Otwarte Forum Tematyczne – 8.01.2016

Króciutka prelekcja Grzegorza Sławickiego wygłoszona na Kongresie NTV we Wrocławiu w październiku 2015 r.


Janusz Zagórski rozmawia z dr Edwardem Spencerem na temat  ukrywanej historii świata.


W ramach nowego cyklu „Forum Kontrowersyjnych Hipotez, Teorii i Autorów” prezentujemy rozmowę Janusza Zagórskiego ze Zbigniewem Szczodrakiem, której motywem przewodnim jest postać Jezusa.


 

477 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 8.01.2016

 1. Dzięki za prelekcję pana Grzegorza Sławickiego. Wiem, że jesteśmy w stanie urealnić tę wizję. Do świadomości i miłości dodam jeszcze odpowiedzialność jako wyraz tej świadomości.

  1. Grzegorz Sławicki, wreszcie mówimy o tym co jest ważne, braku pieniędzy, religii, brawo, brawo i jeszcze raz brawo biore sie za oglądanie reszty odcinków, bo tematy zapowiadają się wyśmienicie !

 2. w tej podróży do Nieba bram…
  przyjdzie czas, że razem ja i Ty w taki rejs, niebieski popłyniemy… 🙂

 3. Jaką „technologię” ma na myśli pan E . Spencer ? Czy technologię pociągnia za spust ? Czy taką technologię sugeruje nam w swojej wypowiedzi ?

   1. Tomciu , dla Ciebie też buziaki na dzisiaj i na całą Wieczność:) Miłego spaceru Skarbie 🙂

  1. A może ten” nadmiar mózgu ” o którym wspomina p Spencer , zaszkodził jednak pewnym osobom ? Nie od dzisiaj bowiem wiadomo , że to właśnie pociąganie za spust ,przywiodło naszą Cywilizację do takiej sytuacji , jaką mamy obecnie . Co więc wybieramy- technologie wzajemnego unicestwiania się ludzkości oraz pociąganie za spust , czy też rozwój ludzkiej świadomości / nie mylić z „ego”- czyli w dużej mierze z ludzkim umysłem/ ??? Jak powiedział Pan Roman Nacht – WOJNY POWINNY BYĆ ZAKAZANE !!! Świętą powinnością każdego polityka na Ziemi , powinno być UTRZYMANIE POKOJU a nie wszczynanie wojen , gdzie patriota jednego kraju zabija patriotę drugiego kraju i każdy z nich uważa , że jego prawda w tym względzie jest „najmosiejsza” !!! Tak więc giną młodzi ludzie – szeregowi żołnierze a nie ci , którzy te wojny wszczynają !!! Oni w czasie działań wojennych , pozostają w bezpiecznych miejscach a po zakończeniu tych działań , po zakończeniu wojny , oddają salwę honorową i składają kwiaty na grobach wymordowanych Jeżeli ktoś nie potrafi utrzymać Pokoju w swoim kraju i dobrych stosunków ze swoimi sąsiadami – jeżeli nie potrafi tego robić , to powinien się wycofać z zajmowanego przez siebie urzędu . Te sprawy powinny być omówione i usankcjonowane na Międzynarodowym Forum Pokojowym wszystkich państw na Ziemi !!! Jeżeli pragniemy Pokoju na naszej Planecie , to jest to jedyna droga do jego osiągnięcia i utrzymania .

   1. Ludzie na Ziemi , konają z głodu a my spokojnie będziemy się tym razem zbroić , przeciwko Obcej Cywilizacji , która w dodatku jest miliony lat do przodu przed nami ?! No to zostało nam tylko miliony lat, zanim osiągniemy poziom ich technologii . Tak więc najważniejsze to tzw „zdrowy rozsądek ” !

   2. Zgadzam się z Tobą Gaju, mądre słowa, zbrojeniem wojną do niczego nie dojdziemy, mówił, że kobiety są bardziej podatne na manipulację, zupełnie się też nie zgadzam i dobrze, że Janusz sprostował ! jan piotr, profesjonalizm się kłania !!? sory ale nie mam cierpliwości dziś, to przez zmęczenie, a chciałbym jeszcze z Wami pobyć dziś, brak cierpliwości… jan piotr, wciąż liczę, że odpiszesz !!!!!!

   3. Pewnie coś ogląda… a to jest profesjonalizm sam w sobie, przepraszam jan piotr, naprawdę, to ta cierpliwość moja, po mału się kończy dzisiaj, to moja wina. Tylko pomyślałem, że masz kontakt z nami tylko z mężczyznami, a z kobietami mniej faceta da się poznać jak traktuję kobiety i to nie jest aluzja do Ciebie, ale mówię ogółem, bo chciałbym żebyś też mocniej się związał z naszym forum, bo zawsze piszesz, dajesz coś Ciekawego… Nie miej mi za złe, pozdrawiam.

   4. Poza tym tak na marginesie, już drugi raz Cię proszę żebyś coś odpisał komuś i wtedy też nie odpisałeś, wcześniej byłem jako Goldpress, Chociaż wiem, że słuchasz też kobiet, bo dałeś link o Romanowskiej czy jak tam się zwie, więc pewnie tylko jak zwykle przesadzam, idę spać, i znów będę sam w nocy siedział ! Kurde, muszę przeczekać do wieczora, ale będę nieznośny 😀

   5. Sorki Gaju, że wystawiłem Cię na odstrzał ! może nie powinienem namawiac do takich rzeczy, chociaż to nie była namowa tylko prośba, może nie powinienem prosić, o to… Halo jest ktoś??? Już południe. 😀 Wszyscy w pracy? Co taka cisza? Zawsze t ojuż od 7 Oscar pisał, potem góralek, Medżik, Iza, Qcyp, A dziś nic, jakby to była moja wina, że piszę sobie w nocy i nic nie mam do powiedzenia? Zobaczycie ile mam do powiedzenia ! Jeszcze zobaczycie… Do moich tematów nikt się już nie włańcza, już mnie nie lubicie??? Jak piszę pierdoły i nie na temat to mi powiedzcie, może nie znam się na wielu sprawach co piszecie, ale trochę i chcę trochę uwagi na mój temat jak wczoraj pisała Ale, ale bez przesady nie ja tu jestem najwazniejszy, post za postem wczoraj szedł, a dzisiaj co przemyślenia????? Czy wszyscy naprawdę są zajęci, bo już nie wiem… nawet pogadać nie można a fe.

