Otwarte Forum Tematyczne – 7.03.2016

Lek. med. Irmina Mrozowicz-Szmidt rozmawia z Jackiem Sokalem w ramach cyklu programów pod wspólnym tytułem „Era wiary vs era wiedzy”. W tej audycji punktem wyjścia do rozmowy jest kwestia naszego wpływu na rzeczywistość.


Relacja ze spotkania i wspólnych rozmów na temat problemów polskiej wsi – w Stryszowie pod Krakowem.
Forum „Polska Wieś, problemy i propozycje rozwiązań” odbyło się 06.03.2016 r. W czasie spotkania obecni byli przedstawiciele środowisk rolniczych, profesorowie wyższych uczelni oraz posłowie partii Kukiz’15. Obecny był także Minister Rolnictwa w latach 1991-1993 r. dr n. rolniczych Gabriel Janowski.
Organizatorami Forum byli Jadwiga Łopata i sir Julian Rose z Ekocentrum ICPPC w Stryszowie.


99 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 7.03.2016

  1. „i to że hodowla się zepsuła…”-co robią hodowcy,jak stwierdzą ze ich hodowla „zachorowała”?
   Nad tym warto pomyslec,co zrobic,albo jak to zrobic, aby zapobiec ponownemu resetowi.Cos mi sie widzi, ze nad tym zagadnieniem głowi sie nie jedna mądra głowa…
   Najprosciej powiedziec:”odebrac grozne zabawki”…tak,tylko gorzej z wykonaniem…
   To tak, jak z doktryną obronną (nie)jednego kraju,w razie zagrozenia unicestwic wszystko mozliwymi sposobami(atom itp.)…
   Nie to ze strasze,warto pamietac o całosci,a nie tylko wybranym fragmencie…

 1. zdecydowanie jestem po stronie ery wiary gdyż ilekolwiek bym się nie dowiedział to i tak umre w niewiedzy i głupi tylko wiara przynosi otuchę i nadzieje w najprawdiwsza droge prawde i zycie czym jest Chrystus wiedza nienjest stworzona w swej złozoności i absolucie dla człowieka tylko wiara w prawde wyzwala a wiedza nie jestesmy jej poznać w ciagu naszego krótkiego zywota

  1. Wiara to rusztowanie dla Wiedzy małych kroczków. Wiedza to wie-że czyli pochodna Wiary.

  2. era Pychy to era Pyszniących się Panów, i Pysznego marnego bydła. ta era właśnie się kończy. Pytanie tylko (na jakie każdy niech w sobie sam odpowie) jaka się zaczyna? i czy aby Pyszniący się nie powiodą was znów w pląsach na zbiorowe wycieczki po cyrograf, certyfikat jakości luszu..

 2. ZROBMY TA AWARIE SYSTEMU -15/4 /2016 o g. 15 – w piatek TO PROSTA LATWA INTENCJA -/az 15 sekund/ – zrob to polko i polaku gdziekolwiek jestes podaj to wszystkim znajomym -dokonajmy ten EKSPERYMENT TO POPROSTU MLOTEK W SZRYCHY I KONIEC Z HODOWLA – jak zyje 60 lat PO RAZ PIERWSZY USZLYSZALEM TAKA WIZJE -INTENCJE -JACEK DAMY RADE TO JUZ SIE UDALO -WYSLALEM INFO DO WSZYSTKICH WYSLIMY WSZYSCY I WEZMY UDZIAL W TEJ ZBIOROWEJ MEDYTACJI PRZEZ 15 SEKUND 15/4/2016 roku o g. 15 w piatek ha ha ha dziekuje do uslyszenia 16/4/2016 w NOWEJ RZECZYWISTOSCI

  1. budda ale nie obrazisz się jak poradzę wielu, żebyś użyć nie uszczypnięcia, lecz dla pewności strzał z paralizatora elektrycznego? 😉

   1. Znaczy się tak ogólnie skojarzyło mi się to ze sceną z SG1 gdzie Tilk musiał strzelić Rya’c z Zappera by ten się ocknął po tym jak Apofis mu przejął myślenie 😉 Nic więcej, sorki za to skojarzonko ogólne.

