Otwarte Forum Tematyczne – 5.09.2016

Lekarz Waldemara Ostrowska  rozmawia z właścicielem Gospodarstwa Ekologicznego
Eko-Ar z Jarkowa koło Lewina Kłodzkiego – Mirosławem Lech.
Gospodarstwo Eko-Ar posiada plantację ekologicznej aronii.
Więcej informacji na stornie www.ekoaronia.pl


Z Oliwierem Szymczakowskim rozmawia Janusz Zagórski.


Relacja ze tradycji Dożynek, które odbyły się w Gospodarstwie Ekologicznym Wagnerówka w Lubnowie. Po gospodarstwie oprowadza właściciel – Robert Wagner.


 

9 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 5.09.2016

 1. Ad : Objawienia.
  Chrześcijanin nie powinien gorszyć się na widok krzyża bo jest to dla człowieka wierzącego znak zwycięstwa nad śmiercią , a nie znak hańby. Całe chrześcijaństwo oparte jest na zmartwychstaniu Jezusa. Św Paweł mówi „gdyby nie było zmartwychstania daremna jest nasza wiara”.

  1. czy nie wystarczy ziemski epizod „zmartwychWstania” jakim jest na planie (materii) reinkarnacja ,po co to owijać w krzyże ? aby nie udaremnić potok kasy płynący z takich objawień ?

  2. ciekawe…. szubienica rzymska znakiem zwycięstwa nad śmiercią??? A tak zwany Paweł wcale nie był święty, i tak zwanego Jezusa na oczy nie widział nawet….

  1. Idąc tym tropem, można też wywnioskować, iż te dwa łakome koniki z Wagnerówki to zmiennokształtni … 😀

  2. Majestic, nie włączyłem audio, lecz z kontekstu wypowiedzi i wyświetlonych na filmie ekranów wywnioskowałem, iż problem dotyka przyczyn wybuchu obu wojen światowych i jako jedno ze źródeł wskazuje spisek Iluminatów i Syjonistów (..?). Na ten temat akurat nie mogę dorzucić od siebie nic mądrego, gdyż nic na ten temat nie wiem.

   Wydaje mi się jednak, iż znam trochę ciekawszą hipotezę w odniesieniu do kluczowej przyczyny wybuchu pierwszej ze wspomnianych. Słyszałem kiedyś wersję uwzględniającą niekonsekwentne (jeszcze wtedy) oddziaływanie prasy na nastroje społeczne. Dzienniki celując wyłącznie w zwiększenie nakładu prześcigały się w tytułach tworząc i podsycając nastrój masowej euforii i publicznie skandowanego zaangażowania.
   Takiego ładunku energii nie udało się już bezpiecznie rozładować.

 2. Spoksik Boksik oczywiscie wersji tyle będzie co obserwatorów , ale tutaj mamy konkretny plan , główna linia tego planu jest była utrzymana zamierzony cel osiągnięto to jest meritum sprawy ,odnosząc się do planu on jest główną figurą ,na reszta to dyskusja bez końca niemal , nie szokuje Cie taki zbrodniczy plan ? tym bardziej że obecne wydarzenia podążają krok w krok za nim ?! nie chodzi o to ze zostanie w pełni zrealizowany przed pierwszą tak samo nikt nie wierzył przed drugą tak samo , czy teraz będzie inaczej ? nie chodzi o napędzanie strachu albo negatywnej energii , chodzi o swiadomosc tego , czy będziemy bardziej świadomi od poprzedników ? i aby dostatecznie być świadomym że zagrożenie istnieje należy to ukazywać i rozpowszechniać po to aby pozytywnie wpływać na destrukcje i ja niwelować w zalążku .””””oddziaływanie prasy na nastroje społeczne.”””” przecież to narzędzie skąd niby prasa to brała ? podobnie ja Tv, radio itp , czy dzisiaj jest inaczej ? jakiś niby dziennikarz pisze fakty ? właściciel właściciele decydują co tam ma być jaka linią iść do celu . to są fakty , hipotezy są już nie istotne po to je stworzyli aby rozdrobnić temat , tak jak domniemany cud nad Wisłą , niemal milionowa armia się wycofuje na z góry upatrzone pozycje , na ich miejsce wchodzi pluton kawalerii i ogłasza pogrom komunizmu !? co niektórzy do dzisiaj myślą że uratowali Europe przed „Marxem „?!,gdyby znali identycznie jak teraz „teorie spiskowe” w tamtych czasach , nie byłoby zapewne tylu bohaterów i patriotów ( pożytecznych patriotów idiotów ) i milionów pomordowanych .

  1. Majestic, nie wiem skąd bierzesz informacje. Wedle mojej wiedzy ofensywa Armii Czerwonej w kierunku na Warszawę była rozciągnięta na linii ponad 400 kilometrów i uczestniczyły w niej siły Armii Czerwonej nie większe niż 120 tysięcy. Według najnowszej wiedzy historycznej do sukcesu przyczyniło się w znaczący sposób planowanie w oparciu o pełną deszyfrację komunikatów sowieckich (złamano szyfry) i skuteczne zakłócenie łączności radiowej.
   Chyba, że się mylę …

   1. „Według najnowszej wiedzy historycznej” Spoksik Boksik to zostań przy tym .dla mnie te „wiedze” są manipulacją , nie wierze ani jednemu słowu .

Comments are closed.