   6. Tomciu jest poniedziałek i większość osób pracuje. Ja też wskakuję tutaj , tylko co jakiś czas. Pamiętaj , że to nie Ty , tylko twoje „ego” domaga się „fajerwerków” . Prawdziwy Ty- to wieczne „TERAZ” . Zaraz wyślę Ci ciekawy link, poczekaj chwilę.

   7. „Do moich tematów nikt się już nie włańcza, już mnie nie lubicie???”

    Pamiętaj to twoje „ego” domaga się „fajerwerków” .

    Kochać siebie i nie manipulować żebrając o czyjąś uwagę- głaskanie-aprobatę.

   8. :] no akurat to już mnie nie lubicie, to jest największy z moich żartów 😀 😀 😀 Wiki jak to Ty, wiedz, że nie będę odpisywał Ci na posty, dopuki nie będziesz miała stałego nicka, bez urazy, ale nie pasuje mi ta ciągła zmiana „nicków”/ osobowości. Tylko proszę Cie nie podszywaj się pod mój nick. mam nadzieje, że zrozumiesz…
    Poza tym bardzo Cię lubię i cenię, ale nie wiem czy M… też to byłaś Ty? To według mnie granie na uczuciach i ja się od tego odcinam. Bez urazy. Kocham Cię.

 4. Odnośnie postaci Jezusa-Chrystusa to / w moim pojęciu/ warto zajrzeć do książki z serii „Ramtha” . Ta książka ma tytuł : „Ramtha . Jezus -Chrystus Życie Mistrza” . /książeczka cieniutka, ale informacja w niej zawarta , to potężny przekaz /

   1. Ja pierwszy Dziękuję 🙂 Pa idę sobie pochasać na dworzu i pomyśleć o Was w świetle poranku ! Buzka.

  1. A ja w tym miejscu polecam wszystkim tym jacy nigdy nie mieli przyjemności skosztować pieczonych kasztanów, kurs aerobiku. 😉

   1. Ostatnia piosenka gUralek i trochę trzeba dać sobie spokój z muzyką, bo już mi się to nie podoba, może jutro jakieś posłucham, ale dziś już daję sobie spokój, bo za dużo…
    Tyle tej muzyki wysyłasz, zresztą ja też, nie wiem czy słuchasz moich, bo ja Twoje słucham wszystkie, może od teraz bardziej będę słuchał Ciebie i oglądał obrazki niż muzykę, bo ta droga chyba do nikąd nie prowadzi. Coś mi się wydaje, że się nie rozumiemy? Czy rozumiemy? Nie chcę być jedynym co słucha Twoich piosenek wszystkich, bo to tak wygląda jakbyśmy My prowadzili forum, Ty może tak, ale ja nie mam na to sił, bez muzyki jest cienko, dlatego słucham, tylko, że u mnie leci muzyka non stop, a Ty chyba nie słuchasz tak non stop. Chyba, że swoich. Bo ja każdą muzykę przesłuchałem odkąd jestem na forum i jestem zmęczony. Będę słuchał, ale to chyba nie jest najlepsze wyjście, bo innych chyab nudzimy i ja Ciebie też nudzę, bo Ty wolisz swoje, a ja właśnie wolę Wasze. Może sam znajdę dla siebie swój ulubiony rodzaj muzyki, a nie wszystkie co lecą dookoła przesłuchiwać i puszczać…
    https://www.youtube.com/watch?v=Wwu0BWvDR9A

   2. Mam prośbę góralek, nie wysyłaj do mnie piosenek bezpośrednio tych co wysyłasz do innych będę słuchał, ale do mnie osobiście, nie wysyłaj (cie) chcę znaleść swoją muzykę, nie chcę już słuchać ulubionych piosenek ludzi skierowanych do mnie, chcę odnaleść własną muzykę, to bardzo ważne, góralek Ty masz Disco Polo, ja nie mam żadnego rodzaju, latam to w tą to w tamtą, już koniec z słuchaniem piosenek innych, znam Wasze gusta, chociaż mówi się, że o muzyce/ gustach się nie rozmawia, to czuję się, jakbym pochłaniał waszą energię, i tak jest, daję miłość też, jednak moja miłość jest nie pojęta, nie do zrozumienia. Chcę żeby była jasna, dlatego będę puszczał również tylko piosenki bliskie mojemu sercu, a nie Waszemu.
    Dziękuję, że mnie słuchaliście, ale nie znajdę tak miłości, a na miłości mi najbardziej zależy……
    https://www.youtube.com/watch?v=bgghy8gmCvQ

   3. „..ja nie mam żadnego rodzaju, latam to w tą to w tamtą, już koniec z..” jak byczo TomPe wreszcie postanawia nie pod publikę. PaCi :-]

   4. Przepraszam gUralek, że Cie uraziłem mówiąc, że słuchasz tylko swojej, wiem, że naszej też, często były temu dowody ! Ale naprzykłąd poprosiłem Cie byś posłuchał piosenki Kalinki i jana piotra , to mówiłeś, że „nie posłuchasz” nie będę odwalał roboty za wszystkich, szczególnie muzycznych, bo to już dla mnie męczące, bez żadnych sporów to mówię tylko z serca.
    PaCi.

