Otwarte Forum Tematyczne – 31.10.2017

„Co to znaczy żyć świadomie?” Rozmowa z Iriną Liszczuk w studio NTV Sobótka.


O zakłamaniu w nauce i technologii. Rozmowa z Andrzejem Sulimą w studio.


„Unikalne technologie budowlane”. Rozmowa z Andrzejem Sulimą w studio NTV.


Andrzej Stępkowski – Stowarzyszenie Profuturis – wypowiedź na naradzie Środowisk Niezależnych i Alternatywnych – Wrocław 2017.


STOP ACTA – Wywiad z organizatorami wrocławskiej demonstracji STOP ACTA. Nagranie archiwalne z roku 2012.


Janusz Zagórski o zakończonej naradzie środowisk niezależnych i alternatywnych.


 

30 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 31.10.2017

   1. Super lata 90te? Chodzi o sukces okraglostolowy, uwłaszczenie , nocne obalenie rządu , wladze Kwaśniewskiego i Wałęsy ITC ? Czy o Twoje osobiste lata 90e ?

 1. podziw i podziekowania dla Janusza co dzien to kopalnia info =faktow i dzisiaj od Iryny do listy z narady ta incjatywa jest bliska memu sercu tak kocham te ziemie pomiedzy odra i bugiem i pragne powrocic aby prochy moje po spaleniu zostaly rozsypane i zapomniane ze byl taki jan piotr kutereba bez zadnych betonowych mogil ,kwiatow i placzow . Moja intencja jest zabrac te cialo =komorki i atomy w poroz kosmiczna bez powrotu wiecej tu na ta ziemie i tego cudownego matrixsa cha cha cha .Pracuje teraz jak to zrobic aby zostaly tylko wlosy i paznokcie =one nie maja ego -pamieci i zostaja po dematerializacji cha cha cha cha a jak nie dam rady to niech potomni moi dokonaja spalenia i rozsypania prochow na tej ziemi byc moze do wisly =wanda zwana i niech plynie do baltyku cha cha cha . A wracajac do Janusza to podziwiam obserwujac i znajac go ze spotkania w Londynie z 2015 roku to kwitnie i przeszedl cudowne przeobrazenie widac ta jego prace co zrobil ze soba ,dziekuje janusz wspieram cie i bede to robil oraz Vojtka i NTV.PL I WSZYSTKICH ZWOLENNIKOW i piszacych tu ze jestescie to piekne wiekopomne chwile z powazaniem jan piotr kutereba

  1. BLIŹNIACZE DUSZE/ BLIŹNIACZY PŁOMIEŃ…..

   Mało znany temat…. bardzo zagmatwany…

   P. Irina to niezmiernie ciekawa osoba… ( serdeczne pozdrowienia dla P. Iriny.. ???? ) opowieść o snach z „bliźniaczą duszą” bardzo intrygująca.

   Przepiękne właściwe wnioski.. poza sekwencją z pokorą….. dusze nie muszą być pokorne, pokora.. upokorzenia… to uwłacza osobistej godności.

   Wolnostojeństwo jest wartością Ducha .. a, nie pokora.

   Dusze, Ludzie, powinny być ŚWIADOME .. wówczas istnieje wiedza ,akceptacja drogi rozwoju z pełną osobistą godnością.

   A, zatem CO JEST kontrowersyjnego w tej sympatycznej opowieści?

   Jak dla mnie i mojej wiedzy ( którą mam całkiem sporą) w stosunku do P. Iriny JEST WYKORZYSTYWANA ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA ROSYJSKICH SŁUŻB TAJNYCH….

   TWORZENIE HOLOGRAMÓW SENNYCH … i implikowanie ich do podświadomości człowieka NIE JEST NICZYM NADZWYCZAJNYM ,ani nowym!

   Temat „INCEPCJA”… „zasianie w umyśle”.. jest całkiem dobrze znanym, używanym w stosunku do różnych guru narzędziem manipulacji ,NAPRAWDĘ BARDZO CZĘSTO.

   Moim zdaniem w stosunku do P. Iriny jak i do jej znajomego użyto w tym samym czasie tej samej zaprojektowanej bajki o ich wspólnej miłości… wklejono do ich podświadomości wymyślony scenariusz , w którym obydwoje byli zakochanymi w sobie głównymi aktorami.

   Dlaczego tak?

   Otóż to w co uwierzymy podświadomie jest dla nas realną prawdą, nie weryfikujemy jej świadomie.

   Traktujemy jako prawdę Duszy… a zatem realizujemy świadome życie na podstawie wklejanych nam w czasie snu informacji w które uwierzyliśmy… czyli w bardzo prosty sposób można manipulować rzeczywistością fizyczną przez wykreowanie nieprawdziwych , nie rzeczywistych sennych wizji !

