Otwarte Forum Tematyczne – 6.06.2017

W studio NTV gościmy Dorotę  Solegę, etnologa z Fundacji Watra oraz Adama Nowaka, prowadzącego rozmowę. Głównym tematem jest słowiańskie Święto Stado oraz kultura, obrzędy i tradycja Słowian.


Druga część rozmowy z Andrzejem Bazgierem w ramach jego cyklicznego programu „Warianty Rzeczywistości”. W tej audycji Andrzej kontynuuje omawianie aspektów związanych ze sztuczna inteligencją.


Ciąg dalszy rozważań nad tematem Ciemnej Materii w wydaniu Pawła Góralskiego.
Więcej na http://pomylki-einsteina-i-nie-tylko.pl/


92 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 6.06.2017

 1. Divine Mother: https://www.youtube.com/watch?v=-uSV9nqNHPw – doskonały utwór do medytacji/modlitwy/wizualizacji, który dodatkowo, w 8:55, zawiera FUNDAMENTALNIE WAŻNY PRZEKAZ dla całej ludzkości, na przyszłość.
  Pokazany jest on w sposób symboliczny, ponieważ symbole łatwo zapadają w pamięć, więc zapamiętajmy, że stanowimy JEDNOŚĆ WRAZ ze ŚWIĘTĄ MATKĄ ZIEMIĄ, z którą fizycznie jesteśmy połączeni, chociaż możemy nie zdawać sobie z tego sprawy.
  Mechanizm tego połączenia jest prosty i czas go sobie przypomnieć.
  Opiera się na prostej fizyce, gdzie każdej (naszej) akcji odpowiada reakcja (ze strony natury), równa co do wartości, lecz przeciwnie skierowana.

  Jesteśmy WSZYSCY nierozerwalnie „powiązani” wspólnym losem, podobnie, jak „paciorki różańca”, a im większy staje się ten nasz „żywy różaniec”, który wspólnie tworzymy, tym silniejszą MOC oddziaływania na ZMIANY wspólnie posiadamy.

  Fizykę ZMIAN najprościej (chyba) można uświadomić sobie i zrozumieć, kiedy wykorzystamy w tym celu terminologię komputerową:
  Wszech-ŚWIAT nieustannie UPGRADE-uje się, czyli nieustannie AKTUALIZUJE swój stan fizyczny, dostosowując go do aktualnego stanu naszej świadomości zbiorowej.
  A więc, jeśli zmienia się nasza świadomość zbiorowa – to automatycznie wszelka fizyczność dostosowuje się do naszego aktualnego stanu świadomości zbiorowej i tu nie ma żadnych ograniczeń, poza tymi, jakie SAMI SOBIE NARZUCAMY.
  Np. w miejscowości Almolonga: https://www.youtube.com/watch?v=0pSjXQ9aWzI – społeczeństwo dokonało tak wielkiej zmiany, będąc zupełnie nieświadomym tego, co robi, że naukowcy nie potrafili tego nijak racjonalnie wyjaśnić. Ale to „mały pikuś”, w porównaniu z tym, czego dokonamy w Polsce, a następnie w skali globalnej, kiedy tylko przypomnimy sobie „jak to się robi”, czyli know-how stwarzania, które zostało „zdeponowane” w podświadomości ! 🙂

  STAN FIZYCZNY ŚWIATA JEST LUSTRZANYM ODBICIEM STANU DUCHOWOŚCI ZBIOROWEJ – ŚWIADOMOŚCI ZBIOROWEJ
  stąd stwierdzenie:
  21 WIEK ALBO BĘDZIE DUCHOWY ALBO GO WCALE NIE BĘDZIE

  Ta nieustająca aktualizacja, dostosowująca fizyczność do stanu świadomości zbiorowej, dokonuje się z prędkością światła rozumianą, jako CZĘSTOTLIWOŚĆ. Ruch liniowy ciągły nie istnieje, więc przyjmowanie prędkości światła, jako prędkości w ruchu liniowym ciągłym, jest błędem i stąd też błąd w myśleniu, że prędkość światła jest największą prędkością, jaka istnieje. Ciągłość ruchu jest ILUZJĄ którą tworzą kolejne „stany teleportacyjne” zmian, dokonujących się z prędkością światła, które są NATURALNYMI i nieustającymi stanami fizycznego istnienia. Dlatego nie ma np. potrzeby, aby obiekty „rozbierać na czynniki pierwsze”, żeby móc je teleportować, ponieważ teleportowanie jest procesem naturalnym, na którym opiera się ruch. Pozostaje TYLKO nauczyć się, jak DOWOLNIE ZMIENIAĆ LOKALIZACJE docelowe, pomijając przy tym dowolnie duże zakresy lokalizacji pośrednich.
  Tak więc prędkość światła, to TYLKO zakres częstotliwości, dlatego w eksperymentach wychodziło, że jest to prędkość nieprzekraczalna, ponieważ błędne było samo założenie, że ruch obiektów jest ruchem liniowym, ciągłym.
  To właśnie ta prędkość/częstotliwość aktualizowania się kolejnych zmian stanów teleportacyjnych, tworzy ILUZJĘ obiektów stałych, solidnych, tworzy iluzję stałości, jakby w ogóle nic się nie działo.
  Dlatego to od nas samych zależy, jak będzie nam się dalej żyło na naszej planecie

  MIŁOŚĆ ROZWIĄZUJE WSZELKIE MOŻLIWE PROBLEMY – POKOCHAJ ZMIANY
  🙂

 2. Gaja pisze:
  5 czerwca 2017 o 08:15
  sesia Albo nauczymy się „obsługi ” Matrixa , bez bez czynienia przy tym szkody sobie i innym – albo będziemy nadal cierpieć i na to cierpienie skazywać również innych .

