Otwarte Forum Tematyczne – 6.12.2016

Prezentacja sprzętu do produkcji żywej i martwej wody oraz pozyskiwania wodoru, a także wykład o właściwościach wodoru i tej wody wygłoszony na I Forum Wynalazczości Alternatywnej, które odbyło się w listopadzie 2016 r. we Wrocławiu.


W programie Tadeusz Mroziński z nieodłączną GŁAGOLICĄ. Okazuje się, że litery z tego słowiańskiego alfabetu dość często stanowią element lub nawet całość logo znanych firm, jak np. McDonald.


Janusz Zagórski rozmawia z Bogdanem Skrzętą o filarach zdrowia.


 

112 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 6.12.2016

  1. w wodzie zawsze jest trochę deuteru, a zwłaszcza w takiej wodorowanej . Po prostu jest zabrany ze strony martwej wody i jest go więcej po stronie wody z wodorem

 1. Może pomyślelibyśmy o dzieleniu się informacjami na tematy również praktyczne, życiowe na przykład doświadczeniami z kontaktów z różnymi firmami czy produktami. Samemu nie sposób wszystkiego doświadczać osobiście. Na początek coś o butach.
  Buty kupione w Deichmannie po 6 miesiącach sporadycznego chodzenia w nich doczekały się dziur w podeszwie na wylot. Oto odpowiedź na reklamację „W reklamowanym towarze stwierdzam przetarcie podeszwy. Zgłaszane usterki wynikają ze zużycia obuwia na skutek intensywnej eksploatacji oraz zaniedbania polegającego na użytkowaniu obuwia z istniejącymi uszkodzeniami, co doprowadziło do nieodwracalnego zniszczenia obuwia, za co sprzedawca nie odpowiada.” Na pytania dotyczące powodów takiej diagnozy pani kierowniczka argumentowała, że dziura jest tylko na jednym bucie (w drugim przetarcie jeszcze nie było na wylot), cała podeszwa nie była starta równomiernie, a właściwie większość ludzi jak się wyraziła „chodzi z palca” , więc dziura powinna pojawić się pod palcami, a nie pod piętą. Na zarzuty dotyczące parametrów jakościowych spodów brak odpowiedzi. Moja rada zróbmy sobie prezent i nie narażajmy się na podobne coraz powszechniejsze atrakcje ze strony sami wiecie kogo. Koszt tego doświadczenia z mojej strony 119 zł. Pozbycie się pijawki z kraju bezcenne.

  1. Bo na rynku obuwniczym są „zelówki” produkowane z samostarzejącego się gumopodobnego odpadu

   i wszyscy o tym wiedzą ale koszenie dutków z frajerów jest…..

   takie jewrejopejskie że sobie tego nie odmawiają.

 2. Nie pamiętnik a Rękopis znaleziony w Saragossie i nie w reż. A. Wajdy tylko Wojciecha Hasa.

  1. Nie wiadomo kim on jest , tj czy jest tym za kogo się podaje: mechanikiem , ale czytając z kartki to co co chce powiedzieć ,udaje że nie czyta… Więc czy , już na wstępów ,jest wiarygodny. Na dodatek robi to tak bardzo stara sie to ukryć ,zniekształcić wrażenie czytania .,że słuchanie go odrzuca od słuchania go.
   Takze jego ton głosu, akcent itd nie potwierdzają bycia mechanikiem (to pół dowód, tu można sie mylić..)
   Powiedzmy że wysłuchał mechanika, spisał to i czyta. Ok. Więc powinien właśnie to powiedzieć (przeczytać…) już na wstępie dla poprawności prawdziwości , w tak doniosłej i kontrowersjnej sprawie

