Otwarte Forum Tematyczne – 4.08.2014

Jarosław Kasprzak i Przemysław Cuske rozmawiają o zanieczyszczeniach mikrobiologicznych w szczepionkach.

Trzecie spotkanie z Jerzym Ziębą i rozmowa w oparciu o jego książkę „Ukryte Terapie”

13 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 4.08.2014

 1. Dużo ciekawych informacji od pana Zięby, ale jeszcze więcej pytań na które podejrzewam nie odpowie książka.
  Na allegro jest stosunkowo tani proszek wit.C do stosowania doustnie. Natomiast w Polsce dożylne ampułki wit. C w najwyższej dawce to 500 mg. i 10 amp. za średnio 50 zł. Dawka w leczeniu nowotworu 100 gram to koszt 10000 zł. jeżeli komuś udało by się zgwałcić lekarza do wypisania recepty!
  Ciekawa jestem opinii pana Zięby o metodzie oczyszczania z wielu metali ciężkich za pomocą wlewów doż. EDTA. Też metoda prawie niedostępna dla przeciętnego pacjenta bo cały cykl terapii wyłącznie w gab. prywatnych za średnio 4500 zł plus konieczna i równie droga suplementacja. Mówi się też, że leczenie boreliozy jest bardziej skuteczne właśnie po oczyszczeniu z metali ciężkich. Mam sprzeczne informacje co do intensywności oczyszczania z rtęci przez EDTA. Podobno skuteczniej właśnie z tej trucizny oczyszcza ALA w ciągłych dawkach całodobowych.
  Może w następnych spotkaniach pan Zięba dopowiedział by coś w tych kwestiach, a może słuchacze też mają jakieś informacje.
  We wcześniejszych audycjach NTV ktoś z lekarzy wspomniał tylko, że są jeszcze jakieś inne dwa rodzaje wit. C, bo jak zrozumiałam nie chodziło o lewo i prawoskrętną. A może było to niezbyt dokładnie wyrażone. Nigdzie nie znalazłam na ten temat informacji.

 2. Wszystko brzmi pieknie ;ale nie ma porady jak ma zapobiegac czy” leczyc sie ma „przecietny Kowalski…Jak w prosty sposob utrzymac w dobrej kondycji swoje cialo?…pozostalo pozytywne myslenie i wiara w swoja moc…to nic nie kosztuje ….a medykom radzic :”lecz sie sam”…Ciekawe co zrobia bez naszych pieniedzy?…pozdrawiam

  1. Wystarczy posiąść wiedzę, czym naprawdę są choroby, że nie są czymś „złym”, że mają swój sens.. i lepiej zdobyć tę wiedzę szybciej niż później. Wiedzę. Możesz zacząć od GNM gdzie w naprawdę rewelacyjny sposób dr Hamer tłumaczy co to są „nowotwory”, że są to sensowne progamy natury itd itp..W chorobie to odejmujemy a nie ładujemy w osłabiony energetycznie organizm, który „skupiony” jest na naprawie, jakieś substancje chemiczne, których on nie potrzebuje… i musi jeszcze zdobyć się na wydatek energetyczny, żeby coś z tym zrobić…Bo kiedy ładujemy te substancje? Kiedy się boimy :-))). Czyli oprócz tych substancji jeszcze jesteśmy w reakcji „uciekaj albo walcz”… Temat rzeka…

 3. Nie szczepie swoich dzieci, problem w tym że faktycznie chorują na choroby zakaźne.
  Nic innego ich nie łapie, ale przed tym trudno je uchronić.

  1. Akcja Wisła wysiedlenia i egzekucje ,miasta i miasteczka , setki osad i wiosek, spalono, zrujnowano http://pl.wikipedia.org/wiki/Akcja_%E2%80%9EWis%C5%82a%E2%80%9D http://ukraincy.wm.pl/101924,65- lat-zbrodniczej-Akcji-Wisla.html#axzz39vxl97Ja ,suma odszkodowań sięgnie 50 miliardów USD poszkodowani (spadkobiercy tez ) jedynie potrzebują aktu prawnego od rządu Ukrainy da to podstawy o składanie wniosków i pozwów do wszystkich instancji oraz instytucji prawnych o zasięgu międzynarodowym .

 4. Po opuszczeniu wschodniej strefy okupacyjnej przez Rosjan ustalenia z Jałty i Poczdamu straciły moc prawna w świetle Prawa Międzynarodowego odnosnie ziem wschodnich 3 Rzeszy , jak wszyscy wiedza strefy okupacyjne aliantów zachodnich zostały utrzymane w mocy i faktycznie FRN jest w stanie wojny i jedynie jako zarządca 3 Rzeszy , bo niema nawet pełnomocnego aktu kapitulacji ,związku z tym Wszyscy Wypędzeni oraz spadkobiercy maja prawo do składania wniosków do jednostek administracyjnych pierwszej instancji Gmin o zwrot mienia w szczegulnosci do obwodów Administracyjnych Schlesien ,Pommern ,OSTPREUßEN http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120217/POWIAT/332291073/

 5. Za zbrodnie, grabież, trzeba niestety płacić niema nic za darmo !!! cały świat domaga się aby uregulować należności wypłacenie śmieciowych emeryturek nie zrekompensuje przecież całości !http://www.pch24.pl/polska-sfinansuje-emerytury-50-tys–zydow—ofiarom-nazizmu-i-stalinizmu,23463,i.html Kwota opiewa na 64 miliardy USD ,niezrozumiałym jest ciągle zwlekanie bo jak wiadomo suma ta jest już oprocentowana i każdy rok przestoju kosztuje kolejne kilka miliardów !? ponadto Wierzyciele chcą udzielić poręczeń majątkowych na udzielenie kredytu odnosnie spłaty długu tak wygenerowane pieniądze oszczędziłyby Krajowi około 1 miliarda USD rocznie ale jak widać sprawy utknęły na szczeblu Ministerialnym .

Comments are closed.