Otwarte Forum Tematyczne – 6.10.2016

Andrzej Burdziak ze Stowarzyszenia Ochrony Drzew „miastoDrzew” o akcji posadzenia 600 drzew w ramach Projektu #710 Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego.
Więcej poczytasz na http://miastodrzew.wroclaw.pl/


Janusz Zagórski rozmawia z Jadwigą Sartys o metodzie odkrywania i zmian przekonań – decodingu.

Decoding jest metodą, która łączy różne techniki pracy z umysłem i emocjami, m.in. hawajskie mapy relacji i komunikacji, metodę skojarzeń techniką kończenia zdań Nathanela Brandena, arteterapie, uwalnianie emocji poprzez bycie obserwatorem Davida R. Hawkinsa  oraz inne drogi, służące samopoznaniu i doskonaleniu własnego rozwoju osobistego.
Decoding jest metodą autorską, która powstała w trakcie osobistych doświadczeń oraz kilkunastoletniej  praktyki coachingowej z ludźmi, wychodzącymi z negatywnych wzorców  myślowych.

Więcej o metodzie na http://decoding.pl/


Gościem Edyty Borzymowskiej jest ponownie Aneta Skarżyński – śpiewaczka operowa (mezzosopran), malarka i pisarka. W tej odsłonie – literackiej poznajemy jej trzecią wielką pasję – pisanie. W tle jej obraz „Poemat symfoniczny”.
Więcej o artystce na stronie:
www.aneta-skarzynski.wixsite.com/arts
a jej kanał na YouTube to Antymeloman.


Zapis prelekcji Iriny Liszczuk na Powitaniu Jesieni 2016 w Sobótce.


Tadeusz Mroziński z tematem: „Republika Nowogrodzka i Republika Polijca – protoplaści Republiki Ślężańskiej”. Referat został wygłoszony w Sobótce, 2 października 2016 r.


6 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 6.10.2016

  1. Najlepszym czipem jest komputer,tablet,smartfon i internet i skanowanie przebiega 24h na dobę. E-bilet,karta kredytowa to pikuś niczym biżuteria do ozdoby.
   Transhumanizm czyli technokreacja kolejnej cywilizacji ziemskiej nabrała ogromnego przyśpieszenia.

  2. „Najlepszym czipem jest komputer,tablet,smartfon i internet i skanowanie przebiega 24h na dobę”
   Na tej zasadzie można to samo powiedzieć o Televizji w ostatnim półwieczu jak i na dziś dzień, jak i jutrzejszy. Zahipnotyzowane ludzkieMasy chodzą jak roboty na sznurku zaczipowane mentalem poprawności postrzegania świata a nawet nieRzeczywistosci
   Pojecia: „Transhumanizm czyli technokreacja” nie odnoszą się do omawianego tu przez nas zjawiska, ale dotyczą pojęć zaczerpniętych z Ruchu Zietgeist i odnoszą się do wizji planów nowoczesnej bezmonetarnej cywilizacji przyszłości

Comments are closed.