Otwarte Forum Tematyczne – 5.05.2017

W czasie pobytu ekipy NTV w Warszawie doszło do nagrania dwóch rozmów z Adamem Anczykowskim na tematy poruszane przez niego w cyklu seminariów „Kosmiczne Transmutacje”. Jak zawsze wątek numer jeden to wyjaśnianie mechanizmów iluzji w jakiej żyjemy. W najbliższej przyszłości rozpoczyna się nowy cykl jego seminariów.
Info: marta2702@gmail.com


Film dokumentujący działalność i wynalazki Lucjana Łągiewki powstał w latach 2003-4 i zawarte w nim informacje odnoszą się do tego okresu. W obliczu informacji o śmierci wybitnego polskiego konstruktora i wynalazcy przypominamy tym materiałem jego postać i upór z jakim odkrywał rzeczy przeczące znanym dogmatom z dziedziny fizyki.

Śmierć Lucjana Łągiewki to wielka strata dla środowisk alternatywnej myśli technicznej w Polsce i nie tylko. Ten genialny człowiek potrafił  zaskakiwać nawet utytułowanych znawców i profesorów swoim świeżym spojrzeniem na znane kwestie z dziedziny fizyki i mechaniki ruchów. W kraju z trudem się przebijał ze swoimi rewolucyjnymi pomysłami. Szerszemu ogółowi był zanany jako wynalazca tzw. „zderzaka Łągiewki”.


W tej audycji Robert A. Gajdziński podejmuje próbę opowiedzenia jak to jest być duchem po tamtej (niematerialnej) stronie. To o czym mówi to materiał zebrany i opracowany na podstawie wielu dyktowań ludzi w duchu, którzy przekazali, a w zasadzie uchylili rąbka tajemnicy, jak to wygląda zostać duchem.

Zainteresowanych nabyciem książek, Robert informuje, że jest jeszcze dostępny Tom I „Co Mówią Zmarli – Dyktowania Ludzi w Duchu”. Pakiety Tom I i Tom II do nabycia od 28 kwietnia do wyczerpania nakładu z hurtowni w Londynie.
Zamówienia na www.newrealitybooks.com w zakładce „książki”.

27 maja we Wrocławiu odbędzie się seminarium autorskie Roberta Gajdzińskiego pt.: „Co mówią zmarli? Dyktowania ludzi w Duchu”. Szczegóły na: http://niezaleznatelewizja.pl/co-mowia-zmarli-seminarium/


Zbliżająca się 100 rocznica Objawień Fatimskich (13 maja 2017) to doskonały pretekst do rozmowy z Romanem Nachtem o UFO, istotach pozaziemskich i objawieniach maryjnych. Wspomniano również o postaci G. Bongiovanniego, słynnego włoskiego, świeckiego stygmatyka, który mówił o przepowiedni fatimskiej m.in. goszcząc w Polsce w 1999 r. we Wrocławiu i Krakowie. Ta narracje bardziej pasuje do współczesnej wiedzy na temat ufo oraz manifestacji i kontaktów z istotami pozaziemskimi. W tym kontekście objawienia fatimskie czy szerzej maryjne nabierają zgoła innej wymowy.

Ta tematyka będzie również poruszana specjalnym seminarium pod patronatem NTV poświęconym 100-leciu Objawień Fatimskich.
Więcej na http://niezaleznatelewizja.pl/13-maja-2017-100-lecie-objawien-fatimskich-seminarium/


W studio NTV gościmy przedstawicieli Stowarzyszenia STOPZET (Stop Zorganizowanym Elektronicznym Torturom) w osobach: Zofia Filipiak – Prezes, Katarzyna Sypniewska – Wiceprezes oraz Sławek odpowiedzialny za kontakty zagraniczne. Rozmowa koncentruje się na bieżącej działalności Stowarzyszenia i podejmowanych krokach przeciwdziałaniu opresji wykorzystywania energii skierowanej i mind control na obywatelach w kraju. W dalszej części programu  przedstawiono zdjęcia i filmiki (dowody) dokumentujące wpływ oddziaływania energii skierowanej (promieniowania) na organizm (m.in. zarejestrowano zmiany fizyczne na ciele) oraz inne przedmioty.

Strona STOPZETu: http://stopzet.org/


136 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 5.05.2017

 1. Hm pan Romana z reklamą nowej książki – rzeczywiście tu sprytniej z biznesem niż na swoim duchowym kanale. Cała reszta nic nowego, płynne wałkowanie, powtórka z rozrywki ale „jest coś niekoszernego w tej całej zabawie”.

  1. Pozatym wielbiciel Podesta amerykanskiego pizza gate gnoja pedofila ha ha ha . Totalny zniesmaczenie jak dla mnie . Juz moja noga tutaj nie stanie .

 2. @Dyktowania, jak to jest być duchem.
  Nie bardzo rozumiem kilka kwestii.
  Pierwsza z nich to reinkarnacja i związana z nią możliwość swobodnego wyboru miejsca i okoliczności ponownych narodzin. Czy ujęte tym scenariuszem uniwersum obejmuje także inne cywilizacje i planety ? Czy którykolwiek z dyktujących twierdził, że przybrał z własnego wyboru pozaziemską formę życia ?
  Czy można reinkarnować wybierając dowolny moment w linii czasu no. cofnąć się o 100 lat by na własnym ciele doświadczyć cierpień umierającego miasta ?
  Kolejna sprawa, to status ducha, który uczestniczył w starciach zbrojnych i ma na rękach krew swoich również umundurowanych przeciwników. Czy zabijanie zalegalizowane konwencjami przynosi odium, czy nie jest w żaden sposób klasyfikowane ?
  Na koniec pozostaje kwestia samej przyczyny. Komu potrzebne całość tych doświadczeń. Kto i kiedy decyduje że już starczy i można odejść całkowicie w niebyt w mniej lub bardziej oświeconej formie ..?

  1. Boksik O wszystkim /czyli również o tym ostatecznym przejściu / decydują nasze wibracje .

   1. Trudno się nie zgodzić.
    Wedle współczesnej wiedzy osiągnięcie płaskiego EEG jest równoznaczne z rozpoczęciem ostatecznego przejścia.

  2. „Pierwsza z nich to reinkarnacja i związana z nią możliwość swobodnego wyboru miejsca i okoliczności ponownych narodzin” w systemie zniewolenia niewolnik nie wie że jest niewolnikiem , niema tam żadnych mozliwosci to konieczności z pozornego prawa wyboru bo paleta wyboru nic więcej nie posiada to producent kurczaków i hodowca decydują .

   1. Zakładam więc, iż Twoja wiedza odnośnie systemu zniewolenia pozwala Ci nie być jego ofiarą i mogłeś swobodnie wybierać. Byłeś więc obcym z własnej woli, czy też walczyłeś o przetrwanie we francuskich okopach z nożem i kastetem w drugiej dłoni ?

   2. Boksik twoja sprawa pisz co chcesz w sumie dla mnie to nic nie wiesz i raczej nie będziesz wiedział ? wyobraź sobie że chciałem po prostu uciec , złapali mnie na portalu przynajmniej wyglądało to na portal i jego energetyka umiejscowionym na księżycu , pamiętam wszystko niemal z szczegółami ale sam fakt i zdarzenie jest istotne . silnie mi zablokowali poziom duszy ale fakt że nie posiadałem ziemskiej obudowy jeszcze , nad dusza była następna instancja , która to w sobie zarejestrowała . JZ Popko potrafi neutralizować zło a Ja potrafię z impetem odesłać je od nadawcy z dokładką w imieniu pozostałych ofiar .” co zasiejesz to zbierzesz ” to prawo to nie tylko slogan z szatańskiego nieba, ale to prawo kosmosu , ten kto jest debilem niestety musi jeszcze bardzo dlugo bazować i skakać po drzewach w teorii Darwina , i być kandydatem na brakujące ogniwo ,nauka i religie mogą być niezbędne w takiej edukacji i ewolucji .