   Podświadomość KOMUNIKUJE SIĘ ZE ŚWIADOMOŚCIĄ JEDYNIE PRZEZ KOD SYMBOLI…..
   NIGDY NIE PRZEZ REALNE ZDARZENIA … ODCZYTYWANE DOSŁOWNIE!

   O wgrywaniu fikcyjnej rzeczywistości w trakcie snów doskonale opowiada film „INCEPCJA”…. polecam obejrzeć, on pokazuje możliwość tworzenia równoległych rzeczywistości, trudnych realnie do identyfikacji .

   https://www.cda.pl/video/156067987

   A, co z „bliźniaczymi duszami”?

   Na nasze szczęście miniony październikowy nów DOKONAŁ CAŁKOWITEGO, BEZPOWROTNEGO UWOLNIENIA BLIŹNIACZYCH DUSZ OD SIEBIE….

   KAŻDA BLIŹNIACZA DUSZA/ BLIŹNIACZY PŁOMIEŃ NIE JEST JUŻ NICZYM POŁĄCZONA ZE SWOJĄ DAWNĄ POŁÓWKĄ….

   WSZYSTKIE STAŁY SIĘ ABSOLUTNIE WOLNYMI INDYWIDUALNOŚCIAMI ENERGETYCZNYMI.

   A, zatem nie muszą szukać dawnych połówek,żeby uzyskać pełnię szczęścia i mocy.

   Bo mając prawo do całkowitej niezależności, mogą wybrać dla siebie zupełnie inną Duszę /Energię obdarować ją wielką miłością i stworzyć z nią tzw. „energię splecioną”…..

   Energie splatają się tylko wówczas gdy rozpalają wzajemnie do sobie olbrzymi ogień miłości i zrealizują go w doświadczeniach fizycznego życia.

   One mogą wybrać dla siebie istnienie w innej przestrzeni energetycznej, inny zestaw doświadczeń by stworzyć swoją zupełnie inną , nową osobowość.

   Absolutnie nie ma wymogu splatania się ponownego z byłym bliźniaczym płomieniem, dla uzyskania szczęścia.

   Rozdzielenie bliźniaczych płomieni miało na celu poznanie swojej indywidualności ŻEŃSKIEJ ,LUB MĘSKIEJ poprzez fizyczny kontakt z nią .
   Stworzenia z KAŻDEJ Z NICH JEDNI ….
   poznanie swojej odmienności osobowościowej na drodze materialnych doświadczeń.

   Cykl tych doświadczeń definitywnie się zakończył.

   Nie ma żadnej potrzeby cofania się w przeszłość ,ponownego łączenie Istot rozłączonych…..

   Oczywiście w trakcie podziału aspekt żeński stracił dużą część swojej mocy kreacji, a aspekt męski dużą cześć wiedzy i intuicji.

   Jedni i drudzy na drodze osobistego rozwoju , ale już jako INDYWIDUALNOŚCI budowali w sobie SWOJĄ NOWĄ JEDNIĘ WIEDZY I MOCY..czyli tworzyli siebie na nowo.

   Nie ma już opcji w której męska cześć rozdzielonej duszy dominuje nad żeńską częścią swoją większą mocą, ani takiej w której żeńska część dominuje nad męską ukrywaną przed nią wiedzą.

   Aspekt żeński i męski w przestrzeni energetycznej.. DUCHOWEJ pojednały się, ONE DAŁY SOBIE WOLNOŚĆ ,doszło tam do POROZUMIENIA uznania wartości MIŁOŚCI jako priorytetu ewolucji .

   MIŁOŚĆ TO WOLNOŚĆ, MĄDROŚĆ I MOC KREACJI…. ONA NIE OGRANICZA, NIE UZALEŻNIA, NICZEGO NIE ŻĄDA, AKCEPTUJE WSZYSTKIE WYBORY INNYCH ODMIENNOŚCI Z POWODU MIŁOŚCI DO NICH.

   I to wszystko w temacie bliźniaczych dusz… WSZYSTKIE SĄ JUŻ WOLNE, NIEZALEŻNE I SZCZĘŚLIWE.

   Zawsze mogą kontaktować się ze swoimi dawnymi połówkami, zawsze odnajdą dawny ogień miłości wzajemnej .. ale one niczego już nie muszą, one mogą…

   Dlatego uważam twierdzenie, ŻE SZCZĘŚLIWOŚĆ I PEŁNIĘ MIŁOŚCI MOŻNA OSIĄGNĄĆ JEDYNIE PRZEZ PONOWNE POŁĄCZENIE BLIŹNIACZYCH DUSZ ZA NIEZROZUMIENIE CELU TAMTEGO EKSPERYMENTU I TOTALNY BRAK OBECNEJ WIEDZY.

   To ,twierdzenie zakłada , że miłość jest własnością jedynie PIERWSZEGO , dawno temu rozwiedzionego małżeństwa….i tylko ono miało by do niej pełne prawo.