  Nic z tego ,nie będziemy uczyć się żadnej obsługi matriksa czyli tego waszego syntetycznego absolutu,uniwersum,boga. Ta struktura zostanie wyłączona jak komputer od sieci. Nie może dalej istnieć ta wasza wynaturzona pozbawiona empati egzystencja. Bardzo wyalienowane macie ego,ochydne, podczas gdy wokoło tyle cierpienia wy pieprzycie że to winna cierpiących i radośnie wpisujecie na forach że życie jest piękne. Syntetyczne hybrydy zastygacie w tych waszych medytacjach jak wtyczka blendera w kontakcie ,zasysacie energię ziemskiego cierpienia i pieprzycie o wibracjach miłości.
  KONIEC Z TYM !

   1. Gaja tym razem posune£as się za daleko OBRAŻAJĄC MNIE, WYZYWAJĄC OD PROSTAKÓW .
    Czy to twoja WYSOKOWIBRACYJNA BOSKA ISTOTA I BEZWARUNKOWA MIŁOŚĆ się przejawiły ?
    A może styki się przepaliły i system failure ??
    W każdym razie maska opadła z ciebie Gaja po raz kolejny i ukazało się twoje prawdziwe oblicze .
    Kiara pisze : ” TRZEBA ODKRYĆ PUBLICZNIE NA SZEROKĄ SKALĘ WSZYSTKIE OSZUSTWA, WSZYSTKIE MANIPULACJE , WSZYSTKIE KŁAMSTWA I WSZYSTKIE PÓŁPRAWDY.”
    Tak , to podstawa , maski musza opaść i opadają .
    I jeszcze Gaja , następnym razem jak się posuniesz do ataku energetycznego na mnie to wróci do ciebie zwielokrotniony .Tyle na temat .

   2. AnonYm Prześledź może ponownie naszą rozmowę i zastanów się nad tym , kto kogo pierwszy zaatakował . A jeżeli nie jesteś zdolna do takiej refleksji – to wal nadal kijem w lustro wody , w którym widzisz własne odbicie i oskarżaj przy tym innych o czyny niepopełnione . Wbij sobie wreszcie do głowy , że ten kto zrozumiał naturę rzeczywistości , nigdy nie atakuje innych .

   3. AnonYm Niebo jest stanem umysłu , czego większość ludzi nie chce po prostu zrozumieć .Dlatego będą tu przychodzić tak długo , aż wreszcie to zrozumieją .

   4. a jak już zrozumieją że stan umysłu powinien się odzwierciedlić jeśli nie jest nieprawdziwy to wtedy co? nie dla psa kiełbasa i już nie będą tu do nieba przychodzić? żeby przypadkiem piło nie miału tu wjazdu później?

  1. AnonYm Z takim zrozumieniem/ postrzeganiem rzeczywistości i zwykłym prostactwem , to pojedziecie za Maćkową gruszkę 🙂

  2. Też kiedyś cierpiałem,dopóki zadałem sobie pytanie, kto cierpi????. Kto kreuje to cierpienie????ten chaos,tą psychiczną nędze????Ku mojemu zdziwieniu zaobserwowałem fałszywy stosunek do cierpienia, który jest główną przyczyną cierpienia. Stworzyłem nowy stosunek z tym co cierpiało.Stosunek pełny Prawdy i Miłości. Wyszedłem z potworn-EGO smutku, męki,cierpienia i chaosu tego świata. W rezultacie przyszło rzeczywiste ,nieustanne odkrywanie samego siebie.
   WOLNOŚĆ………………………

   1. kiedyś będzie szła wielka grupa ludzi pewną drogą, będą sobie rozweselać drogę śmiechem, niektórzy będą nucić… i spotkają pewnego kudłatego acz nagiego jogina siedzącego już na własnym kamieniu a w palcach obracającego kamyk dobrze go pamiętam. powiemy choć z nami! o wy tacy owacy usłyszymy. ale dobrze kiedyś zejdziesz z tego kamienia bo zobaczysz większy kamień o jakim ci kamyk opowie 😉

   2. po co cierpieć, jak można być Wolnym… w woli czyli wyborze, my stanowimy o tym czy cierpi dusza, bo z ciałem to czasem niemożliwe… Qcyp, potrafiąc rozróżnic cierpienie, od braku cierpienia, dajemy tym do zrozumienia, o naszej sile, ale trzeba uważać, bo brak cierpienia, doprawdza też do szaleństwa, to od braku cierpienia są dyktatorzy, i rózne tym podobne wojny 😛 badz ostrożny… 😛 🙂

   3. można też niewyobrażalnie cieszyć się, że jest się Wolnym i to chyba tyczy się Ciebie 🙂 🙂

   4. Nie nie myślę tak. Po prostu sobie ulżyłem,zanim nadejdzie Wielki Lekarz i zacznie leczyć choroby?

   5. Qcyp
    prawdziwie wolny człowiek
    nie zniewala/ nie podporządkowuje innego
    nie manipuluje w celu osiągnięcia korzyści
    nie wywyższa się ponad innych

    nie^wolny lubi/chce mieć niewolnika

   6. to nie do końca możliwe tomek by być całkowicie wolnym w tym świecie bo wszyscy jedziemy na tym samym wózku jaki coraz szybciej się kręci przez głupców gdzie albo wszyscy będziemy na prawdę wolni albo nikt do końca nie będzie wolny…

    ale warto mieć chociaż jakąś ostoję, i przystań by nie dać się zwariować i mieć siłę go wyhamować a nawet nawrócić 😉 w sens czego wierzę