   2. Widze, ze ostatnio tu i ówdzie jest moda na SG1 …czyzby poszukiwanie zapomnianych puzli układanki?

   3. Jeszcze można starą zapalarką do gazu. Efekt pośredni między uszczypnięciem a paralizatorem 😉

 3. Dziękuję Irmino i Jacku.
  Wreszcie można posłuchać mądrych i świadomych ludzi, którzy przyszli tu by przekazać bardzo ważne informacje a nie reklamować swoje warsztaty lub promować książki.
  Wielkie dzięki!
  Oby dotarło to do wielu.
  Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję.

 4. ..sprytni kanalarze,.. szczególnie sokal, … wieża głodna i się rozpada,.. trza ratować kanał i wieże,..w intencji wypalania miłości i pokoju ,.. przeciw wypalkom wojny i nienawiści… spryciule,..wsio byle stado miało teatr, a teatrze BOGA a BÓG miał kanał do wypalacza i poprzez niech miał żer ,..i tak bóg w wypalaczu, poprzez ogłupiałego wypalacza, ziadaną splytnie mońdrą intencjóm,..ma wzmocnić kanał i wzmocnić walącą się wieżę oraz wzmocnić śtadnego BOGA by śśał. pił i żył.. a wsio podlane świentą giejomertią i polem moffogenetyvznym.. a święta geometria istnieje od zarania ruchomego światła niezależnie czy się ją podlewa czy nie,..a zapisu też nie trzeba wypalać bo on sam powstaje niezależnie czy się go podlewa czy nie,.. w przypadku tych dwojgu budowniczy nowych piramid nowych wież to być może za dużo powiedziane, ..ale coś śmierdzi nowym,.. a na pewno odnowiciele starych kanałów i starych wież i zbieracze wypalaczy do nowej pajęczyny..

  1. …a święta geometria istnieje od czasu jak zaistniało jajo, z którego wykluło i rudzyło światło,.. no ale nie istniały jeszcze śnięte wieże, śnięte piramidy, śniete wieżowce, budowane przez śnietych.. na szczytach, których wyściełają sobie legowiska Święci Budowniczy właściciele korporacji śniętych wypalaczy cegieł, śniętych budowniczych ich szczytnych legowisk snanalonych szcztnmi budowlami , które sami wybudowali , sami je utrzymują swą pracą i wysiłkiem a nadto sami kosztem siebie karmią sprytnych szczyciarzy..swą nieograniczoną energią, którą nieprzerwanie daje im bóg,.. a do której dostępu już nie mają głodni szczyciarze, … pińkne ińteńće, a jakie wźńiosle, wypalane przeciw ińteńćom wojniy i nienawiści wypalanych w tym samym teatrze, w tej śamej pijamidalnej kolpolacji przez śtatka ińśzych wpialićy..

   1. .. jakby zwykłego spokoju i zwykłego lubienia nie można było w spokoju i lubieniu wykuwać dla siebie w sobie i wokół siebie dla siebie i sobie bliskich..jakby nie można było budowac siebie i sobie bliskich,..a trza Świencie dla Świentych…

   2. .. na tej świętej i powszechnie świętej od zarania świętej matrycy,.. wg jej świętych praw oraz powszechnie świętych praw od jej zarania … ćuda nie widy…

  2. Daj ludziom popełniać błedy. Sobie tez daj to prawo. Nie bądz albo i bądz DDD własciwie 99%populacji jest DDD i dlatego rządzi nimi Jahwe. Nawet są tego nieświadomi, szczegolnie ci, ktorzy uwazają sie za świadomych… a symptomem opetania przez Jahwe jest syndrom zbrodni i kary. Stworca nie karze. To wmawia Jahwe a Lucjan nagania do bycia dobrym cokolwiek to znaczy. To jest ciągle mentalnosc dziecka ktore chce zadowolic rodzica aby mu nie przylał hehe aryman. Ciągłe napiecie i mania prześladowcza pomału przechodząca w paranoje i nerwice.