   1. faktem jest że to są trucizny , i doslownie wszystko można rozpylić , i tak się dzieje , już to dawno wypróbowali i działa , niektórzy nieświadomi dziwili się jak to możliwe , w jednym z północnych krajów w czasie zimy w miejscowości bardzo odległej nie mającej fizycznego kontaktu z resztą kraju przy mrozach ponad 30 stopni minus w czasie panującej grypy znaleziono szczepy zmutowane identyczne jak w dużych ośrodkach miejskich . to były bardzo „delikatne ” doświadczenia na ludziach .pszczoły , trzmiele , prawie już wyginęły było dziesiątki odmian całkiem dzikich gatunków o których mało kto wiedział one tak samo już nie istnieją , jak i setki owadów i im podobnych praktycznie już nie do zobaczenia , ten łańcuch pokarmowy idzie dalej , ptactwo , z obserwacji ostatnich lat mogę powiedzieć ,że intensywność jak i liczebność jest na poziomie 25 % tego co było kilka lat temu , zagłada tych populacji pociagnie następne gatunki ptaki drapieżne , a to będzie zwiastunem epidemii gryzoni na jakiś czas , ale to dopiero poczatek armagedonu . Najważniejsze jest że dla idiotów pożytecznych jest to teoria spiskowa i mimo że oficjalnie ewidentnie są opryski dla nich to jedynie smugi kondensacyjne , mieliśmy Tu już tego troll+la , debilnie proponował Osobie prywatnej robić badania pobierać próbki aby utrzymać „naukowy” ciąg i zagonić temat w” kozi- róg ” debilu kto ci wykona ekspertyzy gdyby nawet , gdyby nawet coś tam znaleziono to do kogo z tym idioto ? nie widzi manipulator że po opryskach „niebo” robi się mleczne- szare , i niby deszczowe chmury , a powietrze suche wręcz wysuszające glebę i atmosferę , na dodatek drastycznie spadła ilosc słonecznych dni w roku , nano cząsteczki metali wspaniale współdziałają z HAARPem , uniemożliwiając naturalnym czynnikom pogodowym do powrotu i naturalnej równowagi , widzimy anomalia pogodowe , nienormalne fronty atmosferyczne . cala ta zagląda jest dzięki racjonalistom i sabotażystom w tym temacie skutecznie w pierwszych latach oprysków wyśmiewali to zjawisko , do psychiatryka wszystkich wysyłali , i odnieśli sukces , Ludzie do dzisiaj dzięki tym trolllom myślą że to „”para z silników „” robi im kilkudniowe mleko nad głową i to cyklicznie .

   2. Ja podalam tylko dlatego polskiego mechanika bo jest po polsku Ale jak sluchalam po angielsku wielu inych ludzi co mieli informacje na temat chemtrials to ta opowiesc mi sie wydaje wiarygodna .
    I sama widze chemtrials i mam zdjecia na phone tutaj w Polsce .Moja kolezanka w Szwecji doswiadcza ich codziennie i mowi ze duzo ludzi tam pada jak kawki od raka .Mowi , ze tez ma to inpakt na powloke lesna i na owoce w lesie i roslinnosc . Wiec radze sie skupic i poszukac informacji po polsku i nie ignorowac koncenracyjnego obozu zagazowania przez chemtrials.

   3. takie coś cieszy w niemocy że trolll +l płatny -naukowiec z dyplomem debilizmu! będzie zdychał tak samo jak Ci, których zmanipulował i oszukał z premedytacją czyli przynajmniej podwójnie powinien zdychać taki element ! miejmy nadzieje że się nie opamięta bo byłoby to dla niego nagroda , a kare za zbrodnie na Prawdziwych Ludziach musi ponieść bo jest zbrodniarzem świadomym , gardzi YT aby odciąć Ludzi od informacji . Straszne Wieści !!! https://www.youtube.com/watch?v=WScZIdzva0o

 3. Panie Bogdanie .
  Jest pan pierwszym człowiekiem w dobie mody odkwaszania, od którego usłyszałem, ze trzeba się zakwaszać, a nie odkwaszać.
  Profesor chemik z Akademii Nauk w Odessie, napisał książkę „Jak Przedłużyć Szybko-płynące Zycie”. Książkę można zciągnąć z internetu w języku rosyjskim.
  Н. Г. Друзьяк. «Как продлить быстротечную жизнь»
  W książce tej autor udowadnia, ze nadmiar wapnia w organizmie skraca życie, oraz powoduje wiele innych chorób. Jerzy Zięba tez mówi o tym, ale nie tłumaczy mechanizmu szkodliwości nadmiaru wapnia. Chciałem przetłumaczyć tę książkę. Odesłał mnie do swojej synowej, a ta odpowiedziała, że nie ma to czasu.
  Na podstawie tej ksiazki i innych informacji napisałem artykuł pod tytułem „Krew nie Woda, Majtki nie Pokrzywy”.
  Artykuł można poczytać na blogu:
  Samoodnowa.pl pod tytułem Hiperkalcemia.
  W bardzo wielkim skrócie w książce tej autor udowadnia jak ważne są jony wodoru w naszym życiu, tłumaczy mechanizm oddychania wg Butejki oraz że kwasy organiczne są wchłaniane do krwi w żołądku. Potwierdzenie tego faktu znalazłem w literaturze medycznej.

   1. Nie Gaju , pozytywnym dobrym , ciężko przeniknąć albo wejsc w nasza rzeczywistosc , nawet jak przenikną to są od razu kasowani dlatego ozywają innych sposobów na kontakty , aby nie być w zasięgu obecnej agendy , pamietamy bitwę nad Norymbergą Pozdrowionka Gaju ?