   Oraz, że TYLKO powrót byłych małżonków do siebie mógł by dać ludziom możliwość przeżywania wielkiej i pięknej miłości!

   BZDURA….

   Przepraszam.. ale trochę logiki poproszę… o szczęściu decyduje WYŁĄCZNIE OGIEŃ UCZUĆ, OGIEŃ ROZPALONEJ MIŁOŚCI.. a nie powrót do dawnych partnerskich związków!

   A, dawne bliźniacze dusze/płomienie… to dawne rozwiedzione, rozłączone na zawsze małżeństwa duchowe.

   Tamte rozłączenia nie były dokonane na planie fizycznym… jak obecne rozwody, one były DOKONANE NA PLANIE DUCHOWYM/ ENERGETYCZNYM W MATRYCACH DUCHOWYCH… od tamtej pory dawne bliźniacze płomienie stały się NIEZALEŻNYMI INDYWIDUALNOŚCIAMI ENERGETYCZNYMI….. o tym należy pamiętać.

   Tak więc szacowna P. Irino.. i nie tylko P. Irino… czas zmienił sytuację, układy, zmieniła się, wiedza w tym temacie również, dawna jest już nie aktualna!

   Jednak KTOŚ… na siłę chce powrotu do przeszłości… do sytuacji uzależnień do dominacji aspektu męskiego nad żeńskim, do ograniczenia naszej możliwości osiągnięcia duchowej dojrzałości, do zatrzymania ewolucji!

   Bo dziać się będzie zawsze, TO.. co człowiek uzna za swoją rzeczywistość i myśl swoją skieruje w energetyczne naładowanie wykreowanego przez sen hologramu!

   Tak stworzy dla siebie swoją rzeczywistość, która jest projektem dawnych władców ciemności.. bo oni chcą nadal władać CZŁOWIEKIEM I JEGO LOSEM.

   To jest podstęp… perfidny,bo wykorzystujący ludzkie tęsknoty do piękna miłości, do szczęścia, radości i dobra.

   No cóż … ciemna strona nie nosi teraz swoich paskudnych szat…. zbyt szybko była by zidentyfikowana, ona przebrała się w słowny kostium miłości… ale wydziera z pod niego fałsz.. trzeba tylko uważnie się temu przyjrzeć.

   Każdy sam musi dokonać weryfikacji.. bo każdy sam wybiera swoje przyszłe doświadczenia…. co dla kogoś stanie się jego prawdą…. takie doświadczenia wykreuje dla siebie.

   Dla Wszystkich … serdeczne pozdrowienia.. dużo dystansu dla siebie wczorajszego… bo dzisiejszy nie musi być i nie jest identyczny z wczorajszym…

   WIEDZA.. to DOŚWIADCZENIE…

   Kiara.

   1. Ponieważ zamieściłam na NTV mój komentarz do wywiadu z P. Iriną, wypada mi uzupełnić go o moją odpowiedz, na odpowiedz P. Iriny… powstał dialog.

    ******

    Irina Liszczuk

    „Nie wiem czym Panią zaintrygowały sny – stwierdziłam fakt. Żeby to poczuć, trzeba to przeżyć, doświadczyć i dalej doświadczać i być w tym stanie. To nie jest temat do zrozumienia, on nie dla głowy, tylko dla serca. A jeżeli ktoś nie kieruje się sercem tylko głową, taki ma wybór. A pokora, to nie upokorzenie, tylko przyjmowanie wszystkiego tak jak jest. I tam gdzie jest światło, nie ma miejsca dla ciemności. A jeżeli i stoi z boku, niczym światłu a nie zagraża, a nie przeszkadza. Pani ma wiedzę o ciemności, ja o świetle, Pani o manipulacjach, ja o prawdzie. Każdy wybiera sam jaką posiadać wiedzę i zgodnie z którą żyć. Panią interesują tajne służby rosyjski, a mnie tylko i wyłącznie moje serce i moja Dusza. I tylko Ono może mi podpowiedzieć i powiedzieć co to jest i którą drogą iść. W rożnych światach żyjemy. Pozdrawiam.”

    ODPOWIEDZ

    Szacowna Pani Irino…… jeżeli podejmuję się komentowania jakiegoś tematu, to TYLKO wówczas gdy mam w nim osobiste doświadczenie.

    Ja mam, spotkałam fizycznie moją bliźniaczą duszę, wiem jakie są wówczas odczucia , jednak sama fascynacja uczuciami płynącymi z serca dla mnie to zbyt mało… TO JEST CZAS MĄDROŚCI SERCA.

    Mam dar widzenia dawnych wcieleń, one pokazują się tylko wówczas , gdy są niezbędne w podejmowaniu moich istotnych decyzji życiowych… wtedy widzę je w cyklu splotu wydarzeń….

