Otwarte Forum Tematyczne – 7.11.2014

Rozmowa Janusza Zagórskiego z Madlen Namro o jej twórczości SF.

Koncepcja elektrycznego kosmosu to temat rozmowy Janusza Zagórskiego z Krzysztofem Michalikiem.

Rozmowa o planowanej na 20 listopada 2014 r. w Brukseli międzynarodowej konferencji poświęconej  ukrytemu nękaniu (Covert Harassment Conference), kontroli umysłu (mind control) oraz elektronicznemu oddziaływaniu poprzez użycie odnośnej technologii. Gośćmi Janusza Zagórskiego w rozmowie przez skype są Peter Mooring – założyciel Fundacji STOPEG (STOPEG Foundation – STOP Electronic weapons and Gang stalking) oraz Beata Zalewska współorganizatorka konferencji.
Strona konferencji: http://www.covertharassmentconference.com/


498 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 7.11.2014

 1. SeJa pisze:
  16 listopada 2014 o 20:30

  Czyli? Bo Siewców wielu, jak sukces ma wielu Ojców 😉 Żeby to wiedzieć trzeba też znać historię.

  Arhon 🙂
  Odpowiedz

  SeJa pisze:
  16 listopada 2014 o 20:36

  Znaczy wiadomo, jak na górze tak na dole, nic na górze co nie na dole. Reasumując 😀 Orionko.

  ….. Nie SeJa Siewcy Życia w Kosmosie to nie są Orionidzi , jak już wiesz kim są Orionidzi to powinnaś wiedzieć iż to energie wcielone , Cywilizacja, która ma swoje priorytety przejawiające się na ziemi w postaci ewolucji technicznej.
  Wszystkie cywilizacje wywodzą się z siewu kosmicznej zarodzi życia , ale żadna jej nie wysiała.

  Kiara

  1. @Kiara Dziekuję za „uroczą chwilę” – Tobie też Kiaro , życzę miłego wieczoru . 🙂

 2. @Kiara: To zagadnienie już wyjaśniałam ale przypomnę, reprezentuję i propaguję na ziemi myśl i zamysł „Siewców Życia” , Energii eterycznych nie wcielonych , ta grupa , te Istotności również mnie chronią.
  ////
  Dzięki za odpowiedź lakoniczną wręcz suchą jak na ciebie – pewnie się rozpiszesz i na ten temat ale w odpowiedzi do innych/Gaji – coż to takie chwyty o niskiej wibracji czyżby się podobały Siewcom Życia !?

  Cel nie uświęca środków – pozdrawia psycholog nadworny wyczulony na niespójność/manipulacje/fałsz 🙂

  1. Jak to rzeczowo wyjaśniła Kiara pisze:

   16 listopada 2014 o 14:13
   w swoim długim elaboracie na temat co było jest i będzie. Dla mnie jest to jedno źródło przekazu choć często zmienia/powołuje swoich ziemskich przedstawicieli i wprowadza drobne innowacje, aby słuchacz nabrał przekonania ,że tej wersji jeszcze nie słyszał.
   Dla porównania proszę posłuchać wersji z linku poniżej :

   http://youtu.be/2CYLT41yCd4

   1. paniznaprzeciwka pisze:
    16 listopada 2014 o 22:53

    Jak to rzeczowo wyjaśniła Kiara pisze:

    16 listopada 2014 o 14:13
    w swoim długim elaboracie na temat co było jest i będzie. Dla mnie jest to jedno źródło przekazu choć często zmienia/powołuje swoich ziemskich przedstawicieli i wprowadza drobne innowacje, aby słuchacz nabrał przekonania ,że tej wersji jeszcze nie słyszał.
    Dla porównania proszę posłuchać wersji z linku poniżej :

    http://youtu.be/2CYLT41yCd4
    …..

    Obejrzałam i rzec mogę, dla mnie , smutne i prymitywne, nie mój świat, nie identyfikuję się z nim.
    Nie ma informacja na linku odniesienia do zachodzących rzeczywiście przemian energetycznych na ziemi i w kosmosie.

    Kiara.