   2. była taka fama że obcy Nas odkryją i inne debilizmy , nareszcie Ludzkość- technologia- kosmos sygnały sondy teleskopy , a oni przylecą nakarmią uzdrawiać będą itd , tak było Gaju , bo wszystko było i jeszcze jest ukrywane i niszczone ,nieświadomi ludzie musieli w te idiotyzmy wierzyć do dzisiaj tak jest , pożyteczni pracujący dla nich trollle , do dzisiaj wszystkiemu zaprzeczają jak ten tutaj co jakiś czas obecny . cześć ludzkości znikoma cześć wie że jest zakazana nauka, technologia ,archeologia, historia itd na ten temat niema wypracowań w podręcznikach, 3 D dla lepszej analizy https://www.youtube.com/watch?v=0AXwuGjMPLs nie udało się zasypać do końca , ale rozbito zrujnowano i ograbione z wszystkiego oczywiscie ślady zostały zatarte aby wyglądało na naturę , i pomyslec że oryginalna wersja mówi że to coś tam to prymitywne jakieś budowle ,narzędzia z kości zwierząt i jakieś kamienie , a to wszystko aby miało wymiar „naukowy” i łańcuch powiązań dla tego Idioty jest umiejscowione w epoce kamienia , gdyby tam wstawić obrabiarkę cyfrową to i tak byłaby to ta epoka a urządzenie wykonane przy za pomocą kości ,kamieni, i kawałka jakiegoś metalu nawet nie pasującego do tej epoki ale to dla Idiotów bez znaczenia bo to idiotos .

   3. Kochany Majesticzku , jeżeli Oni są np milion lat do przodu w Ewolucji Świadomości – to spacerują sobie po Matrixie jak po autostradzie 🙂

   4. Dość jakichkolwiek podziałów na Ziemi ! Wszelkie podziały służą tylko skłócaniu ludzi i ich wzajemnemu wyniszczaniu się . Stara zasada to „dziel i rządź ” . Czy przyniosła ona kiedykolwiek ludziom , upragniony spokój , wzajemne zrozumienie i współpracę ? Tylko nielicznym , którym to wzajemne skłócenie ludzi , pozwala nad nimi panować i gromadzić /tylko dla siebie/ niewyobrażalne dobra . Człowiek umęczony ciężką pracą i zasmucony swoją mizerną egzystencją , nie ma ani czasu , ani sił na egzystencjalne rozmyślania i refleksje . Jest jak maszyna- praca, dom , praca , dom, praca dom ………….. , aż wreszcie nadchodzi tutaj jego kres .

   5. Jesteśmy nieograniczoną Boską Świadomością , która przez moment /w wieczności / zasiedla ludzkie ciało . My nie żyjemy -My Jesteśmy Życiem , my Jesteśmy Wieczną Egzystencją .

   6. Gaju dzięki za KROMa , wysłuchałem też inne , ale mam zero werdyktu musiałbym się głębiej zastanowić , w sumie jest w ogólnym nurcie , niech najlepiej czas to zweryfikuje Pozdrowionka Gaju Ps, dobrze że Qcypuncio wrócił , ponoć ofensywę opracował i rusza do ataku ? ha ha ha

   7. Majestic Ludzkie „ego ” jest przypisane tylko do tej płaszczyzny wibracyjnej . Ono tutaj rządzi i walczy o przetrwanie . Właśnie dlatego ocena Wiecznej Egzystencji , jest mu raczej obca. Każdy z nas , kiedy próbuje oceniać wyższe wymiary i Istoty tam egzystujące , kieruje się w takiej sytuacji raczej intuicją niż tzw „realną oceną”.

   8. Podałam tutaj link do wykładu dr Adamskiej Rutkowskiej /warto go również wysłuchać , bo kieruje się naukowymi faktami , które Ty preferujesz /

   9. Majesticu ten też może byś, ale na samej górze jest w moim poście /drugi od góry mój post na tej stronie , poniżej Zielarza / buziaki dla Ciebie 🙂

