Otwarte Forum Tematyczne – 6.05.2013

Na początku zapowiedź programu wieczornego, po której materiał zrealizowany przez NTV Warszawa, przypominający tragedię z przed 27 laty – wybuch w elektrowni atomowej w Czarnobylu.  W tej części rozmowa z Volodymirem Volczenko uczestnikiem akcji likwidowania skutków katastrofy czarnobylskiej.

Pierwsza część rozmowy z Volodymirem Szyriajevem – likwidatorem skutków katastrofy nuklearnej w Czarnobylu. Spotkanie zorganizowało Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne „Wspólna Ziemia” 23 kwietnia w Gdańsku., a materiał został zrealizowany przez ekipę NTV Gdańsk.

Danuta Anna Sharma dzieli się z nami swoimi przemyśleniami i informacjami po zakończeniu „Citizen Hearing on Disclosure”. Rozmowę przeprowadził Janusz Zagórski.

32 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 6.05.2013

 1. Witam
  Panie Januszu bardzo Pana szanuje i uwielbiam Pana program NTV ale na miłość boską niech Pan powstrzyma swoje Ego i pozwoli spokojnie wypowiadać się swoim zaproszonym gościom.
  Widzę, że bardzo brakuje Panu dawnych autorskich programów, w których wygadałby się Pan na maxa 🙂
  Z wyrazami szacunku

 2. @ciekawych
  linki:
  citizenhearing.org – przesluchania obywatelskie
  keyholepublishing.com – strona Richarda Dolan

  pozdrawiam serdecznie:
  danuta a.sharma – sharma108@gmx.at

 3. Cala ta konferencja jest bardzo grubymi nićmi szyta. Skoro dotyczy ujawnienia to jakim prawem wysłuchanie transmisji jest odpłatne. Śmieszne, widać bardziej zależy na pieniądzach i pozycji polityczno-społecznej niż na wyjawieniu czegokolwiek. Pieniądz dobry jest na wszystko. Dla mnie zawsze oczywiste było, że każda ryba psuje sie od głowy i wyznania politykow, naukowcow, duchownych i innych osob na tzw stołkach na temat innych cywilizacji są najmniej wiarygodne. To zwykłe przelewanie z pustego w prożne i wnaturzanie staruszkow czego to oni nie byli świadkami ale dopiero teraz mogą o tym mowić. Na świecie mamy miliony świadkow, ktorzy mowią o tym bez obawy o przyszłość. Nie ma sie co oszukiwać materialiści niczego nam nie wyjawią.

 4. Nie kastrujmy tak Janusza,
  bo straci swój naturalny entuzjazm i swobodę,
  niektórych rozmówców trzeba czasem konfrontować
  z faktami, niektórych trzeba trochę tęperować
  i innych pobudzać

  😉

  pzdr dla
  Pani Danuty

 5. ciekawostka – tępić czyli osłabiać ostrość
  temperówka – przyrząd do ostrzenia…

 6. witam-ja również miałem okazję oglądnąć ,ale z you tube duże fragmenty filmu -syriusz,ale w wersji angielskiej w którym to języku jestem cienki bolek ,i przy napisach posiłkuję się tłumaczem ,co nieskończenie wydłuża czas oglądania ,i wymaga cholernej determinacji. Gdyby pan mógł spowodować przekazanie w/w w wersji PL-byłbym wdzięczny. A swoją drogą znakomita większość filmu to składanka istniejących na you tube filmików powiązana bardziej lub mniej zgrabnie i puszczona. Natomiast b. zainteresowało mnie wspomnienie D.Sharmy o lotach na marsa naszych (ziemskich)maszyn nazwanych przez nią trójkątami ,które są rezultatem tzw. czarnego budżetu stanów,i że odbywa się to obecnie .Czy ma pan jakąś wiedzę na ten temat,i czy może się pan z nią podzielić. pozdrowienia. Ps. gdzie się podział mój ulubieniec p.nogal.