    https://www.youtube.com/watch?v=PL8IPtDhwQQ 🙂

   7. sesiu, miejsce w którym mamy swój Azyl, rzeczywiście jest wolnością, gdzie nasze serca, czują się bezpiecznie, wolność z drugim człowiekiem jest przez miłość, a czy jest wolność w świecie, tak jak piszesz nie ma. Możesz iść na ulicy i nie jesteś pewny drugiego człowieka, o wolności mówi się, że jak się ma właśnie jakieś miejsce do którego można pójść, to czujemy się wspaniale, zazwyczaj jest to bezludne miejsce sam an sam z samym sobą… więc jaki wniosek, że jesteś wolny gdy jesteś sam, masz czas na przemyślenia w miejscu przeważnie pięknym gdzie czujesz się dobrze, ja tak mam przed snem… w moim łóżku, i każdy myślę przed snem czuje błogość, ciekawość następnego dnia, Wolność Tomku w Swoim Domku. Jednak niekiedy nie ma się domu, domem jest świat, noclegownia, zagubiony w świecie szukasz, doznań, siebie miłości, lub chcesz naprawiać świat, nie oszukujmy się z domu nie naprawimy świata, bo nikt nie słucha tych co w domu snują nawet najlepsze doznania o świecie, bierze się to pod uwagę, np u nas słowa Kiary, Gaji, Kalinki czy Twoje, jesteścię bardzo mądre dziewczyny, ale czy nie czujecie się wykorzystywane? Zobowiązane, do ciągłego literkowego naprawiania świata??? Ja tak się czułem czuje nawet… kręci mnie pisanie tutaj, bo czuję się ważny kochany, ale o ile ważniejszy będę się czuł, jak ktoś z Was lub obcych mnie przytuli, i powie, masz rację, można naprawić świat, bo my tutaj tylko przekonujemy, mamy macie w sumie Wy w zanadrzu niezwyczajną mądrość i lekkość życia, poświęciliście się NTV, w zamian za poklepanie po plecach i ja też… to jest nasze życie… (w NTV) żyć jest pełno, jest setki miliony chwil w tym życiu, starajmy się z nich korzystać. Bo nawet jak nic nie dajemy tutaj dajemy swój czas, czytamy siebie na wzajem i ooo właśnie co chciałem powiedzieć jan piotr, nie złość się na shado , pozwólmy być kazdemu jaki chce, ona nie chciała zle, ona nie dogryza, nie patrzmy tak na to dogryzanie w cudzsłowie, bo ja zawużałem u shado, że mówi co myśli a to jest sztuka, ale wrócę do wolności, gdy masz pod kontrolą swoje myśli, swoje reakcje można powiedzieć, że dążysz ku wolności….. reakcje są jak najlepsza recepta na opanowanie wszystkiego, bo być opanowanym, czyli znając swoje reakcje, jesteśmy pewni że potrafimy Kochać, i My wybieramy Kogo/co Kochamy, i czasem miło być zaskoczonym, jak za chwilę będzie sesia, że można usłyszeć że i My jesteśmy Kochani przez Kogoś. Kocham Cię Sesia. 🙂 !!!! 😀 Miłego wieczoru.

  3. Tutaj Gaju masz namacalny przykład obarczania odpowiedzialnością nas za wszystkie krzywdy i cierpienia.Widzisz jak to działa ????To nikczemne niewolenie jednostki.
   Anna pisze:Syntetyczne hybrydy zastygacie w tych waszych medytacjach jak wtyczka blendera w kontakcie ,zasysacie energię ziemskiego cierpienia i pieprzycie o wibracjach miłości.
   KONIEC Z TYM !
   Według Anny musisz wziąć w końcu odpowiedzialność za świat,za jej świat ,czyż to nie komiczne hihihihhihihuhuhuhu

   1. Gaja jak zwykle ma problem w rozumieniu sprawy Juz tyle ludzi wlewa jej w glowe rzeczywistosc tego swiata ale ona trzyma sie swoich cytatow zakletych jak diabel zlotej rozczki .
    Qcyp ty nie bedz taki madry z tym swiatem to nie jest tak hop hop Ja mysle , ze ten swiat wykreowali zimni naiwni bezinteresowni w sensie zaangazownia uczuciowego naukowcy psychopaci w oparciu o jezuicka nauke wiedzy o nim Najpierw byl schemat prawny wiedzy jaka trzeba rozpatrywac a potem freemasoni jezuici zaczeli budowac nauki scisle , prawne , polityczne i geograficzno kosmiczne dopasowujac do modelu Pitagorasa freemassonskiej postury starozytnego kutasa .
    Nie wiem jaki ja mam udzial w tym czy Anna . ?

   2. będziesz tam szła kalina… co będziesz robić to ci nie powiem, ty sama to wybierzesz… sama wiesz że pójdziesz tą drogą …

   3. Kalina Ja takiej rzeczywistości nie chcę. To nie jest raj , którego pragnę . Czas się obudzić Kalino i nie powtarzać błędów poprzednich pokoleń . Ten ” raj ” , przerabialiśmy już wiele razy . Czy coś się zmieniło w tej kwestii Kalino ??? Nie można rozwiązać problemów , z tym samym poziomem świadomości , który te problemy stworzył . Nie wiem czy oglądałaś ten piękny i wartościowy film oparty na faktach . https://www.youtube.com/watch?v=EZtjSWnuocc

  4. dziękuję anna i hej na drodze 🙂

   qcyp jedni nie cierpią bo uciekają, inni nie cierpią takich co uciekają, a qomiczny to ty jesteś myśląc że szambo nie wybije, a kiedy wybije to … już się wypraliście.