    Na podstawie wszystkich doświadczeń z poprzednich wcieleń BUDUJE SIĘ MĄDROŚĆ SERCA CZŁOWIEKA… jego obecną osobowość i mądrość.

    Pokora nie jest potrzebna mądrości.. ona doskonale wie jakie i dlaczego wybory są najlepsze dla niej… ona nie musi niczego akceptować wbrew swojemu dobru.

    A ,zatem logika głowy bez uczuć… tworzy bezdusznego robota, uczucia bez logiki głowy, tworzą naiwnego uzależnionego żebraka uczuć.

    MĄDROŚĆ SERCA to połączenie wiedzy głowy i wiedzy ognia miłości…. tak tworzy się wiedza MĄDROŚCI SERCA , która nie krzywdzi ani nas, ani innych istot.

    Tacy ludzie odczytują rzeczywistość z otaczającego ich pola wiedzy…. maja otworzoną bezpośrednią komunikację ze swoim nie wcielonym DUCHEM/ ENERGIĄ ZAŚWIATOWĄ, informacja używana do komunikacji ZAWSZE JEST w postaci SYMBOLI , DUSZA CZŁOWIEKA ZAWSZE POTRAFI JĄ ODCZYTYWAĆ… ONA nie da się zwieść nowoczesnym technologiom.

    W stosunku do mnie również używano incepcji , ale ja to identyfikuje w trakcie snu.. bo moje sny są wszystkie świadome.

    Większość ( nie twierdzę,że Pani, bo tego nie wiem) osób z terenów byłego ZSRR zajmujących się tematami uzdrawiania i ezoteryki i nie tylko takimi , żyjących w różnych zakątkach świata, nie tylko w Polsce, to wyszkoleni , uśpieni agenci doskonale przygotowani do dezinformacji w obecnych czasach.

    To jest delikatna wiedza, jednak nie ma powodu ją ukrywać przed Polakami, należy zawsze doceniać przeciwników… to nas chroni.

    Wartość ludzkich czynów… ZAWSZE ODKRYWA POWIĄZANIA…. nie same słowa o nich świadczą. Wszyscy używamy takich samych słów , kryją się pod nimi różne intencje.. bywamy w tych samych miejscach, interesujemy się tymi samymi tematami… ale w różnych celach.

    Celu prawdziwego zazwyczaj nie określa tylko opowieść słowna… wartość czynów to robi .. ukierunkowanie płynącej z nich energii odkrywa PRAWDĘ .

    Szacowna Pani .. nie będę licytowała się moją wiedzą.. bo, to nie przystoi mi, ale dodam ,że PEŁNIA WIEDZY, TO WIEDZA ZARÓWNO O JASNOŚCI… ( NIE O ŚWIATŁO TYLKO chodzi , TO ZBYT MAŁO, ono jest WYŁĄCZNIE wycinkiem JASNOŚCI ) jak i CIEMNOŚCI/ MROKU ….

    Tak , poznałam obydwa aspekty WIEDZY , dlatego MROK przebrany w światło mnie nie zwiedzie.

    Napisałam to wszystko, bo cenię Panią , życzę wszystkiego najlepszego … nie każdy musi być naszym przyjacielem.. ale każdy jest naszym nauczycielem….

    Ja się uczę odważnie dzielić moją wiedzą, bez względu na opinie ludzi znających TYLKO inne jej aspekty…. oceniających mnie swoim miernikiem świadomości.

    Kto nie ma wiedzy o manipulacjach….. nie jest w stanie odróżnić PRAWDY…. od KŁAMSTWA bo, nie wie jakimi wycinkami PRAWDY są prezentowane mu informacje .. udające CAŁĄ PRAWDĘ.

    WIEDZA CAŁKOWITA ….. TO ZARÓWNO WIEDZA O PLUSIE, JAK I MINUSIE… JASNOŚCI I CIEMNOŚCI… DOBRZE I ŹLE , PIĘKNIE I BRZYDOCIE, MIŁOŚCI I NIENAWIŚCI…. CIEPLE I ZIMNIE…

    Poruszanie się tylko w jednej przestrzeni i twierdzenie,że posiadam wiedzę….. jest zwodzeniem samej siebie, to niebezpieczna gra .. szczególnie w czasach gdy ciemna strona walczy wszystkimi sposobami o zatrzymanie podstępem ewolucji CZŁOWIEKA.

    Naiwność , wiara TYLKO w wycinek JASNOŚCI… światło… i w niezawodność samych uczuć….. nie są argumentami mądrości CZŁOWIEKA.

    Ciemność ma różne gradacje światła… nie jest samym mrokiem.. ale ma próg po przekroczeniu którego bezpowrotnie zamienia się w JASNOŚĆ…. oni robią wszystko, by do tego nie doszło.