 7. @ Agnieszka

  oby Keshe okazał się zbawcą – a nie koniemm trojańskim NWO…

  „TAK – koniec tego paskudnego świata 3D z mechanizmami wyzysku ,ucisku ,tworzenia biedy ,niedostatku …strachu, bólu, choroby i za wszystko musisz płacić ..
  Tak otrzymasz inną propozycję życia .. bez podatków ,bez opłat za żywność i urządzenia domowe..
  Nie musisz już pracować ,by zarobić na życie – Będziesz robić TO CO LUBISZ.
  Dostaniesz jak zdążymy nieco pobaraszkować po staremu – co miesiąc „COŚ” jakby świadczenie pieniężne „Duża Kasa” jest zapowiadana…A system walutowo – finansowy nowy Bez MFW I Banku Rezerw Federalnych…a waluta zabezpieczona – w tzw. pokryciu w złocie …
  Kiedy to będzie … jutro za tydzień…. Ale na pewno będzie ..
  No sami widzicie Darmowa Energia już jest gotowa ….”

  Brzmi jak spełnienie alterglobalistycznych marzeń…
  Znając stały patent – Problem-Reakcja-Rozwiązanie, możliwe, że wiele
  informacji o funkcjonowaniu SYSTEMU ujawniali celowo, by oddolne ruchy
  antysystemowe zapragnęło twkich rozwiązań, jakie mają już technologicznie
  dawno rozpracowane.

  Pytanie brzmi – CZEGO
  Ci cudotwóry zarządają za wolną energię, wikt i opierunek…

 8. @Disclosure
  świetny link.

  Bardzo konkretna wypowiedź, byłego przedstawiciela Kanady.
  Mówi o gen. Corso, o wolnej energii i niemożliwości jej zstosowania
  przez głupi i niszczycielski system bankowy zachodniego świata.
  Wymienia trzy siostry CFR, komisję trójstronną (neoliberalno-banksterska mafia USA, UE i Japionii) jak i klub Bilderberg…
  konkrety poszły w eter…

  Tak myslę sobie, że ludzie w swej bierności zachowuja się bardzo rozsądnie.
  To taka mądrość pańszczyźnianych chłopów. Czy przyjdą cary, cesarze czy szlachcice i tak tartak spalą, spichlerze splondrują i wyonacą dziewice…
  Tak, że lepiej spokojnie się przyjrzeć, co z tego chleba urośnie…
  Bo już różne Maszowieckie, Kwaśniewskie i Tuski opowiadały co to za Japonia będzie…

  Tak i z obcymi, jeśli są to od dawna, a co dobrego z tego wyjdzie?…

 9. Wymienia w 13:o5 wypowiedź Davida Rockefellera na spotkaniu grupy Bilderberg:

  „Jesteśmy wdzięczni wydawcom Washington Post, New York Times, Time Magazine i innym wielkim publikacjom, których menadżerowie uczestniczyli w naszych spotkaniach i dotrzymali swych obietnic zachowania dyskrecji przez blisko 40 lat. Byłoby dla nas niemożliwością zrealizowanie naszego planu budowy światowego rządu, jeśli bylibyśmy w tym czasie przedmiotem zainteresowania prasy. Dziś jednak świat jest już dużo bardziej wyrafinowany i przygotowany do organizacji rządu światowego. Idea ponadnarodowej suwerenności elit intelektualnych i światowych bankierów jest z całą pewnością korzystniejsza od narodowego samostanowienia, praktykowanego w minionych stuleciach.”

 10. Cóż, spodziewałem się, że zamiast koncentrowania się na sprawie konspiracji autorów będą omawiane bliżej zagadnienia, które zostały poruszone na kongresie. A nuż, pojawiło się tam coś względnie miarodajnego, ciekawego zarówno dla przeciętnego odbiorcy jak również obeznanego z tematem. Oczywiście, niebagatelną sprawą była weryfikacja pod tym względem uczestników spotkania, którzy zabierali tam swój głos. A to czy byli oni sponsorowani, promowali swoje osoby, prezentowali dane postulaty jest sprawą ważną, aczkolwiek o innym charakterze. Ponadto z tą krytyką trzeba ostrożnie, bo całe wydarzenie może się rypnąć już na samym początku bez ingerencji dyżurnych sceptyków.