   1. mały kacapek jakiemu udało się już nie cierpieć lecąc w duł łbem o skały i jaki jest szczęśliwy i niemy i głuchy i pijany swoim naparem… …

   2. qcyp ja nie uciekłam, ja wybrałam bo chciałam, chciałam się uczyć rozwijać i nie być niewolnicą stanu posiadania a w końcu zdechnąć na kupie gratów… i nie żałuje a mieszkać mogę gdzie sobie kcem nawet na baobabie jak mi się spodoba hehe i też nie będę żałowała podejrzewam 😛

    reszta nie do mnie więc nie muszę zresztą nic nie muszę ale chcę jeszcze słówko powiedzieć. mnie się na ten przykład w ogóle nie podoba słowo sex i to za równo w odniesieniu do płci, spójrz na swój dowód tożsamości jaki również mi się z samego założenia nie podoba. jak nie podobają mi się akty przynależności niewolnika… ani określanie człowieka przez pryzmat nie tylko już płci ale tożsamej sexowi to już jest co najmniej sprowadzanie do zwierzęcości a na pewno traktowanie przedmiotowe jak jakiś zasób typu koparka, lub samolot już nie człowiek. po co w ogóle powstało to słowo sex, by nadać określenie na mechaniczną czynność mającą służyć zaspokojeniu potrzeb i reprodukcji biomaszym? bo na pewno całą swą istotą abstrahuje od głębokiego uczucia i bliskości troski i czułości i nijak słowo sex się do nich ma. więc po co zostało wymyślone? uznając je uznajecie że jesteście bydłem czyimś zasobem a wasze potrzeby sprowadzają się do zwierzęcych czynności gdzie i jak czy z kim popadnie nawet. fuj 😉 i po to jest to słowo i ty jesteś nim w twoim akcie niewolnika określony tak jak ja więc go nie lubię.

   3. Myślę ze eksplodujesz tak jak Kitek /shado jeśli się nie zatrzymasz i nie prze transformujesz swojej świadomości w inne /wyższe stany świadomości.
    Co do ucieczki to dlaczego nie uciekłaś do Inii/Bangladeszu tylko tam gdzie jest niby większa forsa????Co do sexu mylisz się i to bardzo, sex free is good ,tylko nie z ciapatymi ,chociaz oni mają takie piękne wąsy hihihihihihihuhihui

   4. Qcyp Co do ucieczki i zrywania ze starym to dlaczego nie uciekłeś ze swojej polskiej parafii do Inii/Bangladeszu tylko tam gdzie jest niby większa forsa???? Co do sexu mylisz się

    „uznając je uznajecie że jesteście bydłem czyimś zasobem a wasze potrzeby sprowadzają się do zwierzęcych czynności gdzie i jak czy z kim popadnie nawet. fuj”

 3. WIEDZA … to ODPOWIEDZIALNOŚĆ…. wywołać wojnę, sprowokować walki jest łatwo… ale zatrzymać tą machinę zła jest bardzo trudno.
  Jak by na to nie patrzeć po obydwu stronach jest cierpienie i są przegrani.. z powodu wojen i walk nigdy nie ma samych zwycięzców… tworzy się wielkie zło i powiększa pole zła , wówczas tworzy się energia o bardzo niskiej wibracji , która nie jest dobra dla żadnej wcielonej DUSZY.

  Trzeba użyć MĄDROŚCI… która walczy bez walki .. osiąga zwycięstwo bez strat własnych, nie prowokuje nikogo do mordów.
  Czy to jest możliwe … jest możliwe…. TRZEBA ODKRYĆ PUBLICZNIE NA SZEROKĄ SKALĘ WSZYSTKIE OSZUSTWA, WSZYSTKIE MANIPULACJE , WSZYSTKIE KŁAMSTWA I WSZYSTKIE PÓŁPRAWDY.

  Trzeba pokazać LUDZIOM na czym opiera się system władzy ich mózgami, ich myślami ich uczuciami… bo, one tworzą szeroko rozumianą politykę , uzależnienie od religii i fałszywych kierunków naukowych, które miast służyć CZŁOWIEKOWI służą zniewalaniu go.

  Nie można na kimś wymuszać czegoś.. trzeba JEDYNIE UJAWNIĆ WSZYSTKIE KŁAMSTWA I POZOSTAWIĆ CZŁOWIEKOWI PRAWO WOLNEGO WYBORU.

  Większość już świadomych LUDZI wybierze drogę dobra , wykażą wolę odebrania wladzy oszustom, nie będą swoją decyzja i pracą zasilali oszustów w każdej dziedzinie życia, zarówno w polityce, religii jak i nauce.

  Niezasilany ogień zła szybko zgaśnie.. LUDZIE rozpalą nowy ogień życia … taki , który będzie bliski ich systemowi wartości, odczuwanemu przez nich dobru…

  Ale nic nie stanie się samo….. w fizycznym świecie potrzebne jest fizyczne działanie… medytacja pod drzewem może trwać bardzo długo…. jednak nie zmieni wcale zasad życia. Jedynie odbierze mozliwość działania w tym czasie osobie medytującej…. a może właśnie o to chodzi.. wszystkim nawołującym do globalnej medytacji…. o wyłączenie w określonym czasie na określony czas tysięcy świadomości LUDZKICH… żeby poza ich świadomą świadomość a prowokatorzy zrobili coś….czego nie mogli by zrobić gdyby ci LUDZIE BYLI AKTYWNI?

  Myślenie .. musi iść w parze z działaniem.. musi potwierdzać wypowiadane słowa , które realizują się w czynach… gdy te trzy elementy są harmonijne zachodzą pozytywne zmiany.

  A, zatem … po pierwsze… odsłaniamy PRAWDĘ, po drugie nagłaśniamy ją, po trzecie dajemy wolny wybór LUDZIOM, po czwarte zmieniamy tok myślenia, po piąte kierujemy nasza energię czynów w inną stronę niż do tej pory, po piąte gaśmy w ten sposób dotychczasowe sytuacje….

  WYGRALIŚMY NIE JEDNĄ BATALIĘ ,A CALA WOJNĘ BEZ WALKI… bo gdy nie przekażemy naszej energii tym, co do tej pory wyłudzali ją od nas podstępnie… oni odejdą sami w niebyt z pustymi rękoma.

  Kiara.

