Otwarte Forum Tematyczne – 30.10.2015

Niezwykła rozmowa z Mikołajem Rozbickim.


Wystąpienie profesora Petera Gotzsche, które miało miejsce na Targach „Bliżej Zdrowia, Bliżej Natury” we wrześniu 2015 r. Peter Gotzsche jest autorem poczytnej książki pt.: „Zabójcze lekarstwa”, przetłumaczonej na 15 języków świata.


78 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 30.10.2015

 1. Panie Mikołaju, znając po części pewną historię – proszę podać podać choć jeden szczegół dlaczego Pan uważa Wolną Ludzkość za sekte…. ????
  PS
  Zważając na pytanie nie jestem za ani przeciw

   1. Pewien murzyn w Chinach stojac przed sadem powiedzial…”choc jestem murzynem to jednak bardziej czuje sie Chinczykiem”… Prosze o lagodny wymiar kary…Mikolaj na czerwono z workiem nie musi byc tylko 6-grudnia utozsamiany z „podarunkami”…

 2. tak Miki ,pamiętam Twoje pierwsze debiuty u Janusza ,stare dzieje !? ,” Czas przebudzenia” „Wolna Ludzkość ” ,niestety ale niesmak tej końcówki jednak został ?! do Joanny nigdy nic nie miałem ,wręcz przeciwnie tak samo jak do Ciebie w jakimś sensie „zdradziłeś” Nas bo Joanna przetrwała, to taka mikroskopijna opinia Alternatywy ,szczerze mówiąc ,radze przejść do dialogu z”Ludzkością” a ewentualny problem zostawić i ukierunkować na płaszczyznę rozejmu nawet i jakiejś współpracy ,bo nie służy to do kury- nędzy wszystkim alternatywnym ruchom i poszerzaniu swiadomosci ,My wszystko pamiętamy dobre i złe sceny , a prowadzenie niemal „politycznych przedwyborczych awantur ” i to w nieskonczonosc szerzy niesmak i zgorszenie, dotyczy wszystkich , Naszym życzeniem jest aby na antenie NTV odbyła się pojednawcza debata . Eskalacja destrukcji zazwyczaj przechodzi na widownie wiec stanowcze NIE ! w kraju jest wiele struktur nowej swiadomosci a cel jest taki aby się jednoczyć wspomagać bo w tym siła i budowanie ,nie można mówić o budowie jednocześnie rujnując to chore i zawsze za jakiś czas wypłynie .

  1. Mikołaj R jakoś tak ukierunkowuje swą odwagę…jakby życzył sobie zostać męczennikiem

   1. Ja mam wrażenie mitomanii. Jak jest, nie wiem. Ale po rzeczonym zdekonspirowaniu pompatyczność pana nadal została.

   2. Gregory, ten kierunek nie wypali ,to samozagłada , jeżeli zrobi tak jak ja proponuje , nie będzie eskalacji Wszyscy zachowają twarz dla własnego i ogulnego dobra ,i wtedy jest szansa na powrót czego serdecznie życzę , a cala afera niech będzie przestrogą i nauczką, Miki dobrze się zapowiadał i miał swoją widownie , a widownie trzeba słuchać i mieć respekt bo inaczej to syndrom Titanica ,wiec rozejm , współpraca i parcie do przodu ,postawa męczennika to rodzaj samoobrony, usprawiedliwienia ale zarazem samozagłady bo wszystko będzie kierowane i transformowane przez źródło męczeństwa .a to staje się medialną zapaścią .

   3. Właśnie oficjalnie usłyszeliśmy, że ten Pan będzie czy się komuś podoba czy nie, przedstawicielem mediów alternatywnych w szeregach policji. (ekspertem pomocniczym).

   4. Tylko patrzeć jak kolejnym cyklem audycji alternatywnych będzie blok „Policja Radzi”. 🙂

   1. A nawet języki ;P i do tego jak się tak wsłuchać w słowa, to dopiero heca 😉
    Gdzie warto sobie zadać pytanie, po co? O co chodzi? Kto i jak zyska i co było ustalane …

    A p. Michał wcale się nie zdemaskował, bo jak można zdemaskować się po tym jak jest się od lat zdemaskowanym? Chyba tylko po to by transformować działalność, jak wielokrotnie wcześniej i uwierzytelnić przy okazji kogoś innego 😉

