Otwarte Forum Tematyczne – 6.02.2014

17. rozmowa Janusza Zagórskiego z Jarosławem Kasprzakiem z Wielkopolskiego Centrum Promocji Zdrowia o boreliozie w ramach Akademii Boreliozy.

18. rozmowa Janusza Zagórskiego z Jarosławem Kasprzakiem z Wielkopolskiego Centrum Promocji Zdrowia o boreliozie w ramach Akademii Boreliozy.

13 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 6.02.2014

 1. Kiedy juz, juz wydawalo sie ze przejdzemy do konkretow pada slowo klucz – INDYWIDUALNA, terapia musi byc INDYWIDUALNA, nie, to jest absolutnie niemozliwe by podac jakakolwiek metode leczenia dla mas, terapia musi byc indywidualna a o szczegolach kazdy pacjent, przepraszam klient, dowie sie w WIELKOPOLSKIM CENTRUM PROMOCJI BORELIOZY WRAZ Z KOINFEKCJAMI.

  O jakiej terapi ziolowej przeciwgrzybicznej mowa ? wrotycz, szalwia, piolun, orzech ? nawet tego nie mozna bylo powiedziec ? (to jest zasadniczo terapia na wyczyszczenie przewodu pokarmowego z candydozy ktora zasiedlla sie po terapii antybiotykowej …) A moze chodzi o Szczeć sukiennicza polecana w ksiazce „Naturalne leczenie boreliozy” ? Tego tez sie tu nie dowiemy. By wyzdrowiec musimy sie udac po INDYWIDUALNA diagnoze i INDYWIDUALNA terapie do CENTRUM PROMOCJI BORELIOZY.

  Informacja o leku na bartonelle ktory wzmaga bartonelle jest tak samo sensacyjna jak wciaz niekonkretna ale rozumiem oczywiscie czemu nazwa leku nie pada. Korporacje zrobilyby z „centrum” jesien sredniowiecza.

  Jak ktos zwidzow zna jakies sprawdzone metody to po prostu prosze o info. Na reklamowe pitu-pitu Pana Kasprzaka nie ma co liczyc

 2. … a w ogole ile zostalo nakrecone odcinkow ? Ile sezonow ? Ta telenowela bedzie emitowana tak dlugo az wszyscy zglosza sie do CENTRUM PROMNOCJI BORELIOZY ? Zastanowcie sie kto jest odbiorca tej audycji, na jakich emocjach żerujecie i do czego przykładacie reke !
  Wszystkim potencjalnie chorym polecam policzenie pieniedzy, kupno zappera (NIE WIEM JAKIEGO – to nie reklama) sobie do domu oraz wlasna edukacje, pomozecie sobie i rodzinie.

 3. Nauka w szkołach, uczelniach edukacji polskiej jest tylko i wyłącznie symbolem, jest zinfiltrowana m.in. lucyferiańsko-masońskimi regułami dla zniewolenia ludzi. Szkoła już nie uczy, ona każe i nakazuje aby system miał żywicieli i architektów do dalszej ewolucji i rozwoju kosztem innych. Rywalizacja społeczno-ekonomiczna dzieje się od dawna, kiedy cudzoziemcy zaczęli mieszać się z rdzennymi i dzięki temu narody zostały zwyrodnione na każdej płaszczyźnie. Przyszłościowcy wiedzą że wasze umysły, ciała mogą żyć własnym życiem jak nie dostaniecie elektro-bodźca z zewnątrz zaczynacie „chorować”. „Oni” doskonale o tym wiedzą, dlatego wszędzie jest elektronika i bioelektronika, całe wasze życie czytają was i wasze otoczenie. Może i to dla was jest wariactwo ale tak się dzieje, sami sprawcie to się przekonacie.