  1. wsadzą to między bajki, i jeszcze wyśmieją za rogiem ta cała tłuszcza… żeby tłuszczę zmusić do myślenia trzeba działać. wtedy pomyślą co im się lepiej opłaca i za kim stanąć i se to uzasadnią

   a kiedy będą wolni to już wychowają dzieci na po wolnych

   nie łudź się że jest inaczej.

   tam pod powierzchnią iluzji i masek, ludzie nie są głupi i nie chcą wierzyć głupcom ani być naiwni… żeby się przebić trzeba dynamitu a nie atramentu, atrament jest niezbędny ale nie da rady skruszyć masek…

 4. Andrzej Bazgier Świadomość się nie nudzi / też tak kiedyś myślałam/ 🙂 Teraz wiem , że tylko dualny umysł , się nudzi . Myślę natomiast , że Matrix powstał z chęci podzielenia się tą Ponadczasową Miłością i Jej nieskończonymi potencjałami , które powoli jako „Obserwatorzy ” , odkrywamy .

  1. Andrzej Bazgier A chyba nawet to – co wydaje się być znudzeniem umysłu/ego /i co oczywiście „nakręca” tę „rzeczywistość ” / jest tak naprawdę naszą nieuświadomioną tęsknotą za Źródłem i chęcią powrotu do domu , którą jedni odczuwają bardziej a inni mniej . Pozdrawiam Pana bardzo serdecznie i jak zawsze , podziwiam .

 5. WOW OOO WOW =jakie to piekne czytac tu w NTV.PL takie cudowne wiesci cudu zycia i cudu istnienia napisalem o przemianie Tomka a tu kolejny kolega Oscar uwolnil sie ;;;Qcyp pisze:
  7 czerwca 2017 o 17:07
  Też kiedyś cierpiałem,dopóki zadałem sobie pytanie, kto cierpi????. Kto kreuje to cierpienie????ten chaos,tą psychiczną nędze????Ku mojemu zdziwieniu zaobserwowałem fałszywy stosunek do cierpienia, który jest główną przyczyną cierpienia. Stworzyłem nowy stosunek z tym co cierpiało.Stosunek pełny Prawdy i Miłości. Wyszedłem z potworn-EGO smutku, męki,cierpienia i chaosu tego świata. W rezultacie przyszło rzeczywiste ,nieustanne odkrywanie samego siebie.
  WOLNOŚĆ……………=tak to piekne ze po trzech latach czytam takie piekne przekazy Tomaka,Oscara ,Qcypa,Gaji,se/sesi / i praktycznie wszyscy eksplodowali WOLNOSCIA I ZROZUMIENIEM TYCH CUDOW ISTNIENIA =zycze wszystkim abyscie szanowali te swoje wybory i swiadomie kontynuowali z mego rozpoznania doswiadczenia tylko TAKIE ISTOTY indywidualne podnosza wibracje czestotliwosc wszystkiej cudu ISTNIENIA =wszystko jest duchowe =energia w ciaglej przemianie =jedyna stala w cudzie zycia jest =ciagla zmiana!!! =pamietajcie kochani /podowiedz/ o ciaglym swiadomym wyborze w tu i teraz korzystnych rozwiazan wyborow ,dokonan czy jak tam nazwiacie /bez zadnych przyspieszaczy =dopingow / sluze swoim przykladem nie wiem jak dzialaja narkotyki =jedynie z opowiadan i obserwacji innych oraz inych srodkow =cale 62 lata staralem sie i nadal wybieram i beda tak wybieral ,takich wyborow i tobie czytajacemu zycze!!! Przypmnial mi sie Lisek Chytrusek jak czytasz to porzuc tzw. urazy te programy spoleczne i wroc do stukania tu Janusza w NTV.PL i innych sporo tu goscilo i gosci swiatlych Istot . Bawmy sie cudem zycia i cudem istnienia. szacunek wszystkim z powazaniem jan piotr kutereba

  1. ile 62? Tylko??????? 😀 Całe życie przed Tobą dzieciaku 😀 😀 !!!!!!!!!!!!!!!

  2. Dziękuje janie piotrze kuterebo i tobie też życzę aby cię Wielki Duch wspomagał i Oświecił.

  3. słowo „dziękuję ” we wpisach/reakcjach Qcypa to rzeczywiście eksplozja nowości ale czy pamięta wół jak wrednie reagował był na podobne wpisy innych hehe?

   1. Ale ty kłamiesz shado.Proszę nie imputować słów o mnie, o których nie masz pojęcia.Jednakże w gwarze pospolitej tu dzież prostackiej w twoim środowisko na pewno ma to jakieś znaczenie.Natomiast na mnie nie robi to żadnego wrażenia .Tylko potwierdza/odzwierciedla, twój niedokończony, nie kompletny jałowo-dualny charakterek.
    http://sjp.pl/imputowa%C4%87

   2. raczej odpowiedz na moje pytanie a nie insynuuj mi imputowania prostackimi stwierdzeniami powierdzającymi twoje cieniactwo Qcipciu :)))))))))

   1. dzięki Qcipku właśnie oświec-a-nia bo do tego się wszystko sprowadza – może tobie niech da dzieci bo o rozum za późno :))))))))

   2. O cóż za niskie wibracje u tej wzniesionej bo tylko dla takich jest ważny nicek – ważna budowa łałtorytetu. Wszyscy inni wiedzą że nie ważne KTO ale ważne CO! Pilnuj swego nicka bo tylko na tyle cię niestety stać. Obyś eksplodowała – mówisz masz 😛

  4. dzięki janek to miłe 🙂

   również z szacunkiem ja / ego ono jest dobre kiedy nie obrywa, a jak obrywa to jest dobre w uzasadnionej samoobronie 🙂

 6. Gaja: AnonYm Prześledź może ponownie naszą rozmowę i zastanów się nad tym , kto kogo pierwszy zaatakował .

  Gaja Doświadczasz tego – czym wibrujesz , czy tego chcesz czy nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  hmm aaa „kto pierwszy” ma znaczenie dla pani gurującej połuczjacej awangardy łoświecenia :))))))))))))))
  http://niezaleznatelewizja.pl/oblicza-duchowosci-1-06-2017/comment-page-1/#comment-108284

  1. shado – to sesia czy kitek ? Myślę , że jednak kitek . Daruj sobie wypowiedzi do mnie , bo nie zamierzam ich czytać .