   2. Ja jeszcze tak nieśmiało od siebie dodam że w wielu kwestiach, zupełnie abstrahując od Osoby Pana Michała i tematu tzw. ujawnienia. To zgadzam się co do niszczących skutków działalności niektórych osób, czy to sekt czy innych ugrupowań w ramach New Age szeroko pojętego. I ktoś powinien z tym robić porządki jak tylko jest to możliwe. A co gorsza faktycznie są bezkarni, a sama sekta tak zwana świta chroni swojego Guru, nawet jak wskazywała historia nie w Polsce za cenę życia własnego i bliskich włącznie z życiem osób postronnych. A że są to dość hermetyczne, coraz bardziej zapadające się ugrupowania, na pierwszy rzut oka pozytywne na lep. To jeśli ktoś chce zwrócić choćby uwagę na pewne zjawiska, czy choćby odwołać się do zdrowego rozsądku jest natychmiast atakowany, wyklinany ekskomunikowany i odcinany jako zagrożenie dla Doktryny wiary 😉 A życie ludzi jest spokojnie nadal Rujnowane, Oni sami wykorzystywani w tym też finansowo. Puki jeszcze nie wylądowali w przytułku lub wariatkowie. A „Guru” jest bezkarny. W Polsce jest mnóstwo takich ugrupowań wokół jakiegoś zaburzonego a nawet opętanego to jest samego pod wpływem nie ciekawych istot osobnika.

    Dla tego też ja nie mam nic przeciwko zajmowania się tym rozsądnie odpowiednich ludzi, z odpowiednią motywacją moralną. Nawet ABW i pochodnych. Tylko by nie krzywdzić niewinnych. Jak powiedział p. Rozbicki, nie wrzucać do jednego wora wszystkiego i wszystkich.
    Choć widzę w tym zagrożenia typu właśnie oddelegowywanie Agentów z zacięciem w temacie i smykałką co najmniej Dziennikarską … do tworzenia alternatywnych mediów by chronić ten chory system, z powodów politycznych by wpływać na środowisko i je kontrolować i tak dalej co niestety ma miejsce. To znaczy trzeba by być naiwnym by uważać że nie ma to miejsca. Tym bardziej że Niezależne w sumie Internetowe środowiska to potężna siła, zdolna kreować politykę Świata nie tylko Państw i Grup Interesów jakie również przenikają wszędzie w tym do struktur Państwowych, Sejmu jako Lobby … Na przykład.

    Tak uważam.

   3. Zresztą Pan Michał sam jest na ten trend najlepszym dowodem. Sam założył WL, następnie Wolne Media, bądź co bądź potężne serwisy. Jak Agent. Czy jest jedyny? Z zamiłowania. No nie wydaje mi się, by byli tylko Agenci z zamiłowania i Pan Michał był Jedynym przejawem tego typu kreacji i zainteresowania służb wszelakich. A wiadomo że zakłada się nawet opozycję by ją kontrolować. A przynajmniej wstrzeliwuje się w trendy społeczne. Przykład Agent Bolek.

    W tym wypadku miało by to na celu Bezpieczeństwo Państwa, ładnie brzmi 😛 Ale w istocie chodzi bezpieczeństwo Obecnego Systemu w tym Światowego. Więc umiejętne upuszczanie pary w gwizdek, i przekierowywanie potencjałów na ślepe tory. By właśnie zapewnić to bezpieczeństwo Zniewolenia i ponadnarodowych grup wszelakich. Tym nie tylko Struktury Państwa są żywo zainteresowane i wszelkie agencje wywiadowcze, ale Lobby Paliwowe, Farmaceutyczne koncerny, Światowa Finansjera … … itd.
    Wniosek z tego taki, że i ugrupowania typu Sekty są im nie groźne a nawet na rękę, to też z tym się nie walczy. Za to kontroluje świetnie media i środowiska Nowego Paradygmatu szczególnie.

   4. Tak czy inaczej, to jest polityka 😉 A Jej filerem zawsze opiniotwórcze szeroko pojęte Media. Czyli Kontrola Populacji. 😛

    Co tu się oszukiwać, taki mamy świat.

    To nawet związkom zawodowym Listonoszy na rękę 😀 😀 😀 😉

 3. Nikt dawno nie dostarczył mi tak wyśmienitej zabawy. Rozbicki jest taki Agent, jak ja Biskup Polowy WP. Nie wykluczone co prawda, że próbował pisać jakieś donosy, ale musiały być beznadziejne, bo popadł w ruinę. Biedaczek troszkę przyciął na działaniach sekciarskich, „warsztatach” i „wykładach”, porad życiowych i duchowych chyba już nie sprzedał. Kiedyś, gdy wierzyłem w jego dobre intencje, zapraszałem go nawet do domu, gdzie wypytywał mnie o różne rzeczy, a potem powtarzał to wszystko, co usłyszał, w audycjach jako swoje „przemyślenia Mikołaja Rozbickiego”. Przestałem go zapraszać, gdy po jednej z wizyt z mojej szuflady znikł IPod. Obserwowałem jego rozpaczliwe próby zostania gwiazdą i celebrytą. On sam uwierzył nawet, że kimś takim jest. Ta audycja to kolejna, beznadziejna próba zaistnienia, oparta o kolejną, zmyśloną historię. Żenująca wręcz głupota Zagórskiego.