  Bynajmniej. W tym świecie miarą istotności tematu jest możliwość zarobienia na nim sporych pieniędzy. Jednakże, aby zaaranżować tego typu wydarzenie zwykle potrzeba do tego znacznych środków. Oczywiście kwestia ilu, na co miałyby być one przeznaczone itd. to już inna sprawa. Tak czy inaczej, mam nadzieję, że mimo zaistniałych kłopotów i animozji, coś się jednak da z tego wykrzesić…

 11. panie Januszu.. tak jak juz pisałem na forum inne medium. poleciłbym dużą ostrożność w głoszeniu tak jednoznacznych przemyśleń.. proszę tez pamiętać, ze w jakiś tam sposób kreuje pan tok przemyśleń młodych ludzi
  … mysle ,ze możemy podejrzewać to ,ze takie konferencje sa inwigilowane ,a przepływ informacji i kierunek ,w ktorym maja podążać zainteresowania nasze ,jest jakos tam wytyczany..
  … ale z drugiej strony ,nie mozemy tak jednoznacznie spoglądać na tą sprawę.. bo zagonimy sie sami „kozi róg”,- w klimacie.. jesli ktos nie zginie ,za głoszenie spraw zwiazanych z tematem ,bedziemy uwazali je za sterowane.
  3a pamietać ,że z tamtej strony pracuja najwybitniejsi specjalisci od manipulacji.. i jest mozliwosc ,ze nie podejmują zadnych działan, prócz rzucenia w srodowisku mysli pt” to podejzane ,ze on mowi tak oficjalnie i zyje” ,a reszte zrobimy sami… tak mozna zniszczyc kazdego..”tak naprawde nic nie robiąc”..to tak śliski temat ,ze nie ma co łamać sobie głowy nad tym, bo prawdy tak nie dochodzimy i nie opieramy sie na faktach tylko pomówieniach.. 3a wyrabiac sobie swoje zdanie..ale słuchac wszystkiego..nawet jak wydaje nam sie podejzane..bo predzej ,czy pozniej informacje sie weryfikuja w tak hermetycznym środowisku.. bo jesli pan spojzy na to w ten sposb ze byc mozzawsze cos tam sie dowiedziec mozna..nie wiemy przeciez wszystkiego..(z chin przsl.”głupi nie słucha nikogo, madry słucha nawet głupiego”)ale fakt ze 3a byc ostroznym i wazyc sprawe.. mysle ,ze podejżewać to ,ze takie konferencje sa inwigilowane ,a przepływ informacji i kierunek ,w ktorym maja podazac zainteresowania nasze ,jest jakos tam wytyczany
  … ale z drugiej strony nie mozemy tak jednoznacznie spoglądać bo zagonimy sie sami w taki „kozi róg”,- ze jesli ktos nie zginie za głoszenie spraw zwiazanych z tematem ,bedziemy uwazali je za sterowane.
  3a pamietać ,że z tamtej strony pracuja najwybitniejsi specjalisci od manipulacji.. i jest mozliwosc ,ze nie podejmują zadnych działan, prócz rzucenia w srodowisku mysli pt” to podejzane ,ze on mowi tak oficjalnie i zyje” ,a reszte zrobimy sami… tak mozna zniszczyc kazdego..”tak naprawde nic nie robiąc”..to tak sliski temat ,ze nie ma co łamać sobie głowy nad tym.. 3a wyrabiac sobie swoje zdanie..ale słuchac wszystkiego..nawet jak wydaje nam sie podejzane..bo predzej ,czy pozniej informacje sie weryfikuja w tak hermetycznym środowisko.. bo jak spojrzy pan na to w ten sposob ze ktoś chce go właśnie wykreować na takiego lidera, aby zamknąć temat w postaci 1 człowieka..planując później całkowitą dyskredytacje jego osoby w odpowiednim momencie co ułatwiło by na wiele lat zatkanie tuby ..a z drugiej str. jest byc możne potrzeba takiego człowieka ,który będzie mógł wiarygodnie poruszać sie w środowisku establishmentu ..bo tylko tak da sie cos w tej chwili wydrążyć w tej skale..co cokolwiek słowo lider by nie znaczyło.. to w samym środowisku jest raczej wiadomo kto ile pracy włożył… wiem ze pan dokładnie rozumie o co mi chodzi.. wiec zakończę myśl tak.. jesli sami będziemy sie dzielili ,to juz nikt nie jest potrzebny aby nas osłabić.. niech każdy draży skalę jak umie.. nie ma co sobie podkładać nog w drużynie w połowie drogi.. nie na tym chcemy sie przecież wszyscy skupiać..
  dużo dobrej energii życzę z całym szacunkiem dla pana pracy..
  grzesiek z krakowa

 12. przepraszam.. cos sie text zmultiplikowal 😉 i wkleil w srodek.. moja nie ostrożność,ze tego nie zauważyłem..hmm no nie wiem czy w takiej postaci ktos to w ogole zrozumie 🙂