 4. O Boże, stał się cud. Nie pamiętam czy i jak wierzyłem w Boga. Po prostu nie pamiętam, od kilku lat myślałem tylko, że wierzę w Boga, ale wierzyłem z pamięci. Teraz przyszła pora by zastanowić się kim jest Bóg we mnie i w świecie. Czy istnieje, czy dla mnie istnieje, czy mam go w sercu, czy coś o nim wiem. Dogłębnie przeanalizować swoją pamięć na temat Boga, swoją duszę.. przejrzeć muszę. Jestem Gangsterem Boga.. Iza powiedziała że Wojownikiem, i tak myślałem przez godzinę, potem zastanawiłem się czy ja go znam? Czy kiedyś wierzyłem? Ale tak naprawdę, czy i jak? Dlaczego miałem takie życie, bo wierzyłem w Boga, jak tak to jak w niego wierzyłem, dlaczego moje słowa szły po świecie, czy wierzyłem w siebie czy w Niego, dlaczego jak to się działo że trafiałem do serc, i czy w ogóle trafiałem, jaką drogę mi to wskazało? i czy jestem panem swojej drogi… O niczym innym nie piszę i nie myślę, chcę znać prawdę, czy wierzyłem kiedyś w Boga? Bo nie pamiętam…. ale przypomina mi się, że „wierzyłem” tylko nie wiem jak… dlatego jest czy i jak. I na końcu jak i czy wierzę w Niego teraz? I czy to coś daje, i czy on wierzy we mnie i wierzył, czy ja w ogóle myślę, dlaczego tyle lat mi to zajęło, by zastanowić się czy wierzyłem kiedyś w Boga, bo teraz Bóg jest zapomniany. Teraz chcę to poznać, go na wylot. Zrozumiem w końcu swoje życie, Tylko Bóg, jest od dziś w moim sercu, zrozumiałem, że nie pamiętam czy w Niego wierzyłem(ę) . To chore, jak można zapomnieć, tyle się działo u mnie, że zapomniałem, oddzieliłem się od Niego. Teraz go poznam, przypomnę sobie każdą swoją chwilę…. Poznam Boga. To skomplikowane, wyrazić to w literkach, ale czuję, że powinienem się cofnąć, albo zrozumiem czy w niego teraz wierzę, albo zrozumię , czy i jak wierzyłem, innego wyjścia nie ma, a jak zrozumiem cokolwiek z tych rzeczy, będę szczęśliwy. To wystarczy, dlaczego przez 4 lata może więcej nie żyłem z Bogiem.? Dlaczego???? Dlaczego nie pamiętam??? Tych chwil z przed 4 lat, z dzieciństwa? Z młodzieńczości… Czuję w sobie niewyobrażalny spokój, bo wiem już czego i jak szukać. A jak wiem, to znajdę, Jestem. Wciąż Jestem……. Czuję boski spokój, i zrozumiem go… na pewno. 🙂 … 🙂

  1. w sumie mało jest wpisów jakie mnie uruchamiają na tyle w jakimkolwiek znaczeniu żeby jakoś mieć ochotę i widzieć ens w odpisaniu. i tak po długim namyśle, kilku pozytywom i negatywom jakie zawsze można wyłuskać nawet z tak ogólnie największej bredni, czy bezsensownych podpowiedzi choćby nie wiem jak w prost w obliczu setek tysięcy wpisów na może i miliony stron a4. wnioskuje że w sumie mimo pozorów, nawet tych sztucznie wykreowanych i zasłanianych jakąś chorobą po coś… a dyskredytuje to wszystko co ma ręce i nogi… komuś na rączkę? jak zwykle przypadkiem. to nie różni się to od reszty społeczeństwa o dziwo. tak samo chcą jedynie bredzić i jedynie bredniom laiki słać jak to się mówi. nie ważne czy celowo, czy nie to już każdy kto ma odrobinę choć pojęcia niech se sam wywnioskuje, acz pewnie ponad siły, bo w czym oświceni świętym YT są gorsi od przeciętnego dyrektora w kolejce do kasy w lidlu? a w czym lepsi od przekonań miścia zakonnego w malborku? czy garncarza w egipcie? no to te same brednie, jota w jotę, mimo to że wszystko jest im pchane na siłę jak leki, wariatom czy marchew zającowi… nie są w stanie rozumieć, qurde staje się jak vv, no trudno.

   szkoda choćby 2 słów. więc nie powiem nic. miłych urojeń i wyparć.

   1. i miłego uciekania i rozbijania na każdym z poziomów 🙂 niszczycie się sami.

 5. gaju kochana a czy to konkurs piękności … 😉 odpowiadając na obrzydliwości.

  1. Seju Już Ci wybaczyłam , ale nie rób tego więcej , bo to jest bardzo przykre. Oczywiście tak naprawdę wina tkwi we mnie , bo czym wibruję tego doświadczam .

   1. To samo mowie o Polakach, jestesmy złodziejami i prostytutkami, bo tego doswiadczamy. Rzadzą nami kaci a my mamy na to szeroko zamkniete oczy. I tu wysyłanue do Zrodła nic nie da, bo zrodło jest w nas. Integracja i działanie, bo jestesmy rekami Boga. Nic samosie nie zrobi. Do tego trzeba dorosnąć a nie byc infantylnym i czekac az ktos, cos za nas zrobi.

   2. Izabela Czy masz absolutna pewność , że w którymś z poprzednich wcieleń nie byłaś przypadkiem złodziejem lub prostytutką i wpisałaś to sobie w bank danych /podświadomość /a teraz Ci to „wyrzuca ” w tzw „realu „? Ja takiej pewności nie mam , gdyż jako Istoty Światła jesteśmy bardzo starożytni . Ja chcę wykasować z tego twardego dysku/ podświadomości / to – co mi nie odpowiada , a ty chcesz się z tym swoim dyskiem zespolić . Cóż, to po prostu dwa różne punkty widzenia i to wszystko .