    Co Pani zrobi z tymi informacjami… to jest już Pani sprawa.

    Kiara.

    Ps. O tajnych Służbach Rosyjskich i ich sposobie szkolenia , oraz przygotowania „uśpionych agentów” opowiedziała mi jedna osoba , znana jako wyjątkowy uzdrowiciel i ezoteryk na terenach Polski .
    Osoba ta pochodzi z byłego ZSRR , ale od wielu lat mieszka i pracuje w Polsce, ta osoba jak wiele innych ezo.. była szkolona w programie rosyjskich agentów KGB.

    To nie jest żaden sekret część tej rozmowy była zamieszczona w polskiej gazecie, Polacy powinni znać takie informacje , bo o nasze DUSZE i LUDZKIE życia toczy się walka na naszych terenach.

    Jeszcze raz nie jest to żadna przytyczka w Pani stronę, cenię i szanuję LUDZI PONAD PODZIAŁAMI…. co, nie znaczy,że z powodu czyjegoś pochodzenia należy ukrywać informacje, które mogą pomóc nam wszystkim zrozumieć dziejące się TERAZ zdarzenia.

    Bardzo łatwo jest manipulować człowiekiem… wykorzystując do tego jego uczucia.

    Tak swoją drogą…. bliźniacze dusze i Energie splecione identyfikują się.. odnajdują nie w sennych opowieściach.. a w realu PODCZAS PIERWSZEGO OSOBISTEGO SPOTKANIA…. ONI JUŻ WIEDZĄ KIM SĄ DLA SIEBIE.

    Dla duchowo/ fizycznego CZŁOWIEKA najważniejsze i najcenniejsze są Jego ŚWIADOME ODCZUCIA I REAKCJE …. OSOBISTY KONTAKT Z DRUGIM CZŁOWIEKIEM.

   2. Czy sny… mówią prawdę o uczuciach…. bywa ,że tak .. jeżeli KTOŚ … ZAZWYCZAJ DUCH tej osoby chce nam je podarować.

    Jednak nie jest to przekaz bezpośrednio identyfikujący osobę. Zawsze sami musimy zidentyfikować, odnaleźć po przekazywanych symbolach KTO .. TO JEST… bo tylko wówczas mamy absolutną pewność odczuwanej PRAWDY tego pięknego zjawiska.

    Płynące uczucia wówczas są piękne i autentyczne… głębokie i gorące…nie chce się z tego stanu wychodzić … Energie /DUSZE komunikują się miedzy sobą wibracją uczuć…. taką ich gradacją, jaką już w sobie niosą do danej osoby.

    Ja odkrywałam tożsamość tej osoby przez wiele lat, piękno uczuć , którym zostałam obdarowana jest podpisem jego wewnętrznego piękna… nie był to mój bliźniacy płomień….

    Oczy…. odkryły sekret tożsamości…. one są unikalne u każdego CZŁOWIEKA…. po pierwsze przekazują UCZUCIA i energię duchowego SERCA CZŁOWIEKA.

    Tak.. znam odczucia przekazywanej miłości w trakcie snu… mam takie doświadczenie…. miłość jako płynące uczucie, nie jako akt seksualny… bo to nie to samo.

    Dodam tylko,że pomimo długiej znajomości nie spotkałam się jeszcze fizycznie z tym mężczyzną… nie mam zatem WIEDZY PEŁNEJ .

    Kiara.

   3. Kiara:
    No cóż … ciemna strona nie nosi teraz swoich paskudnych szat…. zbyt szybko była by zidentyfikowana, ona przebrała się w słowny kostium miłości… a l e wydziera z pod niego fałsz.. trzeba tylko uważnie się temu przyjrzeć.

    A ,zatem logika głowy bez uczuć… t w o r z y bezdusznego robota, uczucia bez logiki głowy, t w o r z ą naiwnego uzależnionego żebraka uczuć.

    MĄDROŚĆ SERCA to połączenie wiedzy głowy i wiedzy ognia miłości…. tak tworzy się wiedza MĄDROŚCI SERCA , która n i e krzywdzi ani nas, ani innych istot.

    miłość j a k o płynące uczucie, nie jako akt seksualny… bo to nie to samo.

    otóż to

 2. ZE SWIATA ZNALEZLISMY ;;; Japonia a jaki cudowny przekaz =partia Buddyjska wygrala wybory i co jest jej INTENCJA CO CHCE dokonac ;;;;Shinzō Abe po raz kolejny premierem Japonii

  am
  12:23 1 listopada 2017

  youtube.com
  W środę po raz kolejny w parlamencie na stanowisko premiera Japonii wybrano 63-letniego Shinzō Abe. Partia Liberalno-Demokratyczna (PLD), do której przynależy, oraz koalicyjna buddyjska partia Komeito zwyciężyły w wyborach do izby niższej parlamentu.
  Obecny premier uzyskał w 465-osobowej izbie 312 głosów. Jeszcze dziś wyznaczy tych samych ministrów w swoim gabinecie.

