Otwarte Forum Tematyczne – 4.04.2017

Ciekawe refleksje duchowe  znanego muzyka gatunku hip hop Adama Kubiaka (AK 47) snute w ramach rozmowy prowadzonej przez Janusza Zagórskiego. Mowa między innymi o „świętej medycynie” a także o pewnych zagrożeniach jakie pojawiają się w różnych ceremoniach szamańskich.


Dr Orest Baico z Ukrainy przedstawia w rozmowie z Januszem Zagórskim podstawy działania nowatorskich urządzeń medycznych działających w oparciu o oddziaływania pól elektromagnetycznych i ich powiązania z rozprzestrzenianiem informacji w ciele człowieka.


Dyktowania czyli przekazy z „tamtej strony” od zmarłych. Ponownie gościmy Roberta Alexandra Gajdzińskiego i tym razem rozmowa dotycząca kwestii samobójstw i samobójców.


5 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 4.04.2017

 1. scesia pisze:
  4 kwietnia 2017 o 22:03

  wszyscy tu mam na myśli wszystkich, jednacy spierdalacy, unga łunga. tylko pierdolić po krzakach po próżnicy i nic swojego ani prawdziwego a każdego innego zadusić albo skoligacić z tymi co mieli jaja. bo nikt ich nie ma plemię jaszczurze. i srajcie po krzakach i odcinajcie kupony, ja nie będę się podpalać jaka jestem każdy wie..

  twardowska? bz kumpli jakich nie znacie.
  https://www.youtube.com/watch?v=NYHZwPT0f80

 2. Tak serio odnosnie polityki dominujacej swiatowej to widze , ze ameryka -amerykanie walcza z pedofilskimi ugupowaniami . Wlasciwie ten caly bajzel , ktory jest przeciwko Trumpwi to ma pedofilski beckground . Tak tez to czulam i tak jest .
  No wiec ten crub pedofilski spijania i rytualach na dzieciach i ludziach zasilal astral i szarlatanski jego wplyw . Pozytywny aniol i chory aniol to wlasciwie to samo . Swerdlow kiedys mowil , ze Aniolowie tez byli w montauk project ( te niby dobre ) czemu dalej nie rozwinal tego topiku .Ciekawe bardzo ciekawe , czyzby ochranial inne swiete istoty z nieludzkim DNA 🙂

 3. GDZIE NAGRANIA Z WIOSNY ZDROWIA ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? w necie same filmiki z telefonów … dlaczego każecie nam czekać tak długo ??

  //
  W internecie, na kanale Zięby na YT.

  Voytek – [Admin]

 4. Adam pomysl o nagraniu albumu w 432 Hz.Czestotliwosc wszechswiata ze wspanialym ,duchowym tekstem moga dac naprawde potezna dawke pozytywnej ,uzdrawiajacej energii.Pozdrawiam

Comments are closed.