   5. { 🙂 }.
    Co – do 16:55, ??? 😀 … Rześ mnie * bo ta droga chyba do nikąd nie prowadzi. & *ale nie znajdę tak miłości, a na miłości mi najbardziej zależy……/SZUKATA A ZNAJDZIECIE/ – noto, daj cynka jak y gdzie będziesz szukał.
    :-(^_^)-:
    Pees. Acodo, noto nutki *puszczam sobieamuzom y chto
    chce to ten słucza.
    🙂 https://www.youtube.com/watch?v=5iB2C8D5ezE

   6. „i kto chce ten słucha”
    a ja właśnie puszczałem pod publiczkę dla Was dla Waszych serc. i nikt nie słuchał, jak nie puściłem bezpośrednio
    a co do miłości to chodzi mi men women takiej szukam tą prawdziwą mam chyab już powinieneś wiedzieć, fajnie, że dla siebie puszczasz, ale ja poświęciłem temu mnóstwo czasu, ja nigdy nie robię nic dla siebie, najwyższa pora bym się nauczył tak jak Ty 😉

   7. „kto chce ten słucha”
    ja przestaję, ale bez złości na kogokolwiek, tylko dla mojego dobra.
    Bo muzyka już mi szkodzi, ale lubię.

   8. górlalek ile moich piosenek posłuchałeś, albo iza, seja, jak nie zareklamowałem, to nikt nie słuchał, majestic nie może, qcyp ma mnie gdzies, Wiktoria nie lubi, a Ty… Ty góralek wysłuchałeś moich piosenek i jestem Ci wdzięczny, ale ile? 50-100? a ja Twoich tysiąc, czuję zmęczenie nic więcej, a Ty wyjeżdżasz z miłością, że nie znajdę nigdzie inndziej niż tu ! ( U Ciebie) nie może tak być…..

   9. Nie ma to jak efekciarskie bleblanie piosenkowe.
    Więcej więcej więcej.
    Wszystko.
    Łubudubuduuu :-]]]]

   10. Bigo ! ora ora ktoś ci to od dawna usiłuje uzmysłowić nie ważne pod jakim nickiem panie TomPe :-]

   11. :-] a co jest ważne? Może się zainteresuję? Filmy? Polityka? Pasje? Dziękuję temu komuś kto próbował mi to uświadomić chyba dotarło 🙂 Nie będzie już łuubuduu 🙂 Nie mam nic przeciwko jak będziecie puszczac to do siebie, albo dla siebie, co jakiś czas chętni wysłucham, ale wymiany piosenkami u mnie już nie ma. :-] co jest ważne? Zdradzisz tą tajemnicę?

   12. górlaek nie mam cierpliwości na dłubanie, zajmuję się Końmi. This is not bet aijdyja this is true live story.

   13. Wyczówam u Ciebie cynizm góralek? Czy się nie mylę? przeciez tak naprawdę nic się nie stało 🙂

   14. Dalej możesz puszczać swoją muzyczkę, w końcu robisz to dla siebie… 🙂 wiecie w czym sens, że mi zaufaliście? Nie ufa się ludziom, ufa się sobie 🙂 tego zresztą mnie nauczyliście. Imagine?

   15. { 🙂 }.
    *Wyczówam u Ciebie cynizm 🙂 noto Tomću nat *czówańkom
    poczaby popracować tysz, a poza y tym JaKum doskonale wim
    f Tomuś 😀 http://finansedomowe.net/wp-content/uploads/2012/04/grosz1.jpg
    🙂 JoKum http://www.odyssei.com/images/2a.jpg
    🙂 ZAWRZDY w otwarte;
    http://logicznie.com/wp-content/uploads/2013/08/karty1.jpg
    🙂 ZAPAMIĘTAJ https://www.youtube.com/watch?v=osNsn0Rg4nQ & PRZYJACIELU /cobyś nie musieł słuchać 🙂 Mario Bischin & Norbi – Przyjaciele
    Koniec; wrzUć monete, abo 2-uch 😀

   16. Ja myślę, o tym, że mówienie co się czuję/ myśli jest bardzo istotne, taki jestem, a Wy jesteście zdeklarowani? Ja mogę być już kim zechcę, zły, dobry tu nie gra żadnej roli, Bóg/ Szatan, to jest to. nie myślcie o tym co myślę, bo się pogubicie, zaufajcie instynktowi, ja nie chce zle. Nie wiem po prostu co będzie, a niektórzy może się spodziewają, że wiem. Seja żyjesz? Odpisz coś, dopieprz mi ale zostan na nowo moja przyjaciółką 🙂 chyba, że już nie chcesz? Pewnie nikt nie chce. Nie rozumiem Was…..

   17. Góralek dzięki. nie jestem doskonały, teraz już wiesz Przyjacielu.
    ZAWIODŁEM? NIE JESTEM JAKI JESTEM I NIE UMIEM SIE ZMIENIC NIE UMIEM TEZ TEGO NAZWAC ZE MOZE WAM SZKODZE> ALE TO CHOROBA ALBO ZDROWIE WŁASNIE

   18. :-(^_^)-: Atuma gratki 🙂
    http://rebelianci.org/uimages/services/rebelianci/i18n/pl_PL/201303/1362411958_by_paddinktun_500.jpg?1362411958 😀 , Ja byczo – pamiętasz, kiedy to beło??? / B. dawno/
    🙂 Sękyu za pszyzwoleństwo.* do 18:21 Dalej możesz puszczać swoją muzyczkę, 🙂 …jezdem B. BARDZO Ci dżwienczny[ytuie ajronja 🙂 ] /Unas we gminie NATO gadajom *próba nażucenja łopcej woli vóala/- jeśli wisz co chcem powiedziieć
    🙂 https://www.youtube.com/watch?v=v9hdMSr6Duc#t=16

    3-ymsie.