   1. … czego chcesz,.. w czym ci przeszkadzam,.. mówię, co widzę, słyszę i czuję… mam widzieć, słyszeć czuć inaczej,.. po co,..za co..dla kogo..

   2. …nie zauważasz , że to są twoje rady,.. jak jedynie wypowiedziałem swoje postrzeżenie, do czego tak po prawdzie namawia sokal i irmina,.. ty radzisz i czy powiesz nam w jakim celu radzisz..

   3. …kolejny sługa lucia, …. jeżeli to nie tajemnica to kiedy podpisalas cyrograf …
    .

   4. KOCHAJMY LUCYFERA to Szatanek z Orbity Ufonauta bzdur na Niego nagadał po to abyście stronili od Światłości , kiedy to zrozumcie ?! zbuntowany anioł? ( „zbuntowany” kosmita ) Kto Jemu taka opinie wystawił ?! pogromca Sodomy i Gomory organizator i sprawca Potopów ?

   5. ..witam majestatyczny luciowy dewocie, moherze,..luciowy ślepogrodzianinie, bracie wszelkiej maści pedofilów,i homoseksualistów, zabójców najlepiej masowych, globalnych i seryjnych,.. a szczególnie cieszą go ofiary składane przez jego dewotów i mohery z niewinnych dzieci i dziewic,.. takich wprost twój pan lucio uwielbia, są mu oni mili … i takich tylko sowicie wynagradza, ale do czasu … rzesze pozostałych mniej wydajnych jego dewotów i moherów jedynie oślepia, ogłusza, odmózgowia oraz znieczula, .. znieczulenie tylko do do czasu oddania ich arysiowi, czyli natychmiast po oddzieleniu się od ciał, od źródła, .. a aryś ich już mocno wyczula…a lubi odpłacać luciowym dewotom i moherom.. ale ty dewot i moher majestatyczny, świetlisty, wysokowigracyjny najwyższej gęstości,.. może nie tak szybko trafisz w rączki arysia,.. może tobie przyjdzie zapoczątkować jednego z nowych trójszóstkowych adasi bawiących się prócz zabaw w lewo-prawo, góra-dół, daleko-blisko,..wenus to niezbyt ciekawa planeta, minie trochę czasu nim będzie jako tako przyjazna..

   6. ..i minie trochę czasu,… nim zejdzie tam ten którego nazywasz ufonautą.. bzdur nagada i otworzy stamtąd ścieżkę….

   7. ..poprawka …
    ..zapoczątkować jednego z nowych trójszóstkowych adasi bawiących się prócz zabaw w lewo-prawo, góra-dół, …również w daleko-blisko….

   8. dziadku vv-jak zes wlazał na tą górę z zamiarem górowania,
    i swą majestycznoscia chcesz oswiecac…innych…oswieconych inaczej…,to przynajmniej bys nie nasladował tych,których pietnujesz(zercy),traktowaniem z góry(bo gdzies obok, moga byc(są)wyzsze z lepszym widokiem…),
    obrazaniem,nasladowaniem ich pychy i zbytniej pewnosci siebie,o swej nieomylnosci…

    Daj przykład Madrosci, która nie obraza, i innych do siebie,ciebie nie zraża…
    ,a motywuje…”zaraża” Pieknem współtworzenia, harmonią wspólegzystencji,radoscią szczerego dzielenia sie…

    i przede wszystkim, klarownym wyrazaniem swych mysli,zeby inni mogli spokojnie(jesli beda chciec)odczytac twe przesłanie…No chyba, ze jest to tylko dla „orłów”…to w tym wypadku, chyba nieodpowiednie gniazdo wybrałes…