  1. Dlaczego Janusz ma ponosić jakieś konsekwencje ? tym bardziej że Miki był w kooperacji kiedyś z NTV ,Janusz o ile wiem nie wręczył wypowiedzenia Miki podążał własną ścieżką ,i nie sądzę aby zawitał tutaj ponownie ? Miki chce medialnej rehabilitacji ,i niech to robi, ale powrót do przeszłości na bazie wciskania sekt to fatalny wybór to kolejne pogrzebanie się, tylko czekać na echa z WL .

  2. Nic dodać nic ująć. Bardzo bezczelna zagrywka, niemniej charakterystyczna dla jednostek psychopatycznych. Wielu naiwnych łyknie to bez problemów bo normalni ludzie nie wyobrażają sobie, że ktoś może tak bezczelnie kłamać. Jak każdemu psychopacie zbywa na inteligencji natomiast posiada nadmiar ambicji tzw. parcie na szkło przy całkowitym braku przyzwoitości. Przypuszczam, że z Dominisią stanowił by duet nie do przebicia ( kto wie czy to nie ona załatwiła mu ponowne wejście do NTV – pasowałoby to , ponieważ psychopaci rozpoznają się w tłumie i czują gatunkową odmienność od innych ludzi ). Zanosi się, że niedługo nie będzie to już Dominisia Promotion TV tylko Psychopathic TV.

 4. Ciekawy wykład na temat wschodnich religii : ttps://www.youtube.com/watch?v=fhxA9SsursA
  We wszystkim trzeba zachować krytyczne spojrzenie i nie wierzyć wszystkiemu co jest w internecie.

  1. to wschodnie religie egzystują wylacznie w internecie ? i na tym buduje się co jest dobre ,nie dobre , z jednej strony mam nie wieżyc bo to z internetu a z drugiej wieżyc bo to krytyka i o dziwo egzystuje w internecie ??

 5. Słuchajcie wy no… M. Rozbicki…
  W sekcie , dla sekty to wy służycie.
  Dla mnie to jest oczywiste , tak wszystkich wrzucam do jednego wora,
  a zwłaszcza osobę która ma jako taką wiedzę i świadomość.
  Życzę powodzenia w poszukaniu uczciwego zajęcia .
  Pozdrowienia dla NTV- ału.

  1. Psem staje sie z powolania tak jak ksiedzem…Po powrocie do tego „wyznaniowego” Psiego Resortu otrzymuje sie dopiero satysfakcje,ktora jest korona uprzywilejowania. Jest to jeden z najlepszych i udokumentowanych drog prowadzacych do spelnienienia sie czyli sukcesu.

  2. Pies przyniosl kosc do NTV i przyzwala J.Zagorskiemu na lizanie bo ugryzsc te kosc ma prawo tylko Pies… Czy J.Zagorski wie jak wyglada Podkulony Ogon Psa..?

   1. Mysle , ze Zagorki jest wegeterianin i nie nie polize 🙂
    Woli hybrydy marchewkowe i burakowe .

 6. Swego czasu słuchałem audycji M. Rozbickiego ale szybko Przestałem. Jakiś mało wiarygodny był , wszystko jakieś przez kalkę, kopiuj wklej. Bardziej interesował mnie NTV i inne.

 7. Już wystarczy może tych wynurzeń Pana Mikołaja.
  Chce prowadzić bloga? Ok niech prowadzi. Był agentem? Ok niech sobie będzie nawet potrójnym.
  Ale co mnie to u licha obchodzi?
  No chyba, że jak się domyślam potrzebuje rozgrzeszenia, bo sumienie daje znać o sobie.
  No cóż, powiem po niuejdżowsku: na Ziemię schodzą teraz energie, które każdy syf oświetlają i pokazują w całej okazałości. Można zaprzeczać, ale jak jest każdy widzi 😉
  pozdrawiam