   19. Wreszcie porządniejsza piosenka….nie wiesz nie wiesz nie rozumiesz nic….nie wiem nie wiem nie rozumiem nic :-]

   20. …chyba się popłaczę TomPe ” dialoguje z kim innym a nie ze mną…a ja a ja…już mnieeee nie kochaaaa :-]]]]]]]]

   21. Nie umiesz napisać, nigdzie nie idę, albo idę tam i tam, zamiast puszczać piosenkę Nasze Przebudzenie? Pozwól mi to zrozumieć, jesteś moim przyjacielem i moim obowiązkiem jest dowiedzenie sie kim jesteś? Co Cie boli, co Cie raduję? co przeżyłeś? Nigdy nic nie mówisz……….. 🙁

   22. To co napisałam i tu i tam…czytasz czy lecisz po łebkach i czekasz na przetrawione :-]]
    No coś ty Iza pęknie z zazdrości :-]]

   23. Ktoś mi ostatnio napisał, że jesteś psychopatką, a Ty jesteś czadową dziewczyną, tylko, że niepotrzebnie te nicki zmieniasz, a pózniej przedstawiasz sie jako Wiktoria, zostań wiktorią 🙂 Żegnam naprawdę, nie mam tutaj przyszłości. Cenię za Wszystko, ale przyszłość moja na NTV wygląda marnie, skoro nikt nie traktuje mnie na serio i nikt mnie nie zna i sam nie daje sie poznać, tylko Iza wymieniła się ze mną FB. A Wy? Nie chcecie znajomości/przyjazni, więc znajdę sobie inne zajęcie/ przyjaciół, nie ma Seji, nie ma dziewczyn ! Nie ma góralka???? nie ma mnie !! 🙂

   24. „Najwyrazniej nikt tutaj nie traktuje mnie poważnie. Żegnam”

    Hmmm…nawet Iza…przecież przedwczoraj był tu raj/miłość/przyjaźń…nie rozumiem :-/
    Jak widać ja traktuję cię poważnie ale mnie już nie chcesz że się tak wyrażę odkąd zorientowałeś iż że nie dam sobą manipulować?! :-]

   25. „Ktoś mi ostatnio napisał, że jesteś psychopatką, a Ty jesteś czadową dziewczyną”

    Iza45 tu na forum pisząc de fakto o sobie nie raz psychopatowała na mnie jak przystało na wysoki rozwój duchowy…………w 1D:-]]]]]

   26. No dzięki, miałem rację, i Ty mnie traktujesz powaznie? Jaka Manipulacja !! ??? Nie udowodniłem przez te 3 lata, ze tylko kocham????? i Ciebie też !! Mogę zostać dla Ciebie, ale ta przyjazn dopiero sie rozwija i pewnie mnie nie lubisz, skoro mówisz, ze manipuluje, bys mogła sobie darować………

   27. {{:-)}. :”Unas we gminie NATO gadajom *próba nażucenja łopcej woli vóala/- jeśli wisz co chcem powiedzieć”

    Unas w gmnie tyz NATO tak gadajom – jeśli wisz co chcem powiedzieć :]

   28. „……byś mogła sobie darować…..”

    Daruję sobie i tak napomknę o g ó l n i e iż że jeśli oczekujemy i wpływamy na kogoś w j a k i k o l w i e k sposób, żeby zaspokoił nasze jakikolwiek różne potrzeby to właśnie manipulujemy – to się nazywa manipulacja a manipulacja – Unas we gminie tys NATO gadajom oszukiwanie/oszustwo.

   29. …ze słownika: manipulacja: wykorzystywanie jakichś okoliczności, naginanie lub przeinaczanie faktów w celu udowodnienia swoich racji lub wpływania na cudze poglądy, zachowania, nastroje dla osiągnięcia własnych celów.

   30. „TP” pisze: „znam Wasze gusta, chociaż mówi się, że o muzyce/ gustach się nie rozmawia, to czuję się, jakbym pochłaniał waszą energię, i tak jest,., daję miłość też, jednak moja miłość jest nie pojęta, nie do zrozumienia. Chcę żeby była jasna, dlatego będę puszczał również tylko piosenki bliskie mojemu sercu, a nie Waszemu.
    Dziękuję, że mnie słuchaliście, ale nie znajdę tak miłości, a na miłości mi najbardziej zależy……”
    W innym miejscu „TP” napisał: „kot syczy i ucieka na mój widok”

    U mnie we wsi nawet bardziej 😉

   31. „:-D mściwość + zawiść = ???”

    Taki zadowolony pytasz…znaczy że co że się pytasz czy dostrzegamy to u ciebie? Nie no mściwością i zawiścią zdecydowanie należy zerwać ale skąd u ciebie taki brzydkie myśli! Jak by co życzę ci { 🙂 } sukcesów w zrywaniu 😀

   32. POCHLEBCA i POTWARCA za ZASŁUGĄ łażą;

    Brzydź się w i ę c e j pochlebstwem n i ż e l i potwarzą.

    W potwarzy dla dobrego jest z a w ż d y nauka;

    Pochlebstwo z ł y c h ZATWARDZI, a d o b r y c h OSZUKA.