  Prawicowa koalicja Abego już w przedterminowych wyborach zapewniła sobie konstytucyjną większość.

  Jak podkreśla Abe, mając konstytucyjną większość, jego głównym celem są zmiany w ustawie zasadniczej Japonii. Chodzi o art. 9, który stanowi, że państwo „nigdy nie będzie utrzymywać sił lądowych, morskich ani powietrznych, ani innego potencjału wojennego”. Zapis wyklucza również pomoc militarną w przypadku ataku na sojuszników. Niektórzy uważają, że Chiny mogą potraktować ową decyzję jako zagrożenie. TAKI PRZEKAZ W DNIU WIADOMYM ,TO SWIETO SPOKOJU I POKOJU TEJ CYWILIZACJI BYC MOZE JAPONIA STANIE SIE TYM OGNIEM I ISKRA GDZIE POKZE CYWILIZACJI ZE WOJSKA I ZBROJENIA POTRZEBA ZAKONCZYC COS ODWROTNEGO CO ROBI p. Macierewicz ;;;;Jak podkreśla Abe, mając konstytucyjną większość, jego głównym celem są zmiany w ustawie zasadniczej Japonii. Chodzi o art. 9, który stanowi, że państwo „nigdy nie będzie utrzymywać sił lądowych, morskich ani powietrznych, ani innego potencjału wojennego”. Zapis wyklucza również pomoc militarną w przypadku ataku na sojuszników PONOWNIE ZAMIESCILEM TEN WPIS BYC MOZE STANIE SIE MOJE MARZENIE FAKTEM ABY ZNIKNELY WOJSKA + POLICJE + WSZYSTKIE SLYZBY + SADY + ITP. ITP ITD OCZYWISTA DOJARZE=RELIGIE oj oj oj tak sie tego namnozylo w tym matrixsie cha cha cha

 3. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/trwa-wymiana-populacji-w-polsce-za-kilka-lat-nie-poznamy-naszego-kraju ++++++++++++;;;;https://hitydiscopolo.pl/teledyski/majkel-wytrych-kochac-byc-kochanym/ byc moze powstrzyma to mlode pokolenieod wyjazdow do brania spraw ziemi tej ws woje rece a to juz na wiosne mozna w wyborach samorzadowych zrealizowac albo tak jak mowi ROBERT WAGNER PIEKNA IDEEA=intencja BUDOWY OD DOLU SPOLECZENSTWA OPARTEGO NA PRZYJAZNI I WSPOLPRACY a oni ci niech wymieraja i sie chowaja pod te betonowe nagrobki cha cha cha

 4. https://www.youtube.com/watch?v=wRalnHtEwpU = WOLNI LUDZIE TO CO JANUSZ NA TYM ZDJECIU TRZYMA TA DEKLARACJE =TO WIEKOPOMNA CHWILA I CUDOWNE INFO FAKTY DZIEKUJEMY JANUSZ I WSZYSTKIM KTORZY TO UCZYNILI WSPIERAMY WAS I WSPIERAC BEDZIEMY =WYGRAJCIE WYBORY I WPROWDADZAJCIE TE FAKTY W ZYCIE DZIEKUJEMY NASZE SERCA RADUJA SIE A OCZY SIE SZKLA Z RADOSCI .

 5. Te info fakty posimy podaj wszystkim;;;;Tymczasem moi drodzy państwo ODNALEŹLIŚMY w INTERNECIE informacje w kontekście tuż, tuz planowanej zmiany ustawy o ochronie zdrowia – druk sejmowy 1813 – po zatwierdzeniu przez ” Sejm RP” i „Prezydenta RP” zostanie nałożony na WOLNYCH OBYWATELI PRZYMUS SZCZEPIEŃ ( dla osób pełnoletnich w/g zaleceń GIS – ‚sanepidu’), a do przymusowych szczepień będzie kwalifikował lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej ( POZ ), czyli ‚lekarz rodzinny’. Ustawa ta wchodzi w życie dnia 01 grudnia 2017r. Żeby nie podlegać temu systemowi, należy zrezygnować z usług POZ jaknajwcześniej – DO 01 GRUDNIA 2017r – należy pobrać druk zmiany lekarza rodzinnego i druk zmiany pielęgniarki , również położnej – i tam nie wpisać nowego lekarza, pielęgniarki czy położnej. Wtedy można korzystać z lekarzy w praktykach prywatnych, którzy mogą wystawiać skierowania na badania, do specjalistów, zwolnienia lekarskie itp. W takiej sytuacji nie będzie możliwości kierowania „pacjenta” na przymusowe szczepienia np. przeciwko ‚grypie’ lub podobnym UROJENIOM systemu.
  Po 01 grudnia 2017 nie będzie możliwe wycofanie się z opieki zdrowotnej POZ, czyli przymusu państwowego podlegającego tzw. BIGFARMIE. Dociekliwi niech szukają i kojarzą – na polecenie p. premier Szydło niejaki Posobkiewicz ( Główny Inspektor Sanitarny ) dostał polecenie projektu zmiany rozporządzeń w/s obowiązkowych – PRZYMUSOWYCH – szczepień pełnoletnich obywateli. Natomiast ubezpieczenie zdrowotne działa też w Niepublicznych ZOZach i u lekarzy prywatnych, którzy mają umowę z NFZ – a jest ich ogromna większość.
  PODAJCIE DALEJ…
  Pokaż mniej
  ODPOWIEDZ