 8. to co jest w tym przekazie od Jasnowidza Arona https://www.youtube.com/watch?v=qpiEJ9EnYjU nawiązuje miedzy innymi do roku 2012 czyli „projektu Cheops” którego intensyfikacja następowała przed nadejściem fali przebudzenia , jak dziś pamiętam prowadzoną medytacje przez Joanne Rajska w celu ochrony ziemi w której uczestniczyłem na Wolnej Ludzkości jak wiemy enki planował armagedon ,były to ostatnie dni przed jego „zmartwychwstaniem” gdyby się powiodło , dlatego twierdze ze Joanna Rajska z terenu Polski miedzy innymi przyczyniła się do uratowania Ziemi , fakty są faktami ,to samo za siebie mówi ,reszta to pikuś ,z perspektywy czasu i zaistniałych zdarzeń ,oszczerstwa , pomówienia, insynuacje , prowokacje, to resztki tych demonicznych sil ,i niemal każdy może stać się ich ofiara , liczy się główna karawana, cel , i pożytek z tego płynący dla ogółu, ktoś powiedzial? „psy szczekają a karawana dalej idzie „

   1. czy jest ważne skąd przychodzi pozytywna inspiracja jak się nazywa określa ? istota rzeczy jest aby wszyscy byli świadomi i przeświadczeni ze to dla dobra wszystkich i nie wypluwa to z dyktatu hierarchii dając jednocześnie jasne słowo wyboru.

   2. Majestic.. i jak tu nie skomentować; Jam częścią tej Siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie dobro czyni… 😉

 9. Przecież ludzie którzy widzą doskonale intencje innych, czy to wymalowaną w aurze czy w jakiś inny sposób, mogliby od razu stwierdzić czy pan Mikołaj mówi szczerze czy to nieudana próba…jest ktoś taki na sali? 🙂 a zresztą sama intuicja czasem wystarczy…ten wywiad miał być „wybieleniem” a jest tak pokrętny i zawoalowny że ja nie wiem o co chodzi… a jeśli przyjąć że to prawda, to panie Mikołaju nie pogubiłbyś się tak gdybyś wraz z procesem wsysania alternatywnych informacji rozpoczął podstawową pracę nad swoim umysłem i oczyszczaniem siebie samego jako istoty duchowej…wtedy człowiek jest stabilny,nie ociera się o takie ekstrema i przede wszystkim mówi swoimi słowami. Tak czy owak, pokój z Tobą i szczerze wszystkiego najlepszego!

  1. Joanna Turlak-Rajska już na początku swej działalności zastrzegła, iż „aury nie posiada”, albowiem jest tak bardzo rozwinięta, że jej nie potrzebuje. To odnośnie wpisu powyżej. Używała zresztą tylko 5% swojej mocy, aby nie zapadła się Ziemia. Bywało, że nawijała z Prezydentem potężnych Turlaków przez specjalną maszynę, ustalając sprawy polityki Galaktycznej. Jej córka, blondwłosa Monica, kontaktowała się ze wszystkimi cywilizacjami w naszej części Wszechświata, niestety, nie posiadała na ich temat większej wiedzy, poza stwierdzeniami, że Plejadanie są dobrzy, natomiast Szaraki złe. Wiedziała za to, że na Księżycu jest baza UFO, co dodawało jej wiarygodności. Mikołaj w swoim czasie dałby się za nich posiekać. Czy to świadczy w jakiś sposób o jego intelekcie? Czy raczej wyrachowaniu? Bo kasa od frajerów płynęła. Mikołaj zaczął się awanturować, że chce więcej, również dolę za „widzenia indywidualne” Moniki, po czym dostał od Szefowej kopa i wtedy zaczął się okres „odkrywania prawdy”. Mikołaj poszedł „własną ścieżką”, dramatycznie nawołując o finansowe wsparcie, co zresztą stało się stałym motywem przy jego kolejnych „odejściach”. Podobnie zresztą, jak żale byłych współpracowników, skarżących się, że zostali oszukani i wykorzystani. Naprawdę, nie mogę zrozumieć, dlaczego Janusz Zagórski z nim rozmawia i jeszcze pomaga się wybielać. Być może rozumie go pod wieloma względami, ostatecznie, ta sama branża.

 10. Moim zdaniem Mikołaj Rozbicki jest w środowisku alternatywnym mniej więcej tym kim jest Michał Wiśniewski w świecie muzyki. To raczej rzadki i trudny typ psychiki, z kimś takim nigdy się nie dogadasz i nigdy nie będziesz mógł na nim polegać, ale pierwsze wrażenie będzie dobre. Jest inteligentny, umie grać, umie mówić, uwielbia mówić o sobie, sugerując, że jest wyjątkowy. Wolna Ludzkość (teraz Helio TV) też nie jest bez wad, zresztą jak i NTV, niemniej jednak słuchanie teraz wypowiedzi (długiej) Mikołaja jest jak słuchanie Michała Wiśniewskiego, który przefarbował włosy na czarno.