 5. ok. Tomku .nastukam tak -po pierwsze zaden ze mnie profesjonalista??? -jak osiagne /rozpoznam -uwolnie sie i przeprogramuje siebie doskonale/ to rozwaze dalszy swoj pobyt na tej pieknej planeci i tej ZAKRECONEJ CYWILIZACJI??? to tytulem wstepu po drugie uwazam ze jak OSIAGA SIE PEWNA SUWERENNOSC-WOLNOSC TO potrzeba jest sluzby BEZINTERESOWNEJ MILOSCI / tak to nazywam czyli podpowiedzi -dzielenia sie tym z innymi???/ tu u Janusza jest taka opcja /dzieki Januszowi/ – ok. prosisz o skomentowanie Gaji to dziwna prosba ??? postaram sie jej sprostac – we wielu jej wypowiedziach mowie to samo co i ona??? /potepiam wojny i zabijanie wszelkiego rodzaju??? /-rowniez nasze /schabowe-kurczki-a nawet ryby???/ -kiedy to sie stanie??? – podam tez glebsza przyczyne pomijajac nawet to co mowi p. Spencer/nasze programowania to jest fakt/ i Miles Johnston na Ikonferencji projektu ziemia w Warszawie/ ,Nelly Radwanowska , TU u Janusza jest bardzo wielu np. Jacek Sokal -itd. itp. chce sie podzielic takim pogladem ze co mozemy -MY-/mysle tu o kazdym z nas oddzielnie-jako osobowosc??? / zrobic w TU TERAZ ??? – byc swiadomi trzezwi i rozsadni???/poprzez zebranie info -faktow/ i ich wdrazanie-czyli codzienne uzywanie w swoich DOSWIADCZENIACH ZYCIA -podam prosty przykllad jak ktos wyrzadza tobie jaka kolwiek krzywde moralna???-na fizycznej konczac-to po pierwsze potrzeba byc gotowym na obrone SIEBIE??? w sposob adekwatny do tego naruszenia aby to bylo w wzajemnym zrozumieniu DOSWIADCZANIA -pomoglo w zrozumienia owego doswiadzenia???- jest zawile zwlaszcza piszac te formulki ??? ogolnie jestem przeciwny stosowaniu /tzw. metody Jezusa-Chrystusa -o nadstawianiu drugiego policzka/ -moj punkt widzenia opieram na WSPOLPRACY BEZINTERESOWNEJ – w niej miesci sie info -wiedza -doswiadczenie-zrozumienie-WSPOLCZUCIE – zaniechanie odwetu??? -tzw. unikanie tj. jest taka japonska sztuka i chinska/-nie wiem Tomku czy te wskazowki pomogly Tobie w zrozumieniu tematu/TEMAT ZYCIE -TO OLBRZYMIA LAMIGOWKA???-/ mamy dwa osrodki zarzadzania??? glowa i SERCE – KAZDY SAM ROZPOZNAJE I ODKRYWA???-nikt tego nie uczy ani RODZICE???- SZKOLY ??? -RELIGIE??? -KOLEDZY – PRZYJACIELE??? jest taka bajka opowiem na koniec —ZEBRALI SIE BOGOWIE I RADZA GDZIE UKRYC BOGA??? ABY CZLOWIEK NIE ODNALAZL??? nr.-1 -mowi -UKRYJMY BOGA NA DNIE OCEANOW???- na to drugi tam juz czlowiek dotarl. no to UKRYJMY BOGA W KOSMOSIE -inny odpowiada tam juz tez spenetrowal??? – itd. itp. stanelo na tym ze jeden z nich mowi UKRYJMY BOGA W NIM SAMYM???-tam napewno ni bedzi czlowiek szukal??? koniec bajki- o ile masz pyt. a moge skromnie skomentowac to prosze o dokladny temat ??? – masz atuty jestes mlodym chetnym i wytrwalym -dociekliwym -z determinacja to bardzo dobre cechy . dodam wiecej masz WSZYSTKO TO CO MA GAJA I JAN -na ten moment korzystam z internetu z biblioteki miejskiej i szkolnej a w weekendy sa obie nieczynne w uk. dziekuje i pozdrawiam-ostatnia intencja w takich ludziach jak Ty i Gaja nadzieja na DOSKONALA CYWILIZACJE -serdecznie wspieram i dziekuje ze jestescie tu iteraz na tej ziemi

  1. Wszystko zrozumiałem 😀 JESTES WIELKI ! 3 maj się powodzenia w UK bo sam pracowałem za granica i wiem jak się tęskni do kraju rodziny, dziękujemy za Ciepłe słowa JEsteś nam bardzo potrzebny !!! PA ! nie mam pytań już.

  2. Pozdrawiam Cię Janie i dziękuję za Twoją piękną wypowiedź . Nasza Kochana Alina7 z pewnością doda coś jeszcze od siebie i pięknie wytłumaczy nam wszystkim -co tak naprawdę oznacza , nadstawianie tzw drugiego policzka ? ALINKO – jeżeli to czytasz- to bardzo Cię proszę , przypomnij nam wszystkim i wyjaśnij jeszcze raz , na czym to polega ? Pozdrowienia dla Alinki i Janka .