   1. Gaja daruj sobie nakazywanie mi co mam robić, a twoje zamiary to twój problem. Jeżeli sprawia ci przyjemność ciągłe pouczanie „róbta wszyscy tak jak ja i co ja chce’ to już jest twoja sprawa i twoje wibracje jak niskie oto jest pytanie.

   2. shado Jak widzisz na swoim przykładzie – nie wystarczy ciągła zmiana twojego nicka . Tak naprawdę , to chyba wszyscy mają cię już tutaj dość .

 7. shado ;;;;; a ty dopiero masz kochane „EGO” = ;;;;shado pisze:
  9 czerwca 2017 o 11:40
  Gaja: AnonYm Prześledź może ponownie naszą rozmowę i zastanów się nad tym , kto kogo pierwszy zaatakował .

  Gaja Doświadczasz tego – czym wibrujesz , czy tego chcesz czy nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  hmm aaa „kto pierwszy” ma znaczenie dla pani gurującej połuczjacej awangardy łoświecenia :))))))))) PO CO TO ROBISZ??? PRZECIEZ TO JEST BEZ ZNACZENIA !!! wszyscy jestesmy w tym garnku energi!!! =a kazda jej tzw . istota ma wybor jaki wybor dokonac =intencje i gdzie skierowac w jakim kierunku =kazdy jest stworca =przemysl i rozwaz to kolego=bawmy sie cuedem zycia i cudem istnienia

  1. „przemysl i rozwaz to kolego=bawmy sie cuedem zycia i cudem istnienia”

   O jaki zabawowy jasiu=to jaką zabawę proponujesz ciciubabke czy kto cie+bo chyba nie w lekarza/rozbieranego=poważnie pytam nie wszystkie zabawy pasują chcę dokonać wyboru bo „kazda jej tzw . istota ma wybor jaki wybor dokonać” – ale zaraz zabawa jaka zabawa „PO CO TO ROBISZ??? PRZECIEZ TO JEST BEZ ZNACZENIA !!” :))))

   1. shado Zmieniłaś co prawda sposób odżywiania i to jest cenne , ale twój charakter się jednak nie zmienił . Tak więc musisz codziennie , wyładować gdzieś na kimś , swoją niepohamowaną agresję .

   2. shado Małe ludzkie „ego” wybiera wegetarianizm , dla własnej chwały / aby się tym szczycić i wiecznie to podkreślać , wykazując tym samym swoją wyższość i przewagę nad innymi / – a nie ze względu na to , że istota dojrzała wibracyjnie do takiego etapu . Tak więc ten nadmiar niepohamowanej agresji , musi się wtedy gdzieś uwolnić .

   3. Tylko gdzie i na kim ????Pozostaje shado tylko jej wredne /nikczemne środowisko, skrojone wedle własnych poczynań,uwarunkowań a nawet pragnień.Myślała że tu se moze poużywać/wyżyć ale się pomyliła hihihihihihihihihi
    Wracaj shado do korpo nic tu po tobie,nie ma z czym/kim rezonować. hihihihhihihi

   4. Gaja: Małe ludzkie „ego” wybiera wegetarianizm , dla własnej chwały / aby się tym szczycić i wiecznie to podkreślać , wykazując tym samym swoją wyższość i przewagę nad innymi / – a nie ze względu na to , że istota dojrzała wibracyjnie do takiego etapu . Tak więc ten nadmiar niepohamowanej agresji , musi się wtedy gdzieś uwolnić .

    Cieńko z tobą jeśli tylko takie motywacje są ci znane!
    Żenada!
    Prezentujesz tu bardzo małe ludzie ego
    niskie motywacje/wibracje ..

    Życzę wzniesienia na wyższy poziom=zniknie agresja ..
    to i nie trzeba ci będzie jej ukrywać=
    hamować=przypudrowywać/lukrować/perfumować
    oraz
    zniknie chęć przypisywania innym swoich cech=
    insynuowania/manipulowania/kłamania
    co prezentujesz niejednokrotnie jak też inni zauważyli ..

    Pozdrowienia dla skowronka co to dusił konie 😛

   5. są sensowne badania naukowe gdzie sprawdzono kto jak ma rozwinięty w mózgu ośrodek odpowiedzialny za złość i agresję no bo są takie 🙂 sprawdzili mnichów buddyjskich bo coś im nie pasowało z założeniem i wcześniejszymi badaniami, chcieli mieć pewniaków. no i szczęki im opadły okazało się iż mnichowi mają bardzo rozwinięte te ośrodki gniewu i agresji, no to sprawdzili zawodowych bokserów i znów ku ich zaskoczeniu okazało się iż ci mają bały mały stopień rozwoju tych ośrodków. no to sprawdzili pochodzenie jednych i drogich okazało się być bez znaczenia, podczas gdy u przeciętnego człowieka ani nie wojownika ani nie mnicha ma ono większe lub mniejsze znaczenie…

    i to jest tak że sprężyna zawsze odbije nie ważne w jaką stronę ją naciągać, pragniesz pokoju, gotuj się na wojnę… szukasz problemów a one holera uciekają, uciekasz to gonią, zamiatasz pod dywan, wylezą robale, … chcesz być dobry, znaczy jesteś zły, chcesz walczyć o swoje znaczy nie potrafisz walczyć o swoje … i tak dalej 😉

