ona ma dobre intencje i widzi więcej niż czubek własnego nosa.
  Ona wyraża swoje oburzenie przeciwko tym, którzy nas niewolą i ogłupiają.
  Robi to dla wszystkich ludzi i Ziemi. Czy nie widzicie tego?
  Krytykujecie ją szczując się w międzyczasie nawzajem.
  Na prawdę Wasze cieniackie ataki na siebie nawzajem już mnie zmęczyły.
  Nie wnoszą one niczego wartościowego dla nikogo.
  Może zacznijcie się mieszać z błotem poza tym miejscem.

  1. Coś chyba bym powinna odpowiedzieć, ale Ty Wiesz Małgośka co powiem 🙂 Troszkę mi łyso więc co powiem? 🙂

  2. Mnie też to już denerwuje i męczy, nie wiem czyja stronę przybrać, może żadną… ? Tego konfliktu nic nie rozwiąże, chyba, że Qcyp poprosi Wiki o rękę 🙂 bo takie styczki, to musi być miłość, oni przez takie coś poznają się więcej. Ale dla forum to chyba niedobre, patrząc na to, że ktoś nowy chciałby do nas przyjść… niekończące się sprzeczki, przecież Wy tak naprawdę się kochacie, nie widzicie tego? Naprawdę? Małgosiu, pozdrowionka 🙂

   1. Popatrz na pawilony handlowe 1000 towarów ,tysiące możliwości, zdało by się sadzić, widzieć a kim jesteś kiedy zdecydujesz i wybierzesz ten właściwy produkt?Czy nie tracisz wolności przy wyborze?

   1. Cóż trza pokochać jak własne 😀 Ale przyznam że ja bym tęskniła po nocach. No cóż, nie wymydli się. 😀 😀 😀 znaczy neta nie braknie 😛

    Qurde uwielbiam Ich, i nie darowała bym sobie nie być świadkiem finału tej pięknej miłości 😛

    A jak Wam mówi 5 osób że jesteś pijany to lepiej posłuchać 😉 A Wy jesteście ciuś ciuś stworzeni dla siebie, ba żyć bez siebie nie potraficie 🙂 Tylko gratulować 😀

    A że nam się dłuży? 😉 No cóż…

 14. Qcyp, czy wiesz że masz obsesję maniakalną. To taka jednostka chorobowa, poczytaj w necie.
  Pawilony handlowe……….pawilony handlowe……………pawilony handlowe……………….
  utrata wolności…………….utrata wolności…………………utrata wolności………………….

  1. Mogę podać setki innych przykładów ale zakupy robi prawie każdy człowiek ,PODEJMUJE DECYZJI STAJE PRZED WYBOREM,Wiec?

   1. Jakbyś robił zakupy (bo i tak je robisz jak każdy) na polu pełnym żarcia, to nie wybierałbyś tego co najlepsze. To też wybór no i stracisz niestety wolność.
    Pewnie tracisz ją co dnia.

   2. Ja wiem, że wybiorę właściwy zawsze produkt, bo wiem, co lubię i czego chcę i tym się kieruję.
    Wolność straciłabym wtedy gdyby ktoś narzucał mi pewne rzeczy lub (uwaga) nie miałabym wyboru.
    Do puki go mam czuję się wolna.

 15. @Małgosia A KIEDY WIDZISZ CAŁUJĄCA SIĘ NAMIĘTNIE PARĘ TO CO ROBISZ ?PRZYGLĄDASZ SIĘ Z ZACHWYTEM CZY ODWRACASZ WZROK MYŚLĄC SOBIE ‚O JA CIE KRĘCĘ, JAKIE TO NIE SMACZNE’?

 16. ,,@Małgosia A KIEDY WIDZISZ CAŁUJĄCA SIĘ NAMIĘTNIE PARĘ TO CO ROBISZ ?PRZYGLĄDASZ SIĘ Z ZACHWYTEM CZY ODWRACASZ WZROK MYŚLĄC SOBIE ‚O JA CIE KRĘCĘ, JAKIE TO NIE SMACZNE’?,,

  Nie przyglądam się i nie myślę, że to niesmaczne,
  Wywołuje to we mnie dobre uczucia.
  Ale chyba nie porównujesz tego do Waszych rozmów tutaj.

 17. SKORO SIĘ NIE PRZYGLĄDASZ NIE JESTEŚ POCHŁONIĘTA PIĘKNYM OBRAZEM CAŁUJĄCYCH SIĘ /ZAKOCHANYCH,chociaż przez chwile.Jest to jednoznaczne ze spuszczaniem wzroku .ENERGIA IDZIE ZA UWAGĄ .
  A gdzie jest twoja energia MIŁOŚCI.
  Naucz się patrzeć kochana a będziesz kochana hihihihihihihi?

