Otwarte Forum Tematyczne – 7.04.2017

W czasie „Powitania Wiosny”, cyklicznej imprezy organizowanej w Sobótce przez Krysię Maciąg pod patronatem NTV, Janusz Zagórski nawiązał do idei fraktalności rzeczywistości pokazując, jak globalne procesy społeczne i duchowe odzwierciedlają się w małej skali na przykładzie sytuacji związanej z projektem Republiki Ślężańskiej.
Mowa między innymi o 100 – leciu Objawień Fatimskich, podziałach światopoglądowych oraz… zmaganiach o pozyskanie działki na Szczycie Ślęży.


Medium Anna Stanclik w rozmowie w Studio NTV Sobótka prowadzonej przez Janusza Zagórskiego omawia rożne sytuacje z jakimi przychodzą do niej ludzie. Oczekują od medium między innymi kontaktu z osobą zmarłą lub porady w ważnych życiowych sprawach.W dniach 5 -6 maja 2017 odbędzie się w Sobótce kolejne jej seminarium. Info: http://niezaleznatelewizja.pl/seminarium-z-jasnowidzem-2/


Rozmowa Janusza Zagórskiego z Adą Edelman, autorką książki „Tarot Bułhakowa – od Głupca do Mistrza”.
Ada Edelman – znana tarocistka i medium oraz miłośniczka prozy Bułhakowa prezentuje niezwykłą interpretację powieści „Mistrz i Małgorzata” opartą na gruncie ezoterycznym z całym bogactwem znaczeń i symboli właściwym tej dziedzinie.
Scenografię do rozmowy w studio stanowi ilustracja Ewy Brodek-Piłat będąca jednocześnie okładką wspomnianej książki.

Strona Ady Edelman: http://biuro-duchow.blog.onet.pl/


Adam Anczykowski w rozmowie z Januszem Zagórskim zapowiada w 2017 cykl swoich autorskich seminariów „Kosmiczne Transmutacje”.
Jak zawsze podejmuje ciekawe tematy dotyczące istoty rzeczywistości w jakiej żyjemy i iluzji jaka dominuje w naszym pojmowaniu rzeczywistości.


6 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 7.04.2017

   1. Reporter, który jako pierwszy informował o katastrofie prezydenckiego samolotu w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 roku, ujawnia o czym mówili mu wówczas polscy dyplomaci.
    iktor Bater: „Macierewicz krzyczał, że Rosjanie wszystkich wymordują”

    Reporter, który jako pierwszy informował o katastrofie prezydenckiego samolotu w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 roku, ujawnia o czym mówili mu wówczas polscy dyplomaci.

    W obszernym wywiadzie z Wirtualną Polską, Bater powołuje się na rozmowy z polskimi dyplomatami, którzy mieli go poinformować o panice Antoniego Macierewicza.

    – Wiem z relacji polskich dyplomatów, którzy opiekowali się polskimi politykami, że Antoni Macierewicz spanikowany krzyczał, że Rosjanie ich wszystkich wymordują. Chciał natychmiast wracać do Polski. Delegacja zjadła jednak obiad i dopiero odjechała specjalnym pociągiem do Warszawy. Jedna z osób opowiadała mi później, że minister Macierewicz w pociągu kazał zablokować wszystkie drzwi, pozamykać okna i zaciągnąć zasłony, by uniknąć strzałów snajperów – powiedział Bater.

    Matka boska go opuściła,, zawsze dziewica”.HIHIHIHIHIHIHIHIH
    ŚWIR I CYKOR I JESZCZE MŁODYCH BUNTUJE DO WOJNY ŻYDOWSKI POMIOT…..
    http://nowe.kresy.pl/wydarzenia/wiktor-bater-macierewicz-krzyczal-ze-rosjanie-wszystkich-wymorduja/

Comments are closed.