 4. Kochany Panie Januszu!
  NA LITOŚĆ BOSKĄ naucz się Pan WRESZCIE wymawiać poprawnie niektóre słowa,zwłaszcza,gdy są one w jakimś przypadku kluczowe. Takim słowem jest w tym przypadku słowo „borelioza” – nie boLerioza a boRelioza! Mało tego: jeszcze kilka tygodni temu częściej „trafiało się” Panu wymawiać poprawnie – teraz już nie da się Pana na tym przyłapać. Jest to RAŻĄCE ucho … i żenujące! W końcu pracuje Pan w mediach,jako dziennikarz,mam Pan stały kontakt z ludźmi…i co? Nawet nie zdaje sobie Pan sprawy ile Pan na tym traci. Błagam: zrób Pan coś z tym!!!
  Pozdrawiam.

 5. Do zielarza.
  Ja bym nie chciała żeby pan przy temacie boreliozy mówił jak mozna wyleczyć kandide np.,są od tego książki w księgarniach poza tym nie raz już chyba był temat poruszany na ntv,tak mi się wydaje.Cala terapia opiera sie głównie o zappery,reszta to tylko dodatki do tej terapii.

 6. Mam także, podobną uwagę, o jedno słówko chodzi
  ‚Tę boreliozę – a NIE: tą boreliozę. nie TĄ, lecz tę: beczkę, tacę, tę chorobę
  Nie jest to nawyk tylko panów prowadzących ‚akademię’, ale całego społeczeństwa polskiego, i wszystkich 99% także nawet prelegentów, profesorów
  MagSteR pisze: Jest to RAŻĄCE ucho … i żenujące!
  – – Też to słyszę, i inne, ale żeby KRZYCZEĆ od zaraz tak agresywnie: ‚rażące, żenujące!’? Czuć w tym (obym się mylił) jakąś…neurotyczność, może nerwicę natręctw… Może powinieneś się Pan przebadać (np. na kolonialną koinfekcję około-neuronową 😉

  Zielarz pisze: Kiedy juz, już/…/ ma co liczyc
  Interesujący zarzut…
  Myślę że znam odpowiedź, nie jestem jej pewien, ale spróbuję…naprowadzająco…
  Wiesz Pan jaka jest tu różnica między ‚klientem a pacjentem’? (Rozumiesz?….)

 7. Niektóre kmentarze są niepotrzebnie zbyt napastliwe. Wynika to pewnie ze złych doświadczeń piszących.
  Ja uważam tak jak pan Kasprzak, że każda diagnoza i każda terapia, zdecydowanie powinny być indywidualne. Jednak nie przeszkadza to aby wskazać widzom zioła i suplementy stosowane w boreliozie i koinfekcjach. Przecież każdy ma prawo leczyć się na własną odpowiedzialność.
  Najważniejsze w diagnozie i ustaleniu leczenia są kompetencje, uwaga i uczciwość osoby zajmującej się klientem (pacjentem). Jak jest w Centrum w Poznaniu, chyba w potrzebie będę musiała sprawdzić. Miała bym trochę pytań do pana Kasprzaka. Czy będzie taka możlwość zebrania pytań słuchaczy, może na zakończenie cyklu wykładów.
  Chciała bym przestrzec przed korzystaniem z usług Rewium w Warszawie na Chmielnej. Byłam tam w 2012 roku. Test Volla szybki, ustalenia zbyt ogólne. Odpowiedzi mętne, wykrętne, prymitywne. Myślę, że mieli zbyt wąski program diagnostyczny. Nie otrzymałam płyty z badania żywej krwi bo nie potrafili nagrać ! Poza tym jawny nacisk na kupno u nich bardzo drogich splementów.

