Otwarte Forum Tematyczne – 5.12.2016

WAŻNY APEL !!!

Stop lobbystom koncernów farmaceutycznych w administracji publicznej – to tytuł petycji podpisanej z ramienia Stowarzyszenia STOP NOP przez jej v-ce prezesa Justynę Sochę, a za nią ponad 10 tys. osób. Ale to ją postanowiono ukarać i postawić przed sądem, co dziwniejsze z powództwa cywilnego, oraz grozić rokiem więzienia i kara 100 tys. zł. Założono jej dwie sprawy karną i cywilną o czym szerzej w nagraniu.

Zwracamy się do wszystkich, którym leży na sercu pozbycie się patologii w systemie szczepień i trujących szczepionek o wsparcie Justyny i Stowarzyszenia poprzez czynne uczestnictwo i przybycie 8 grudnia do Poznania.

Spotykamy się 8 grudnia 2016 r. przed sądem o godz. 13:30. Rozprawa przeciw Justynie Socha za petycję Stop lobbystom koncernów farmaceutycznych w administracji publicznej odbędzie o godz. 14:15 w sali nr 4 w Sądzie Rejonowym Poznań – Grunwald i Jeżyce, Wydział VIII Karny przy ul. Kamiennogórskiej 26 w Poznaniu.

Prosto z sądu STOP NOP zaprasza do sali konferencyjnej przy ul. Węgorka (10 minut piechotą od sądu) na debatę pt. „Nadzór społeczny nad systemem szczepień w Polsce”, na którą zaprosiliśmy przedstawicieli urzędów i lekarzy. Rozpocznie się o godz. 16:00 w Centrum Kongresowym IOR, ul. Władysława Węgorka 20, Poznań, Sala B.

Wiemy jak pozbyć się opisanych patologii! Pomóż nam doprowadzić do zmian. Konieczny jest nadzór społeczny nad systemem szczepień.

Podpisz petycję:
http://zmienmy.to/petycja/stop-lobbystom-koncernow-farmaceutycznych-w-administracji-publicznej/

Strona Stowarzyszenia STOP NOP:
http://stopnop.com.pl/zaproszenie-do-sadu-i-na-debate/


W listopadzie 2016 r. we Wrocławiu odbyło się autorskie seminarium Bożeny Przyjemskiej nt. chorób z autoagresji, które zaczynają być plagą czy epidemią naszych czasów, XXI wieku. W części pierwszej widz zapoznaje się z podstawami funkcjonowania układu immunologicznego w organizmie. Wykład jest ilustrowany dużą ilością materiałów poglądowych, zostało przygotowanych blisko 300 slajdów.


W studio NTV dr Maka’ala Yates i rozmowa o Hawajach, Hunie, ceremoniach, pracy z intencją oraz zmianą osobistej sytuacji.

Dr. Maka’ala Yates, jest Kanaka Maoli (rdzennym Hawajczykiem) specjalizującym się w hawajskiej medycynie. Od ponad 30 lat praktykuje i naucza hawajskich koncepcji leczenia. Jest założycielem Indigenous Botanicals oraz Mana Lomi®.

Maka’ala  pomaga doświadczonym przez los wrócić do normalnego życia i równowagi emocjonalnej, ale także w codziennych relacjach rodzinnych, towarzyskich i osobistych. Celem tej metody jest usuwanie traum, które blokują rozwój, wpływają na utratę czy pogorszenie zdrowia, zmiana zakorzenionych wzorców myślowych, przekładających się na jakość życia, odbudowanie równowagi oraz odczuwanie spokoju.

Więcej na http://www.manalomi.pl/


Magdalena Zielezińska – autorka książki pt. „Słodki podręcznik dla dobro – jedzących” o tym jak robić naturalne odżywcze słodycze.
Trwa akcja na portalu www.Wspieram.to/SlodkiPodrecznik wspierająca wydanie książki.


57 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 5.12.2016

  1. Tomek, nie ma narodu wybranego.Wszystkie istoty ludzkie są sobie równe.Zobacz co się stało z narodem, który dał sobie wmówić, że jest wybranym.To pułapka, w która ma określony cel, zawsze.

   1. Małgorzata, też bym chciał, żeby wszyscy byli sobie równi, ale tak naprawdę nie jest, pieniądze zrobiły podziały, lepsza praca, gorsza, statusy rodzinne i społeczne, uroda, telewizja wyznaczyła standardy. Co znaczy być równym? W czym, czy rywalizacja w sporcie też zrobiła z nas równych? nie jesteśmy równi, to hasełko wprowadziło USA, równość pozioma, jednakowe szanse, dla wszystkich ludzi, też tego nie widzimy, i że wszyscy są równi wobec prawa, kto stosuje to prawo powiedz mi Małgosiu :)? Prawo się łamię, wychodzi poza linię… stąd sądy więzienia a nawet religie mają podziały, świat ludzie w nim nie są równi niestety.

   2. Napisałem coś fenomelnalnego pisałem 30 miut i zniknęło o czasie, o połączeniu ludzkości w czasie, wyjaśniłem to dlaczego zniknęło???

   3. Nic nacisnąłem chyba f12 i sie nie zachowało, spróbuje to napisać jeszcze raz, ale już nie dziś może jak poczuję to następnym razem, jeny to było boskie ! Szkoda, cóż….. Dwa razy mi się nie uda, dziś.

   4. Małgorzata pisze:”Tomek, nie ma narodu wybranego.” jak niema ?jak jest ! „wybrany” co to niby oznacza ? jest bardziej podobny i przyswajalny kompatybilny , z kim ? na wzór i podobieństwo , Kogo ? genetyka , morderce z orbity hodowcy , który chcial chce w hybrydach siebie ulokować zobaczyć , taki jest stan dzisiejszy , aby żmije i węże w zoo hodować i je trzymać trzeba równolegle szczury i kury hodować czyli gojów aby tych pierwszych nakarmić , i jednak DNA jest nieco inne . Teraz odnosnie tego filmu od Tomka to sprytna manipulacja , bzdury religijne , aby moherów utrzymywać w ciemnogrodzie , i dalej kontynuować ten plan https://www.youtube.com/watch?v=HHZLs5btjqw takie słynne „”gotowanie żaby „

   5. no wiem coś o gotowaniu żaby, jak wsadzisz ją do wrzątku, to wyskoczy, ale jak gotujesz po woli, od zimnej wody to nie wyjdzie i się usmaży 🙂 Dzięki Majestic :)))))))))))))))))))))))