 13. złożyłem ten moj powyższy post jeszcze raz..bardzo przepraszam ze nie zauważyłem jak zmultiplikowal mi sie wklejany text.. 😀

  ….panie Januszu.. poleciłbym dużą ostrożność w głoszeniu tak jednoznacznych przemyśleń.. proszę tez pamiętać, ze w jakiś tam sposób kreuje pan tok przemyśleń młodych ludzi. tak jak juz pisałem na forum inne medium.
  … mysle ,ze możemy podejrzewać to ,ze takie konferencje sa inwigilowane ,a przepływ informacji i kierunek ,w którym maja podążać zainteresowania nasze ,jest jakoś tam wytyczany..
  … ale z drugiej strony ,nie możemy tak jednoznacznie spoglądać na tą sprawę.. bo zagonimy się sami „kozi róg”,- ..bo jeśli ktoś nie zginie ,za głoszenie spraw związanych z tematem ,będziemy podejrzewali go o manipulacje.
  3a pamiętać ,że z tamtej strony pracują najwybitniejsi specjaliści od manipulacji.. i jest możliwość ,też taka ze nie podejmują żadnych działań, prócz zasiania w środowisku myśli pt” to podejrzane ,ze on mówi tak oficjalnie i żyje ..lub skad on to wie i skąd ma znajomości wśród służb..” ,a resztę zrobimy sami… tak można zniszczyć każdego..”tak naprawdę nic nie robiąc”..to tak śliski temat ,ze nie ma co łamać sobie głowy nad tym, bo prawdy tak nie dochodzimy i nie opieramy sie na faktach tylko pomówieniach.. 3a wyrabiać sobie swoje zdanie..ale słuchać wszystkiego..nawet jak wydaje nam sie podejrzane..bo prędzej ,czy później informacje sie weryfikują w tak hermetycznym środowisku.. bo jesli pan spojrzy na to w ten sposób ze ze ktoś chce go właśnie wykreować na takiego lidera, aby zamknąć temat w postaci jednego człowieka..planując później całkowitą dyskredytacje jego osoby w odpowiednim momencie ,co ułatwiło by na wiele lat zatkanie tuby ..a z drugiej str. jest byc możne potrzeba takiego człowieka ,który będzie mógł wiarygodnie poruszać sie w środowisku establishmentu ..bo tylko tak da sie cos w tej chwili wydrążyć w tej skale..co cokolwiek słowo lider by nie znaczyło.. to w samym środowisku jest raczej wiadomo kto ile pracy włożył… wiem ze pan dokładnie rozumie o co mi chodzi.. wiec zakończę myśl tak.. jesli sami będziemy sie dzielili ,to juz nikt nie jest potrzebny aby nas osłabić.. niech każdy draży skalę jak umie.. nie ma co sobie podkładać nog w drużynie w połowie drogi.. nie na tym chcemy sie przecież wszyscy skupiać..
  dużo dobrej energii życzę z całym szacunkiem dla pana pracy..
  grzesiek z krakowa

 14. @szary uwagi słuszne, ale forma ledwo możliwa do przełknięcia – jakbyś zaczytywał się Ulissesie :)))

 15. Nie mogę się dokopać do filmu dokumentalnego MIB – czy jest on dostępny w sieci ?

  //
  Jest na YT, szukaj dokumentalnego rosyjskiego materiału
  Voytek – [Admin]

 16. Dlaczego zablokowaliście dodawanie komentarzy pod „Refleksje po Citizen Hearing – Danuta Sharma 6.05.13”?

  W tym materiale ostro „pojechaliście” dr Greer’a oskarżając go o manipulacje, nieczyste zagrywki i jego rzekome próby kreowania swojego wizerunku kosztem innych. Zamiast wspierać całą ekipę działającą w USA tworzycie podziały, niestety ale nie da się nie zauważyć ze w środowisku UFO są one spore.

  Gdzie jest miejsce na polemikę? Blokowaniem komentarzy tracicie na wiarygodności.

  Minus dla NTV.