 11. Dlaczego lekarstwa sa zabojcze 🙂
  BO
  fizycznie tak z zewnatrz ludzie wygladaja OK jak jedza syntetki
  Wewnetrznie tez wygladaja OK bo DNA nie jest nasze jak wiecie wiec syntetyki dzialaj Ok z syntetycznym DNA od wielu tysiecy lat jakos sie do tej sprawy dostosowalismy .
  No ale jak sie zacznie pracowac z organiczna energia ziemi od wewnatrz siebie to zaczyna pekac syntetyczne DNA . Dlaczego zaczyna pekac . BO WSZYSTKO CO SZTUCZNE jest trujace w tej sytuacji . Nie tylko syntetyczne lekarstwa .
  JUNK DNA jest jak ostatnio przemyslalm z kolezanka jest naszym starym DNA .
  I to jest organiczne DNA . Zostalo przykryte syntetyczna swidomoscia DNA
  Kiedy ludzie zwala powloke syntetycznego DNA to zaden syntetyk nie bedzie dzialal na ich organizm nawet NANO i GMO ale bedzie dzialal z energia ziemi i wtedy nasz Spiryt bedzie poprostu leczyl wszystko .
  Spiryyt i Soul
  Spiryt nie jest programem jest intencja black matter z centrum plnetarnego a DNA jest programem MOON program przez szeszynke . Dlatego mind ma tylko ponad 3% organicznej swiadomosci . Reszte mind jest syntetyczne . Dlatego zawsze wiedzialm , ze jezykiem kosmicznym- plnetarnym jest czucie a nie myslenie 🙂
  Wiec wszystkie tutaj glowkowania to sa astralno-matrixowe .
  Czyli repois-anunackie wplywy to glownie mind .
  Tak w skrocie ale jestem pewna , ze tak jest i nikt juz nie jest w stanie zmienic mojego czucia w tym wzgledzie .
  Zbyt dlugo czekalam na prawde bo az 20 lat .

  1. A czy ciebie Kalina pochłania bez reszty las,drzewa, rośliny? Czy kochasz ten scenariusz wybrany przez ciebie?
   Czy tylko jesteś ale tak naprawdę to cie nie ma?

   1. Qcyp
    Ja nie polemizuje ja wiem .
    I to co piszesz to jest astralna projekcja . Ja wiem , ze jestem i to co jest dookola nikt mi nie wmowi , ze jest jakims hologramem , jest intencja black matter i centrum planety . To , ze cos jest bo ja to widze to jest Anunackie zalatwienie sprawy . Tak zwana Syntetyczna swiadomoscia .

   2. Nie oto mi chodzi.Ale oto
    czy scenografia ci pasuje?Czy czujesz wibracje drzew ,krzaków,ptaków,liści itd To wszystko co Wielki Duch stworzył i dał nam, abyśmy poczuli ,zobaczyli jego Wielką Miłość? ? ? ?

   3. Zapewne nie widzisz tego i nie czujesz(walka).Bo na przykład w Australii, jestem pewien że byłaś zintegrowana z Wielkim Duchem. Podziwiałaś jego piękno,moc,miłość ,którą smagał cie łagodną bryzą morskich fal itd,Po prostu byłaś energetycznie bliska wyjścia poza Ziemską iluzje .A teraz zwrot ku Ziemi aż do samego core.Czy ty nie widzisz że wycofałaś się ,zawróciłaś z drogi która wprost prowadziła cię do chwały niebios.? ? ?
    Dobrze że nie uciekłaś do kościoła w wyniku okazanej ci PRAWDY. Wielu tak robi nie znając oblicza Boga Stwórcy Wielkiego Ducha.? ? ? ?

 12. Tak czuje wibracje od srodka i to bardzo . Czuje tez , ze wszystko neutralizuje syntetyczny
  swiat dosyc szybko teraz . Dlatego nie interesuje mnie juz pisanie ale wyczuwanie co sie dzieje 🙂

 13. Pierwsze wrażenie po tzw. ujawnieniu się Rozbickiego ? … Żenada , po drugie , to co on mówi to jakiś Kociokwiczy Bełkot ! .