   6. wiesz medzik, ogólnie ja tak sobie myślę. że większości ludzi brakuje jakiegoś ogniwa. prawda? znamy to że nie ma ogniwa łączącwego haa 😛 odzwierciedlenie psyhe jakie się przekłada na wsio. no więc jak się skacze z kalasy do klasy za ładne oczka na fali medialnych korepetycji, no to siępużniej drobi jakiejś teorie, bo nie wie się jak jest. zauważ że ja nie zaprzeczam, bo moja prawda jest wiele bardziej elastyczna 😉

    tylko znów, po co ja się pytam tak ogólnie co do szczególnych kwestii, po co iść na łatwiznę / substytuty i a piać od nowa rzeczy pospolita / bylejaka. nie nie nie mam się za aniołka 😉 ale to wszystko już z tych powodów było, zauważ / cie co tu się piszę. jak historia zatacza koło? w płaskim świecie 😉 wytyczonych cyrklem ograniczeń? powtarzają się nie wiem strzelam 13 wieczne brednie? inkwizytorów też? znów wiedza wyssana z palca u nogi, zamienniki i walka o lepszą pozycję w stadze poprzez stworzenie pozorów przed sobą, że już wiemy. bo jakieś pisiowiny. dobra badasz, macasz, ale to znów substytut bo nie ma teg brakującego ogniwa jakie wszystko spaja jak u lumena nie ma… wciąż macie niewolniczą choć nieuświadomioną sobie mentalność, a co gorsza ja niewolnica móię sposób rozumowania. i nie ma rady, wek na łąkę do dziadka obmyć nogi i zrozumieć. inaczej świetlista przyszłość… a dziadek już obmył nogi ..

    a fuck literówki.

    proszę ogólnie, na wiele stron, nie róbmy młynu dla samego tylko młunu, zamienników i substytutów dla upuszczenia pary w gwizdek by tylko zmieniać tematy dla samej tylko gry pozorów … nie uciekajmy

    🙂

 1. Siusiurki i kupelonki farfrocle i pinpongi, kutaflonki, dziabongi i pierdasy matołki i pumpernikiele a nawet pitongi wszystkie pitongi, kartofle i dziewczyny królewny zabujane w swoich Królach Bawcie się dobrze w ten wtorkowy Mikołajkowy dzień, ja coś nie mogę usnąć i bujam w obłokach, albo będzie jutro dziewczyna i ja w krzokach albo zanurzy się w moich cmokach, dla Wszystkich przyjaciół na Mikołaja dziewczyną daję cmoka, chłopakom zdrówka, przypomniała mi się podstawówka, gdzie jaboli w święta przyniosłem siatkę, i wszyscy szliśmy pod klatkę ! Było fajnie i miło, Mikołaj nas upił i wszystko mieliśmy gdzieś, ale najważniejsza była nasza więz i trzymamy się do teraz, ja i ekipa ze szkoły, o jeny ! Znowu piszę pierdoły ! Ale co tam mam kuku na muniu, i se piszę co mi się chcę, ważne, żeby miło spędzić dzień ! Moje rymy są dobre, a w Mikołaja będzie Problem, bo żeby dostać coś fajnego, cały rok trzeba słuchać mamy i taty a na zakończenie i tak dostaję się rózgę tylko, że dopiero gdy usnę, a ja dziś spać nie chętny, i dlatego dostanę prezenty… Koniec historii…Dużo prezentów dla Was i Waszych dzieci !

 2. ..” Stop lobbystom koncernów farmaceutycznych w administracji publicznej… STOP NOP przez jej v-ce prezesa Justynę Sochę „… Odpowiadam:.. …Oto Katolicki Bog Jahwe powoluje do zycia elitarna gupe- Bilderberg (Iluminaci) – ktorej zadaniem jest drastyczne zmniejszenie populacji ludnosci swiata. Do odejscia jest przeznaczonych 5-grup swiatowego spoleczenstwa. 1.- Ma odejsc wiecznie problematyczna ludnosc III-Swiata (tez biedni,ktorzy sa wszedzie).. .2.- Nieuleczalnie chorzy… 3.- Inwalidzi… 4.- Starcy… 5.- Wiezniowie… Sa juz stosowane wszelkie srodki jak miedzy innymi szczepionki i skuteczne sposoby! W taki oto sposob Katolicka Boska Opatrznosc powierzyla juz swoja Prawde Elitarnej Grupie -Bilderberg-

  1. Jahwe nie jest bogiem przez DUŻE „B”! 🙂
   Jezus mówił przecież, że BOGA NIKT NIGDY NiE WIDZIAŁ, bo i nikt nie mógł GO zobaczyć – w sensie inteligencji NAJWYŻSZEJ

   Ci, którzy wierzą, że widzieli Boga (pomijając tych, którzy są prowadzeni przez ciemną stronę), widzieli TYLKO swoje własne wyobrażenie o Bogu.
   Bóg charakteryzuje się tym, że ZAWSZE mówi/wymienia informację z każdą istotą, jej własnym językiem, czyli takim, który jest adekwatny do poziomu jej rozwoju duchowego.
   Jeśli w procesie takiej wymiany informacji, mającej na celu nieustanne podnoszenie świadomości, z jakichś powodów zachodzi potrzeba „rozmowy w cztery oczy”, to również wtedy Bóg pokazuje się/materializuje się takiej osobie w sposób adekwatny do jej rozwoju duchowego/rozumienia rzeczywistości.
   Zawsze komunikacja z Bogiem odbywa się adekwatnie do poziomu postrzegania świata/rozumienia rzeczywistości przez istotę prowadzoną przez Boga, po drodze jej samorozwoju duchowego.
   Tak, jak dorosły tłumaczy dziecku świat, robiąc to adekwatnie do możliwości pojmowania tego przez dziecko, tak Bóg tłumaczy świat, odpowiada na pytania oraz pokazuje się, w sposób, w jaki jest to przyswajalne dla poziomu rozwoju duchowego istoty, która powierzyła swoje życie w boże prowadzenie (oddała się w „ręce” boga)

   Dlaczego więc przypisujesz tego chodzącego po Ziemi manipulanta, zwodzącego ciemne ludy, do wiary katolickiej? Czy to jest jakaś złośliwość, czy zwykła niewiedza wynikająca z nieprzeczytania/niedoczytania do końca biblii i poprawnego zinterpretowania jej treści? 🙂
   BÓG (w sensie istoty/inteligencji najwyższej) JEST MIŁOŚCIĄ, wiec co miałby/mógłby mieć wspólnego z obłąkanymi zbrodniarzami/ludobójcami – iluminatami, którzy są pozbawieni miłości?! 🙂

   Łączenie iluminatów z BOGIEM – INTELIGENCJĄ NAJWYŻSZĄ, to … no nie wiem jak to w ogóle skomentować, ponieważ nazywanie „oświeconymi” (iluminaci=oświeceni) tę BANDĘ KRETYNÓW która nie jest dostatecznie inteligentna, by uświadomić sobie i zrozumieć, że – będąc częstotliwościami – usiłują walczyć i pokonać INTELIGENTNE ŹRÓDŁO, które ich KREUJE (czyli w ogóle umożliwia im istnienie ) – no to nazywanie ich istotami OŚWIECONYMI jest albo nieporozumieniem, nieświadomością, albo wręcz czystą głupotą! 🙂
   Nawet w miarę rozgarnięte dziecko wie, że częstotliwość istnieje tak długo, jak emituje ją źródło, więc tak naprawdę częstotliwość jest… NICZYM! 🙂