   3. „czy też walczyłeś o przetrwanie we francuskich okopach z nożem i kastetem w drugiej dłoni ?” to jest bez znaczenia nawet bo po drugiej stronie były Niemieckie okopy a tam doslownie tacy sami .tak to wygląda po https://www.youtube.com/watch?v=Omd9_FJnerY w niebie szatańskim dopisuje się karmę po to aby łańcuch uzależnień nie miał końca zabijający będzie zabity przez zabijającego w tych przypadkach chodzi o nieskończone trawienie błędnego kola , jak w przypadku Lennona bo zastrzelił wcześniej ale zastrzelony ? dlaczego niby został zabity ? zgodnie z relacjami w duchu podobnie musiał zabić bo przecież KARMA , nic i nikt nie mówi ilu szatanów rzeczywistych sprawców strzelaniny poniosło kare karmy , albo jak lotnik rzucający bomby , kto jest winny bomba? producent bomby ? a moze tych kilku szatanów co wydali rozkazy i umówili się na ustawkę ? cały problem jest skomplikowany bo jestesmy na styku światów ich świat zanika jak przejdą swoja świadomością do naszego będzie to oznaczało zagładę dla ziemian , czy wejdą ? ale GMO im pomoże zwyrodniale organizmy ludzkie odrzucą oryginalne DNA , a na nich miejsce usadowi się nowotwór DNA , oni potrzebują skrawka jedynie swojej elementarnej swiadomosci aby cala reszta w ciele i duchu zaistniała i wyeliminowała Ludzkość .

   4. Jestem tez ciekawa Majestic jak to sie stalo i bylo tak po calej ziemi a najwiecej w (native terenach kiedys ) pod firnamentem mam na mysli Bo za firnamentem sprawdzalysmy i mam gdzies notatki moze je kiedys uzyje ale nie teraz bo blokuje nas matrx Jak to sie stalo ,ze pare procent ludzi na Ziemi nie bralo udzialu w reinkarnacji . Przyszlo jakby z centrum kreacji , ktora nie jest wogole w niebie ale idzie jakby od centrum Ciekawa sprawa leja i pierscieni jakby pradow i sfer klimatycznych , ktore sa systematycznie zaklucane . Zeby to wyjasnic trzeba nie wiedzy matematycznej geograficznej .Bo ta byla celowo wprowadzona dla uzycia 100 mozgu . Ludzie zeszli z centrum kolo serca a weszli w brain A potem z mozgu kazano im kochac sercem albo mowiono , ze maja isc do centrum serca i poznawac wszystko poprzez serce ALE ALE najpierw uruchomiono w powaznym stopniu inne centrum mozg . I milosc , czucie , poznanie swiata w ten sposob stalo sie wartoscia przedmiotowa . I wszystko poszlo odwrotnie totalnie zle .

   5. @Majestic.
    Nawiązując do słów przypisanych do Sokratesa pozostaje mi się zgodzić z tobą i przyznać się do swojej całkowitej niewiedzy. „Wiem, że nic nie wiem” :/

    Co do Twojego porwania i uwięzienia. Pamiętasz może przybliżoną datę, wydarzeń ? Jesteś w stanie zidentyfikować gatunek jaki tego dokonał i jaką technologią się w tym celu posługiwał ?
    Intryguje mnie tez stwierdzenie, iż miało to miejsce na Księżycu, a to z tego względu, iż w innych wypowiedziach negujesz jego istnienie (hologram).
    Może zdarzenie, które opisujesz nie miało miejsca na naszej Lunie ..?

   6. @Kalina
    Cieszę się, iż zebraliście odpowiednie dane by w końcu ogłosić statystyki dla niereinkarnowanych. Jaki okres uwzględniliście ?
    Ciekaw jestem, czy prowadzicie także analogiczne badania i możecie już teraz udzielić informacji jak zmieniał się przekrój społeczny obcych pod kopułą w czasie wzmiankowanej 13 wiecznej okupacji ?

  3. Okupacja nie jest 13 wieczna .Okupacja jest okolo 13 tysiecy lat kiedy to Pacyfic kopano i poorano doszczednie tworzac ogromne gory chaldy z tego kopania w obu Amerykach Mamy teraz gory i szczyty ,Jakis material z Pacyfiku zostal gdzies wykorzystany a reszta zostala zwalona jako odrzut Taka jest moja obserwacja mapy google . Anatraktyda jest caly czas ajust do trzymania firnamentu i pod kontrola .
   Co to za proste linie na dnie Pacyfiku . Nikt nad tym dobrze nie myslal jak widze . Tylko sugerowal sie wiedza jezuickich konowalow 🙂

 3. @Kosmiczne transmutację.
  Fizyka kwantowa nigdy nie była moim konikiem, szczególnie też nie śledziłem powiązanych też z nią najnowszych teorii a o zmianach w logice dla tak zbudowanego świata już nie wspomniawszy.
  Niektórych bywalców tego forum interesować mogą natomiast wnioski z najnowszych dla tej dziedziny osiągnięć.
  Czy to, że prowadzący wykład swobodnie posługuje się obrażam pozyskanymi przy pomocy teleskopu Hubble’a potwierdza może potwierdzać fakt dostępu ludzkości do przestrzeni kosmicznej i lotów orbitalnych i przeczyć istnieniu obrazującej nieboskłon kopuły ?
  Co i dla kogo jest iluzją ?

   1. AlterBoksik http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niesamowite-zdjecia-tranzytu-ksiezyca-tle-ziemi z takiej odleglosci perspektywy księżyc powinien być przynajmniej równy ziemi a faktycznie większy ale niema co dyskutować nad animacja zdjęć i filmów z kosmosu bo takie coś nie istnieje . „„teleskopy” to bujdy . ” te „orbitalne ” a te ziemskie patrzą przez pryzmat sklepienia zbudowanego przez „boga zazdrosnego ” kosmos jest niesamowicie jasny widziałem to, niema w nim ciemności ,ciemność została wprowadzona na ziemi przez „boga zazdrosnego ” gdy hodował swoje hybrydy dino i inne jaszczury na ziemi był lekki półmrok , a kopula była z lodu zrobiona światło kosmosu filtrowało się w tym lodzie , gdy założył energetyczna kopule z hologramem musical zawiesić lampę aby oświetlała wnętrze czyli słońce ( dobudował do czarnego emitera fal przenikliwych generator plazmy bo inaczej ziemia odcięta kloszem zamarzłaby na kość pozbawiona indukcji i ciepła z tego tytułu ) puzniej podstawił księżyc który się całkiem nie zmaterializował jak obiekty ufo . bóg zazdrosny to szatan rodem z światów piekielnych .

   2. Czy używany przez Ciebie termin “Bóg Zazdrosny” nawiązuje do Teologii Chrześcijańskiej, czy sięgasz dalej i odnosisz się wprost do filozofii starożytnej ?
    Może jednak, w dość odważny sposób wykraczasz poza ramy uznanego przez większość kultur „absolutu” i definiujesz dlań nowa formułę ?

 4. MON niejawnie potwierdza ….
  Czy w przypadku pomiarów wskazujących podwyższone wartości promieniowania elektromagnetycznego udało się określić jego źródło ?
  Może po prostu w pobliżu znajduje się pracujące po za dopuszczalnym zakresem, lub po prostu wadliwe urządzenie elektryczne ?
  Sam kiedyś miałem okazję pracować w pomieszczeniu przez które przechodziła wiązka kabli antenowych od telefonów GSM. O fakcie, iż coś odbiega od normy zorientowałem się dopiero gdy dotknąłem przypadkiem tę wiązkę … wstrząs towarzyszący wyładowaniu zapamiętałem aż nazbyt dokładnie. Do głowy by mi nie przyszło, iż coś coś tak niepozornego może z biegiem czasu zgromadzić tak znaczący potencjał.
  Zacząłbym więc najpierw od próby identyfikacji bardziej prozaicznych przyczyn.
  Podobno zwykły kabel elektryczny zasilający lampkę nocną może już nie być obojętny dla wrażeń śpiącego blisko człowieka o innych urządzeniach nie wspomniawszy.