  2. Mira pisze:
   16 listopada 2014 o 21:27

   @Kiara: To zagadnienie już wyjaśniałam ale przypomnę, reprezentuję i propaguję na ziemi myśl i zamysł „Siewców Życia” , Energii eterycznych nie wcielonych , ta grupa , te Istotności również mnie chronią.
   ////
   Dzięki za odpowiedź lakoniczną wręcz suchą jak na ciebie – pewnie się rozpiszesz i na ten temat ale w odpowiedzi do innych/Gaji – coż to takie chwyty o niskiej wibracji czyżby się podobały Siewcom Życia !?

   Cel nie uświęca środków – pozdrawia psycholog nadworny wyczulony na niespójność/manipulacje/fałsz 🙂

   …..

   Każdy ocenia wedle siebie wibracje Mira… swoich mierników „prawdy”….

   Ponieważ cel nie uświęca środków…. musimy wrócić do pozycji wyjściowej, pierwotnego kodu życia , by zaistnieć mogły powrotne, godne warunki życia dla wszystkich, a nie wylącznie dla manipulantów rzeczywistością za pomocą technicznych środków.
   „Siewcy Życia” są gwarantami zaistnienia prawości i godności życia , systemu wartości opartego na najwyższych wzorcach jego istnienia i to wszystko co mogę na ten temat wyjaśnić.

   Ingerują tylko wówczas gdy istnieje zagrożenie całkowitego zniszczenia życia, ponieważ na ziemi doszło do takich okoliczności, nastąpiła ingerencja.

   Kiara.

   1. Kiara 🙂 Nawet Szatan z 7b ma na tyle przyzwoitości by na proste pytania odpowiadać w prost. To chyba oczywiste że, istota/y o tak wysokim stopniu rozwoju, ba najwyższym skoro tak płodni 😉 Nie wstydzą się swej Tożsamości.
    Zresztą Kiara, bla bla bla jest gitara, ludzie wybrali wzniesienie, więc będzie pieknie. Jest fatalnie, nastąpiła ingerencja z powodu zagrożenia zniszczeniem życia, co na górze to na dole i nie może być odwrotnie, więc dół determinuje górę, …. … …. Wybacz ale to jedna wielka sprzeczność, no Kiara, odrobinę szacunku do siebie nawet. pliss 🙁

   2. Kiara 🙂 Nawet Szatan z 7b ma na tyle przyzwoitości by na proste pytania odpowiadać w prost.
    ////
    Zgadza się SeJa ale niektórzy jak widać nie mają tyle przyzwoitości – i widać że lubią się popisywać erudycją – pytania ludzi/lubią ale tylko te przy których mogą się popisać erudycją :)))))))))) niewygodne a dotyczące ich przekazu pomijają/ignorują albo ostatecznie przyparci do muru jakąś mirą :))))))) odpowiadają pokrętnie/nie na temat/cokolwiek/nie wprost – ot przewrotność/manipulacja – fuj – prawda że to kiarowa postawa!

 3. Jest fatalnie, nastąpiła ingerencja z powodu zagrożenia zniszczeniem życia, co na górze to na dole i nie może być odwrotnie, więc dół determinuje górę, …. … ….

  …….

  Tak jest rzeczywiście dół… czyli poziom rozwoju LUDZI determinuje górę… czyli wybór przyszłej ścieżki życia.

  Jest fatalnie….. bo każdy z nas musi pokazać poziom swojego rozwoju… jaki jest? taki jak jego czyny. Nazywasz to fatalnością…. 🙂 ja widzę też wiele piękna, doskonałości, radości i dobra.. każdy ma prawo realizować siebie przez swoje wybory dlatego istnieją różne przestrzennie życia. Czy musisz rękoma i nogami trzymać się fatalności i narzekać na nią? Wybierz gdzie jest dobrze i idź tam…. zauważ dobro , siej je, fatalność przestanie istnieć.

  Kiara.