 6. dzieki Tomku i Gaju -jestescie tacy sami jak i jam – jak bylem w waszym wieku rozpoznawania gzie ja jestem ???gdzie mnie ta tzw czesc przezemnie nierozpoznana przywiodla???-mysle tu o ziemi i cywilizacji i o sowojej osobowosci ??? jako dziecko juz bylem chlonny na wiedze i WSPOLPRACE -wszystkich wokol siebie uwazalem za ronych mi i tak nadal u mnie pozostalo a nawet poglebilem to . tzw. ojciec/wspanialy czlowiek-sam go wybralem na ojca-/ mawial ze dzieci i ryby glosu nie maja ??? ha ha ha taki mial program dzieki niemu odkrylem bardzo duzo ??? mialem wtedy teorie ze FAKTY SA INNE I TERAZ SAM SOBIE DOWIDLEM ZE TAK JEST!!! JA I TY -JESTESMY =MY wiele raz stukalem tu u Janusza ten punkt widzenia??? -ZYCIE I DOSWIADCZANIE JEGO MAMY w osobowosci i TYM -CZYMS /nazywam DOSKONALA ISTOTA WEWNETRZNA/ -ile ludzi na ziemi kazdy zapewne wymysli swa nazwe . Otoz kochani te dwie OPCJE ta jawna zewnetrzna osobowosc /jest rowniez wazna???/ i ta WEWNETRZNA -cicha spokojna -wspolczula – ciagle sie naszym mozgom mieszaja mozg to DOSKONALY KOMPUTER z dwoma polkulami /-/ -zenska i /+/-meska z niego z malpowali wszelkie te zabawki telefony -komputery -internet itd. To ze cywilizacja zeszla na manowce dala sie zmanipulowac pewnym cwanym naszym siostrom i braciom??? – to mamy TO CO MAMY ??? i teraz to w waszych SERCACH i tez cialach /to kolejne doskonale narzedzie -nadal nie poznnane???/ mysle o was mlodych dumnych -madrych -inteligentnych i swiadomie obecnych przeprogramowanie po /tzw. wojnach kosmicznych -mowil o tym Borysek -jest gdziesz taki film o dziecku z Marsa -czyli jego pamieci -podswiadmosc???/ -uwazam ze kazdy z nas wlasnie po to tu jest /powiem wiecej sam dokonal takiego wyboru??? / przechodzac przez pieluchy zapomnial o tym wybierajac tzw. osobowosc??? i to jest ta BAJKA. to co mamy to piekna sprawa potzebna jest ODWAGA I MADRE DZIALANIE -ROZSADNE !!! im wiecej nas bedzie to zaistnieje CYWILIZACJA SPOKOJU -POKOJU -DOBRA -MILOSCI BEZWARUNKOEJ TO moje marzenie. na koniec obejrzalem chwile ten film Gaji /Manuel Rufino/ -ten czlowiek mowi podonbnie jak i moje wnetrze ??? -pierwszy raz ogladalem -dzieki Gaju. Uwazam wazne jest abyscie byli swiadomi -obecni w tu TERAZ -wybierali ciagle to co dla was dobre -korzystne i zeby mialo synchro z innymi wokol was /oparte na pokojowych rozwiazaniach/ -pisze ten text w szkolnej biblotece jestem studentem angielskiego w wieku 60 lat-widze jak MLODZIEZ ANGIELSKA SWIETNIE SIE BAWI CIESZA SIE ZYCIEM A JEST TU ROZNO KOLOROWA MLODZIEZ JEST DOBRO I DOBRA WSPOLPRACA TO PIEKNE I TAK NIECH SIE DZIEJE I NA NASZEJ ZIEMI OD ODRY DO BUGA – oj nastukalem sie dziekuje

  1. Miło, ja też słucham filmiku Gaji, rozumiem, że ciężko jest pisać z zagranicy, ale bynajmniej masz porównanie, teraz odpoczywaj, bo to ważne, by dać ciału i umysłowi odpocząć. Miłego Dnia.

  2. Dziękuję Janku za wszystko co tu do nas pięknie „nastukałeś ” . Pozdrawiamy serdecznie studenta języka angielskiego 🙂 Jesteśmy wszyscy bez wyjątku wiecznymi , wielowymiarowymi Istotami , więc nie licz lat . Pamiętaj , że jeżeli zechcesz to wpiszesz w swoją podświadomość wiek , jakiego pragniesz dla siebie . W ten sposób / z czasem/ możesz odmłodzić swoje ciało ,które podąży za Twoimi pragnieniami, chociaż to z pewnością nie jest jeszcze potrzebne. 🙂

 7. wlasnie ogladam Grzegorza Slawickiego – pieknie opowiada i prostym jezykiem latwo zrozumiec wszystkim -znakomity wyklad rowniez o pieniadzach uwazam ronie podobnie . Od ponad 20 lat cwicze -doswiadczam z cialem /bez jedzenia/ -nasladowcow ewentualnych /niech zbiora stosowna info-fakty i rozsadek???/ to co mowi o money – tak to jeden z glownych przyczyn co MAMY !!! – drugi czynnik wymienia religie -rowniez sie zgadzam z Grzegorzem . Uwazam religijnym moze sie stac ten co rozpoznaje w sobie ta MOC I SILE BEZINTERESOWNIE DLA SWEGO DOBRA I INNEGO NA ROWNI. taka jest moja definicja . Osobowosc moja przeszla /tzw. religie katolicka/ od 30 lat bez zadnej religi!!! Grzegorz jest dobrym wykladowca i wnosi bardzo wiele FAKTOW tej CYWILIZACJI- dziekuje Grzegorz

  1. Tak, to jest to, jeden z najlepszych wykładów w historii NTV, na to czekaliśmy 🙂 oby się rozwijało, bardzo interesująco mówił o pieniądzach i religiach o ego, tylko podziwiać i zacząć myśleć. (Wspólnie)

 8. Pozdrawiam Cię Grzegorzu Sławicki 🙂

  „NOWA ŚWIADOMOŚĆ NOWA CYWILIZACJA – Nie możemy zbudować nowej cywilizacji bez nowej świadomości to jest po prostu nie możliwe – wszystkie istoty które są w łączności ze źródłem nie potrzebują żadnej walki żadnej rywalizacji ani tego typu rzeczy………EGOizm – EGO zawsze działa tylko i wyłącznie na własną korzyść NIE MA INNEJ OPCJI……….oczywiście przybiera wiele różnych masek ale ZAWSZE i tylko i wyłącznie jest ukierunkowane na JA………..nowa świadomość jest czymś zupełnie przeciwnym niż EGO……..mądrość nie ma nic wspólnego z tym co wyczytamy wykujemy wyuczymy się………najważniejsza jest mądrość wewnętrzna…….Miłość bezwarunkowa nie ukierunkowana do jednej osoby !!!!!!!! wizje nowej cywilizacji………………..” BINGO !!! NIECH tak się stanie !!!