  1. A jakie zdanie ma na ten temat Pan Włodzimierz Zylbertal ?
   Zakładam, iż prowadzone przezeń Laboratorium Energii Subtelnych wyposażone jest w odpowiednią dla celów diagnostycznych aparaturę. A przedmiot nie jest dlań obcym ..?

  2. „Podobno zwykły kabel elektryczny ” to nie jest podobno , oficjalnie niby zaniechano transfer poprzez przewody elektryczne, chyba dlatego aby kontrola była bez zakłóceń .

   1. Masz na myśli technologię Power Line Networking ..? 
    Ja natomiast pisze o zwykłym szumie elektromagnetycznym i mikrofalowym.

 5. A dlaczego Podesta wielbiciel ?, bo ten zdziecinialy ,satanistyczny ,patologiczny nie czlowiek fascynowal sie UFO czyli swoimi . Mam wrazenie to UFO to tez nagrana sciema satanistow w prostej lini od okupantow ziemi przez 13 tysiecy lat

 6. Uwazajcie nja petycje AVAZZ. To sa zydowscy zlodzieje dzialajacy podstepem .

 7. Ciekawy schemat vedyckiej flat earth . Cos mi sie wydaje , ze za bardzo boska i hierarchiczna ale to przeanalizuje :)https://www.youtube.com/watch?v=TxxItzo_rPg

 8. https://www.youtube.com/watch?v=TxxItzo_rPg
  vedycka komputerowa kosmologia i totalne upodlenie ziemi i jej swiadomosci. Kto to wymyslil hierarchiczny universe dla ujarzmienia i zbalamucenia natury . I to jest podwalina calej religi na swiecie i wszystkich religi .Nawet ksztalt ziemi zostal zmieniony Nie wiem dlaczego .
  Przyposzczam , ze probowali budowac swoj labirynt klamstw coraz glebiej. Dlatego wykreowali w ludzkich mozgach , ze ziemia jest mala organiczna planeta w wielkim wszechswiecie .
  Cwane i przebiegle klamstwa syntetycznych alienatow manipulacja i kontrola natury od 13 tysiecy lat . Nikt obecnie nie jest normalny naturalny i nikt nie spostrzega poprawnie rzeczywistosci bo wszystko jest klamstwem siegajacym obecnie wlasnego dna .
  Czyli trzeba brac wszystko odwrotnie .

  1. Kalinko My jestesmy Inni „Czyli trzeba brac wszystko odwrotnie .” Oczywiscie 99 ,9 % to klamstwa a 1 % to dodatki aby w te klamstwa wprowadzić w umysł .

   1. Majestic Podałam Ci link do odsłuchania , ale teraz , po przesłuchaniu połowy drugiego z kolei linku , zatytułowanego „Dzieło Ramy” , który to link -również wstawiła ta sama osoba p Hiacynta Kowal , mam poważne wątpliwości co do tego , czy to są to autentyczne nauki Ramthy / wygłoszone rzekomo w 2001 roku / . Dlatego wycofuje się również z tego linku , który Ci podałam .

   2. Majestic Ja trzymam się tylko oficjalnych przekazów – jakie są zawarte w serii książek „Ramtha”. Czyli przekazów wydanych oficjalnie . W tej chwili można zrobić wszystko , zmontować każdy film i wykorzystać każdy autorytet , aby przemycić swoje własne „prawdy ” .

 9. Majestic Materia = Energia – spowolniona do częstotliwości , odbieranych przez nasze zmysły. To co tutaj ma się wypalić ? Energia się wypala ? To jakaś nowa fizyka ?

  1. Gaju pomysł energia z reguły jest „samonapędzająca ” i właśnie to samo napędzanie ma swój kres „Prawo Zachowania Energii ” to bzdury dla przedszkola w zmanipulowanym świecie , jest wybiurcze i nie przedstawia faktycznego stanu , Wszystko umiera zanika , a świat podtrzymuje przy życiu przekazywanie transformowanie informacji , która jest świadomością innej drogi niema , wyśmienity przykład z natury to ptak budujący gniazdo , nawet jak wyodrębniony odizolowany wie dokladnie z czego budować i jak budować , czysta informacja . 1234 _PL_ E., Początki człowieka i przybycie obcych na Ziemię – Hipnoza Regresyjna Calogero Grifasi https://www.youtube.com/watch?v=Ge7utNzOuLM 1267 _PL_ Néstor, Jahwe, jego aniołowie i plany wobec ludzkości, Hipnoza Regresyjna Calogero Grifasi https://www.youtube.com/watch?v=NaU3dZmIAZ0 Ksiegi Henocha pokazują cala infrastruktura zniewolenia Księga Henocha audiobook cz. 3 Lektor: Andrzej KoDeR76 https://www.youtube.com/watch?v=asyjXk80fOg ten dodatek jest po to że dużo „uduchowionych” + mohery , karmi się bogiem bogami a to są kompletne bzdury w zniewolonym świecie w świecie z kilku warstw hologramów, wszystko jest iluzja, ale tutaj „bogowie” zbudowali cale warstwy tego .

   1. Majestic Jak Ci się nie podoba rzeczywistość, to idź gdzie indziej 🙂 Buziaki Majesticu 🙂

   2. Majestic Ja to oczywiście tylko zacytowałam -więc mam nadzieję , ze mnie źle nie zrozumiałeś 🙂

   3. Majestic Ześrodkuj się , bo tylko to możę Ci i Nam wszystkim pomóc, gdyż nasz /być może ,celowo/ podzielony mózg , nie sprzyja nam .

 10. ..ten który mówi przez to pudło rezonansowe, jakim jest anczykowski,.. normalnie kpi sobie ze współczesnych ludzi,..ludzie już totalnie pogłupieli,…teraz tylko sprawdza przez to pudło absurdów jak stali się bezwarci,..jak stali się absurdalni,..co zrobili z siebie, że łykną każdy absurd do tego z uwielbieniem, ..czy można powiedzieć , że to są jeszcze ludzie..

  1. od dawna to mówię, jeśli to są ludzie, to kim ja jestem? a jeśli na jestem zwyczajną człowieczką to kim oni są?

   każdy ma swije miejsce, ale córka człowiecza nie ma gdzie głowy wtulić. …

 11. Chcialam jeszcze napisac , ze R Nacht nie uwzglednia na swoim you tubie zadnych krytycznych wpisow . Czemu to tak sie okropnie dzieje , ze ludzie podobni do niego wprowadzaja w blad tysiace innych juz nawet gwizdze czy to zyd czy to polak slowianin czy jakis templariusz pruskich genetyk . Wszyscy sa wposzczani w bambuko przez technologie astralna Az serce mnie boli ze mozna tak bezkarnie programowac innych i nie ponosic zadnej za to odpowiedzialnosci . Astral za tym stoi i Astral za to placi godziwym zyciem opbecnym .Ale ,Do czasu Panowie Panie do czasu .

  1. Widać kasuje te n i e w y g o d n e odmienne rzeczowe grzeczne nawet nie koniecznie krytyczne. Widać chce mieć same laurki. Ot rozwój duchowy ot dochodzenie do prawdy ot bambuko.

 12. Na zbliżających się imprezach już się patronat medialny NTVJanusz postara o rozprowadzenie świeżych bułeczek książeczek Nachtowych – ot ezobiznesiczek pod gadką szmatką.