   Wraz ze zniknięciem częstotliwości, znika wraz z nią cała wiedza/informacja, jaką ta częstotliwość emitowała (posiadała/dysponowała nią) – to chyba jest oczywiste, prawda?
   Z tego jest prosty wniosek, że cała/wszelka wiedza/informacja, może istnieć i istnieje TYLKO w ŹRÓDLE, które musi być INTELIGENTNE i z którego WSZYSCY czerpiemy wiedzę/informację, więc porywanie się na takie źródło to tak kosmicznie wielka głupota, że nawet trudno ją opisać, tym bardziej, że – istota odrzucająca miłość – automatycznie zostaje ODCIĘTA (w skutek dysharmonii rezonansu częstotliwości serca i częstotliwości Miłości/Boga) od źródła wiedzy/informacji, z której może korzystać/czerpać i wówczas takiej odciętej od źródła istocie, pozostaje WYŁĄCZNIE poleganie na wiedzy/informacji, którą istota taka zdążyła posiąść, jednak jest to ZAWSZE wiedza UŁOMNA w zestawieniu z inteligencją najwyższą! 🙂
   No, a banda tych kretynów błędnie zwanych iluminatami, za diabła tego nie kuma, więc czy nazywanie ich „oświeconymi”, nie jest wręcz niepoważne i śmieszne? 🙂

   Załóżmy więc, że piszesz to, jako istota kompletnie nie mająca pojęcia o tym, co pisze, no bo jeśli nie jesteś istotą niezorientowaną, to wtedy kim jesteś? Świadomym manipulantem, który usiłuje siać tutaj ziarna niezgody/nienawiści pomiędzy istotami uduchowionymi – nie wykluczone, że także istotami religijnymi, które tu zaglądają? 🙂
   Czy manipulanci jeszcze nie wiedzą z DOŚWIADCZENIA, że wszystko, co robią, ostatecznie obraca się przeciw nim? Czy jeszcze nie zajarzyli, że wszystkie ich intencje czynienia zła i siania zamętu i tak ostatecznie uderzają w nich samych??? 🙂

   1. OBSERWATOR pisze: 6 grudnia 2016 o 20:16…” Jezus mówił przecież, że BOGA NIKT NIGDY NiE WIDZIAŁ…” Odpowiadam: Prawdziwe oblicze starotestamentowego psychopaty i ludobójcy Boga Jahwe…
    Wedlug biblijnego katalogu zwanego Pismem Sw. mozna wyliczyć kilkadziesiąt wyczynów biblijnego psychopaty Boga Jahwe. Dużą część zbrodni opisanych w żydowskiej biblii Tanach – i w żydo-chrześcijańskim Starym Testamencie stanowią rasistowskie czystki etniczne. Ale są i “kary boże” wywierane na “narodzie wybranym”. Starotestamentowy Jahwe był mściwym, zazdrosnym, bezwzględnym satrapą. Najdrobniejsze przewinienia karał z bezlitosną surowością. Choć niekiedy bywał nadzwyczaj łaskawy. Np. podczas rzezi Jerycha, dokonanej przy jego wydatnej pomocy nakazał oszczędzić nierządnicę Rachab (i jej rodzinę) za jej wcześniejszą pomoc izraelickim szpiclom. Choć nierząd nakazał wcześniej w prawie rzekomo przekazanym Mojżeszowi na Synaju karać śmiercią. Niemniej za przysługę oddaną przez Rachab Izraelitom nierządnicy Jahwe nie nakazał ukamieniować. .. Biblia…Ks.Rdz 4, 4-8… “Pan wejrzał na Abla i na jego ofiarę; na Kaina zaś i na jego ofiarę nie chciał patrzeć. (…) A gdy byli na polu, Kain rzucił się na swego brata Abla i zabił go”…Gdyby Bog Jahwe przyjął ofiarę i od Kaina, ten by nie zabił brata… Biblia..Mat..7:16..”Po owocach poznacie..” Zatem jakim „owocem ” jest sam Bog,ktory Potopem udowodnil wielka „milosc” do czlowieka,ktorego na swoj obraz i swoje podobienstwo stworzyl by Potopem dokonac najwiekszego ludobojstwa w dziejach Rodzaju Ludzkiego? Biblia…Ks.Rdz 7, 21-23… “Wszystkie istoty poruszające się na ziemi z ptactwa, bydła i innych zwierząt i z wszelkich jestestw, których było wielkie mnóstwo na ziemi, wyginęły wraz ze wszystkimi ludźmi. Wszystkie istoty, w których nozdrzach było ożywiające tchnienie życia, wszystkie, które żyły na lądzie, zginęły. I tak Bóg wygubił doszczętnie wszystko, co istniało na ziemi, od człowieka do bydła, zwierząt pełzających i ptactwa powietrznego; wszystko zostało doszczętnie wytępione z ziemi. Pozostał tylko Noe i to, co z nim było w arce”.
    W potopie nie tylko dokonał Jahwe nieomal doszczętnej depopulacji ludzkości, ale wybił prawie wszystką zwierzynę – choć ta przecież nie “grzeszyła”. A mógł wybić tylko “grzesznych” ludzi nie gubiąc zwierząt… Czyzby tym razem Bog poslugiwal sie innymi metodami,ktorych „owoce” sa widoczne? Bog Jahwe razem ze swoim umilowanym synem Jezusem przygladali sie jak prowadzono
    male niewinne dzieci do gazu. Na smierc ! Dzieci rozgladaly sie za jakas zyczliwa twarza
    ale Bog razem ze swoim umilowanym synem Jezusem odwrocili sie… Wejdz do Dzieciecego Szpitala Onkologicznego i przyjrzyj sie jak umieraja male dzieci przytulone do swoich zabawek. Zobacz jak Jezus i Maria Uzdrowicielka odbieraja dzieciom prawo do korzystania z radosci zycia. Zobacz jak wyznaniowa obluda,falsz i zaklamanie tlumacza okrucienstwo tego Boga Jahwe. Kim jestes,ktory ma upodobanie w ludzkich cierpieniach? Czyzby ten Wszechwiedzacy,Wszechmocny i Doskonaly Bog Jahwe nie wiedzial do czego beda zdolni ludzie i Stworzenia,ktore sam potworzyl?Jestem ateista a ateista to czlowiek pozbawiony wszelkich wyznaniowych urojen,ktory kleka tylko przed Oltarzem Nauki,Wiedzy i Madrosci. Ateista jest otwarty na wszelkie postepy i osiagniecia naukowe. Odbiera Swiat wszystkimi swoimi zmyslami.Ateista nie sprzeciwia sie Naturze. Nie wystrzega sie swojej Ludzkiej Natury i nie wmawia przedmiotom Moc Wiary by sie potem do tego modlic…

   2. OBSERWATOR pisze: 6 grudnia 2016 o 20:16..”Bóg charakteryzuje się tym, że ZAWSZE mówi/wymienia informację z każdą istotą, jej własnym językiem, czyli takim, który jest adekwatny do poziomu jej rozwoju duchowego”. Zatem jakim jezykiem przemawial Bog do Katolickiej sw.Inkwizycji,Adolfa Hitlera,Stalina,Mao-Tse-Tunga..i wielu innych,ktorych nie sposob jest tutaj wymienic?
    OBSERWATOR pisze:6 grudnia 2016 o 20:16..” Załóżmy więc, że piszesz to, jako istota kompletnie nie mająca pojęcia o tym, co pisze, no bo jeśli nie jesteś istotą niezorientowaną, to wtedy kim jesteś? Świadomym manipulantem, który usiłuje siać tutaj ziarna niezgody/nienawiści pomiędzy istotami uduchowionymi – nie wykluczone, że także istotami religijnymi, które tu zaglądają?”.. ” Dlaczego więc przypisujesz tego chodzącego po Ziemi manipulanta, zwodzącego ciemne ludy, do wiary katolickiej?”..”BÓG (w sensie istoty/inteligencji najwyższej) JEST MIŁOŚCIĄ, wiec co miałby/mógłby mieć wspólnego z obłąkanymi zbrodniarzami/ludobójcami – iluminatami, którzy są pozbawieni miłości?!”…Odpowiadam:..No wlasnie! Czyzby Swiatlo Madrosci oslepilo ciebie tak dotkliwie ze sam juz nie wiesz czym,na czym, o czym i do kogo piszesz?