   3. Naszym największym zadaniem , jest trzymanie wyższych wibracji . Nasza czysta Esencja – czyli Bóg /”w nas” / to błogostan TERAZ . Jeżeli czujemy się źle – to oznacza ,że nie dopuszczamy do głosu tej Esencji , tylko owijamy się negatywizmem „ego” . Jeżeli to robimy , czyli nie współgramy wobracyjnie z naszą Esencją , to dostajemy tylko to -co wibracyjnie do siebie przyciągamy . Ludzie nie chcą tego zrozumieć , więc szukają powodów tego złego samopoczucia poza nimi samymi , gdyż ich”ego” nie chce wziąć odpowiedzialności za to co się dzieje w ich życiu . Nasza nadświadomość – nasz Duch , jest bardzo cierpliwy ale w pewnym momencie MA TEGO DOŚĆ I WYCOFUJE SIĘ Z NASZEGO CIAŁA . On ma dość powtarzania przez nas tych samych utartych programów,czyli schematów postępowania i dlatego „umieramy” na WŁASNE /wibracyjne/ ŻYCZENIE .

   4. !@Izabela Gdzieś słyszałem że po Exitach będzie obywatelstwo europejskie.Myślę że to jest wspaniały pomysł masono-iluminackiej ferajny aby nie prostytuować się narodowo i religijnie w przypadku Polski(PiS)?

 6. Cenię Niezależna Telewizję ,gdyż jako jedna z nielicznych telewizji , pokazuje nam dobro a nie tylko zło , którym karmią nas codziennie prawie wszystkie media . Dziękuję Wam za to Kochani .

  1. krzychu Pozdrawiam Cię serdecznie , przytulam do serca i dziękuję za muzyczna dedykację. Dobrze , że Jesteś 🙂 Chciałabym też , aby odezwała się do nas tutaj „Alina7” , czyli nasza kochana Alinka . Pozdrowienia dla Alinki 🙂

   1. Znaczy tyn kum niby wolna swobodna dusza przywiązał się do nicka/zzieleniał na kszycha – cóż za wolyność i sfoboda całom gembom ze hej !? :)))))))))))))))))))

    pees: jak to robisz ze śyćkie we twojej mega wiosce unosisz na renkach ? trum trum misia bela misia kasia kon fa cela .. na którą wypadnie na tą bęc !?

   2. Oj Wiktorio , Wiktorio , co Ty jeszcze wymyślisz 🙂 Pozdrawiam Cię i przytulam do serca , wraz z Twoim nowym nickiem 🙂

   3. Oj Gaja Gaja a gdzież tam komu do ciebie z wymysłami/pomysłami…zakićkanymi – pozdrawiam cie i odtulam wraz z twoim nickiem do którego jak widać jako osoba wolna tak się przywiązałaś…. bezinteresownie :))))))

   4. Zaiste, niby jakaś inna(nick)a jednak ta sama?
    Czyżby zmiany powierzchowne nic a nic nie znaczyły?A Umysł ,,ostry”nie pozwala przeciąć tych kilku warstw nawarstwionej przeszłości? Czyż niema drogi/wiru kwantowego w odnowie własnych przeżyć, emocji, zahamowań, dogmatów, etc?
    Bycie nikim to wielka sztuka w świecie gdzie wszyscy chcą i pragną z całych sił być kimś!Ale tylko spontanicznym ,,cieniasom” to się udaje hihihihihihihihi?
    https://www.youtube.com/watch?v=fdXkUzOuHRQ

   5. //Zaiste, niby jakaś inna(nick)a jednak ta sama?//

    Zaiste przecież ubranko to nie kamuflaż/maska …pod spodem ta sama osoba – ale czyzbyś uważał inaczej skoro się dziwisz/pytasz?!

    //Bycie nikim to wielka sztuka w świecie gdzie wszyscy chcą i pragną z całych sił być kimś!Ale tylko spontanicznym ,,cieniasom” to się udaje hihihihihihihihi//

    No a tu widać że ciągle cienias chce być kimś/jesteś Qcypem z dorobkiem przywiązanym do swego nicka – ot wolność/spontaniczność !? buchacha

  2. No nie wiem .Ja tu widzę dużo zła np:Kawa w Kazimierzu po 7zł, lody po 12zł.Zdzierstwo to zło?

   1. Dobrze , że Jesteś Qcypuńku , bo już się o Ciebie martwiłam 🙂 Daj spokój , czy w Kazimierzu nie można sobie czasem zaszaleć ? Jak szaleć to szaleć „dwa razy kopytka proszę ” 🙂 Buziaki 🙂

   2. Znaczy że szaleństwo kojarzy ci się z pieniędzmi i żarciem kopytek – że co że im większe szastanie papierami to większe szaleństwo…hmm dziwne a może żałosne !?