 6. To co się najbardziej liczy ,to nie są pozory!Ale całokształt tego co jest za nimi!

  Thaori

 7. Omena tak brzmi pelny text wybralas/wybrales to co twemu ego /w jakiej wibracji doswiadczenia jestescie!!!;;;/ https://www.youtube.com/watch?v=wRalnHtEwpU = WOLNI LUDZIE TO CO JANUSZ NA TYM ZDJECIU TRZYMA TA DEKLARACJE =TO WIEKOPOMNA CHWILA I CUDOWNE INFO FAKTY DZIEKUJEMY JANUSZ I WSZYSTKIM KTORZY TO UCZYNILI WSPIERAMY WAS I WSPIERAC BEDZIEMY =WYGRAJCIE WYBORY I WPROWDADZAJCIE TE FAKTY W ZYCIE DZIEKUJEMY NASZE SERCA RADUJA SIE A OCZY SIE SZKLA Z RADOSCI = TAK WOLNI ludzie to marzenie mego serca staram sie je spelniac przez 62 lata doswiadczen w tzw. systemie komunistycznym /35 lat i pozostale w tzw. prywatno -mafijnym systemie tzw. polski ,niemiec tam ok. 10 lat i teraz w uk. =robotoryzacja i NWO =to odbieram i doznaje !!!/ podam ci szanowna „Omena ” =szanowny Omenie =brak mi wgladu =kim jestes = dlaczego ukrywasz sie za ” Omena” =czy ODWAGI CI BRAK??? napisalas bede cie traktowac zenska plcia bo Omena kojarzy mi sie z ta energia brak jest konkretow w/w ==;;;;;;Omena pisze:
  1 listopada 2017 o 22:31
  ja pi kutereba :”…DZIEKUJEMY JANUSZ I WSZYSTKIM KTORZY TO UCZYNILI WSPIERAMY WAS I WSPIERAC BEDZIEMY WSPIERAMY WAS I WSPIERAC BEDZIEMY =W Y G R A J C I E WYBORY I WPROWDADZAJCIE TE FAKTY W ZYCIE…”
  ^
  http://niezaleznatelewizja.pl/narada-srodowisk-niezaleznych-28-29-10-2017/comment-page-1/#comment-113675

  wojenko wojenko cóżeś ty za pani że za tobą idą że za tobą idą chłopcy malowani ?!
  Odpowiedz I JEST MI COKOLWIEK SKOMENTOWAC PRZYJMUJE TO JAKO DOBRA ZABAWE BO TEN MATRIX TASKIM JEST CHA CHA CHA podam powtornie i polecam tych chlopcow i jedna dziewczyna dadza ci opowiedzi ???;;;;;LEK PRZED ODWAGA=;;;;;;https://www.youtube.com/watch?v=y2RbH08tkVk PIEKNY PRZEKAZ”MY” = JAK „MY” TO ROBIMY O CZYM TU PISZEMY OD PEWNEGO CZASU dziekuje ci Omena za zainteresowanie i twoj komentarz ,serdecznie pozdrawiam z powazaniem zwany jan piotr kutereba

 8. dodam Omena ;;;;moim pragnieniem jest aby te cialo ktore dostalem w darze ujrzalo upragnina WOLNOTE I TO CO JANUSZ PRZEKAZUJE RADUJE SERCE MOJE STAD TE POCHWALY =w/w wpisam zachecamy do wspierania WOLNOTY mam dwojke dzieci syn jest wolnym czlowiekiem tak jak i ja staram sie nim byc co w/w i jest niedaleko Warszawy co tez w/w napisalem corka jest tu w uk. 3 godziny jazdy od mego miejsca byc moze te info =fakty zaspokoja twoja CIEKAWOSC!!! to tyle pozdrawiam i zycze Omena zadbaj o swoja WOLNOTE =nikt tego za ciebie nie DOKONA!!! WPIERW POTRZEBA ZROBIC TO SAMEMU I UZNAC SIE SUWERENEM !!! A PUZNIEJ DBAC O TO I SPELNIAC ZASADY KOSMICZNE =TE KOCHANE ISTOTY MOWIA O TYM NA TYM SPOTKANIU I TO PRZEDSTAWIA JANUSZ I NTV.PL I ZA TO IM DZIEKUJE I DZIEKUJEMY I WSPIERAMY !!!