    …bez obrazy…

   9. vv 🙂 jedno trzeba też stwierdzić. cały twój świat jest kanciaty, kanciate karty, kanciaty stolik, kanciaty pokoik, ba nawet sześcienny, kanciate lustereczko, ba nawet pryzmatyczne, te księżycowe i te krystaliczne. wszystko jest względem dalekie, bliskie, a lewe dla jajecznie prawego, wysokie i niskie i to też jest prawda, tyle że daleka nie bliska prawdzie. w tym względzie różni się to od pospolitej prawdy tylko tym, że coś jest tobie wiadomo, ale używasz tego jak tobie pasuje, niby dobrze, lecz z obfitości serca kanciatego wcale nie dobrze, jak każdy zagubiony i nie wiele wie, ale ty masz jakiś mocny filtr postrzegania, wcale nie lepszy niż inni bo inny i bardziej kanciaty.

    no chciałam szczerze powiedzieć, jak ja to postrzegam. że Twoje rozumienie rzeczy jest mocno spaczone i ograniczone, a wpisy i oceny choćby lucy bardzo ograniczone.

    może bawisz się, tak przypuszczam, ale nie do końca. jak to mówili, ładne mi żarty, puł h w d, bo dalekie od zrozumienia…

    a wiesz że ludzie nie tylko mają moc nie tylko tworzyć, ale i osądzać anioły? wiesz prawda. a lucy był przy tworzeniu gwiazd i lepieniu człowieka, właściwi to jemu dano nieść światło, ogień i wodę. ale światło, woda i ogień – Duch umiłował sobie człowieka i za nim poszedł jako najwyższy wyraz – materia i jaką odpłatę za to dostał najlepszy ze sług współistotnego, bo tak ulepiony? do dalszej niewdzięcznej pracy jako nauczyciel najlepszy dla dzieci boga … projekcje lustrzane i wygnanie. boją się … a nie wiedzą że żaden sługa, nie ma władzy nad dziedzicem, bo to dziedzic władny wiązać i rozwiązywać w tym i stare sługi. a co robi dziedzic? bluźni jeno z obfitości serca, bluźni rodzicom i bluźni sługom… bluźni bogu i przeciwko sobie, a wszystko projektuje na związane przez siebie do służby sługi jakie jeno do chlebodawców i pod kij idą i tylko to co z Pańskiego ich stołu nieopatrznie spadnie to porwą między siebie jak psy niewierne. ..

    To tak rządzicie?
    To ma być świadomość czy może nieświadomość i własne związanie w szubrawców… ah dziedzice.. czarne to wasze lustro, jak losy marne bogów nie godne że już i między sobą się żrecie o okruszki jak żebraki pomrzecie? i kto będzie winien? wiem pewnie kowalski i jego piwnica.

    na zgromadzeniu bogów za Asafem.

   10. …poruszone…,ale czy uwolnione?
    Czy nasze w nim odbicie, bedzie dalej zniekształcone?
    Czy zagladajac, Swego w koncu doswiadczymy?…i ulecimy…

   11. seja-„bo cóż to mowa? ona wysoka czy niska, daleka czy bliska?…”-tak daleka,lub tak bliska jak nasze czyny, które z nia rezonują…
    Uczciwy powie, ze dązy do bliskosci…ten mniej,ze ją posiadł…

   12. vv ma i miał w tym rację, jesteś moher tylko z innej włóczki

    … eh po co się odzywałam 😐

   13. pio:
    „dziadku vv,..”

    ..pio to głodne demony,.. z nimi nie mądrością.. bo niemądre,.. nie dobroci, bo nią gardzą,.. nie czułością, bo nie czują nic prócz głodu , strachu i bólu, przed którym uciekają.. i lepiej ty ich pozostaw mnie,.. ja lubią jak pokazują mi swe słabości,.. można je wykorzystać w gonieniu tysiąckroć mocniejszych demonów od tych partaczy..