   3. Wieczna Egzystencja dysponuje nieograniczonymi możliwościami i dostarcza nam absolutnie wszystko -jednak my nie posiadamy wiary , że to już na nas czeka i jest do odebrania . To wszystko jest oddalone od nas , tylko o jedną , pozbawioną ograniczeń myśl , utrzymywaną przez nas w skupieniu . Trzeba się tylko zsynchronizować mentalnie z tymi prezentami . Możemy być wszystkim i mieć wszystko , tylko w to wreszcie uwierzmy i wbudujmy tę wiarę w naszą sieć neuronową . U Alexa Berdowicza jest aktualnie film , który do tego w pewien sposób nawiązuje .

   4. Jeżeli na początku był tylko Bóg /bez żadnej konkurencji :)/ – to Kim i Czym jest to wszystko co z Niego powstało ?Kim jesteśmy My jako Jego potomkowie , którzy wcielili się aktualnie w tych wibracjach ? Mamy jednak wolną wolę , którą na przestrzeni naszych dziejów , obróciliśmy przeciwko sobie samym . Nie widzimy Boga , bo to jest nasze naturalne środowisko i jesteśmy Nim wypełnieni . Ryba też nie zdaje sobie sprawy z tego , że woda jest jej naturalnym środowiskiem . Ludzie nie chcą tego zrozumieć , ale to jest naprawdę indywidualna sprawa każdego z nas .

   5. Oj Gaja Gaja, co ty jeszcze wymyślisz za wpisy/popisy nie związane z kontekstem – a świstak siedzi i zawija w te sreberka – pozdrawiam ryby :))))))))

   6. Pozdrawiam Cię Pacuśku i dziekuję za muzyczną dedykację . Buziaki Skarbeuszku Kochany 🙂

   7. przypomnę bo co moje to moje 😛 dałam ale mam prawo powiedzieć że to mój przykład o tych rybach, nie ważne że wielu go używa, i fajnie 🙂 a w originale brzmiało to tak ‚pytacie co to duch, i eter jak go zaobserwować, względem czego odnieść? „otóż ryba nie wie co to deszcz„‚ nie jest to doskonałe stwierdzenie, ponieważ ryba nie jest tylko z wody. ale jest tylko z ducha jak woda w jakiej pływa.

    tak duch jest duchem, żyje w duchu, zawsze jest duchowy, wyłącznie duchem się karmi i ducha świętego doświadcza. i nie ma się do czego od siebie odnieść, ani jak zmierzyć niezmierzonego. wiecie jakie imię nadaliście kamieniowi? 😉 takie nosi. i jest biały. więc ten kto wie jak kamień się nazywa odtąd, dostanie nowe imię i biały kamień 🙂

   8. No dobra, nie „moje” bo dostanie mi się od Omegi, po prostu tak trzymać kwiatuszki 😀

 7. Symptomy Płaskiej Płaszczyzny Ziemi!? ( okrągłego globu) jeszcze nikt nie widział ! ponoć 50 agencji kosmicznych przez dekady zrobiły kilka zdjęć globu ? ale teoretycy spisku mówią że to FOTO-SZOPO a co na to uczeni ? ile kosztuje zrobienie zdjęcia globu moze nie mają pieniedzy ? albo kosmonauci nie mają ” komórek ” aby pstryk zrobić ,no chyba że coś z szarymi!? na stacjach kosmicznych setki komputerów nie mogli by zwykłej kamery za 99,98 zł podłączyć ? https://www.youtube.com/watch?v=FtWZMUCECCE

 8. Medialny szum i echo się zrobiło po panelu odnosnie „Keshe ” straszne to !? , jest to to o czym zawsze wspominam fakty i argumenty za i przeciw , to jedyna droga do rzeczywistosci , a nie jednoznaczne jednostronne odrzucenie , to urządzenie było i jest odrzucone , dlatego szukajmy analogii w pojmowaniu zjawisk . https://www.youtube.com/watch?v=vOWPJEq42l4 Pan Grabarz jest w Szwajcarii , moze jakaś relacja z Linden by się przydała, byłaby możliwa ? aby naświetlić rewiry wolnej energii skrzętnie ukrywanej ? manipulacja i negacja jest jak widzimy wszechobecna, i odnosi sukcesy „naukowe „

 9. Majestic zaczął szlachetnie: wymieranie, wirusy, smugi kupujemy to jest złe. Ale na końcu sprzedajesz zepsute ciasteczko: keshe że aż smród się niesie

  1. niech niesie , to nie istotne jaki problem to jedynie tolerować ? obserwować , jak zepsute to samoczynnie zgnije i koniec tematu oto mi chodzi.

 10. Zastanawiam się dlaczego niektórzy ludzie nie chcą zrozumieć , że przy użyciu wojny /niskie wibracje/ nie zbuduj Pokoju na Ziemi/ wysokie wibracje / Dlaczego dalej i w kółko , kręcą te same zatrute lody z Salmonellą ?! Dostajemy tylko to z czym się w danym momencie wibracyjnie zsynchronizowaliśmy .