  //
  Przecież napisałeś komentarz. Zablokowane jest tylko na YT, głównie ze względu na 99% wulgarnych i niemerytorycznych wpisów.
  Voytek – [Admin]

 17. Tak samo jest z Biblią zostały znalezione zwoje z nad można martwego z przed 2000 tyś. lat i okazał że wszystko jest w Biblii dobrze przetłumaczone i wszystko się zgadza, nie ma żadnych problemów z kopiami właśnie dzięki tym archeologicznym odkryciom, można było porównać czy wszystko się zgadza więc P. Janusz przesadził i to na maxa, że ewangelie miały by jakiś problem z kopistami, że coś było by nie tak, to już zostało sprawdzone i to dawno i wszystko się zgadza, ale po takiej wypowiedzi p. Janusza widać, że niema pojęcia o Biblii i o jej tekstach, wystarczy znać Gerke lub hebrajski, żeby mieć dostęp do rękopisów oryginalnych z przed 2000 tyś. lat.

  POLECAM TEN DOKUMENT !
  Qumran – Zwoje znad morza Martwego
  http://www.youtube.com/watch?v=A7U9lgO3_TM

 18. gosc mowi po rusku, ze jest lekarzem ,a baba tlumaczy dwa razy ,ze jest piekarzem .Dobre.Ale wywiad ciekawy ,pozdro.

 19. Jeśli ktoś namierzył linka do tego filmu o więzieniu dusz przez istoty reptiliańskie (ewentualnie przez Archonów), o którym mówiła Pani Danusia, to proszę go tu wstawić. Ona nazwała to jakoś tak „Zelenhost” – wpisywałem to w różnych wersjach w wyszukiwarkę, ale nie pojawił się interesujący mnie wynik, więc pewnie złych słów użyłem.

  Nie krępujcie Janusza za to, że lubi sobie pogadać !!! I tak usłyszymy to co mamy usłyszeć.

 20. @Tom242

  Chodzi o „The Host” – film Andrew Niccol z marca 2013 roku.
  „Seelen” to niemiecki tytul tego filmu.
  Warto obejrzec!

 21. James Bartley napisał: „Teraz weź, przyjrzyj się bliżej społeczności badań UFO i zauważ, jak wielu badaczy ma powiązania – rodzinne lub osobiste- z Wojskowo / Wywiadowczą społecznością albo przemysłem lotniczo/obronnym. Lista nie ma końca. Niektórzy z tych, którzy lubią grać „wielką naukową szychę” mocno opierają się na swojej przeszłości w wojsku lub wywiadzie, jak gdyby służyło to, jako rodowód ich wiedzy o UFO.”

  przyjrzyjmy mu się „byłym biednym kongresmenom”….

  Senator Gravel enlisted in the U.S. Army (1951-54) and served as special adjutant in the Communication Intelligence Services and as a Special Agent in the Counter Intelligence Corps. He received a B.S. in Economics from Columbia University, New York City, and holds four honorary degrees in law and public affairs.
  Senator Gravel powiązany z wojskiem i służbami wywiadowczymi CIA

  Kongersmenka Lynn Woolsey jest członkiem Committee on Science, Space and Technology…a co za ty idzie (UWAGA) komisja ta ma kontrolę nad NASA, FEMA itp. czyli kontrola nad informacją o przestrzeni kosmicznej. Jest na oczywiście na oficjalnej liście członków.

  Kongresmenka Carolyn Kilpatrick, sprawa prosta ja jak włos mongoła ….United States Air Force Academy w latach 2003-2007 pracuje dla NASA.

  Kongresmenka Darlene Hooley członek Committee on Science, Space and Technology czyli j.w kontrola nad NASA, odpowiadał min za budżet dla NASA.

  Kongresmen Roscoe Bartlett członek Science, Space and Technology czyli j.w kontrola nad NASA. Przez 20 pracował jak naukowiec i inżynier w programach badań i rozwojów wojska i NASA. Przewodniczący „Tactical Air and Land Forces Subcommittee of the House Armed Services Committee” czyli czegoś o nazwie mniej więcej Przewodniczący Podkomitetu Sił Lądowych Sił Zbrojnych oraz Sił Powietrznych i jest odpowiedzialny za budżet Departamentu Obrony. Lista jest bardzo długa.

  Kongresmen Merrill Cook analityk Arthur D. Little, Inc część militarnego kompleksu przemysłowego zajmuje się min. programem nuklearnym USA, oraz masą innych spraw związanych z przemysłem militarnym.

  Tak to wygląda w wielkim skrócie i ci ludzie niby maja ujawnić tajemnice UFO ? Ci sami co odpowiadają za przemysł obronny, za NASA, wszyscy są powiązani z wojskiem i wywiadem…jak pisał Bartley to artyści dezinformacji. CI LUDZIE NICZEGO WAM NIE UJAWNIĄ ! To ściśle kontrolowana manipulacja wszystkim co tylko możliwe w tym temacie.