   14. ..pio platoński luciowy idealizm, a nie realizm przez ciebie przemawia,.. jesteśmy ludźmi z krwi i kości,.. i mocnymi dziedzicami boga, boga stwórcy, nie marnujmy tego dla głodomorów choćby najświetliwszych, choćby najwyższych .. a po prawdzie nie dorastają ludziom do pięt,..jak myślisz jak to się stało, że człowiek dał się temu padłu upodlić…no właśnie dlaczego chcesz być zarazem gorący i zimny zarazem,.. to niemożliwe, chyba że u kanalii platona.. który ci wszczepił jakieś idealne nierealne a ty chcesz wbrew sobie to realizować,.. gorzej żądasz by inni też ten szajs wynosili nad siebie i się nim podlili,.. obudź się… i nie stosuj luciowych platońskich lub pitagorejskich wytrychów… by siebie i innych podlić…

   15. seja:
    „vv 🙂 jedno trzeba też stwierdzić. cały twój świat jest kanciaty, kanciate karty, kanciaty stolik, kanciaty pokoik, ba nawet sześcienny, kanciate lustereczko, ba nawet pryzmatyczne, te księżycowe i te krystaliczne. wszystko jest względem dalekie, bliskie, a lewe dla jajecznie prawego, wysokie i niskie i to też jest prawda, tyle że daleka nie bliska prawdzie.”

    ,..a seja a gdzieś ty się kanciastego platońskiego i pitagorejskiego szaleju napiła.. kanciaste, szlifowane matematycznie okrojone pozory zwykłego jaja, …mające manić przez nich zgłupiałych i dymanych swym idealnym szlifem, wymyślnym kantem oraz wielokrotnie złamanym na nich jaskrawym światłem,.. a fe, mnie posądzać o kanciastość, luciowy szlif i pitomatkrojenie jaja na ideadiament,..mnie piewcę zwykłego ciemnego jaja..
    ..czyżby i ciebie pitas i pluto po luciowemu na odwyrtkę wydymali…

   16. „…poruszone…,ale czy uwolnione?”

    no to powiem, na dobre. tam jest nie tylko parol, nie tylko wytrych, ale i dynamit pod bramy podłożony… może właśnie po to, by nie ulatywać…

    czy tylko ten … srogi … to zauważył? że nie sztuka gadać jak to marni jesteśmy i cóż z taką potęgą poczniemy… a kim że jesteśmy nie zapomnieć, czy może sobie przypomnieć…

   17. 😀 hahaaa 😀 😉 😛 czuje się wy e mana 😉 Wiesz co miałam na myśli, ale dobrze napisałeś i mnie uspokoiłeś…

    Cóż jestem jaka jestem, … no i nasłuchałam się troszkę i tak ogólnie też.

   18. seja:

    „…poruszone…,ale czy uwolnione?”

    ..poruszyć, otrzeźwić jeszcze można,..ale uwolnić musi każdy sam..również z własnej nieprzytomności..

   19. Zgraja Szatanowcow nic więcej po prostu zgraja !diabły i belzebuby, w czeluściach niema już miejsca i wszystko tutaj wypełzło . moherowe kreacje .

   20. ..widać majestat, że głod ci mocno doskwiera,.. stać cię już tylko na wrzaski..

   21. „seja:

    dodam innym że to od Pio zacytowałam : „…poruszone…,ale czy uwolnione?”

    ..poruszyć, otrzeźwić jeszcze można,..ale uwolnić musi każdy sam..również z własnej nieprzytomności..”

    vv tak, tylko jeszcze taki drobiazg, że to też zależy czy sobie się uwolnić, czy globalnie rozwiązać problem… bo jak z powodu jednego na świat przyszło co nastało, tak z powodu jednego więźniowie mogą być uwolnieni, nawet jeśli przez innego jednego.

    Bo skoro nic nie ma nad nimi władzy, a tylko taką jaką sami nadali i To my wiążemy i rozwiązujemy, to można rozwiązać lub tego co nosił razy kilka i mielił, ponieść i przemielić jak i jego sługi przemianować lub zaprząc. I wszyscy mieli by korzyść.