 11. Hallo Majestic bardzo dziekujemy za =stinky cash = znakomicie przedstawil dowody na to ze ziemia jest plaska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oraz komentarz jego ze oni chca zebysmy byli tak glupi i nieswiadomi , jak tylko mozliwe . T o ulatwia im kontrolowanie nas =cywilizacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oni chca abyscie zaprzeczali swoim zmyslom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I zdrowemu rozsadkowi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Matrix opiera sie na tym zeby ludzie nie mysleli samodzielnie !!!!!!!!!!!!!!!!!! To cudowny link dzikujemy =Majestic = jestes wielikim odkrywca!!!!!!!!!!!! Zaraz przesle e-maile =swojej ukochanej rodzinie ktorej mowie to ponad 50 lat ten dowod to piekna sprawa rozesle wszystkim spiacym z ktorymi ciagle mialem trudnosci z kontaktowaniem bo byli z innej bajki = dzikujemy dziekujemy dziekujemy Majestic

  1. jan piotr , wystarczy uprzedzenia wyrzucić odnosnie płaskiej , dawno temu gdy chciałem zając się free Energy , tradycyjnie sięgnąłem po opinie „nauki i fachowców” co skutkowało brakiem dalszego zainteresowania , teraz wiem że ta energia jest osiągalna nawet mam kilka fenomenalnych odkryć i pomysłów , jedynie czasu i chęci brakuje , ale Robert z Londynu na http://ntns.info/ organizuje „miting ” free Energy jak będą jakieś postępy moze mnie to zmobilizuje aby dokonać pierwszych kroków ? temat płaskiej ziemi jest jednoznaczny , bo jeszcze nikt nie udowodnił że jest okrągła glob to jedynie teoria i zwykle kreskówki nic więcej , zaś moja teoria mówi że żyjemy na okrągłym globie , na jego wycinku , Mutwa nie tylko On opowiadał przekazy historyczne odnosnie Hodowli Ludzi , Henoch opisuje cala strukturę z tej i tamtej strony „klosza ” materiałów jest jeszcze wystarczajaco, wystarczy rodzynki z ciasta wyciągać i nie mieć uprzedzeń , no i kwestia interpretacji aby niczego nie przeoczyć . w dobie dzisiejszej mamy coś innego jako wyśmienite źródło wiedzy i potwierdzenie jej , mianowicie , matactwo ukrywanie i manipulacja , te czynniki są ewidentnym potwierdzeniem bez wnikania w temat zagadnienie można wydać werdykt , ale nie o to chodzi , przecież mamy niesamowite potwierdzenia że ziemia jest plaska , zwykle obliczenia , prawa fizyki i naukowe wzory , biorę lunetę patrze 950 % dalej i więcej od tego co wzrok widzi , i co widzę ? coś co jest z drugiej strony „piłki ” 2 km „pod „ziemią , pytam kto tu jest idiota ? ja , bo jestem tego świadkiem ? ogladam „lądowanie „na księżycu które jest, aby zamazać obraz i niepożądane studyjne ślady ,gorsze od początków niemego kina !? czytałem i oglądałem obecne próby oskarżania ” wyznawców” płaskiej ziemi , wyrafinowana dezinformacja i manipulacja o istotnych świadectwach się nic nie mówi !!! , poziom niektórych komentujących jest straszny ale to chyba nie ich wina ? coś jest na rzeczy bo nawet są fałszowane filmy niby na temat płaskiej ziemi z ewidentnymi rażącymi niby faktami dowodami , aby widz mógł być septyczny i wyśmiać to TO Wielka Gra , to wstrząśnie Światem jak oficjalnie wyjdzie, to rewolucje i przewroty , tak jak kiedyś powiedziałem to co Nas otacza to 99,9% kłamstwo i fałsz i następne moje powiedzenie przed wielu laty ,”w zdrowym duchu zdrowe ciało” , w żadnym przypadku jak jest lansowane obecnie , Bruno Grening to udowodnił i tak jest? Pozdrawiam

 12. Tak Gaju znowu slowa uznania krotko a faktami miedzy oczy znakomity text az zamieszczam ponownie Gaja pisze:
  11 grudnia 2016 o 11:56
  Zastanawiam się dlaczego niektórzy ludzie nie chcą zrozumieć , że przy użyciu wojny /niskie wibracje/ nie zbuduj Pokoju na Ziemi/ wysokie wibracje / Dlaczego dalej i w kółko , kręcą te same zatrute lody z Salmonellą ?! Dostajemy tylko to z czym się w danym momencie wibracyjnie zsynchronizowaliśmy .
  Odpowiedz powyzej wychwalalem Majestica a tu teraz ciebie pisze tu ponad dwa lata i juz wiele razy mialem i mowilem sobie dosc czytania =pisania a teraz tak cudowna gaja cudowny Majestic pisza fakty i dowoy przedstawiaja tak gaju potwierdzam wysokie wibracje
  1111111111111111111!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To step =krok do bycia samodzilnym i odpowiedzialnym i zycie w samowystarczalnej doskonalej rzeczywistosci =mam jedno pytanie co z tymi co sie wychowalem i co z moja matka kochana /85 lat / jak im to przekazac ????????????????