  Szukanie jakiegoś konstruktywnego i logicznego wyjaśnienia postawy Pana Rozbickiego mija się z celem .
  Najwidoczniej człowiek ów jest Niedowartościowany i jego rozdwojona jaźń szuka wciąż jak być na świeczniku lub pod żyrandolem .
  Czy jego ostania inicjatywa o tzw. byciu Agencie służb nie wypłynęła czasem pod wrażeniem publikowanych i odnoszących sukces książek Pana Sumlińskiego ? …

  Cóż ! więc możemy oczekiwać książki Rozbickiego , pt: jak został Agentem do inwigilowania sekt etc . pytanie ? czy nie kupicie takiej książki w której będziecie mogli sobie poczytać o sobie ? 🙂
  No i tak na koniec , czy takie sensacyjne oświadczenie Rozbickiego nie powinno być zweryfikowane choćby przez pokazanie jakiegokolwiek pokwitowania , dokumentu ,kwitu etc . świadczącego i potwierdzającego jego słowa ? .

  Bo tak na ” Gębę” to tylko Pelikany łykają różne kity .

  Na takiej samej zasadzie jak ktoś jest tak pokręcony przychodzi do studia NTV i mówi że jest Agentem Reptilanów i został przez nich zwerbowany ponieważ mają komórkę która śledzi ” Świadome grupy cywilizacji Ludzkiej ” i jej celem jest wprowadzanie dezinformacji i wewnętrzne rozbijanie różnych inicjatyw…. oczywiście może także napisać o tym fascynującą książkę ! 😉

  P.S. Czekam na zapowiedz książki Rozbickiego 😀

 14. Nic nie rozumiem z tego bełkotu ! Po co on w ogole sie spotkał z tym Zgórskim ? Poza tym że on uwielbia byc na świeczniku i mowic o sobie – to żadnych konkretów …
  DLACZEGO policje interesuje to srodowisko ? Czy ktoś mu to kazał robic czy sam sie na to zdecydował ? Po co to robił itp itp. Może by przeprosił ? A tu tylko ja to, ja sio, ja tamto, ja owamto … Niedowartosciowany chłoptaś ktore nie wie sam gdzie jego miejsce i co naprawde chciałby robić … Nic co powiedział nie jest istotne. Jego zdanie na tematy ktore poruszał, kazdy ma prawo mieć a są ludzie ktorzy nawet wiedzą wiecej niz on … Żałosny wywiad … I nie wiem dlaczego Zagórski w ogóle z nim rozmiwa n forum publicznym …

  1. Ja mam dokładnie takie same przemyślenia… ponadto nie mówił o żadnych konkretach.. Bardziej można przypuszczać że są to jego jakieś przemyślenia i dywagacje… Myślałam po tym wywiadzie czegoś konkretnego się dowiedzieć.. a straciłam ponad godzinę na bezsensowne smęty…

  2. Bars: ” I nie wiem dlaczego Zagórski w ogóle z nim rozmiwa n forum publicznym …”

   Też zadaję sobie to pytanie. Naprawdę proszę Pana Zagórskiego o bardziej rozważne dobieranie sobie rozmówców. Na pewno większość z nas nie ma ochoty słuchać tego „masła maślanego”.

 15. Panie Januszu, proszę nas oszczędzic i nie promować tego oszołoma. Jego czas minął bezpowrotnie. Mam dość oglądania tego szarakowego pomiotu !

 16. Ja też odnoszę wrażenie że pan Mikołaj mówi jakoś tak pokrętnie, na około, bez podawania konkretnych odpowiedzi, tak jakby się czegoś bał. Druga rzecz to nie mieści mi się w głowie jak można było sprawdzać Janusza pod względem intencji działania, jednocześnie oficjalnie sympatyzując z NTV, ruchem wolnych ludzi, itp. To się nie trzyma kupy. To pasuje chyba tylko na agenta działającego z zimną krwią. Rozumiem, że każdy ma prawo do weryfikowania czyjejś postawy w celu odkrywania prawdy, też dla własnego rozwoju. Ale nie za pomocą takich grubiańskich środków jak inwigilacja z ramienia policji. To nie jest metoda wolnych ludzi. Spodobało mi się określenie Pawła: „Walenrod środowiska alternatywnego” 🙂

 17. Jeszcze jedna rzecz (sorry za post pod postem): Widzę, że Janusz stara się być poprawny obyczajowo i w związku z tym za bardzo się cacka z tym delikwentem…

  1. Wręcz za wysoko wibruje i wzbudzi różnicę potencjałów, jak to w Matriksie i dostanie rykoszetem.. trzeba znać zasady gry 😀

   1. Wspaniałe jest to, że Janusz nie ocenia ludzi. Ale czy nie jest on tutaj zbyt naiwny? Trochę mi nie pasuje to, że M.R. z jednej strony mówi o przejściu na dobrą drogę, a jednocześnie nie żałuje niczego co robił wcześniej. Wątpię w jego „szczere nawrócenie”.