    To nawet nie jest kwestia świadomości innych, bo nie jest zbiorowe jeśli kto sam maluje jak zechce. To bardziej jak program z serii Nowy Dom. Wystarczy jak jeden się wnerwi, lub udobrucha i zakasze rękawki za wszystkich. I powie se, a na co mi ta pięta? na przykład. Na co komu ta zbiorowa nieświadomość? bła ha… i to jest Dynamit, ba supernowa…

    Tak zasadniczo, nie? to niezły dynamit. 😉

   22. Ja wiem ja wiem, lucy zna swoją piętę achillesową że się w takim stanie nie przeskoczy i po chce przyjść i sam to zrobić… tyle że jak nie po mojemu to chyba zonk…

    Ale w sumie? twardowska 😉

   23. seja
    „vv tak, tylko jeszcze taki drobiazg, że to też zależy czy sobie się uwolnić, czy globalnie rozwiązać problem… bo jak z powodu jednego na świat przyszło co nastało, tak z powodu jednego więźniowie mogą być uwolnieni, nawet jeśli przez innego jednego.”

    ..prawda z powodu jednego ujrzeli nagość, przed którą już wsie uciekają i ją pozorami przykrywają,.. ale z gry pozorów mogą uwolnić się, rozwiązać się,.. tylko sami..jak i u pierwszego wolna wola tak i u wszystkich z jego grzechu uwidzenia sobie nagości..

   24. ..choć prawdą jest, że jeden zszedł aż na samo dno upodlenia i całym sobą wskazał drogę wyjścia, drogę rozwiązania z najgorszego upodlenia… ale tą drogą musi kroczyć każdy sam z własnej woli…taki już dobry je ten świat dobrego boga …

   25. 😀 i ja też, za pierworodnym z pośród wielu, ścieżkami brata. ale i tak wierzę że kiedyś… w końcu widziałam i przeżyłam otwarte bramy… jeszcze zanim się wróciłam i odkryłam i … zadawałam sobie pytania …

   26. ..no był jeszcze arystoteles,.. choć jako uczeń wydymany przez mnistrza plato to pierwszy wzgardził , .. i plato i jego szatańską akademiją.. i trza mu oddać honor bo i on pierwszy dał podstawy do fizycznych nieszatańskich nauk,.. i on pierwszy wskazał i ciut ciut wyprostował drogę do uwolnienia i rozwiązania się z szatańskich oplotów,…

   27. ja nie źnam, nie mam pamięci do nazw ziemskich, nie uciona i nie szkolona tu. Ale nie wydaje mi się żeby jaki ziemski zegarmistrz tam był, poza Jezusem. i mną ledwie przez wieczność. Nie mylić z zaproszonymi tu demonami.

    Szlak trafi, dopowiem że tyle na siebie nabrałam bo co to nie ja. Jak tu szłam, że powinnam była iść na sto albo i tysiąc lat na kolana taty by może ukoił mój ból i łzy. Ale JUŻ wiem kim jestem i że tato jest bliski nie daleki i nic nie ukoi tak bólu najszczęśliwszej na świecie istoty jak zwycięstwo Człowieka nad własną projekcją i tam mój dom gdzie ja. … więc wytrwam, i powrócę bo wiem że mnie eksmitują. powrócę od razu w tym samym ciele, jakie nie jest doskonałe, ale i je wyzwolę. tak mi dopomóż bóg.

   28. Jak nie raz i już nawet nie próbują… i upomnę się o każdego gdzie mnie eksmitowali. I zawsze wrócę jak „zły szeląg” nocnym koszmarem też, prawdziwa i żywa…

 5. oczy-wiście

  vv … długo by o tym pisać, to jest mechanizm tożsamy temu z sektora ubezpieczeń, bankowości, i handlu, religii, …