  1. Chciała bym przestrzec przed korzystaniem z usług Rewium w Warszawie na Chmielnej.

   Raczej Revitum – sieć gabinetów w większych miastach, o mały włos nie znalazłem się u nich w Gdańsku, ktoś kompetentny zajmujący się/korzystający od lat z biorezonansu (od 15 zapperami0) przestrzegł mnie na dzień przed wyjazdem. Zainwestowali w drogie urządzenia, i niestety nie mają specjalistów do ich obsługiwania. Główną szefową bizneswoman tej firmy z potwornych bóli głowy wyleczył dopiero bioenergoterapeuta, do którego stała w kolejce, nie chciał jej przyjąć (wyczuł inne energie…), zdecydował się po naciskach osób trzecich zaprzyjaźnionych, czy po protekcji. Nie skontaktujecie się do poszczególnej placówki Revitum w danym mieście ani po podanym na www telefonie ani po mailu – wszystkie przekierowywane są do niej…do centrali w Warszawie

  2. ,,każda diagnoza i każda terapia, zdecydowanie powinny być indywidualne. Jednak nie przeszkadza to aby wskazać widzom zioła i suplementy stosowane w boreliozie i koinfekcjach. Przecież każdy ma prawo leczyć się na własną odpowiedzialność.”
   – – Wydaje mi się że w tych zdaniach występuje wew sprzeczność
   1.Same zioła (i picie 1,5 l wody) nic nie dadzą bez uprzedniego ‚wybijania’ biorezonansowego
   2.Jeśli diagnoza ma być indywidualna…to jaki sens jest podawać w NET nazwy dziesiątków ziół, suplementów, antybiotyków etc – przecież dla każdego coś innego (z własnego doświadczenia mogę podać kilka przykładów ziół antypatogennych: mięta pieprzowa, majeranek, piołun, ziele jaskółcze, wrotycz-nie ma w aptekach, samemu trzeba rozejrzeć po poboczach dróg. Do tego tzw nalewkę z ‚orzecha czarnego’. Jak chcesz je z sobą zmieszać-proporcje, jaka procedura zaparzania i picia i do której koinfekcji?… 🙂
   I za to wszystko (za podanie ich nazw i co za tym idzie: skuteczność) ma wziąć odpowiedzialność szanująca się, poważna klinika…

   1. „I za to wszystko (za podanie ich nazw i co za tym idzie: skuteczność) ma wziąć odpowiedzialność szanująca się, poważna klinika…”

    a wiec od poczatku zakladasz ze to reklama kliniki a nie NIEZALEZNY material ktory ma pomoc ludziom. Brakuje tylko napisu „Przerwa na reklame”

    Przy okazji dziekuje za informacje o ozonowaniu i occie – to sa konkrety.

   2. ‚a wiec od poczatku zakladasz ze to reklama kliniki a nie NIEZALEZNY material ktory ma pomoc ludziom’

    – uważam od początku że to, i jedno i drugie występuje razem. jedno nie istnieje bez drugiego. jak sama nazwa na załączonym obrazku wskazuje: WCPromocjiZ
    To działa we dwie strony, WCPZ promuje zdrowie ale jednocześnie (promuje, reklamuje) siebie. Jak chcesz to oddzielić?
    Zagadką pozostaje dla każdego ciekawego, chorego, klienta chcącego się zdiagnozować i porównać objawy jakieś występujące u niego
    to, czy WCPZ jest skuteczne, i dopiero wtedy okaże się czy autoreklama była uczciwa.
    Mówiąc za siebie, podtrzymuję to co już napisałem: Nie mam na razie powodów, żeby coś złego podejrzewać,czy nie wierzyć informacjom, licznym wywiadom w Ntv (zobacz ile ich jest, na www Jarosława Kasprzaka)
    Na razie jest to oczywiście wiara (może być 51, 60, 80 albo 99% ,jak kto woli-jak kto ma. Moja osobista sprawa na ile oceniam własną wiarę na dzień dzisiejszy). Tak naprawdę wiara, nawet najwyższa, transformuje się w wiedzę, pewność, dopiero po osobistym sprawdzeniu, doświadczeniu, zweryfikowaniu wszelkich danych,
    w tym przypadku na miejscu w Poznaniu, pozwoleniu sobie na przeprowadzenie na sobie diagnostyki lub terapii.

 8. Jest dobra metoda na boreliozę, niestety również niezbyt tania, ale skuteczna i sprawdzona to ozonowanie krwi.

Comments are closed.