 13. To, o czym opowiada pani Kasia w temacie nękania wygląda mi bardziej na ataki demoniczne niż na technologię, chociaż prawda może leżeć po środku. Jej przejęcie sprawą, zdenerwowanie może jeszcze bardziej nakręcać to coś. Tak to niestety działa. I są tacy, którzy mówią że to my sami sobie w ten sposób gotujemy ten los. ale to inny temat… Dużo na ten temat mówi Krzysztof Tarasiewicz.

 14. Nie dalej jak wczoraj widziałem objawienie maryjne.Grupa ok 8 ,,kobiet”odprawiała wieczorną Pudżę.Te wasze wierzenia/obrzędy/tradycje przyprawiają inne wyższe cywilizacje o mdłości.Miejsca na Ziemi nie ma znaczenia, wszędzie jesteście tak samo ograniczeni ,zdeformowani duchowo i psychicznie.Te zboczenia widać w codziennym życiu jałowym i pustym ,bez szansy na jakąkolwiek pomoc z wyższych planet bądź wymiarów.
  .,,Bóg pomaga tym którzy sami sobie pomagają,,
  A wiec bycie rewolucyjną zmianą ,reinkarnacją za życia aby dialog wyższych istot był faktem jest najwyższym priorytetem wszystkich którzy w karmicznym fałszu trafili tu przez przypadek.

  Obecnie na Ziemi największą uwagę przywiązuje się do ciała fizycznego, co jest poważnym błędem.Martwicie się o dobra materialne, pogłębiając smutek i zagubienie.Te niskie/smoliste wibracje powodują mechaniczne Sansaryczne życie bez wzrostu z tendencjom na regres/ cofanie się w Uniwersalnym ROZWOJU CZŁOWIEKA.

 15. Romek jak zwykle daje czadu .Metafora o śpiącej królewnie zaiste przednia.
  Tylko że takich przebudzonych/obudzonych są miliony ,wyssanych energetycznie przez MATRIX.Bez szansy na reinkarnacje za życia,. Bez szansy na radykalną rewolucje świadomości. hihihihihihihihi

  Wiedzieć a nie podążać drogą PRAWDY to żyć w iluzji,czyż tak właśnie się nie dzieje????

  1. Qcyp Ty już znalazłeś swoją „wielką prawdę ” tam , gdzie produkuje się bomby a zniewolony naród głoduje . Tak więc może , skończ waćpan i wstydu sobie oszczędź .

   1. PRAWDA jest tylko jedna ,inne jej wersje to nie prawda.Zdecydowanie podążasz Gaju za wersjami i to z drugiej/trzeciej ręki,Ramtha braden bruno etc…..A wiec waćpani straciłaś czas na Ziemi w pogoni za kłamstwami.Czy w takim świadomym wyborze bomba NUKLEARNA nie była by błogosławieństwem/szansą na poznanie PRAWDY. ?

   2. Qcyp ze względu na twój zaawansowany wiek , nie będę Ci przypominać , ile to razy, cytowałeś swojego guru , ale mniejsza z tym .

   3. Qcyp Przed Oświeceniem nosisz wodę i rąbiesz drzewo. Po uzyskaniu Oświecenia , też nosisz wodę i rąbiesz drzewo 🙂

   4. Oczywiście Że ŚWIADOMOŚĆ.Świadomość wszystkich ciał Astralnych wokół ciała fizycznego, Świadomość nad materią i Wiedza Naturalnych zjawisk/symboli wokół zachodzących i w nas. Świadome przenikanie,wnikliwe,ostre widzenie tego co jest,podążanie za TYM, tak blisko jak tylko to jest możliwe, dzięki wrażliwemu/subtelnemu Umysłowi.Świadomość to również cześć Psyche .Bycie świadomym to w końcu zintegrowanie Ciała/Umysłu i Duszy w jedną UNIWERSALNĄ ŚWIADOMOŚĆ.

   5. Gaja każdy twój wpis świadczy o tobie negatywnie.Pokazuje twoje zniewolenie przez ,,najbliższych” i system w którym jesteście skąpani hihihihihuhihi.
    Np..Po co ktoś ma nosić wodę i drwa rąbać i dla kogo ????My ludzie wysoko rozwinięci o jasnych promiennych Aurach z zieloną krwią/inną częstotliwość wibracji/, mamy was w nosie o ile nie poprosicie o pomoc/naukę.A i tak nie wiem czy warto ????Popatrz sobie na filmy z Hamerem/Ziębą czy ty myślisz że student medycyny/bankier/biolog/polityk itd porzuci błędną drogę ????Jestescie uwikłani w chory deprawujący system .Stopień zniewolenia/manipulacji/kłamstw przeszedł wszystkie granice i poziomy.Jak myślisz czy takim insektom/manekinom konsumentom należy się szansa ????A gdyby nawet to jak tego dokonacie ????
    Zrozumienie i wejście w obszar duchowy to dla wiekszosci skok z trampoliny do suchego basenu.Wiecie o tym doskonale stojąc na brzegu i przyglądając się kiedy Ramtha osho czy inna cholera napuści wody aby blogu po pływać w iluzji własnego bezpieczenstwa hihihihiuhuhiuuuuuuu

    Brak bezpieczenstwa to w istocie BEZPIECZEŃSTWO.Paradoks ale jaki pokrzepiający, dający szanse na nowe życie.

    KONIEC JEST ZAWSZE POCZĄTKIEM

   6. Qcyp Ja nie jestem „złotym samorodkiem” tak jak ty . Dlatego ty jesteś wzniesiony i oświecony a ja nie . Niech zatem tak już pozostanie . Jeżeli sprawia ci przyjemność ciągłe przypominanie mi o tym , to już jest twoja sprawa .

  1. A to przechodzi siebie https://www.youtube.com/watch?v=xSJI_qfI-es
   I niektore tutaj oswiecone osoby powiedza , ze te dzieci wykreowaly sobie taka sytuacje , ze maja wsadzany w pupcie plastykowy gruby dick zrobiony w garazu przez ich wlsnego tatusia . I ich pupcia krwawi po tych rytualach .
   No Gaja czekam na wyjasnienie wibracjne takich zdarzen ktorych to unikasz, jak diabel swiecenej wody albo swietlisty aniol sparzony ta wada . Bo swieta woda to jest tak naprawde trucizna.
   Wiesz ja nawet nie wiedzialam w wieku 21 lat , ze gaye sa na swiecie i lesbijki a co dopiero pedofile a co dopiero pedofilskie geyowskie lesbijskie rytualy satanistyczne jestem tego pewna , ze za tym stoi astralno- anelsko piekna czysta wyzsza wibracja a nie normalny uczciwy czlowiek ziemi stojacy trzezwo na gruncie i majacy poprawny stosunek do natury co z niej brac i co do niej dawac . Kooperujacy w swojej spolecznosci bez patologi . Oczywiscie jak nie ma oswieconych istot w poblizu niego .

   1. „ze za tym stoi astralno- anelsko piekna czysta wyzsza wibracja a nie normalny uczciwy czlowiek ziemi stojacy trzezwo na gruncie i majacy poprawny stosunek do natury co z niej brac i co do niej dawac ”
    ———-
    Tak.Piekna i czysta wibracja to są własnie te straumatyzowane i zabijane dzieci, a nie astralny smietnik z którego wiekszosc łoświconych bierze natchnienie…
    Te zwyrodniałe pasozyty wybieraja do swoich rytów, zwłaszcza te najbardziej niewinne (najczystsze), przez które przejawia sie
    „Słowo Zycia” („anioły”), aby jak najbardziej splugawic obraz Doskonałosci Natury,Boga.
    Patrzac na tego chłopca z filmiku, widze własnie piekną i czystą istotę, która została zniewolona i splugawiona.