   3. W przeciwieństwie do Ciebie to DOSKONALE WIEM O CZYM PISZĘ oraz DO KOGO PISZĘ 🙂
    Myślisz, że COKOLWIEK osiągniesz tą swoja „paplaniną”? 🙂 Twoje słowo nie ma ŻADNEGO znaczenia, jeśli chodzi INTENCJE, z jakich rodzi się, wręcz działa dokładnie ODWROTNIE do zamierzeń, przekonasz się…

 3. Ustawa podpisana.! Będzie więcej przymusowych szczepień! Prezydent Duda podpisał ustawę wprowadzającą nowe obowiązkowe szczepienia. Będziemy więc jedynym krajem na świecie który obowiązkowo szczepić będzie kontrowersyjną szczepionką przeciwko HPV.

 4. SLOWA WIARA ZAPRZESTALEM UZYWAC . UZYWAM UFAM SOBIE. PODAM BAJKE JAK BOGOWIE TWORZYLI CZLOWIEKA I ZROBILI NARADE GDZIE UKRYJA SIE ABY ICH NIE ZNALEZIONO!!!!!!!!!!!!! JEDEN Z NICH MOWI UKRYJMY NA DNIE OCEANOW ??? /inny mowi nie ludzie wysla roboty i znajda???/ nastepny mowi / wyslimy na Jowisza /inny mowi nie ludzie oposla statki kosmiczne??? i znajda???/ po dlugiej naradzie wybrali OPCJE UKRYJEMY SIE W NIM SAMYM TAM NIE BEDA SZUKALI????????? I TAK TEZ UCZYNILI!!!!!!!!!!!!!!
  Pokaż mniej

 5. FAKTY KTORE ODCZYTALEM W TYM PRZEKAZIE =TO BEZWARUNKOWA SLUZBA PRZYJAZNI RADOSCI I ZABAWY ABY SAMEMU BYC ODWAZNYM GODNYM ,ROZSADNYM I MADRYM I TE WARTOSCI OFIAROWAC SWYM SIOSTROM I BRACIOM CALEJ CYWILIZACJI =BAWMY SIE W SPOKOJU I POKOJU
  Odpowiedz TOMASZU =GOLDRESS=i setki innych za ktorymi sie kryja TWOJE OSOBOWOSCI ???????????? nazbierales ich sporo pijac z kolegami trunki ???? ha ha ha od 20 lat zaprzestalem pic!!!!!!!!!! byl czas w mlodosci ze aby miec kolegow to uzywalem te trunki =bo jak sie jest TRZEZWYM TO RZECZYWISTOSC OBJAWIA SIE NAM NA FAKTACH /o ile ma sie ODWAGE i trwa sie w poszukiwaniu FAKTOW!!!!!!!!!!!

  1. janek cos Ty ja też nie pije, bawmy się bez 🙂 Twoje nowe hasełko bawmy się, swoją droga też miałeś już sporo nicków??????? 🙂 z wyspy królowej kurtebela ja zostałem przy swoim wiec sie nie czepiaj, nu nu nu 🙂 Hihihihi

 6. HUNA ,CEREMONIE I INTENCJE =TO BYL MOJ START W 1982 ROKU /JAK JUZ WIEDZIALEM ZE SOLIDARNOSC TO PRZEBIERANCY =ZOSTALA ZMANIPULOWANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!/ dr.MAKA ALA YATES MAOLI TEN BRAT DAJE CYWILIZACJI NARZEDZIA I PRZEKAZY FAKTOW =LEKKIE LATWE I PRZYJEMNE =MOWI PIEKNIE I ZACHWYCAJACO:”PIESNI POMAGAJA LUDZIOM ZBLIZYC SIE DO SIEBIE ,JEDNOCZA =SPIEWANIE PIESNI W POLACZENIU Z DOBRYMI INTENCJAMI MOZE WZMOCNIC WIEZ Z KAZDYM Z ZIEMIA I SRODOWISKIEM =nazywam to DOSKONALA RZECZYWISTOSC ,SWIADOMIE DZIALAJACA ENERGIA SZCZESCIA RODOSCI I TWORCZOSCI =BAWMY SIE TO TAKIE PROSTE =DZIEKUJEMY JANUSZOWI I NTV.P, ZA TEN PRZEKAZ
  Pokaż mniej

 7. Kiedyś ZBRODNIARZE – LUDOBÓJCZE BE.SS.TIE – „praktykowały” na swoich ofiarach w obozach koncentracyjnych, a DZISIAJ ich POTOMKOWIE „praktykują” swój beSStialSSki fach na całym narodzie, poczynając od mordowania narodu narzędziami ekonomicznymi, aż po usiłowanie fizycznego unicestwienia, za pomocą m.in. szczepień. Posunęli się w swoich ludobójczych planach już TAK DALEKO, że widać je, jak na dłoni więc NIE MAJĄ NIC na swoje USPRAWIEDLIWIENIE i:

  czas najwyższy, aby społeczeństwo POZNAŁO PRAWDĘ o POTWORACH:
  http://zmienmy.to/petycja/stop-lobbystom-koncernow-farmaceutycznych-w-administracji-publicznej/ !!!

  CO WIĘC ZMIENIŁO SIĘ OD CZASU KIEDY HITLEROWSKIE BESTIE – RÓWNIEŻ Z TYTUŁAMI NAUKOWYMI – PASTWIŁY SIĘ NAD SWOIMI OFIARAMI w OBOZACH KONCENTRACYJNYCH?!