 9. wiedza to doswiadczenie=Kiara =piekny ponizej przekaz w jej wykonaiu ,dziekuje;;;;;;;;;;;;Podświadomość KOMUNIKUJE SIĘ ZE ŚWIADOMOŚCIĄ JEDYNIE PRZEZ KOD SYMBOLI….. NIGDY NIE PRZEZ REALNE ZDARZENIA … ODCZYTYWANE DOSŁOWNIE!

  O tym doskonale opowiada film „INCEPCJA”…. polecam obejrzeć, on pokazuje możliwość tworzenia równoległych rzeczywistości, trudnych do identyfikacji .

  https://www.cda.pl/video/156067987

  A, co z „bliźniaczymi duszami”? Na nasze szczęście miniony październikowy nów DOKONAŁ CAŁKOWITEGO, BEZPOWROTNEGO UWOLNIENIA BLIŹNIACZYCH DUSZ OD SIEBIE….

  KAŻDA BLIŹNIACZA DUSZA/ BLIŹNIACZY OGIEŃ NIE JEST JUŻ NICZYM POŁĄCZONA ZE SWOJĄ DAWNĄ POŁÓWKĄ….

  WSZYSTKIE STAŁY SIĘ ABSOLUTNIE WOLNYMI INDYWIDUALNOŚCIAMI ENERGETYCZNYMI. =sa ;;ABSOLUTNIE WOLNYMI INDYWIDUALNOŚCIAMI ENERGETYCZNYMI. = potwierdzam mam z tym tematem sporo zajec i wlasnie wprowadzam u siebie i ze soba przeprogramowania roznych nazwie to ” WIRUSAMI”” slowo odpowiednie znane wszystkim moje cialo cierpialo zwlaszcza nocami od stop do pasa roznego rodzaju reakcje bolowe rozrywanie od wewnatrz bole ud,podudzia dol brzucha jak pousowalem te WIRUSY =poprzez u mnie to trwa to od grudnia 27 . 2016 do teraz zaczalem od corki i syna oraz ex malzonki do teraz =jest to wymagjace i niesamowite doswiadczenia z tymi tzw. blizniakami ktore sa wyjatkowo cwane pijawki ,a jednak daje rade bo pisze cha cha cha dziekuje Kiara za twoje doskonale przedstawienie tematu , potwierdzasz tym samym ze nie tylko Irina ma sie ztym tematem ??? zapewne wiecej istot zmaga sie z tymi tematami ??? i nie wie o cochodzi ??? dziekuje i pozdrawiam

 10. ..zacząłeś bardzo dobrze, endrju, dżej dżeju w zakłamamaniu w nauce i technologi,..już myślałem że pociągniesz,..szkoda że dałeś się zagórzyć zagórniakowi i wmanewrować, by nie powiedzieć wdupić jedynie w technologię budowlaną,.. bez solidnych podstaw,.. twa dobra technologia budowlana, twe katalityczne materiały,.. zaangażowane w budowle janusza,.. mogą stać się jedynie budowlami na piasku,.. a wiesz co takie są warte,.. jesteś dobrym technologiem katalizatorów,.. i wiesz, że największym i najlepszym na świecie katalizatorem je to co masz po czachą,.. ale również najlepszym i największym dekatalizatorem , inhibitorem je to co inni mają pod czachą.. gdy nie uzgodnisz podstaw, nie wzmocnisz gruntu pod planowane budowle, czyli jeżeli wpierw nie wyciszsz inhibitorów twych katalizatoów u wspólników,..może się okazać iż jesteś tylko ich kozłem ofiarnym,.. a mają wielkie inhubitory,.. wara eter i wara jakikolwiek zamach na ich protezę ich mocy kreacji,.. w postaci kolapsu funkcji falowej,.. na ich protezę tworzenia świata poprzez ich obserwację,… ja bym wpierw uzgodnił podstawy,..ty zrobisz jak zechcesz,.. a przynajmniej równolegle w rozmowach z wojtkiem dweniakiem lub alexem wyłożył eteryczne i dwunastkowe, piętnaskowe czy wielomianownikowe podstawy twej katalizy,.. oni są mniej napastliwi..
  .. a ja bardzo chętnie posłucham co masz do powiedzenia..

  1. ..nie tyle mniej napastliwi, co mniej wodzirejujący.. ponadto jak widzę robcio, oddany apolegeta czy muza zbyszka owsiaka, zagożałego antyeternika,.już cię zaczął tutaj inhibitorować swymi wyżmattycznymi przemądrzeniami..

Comments are closed.