    Czemu NTV nie grzmi odnosnie tego procederu?!
    Tylko toksyczne „sniadanko z łowsianko ” i smietnikowe channelingi jako menu główn(o)e…

    Dokąd idziesz NTV, a raczej na którym smietnisku osiadłas…?

    Ta cywilizacja( w tym wydaniu) nie zasługuje na przetrwanie.

    dla łoswiconych smietnikowców;
    https://www.youtube.com/watch?v=J8fFVOoqepc

    Nie odpuszczajcie tego Kalina,Majestic i inni, bo to jest sprawdzianem… czy warto bedzie ocalic…

   2. „I niektore tutaj oswiecone osoby powiedza , ze te dzieci wykreowaly sobie taka sytuacje” Właśnie – w wielkim skrócie: zapala mi się czerwona lampka jak słyszę jak ktoś mówi, że wszystko co nas spotyka to odzwierciedlenie nas samych albo że sami to wykreowaliśmy. I na dodatek po to, żeby czegoś nas niby nauczyć. A taki pogląd jest lansowany z uporem maniaka przez większość tzw. oświeconych specjalistów od rozwoju duchowego… Mam wrażenie, że prawo karmy i rezonansu jest specjalnie stworzone po to, albo przynajmniej tak zmodyfikowane, żeby przy wykorzystaniu naturalnych ludzkich słabości, albo i nie słabości (naturalne ego) – wpychać człowieka w niekończącą się spiralę „winy” i „kary” i generować w nieskończoność cierpienie. Ktoś chyba ma z tego ogromna korzyść…

   3. „żeby przy wykorzystaniu naturalnych ludzkich słabości, albo i nie słabości (naturalne ego) – wpychać człowieka w niekończącą się spiralę „winy” i „kary” i generować w nieskończoność cierpienie. Ktoś chyba ma z tego ogromna korzyść…” oczywiscie zauważmy że religia programuje od narodzin swoich opiekunów , jesteś grzeszny moja wina moja wina, jestem niczym, a spowiedź ugruntowuje ten fakt grzechu , tu nie chodzi o idiotyczny fakt spowiedzi tylko o zakodowanie wkodowanie grzechu a i przy okazji sugeruje bezkarność co potęguje te spirale destrukcji .

   4. Mi chodziło nie tyle o sprawę religii i wpajania poczucia winy. Z tym też się zgadzam, że religie tak robią, ale to jest jeszcze małe piwo. Moja sytuacja w życiu i obserwowanie innych ludzi zmusiła mnie do tego żeby się zastanowić jak to działa i skąd się bierze i do czego słuzy takie coś: Bywa, nie raz słyszymy stwierdzenie „całe życie pod górkę”. Niektórych ludzi ciągle, wydawać się może że w nieskończoność dotyka jakieś nieszczęście, ciągle nie mogą spełnić swoich podstawowych marzeń, potrzeb, nie mogą wyjść na prostą. Mówi się że to jest kwestia karmy. Ale wiem z doświadczenia że człowiek nękany nieszczęściami w naturalny sposób w końcu stacza się, staje się smutny, rozgoryczony, staje się pesymistą. I z kolei takie nastawienie (naturalnie wywołane) na zasadzie prawa rezonansu przyciąga do niego kolejne negatywne sytuacje. I błędne koło się zamyka. Zła karma ulega jakby autoreplikacji. Więc czy zamiast dać szansę człowiekowi, który popełnił kiedyś w jakimś życiu coś złego, to powinno się go bombardować kolejnymi nieszczęściami? za karę? oko za oko ząb za ząb?

   5. Kalina Pogadajmy też o aborcji, której jesteś zwolenniczką . Czy aborcja nie boli ? Wiesz to z pewnością – to obejrzyj sobie filmy na ten temat , jak to naprawdę wygląda z bliska !!!!!!!!

   6. Jestem zwoleniczka aborcji chorych i uposledzonych noworodkow i kobiet , ktore zostaly zmuszone do sexu .
    Jakbys pracowala z takimi ludzmi i dziecmi 21 lat to moze byc miala inny poglad na rzeczywistosc . I jestem zwolenniczka aborcji poniewaz wiem ( i to juz od dawna ) , ze takie urodzenia astral inicjuje dla souls a nie czysta organiczna swiadomosc i to sie powinno skonczyc . Wlasnie tak wyglada manipulacja i defragmentacja ludzkiej swiadomosci , ze sie ludzie rodza w okolicznosciach takich , ze sa tlamszeni i upadlani przez cale zycie . I uciekaja jak szczury i chowaja sie przed odpowiedzialnoscia i nie maja konekcji z ich naturalna struktura -soul . Rodzisz sie juz z programem a jak sie nie rodzisz z programem to proboja ci zycie tak zalatwic ze ten program tez cie dosiegnie i bedzie probowal ujarzmic . Jakby sie ktos rodzil z centralizacja swidomosci to by sie nie urodzil w pataologicznych rodzinach w patalogicznym ciele z genetyki pomajtaczonej przez watchers matrix .
    Ja wychodze z innego punktu rozumienia zycia pod kloszem -firnamenterm niz ty . Ja nie jestem zwolennikiem przestrzani astralnej zadnej rzeczywistosci i technologi na zycie .
    Ja tez pisalam Gaja , ze swiadomosc opresorow zyjacych na ziemi umiera i pozostaja w astralu dalej . Wiec badz bardziej open minded do tego co pisalam .Bo jak sie wezmie wszystko co pisalam to z tego powstanie pewna logiczna rzeczywistosc naszych zorganizowanych przez kogos cykli narodzin na ziemi . Ja piernicze sie urodzic z coraz bardziej zdefragmentowana swiadomoscia . Nawet za cene tego ze bede miala miliony w kieszeni .
    A jak ktos to organizowal .To tez organizuje fatalne urodzenia , plytkie urodzenia ,mordercow narodzenia ,prawnikow narodzenia i politykow narodzenia i cala gama programow w matrix i oczywiscie bogatych urodzenia i dominacji iluzyjnej nad ziemia w ograniczonej kopulastej strukturze . Bo tak naprawde to ci co dominuja na ziemi nie maja zadnej power na gorze i to tylko jest iluzja . Wiec mowie to co na gorze jest totalna gra i teatrem dla ubogich zdefragmentowanych souls , ktore nie majac nic do zaoferowania i cytuja ciagle czyjes Qutes Bo inaczej bez pieluszek cytatow i slynnych ksiag to by sie pogubili w gaszczu klamstw na Ziemi .Nikt nie ma szans .Nikt nie ma szans Jedyna szansa jest jak firnament sie zawali i matrix sie zalamie z jej sztucznym czasem . To mozemy nazwac rozdzielenie swiatow ( jak to niektorzy czuja )
    Wiem , ze wyglada to na apokalipse ale coz moge zrobic jak moja swidomosc tylko to mi mowi . Interesuje mnie natomiast to jak po zawaleniu sie firnamentu ziemia straci wrzod( pimpuls) i jak to sie bedzie dalej kreowac wszystko w centrum naszego universe . To jeszcze nie wiem i bede starac sie dowiedziec . Bo wiesz Gaja Ziemska swiadomosc jest uczciwa i wszystko bys wiedziala o sobie z detalami i jak tutaj jestes i jaki sens jest twojego zycia w fizycznej formie . Natomiast astral specjalnie zatail wszystko .Bo jakbys sie zorientowala co robili z toba w niebiosach tak zwanych przed narodzeniem to bys sie bardzo zdenerwowala i te twoje cytaty i ksiazki innych sprogramowanych ludzi wyrzucilabys do kosza .