  ZMIENIŁY SIĘ TYLKO METODY oraz SKALA DZIAŁANIA skala ZBRODNI JAKICH DZISIAJ DOPUSZCZAJĄ SIĘ TE CZŁEKOKSZTAŁTNE POTWORY których NAZYWANIE LUDŹMI to UBLIŻANIE RODZAJOWI LUDZKIEMU

  I TE LUDOBÓJCZE SZCZURY JESZCZE MAJĄ CZELNOŚĆ PODAWAĆ DO SĄDU SWOJE OFIARY?! CÓŻ ZA NIEBYWAŁY TUPET – ZAMIAST SRAĆ W GACIE ZE STRACHU PRZED PODNIESIENIEM TEGO LUDOBÓJCZEGO ŁBA i POKAZANIEM GO ŚWIATU TO BESTIALSKIE SZCZURY JESZCZE NIKCZEMNIE ATAKUJĄ SWOJE OFIARY!! 🙂 dlatego czas NAJWYŻSZY to zmienić i spowodować, żeby te BESTIALSKIE POTWORY zaczęły wreszcie PANICZNIE SRAĆ w GACIE ze STRACHU przed PODNIESIENIEM ŁBA i UJAWNIENIEM się, bo…

  CZYŻ TEN ŚWIAT NIE STOI NA GŁOWIE jeśli OFIARY SĄ SĄDZONE i SKAZYWANE PRZEZ BESTIALSKICH OPRAWCÓW – LUDOBÓJCÓW?!! 🙂

  1. niech ich osądzi głos społeczny, brzmi jak sarkazm, prawda? bo czy znalazł się ktoś inny, ktoś niezwyciężony i jaki nie ulegnie…? tak być nie może, ja wiem ale sądzić ofiary przez ofiary w imię wolności? nie wiem.. nie jedna już była rewolucja gdzie wieszało się kogo trzeba, i zastępowaliśmy kajdany drewniane tymi stalowymi – od tego samego pan pod innym szyldem… bo gdzie jest ktoś bez winy… ? no jak bym chciała.

  2. a jeśli chodzi o lekarzy i kapłanów to bez dwu zdań, wszystkich do rowu z wapnem, bez żadnej wątpliwości, co do jednego i jednej. nie lubię tylko bezsensownej grabieży i przejmowania władzi. ale te mendy po prostu spalić bo to gorzej jak mengele…

   w zasadzie mengele to był tylko jeden z pomniejszych, a nie ma bardziej podłych ludobójców i to się tyczy całej służby zdrowia i wszelkich religii i ich kapłanów… nie jakoś enigmatycznie ale to potwory nie ludzie. książki pisać o tym kim oni i jacy są a za jakich chcą uchodzić. nie ma takich słów w słowniku jakimkolwiek … więc se daruje i wam choćby próbę wyjaśnienia i określenia bo nie znacie takich granic bezgraniczne i bezapelacyjne zło się tam ukrywa …

   i nie tylko tam…

  3. OBSERWATOR pisze: 6 grudnia 2016 o 21:07 .. Odpowiadam:.. Nie wypatruj nadziei w Niebiosach bowiem wlasnie stamtad pochodzi wszelkie Zlo… Biblia-Ksiega Przyslow 16:4…” Bog uczynil wszystko z mysla o swoim celu. Nawet Niegodziwca na dzien Zly „… To tlumaczy i to nawet bardzo jasno potrzebe istnienia Katolickiej Sw.Inkwizycji,Hitlera Islamskich Terrorystow i innych zbrodniarzy. Tlumaczy potrzebe istnienia wszelkich smiercionosnych bakterii i wirusow. Potrzebe istnienia nedzy,glodu,chorob,konfliktow i wojen. Taki jest kaprys (prawo jedno z wielu) katolickiego Boga Jahwe (Jehowa).
   OBSERWATOR..wroc do swojego tekstu z dnia OBSERWATOR pisze:
   6 grudnia 2016 o 20:16… „Wraz ze zniknięciem częstotliwości, znika wraz z nią cała wiedza/informacja, jaką ta częstotliwość emitowała (posiadała/dysponowała nią) – to chyba jest oczywiste, prawda?
   Z tego jest prosty wniosek, że cała/wszelka wiedza/informacja, może istnieć i istnieje TYLKO w ŹRÓDLE, które musi być INTELIGENTNE i z którego WSZYSCY czerpiemy wiedzę/informację, więc porywanie się na takie źródło to tak kosmicznie wielka głupota, że nawet trudno ją opisać”.. Czy nadal podtrzymujesz to co napisales? Czy masz zamiar zweryfikowac swoj tekst,ktory tylko poswiadcza o twoim bladzeniu w Wyznaniowych Ciemnosciach?

  4. OBSERWATOR pisze: 6 grudnia 2016 o 21:07..”Kiedyś ZBRODNIARZE – LUDOBÓJCZE BE.SS.TIE – „praktykowały” na swoich ofiarach w obozach koncentracyjnych, a DZISIAJ ich POTOMKOWIE „praktykują” swój beSStialSSki fach na całym narodzie, poczynając od mordowania narodu narzędziami ekonomicznymi, aż po usiłowanie fizycznego unicestwienia, za pomocą m.in. szczepień.” .. Odpowiedz potwierdzajaca znajdziesz w… Biblia-Ksiega Przyslow 16:4…” Bog uczynil wszystko z mysla o swoim celu. Nawet Niegodziwca na dzien Zly „… To tlumaczy i to nawet bardzo jasno potrzebe istnienia Katolickiej Sw.Inkwizycji,Hitlera Islamskich Terrorystow i innych zbrodniarzy. Taki jest kaprys (prawo jedno z wielu) katolickiego Boga Jahwe… „I TE LUDOBÓJCZE SZCZURY JESZCZE MAJĄ CZELNOŚĆ PODAWAĆ DO SĄDU SWOJE OFIARY?! „

 8. A tym czasem na Monitorze Polskim
  Uwaga: KAŻDEGO KTO BĘDZIE WCHODZIŁ W DYSKUSJĘ NT. „PŁASKIEJ ZIEMI” ZBANUJĘ. tak teraz działa admin. Marek Podlecki a wygląda to tak – po niżej
  [usunięte, masoński dezinformator „płaskiej Ziemi”, M.P.]

  1. taka prawda, WITAJ no to jest straszne , nic nie zrobimy jest u siebie ? zakaz dyskusji w zakresie suchych faktów ? , Kopernik właśnie był super masonem , dlatego się ukrywał pod nickami , nawet Polakiem nie był .

 9. Kopernik przestal patrioczyc tylko komu jezuitom czy freemasonom . Ja odposzczam astronomiczne kopernikowskie filozofowanie z prymitywnym sprzetem cyrkiel i ekierka 🙂 Matematyka do tego modelu powstala pozniej . Kuzwa nad wszystkim dobrze mysleli ci jezuici . Ziemia jest centrum universe i oni sa gownianym nie organicznym sprzetem na niej . Wkrotce sie popsuja bo sprzety nie sa wieczne .