  (cytat)
  „Disclosure Project to projekt badawczy zajmujący się w pełni ujawnić fakty na temat UFO, pozaziemskiej inteligencji i zaawansowanych systemów energetycznych i napędowych. Mają zeznania ponad 100 rządowych, wojskowych i wywiadowczych świadków w aktach znajdują się świadectwa i ich bezpośredni świadkowie, osobiste doświadczenia z UFO, ETS, i technologiami. Rządy tuszują i starają się trzymać wszystkie informacje w tajemnicy. Istnieją setki innych osób, którzy byli świadkami podobnych zdarzeń.” (koniec cytatu)

  To ja się pytam bo czuć schizofrenią poznawczą….”Mają zeznania ponad 100 rządowych, wojskowych i wywiadowczych świadków” to czemu płaczą że „Rządy tuszują i starają się trzymać wszystkie informacje w tajemnicy.” To co ? Rząd wszystko zataja i nie ujawnia to organizują „Ujawnienie” opierając się ścisłe na organizacjach rządowych i wojskowych świadkach…aby co ? zrobić ? I…nic wam się nie zgadza ? Nadal wszystko jest ok ?

  Drugie dno Projektu Disclousure Greera

  http://www.unexplained-mysteries.com/forum/index.php?showtopic=78477

  Ilość zgromadzonych informacji bije na alarm, ostrzegam przed pozytywistycznymi ideami Greera, człowieka namawiającego do medytacji w miejscach mocy „wirów” energetycznych podczas polowania na UFO. Bartley ostrzegał przed ludźmi mającymi cokolwiek wspólnego z UFO i zajmującymi się jednocześnie „rozwojem duchowym” Powinniście zrozumieć że istnieją znaczne podobieństwa między dezinformacją stosowaną przez wojsko i tą stosowaną przez obcych. Całość jest nastawiona za zaciemnianie pełnego obrazu związanego z Uprowadzeniami, okaleczeniami zwierząt i ludzi, zaginięciami ludzi i współpracą w ramach projektów MILAB.
  Dziwi mnie fakt że tak bardzo ludzie ufają tego typu projektom.”Ujawnienie” wierząc że Rząd który to organizuje, agencje wojskowe, agenci wywiadu chcą czegoś dobrego ? Od kiedy?

  „Projekt Ujawnienie” jest pełen dezinformacyjnych czynników CIA promujących inwazję E.T.!! oraz militaryzację kosmosu. Greer powiedział w wywiadzie radiowym że „Obcy są nam niezbędni do zachowania światowego pokoju”.

  Jak wygląda światopogląd pożądany przez Greera ? poniżej macie pożądany wynik zwany rozmyciem tematu bagatelizując negatywne aspekty. Wg niego nie ma złych obcych…bez komentarza…

  Tyle lat tłumaczenia jak krowie na rowie czym są Rządy, ci sami ludzie co nie chcą ani słowa pisnąć o Księżycu i Apollo, ci sami co chcieli (i nadal chcą)wprowadzić ACTA. To samo wojsko co wymordowało 2, 5 miliona Irakijczyków…nie chcąc nawet powiedzieć prawdy że Irak nie posiadał broni jądrowej…itp…itd…

  Ci ludzie mają ujawnić Prawdę o UFO? Skąd bierze się to myślenie ?

  Tacy ludzie jak:

  Richard Boylan
  William Cooper
  Stanton T. Friedman
  Steven Greer

  Są (byli jak Cooper agentami wywiadu) i dezinformatorami, lub „nosicielami”. Jest ich o wiele więcej niż wam się wydaje.

  Całość „projektu ujawnienie” przypomina mi dyskusję na „prawami seksualnymi dzieci” „próby legalizacji pedofilii” kiedy ilość pedofilów w kręgach rządowych jest przerażająca, wiadomo że CIA i rządy są mocno umoczone w projekty kontroli umysłów MILAB, MK-ULTRA, Monarcha które zaczynają się od pedofilii jako czynnika niezbędnego do dalszych projektów…Czyli dyskusje modelach samochodów jakimi posługuje się mafia…bez wnikania tego czym się zajmują tak naprawdę. To nie jest „Projekt Ujawnienie” tylko „Projekt Zaciemnienie”

 22. Oni są, czy ich nie ma ?
  a któremu z nas szaraczków to wiedzieć ?
  Ja wątpię, a ja nie wiem, ale chętnie przykładam ucho czy oko tu czy tam..
  Sceptyk od urodzenia we własnej istocie tutaj, teraz skrobie.
  Czy ktoś odważy się, aby to we mnie zmienić ? 🙂
  Dzięki Krzysztof za wrzutkę; poproszę częściej.