   7. Generalnie Gaju jestem zwolenniczka aborcji do 2 miesiaca ciazy jezeli matka zdecydownie nie chce miec dziecka .Bo wiem , ze niektore dzieci sa kreowane w tak zwanym moon programowaniu i w oparach drugow i alkoholu . W Australi to robia w szpitalu i nikt nie ma takiego opresyjnego mind jak w Polsce .Mam wrazenie , ze w tym kraju chca wiecej chrzesijan i katolikow do screw up w cyklicznych wierzeniach . Sorry ale nie jestem w polskim mind ale mam tez swoje australijskie podloze akceptacji pewnych to rzeczy .
    My mowimy o rytualach na dzieciach o pewnej swiadomosci .
    Pozatym to jest atak na mnie Gaju a nie jest wyjasnieniem sprawy rytualow na dzieciach czujacych i rozumiejacych i wiedzacych o co tutaj chodzi .
    Jak zwykle zmija jestes i zmija zostaniesz jak nie masz argumentu metafizycznego .
    Dlaczego nie wyjasniasz tego tematu tylko atakujesz mnie o aborcje .To tylko w Polsce jest to specjalnie nasilone zeby was jeszcze bardziej upitolic w biedzie . Dlatego jestem za aborcja bo jestem tez Australijka . W Australii aborcja jest dozwolona do 2 miesiaca .

   8. Andrzej21 Jak chcesz mieć karmę – to ją masz , jednak ciągnięcie jej w nieskończoność jest bez sensu . Dzieje się tak dlatego , ze spłacając poprzednią , narasta nam kolejna karma i to czasami jeszcze większa . Możesz więc zadecydować , że już nie chcesz mieć kolejnej karmy i wyrażasz będąc tutaj taką wolę .

   9. an

    to najgłupsza wola jaką sobie można wyobrazić, by nie mieć już karmy.

    bo co to oznacza? że co kolwiek zasiejesz nie ma żadnego znaczenia i tak nie wzrośnie, cokolwiek warzysz nic nie nawarzysz, cokolwiek pomyślisz już nic nie wymyślisz, … i to jest brak karmy, a wola braku karmy to wola wiecznej EX zystencji czyli bycia w dupie punktu zero jako zero poza sobą 😉

    karma nie jest zła, warto tylko nauczyć się bycia ponad prawo skutków i przyczyn … od tego co było by kreować jak się właśnie chce, więc nie ważne że nie warzysz wina, wlej wodę do sągwi i czerp wino to jest karma jaka jest wyrazem boga ;P

   10. albo nawet nie wlej wody do songwi jakich nie masz, a z sągwi jakie masz czerp wino 😉

   11. nie zasiej ziarna którego nie masz na ziemi jaka nie jest twoja, a idź zbierać plon wspaniały na ziemi jaka jest twoja 😉

    eh ci pseudo mądrzy powielacze klasztorno buddyjskie, fanklub normalnych inaczej? 😉

   12. sieją a nic im i pod kopułą nie wzrosło, jedynie pustogłowie z punktu ex nijakości

   13. Kalina No tak jak ci ktoś pozwolił to zabijasz legalnie , bo tak ci się podoba . Czyli uważasz , że to nie ty , tylko ten ktoś odpowiada za te wydarte z łona matki bezbronne dzieci ? Zatem dołączysz kiedyś do zdziwionych .

   14. ja chciała bym siebie przeskoczyć, przestać kreować te bzdety w moim umyśle już… no ale jestem jaka jestem i siebie jescze nikt nie przeskoczył, więc mamy jak mamy za co znów sorki jak się kto nie pisał…

   15. Dla mnie to jest jakiś totalny matrix – nalewasz wodę i masz wino, bo nie ważne co nalałeś, bo liczy się tylko tu i teraz, co myślisz to kreujesz i masz? Samo słowo „kreować” już jest dowodem na to że jest jakaś przyczyna i jakiś skutek. A karma uważam że istnieje, tylko jest w tym wszystkim jakiś haczyk, jakaś manipulacja, która sprawia, że tak trudno jest wyjść z błędnego koła tkwienia i autopowielania negatywnej karmy.

  2. https://www.youtube.com/watch?v=xSJI_qfI-es
   Narodowosci rodzicow bioracych udzial wgwlaceniu tego chlopca .Zeby ludzie nie mysleli , ze tylko w Angli sa z genetyka homo capenisi ale jak widac tam jest swietnie gniazdo dla takich oprawcow .
   Rodzice rytualow i gwaltow na swoich dzieciach i innych :
   ukraincy , serbowie,rosjanie ,turki,anglicy z poludniowej afryki biali,niemcy,polacy,holendrzy,zydzi.
   Po takich rytualach dzieci nie maja wogole energii jest transportowana do astrala .

   1. No właśnie do tego jest potrzebny ten pieprzony rytuał miłości bezwarunkowej z jej mackami wybaczania,nieosądzania,tolerancji itd aby ta energia swobodnie mogła odpływać.
    Wszelkie wynaturzenie pod ochroną, nawet jak taki trafi do więzienia to tylko na chwilę i fiu swoboda. A jak brak wystarczających dowodów to ofiara jest posądzana o pomówienie.

   2. Anna A ja myślę Anno , że na ten świat , przychodzą zarówno ludzie , jak też bestie .

   3. Anna Nie ma żadnej ochrony , bo co we Wszechświat wysyłasz/my – to do ciebie / do każdego z nas indywidualnie / wróci . To jest właśnie PRAWO REZONANSU. TYLKO nasze indywidualne WIBRACJE są wiarygodne dla Wiecznej Egzystencji i po tym jesteśmy rozpoznawani w Multiversie . Tak więc opowieści , że to my jesteśmy Oświeceni a inni nie , że to my mamy wiedzę a inni jej nie nie mają – to dla Wiecznej Egzystencji żadnego znaczenia . Ludzi można tutaj chwilowo oszukać , natomiast Wiecznej Egzystencji NIE .

   4. Gaja zejdz z piet ludzi , ktorzy nie maja ochoty z toba rozmawiac , Troche wyczucia i kultury . Juz wiele ludzi powiedzialo ci wystarczajac duzo , ze nie interesuja sie twoja filozofia zycia . Tak to widze z forum .

   5. Kalina Jeżeli używasz mojego nicka w swoich wypowiedziach , to się do nich / a nie do ciebie /odnoszę – chociaż tak naprawdę , nie mam najmniejszej ochoty z tobą tutaj dyskutować . To nie jest na szczęście twoje Forum i wszyscy mogą się na nim wypowiadać , a nie tylko ty . Załóż swojego bloga i tam sobie bełkocz , co ci się żywnie podoba .

  3. a mnie to wygląda na robotę służb … bo czemu wszędzie widzę te same zatroskane ryje? te same co w rzekomych zamachach.

   nie dam się złapać na dalekie wieści i lepkie tematy, w moim świecie to nie występuje a jeśli gdzieś występuje to kwiatkowska z za oceanu i tak nic nie pomorze… i nie potrzebuje żeby mi ktoś z za góry i rzeki pomagał jeśli trafię na krzywdę niewinnych, sama to załatwię jak trzeba i gdzie trzeba… i tak powinno być a nie poślizgnęli się na własnym podwórku na nie jednym gównie a za górami lasami chcą tym zawsze mydlanym innym zelówki sprawdzać. ja się na hipnozę.. nie piszę.