  1. Tu jest opisana rzec by można podobna wizja do tej którą ty przedstawiasz Grzegorzu Sławicki – ciekawe zaiste ciekawe – polecam też wszystkim:
   na stronie:
   Prawda xlx.pl w artykule pt: Channeling o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości Ziemi
   28/05/2013 — prawdaxlxpl

   Pees. Tak napisałam bo z jakiegoś powodu jak wklejam link do konkretnego miejsca to się ten mój wpis tu w ntv nie pojawia.

  2. 13:37 : „Najważniejsza jest mądrość wewnętrzna, MIŁOŚĆ oczywiście BEZWARUNKOWA. Miłość NIE ukierunkowana DO jednej osoby. Może to kontrowersyjne dla was a może nie ale tu chodzi o zupełnie inną miłość. Miłość do wszystkiego.”

   ZAISTE!

   1. …jak pięknie że jeszcze jest też ktoś dla kogo to nie jest kontrowersyjne – tak domniemuje po tym wyrazie aprobaty – takich dwóch jak nas trzech to nie ma ani jednego 😛

   2. @Gaja a ty się jakby zmieniłaś jakby na lepsze – czas pokażę czy różki wyjdą czyli po owocach poznacie – na razie nie widać 😛

   3. No nie tylko ja to zauważyłam (że nic nie widać) 😉 Za to nad sobą muszę pracować jeszcze 😛

   4. Widać brak BRAK Miłości u Gaji. Bo Miłość to nie pluszowe misie i przymilanie. MIŁOŚĆ NIE CIESZY SIĘ Z NIESPRAWIEDLIWOŚCI ALE WSPÓWESELI Z PRAWDĄ!

   5. O 3.00 w człowieku budzą się demony. I wychodzą na zewnątrz i atakują. Demona zawsze ciągnie do światła, demon nie widzi w swoim oku belki ale u bliźniego źdźbło tak.

   6. Ten kto zastrasza ludzi diabłem , piekłem , demonami i Armagedonem – nie pochodzi/ w tym momencie/ ze Światła . Ten Armagedon dzieje się natomiast w każdym z nas , a nasz umysł potrafi być czasami samym Antychrystem , który stale spekulując , między tzw dobrem i złem co jest związane z ocenianiem innych, staje się naszym własnym zabójcą . To przez te ciągłe spekulacje między przeszłością/która już minęła/ oraz przyszłością , którą stale projektujemy w naszych myślach, w oparciu o tę przeszłość / tworząc często przerażające jej scenariusze /wydatkujemy potężne dawki swojej własnej energii , podczas , gdy dla nas zawsze jest tylko TERAŹNIEJSZOŚĆ !!!!! To dzięki temu ciągłemu ocenianiu innych/ nigdy natomiast siebie/ często CHORUJEMY , STARZEJEMY SIĘ i w końcu ….umieramy , przechodząc co gorsza , ze swoimi /niskimi z tych względów/ wibracjami, na tzw „drugą stronę” . Czym bowiem wewnętrznie wibrujemy- tam zawsze „przemieszczamy się ” i tego właśnie stanu nadal doświadczamy. Pozdrawiam Was Kochani 🙂

   7. pokochaj swojego antychrysta hihihihi 😛 Gajuniuniuniu wyciągnij belkę ze swego oka i nie oceniaj kto ze światła, a kto nie, bo to pycha. Ona kroczy przed upadkiem hihihi 😛 Miłość to nie pluszowy miś.

   8. Świat w jakim egzystujemy , kreujemy nieustannie w każdej chwili własnego życia, tworząc swoje własne hologramy , których następnie sami doświadczmy . To wszystko -a jednak to jest właśnie nasze życie . Możemy więc tworzyć co tylko zapragniemy , chociaż nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę . Ludzie , którzy są na tym Forum od dawna , znają doskonale te mechanizmy i rozumieją te oczywiste zależności . Człowiek tkwiący w świadomości zbiorowej zastraszony i pełen obaw , niczego nie kreuje świadomie – tylko przyjmuje to , co otrzymuje w sposób losowy i nazywa to tzw przeznaczeniem . Tak naprawdę są to tylko jego własne wibracje , którymi przyciąga w sposób nieświadomy, takie a nie inne sytuacje w swoim życiu . Taki człowiek/ osądzający / posiada więc umysł BINARNY związany ze świadomością zbiorową. Natomiast człowiek , który wyszedł już ze świadomości zbiorowej, posiada umysł ANALOGICZNY , stając się tym samym potężnym wirem przyciągającym w sposób ŚWIADOMY , pożądane przez niego doświadczenia . To świadome kreowanie rzeczywistości , jest jednak możliwe tylko wtedy , KIEDY ZNAJDUJEMY SIĘ W MIŁOŚCI BEZWARUNKOWEJ !!!!!!!!!! A będąc w tym stanie – krzywdzenie innych , jest już niemożliwe !!!!!!!!!!!! To jest właśnie ta prawdziwie BOSKA BLOKADA , która umożliwia świadome tworzenie-kreowanie , będąc tylko w WYSOKICH WIBRACJACH !!!! Dlatego tak ważne jest zrozumienie MIŁOŚCI BEZWARUNKOWEJ , czyli ŚWIADOMOŚCI CHRYSTUSOWEJ , która jest MOSTEM stanowiącym przejście do wyższych PŁASZCZYZN RZECZYWISTOŚCI , do piękna dobra , błogostanu , do sfer w których nikt już nikogo nie krzywdzi , bo wszyscy iwszystko czego tam doświadczamy , posiada wysokie wibracje !