  1. SeJa pisałaś o sobie iż wiesz wszystko…. ja potraktowałam te informacje jako prawdziwe, nie jakieś bleblelble…..
   Skoro wiesz wszystko, to wiedzieć powinnaś iż świat Energii tej wielkości co „Siewcy Życia” nie używa imion ( to materialne identyfikatory,wielokrotnie kopiowane nie niosące w sobie pierwotnej prawdy, tym samym posługuje się wielu), każda Energia ma unikalna i niepowtarzalną wibrację, zawiera się ona w jej barwie, i dźwięku. Nie ma dwóch identycznych i nigdy nie będzie, bowiem system piątkowy , pentagon jest nieskończonością niepowtarzalnych kompozycji.

   „Siewcy Życia” to Energie nie wcielone tworzące światy myślą , oni inspirują wysiew zarodzi życia w kosmosie, a tym samym tworzenie galaktyk i wszechświatów i żyć biologicznych na nich.
   To nie jest żadna cywilizacja, ale ostateczne decyzje w ratowaniu zagrożonego życia zawsze należą do nich.

   Nie wiem co jeszcze miała bym napisać na ten temat, pewne Energie w śród nich są nosicielami kodów życia w różnych przestrzeniach , które służą jako poziomy rozwojowe dla kolejnych grup energii uzyskujących samoświadomość.

   Kiara.

   1. @Kiara: Nie wiem co jeszcze miała bym napisać na ten temat
    ///////////////
    No na ten temat to wreszcie coś zostało wyduszone – jako rzecze porzekadło: przymuszona ofiara panu bogu nie miła :))))))))))

    Wróć więc do tematu z tej samej rzec by można godziny gdzie w kontekście twojej wypowiedzi zadałam ci konkretne pytanie a umknęło ci jakoś dziwnie:

    @Kiara: nie czuję wielkiej potrzeby czytania poznawczego…. wolę poznawać realnie, przez dotyk….
    ////
    hmmm…poznawanie przez dotyk – oby to nie był zły dotyk- to jaki jest ? i jak to jest tzn. jak to uskuteczniasz/dotykasz coś co jest niematerialne albo fizycznie oddalone od ciebie ?

   2. Kiaro 🙂 To że wiem wszystko co wiem to fakt, tyle że nie wiem czego nie wiem to też fakt. Więc nie ograniczam się do samoograniczenia, stwierdzeniem że wiem cokolwiek, skoro nie wiem wszystkiego o niczym. To było by nie mądre, choć lubię żartować. 🙂

    Ja sobie jestem, seja znaczy 😉 No mniejsza o większość, co to ma za znaczenie, nie ma też sensu dramatyzować, metodologia też jest dość archaiczna, a przekazy zabarwione nieco. Jak zawsze. 🙂 W ogóle nie wiem jakie to ma znaczenie dla Ludzi, takie przekazy, tego typu. Czy nie lepiej zawsze mówić Prosto, w prost, nie świecąc erudycją, a powiedzieć coś faktycznie choćby dla opamiętania czy otuchy? … Sama pisałaś też o zwodniczym poczuciu przydziału misji, w służbie ego. Co nic nie wnosi jak ta tożsamość.

    Tylko Aga niedefiniowalnie.

   3. Zresztą Kiara przytoczyła bym wiele Twoich słów, dla mnie pisać nie musiałaś kogo masz na myśli. Tylko znów, na drodze osobistego rozwoju, to co i jak postrzegamy, widzimy, czego doświadczamy, takiego czy innego przesłania, wizji, odwiedzin, w takich czy innych formach jest niczym właśnie innym jak zawsze wyrazem tego z czym wewnętrznie rezonujemy w świadomości. Tak ktoś reprezentuje Byty ze światła i energii w odległej coś tam, inny tkaczy przestrzeni, jeszcze inny aniołów i demonów, jeszcze inny ma objawienia religijne, ślimak widzi wielkiego pra ślimaka bo przecież nie humanoida 😀 Nie chcę Cię martwić, ale wiesz iż tak jest. A do tego wile ras, bytów świetnie potrafi się podszywać, nawet pod nasze własne rezonatory. Takie oczka w sieci jaka ryba 😉 Jak Mawia i Oszo, jeśli nie zrozumiesz swego, nie szukaj cudzego. A kiedy swoje Cię rozświetli to i cudze nie zwiedzie. Właściwie to moje słowa o korzeniu, ale jestem pewna że też to nie jeden raz wyrażał.