  1. jan piotr Daj spokój z komplementami , bo tylko „ego” niepotrzebnie rośnie . Pozdrawiam Cię serdecznie . U nas dzisiaj piękne słońce , którego Tobie również życzę 🙂

   1. znam i uwielbiam, w czasach gdy zastanawiam się o Ziemi o przestrzeni o nieskończoności wszechświata, który też jest możliwy, włączam sobie To The Great Beyond, zreszta na pleyliście od Twojego Cell audio Depiset leci, a ja słucham często całą tę pleyliste Cell i Stelladrone, chociaż dawno nie słuchałem, dziękuję myszko, piękna najcudowniejsza z istot 🙂

   2. Dla Gaji ? „Zdolna jestem niesłychanie. Najpiękniejsze mam ubranie . Moja buzia tryska zdrowiem . Jak coś powiem , to już powiem. Jak coś powiem to roztropnie , w szkole mam najlepsze stopnie …………….itd „

   3. Ty Tomciu jesteś najpiękniejszy , bo masz tutaj najpiękniejszą duszę . Pozdrawiam Cię Skarbeczku i przytulam do serca ale boję się o tym za dużo pisać , bo mnie zaraz napadną forumowe „dobre wróżki ” 🙂

   4. Ty Gaju . (masz najpiękniejszą) dziękuję za tak ciepłe słowa, nie musisz pisać, o tym jaki jestem, bo naprawdę forumowe wróżki Cie napadną, chciałbym żeby wśród tych wszystkich wróżek była miłość, Ty masz tę miłość, chociaż czasami Cie poniesie, ale to brak kontroli wywołany jest ciągłymi naciskami, a może chęcią zrozumienia Twojej osoby przez dziewczyny? Oby, pisałem dziś pod Twoim wpisem, i mam wyrzuty sumienia, ze napisałem teraz, nie potrzebnie, ze to było ubliżenie że nie czytasz Kalinki, może nie współgracie ze sobą, może nie ma czasu na czytanie, ale chciałbym żebyście się kochali miłością ludzką, tak jak my się kochamy mężczyzni i kobiety tak samo my mezczyzni i mezczyzni powinniśmy się STARAĆ kochać i wy kobiety między kobietami powinnyście się chociaż STARAĆ kochać między Wami by przyszły(li) nowe, by każdy mógł coś powiedzieć i nas rozumieć, starać się wszystkich, bo mik nie zalęzy Gaju kochana zeby mnie rozumieć już, ja czuje się w pociągu który pędzi a ja w środu wśród cudownych dusz jadę i żyję… staram się żyć między Wami i jest mi tu dobrze, zasypiam z myślami o Was, śnił mi się Janusz, że płakał przy mojej mamie, a ja go pocieszałem, itd, Ty też Gaju kochana mi się śniłaś, ale już nie pamiętam co, ale jesteście wszyscy w moich snach, bo piękny sen tutaj tworzymy, chciałbym by był to piękny sen dla Ciebie, żeby wróżki Cie nie najeżdżały tylko rozumiały i żebyscie sie kochały i dawały miłość miej zaawanasowanym, tak jak Ty dajesz mi miłość, od początku kiedy tutaj przyszedłem, tak moja miłość do Ciebie będzie wyjątkowa, a nawet gdbyś mi nie dała nic, i tak bym Cię pokochał, bo taki jestem, dziekuje.

   5. Hmmm co się porobiło – chore jakieś cy cóś – jedna kocha duszę a duga umysł. No napadną cię – Iza będzie zazdrosna bo jak pisała kocha jego umysł. … chociaż po tym co Tomcio snuł można domniemywać że jakby może się odkochała alboco!?

   6. Tomciu Kiedyś myślałam , że tylko religie skłócają ludzi , ale teraz wiem ,że różne pojmowanie duchowości może nas również wzajemnie skłócać . Każdy chce przecież dobrze ale nasze „ego” nie próżnuje i utrzymuje sytuację , gdzie każdy twierdzi , że „moja prawda najmosiejsza ” co oczywiście nie jest prawdą 🙂 Prawdą jest natomiast to , że wszyscy bez wyjątku maja rację i równocześnie jej nie mają – ale to już „wyższa szkoła jazdy ” 🙂 Posłuchaj koniecznie wykładu Pani Adamskiej-Rutkowskiej /yt/ , tam jest sporo naukowych faktów więc naprawdę warto .Link do tego jest na samej górze w moim poście 6 .12.2016 /poniżej postu Zielarza /

 13. Znowu sypia niebo bylo za niebieskie i ladne . trzba nas podtruc chemtrials na niebie .

Comments are closed.