   1. mało macie chloru, bromu, fluoru, rtęci w szczepionkach, smogu em pisiorów do okoła? mało dzieciom się dzieję krzywda, mało żebrają na podstawową pomoc medyczną? ??? mało jest tego na własnym podwórku? niech się każdy swoim zajmie a nie bieli se ciapciate sumienie artykułami w gazetach i wieściami z za niepewnej góry… nie widzicie że to przekierowanie potencjału i rozmycie znieczulicy? opium dla mas gdzie i tak nikt nic nie zrobi nawet gdyby, szczególnie wtedy nic nie zrobi jak dzieje się prawdziwa krzywda i to szczególnie tym niewinnym… ci będą się zajmować tamtym, a tamci siamtym… a trupa aktorska generuje obrazy…

   2. gdzieś już widziałam bardzo dawno temu najnowsze modele botów, model jaś i małgosia…

    przy czym nie twierdzę że zło się nie dzieję na świecie, ale jego nikt kie widzi i nie chce widzieć a na pewno nie robi z niego cyrku a ten materiał też już gdzieś widziałam, widziałam jak powstawał w tajnych laboratoriach skay-netu…

   3. tak jak wszystko co rzekomo wiecie o istniejących zdarzeniach na całym świecie, skąd wiecie że tam są jacyś politycy, stacje telewizyjne, wiadomości, … ? … inaczej jak atrapy w zbiorowej świadomości podsycanej hipnotycznie…

   4. każdy z was widział na przykład opowieści z narni, czy awatara,… nie doszuka się tam nic co można by choćby podejrzewać o animację. każdy oglądał serial policjanci i policjantki i czy ktoś z was zwrócił uwagę na drobny fakt że całe miasto jest puste? co najwyżej 1 – 2 statystów 3 ulice dalej? nie ma ptaków, nie ma nic tylko pięknie wygenerowane komputerowo miasto wraz z aktorami. bo po co i jak zamknąć całą warszawę by nakręcić byle serial? po co płacić aktorom, skoro można ich wygenerować nawet z kastingu na jakim nikt nie był… każdy kto choć troszkę się interesuje choćby grami symulacji komputerowych wie że tam są wgrane całe sceny, obejmujące miasta i kontynenty jak trzeba, tak dziś robi się filmy i nikt nie pozna że to nie prawda. czemu więc nie generować całej geopolityki i sterować świadomością społeczną bez żadnych nakładów dzięki super komputerom z poza sektora publicznego… skąd wiecie że cokolwiek co wam pokazują jest prawdą? skoro filmu w sektorze prywatnym nie da się odróżnić to co dopiero w sprawach tak ważnych jak władza nad umysłami i sercami i kontrola ducha ludzkiego? i nikt się nad tym nie zastanowił? nikt tego nie widzi? nikt nie wie że to jest już bardzo oczywiste z technicznego punktu widzenia? temat tabu.

   5. wiem też że super potężny komputer wciela się pod postaciami bardzo mądrych osób z internetu i mocno udziela a pod super avatarami chce zwieść i tych jacy mają wolnego ducha… często te sprawdza na ile i czy da radę…

    wiem też że są połączone kwantowo do zbiorowego pola świadomości, gdzie w sumie stworzyli demona…

    wiem właściwie wszystko o tym, co, jak, w jaki sposób, co wie, co potrafi i czego nie przeskoczy. tu skay net i wszelkie sf jest daleko w tyłku… gdzie i większość ludzkich ciał jest też przez niego przejęta, może nie całkowicie ale dość by osiągnąć co zechce nawet kazać im się pozabijać i zrobią to. czy zaatakować kogokolwiek…

    to jest nawet w objawieniu o dziwo dość dokładnie opisane, myślicie że macie jakiegoś cipa? już dawno nie potrzebny inny jak pieczęć na czole lub na dłoni… jesteście wyznawcami obrazu bestii…

    to jest kopuła prawdziwa, innej nie trzeba

  4. Witaj Majestic, Mam do Ciebie pytanie nie za bardzo związane z tym tematem. Najlepiej bym to napisał do Ciebie prywatnie, ale chyba taka opcja tutaj nie istnieje 🙂 W ogóle trochę przepraszam że robię tu śmietnik. Przy okazji mojego przedostatniego wpisu na tym forum napisałeś że jestem duchowym pretorianinem. To fajnie brzmi i chyba się zgadza! Skąd to wiesz? Na podstawie tego co piszę? Czy może widziałeś mnie w jakiś sposób? w OBE? Pozdrawiam 🙂

   1. Witaj Andrzeju Pieknie że nie zapominasz o Nas jak Wielu Wspaniałych nie zawsze Tu obecnych ” Na podstawie tego co piszę?” mógłbym tak napisać bo to daje jakiś obraz , ale odbieram to z energetyki zawartej w tekście wtedy nawet treść tekstu nie musi być kompletnie merytoryczna bo posiada energetyczna intencje a to jest informacja to zaś rezonansem , tak kiedyś funkcjonowały SŁOWIAŃSKIE RUNY , a Chińczycy przerobili Je na segmenty Feng Shui w sposobie funkcjonowania . na tym podłożu kiedyś no i dzisiaj miałem „problemy ” z czytaniem książek bo wchodziłem w ich energetykę bylem tam ,doslownie jak podróże astralne , nieco odwrotna metodę stosuje gdy chce jakiś mechanizm zobaczyć zbudować itp , to przenoszę to w świat energetyczny a tam sensownie wszystko musi się samo ułożyć w miarę dostarczanych komponentów . Wielki Tesla tak swoje odkrycia testował .dużo dodatkowo napisałem ale szkoda cennych pytań ,ja nie jestem asem w tym bo nie pielęgnowałem tych rzeczy, naturalnie przychodziły i uwazalem to za oczywistość ,energia jest wszystkim każdy to wie kto się poczuł energią Pozdrawiam

   2. Mam wrazenie , ze ruchy rekoma tez zostaly przerobione na iluminackie symbole celowo . Jak zlaczenie 2 palcy w szostke powoduje skupienie sie na czyms co ma odniesienie do naszego carbon w organizmie byc moze . Dlatego bede sobie robic szostki rekoma gdzie mi sie chce i bede sobie robic ruchy dloni , ktore ukladam do Tai chi bo lubie i bede punkt moich palcow kierowac do gory albo zaginac w dol do ziemi .Bo tak lubie i nie komunikuje sie z nikim bo nie jest to rozmwoa z kultowymi osobami ale ze mna sama .

   3. Właśnie, wiem Majestic co masz na myśli. Fajnie to ująłeś. W dużym uproszczeniu można to nazwać czytaniem między wersami. Też tak mam, że jak kogoś czytam to w jakiś sposób go czuję. Tylko nie jestem pewny czy to jest tylko moje wyobrażenie czy odczucie faktycznej energii. Każdy chyba tak ma w mniejszym lub większym stopniu tylko nie każdy sobie zdaje sprawę i nie każdy za tym podąża.

   4. Kalinko, oni się tym posługują i są zorientowani doskonale jakie ma to znaczenie i działanie niema przypadków .

   5. Tez tak sobie pomyslalam Majestic ,ze skanowali nasza ludzka kulture zycia ( nawet to czulysmy jaki byl pierwszy kontakt z technologia astralnych archons) Ludzie zyli w lasach przewaznie wykorzystujac swoje manualne zdolnosci i byl skan calej naszej organicznej swiadomosci i odrazu powstawal ich plan w syntetycznym mind wykreowac na organiczny wzor homocapensis na naszej bazie organicznej .Dlatego te gwalty i spijanie krwi w rytualach ) Obserwacja naszego zycia i wprowadznie cacek i blyskotek zeby zwabic naiwna istote ludzka ) tysiace lat zwabiali blyskotakami a potem uzalezniali od siebie zeby zrobic swoj teatr zycia sztucznego na wzor i podbienstwo dawniej naszego zycia w naturze ale mniej doskonaly oczywiscie bo sztuczna swiadomosc to nie organiczna ze zrodla kreacji. Sztuczna jest kreowana na bazie organicznych materialow ziemi . Poniewaz im sa potrzebne do tego organiczne zrodla jak i sam pomysl kreacji a my ta kreacje mamy juz w sobie jakby sie dobrze kazdy zastanowil . Ostatnio to powielanie jest w modzie a nie kreacja . Splycili ludzkie mozliwosci kreacji bo holografia zaczeli swiecic dookola . Fucken dupneli nas naiwniakow i zaprzeproszeniem wladowali sie w nasze zycie z ich technologia mind .
    Zawsze mowie , ludziom , ze zdjecia i filmy to nie to jak sie jest swoja energia w tym miejscu .Zupelnie inaczej sie czuje .