  .. jedno jest pewne, od szczypania się (pieczęć na ciało już podpisana do 15 wymarzona) czy skakania na jednej nodze i trzymania się za nos, ani bicia pokłonów nic się nie zmieni, poza wypłatą premii dla tego co przyprowadzi tylu naiwnych na prezentację garnków z zeeptera, odprowadzą tylko swoją energię tak jak w kościele, albo smsem o treści Pomagam do wróżki z TV i tak będą innych przyprowadzać na umowę zlecenie. I nie ważne czy długo czy krótko się podpiszą na cyrografie, zasilając cudze archonty pod prowadzącym medytacje czy kapłanem, liczy się już sam fakt. A jak nie będą wydajni, to im nikt nie zostawi ni kropelki z ich własnego że niby dał jak lekarz życie daje i ksiądz zbawienie…

  przecież oni wiedzą że od tego się nic nie zmieni, to jak w łańcuszku bogactwa że to tylko obiecywanki i nikt się na cudzym terenie, cudze zasilając nie obudzi a jedynie podepnie do siebie cudze i zbiorowe. wiedzą że ta maszyneria tak nie działa i żaden gwoźdź ani młotek jej nie rozwali a zasili. … bo przecież energia podąża za uwagą wiedzą i wiedzą że jak nie będzie uwagi to będą cięcia etatowe. i wiedzą że intencja jest nieistotna, liczy się przyprowadzona trzosda do dójki, bo i każda akcja to reakcja i wiedzą że oni nie mają ani kleju ani nożyczek i będzie jak im powiedzą.. i tak też działa ta maszyna.

  1. Dla tego też mimo iż lubię Sokala, to mnie nie skala żadna nagonka zbiorowa ani indywidualna bo ja się nie łapie i to czego nie kupuje to wycięłam… Dla tego mówię żartem, że może lepiej co poniektórym kupić sobie ze 5m nawet bieżących gumy do majtek i strzelić sobie w łeb, może się ockną.

  2. i dodam, szczególnie łasym na przekazy, na upload danych do odtwarzania. skoro już z ambony nie łykają, ani ubezpieczenia w PZU … nie wykupują, i banku krwi nie zasilają, to nich chociaż ślą esemesy we wspulnej intencji o treści pomagam … mają sztuczek od buca a stąd w jabadabadu, lemindów nie brak, a oni ci na etacie i prowizji obiecywanej chętnie się przebranżawiają, czemu nie. z modłów w medytacje, z kapłanów w przewodników, z misjonarzy w odkrywców nowych światów, z pozycji w opozycję, z dziennikarza w redaktora, …

   1. no dobra wyjaśnię 😛

    zakon to w innym języku – prawo
    więc zakonnik to w innym języku prawnik 😀

  3. ..ja.. ten korporacyjny, instytucjonalny, wieżowy, katedralny,piramidalny system,.. prócz zasilania bezcielesnych szczytowych wraz z ich służalczymi hordami, złożonych z cielesnych i bezcielesnych,..ma również za zadanie odciągnąć tych cielesnych ubogaconych w boskie wieczne i niewyczerpane źródło, by darowanej im wody, by darowanego im ognia nie nie zużywali na bezpośrednie zasilanie i budowę siebie oraz swoich… sprytni głodni tak mają,.. luci zebrał sporo ma zapasy,.. ale nie chce zapasów zużywać do otwarcia wrót.. zresztą ktoś musi go powitać,…najlepiej orszak oddanych zaprzedanych mu sług..

   1. Abrasaks to przy tych zapasach jest drobny podwórkowy diler.

    Posłużyłam się przykładem filmu „Jupiter intronizacja”.

    A i odbierze zapasy zapaśnikom z palestry jak Buddy i inne co z prowizji sobie pałace świetliste pobudowali na niebie. Z jednego szczytownika jest na kilka tysięcy lat posóchy, a to tylko dilerzy…

   2. …taki juś je,..wsio jego,..a wycenę i wypłatę pomagierom pozostawia arysiowi,..po co ma sobie brudzić swoje świtliste rączęta…

   3. …oczywiście,..wsio zagarnięte i przechwycone to juś jego..nie wsio w boskiej rzeczywistości….