  Jak napisałam wcześniej na forum–nastał czas łapania ‚złodziei’, bądź zwąc inaczej- czas demaskowania demaskatorów.

 23. ..tak przepraszam za to.. skopiowałem swój text aby wkleić tu swoją myśl z innego forum..i nie zauważyłem ze sie zmultiplikowal..bardzo przepraszam.. starałem sie to naprawić wpisem poniżej… na prawdę przepraszam..sam zobaczyłem jak to wygląda dopiero jak zatwierdziłem..A swoją drogą przy tej okazji pomysł dla Moderatora strony.. bardzo by sie przydał przycisk „usuń” lub przynajmniej „edytuj”..pozdrawiam
  grzesiek szary kraków

 24. adw „redmuluc”
  jest taka możliwość ze wszystko lub większość tego co napisałeś zgadza sie z rzeczywistym stanem rzeczy.. (wszystko jest prawdopodobne) tylko czytając twoj kom. zastanawiam sie czy na tym etapie kiedy większość populacji ludzkiej w ogóle nie ma pojęcia ze „..oni tu są” :P>>
  jesli pozwolisz to ja mam takie przemyślenia..
  niech wyjdzie wszystko ..w takiej czy innej formie..manipulacji czy czystej prawdy..ważne aby ludzie (,po za kręgiem zainteresowanych) dowiedzieli sie ze wogóle jest taki problem.. zeby uwierzyli…. a zaraz potem ,przyjdzie czas na weryfikacje tego co wiemy i od kogo… ja bardzo wierze ,ze na świecie jest tak duzo ludzi ,którzy także zajmą sie wgłębianiem i rozpracowaniem manipulacji…ale najpierw niech w ogóle dowiedzą sie że jest problem,,dlatego uważam za słuszne uważanie w środowisko samym na to co od kogo wiemy i śledzenie sytuacji..ale na tym etapie bez wstrzymanie wojny…bo to jak w pokerze…jesli na samym początku wykładasz karty na stół ..nie możesz wygrać i nie jesteś dobrym graczem.. tak jak ty uważam ze 3a miec na oku wszystkie możliwości..ale nie poznasz tych możliwości i nie zaobserwujesz wszystkiego co sie dzieje w środowisku jak od samego początku będziesz wykładał karty..(choć moze tak bylo by naj uczciwiej..ale na pewno ,w strategii jest to błedne posunięcie, lekceważyć sobie „przeciwnika” lub zrażać kogoś w swojej drużynie na podstawie samych domniemań.. bo przecież nie wiesz a ni ja nie wiem jak jest tak naprawdę..to tylko spekulacje i poszlaki..a ludzie nawet w wojsku to tylko ludzie i tak jak ty maja prawo do błędów i naprawiania błędów)a jesli nie to i tak wyjdzie kiedys..itp i td..

 25. @szary … to co chce powiedzieć…

  http://davidicke.pl/forum/james-bartley-wywiad-z-karen-hybrydowa-infiltracja-t11765.html

  W tym wypadku gadanie o UFO kiedy następuje wyparcie ludzkości z jej całkowitym przejęciem, postępującą hybrydyzacją…całość przypomina już film „Oni żyją” lub „Host”
  …a nie „Bliskie spotkania”… w tym wypadku to nie poker…przegraliśmy wojnę bo nawet nie wiedzieliśmy że ją musimy stoczyć…dlatego uważam że środowisko ufologiczne to zabawa dla przedszkolaczków. Nie mówię to u żałosnych szarych ludzikach …mówię tu o wrogu który potrafił wszystko zaplanować w czasie, przewidzieć każdą reakcję w wirtualnych alternatywnych rzeczywistościach…

  walczymy ze świadomością ula…teraz wyobraź sobie jak grać ze świadomością ula w pokera ?
  http://davidicke.pl/forum/james-bartley-reptilianie-zrozumienie-swiadomosci-ula-t12006.html

  cytat
  „Wszystkie te informacje ze środowiska New Age Ufo służą jako literacka wersja tego, co nazywam „Programowanie MTV.”