   2. Wybacz, ale gdybym napisała co o tym myślę, ze to by wyszło, ze jestem jeszcze bardziej zła kobieta.. Nie wierzę w iluzję nieoceniania. W dualizmie jest potrzebna ocena przed podjęciem decyzji/wyboru. Poza tym w powieści pt Rozbicki już było tyle zwrotów akcji, ze to już jest nudne. Chciałoby się zapytać: chłopie a o co Tobie tak w ogóle chodzi? Tak w ogóle? Zaznaczając, ze są to pytania retoryczne. Rozbicki od dawna stracił wiarygodność. No niestety.. co posiał musi zebrać. I czy musi to robić w mediach? Takie parcie na szkło? Czy jak? I czego się podziewał? Przecież na stronach Davida Icke wypowiadają się Jego ofiary. I co? I wychodzi, ze”nico” show must go on ” 😉

   3. „””od dawna stracił wiarygodność. No niestety.. co posiał musi zebrać.””No takie są następstwa Iza , i jak widać dalej się deklaruje czyli „końca nie widać” ? ?

   4. On tak konfabuluje… że to jest S-F. Tylko nie wiem po co? Choroba psychiczna?

    Mnie się chce z tego wszystkiego śmiać.. kiedyś napisał, że zabił człowieka- może to już był symptom, ostry objaw- oczywiście chodziło mu o tzw oświecenie.. i chciał „leczyć” ludzi. Stosować coaching buahahh Nie, ja kończę temat Rozbickiego – agenta specjalnej troski… fakt jest faktem, ze to też ośmiesza środowisko tzw alternatywne…

   5. Jeszcze mi chodzi po głowie typowo alternatywne wytłumaczenie motywów jego działania. Może to jakiś byt nim steruje, jego postrzeganiem rzeczywistości, tak że nie odróżnia dobra od zła i przy tej okazji na pierwszy plan wybijają się typowo egoistyczne pobudki? Skądś wiem, że to co nazywamy chorobą psychiczną albo paranoją to właśnie często może być takim czymś. Ale to jest tak złożona sprawa, nie żebym próbował usprawiedliwiać M.R. Nie można czyichś złych zamiarów zwalać tylko na jakiś tam byt… Wiem że być może nie odkryłem Ameryki i wielu z nas już prawdopodobnie też to brało pod uwagę, ale warto napisać to co mi chodzi po głowie 🙂

   6. Eh… w ogóle szkoda, że się tak okazało że Mikołaj ma takie zamiary i jest z nim tak jak jest. Pamiętam, że trzy lata temu jak właśnie zaczynałem przygodę z NTV i ogólnie dalszy etap zdobywania wiedzy o świecie w jakim przyszło nam żyć, to właśnie rozmowa Janusza z nim była jedną z pierwszych, które mi dały dużo do myślenia w tym temacie. To był jeden z pierwszych ludzi, jakiego kojarzyłem z NTV. Pomyślałem wtedy: o jaki mądry gość ile ma wspaniałej wiedzy i mądrości. Wiem, że dalej mimo wszystko cała wiedza jaką wtedy zaprezentował jest autentyczna i nie traci na wartości bez względu na jego postawę i zamiary. Dla tego szkoda mi że właśnie on okazał się taką „czarną owcą”. Ale życzę mu żeby na prawdę przeszedł na dobrą stronę.

 18. Skoro Pan Mikołaj Rozbicki tak bardzo chce walczyć z sektami, by chronić ludzi to trzeba wymienić te sekty i opisać w jaki sposób manipulując ludźmi.
  Z Pana wypowiedzi nic nie wynika, czy dalej będzie współpracował z Policją.
  I myślę, że powinien Pan przeprosić wiele osób, bo informacje, które Pan przekazywał policji mogą być wykorzystane i zmanipulowane przeciwko np. NTV, ale o tym to już chyba Pan najlepiej wie

   1. A temu całemu panu Popko, to Mikuś musiał nieźle za skórę zaleźć, jak ten stworzył cały serial brazylijski pod tytułem: unforgiven… 😀 Czyli następny odcinek: Mikuś w roli agenta specjalnej troski Jamesa Bonda. Wow! 😀
    W sumie dochodzę do wniosku, ze dobrze, może niejeden się zastanowi nim powierzy swoje życie, pieniądze, czas, energię jakiemuś guru… z internetu.