    Pozdrawiam 🙂

   4. @SeJa: W ogóle nie wiem jakie to ma znaczenie dla Ludzi, takie przekazy, tego typu. Czy nie lepiej zawsze mówić Prosto, w prost, nie świecąc erudycją, a powiedzieć coś faktycznie choćby dla opamiętania czy otuchy? … Sama pisałaś też o zwodniczym poczuciu przydziału misji, w służbie ego. Co nic nie wnosi jak ta tożsamość.
    /////
    Otóż to – prosto wprost a nie świecąc erudycją – no i to zwodnicze poczucie przydziału misji, w służbie ego…w służbie EGO!

  2. Kiara
   Czy ty naprawde wierzysz w to co piszesz wyzej . Jezeli tak to ja lacze te dwa swiaty i to zaraz . Po co mamy sie az tak rozdwajac .

   1. Kalina pisze:
    16 listopada 2014 o 23:53

    Kiara
    Czy ty naprawde wierzysz w to co piszesz wyzej . Jezeli tak to ja lacze te dwa swiaty i to zaraz . Po co mamy sie az tak rozdwajac .
    …..

    Kalinko, to nie jest rozdwojenie, to jest JEDNIA wielopoziomowa z różnorodnością funkcji. Świat CZŁOWIEKA nie ma jeszcze parametrów zrozumienia istniejących procesów kosmicznych i duchowych,nie ma mierników ich odczytu, kiedyś je uzyska…. zatem nie ma możliwości zrozumienia całokształtu wieloaspektowości informacji JEDNI.

    Kiara.

  1. Ja rownież mówię dobranoc Wszystkim…. ciepłych, kolorowych radosnych odkryć w świecie podusi….. 🙂

   Kiara.

   1. Ja rownież mówię dobranoc wszystkich życząc nie koniecznie ciepłych, kolorowych, radosnych – wszak – ale odkrywania prawdy a ona najpierw niestety w oczy kole choć potem wyzwala… 🙂

 4. Mira pisze:
  16 listopada 2014 o 23:55

  @Kiara: Nie wiem co jeszcze miała bym napisać na ten temat
  ///////////////
  No na ten temat to wreszcie coś zostało wyduszone – jako rzecze porzekadło: przymuszona ofiara panu bogu nie miła :))))))))))

  Wróć więc do tematu z tej samej rzec by można godziny gdzie w kontekście twojej wypowiedzi zadałam ci konkretne pytanie a umknęło ci jakoś dziwnie:

  @Kiara: nie czuję wielkiej potrzeby czytania poznawczego…. wolę poznawać realnie, przez dotyk….
  ////
  hmmm…poznawanie przez dotyk – oby to nie był zły dotyk- to jaki jest ? i jak to jest tzn. jak to uskuteczniasz/dotykasz coś co jest niematerialne albo fizycznie oddalone od ciebie ?

  Sprawdź sama co czujesz dotykając różne rzeczy ( wiedz iż one są tylko zagęszczoną energią), nie ma dwóch dotyków identycznych ( bo jesteśmy innościami) i nie ma dwóch odczuć identycznych… odczucia to osobiste poznawania, czy dla nas istnieje odległość…. to zależy tylko od tego jakimi zmysłami dotykasz.
  Nie dotykaj wbrew cudzej woli, a nie będzie złego dotyku, ja staram się tak postępować.
  Bo czym tak naprawdę dla Ciebie jest „zły dotyk”….. kiedy jest zły, a kiedy dobry?

  I jeszcze jedno dlaczego tak bardzo chcesz mnie oceniać i szufladkować…. czy nie lepiej jest skupić się na sobie w tych ocenach?
  Widzisz Ty robisz coś dla swojego Pana Boga wedle Twojego porzekadła, ja robię dla siebie wedle moich intencji.
  Dzielenie się wiedzą nie jest wymuszaniem na innych wyboru mojej drogi, nigdy nie miałam takich intencji.. informacja ma być informacją, nie zaś nakazem czy zakazem.