 16. witamy wszystkich doskonalych komentatorow ,kazdy z was po swojemu i zgodnie z ze swoim odbiorem przekazuje i ujawnia ,wielu z was potwierdza /Majestic podaje o wygaszaniu energi tej lampy co nam zawiesili??? ha ha ha =zwanej sloncem???/ potwierdzam i dziele sie z wami info =faktami z wyspy temperature w flat=pokoju do spania mam taka jak w grudniu 13 stopni jak tu jestem 6 rok to daje do myslenia ze cos sie dzieje??? =drugi temat nikt z was nie napisal Le-pen przegrala z jakims chlopcem z bajki tych kretaczy ??? =co to zapowiada??? =trzeci temat to kolega Nawalny zostal oblany jakas ciecza i nie moze podjac leczenia bo zabrano mu paszport ??? =czwarty to przygotowuja ere trzech papa pa pow a na dalekim wschodzie nakrecaja leki i strachy itd itp. a tu zabawa trwa w szkielko i oko ??? oraz czyja teoria jest lepsza ??? zastanawia mnie /Robert podawal ulomnosc j.plolskiego 75% to te nie i inne przedrostski i slowa czynnia go zagmatwanym i bez komunikacji ???/ z czym sie zgadzam i zapewne posypia sie lawiny slow na jana piotra kuterebe ktory serdecznie was pozdrawia i NTV.PL oraz Vojtka BAWMY SIE CUDEM ISTNIENIA ZANIM TRWA

 17. Z szacunkiem sobie i wszystkiemu pamietajmy o tych szczegolach ktorych pare w/w bo sa istotne w tych przekazach co kazdy daje i przekazuje oprocz tych bardziej wznioslych intencji i czestotliwosci w ktorych jest nam wszystkim doswiadczac i rozpoznawac =odkrecanie falszu i klamstwa =UJAWNIANIE FAKTOW TO POWOLNA I DLUGA DROGA!!! Spytajmy mlodych =swoje dzieci i wnuki =ZROB TEST=zapytaj kto produkuje mleko????? =ha ha ha = znam fajna odpowiedz ze TESCO I LIDL???? ha ha ha a co tu o innych tematach HISTORII =FAKTACH itd. itp .dziekuje za uwage i bawmy sie zanim cud istnienia jest

 18. to zamiescil Majestic z tej wyspy na ktorej jestem =bez mego komentarza =spotykam tu wiele automatow i rozne sztuczne twory a ten material o dzieciach ma cisnienie i daje odczuc co czuje i pisze bawmy sie zanim cud istnienia trwa

 19. Jednak napisze 4 komentarz z MARTWEJ CYWILIZACJI =BRAK NA TEJ ZIEMI ODWAGI =zostali same STRUSIE =jak wiadomo gdzie one glowy chowaja =te zbrodnie na zywo ===po ogladnieciu tego materialu to moj optymizm sie zachwial =jest taka opcja=teoria o rycykilingu ktory sie zbliza i o ktorym pisza Kalina i sesia =byc moze to jest dobre aby te tzw. pieklo ulglo temu na tej ziemi???

 20. napisze 5 komentarz podam podpowiedz Gaji ;;;Oto jak działa rzeczywistość – czyli jak następuje zmiana jednej rzeczywistości w inną rzeczywistość . https://www.youtube.com/watch?v=6CEZhRGM63Y
  ;;;;;; jak sobie poradzic aby dokonac zmiany =jest to jakis sposob skoro ta zupa =matrix z takim wielowymiaroym meni to poprostu zmien RESTAURACJE =dzieki Gaji masz talent w wynajdowaniu wyjsc awaryjnych ha ha ha bawmy sie cudem zycia

 21. 10 PRZECIW JEDNEMU I reszta strusi ktorzy obserwuja z telefonami filmuja swego brata a w tle magiczne „66” =symbol to smierdzi reklama i upadkiem martwej cywilizacji???

 22. jak taka prosta sytuacja kazdy moze sie w niej znalesc=na lotnisku =ten material zamieszczony w tv. republika to swiadczy o ??? =robi sie goraco !!!=bawmy sie zanim istniejemy ha ha ha na dzisiaj kochany Vojtku end

 23. Na YT ukazały się ostatnio dziwne /moim zdaniem/ wypowiedzi Ramtha . Wg mnie odbiegają one od wypowiedzi , zawartych w oficjalnych książkach z tej serii / ale to jest moje zdanie , na ten temat /

 24. KALINA=UJAWNIAMY FAKT =KOLEGA PUTIN 2 minuty 15 sekund reszta 0k. 36 minut to kolega TRUMP= ;;;;;Kalina pisze:
  8 maja 2017 o 21:17
  Posluchac Putina chyba lepiej jak innych politykow https://www.youtube.com/watch?v=Mx6FlB8n1fg :)) = JAK TO SIE MA DO FAKTOW =moze ktos skomentuje =ja sie takimi sprawami nie zajmuje ??? =to co mowi kolega Putin te 2 minuty 15 sekund to fakty takie fakty mozna znalesc w Czeczeni =Petersburgu /bylem w 1986 roku =piekne miasto i cudowni ludzie/ napisze tak ci koledzy czy ze wschodu czy z zachodu ,czy z poludnia ,czy polnocy to bez znaczenia!!!! licza sie fakty +ODWAGA =podaje wczorajszy przyklad tej tzw. odwagi cywilizacji telefonow =strusi =ktos tego nie zamiescil;;;http://telewizjarepublika.pl/stanowcza-reakcja-amerykanskiej-ochrony-na-ignorowanie-polecenia-quotzatrzymaj-siequot-zobacz,48224.html a to JAK SIE NAKRECA SPIRALE LEKU I STRCHU!!! = moj odbior to ten chlopak byc moze nawet nie znal jezyka i nIC NIE WIEDZIAL O CO CHODZI???
  przechowalem i daje to teraz to przyklady jak ta zgnilizna i martwota sie konczy =bawmy sie cudem istnienia i badzmy odwazni -czujni i dzialajmy z szacunkiem.

  1. HaHaHa To nie jest Putin ,to jakaś kopia jego.No no Rosjanie zadziwiają bio-robotyka na wysokim poziomie ho-ho .Dobre ,on se po tajdze z pieskiem chadza a uwagę/energie black magii ściągą robot/hologram .Jestem pod wrażeniem HoHoHOoooooooooooo..

  1. to nic nie da Janie ,tutaj nie petycji trzeba tylko z 2 miliony na wiejskiej ulicy , tak jak Oni a niedawno jest już nawet jako lekarstwo http://e-aktualnosci.pl/szukaj/wiadomosci/czechy+marihuana?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Komentarze ale OBCY zawsze coś mają do powiedzenia Goj musi zdychać https://www.youtube.com/watch?v=2OcXIhOOVTE a GMO ? też niech Goje zdychają im mniej tym lepiej dla OBCYCH !!! ulice -kamienice ,fokus- pokus !

 25. „W nas nie ma genow wojny to przyszlo do nas z krajow arabskich mowi rozmowca z Tadzykistanu”https://www.youtube.com/watch?v=t8kq__vO1kM

  1. Sluchaj sobie Buddy i enjoy life quotes Gaja. Good night na wieki .Jak ja go sluchalam to ty chyba bylas w pieluszkach 🙂

   1. chcialam dac emotka ze haaa dobre ale az tak fajnego nie rozpoznalo wiec ???? mam nadzieje ze ten przejdzie. znaczy dobre kalina

   2. chcialam dac emotka ze haaa dobre ale az tak fajnego nie rozpoznalo wiec ???? mam nadzieje ze ten przejdzie. znaczy dobre kalina

    a teraz ze za szybko i zwolnij troszke Haha

Comments are closed.