 19. Qcyp pisze:
  4 listopada 2015 o 12:39

  „””I co się dzieje?Rdzeń Ziemi przegrzał się? ?
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wewnetrzne-jadro-ziemi-zaczyna-topniec
  Czy czujesz coś całkiem innego??””” to dobry znak Qcyp !!! to znak ze fala nadchodzi z impetem , nie wierz naukowym bredniom , tak zwana nauka nie istnieje już dobre 2-3 tys lat , wymyślają bzdury aby dostać nagrodę „Jobla” tylko -kasa -stołki – sianie dezinformacji i zacofania, to pasożyty dla mnie .Wracając do tematu kosmos jest zimny w przypadku ziemi i wszystkich niewyeksploatowanych czasem planet i gwiazd istnieje jedna podstawowa budowa całego organizmu uniwersum a mianowicie prąd czyli elektryczny kosmos to zaś mówi ze 95 % wszystkiego to plazma która jest sama w sobie neutralna -obojętna , wracając do ziemi podlegamy tym samym prawom , wiec ziemia jak i słonce nasze to rektory na zasadzie katody i anody wiec zimno emitera , ziemia jest naładowana ujemnie jądro ,a powierzchnia jako katoda pochłaniająca w swoim zasięgu plazmę z otoczenia kosmosu i mamy efekt indukcji w płaszczu ziemi i fenomeny na powierzchni , znaczy to ze jądro gdziekolwiek by nie było automatycznie samoczynnie musi się oziębiać a co za tym idzie być niesamowicie zimnym to zaś mówi o wszechobecnym wodorze i jego pochodnych tak wiec jądro ziemi jest zimne do granic możliwych w postaci dosłownie metalicznej czyli wspomnianego wodoru w postaci stałej ,kiedyś Saturn był gwiazdą jak słońce i jest on do dzisiaj aktywny, jego pierścienie to przykład ze ma jeszcze moc paliwo do pobudzania swojej anody tylko prąd elektryczny może wytworzyć takie idealne pole magnetyczne a następie uwięzić w nich ładunki plazmy oraz co jest widoczne ten gruz , teoria ze to grawitacja to bzdura „naukowa” w tym przypadku grawitacja odpowiada jedynie za umiejscowienie w swoim najmocniejszym punkcie tych pierścieni ale to tylko taka wypadkowa i praktycznie bez znaczenia bo to nikły procent tego przypadku .w przypadku osłabienia się reakcji na słońcu możemy się liczyć z aktywnością ziemi po prostu dostaniemy więcej mocniejszej plazmy z kosmosu ale to nie reguła bo równomiernie dawka może intensyfikować słońce jak i ziemie a wzajemne relacje to znane efekty i fenomeny , temperatura na słońcu to nieco powyżej 5 tys stopni , to chyba trzeba być idiota ? aby twierdzić ze w wnętrz są miliony stopni to tak na marginesie dla debilizmu „naukowego” Tesla mówił wyraźnie energii jest tyle ile zapragniemy a kosmos to ocean energii właśnie te 95 % plazmy , chcial te energie dać ludzkości ale właściciele ziemi nie dali jemu kredytów a później „spalił „się jego labor ,proste chyba dla Ludzkich ,podkreślam Ludzkich umysłów, Tak ?!

 20. A może to kolejne „zadanie policyjne” Mikołaja, aby sprowokować środowiska alternatywne i spróbować skłócić je od wewnątrz. Mikołaj zawsze starał się być pionierem podejmował się „nowych zadań”(startował na prezydenta , zakładał radia , portale), prowokował, przekraczał granice i czekał jaki efekt to przyniesie. Może myśli że jest polskim agentem 007, który ma zbawić świat. Jest bardzo inteligetny, wyrafinowany i potrafi super manipulawać dobrymi ludźmi takimi jak Janusz Zagórski. Na pewno w policji przeszedł odpowiednie szkolenie. W całym reportażu wcale nie był skruszony, ani nie uważał że zrobił coś źle. Nikt nie wie o czym pisał w raportach , przecież to „tajemnica policyjna” i nie wiadomo jakie szkody to przyniosło i przyniesie. To Janusz próbował go tłumaczyć i mówić że cała ta sytuacja go zmieniła, ale zupełnie niepotrzebnie. Mikołaj jest dziennikarzem cały czas mówi , ale niewiele z tego wynika. Gdyby chciał się ukorzyć i przeprosić na pewno by to zrobił. Ale on dalej chce robić to co robił i mieć na to przyzwolenie. Tylko kto mu teraz uwierzy, po tym jak na wszystkich donosił?

Comments are closed.