  Długoterminowy wpływ metafizycznej myśli New Age na świadomy i podświadomy umysł w Teatrzyku lalek (Muppet Show) jest dokładnie taki sam, bo tam spędzają całe dnie na metafizycznych abstrakcjach i filozofii- zamiast tego co dzieje się w prawdziwym świecie fizycznym – tracąc to, co wojskowi piloci nazywają „świadomością sytuacyjną”. Stają się zagubieni w duchowej mgle będącej ich własnym wytworem.”
  koniec cytatu

  Obcy chcą utrwalić swoją wiarygodność…wojsko nie ma jakiejkolwiek kontroli nad obcymi, nie ma też jej Rząd USA czy inne. Ludzkość nie jest już w stanie zrozumieć tego co się dzieje, dlatego nie obchodzi mnie przekonywanie lemingów czy oponentów będących częścią gadziego umysłu ula.

  Kontrola Umysłu to klucz do wszystkiego…a walka duchowa jest kontrolą umysłu i każdy z nas musi tę walkę stoczyć sam.

  Nasza sytuacja przypomina zabawy w chowanego gdy płonie las i trzeba ratować swoje życie. Pozytywistyczna dezinformacja polegająca na spłycaniu problemu poprzez rozmycie zagrożenia jest jedną z ich taktyk. Nie ma co się bawić w przekonywanie i dawanie dowodów idiotom, strata czasu na jaką nie możemy sobie pozwolić. No ale to wasz wybór.

  Co to znaczy mieć na oku „wszystkie możliwości „? to zwykłe całkowite rozproszenie uwagi i nic więcej. Trzeba się skupić a nie łapać kilka strok za ogon.

 26. na ten post na forum DI ciekawie odpisał hakun – ale niestety wymaga pogłębionej i raczej indywidualnej analizy

  w twierdzeniach Bartleya jest tyle samo prawdy i fałszu co w twierdzeniach:
  na listach Macierewicza i Wildsteina są sami TW /na listach Macierewicza i Wildsteina nie ma żadnych TW

  cytat z Bartleya „Monografia ta, jest poświęcona lepszemu zrozumieniu zbiorowej świadomości Roju/Ula, który jest głównym źródłem Reptiliańskiej propagandy i dezinformacji. ”

  nie wie czy to błąd w tłumaczeniu ale wyszło dość dziwnie – zbiorowa świadomość Roju jest źródłem propagandy? jeśli tak, to cd jest bardzo pożądany

  cytat z Bartleya „Aspekt Reptiliańskiej zbiorowej świadomości ula, którą teraz ujawniam, jest próba ukazania jakiejkolwiek poważnej idei o naturze gadziego panowania jako nic więcej niż fanatycznego „fundamentalizmu chrześcijańskiego.” To ostatnie, jest jak mantra skandowana przez świadomość roju.

  Będę ujawniać inne aspekty świadomości ula, więc czytelnik nie będzie miał trudności z rozróżnieniem osób przynależących do roju od „duchowo czujnej mniejszości”.

  Zrozumienie Świadomości Ula jest nieocenione podczas próby określenia „aktywów”, które są używane przez gady w celu promowania ich agendy globalnej kontroli i zniewolenia duchowego. Jak zobaczymy, aktywa w społeczności akademickiej są fundamentalną częścią gadziej machiny propagandowej. ”

  czekam aż rozwinie ten wątek nieco bardziej przejrzyście
  choć nie ukrywam, że trudno mi się pozbyć odczucia towarzyszącego nie od dzisiaj , że Bartley pisze o …. sobie, a jego język emocje doskonale są kopiowane w umysłach także badaczy FENOMENU REPTILIAN w Polsce, co … potwierdzałoby empirycznie opisywane przez niego działanie zbiorowej świadomości Ula/ Roju

  cytat z Bartleya „Mówiłem to już wcześniej i powiem to jeszcze raz: Po prostu musimy rozpoznać, kiedy te gadzie Aktywa są pośród nas i kiedy wyrzucają swą toksyczną propagandę i filozofię.”
  TUTAJ ZDECYDOWANIE ZALECAŁBYM UŻYWANIE LUSTRA, a Ludzie są lustrami (według Tolteków).

  Cały temat wymaga spokojnej analizy i powstrzymania się z pochopnymi wnioskami. Te bowiem od razu szukają zaczepienia w umysłach nie wyłączając umysłu kolektywnego.

Comments are closed.