  Myślę iż rozumiesz różnicę.

  Kiara.

  1. Kiara: Nie dotykaj wbrew cudzej woli, a nie będzie złego dotyku, ja staram się tak postępować.
   Bo czym tak naprawdę dla Ciebie jest „zły dotyk”….. kiedy jest zły, a kiedy dobry?
   /////
   Przecież napisałam o ok godz. 21 – czytaj proszę i to ze zrozumieniem i nie podchodź emocjonalnie (twoje/twój przekaz:) :

   „zły dotyk” to po mojemu taki ingerujący w przestrzeń drugiej osoby bez jej wiedzy/lub bez jej pozwolenia/lub za pozwoleniem osiągniętym manipulacją/podstępem – rzec by można molestowanie – coś jak pedofilizm

   Kiara: Nie dotykaj wbrew cudzej woli, a nie będzie złego dotyku, ja staram się tak postępować.
   /////
   Ja akurat z tym nie mam problemu ale zdecydowanie są tacy co mają – tak więc nie jest prawdą co napisałaś wszak można kogoś nie dotykać/nie gwałcić z doświadczać gwałtu !!!!!!!!!!!!!!!!!

   Kiara: jeszcze jedno dlaczego tak bardzo chcesz mnie oceniać i szufladkować…. czy nie lepiej jest skupić się na sobie w tych ocenach?
   /////
   Błędnie myślisz/oceniasz mnie – ale cóż każdy sądzi według siebie – zdecydowanie cię/nikogo nie szufladkuję – przecież już to pisałam – tak jak jestem ciekawa siebie tak drugiego człowieka – tak jak przyglądam się sobie tak innym – matryca/szablon jest jeden – im ktoś bardziej siebie widzi w prawdzie bez zakłamania tak też widzi innych – nie można się skupiać tylko na sobie – to mega egoizm i marnowanie talentu – kochaj bliźniego jak siebie samego !

   1. Dziękuje Ci za wszystko Mira myślę iż na tych refleksjach zakończymy te dyskusje.
    Bowiem nie bawi mnie takie odbijanie piłeczki…. musisz poszukać sobie kogoś zainteresowanego takimi rozrywkami.

    dużo radości i spełnienia Ci życzę…. 🙂

    Kiara.

   2. …no weź chciałabyś żeby tak za tobą w dym bo widać jak reagujesz na tzw. krytykę/odmienną opinię w przypadku choćby @paniznaprzeciwka i @Mira – na złodzieju czapka gore jako rzecze przysłwie – niwygodne – a to trzeba się przygłądnąć temu kto stoi za przekazem – bo co jak to rogaty choć najczęściej zakamuflowany w owczą skórę – zaufasz jego przekazowi – widze że cię interesuje inne odbijanie piłeczki pt. popisy/gajowe blebleble….

    dużo prawdy i niespełnienia tego co negatywne ci życzę…:-)

 5. Michael Monk to udawadnia dematerializujac sie ( wlasnie woda jest uwzgledniana najbardziej w dematerializacji )https://www.youtube.com/watch?v=QrnK6mzSuqY. Robic to a gadac o tym to jest ronica . Przelewanie wody zauwazylam ze zmienia smak wody i ja genialnie dotlenia i nawet wodor jakby sie wytworzyl . Sprawdzilam to na kilku osobach . Dalam im do popicia wode z kranu przed przelewaniem z wodospadem ze szklanki do szklanki i po przelewaniu woda miala zupelnie inny smak i byla jak czysta jak krysztal .

 6. Woda woda , rozwoj wewnetrzny rozwojem , czystosc organizmu czystoscia . ALE ZIEMIA MA BYC W NASZYCH REKACH . Niekt mi nie zamydli oczu tymi wszystkimi oswieceniami . Wiem jak zyja w Indiach i wiem jak zyja ludzie w slumsach . Nie poposzcze . Ziemia musi byc oddana wlasnie na tych wielkich poziomach co sie o nich tak spiewa przez wiele lat i nic jakos z tego nie pracuje . Ziemia zostala przechwycona do tej syntetycznej struktury planet arnego systemu. Ziemia nie potrzebuje ich . Potrzebuje Slonce , Ksiazyc i Na tym konciec . Ziemia jest jedyna forma organiczna . Oni o tym wiedza i cokolwiek bedziecie robic z woda i ze swoim cialem to i tak to nie pomoze jak wszystko nie zostanie uporzadkowane .