 6. .. co do zapasów lucia i pomysłów fizyczne redukcji wcielonych ludzi jako źródeł tych jego zapasów… działanie wydawałoby się nielogiczne,.. ale być może lucio poprzez swoje sługi wymiarkował i wykalkulował,.. aryś na to zbyt głupi, on nie do tego.. .że jeszcze bardziej wysokowibracyjna transformacja ciał człeków z 66, dwuszóstkowych w 666, trójszóstkowe …zchowa podobną wielkość udoju przy znaczącej redukcji stad człeków,.. tak zapewne kalkuluje bo z tego typu jakościowo wydajniejsza wprawdzie mniej wysoko wibracyjna transformacja wystąpiła przy potopie eterycznych człeków w materię,.. czyli z ciał 6, jednoszóstkowych w ciała 66, dwuszóstkowe.. pamiętam jak dawno temu gdy jeszcze zabawiałem się w zdalne postrzeganie, trafiłem na rasę cywilizacji aaragon, a’aragon, która w swych tajnych kosmicznych laboratoriach pomiarowała ciała ziemskich zabawiając się splotami szóstkowymi tych ciał,.. i wydajnością tych splotów,.. i podglądając ich po raz pierwszy usłyszałem, że kombinują nad nowymi trójszóskowymi splotami, nowych bardziej wysocewibracyjnych ciał.. oraz że transformacja w nie ludzi jest już niby nieunikniona.. teraz wiem , że pracowali dla lucia, ale nie nad wydajnością, ale jak i skąd będzie mógł bezpiecznie czerpać wodę, chleb i ogień z tych nowych jakościowo źródeł..

  1. ..nie a’aragon , tych planętę zniszczono,.. to były naprawdę bardzo głodne i nieszczęśliwe istoty,.. a cywilizacja doświadczająca, to nazywała się jakoś oort, o’ort, czy a’ort.. muszę poszperać w danych ze starego kompa.. coś z tego powinno tam pozostać..

  2. transformacja ciał człeków z 66, dwuszóstkowych w 666, trójszóstkowe …

   Czyli awansujesz czy jak??

   1. ..raczej ty demonie, sługo lucia, bo ty się zabawiasz wysokowibracyjnie i bardziej wysokoświetliście,.. i to ty mamisz nieprzytomnych człeków wyższą świetlistością, wyższą wibracyjnością, jakimiś wyższymi gęstościami,.. moje sploty są ósemkowe, niedostępne w żaden sposób demonom i luciowi..

   2. ..ciut przafirmowałem,.. coraz bardziej ósemkowe, choć prawdą jest, że już niedostępne w żaden sposób luciowi , a tym bardziej jego śmierdzącym głodnym demonom,…

   3. .. i on o tym dobrze wie i to go boli,… choć nie wiedzą tego jeszcze jego małoumne sługi, zaślepione jego blaskiem…

   4. „..raczej ty demonie, sługo lucia, bo ty się zabawiasz wysokowibracyjnie i bardziej wysokoświetliście,.. i to ty mamisz nieprzytomnych człeków wyższą świetlistością, wyższą wibracyjnością, jakimiś wyższymi gęstościami,.. moje sploty są ósemkowe, niedostępne w żaden sposób demonom i luciowi..” Qcyp demon sługa lucia?

   5. lech:
    Qcyp demon sługa lucia?

    ..co co jeszcze nie rozpoznałeś,.. choćprawda nie demon, a tylko demonik kcipek..pozujący na kucypa demona..

  1. „A moje 9 ale bedą13?”

   ..nawet nie wiesz, że prawdę mówisz,.. i bym się nie śmiał,.. bo tę prawdę jeszcze mocno i boleśnie odczujesz..

 7. 15.04 GODZ. 15 i 15 sek. zatrzymanie, dobrze ale zegarki nas wszystkich różnią się choćby sekundami. Jak wbić się akurat w taki grupowy przekaz?

   1. łoże to tylko na mocheróf nie ważne z jakiej włóczki, a koleżanka halina to już nie jeden cyrograf podpisała i dalej się włóczy, samą chęcią już podpisała jako pierwsza dla innych na odwagę 😉

Comments are closed.