Otwarte Forum Tematyczne – 7.09.2016

Janusz Zagórski komentuje decyzję zrezygnowania prezydenta A. Dudy z wzięcia udziału w obchodach 1050-lecia Chrztu Polski na szczycie Ślęży w Sobótce pod Wrocławiem. O całej sytuacji zrobiło się głośno po wypowiedzi Janusza w lokalnej Gazecie Wrocławskiej (dawna [za komuny] Gazeta Robotnicza) na łamach której stwierdził m.in.: „To tak jakby zrobić uroczystości na Łysej Górze. – Dziwię się, dlaczego uroczystości rocznicowe z udziałem prezydenta są w tym miejscu, które w żaden sposób nie wiąże się z chrześcijaństwem.”


Zapis prelekcji Adriany Matkowskiej wygłoszonej na „6 Wczasach z UFO„.
Ayurveda to system medycyny indyjskiej rozwinięty w starożytności. Termin ten jest złożeniem słów ajuh – „życie” oraz weda, oznacza „wiedzę o życiu” lub „przebieg życia”. Ajurweda mówi o czterech poziomach leczenia: leczenie chorób, zapobieganie im, poprawianie jakości życia oraz rozwój świadomości. Ostatni poziom wymaga duchowego podejścia do życia, w tym medytacji.
Wykład zawierał wiele praktycznych wskazówek do zastosowania na co dzień w swoim życiu.


17 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 7.09.2016

  1. Zaiste! Ayurveda jest świetna, zwłaszcza specyfiki z dodatkiem krowiego łajna i KROWICH ŚISIEK.Niektórzy Brahmani posuwają sie nawet do alhemi zalecają picie rtęci(sperma wisznu).
   A gdzie Świadomosc /zdrowy rozsadek bracia i siostry,klony etc?

 1. I bardzo dobrze, że Samobieżny Długopis zrezygnował z obecności na Ślęży. Ze swoją archoncką energią lepiej żeby się trzymał z daleka.

 2. Piękne ćwiczenie na koniec i dużo praktycznych informacji. Wśród tylko reklamujących się i karmiących nas suchymi wykładami, są też tacy którzy potrafią się naprawdę podzielić. Dziękuję Pani Adrianno :).

  1. Tutaj każda wojna domowa, może być światową, nie ma że boli, islamiści, chcą zawładnąć światem, francją, niemcami, anglią, będę na poczatku tłukli się między sobą, ale potem rozszerzy się to na świat, żadne medytacje nie pomogą

  2. Pacuś, jak wiesz jestem mocno sceptycznym osobnikiem.
   Czasem, po przejrzeniu zaprezentowanych filmów, zastanawiam się długo i nie jak nie potrafię sobie wytłumaczyć, co motywuje ludzi do tworzenia tak oderwanych od rzeczywistości historii … Przecież, to nie pisarstwo SF i żadna sława, ani większe pieniące za tym nie idą …

  3. No i stało się, przez nieuwagę zamieściłem odpowiedź pod nie tym wątkiem co zamierzałem.
   Jest to osobista opinia na temat tworzenia i propagowania własnych, mocno odbiegających od realnego świata mitologii.
   Na kanale NTV poznałem już dziesiątki osób, które propagują własną i co gorsza kolidującą wzajemnie mitologię.
   Zastanawiam się co pewien czas, czy czasem panowie nie powinni podjąć się znanych z antyku a właściwych dla tego typu przypadków sporów filozoficznych ?
   Reptilianie, Syntetyki z Syriusza, pojedynki w astralu, Zamysł Matki Ojca, Ascendencja Matki Ziemi …
   Tymczasem panowie wzajemnie się chyba nie zauważają.

   1. Spoksik beze mnie lepiej to poszerzysz, ja tylko zamotam w głowie i nic z tego nie wyciągniesz, Ty mi się wydaje masz super postrzeganie tego jak jest i jak powinno być, daleko zajdziesz Mistrzu 🙂

   2. Pacuś, każdy ma prawo mieć swoje zadnie i nawet od czasu do czasu stwierdzić, że się myli.
    Nie ma co się nad tym zastanawiać, tylko pisać co się w głowie kłębi i szuka ujścia 🙂

 3. bardzo efektywny czas oglądania obcych , niestety miliony voltów wygenerowanych z plazmy sięga po za naszą rzeczywistosc albo wnika w ekrany maskujące wehikułów przestrzennych , jak widzimy rejon burzy to nieduży rejon mimo to niektóre kamery mają sposobność widzenia tego https://www.youtube.com/watch?v=ImYfTRgiIHc ogrom kosmosu jest nieskończony w zasadzie czasu i przestrzeni dla pojmowania tego ale w konsekwencji jedno i drugie nie istnieje wszystko zawiera się w absolucie nicości i pustki , a byt jest iluzoryczny bo jego konsystencją jest jedynie swiadomosc w własnej iluzji i tak się tworzy kosmosy ich ekspansje w własnej zrodzonej z siebie swiadomosci ,i na podobnej zasadzie funkcjonują kolapsy absolutów w odwrotnej kolejności .

Comments are closed.