  1. Elokwencja i ubijanie interesu jak to sie wiaze ze soba az strach pomyslec .Nawet na forach alternatywnych coraz bardziej to zaczyna krolowac . Ci co nie elokwentni maja osiagniecia ale medale dostaja za to eleokwenci bo swiat o nich slyszy . Dokladnie mowie to na podstawie mojego sasiada prawdziwego slowianina z krwi i kosci bo tak wygllada i tak sie zachowuje . Nic nie gada prawie dwa zdanie powie na dzien ale zrobil swoimi rekoma tyle dobrego dla comunity prawie za frico za az milo czuc takieggo faceta . Z nim sie interesow nie ubija bo wlasnie na tym polega ludzkosc nowa . F…ck of z interesami .

 7. Wiele lat temu czytałem przekazy „Wing Makers” i nie wzbudziło to wówczas mojego zainteresowania. Ok. 2 tygodnie temu trafiłem na 5-ty wywiad z dr. Nerudą i jestem pod wrażeniem 🙂 Okazuje się że wywiad został przeprowadzony już w styczniu 1989 r. jednak dopiero w marcu 2014 dr. Neruda wyraził zgodę na publikację. Widocznie czas dojrzał 😉 Nadal rysunki i muzyka „Wing Makers” nie robią na mnie większego wrażenia bo widziałem i słyszałem lepsze 😉 O samym doktorze Neruda dotarła do mnie sugestia że jest postacią fikcyjną. Abstrahując jednak od tych uwag polecam wszystkim ‘poszukiwaczom prawdy’ zapoznanie się z tym 5-tym wywiadem. Jeśli to tylko S-F tak jak książki Madlen Namro to i tak warte przeczytania bo jest wyjątkowo inspirująca 🙂 http://wingmakers.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=363&Itemid=1

 8. Warto uważnie czytać te materiały „Wing Makers” bo jest w nich niesamowita manipulacja przygotowana na ostaniom chwilę….. 🙂
  Kto za tym stoi i o co mu chodzi…..?
  Zawsze chodzi o to samo .. o energię czyli przejęcie jak największej ilości LUDZKICH świadomości.

  np….”Dr Neruda: „Powtarzam raz jeszcze, istoty takie jak Marduk, Enki, albo Anu nie są przypięte do czasoprzestrzeni. Są one istotami nieskończoności, w tym sensie, że nie mają swojego końca. Nie posiadają one wieku. Tak samo jak my sami.”

  Enki, Marduk i Anu….. i Szatan to jedna i ta sama Energia/ świadomość /Jaźń w różnych czasach występująca pod rożnymi imionami.

  Kiara.

 9. Jak daleko posunęli się z tym podstępem przeciw LUDZIOM i KTO za tym stoi… bo nie LUDZIE to pewne !!!

  „Sara: „A więc transhumaniści chcą wykroczyć poza ludzkie cierpienie, niewiedzę, i śmiertelność za pośrednictwem technologii, a ACIO* dostarczała niektóre technologie do zrobienia tego, ale kto miałby dostęp do tych technologii?”

  *ACIO to akronim nazwy: Organizacja Wywiadowcza Zaawansowanego Kontaktu (Advanced Contact Intelligence Organization).

  Dr Neruda: „Oczywiście elita. To tylko przyspieszyłoby i uwydatniło oddzielenie. Działania takie są czymś co jednocześnie: wzmacnia i osłabia. Modele ekonomiczne rozsiewu transhumanistycznego, jak nazywano to w Grupie Labiryntu, nie były powszechnie brane pod uwagę. Jedynym wyjątkiem w podejściu do tego tematu była Incunabula.”