   6. sesia reakcje można mieć pod kontrolą, jak agresja i złość, wiesz co potrzeba? na początku na pewno obserwacja siebie ale potem używasz reakcji czy to gestykulejesz czy słownie, zawsze jest się panem siebie, można powiedzieć stajesz sie jak robot, ale robotem nigdy nie będziesz, bo każda reakcja jest nowa, i to trzeba wiedzieć, że wszystko jest nowe, w nas, po tym jak zareagujemy a nawet przed. 🙂 🙂 🙂

   7. Myśli nie są reakcją, chociaż samą w sobie są reakcją, ale jak kontrolujesz czy spojrzeć w lewo czy w prawo? Zauważyłaś coś, czy sama wybierasz w którą stronę spojrzeć? Widzisz… reakcja myślą, a reakcja w działaniu, to dwie różne sprawy, nie masz być jak robot, ale opanowując myśl, opanowujesz reakcję, i staje sie ona pod Twoim władaniem i właśnie przestaje być reakcją jak w akapicie. 🙂

   8. No widzisz straszyles i się zesrrałes i słusznie amen ktoś cie sfilmował na tym kiblu hihihi

   9. Sesia, Ty to zawsze coś ciekawego napiszesz :)) Do jutra będę kminiła czy jestem bardziej mnichem czy bokserem.

  2. „Gaja , po raz kolejny próbujesz insynuować cos co NIGDY nie
   nie miało miejsca , czyli po prostu kłamiesz i manipulujesz .

   Niskie instynkty tobą kierują Gaja ………
   Cóż , twój poziom świadomości okazuje się być na zerowym poziomie .” – bingo AnonYm

   Gaja „Ja nie jestem „złotym samorodkiem” tak jak ty . Dlatego ty jesteś wzniesiony i oświecony a ja nie . Niech zatem tak już pozostanie . Jeżeli sprawia ci przyjemność ciągłe przypominanie mi o tym , to już jest twoja sprawa .” :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  3. Gaja pisze : ” shado Jak widzisz na swoim przykładzie – nie wystarczy ciągła zmiana twojego nicka . Tak naprawdę , to chyba wszyscy mają cię już tutaj dość.”
   Gaja mów za siebie . Ja cię NIE upoważniałam do wyrażania zdania w MOIM imieniu .

 8. shadko jestem wegeterianinem od ponad 20 lat wlasciwie to juz weganem =pol roku jem a pol nie . Jednak z szacunkiem rowniez I twoja Istote traktuje =jak rowniez wszystkich na forum. Pytanie co sklania cie do pisania glupot I przyklejania latek innym =miast podawac jakies konkretne z doswiadczenia podpowiedzi innynm jak wszyscy tu to robia!!! A pisze bawmy sie bo tak faktycznie bawia sie ta gra w zycie poprzez kazdy WYBOR SWIADOMY =CZY KIEDYKOLWIEK TU NA FORUM NAPISALEM COS OBRAZAJACEGO CIEBIE ??? ALBO INNA ISTOTE JAK MASZ JAKIES TAKIE WPPISY TO PROSZE ZAMIESC??? Wiecej bez komentarzy na twoj temat I zadnych odpowiedzi polemic z toba!!! z poa wazaniem jan piotr kutereba bawmy sie cudem ISTNIENIA =dla shadko gadziego mozdzku /ten z tylu =potylica =bo wszystkie twoje wpisy potwierdzaja ze to on toba steruje???/ BAWIE SIE CUDEM ZYCIA I CUDEMISTNIENIA =WYBIERAM CUD ZYCIA I CUD ISTNIENIA=

  1. „shadko jestem wegeterianinem od ponad 20 lat wlasciwie to juz weganem =pol roku jem a pol nie .”
   http://niezaleznatelewizja.pl/otwarte-forum-tematyczne-6-06-2017/comment-page-1/#comment-108621
   hihihi

   „CZY KIEDYKOLWIEK TU NA FORUM NAPISALEM COS OBRAZAJACEGO CIEBIE ??? ALBO INNA ISTOTE JAK MASZ JAKIES TAKIE WPPISY TO PROSZE ZAMIESC???”
   „dla shadko gadziego mozdzku /ten z tylu =potylica =bo wszystkie twoje wpisy potwierdzaja ze to on toba steruje???”
   hihihi

 9. CZAS ZADAĆ SOBIE PYTANIE – do jakiego stopnia moje własne życie jest ograniczone ? Dlaczego moje życie i życie innych w tej linii czasu jest zablokowane i w kółko siebie inkarnuje ? Czy istnieje coś więcej? Czy istnieje ciekawsze życie ? Czy mogę być kimś innym? Czy mogę wiedzieć więcej ? DOKŁADNIE TAK. Co powinnam zrobić by ZMIENIĆ SWOJĄ LINIĘ CZASU ? MUSZĘ UWOLNIĆ SIĘ OD PRZESZŁOŚCI !!! Prawda jest niestety taka , że każdy z nas MYŚLI O SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI , PROJEKTUJĄC NA NIĄ PRZESZŁOŚĆ !!! Co zatem TRZYMA nas w PRZESZŁOŚCI ? Poczucie winy , przykre niedobre wspomnienia oraz strach i obawa przed zmianą . Co się w tej sytuacji stanie , gdy skoncentrujemy się NA CZYMŚ BŁOGIM I CUDOWNYM ? Wiele rzeczy się w naszym życiu POSYPIE . Dlaczego ???!!! PONIEWAŻ ENERGIA , KTÓRA SCALA NASZE ŻYCIE , MUSI BYĆ UWOLNIONA – BY TO CZEGO PRAGNIEMY , PRZYBRAŁO FORMĘ .