  1. W ogóle ten świat jest niezle obmyślany, od początków istnienia. Wszystko składa siew kupę, a mimo wszystko jest tyle niepewności, nieznajomego, Jezus przyszedł, wierzymy, budda był, kopernik był, przez lata byli ze sobą połączeni przez lata nauka skrywała te fakty które teraz wychodzą na jaw, a to dopiero początek góry lodowej… Wrócę na chwilkę do czasu, zobacz Kalinka, wszyscy musimy dbać o to, by na Naszej Ziemi istniało życie, co by to było gdyby czasy istnienia się skończyły? Musi być Płaska Ziemia, bo Bóg by nie chciał żeby w czasie Wszechświat się skończył, a jest i będzie zapadnięcie, kataklizm lub cokolwiek gdyby Wszechświat istniał jak nam wmawiano… Wszystko do siebie pasuje idealnie, natura, zwierzęta, też żyją, też mają organy wszystko pracuję, owady, pierwsze insekty, trzeba połączyć ludzkość w czasie, to jest najważniejsze, by żyli w swoich głowach nawet jeżeli istnieje śmierć, w nieskończoność, czas jest najwazniejszy, Bóg wszedł w niego, stworzył go i Centrum naszego Universe Ziemię z wszystkimi Gwiazdami , Słońcem i Księżycem, dlaczego próbują to ukryć, dlaczego chcą stąpać po ścieżce, która jest tylko dostępna nielicznym np Bogatym, ale tu nie chodzi nawet o Bogatych , wszystkie słowa, jak Szatan, Ludzkość, Angielski , Polski, mają jakiś sens, ile trzeba było myśleć, by wymyślić języki? A jest ich 100 a było 1000. jak długo żyje ludzkość? Każde spiski, są każde wspólne działanie wspólnoty, jak nie należysz do jakieś wspólnoty, jesteś przegrany, a może wygrany? Czy my tworzymy wspólnotę? Tak. Jesteśmy częscią, i chcemy by wspólny był cały Świat, zastanawia mnie jak Grupa Bildendberg, stworzyłą swoją władzę, jak Bank Światowy drukuję niezliczoną ilość pieniędzy, jak kręcą, jak pedał został nazwany pedałem, i jak na litość boską powstał Kościół i Kościoły? Wszystko jest obmyślane, tylko przez kogo, może to co złe też jest zaplanowane, by istniało życie????? By było czym się zajmować, bo jak powstało życie, pierwszy człowiek bądz Bóg zadał sobie pytanie, Dlaczego coś istnieje, dlaczego ja istnieje, zróbmy zabawę, stworzę ludzi, stworzę religię, stworzę wiarę, ale po co? Żeby myśleli o mnie? Żebym był tym jedynym? Żeby wiedzieli, że mam stwórczą moc, każdy z nas jest tym pierwszym człowiekiem Bogiem, który zadaje sobie pytanie, dlaczego istnieje i dlaczego coś istnieje? Ktoś kiedyś poznał kogoś, wymyślili żeby życie się toczyło jak przetrwać, potem kombinowali, Potem zastanawiali się, czy istnieje Bóg, czy ktoś zna prawdę absolutną, czy żyje wśród nas, czy wierzy czy tworzy? czy jest nieskończony? Potem Tworzyli historie, klany, zobaczyli że ludzie są zli, gwałcili kobiety naprzykłąd, wymyślili kary sądy, duża grupa np Bildenberg i Bogaczy mogą wszystko, Politycy mogą wszystko ktoś kto jest u władzy może wszystko, i ktoś kto może wszystko może wszytko, pytanie czy jest dobry czy zły? Te grupy nie utworzyły się przez przypadek, to lata rodzinnych politycznych więzi, ktoś kto urodził się po wojnie pochodzi z rodziny, która nie ma pieniędzy, nie istnieje dla nich, tworzyli to wszystko przez dekady, jezuici katolicy, wolnomularze, Maryja i Jezus, Wierzymy w tego Jezusa, ale czy nie jest on jednym z nich? to mocne słowa. wiem. Ale jakby wierzyć w ludzi którzy istnieli przed nami, nie mamy o nich żadnej wiedzy, tak jak o nas, nie będą mieli wiedzy, gdy się stanie, możemy liczyć na swoje klany, i my jesteśmy klanem, tyle, że chcemy dobra, połączyć całą ludzkość, ja wiem jak to zrobić, zrobiłem to już, widziałem że ludzie podróżują po czasie, i ja jestem w jakimś czasie, może trwogi, może trzeba nazywać wszystkie czasy, bo trzeba, czas spokoju, czas czasów, czas jest w przestrzeni, bo to nie są oddzielne zdarzenia, nie chce mi się tak naprawdę pisać już o czasie, bo się zmęczyłem tym co mi zniknęło, ale zaciekawiło mnie Twoje słowo do jezuitów, że to wszystko jest niezle obmyslane, myślę, że to jest dla podtrzymania życia, oni żyją w raju, ale są też dobzi ludzie którzy martwią się o innych, chyba, że to wszystko doprawdziło do wielkiego letargu, zę Ci w telewizorze robia wszystko jak maszyny, kogo tak naprawdę słuchamy??????? wejdzmy w swoje wnętrze i powiedzmy, chcę żyć, chce zrozumieć istnienie, i chcę by to nie znikło, wieczność, każdy z nas powinien przejmować się wiecznością, dla dobra świata, więc czas jest najważniejszy, i jeszcze jedno, co chcemy zrozumieć, chcemy zrozumieć prawdę, i czy prawda jest komuś znana, czy złościmy się na tych co mają więcej, większy dostęp do wszystkiego , wiedzy, pieniędzy, prawd, boimy się, że ktoś będzie nami manipulował, ktoś kto jest wyżej, ale wejdz na górkę i pagórek a będziesz wyżej od nich, tam jest czas, w świecie, połaczenie go, znaczy, połaczyć wszystkie chwile, oni tylko naciskają, oni nie mają rodowodu, to jak sekta, tych sekt jest mnóstwo, i ktoś nas mógłby nazwać sektą, ale my sobie ufamy, by dotrzeć na szczyt. i co zrobimy an tym szczycie? Chcemy im zabrać te miejsca, czy chcemy byc częscią nich? tylko, że dobrą, zrozumieć zło????? czy czynić dobro???? z wiedzą. Rozszyfrować coś, jakąś organizację, lub wszystkie, jezuitów na przykład, poznać w co wierzą, to nie jest nic dobrego, mimowolnie wchodzimy w zło, i zadajemy sobie pytanie czy onie rozrózniają dobro od zła, dlaczego są smugi chemiczne, ja się tym bawię, nawet jak coś jest niebezpieczne, tłumaczę sobie, że ktoś to wymyślił, by było istnienie. By życie trwało, ja chyba zazdroszcze ludziom co żyli przede mną, mieli lepiej lepszy dostęp do wiedzy, mimo