  Sara: „Masz na myśli, że faktycznie chcieli zbudować plan udostępniania każdemu technologii wykraczania poza?”

  Dr Neruda: „Patrzyli oni na to z dwóch punktów widzenia: jeden to, jeśli technologię można by wprowadzić zaraz po urodzeniu, to zmniejszałaby ona koszty opieki zdrowotnej i edukacji, wyrównując koszty dystrybucji. Jednak musiałaby to być usługa realizowana przez rząd. Żadna prywatna firma nie mogłaby być obdarzona wystarczającym zaufaniem. Tak więc kluczowym elementem było uczynienie z ONZ wiarygodnej organizacji światowej, która mogłaby wprowadzić transhumanizm na scenę globalną.

  „Drugi punkt widzenia, to plan umożliwienia różnicom klasowym i wolnemu rynkowi, aby uczynili technologię czymś nieodpartym dla każdego, a następnie pozwolenia dotacjom rządowym na obniżenie kosztów na tyle, aby możliwe było jej rozpowszechnienie.

  „Brzmi to wszystko bardzo altruistycznie, jednakże jakość dostępnych technologii byłaby różna. Elity miałyby dostęp do wyższej jakości implantacji podłączonych do dynamiczniej reagujących genów. Byłaby to po prostu cywilizacja ludzka starająca się zneutralizować niezadowolenie i nieposłuszeństwo, w zamian za udział w trzymanym na smyczy systemie rządów sprawowanych przez elitę transludzi.

  „Technologia będzie ewoluować od zewnętrzno-bezosobowej, do zewnętrzno-osobowej, do zintegrowanej-osobowej, a potem do wewnętrzno-osobowej. Transhumanizm to ostatni etap, i to jest ten etap, ku któremu kieruje się elita. Technologia wewnątrz-osobowa opiera się na dokładnie tym samym paradygmacie, który stoi teraz u podstaw kondycji ludzkiej – a mianowicie: ludzie posiadają zaprogramowany interfejs będący integralną częścią ich ciała ludzkiego, gdzie interfejs ten zasilany jest przez nieskończone źródło, które tak naprawdę jest nimi.

  „Ludzie nieświadomie starają się być jak Anu wobec samych siebie. Według WingMakers to część programu. Ludzkość będzie odgrywać Boga wobec siebie samej. Będzie starać się skonstruować lepszego człowieka i lepszą cywilizację.

  „Ludzkość będzie tak robić, gdyż nie potrafi sobie ona wyobrazić jak mogłaby ocalić siebie za pośrednictwem prostych postępowań oraz za pomocą urzeczywistnienia, które potrafi być wywołane przez te postępowania. Ludzie będą tak robić, ponieważ są zaprogramowani, by stać się zintegrowanymi z technologią. To jest droga, której WingMakers starają się uniknąć. Piszą oni, że istoty ludzkie są kompletne, gdy tylko uda im się wyjść poza ramy świadomości i zdać sobie sprawę z tego, co tak naprawdę zasila ich systemy, ich sztuczne rzeczywistości, ich zaprogramowaną egzystencję. Zintegrowanie się od wewnątrz z technologią sprawi jedynie, że nastąpienie tego urzeczywistnienia będzie trudniejsze.”

  Sara: „Z tego, co pamiętam, powiedziałeś w sobotę, że istnieją przepowiednie o RASIE SYNTETYKÓW KTÓRZY NAJECHALI LUDZKOŚĆ….… to, co opisałeś brzmi podobnie do tego, co ujrzeli ci prorocy.”

  Dr Neruda: „Piętnastka* miał podobne odczucia. Nigdy nie obstawał za tezą, że byli oni kosmitami spoza Ziemi. Prorocy ci mogli widzieć transhumanistycznych Ludzi 3.0 w jakiejś odległej przyszłości i przyjąć, że to byli kosmici.

  *Piętnastka to geniusz i jednocześnie lider Organizacji Wywiadowczej Zaawansowanego Kontaktu (ACIO) oraz Grupy Labiryntu.”

  „Wing Makers” TO NIE SĄ LUDZIE, TO SĄ SYNTETYKI .

  Kiara.

Comments are closed.