  1. Przede wszystkim uwolnić się od wszystkiego co stare.Dać sobie i innym wolność.Nie jest to łatwe, wszak widzieliśmy to na przykładzie Kitka/shado jaki wpływ ma iluzja na słabe, fałszywe wyobrażenie o sobie , o innych ludziach a w konsekwencji w szczególności wszystko co ją otacza.Widzieć świat, ludzi, zwierzęta prawdziwymi oczami a nie takimi jak byśmy chcieli żeby były to prawdziwa sztuka.
   Widzimy ludzi,świat,zwierzęta i wszystko co nas otacza, łącznie z nami samymi takimi jak myślimy że jesteśmy.A nie takimi jak jest/jesteśmy w rzeczywistości.A wiec pozory nie mają najmniejszego znaczenia .Liczy się tyko to, co jest poza nimi.

 10. Bóg – Zunkt Zero , JEST MIŁOŚCIĄ i oznacza to , że MIŁOŚĆ JEST WYŁĄCZNIE AKTEM DAWANIA a nie brania .Tak więc punkt Zero niezachwianie daje i utrzymuje życie , żebyśmy mogli je eksplorować. kiedy naprawde siebie pokochamy – to nie nastąpi w objęciu pełnym pasji i poezji 🙂 Miłość jest hojnością , dawaniem . Bóg nigdy nie bierze , tylko daje . Właśnie dzięki temu życie nieustannie ewoluuje , a nie odwrotnie . Bóg nie jest zdolny do sądów. Bóg nie jest w stanie nas sadzić , nienawidzić czy karać . To niemożliwe . On zawsze na wszystko pozwala . BY POZNAĆ MIŁOŚĆ , musimy sie otworzyć i dać. MOŻNA TO PORÓWNAĆ DO WYSADZENIA W POWIETRZE ZAPORY, KTÓRA WSTRZYMUJE PRZEPŁYW WODY . Miłość jest dzieleniem się świadomością. Kiedy nauczymy się kochać siebie , będziemy kochać siebie takich , jakimi jesteśmy. Zamiast dawać sobie rzeczy , podarujemy sobie wolność. Przestaniemy sądzić siebie w kategoriach sukcesu , czy niepowodzenia . Przestaniemy tez winić siebie za swoja przeszłość , PONIEWAŻ ZROZUMIEMY ,że dopóki jesteśmy zakotwiczeni w poczuciu winy , NIGDY NIE BĘDZIEMY MIELI PRZYSZŁOŚCI . Zostawmy zatem w spokoju nieprzyjaciół, ponieważ gdy to zrobimy jest wielka szansa na to , że oni również zostawią nas w spokoju . Tak właśnie wyraża się miłość własna . Kultywowanie nieprzyjaciół i ciągłe o nich myślenie pochłania ogromną ilość naszej energii . Czy chcemy ją wydatkować w taki sposób ? Każdy musi indywidualnie , dokonać tego wyboru .

  1. Z mojego schematu depcepcji Gaja wynika , ze jestes wlasnie w centrum powaznej pomylki swojego mind controled wykopania spiryt nie tylko ziemskiego ale swojego tez . Wyobraz sobie , ze oddajesz swoj spiryt – swiadomosc w wielkiej bezwarunkowej milosci do centrum nirwany kola fortuny boskiej totalnie nie majac kontroli nad soba Tak jak w tarot i tam zacieraja lapy Boskie Archons i szamaja twoja swiadomosc na duzym milosnym talerzu i maja z tego wiele porcji bo uporczywie podtrzymujesz teorie niewiedzy o sobie W ten sposob centrum oko matrix boskiego syfu zalatwia wiele takich laskawych dla nich barankow , ktorzy nie chca po niczym wiedziec i uwazaja sie za nicosc . Totalna pomylka w czuciu i rozumieniu Totalna pomylka .
   Wiesz co ludzie gadajcy ciagle o milosci chyba napelnieja sie samym slowem .

   1. Kalina ENERGIA STALE OSCYLUJE I BEZ CIĄGŁEJ WYMIANY ENERGII PŁYNĄCEJ Z CENTRUM I Z POWROTEM DO CENTRUM , NIE BYŁOBY JAKIEGOKOLWIEK ŻYCIA W NAJRÓŻNIEJSZYCH JEGO PRZEJAWACH . BYŁABY STAGNACJA / POTENCJAŁY zawarte w PRÓŻNI /

  2. Kalina Źródło wspiera kompatybilne energie . Natomiast omija niekompatybilne. Tak to działa . Podstawowa zasada – to trzymanie stałego połączenia ze Źródłem / uczucia bycia w nim i wypełnienia się nim , równocześnie / Zrozumiały to i stosują tę zasadę Wysoko Rozwinięte Cywilizacje w Multiversie . Jeżeli mentalnie odsuwasz się od Źródła , które posiada niewyczerpalną moc – to dzieje się wtedy tak , jakbyś stale osłaniała się od niego parasolem . Ja zawsze /mentalnie/ chodzę w snopie Światła/Źródła i to wszystko .

 11. Korzen decepcji
  to jest :
  Centrum kregu God -Bog
  Technologia nano zwana A. I
  Szeszynka
  Kontrola
  Spirytualna wladza wszelkiej masci ze spirytualna kontrola i pojeciem przestrzeni wibracyjno-czasowych
  religie wszelkiej masci ,opowiesci , przekazy, a nawet legendy ustne przekazywane z ust do ust jest forma decepcji
  Rzady polityki i instytucje naukowe wszelkiej masci .

  1. Nie tylko intstytucje wszelkiej masci sa na obrzerzach kola decepcji oczywiscie lacznie z kultura i mediami normalnymi ALE ALTERNTYWNE media TEZ ha ha ha uha ha ha .
   No i co teraz ?

   1. A teraz medytacja/trans.No bo co w końcu obchodzi taką wielką szamankę jakiś głupiutki światek????. Skrojony według myśli i czynów wystraszonych ,cierpiących zombi.

   2. No albo siedzieć w studni sex i naśmiewać się. No bo co w końcu obchodzi takiego wielkiego szamana jakiś głupiutki światek????. Skrojony według myśli i czynów wystraszonych ,cierpiących zombi manekinów konsumentów.

Comments are closed.