  1. Qcyp! Patrzenie przez chwilę nie jest przyglądaniem się. Myślę, że Ty po prostu bijesz teraz pianę i bardzo chcesz mi udowodnić, że jest tak jak ty mówisz. Dlatego dalsza rozmowa nie ma sensu.
   Popracuj przy najbliższej okazji nad Swoim ego.
   Ponieważ nie możesz wiedzieć, co ja czuję w różnych sytuacjach w życiu i na dodatek nie potrafisz czytać ( bo nie chcesz ), twoją główną intencją jest odwrócić wszystko ,,do góry nogami,, żeby wyszło na Twoje.
   Jesteś żałosny.

   1. Wycofujesz się z prostego dialogu. Czujesz coś innego? Ja czuje dreszcze i jestem tym pochłonięty na dodatek widzę która z osób nie prawdziwie kocha,szuka tylko przyjemności.
    Pozdrawiam kochana hihihihihihi

   2. Małgosiu i Qcypie!
    Czy Wasze prywatne gierki tutaj są przepełnione Miłością?
    Jest tu dużo agresji.
    Na prawdę Wasze cieniackie ataki na siebie nawzajem już mnie zmęczyły.
    Nie wnoszą one niczego wartościowego dla nikogo.
    Może zacznijcie się mieszać z błotem poza tym miejscem.

   1. @lilka – jednak Miłość przejawia się w postawie a nie w urokliwych/rozczulających ale pustych słowach/piosenkach – przepraszać za Miłość jest bez sensu – wszak przeprasza się za zło wyrządzone a prawdziwa Miłość nie ma nic wspólnego ze złem !!

   2. //”Przepraszam za miłość” – to dla Wiktori od Qucypa hyhy”//

    .. więc jeśli już przepraszać to za brak Miłości .. powinien !

 18. „ataki na siebie nawzajem już mnie zmęczyły” – pozdrawiam słabą/zmęczoną Małgosię

  „Mnie też to już denerwuje i męczy, nie wiem czyja stronę przybrać” „Qcyp romantyku, uwielbiam Cię” – nerwowego GOLDPRESSA nie mogącego zdecydować się na obiektywizm.

  „Małgośka się wpieniła A ja dziś ma zlewę” – pokazującą zlewanie SeJę

  Zaiste pokazaliście że jesteście bardzo „romantyczni” :o)))))))))))))))))))
  Nic tylko aby każdy zebrał z nawiązką co posiał :o))

  1. .. oj GOLDPRESS taki duży chłopczyk a nie rozumie że romantyzm to nie puste lukrowane słówka nie mające pokrycia w czynach !!! jeśli tak pojmujesz romantyzm że mąż żonę potłucze w taki czy inny sposób a zaraz potem puści jej pikną pioseneczkę to cieńko cienko niestety !!!?

  2. Wiesz, ja nie wiem co sie dokładnie u Was dzieje, i za zamknietymi drzwiami tez nie. Mam nadzieje, ze potraficie sobie wybaczac, zgadzam sie z Toba w 100% chce zebys to wiedziała 🙂

  3. Wiesz ja nie wiem co sie dokładnie u Was dzieje, i za zamknietymi drzwiami tez nie .. jednak nikomu nie odbieram prawa do masochistycznych upodobań .. wszak jednak Qcypa nazwałeś romantykiem:

   http://niezaleznatelewizja.pl/2015/09/otwarte-forum-tematyczne-30-09-2015/comment-page-1/#comment-66922

   ja jednak nie mam z masochizmem nic wspólnego więc według mnie romantykiem nie jest ten kto najpierw cepuje a potem dla tzw. kamuflażu/bajeru wkleja/puszcza urokliwą muzyczkę o miłości. .. a tak jak widać zachowuje się Qcyp wobec mnie!

   Napisałeś „zgadzam sie z Toba w 100% ” jednak Qcypa nazwałeś romantykiem a ja się takimi zachowaniami/postawą się brzydzę więc bajery !?

   1. Po mojemu raczej oświeca i wspiera .. najpierw trzeba się dać oświecić żeby chcieć mieć wsparcie .. wsparcie w oświeceniu a cieniactwie hihi .. a co do „nie przestawaj wieżyć’ to nie mam wieży zaiste ani studni ale postaram się nie przestawać przestawać hehe

   2. 🙂

    Człowiek jest jak wielkie Drzewo, nie jak kij co ma dwa końce, nie jak CV co ma początek koniec i płaskość kartki 🙂

    Tak tylko mnie naszło 🙂

Comments are closed.