ze teraz jest internet, to przez dekady oni się poruzoumiewali ,odwiedzali, wszystkie wojny, wszystkie mózgi, mieli je większe od nas czy mniejsze? Ten Kopernik dla kogo on pracował? i wygląd Ziemi, jak 5000 najbogatszych teraz i ich rodziny są w ogólnym poączeniu, kontakcie, jak mogą zabić, jak mogą przekupić, jak mogą zastraszyć, co gorsza zgwałcić, dziecko, kupują sex, za pieniądze, może nie wierzą w miłość, może pojebało im się w głowach, szukam lekarstwa dla nich, dla ludzi którzy to wymyślili, ale teraz są nowe czasy, to my będziemy i jesteśmy nimi, nie godzimy się ,na manipulatorstwo, świat się nie godzi, dąży do prawdy. My sobie możemy pisać, oni mają pieniądze… nawet my dla nich nie jesteśmy zagrożeniem , chociaz dotykamy tematów, które by ich zabolały, nie przejmują się, bo sami pewnie nie wiedzą ze są u władzy, ze są z NWO, tak samo ja tak samo Ty Kalinka możesz być traktowana, jak NWO przez kogoś z sri lanki, myślą o Tobie, oo! Kalinka ma władzę, bo może faktycznie my sami to stowrzyliśmy, w przeszłości, żeby dowiadywać się co jest teraz, żeby życie istniało, tętniało, zawiła historia świata jest po coś, nie toleruję tylko zdrady, i świadomych złych podejmowanych decyzji, ale reszta jest w porządku, trują , rządzą, zabijają, są seryjni mordercy, pojedyńći kiedyś nie myślało się, że to NWO i żyło się lepiej, dopiero teraz widać, że szkolnictwo jest zakłamane, i politycy, obcy to osobny temat, próbuję przekazać, żeby zastanowić się po co istnieje? i po co coś istnieje? Męczymy się, bo chcemy wiedzieć, co to jest to coś, to coś na czym żyjemy, nie obchodza nas tak naprawdę oni, mamy ich gdzieś, jak oni nas…. chce wiedzieć kto mnie truję, kto manipuluję i zabija, bo chcę i my wszyscy zwalczyć zło? Ale zło, to sprawka Szatana może być???? więc wierzmy w Boga, lub samych siebie. ja chce zrozumiec czas. i połączyćgo dla wszystkich tu na ziemi, chcę czuć że istnieje, cały czas, chcę krązyć po pięknym świecie, robię coś jednak zle. i nie wiem czy to oni mi coś narzucili, czy to ja sam…. ? oni. kim są oni. To złe pytanie, tylko całkowite przebudze ludzkości ich rozszyfruję, nie łudzmy się, że to będę ja Ty czy jakaś pojedyńćza osoba, poglądy innych ich, są mało ważne, ważne żeby nie czynili zła, oni to robią w jakimś imieniu, od lat mają pieniądze, poprzewracały im w głowach. i nie uważają się za złych jak ja czy Ty. oni myślą że mogą. Bóg powstał. Świat powstał, istnienie powstało,to jest najciekawsze, by dotrzeć do tego, jakto wszystko sie dzije, oni nam przeskzadzają, ale nie znaczy ze wiedzą więcej, moze nie zajrzeli w swoje serca, może każdy z nas, to nowy początek, teraz te przymusowe szczepionki, jeny mam tyle tematów. i to co chcę przekazać. Wszytko jest po to byśmy nie umarli. I Zyli. Ja nie chce mieć tych milionów. Nie chcę być jednym z nich. chociaz mógłbym zamieszać tam, musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, czy szukamy konkretnej osoby??? Bo jak tak to jest to Bóg albo Szatan, dwa , czy szukamy grupy? Bo jak tak to są to politycy, miiarderzy i sekty/ tudzież kościoły religia, i trzy czy szukamy prawdy, jak wyjdziesz na świeże powietrze, jesteś tylko Ty i powietrze, i wszystko w okół , jak to możliwe, że zakłócili nam sposób postrzegania? przecięz drzewo to drzewo. człowiek to człowiek. jesteśmy sterowani albo mamy własny umysł !!!! Do cholery, mając własny umysł, zapytasz się w końcu dlaczego istnieje??????!!! istniejemy i coś istnieje !!! Czy nie? i dochodz prawdy, to cały ja… nie ma we mnie nic więcej, chcę zrozumieć dlaczego istnieję. i ten świat to dwa…. a jak wygląda i kto co i jak, to inna sprawa, uważam, że Jezus przyszedł, by podtrzymać życie. ale nie mam zamiaru zastanawiać się co myślał tam kiedyś, religie są paskudne, wmówili nam że przez jezusa jest zbawienie, komu mamy wierzyć? nie chcemy się mylić, a jest tyle spraw, tyle musimy się domyślać, odrzuć domysły !!!!! Szukaj siebie prawdy, na tyle ile jesteś w stanie, żyj w prawdzie !!! ale nie prawdzie o innych , tylko o sobie, masz prawo zastanowić się, po co istnieję???? Jak to się stało? I cieszyć się z tego , bo ja zrobiłęm to już dawno, i żyję by połączyć czasy czasów. jestem w jakimś tam czasie, ale nie podoba mi się on, ale jestem. wyjść po za niego, znaczy zrozumieć go. też są dwa wyjścia, albo wierzysz w Boga albo nie. albo wierzysz w osąd albo nie. albo chcesz żyć, albo umierać. albo chcesz zyc z kimś albo sam, albo chcesz wiedzę albo mądrość? ja chce zycie wieczne, nic wiecej dla Ziemi, Ludzi Bogów. te zakazy nie będziesz mieć Bogów cudzych przede mną….. powiem Wam, że lepszy cżłowiek bez takiej wiedzy, niz z nią. Wierzymy, że to napisane przez Boga, trzymamy się reguł. ale trzeba wyjść poza te reguły, by nie być jednym z Wielu, ja nie chcę być jednym z Wielu. Chce czuć swoje życie, oczywiście cieszę się z prawd, że wychodzą na jaw, ze ziemia jest płaska np mnie ucieszyło, ale najważniejsze, to zrozumieć sens istnienia… z płaską ziemią jest łatwiej, ale czy łatwiej jak nie wiesz, że Ziemia to Ziemia, kto nazwał Ziemię Ziemią? Kto? jest tyle rzeczy w które można wejść.. postarać się zrozumieć….. według mnie poszliśmy do przodu, dzięki waszej wiedzy moja jest większa, ale wolę być mądry, jak myślicie dlaczego piszę o sobie, że jestem głupi? Bo nie mam odwagi pisać że jestem mądry, ale mam „mądrość” każdy ją ma, wystarczy zajrzeć w głębie istnienia. Pozdrawiam, bo i tak było tego dość dużo. Dobrej Nocy dla Wszystkich. Odnajdzmy odpowiedz. Zanim zadamy pytanie. 🙂 PA 🙂

   1. Tomus muzyczka mojego ulubienego muzyka
    https://www.youtube.com/watch?v=KWzJGRh_Tsw Daj sobie spokuj z NWO jeszcze go nie ma. To jest tylko ich dream . Wez garsteczke siana albo glonow suchych i rozdzielaj ten seewed z morza albo siano z pola na pojedyncze lodygi Jak rozdzielisz wszystkie trawki to i tak jedna trawaka bedzie tylko trawka i wtedy nikt juz sie ta jedna nikt porzadnie nie na je
    O to chodzi trzeba zrobic tak zeby wszystkich porozdzielac zeby kazdy byl soba . Wtedy NWO niczym sie do syta nie na je .

   2. jaaaaaaaaka muzyka, to jezz, czy blues? ale podoba mi się baaardzo !! Co do NWO to masz rację Buziakiiiiiiiiiii :*:*:*

   1. Ja właśnie się już obudziłam i cieszę się pięknym dniem 🙂 ćwir, cwir 🙂

 10. http://innemedium.pl/wiadomosc/tajemnice-ziemskiego-ksiezyca-nadal-pozostaja-bez-odpowiedzi , jest przezroczysty, jest atrapa ,w połowie jest niematerialny ,portal do łapania Ludzkich dusz , NIKT na nim nie był i nie będzie , wszystkie NIESAMOWITE ANOMALIA z nim to to że krąży razem ze słońcem po okręgu i są momenty powiedzmy kolizyjne , bliska odleglosc , mijanie się, raz wyżej raz niżej a idioci wierzą w jakieś super, czerwone, pomarańczowe ,i inne idiotyzmy , Słonce i Księżyc to dwie latające LAMPY na okręgu prawie płaskiej ziemi ( wycinku kuli -hodowli syna człowieczego ) , gdzie zgromadzono z całej galaktyki rekwizyty niemal wszystko , nakryto to energetycznym kloszem , jak bakterie w laboratorium pod szkłem , jak coś nie pójdzie to potop , energetyczny armagedon , celowe wojny napuszczenie szerszeni na pszczoły itp . plaska ziemia – jak moze być kulista skoro stajać nad morzem widzę przez solidna lornetkę to co jest kilometr( napiszmy tak dla zobrazowania ) pod ziemią , jak można debilizmy wysłuchiwać że tam gdzie „niebo styka się z morzem” jest linia zaniku, zaniku , bo ziemia idzie tam w dól jak każda kula , skoro tak jest debilu, jakim sposobem ja widzę kilometr niżej ? podobnie jest z morskimi latarniami i nawet nie chodzi o światło bo można kilka procent wstawić na refleksje odbicie itp , ale cale latarnie widać z szczegółami prawie , a w teorii debili , jest ona 2 km „pod ziemią ” debilowi nie wytłumaczysz że to fakt bo debil to debil , debil nigdy nie rozmawia o faktach , po tym się poznaje debila albo celowego manipulanta .

  1. Podejrzewam że pod czaszką też masz atrapę a nie mózg. 🙂 Choroba postępuje jak widać.

 11. PŁASKA ZIEMIA W FILMACH I REKLAMACH MEGA KOMPILACJA https://www.youtube.com/watch?v=Y6NPd8gvpJY warto zauważyć debilnosc niektórych komentarzy odnosnie podważania teorii płaskiej ziemi , ale debile się nie zastanawiają nad tym co piszą , bo naukowy „autorytet” za nimi stoi, ha ha ha i zaznaczam że tu chodzi o fakty i dowody a nie o dogmaty i na tym to polega, bo to że ziemia jest okrągła kula, to tak samo teoria nikt jej jeszcze z orbity okołoziemskiej nie sfilmował fotografował , widać że ludzkość jest biedna nie stać cywilizacji na kamerę za 100 zł aby przyczepić do jednej z 20 tys satelitów , pokazują „”””powierzchnie marsa „””””ha ha ha , ale ziemi nie widziałeś , nie zobaczysz , za dużo kitu wcześniej sprzedali i się teraz nie wydadzą , ponoć kolejne państwo chce na księżyc coś wysłać itp , NA PEWNO SIĘ NIE UDA pamiętajcie o tym .

  1. Ciemna schzofreniczna maso przestań wyzywać ludzi o debili, kamerką za 100 zł popukaj się w głowę i to mocno. Autorytet ezoteryczo duchowy się odezwał. Kamerką za 100 zł sfotografuj sobie krawędź płaskiej ziemi, naprawdę kto Ci ten kit kupi ? Jakim młotkiem trzeba być aby takie pierdoły pisać i wmawiać wszystkim że to prawda. Nikt nie sfotografował miliardem kamer i aparatów krawędzi płaskiej ziemi ale k..wa na Yotubie są filmiki co to pokazują :):):):):D
   MASAKRA !!!! Filmiki na YT prawdę Ci powiedzą 🙂 normalnie zryty dekiel masz. Wiesz że jest ponad 50 agencji kosmicznych mających kamery które mogą fotografować twoją durną facjatę z orbity i policzyć twoje szare komórki ? Wiesz że istnieją nie tylko aparaty ale możliwości obserwacji za wykorzystaniem spektroskopii, nadfioletu, podczerwieni, radiowej, radarowej, gamma…idt a ten człowiek pieprzy o kamerkach za 100 zł w satelitach 🙂 QŃ BY ZDECHŁ ZE ŚMIECHU. Szokujący jest upadek intelektualny ludzi z kręgów alternatywnych, wielbiciele Płaskie, Wypukłej, Płasko-Wklęsłęj, i Niebocentryzmu. Wielbiciele obciągania drutu z tlenków chloru i miedzi od Ke$$$ego, ofiary kontroli umysłu, ofiary kart ilumiantów…ale moi zdaniem OFIARY LOSU. Dajcie temu człowiekowi program w NTV biedak tak bardzo się męczy, aż pali do udowodnienia światowego spisku kamer za 100 zł, dajcie mu szansę na blok tematyczny idźcie na całość PROSZĘ !!!!

   //
   Nie będziemy tak radykalni jak Marek Podlecki z Monitora Polskiego aby banować temat i piszących, ale jako NTV nie podejmiemy tej kwestii. Nie podejmiemy, ponieważ nie ma to znaczenia dla bieżącej sytuacji. Nic od tego nie zależy czy przyjmiemy taką czy siaką koncepcję – dalej pozostają te same problemy, które tworzą te same kręgi jawnej czy ukrytej władzy. Więc wpuszczenie tematu płaskiej ziemi jest tematem zastępczym tak jak aborcja w Polsce. To ten sam mechanizm tylko na inną skalę.

   Voytek – [Admin]

   1. To był sarkazm, nie dałbym mu nawet tematu o okładaniu galzury.
    Nawet jeśli miałaby być płaska 🙂

  2. o czym ty bredzisz ? masz kompletne ograniczenie ? jaka kamerka za 100 zł ? idiota jesteś skończony ? to jest analogia do setek miliardów dolców euro wydawanych na loty kosmiczne , nawet jakby kosztowała dziesiec milionów to zaledwie procencik , napisałem wyraźnie że debile nie odnoszą się do faktów , skomentowałeś chuć jeden fakt ? dowód ? jesteś pospolitym manipulatorem , wyraźnie widać że chcesz kupę zrobić w alternatywnych stronach , zobacz jak sukcesywnie i zgodnie z planem opluwasz temat po temacie ,”” kontrola umyslu ” ty go na pewno nie posiadasz wiec się nic nie martw , obrzygałeś Tu już wszystkie alternatywne tematy ,nieprawdaż ! trolll +lowanie to twoja specjalność , nic na to nie poradzisz że pod kopulą nie masz nawet atrapy , i to cie dobija, bo jesteś okazem .

  3. (ofiary kontroli umysłu, ofiary kart ilumiantów…ale moi zdaniem OFIARY LOSU.) masz zdanie ? ale Ofiary nie mogą mieć !? mimo że los tak chcial ? Wszystkie Ofiary powinny z ciebie raczej zrobić ofiarę ze skutkiem natychmiastowym !!!

  4. albo to( Filmiki na YT prawdę Ci powiedzą) mi wystarczajaco dużo powiedzą , zaleczy kto i co tam ogląda widać jesteś poza zasięgiem !? zauważalnym że obrzydzasz każdemu YT , alternatywne portale , jednego tygodnia zrywałeś boki z jakiegoś portalu , a w niedługim czasie aby alternatywnie zabłysnąć i nabrać „nowych” sam podałeś identyczny link , ogulnie patrząc to szukasz miejsca gdzie mógłbyś się wgrysc i wtopić w środowisko , aby każdemu z osobna dołożyć a puzniej temat po temacie wykańczać i ośmieszać , o ile pamiętamy już tak kilka razy próbowałeś Liii+isiee .

Comments are closed.