   9. @lustereczko KOCHAM CIĘ mój własny Antychryście.PRZEPRASZAM , że swoimi wibracjami przyciągnęłam Cię do swojej rzeczywistości. WYBACZ MI PROSZĘ/moja Podświadomości/ , że naraziłam Ciębie/siebie- na takie doświadczenie . DZIĘKUJĘ CI / puść to doświadczenie / 🙂

   10. po co zaklinasz rzeczywistość. Jestem tobą czyli antychrystem. Zdecyduj się, albo kochasz antychrysta czyli siebie, albo nie.

   11. Ja Ciebie nie zaklinam , ja oczyszczam swoją podświadomość z niepotrzebnych i obciążAjących mnie NIEPOTRZEBNIE starych zużytych programów 🙂 Pamiętaj , że opowieści o jakichś zaklęciach- to tylko bzdury wymyślone przez mały ludzki umysł . Tworzy tylko ŚWIADOMOŚĆ CHRYSTUSOWA a ona nie zaklina , tylko tworzy i to wyłącznie z MIŁOŚCIĄ BEZWARUNKOWĄ .

   12. SeJuś WSZYSCY JUŻ JESTEŚMY DOSKONALI -BO BÓG JEST DOSKONAŁY , więc nie może tworzyć niczego niedoskonałęgo. Możemy natomiast siebie ulepszać , zgodnie z naszymi własnymi przekonaniami na własny temat. Oceniajmy jednak siebie z miłością , którą będziemy potem odzwierciedlać .

   13. Rosa stereotypowe, płaskie, szablonowe myślenie uskuteczniasz i jak to u demona kochasz obelgi. Precz!

   14. Kocham Cię Roza – i to pod wszystkimi imionami jakich tutaj używasz , uważając , że możesz bawić się innymi 🙂 To nie jest już jednak możliwe , bo ludzie stali się znacznie mądrzejsi , wychodząc coraz bardziej , z małego paskudnego ludzkiego „EGO ” Pozdrawiam Cię 🙂

   15. Kocham cię Gaja pomimo że jak widać szybko jednak różki pokazałaś bo dalej stosujesz insynuację !!!! wszak nie uważam że mogę się bawić innymi i tego nie robię więc bardzo przepraszam ze nie spełniam twoich wyobrażeń :))))) twoje insynuowanie=manipulwanie chociaż jak widać jest możliwe to nic nie może już zdziałać…bo ludzie stali się znacznie mądrzejsi , wychodząc coraz bardziej , z małego paskudnego ludzkiego „EGO ”:))))

    Ta która ma imię a kilka ubranek 🙂 pozdrawia cię i wszystkie EgaMega też te ukryte pod płaszczykiem 😀

   16. „Kocham Cię Roza – i to pod wszystkimi imionami..”
    Dziękuję i wzajemnie…Bóg zapłać.
    Sprostuję jednak twoje błędne myślenie na mój temat. Imię mam jedno a jedynie ubranek kilka w szafie na zmianę…dla utrzymania higieny czego i tobie życzę 😛

   17. @Roza Dawno się tak nie uśmiałam :)))))))))))) To jak „dwa w Jednym” , czyli ojciec prać ” wash and go” . Można oczywiście zmieniać sukieneczki , ale od czasu do czasu , warto też umyć się w wodzie , a najlepiej w ” święconej ” Hihihi 🙂 plusk, plusk 🙂

   18. lustereczko napisało pokazało Gaja:
    pokochaj swojego antychrysta hihihihi Gajuniuniuniu wyciągnij belkę ze swego oka i nie oceniaj kto ze światła, a kto nie, bo to p y c h a. Ona kroczy przed upadkiem hihihi ? Miłość to nie pluszowy miś.

    Zaiste hahaha bingo hahaha 🙂

    pycha = Ego…często mega

    Zaiste…pycha kroczy przed upadkiem!
    i
    Miłość to nie pluszowy miś.

   19. Gaja – nic tylko życzyć ci higieny „pusk plusk”…skutecznego pluskania demona w święconej wodzie, śmiania do rozpuku i szorowania pumeksem swego MegaEgo Hihihi 🙂

    Prawda że piękne mam te ubranka (nie tylko sukieneczki:)=nicki ?!

  1. To mówi samo za siebie Wiki ! Dziękuję za zajęcie się tą sprawą 🙂 Sławicki dobrze gada.

 9. byc moze Grzegorz sie przejezyczyl i tu ego daje znac??? nie mnie bronic ani oskarzac -kazdy ma serce i niech zbada ??? -RACZEJ U NELLY -:-] /wybrales symbol ciebie reprezentujacy???/ – brak jest tzw. ego w pewnym okresie doswiadczania ono rowniez jest potrzebne??? aby puzniej rozpoznac i przeprogramowac na wyzsze wibraje / nie jest latwy przekaz byc poganiany czasem -zegarkiem i operowanie skrotami myslowymi ??? -kazdy sam INDYWIDUALNIE DOKONUJE WSZELKICH TRANSFORMACJI ROBIAC TO SWIADOMIE ALBO NIESWIADOMIE ??? to tyle moich trzech groszy sluszna uwaga i czujna postawa

 10. W jednym boku tematycznym zbiegły się dwie audycje, do których odniosę się bardziej obszernie.
  Pierwsza audycja to przekazy od innych istot, propagowane przez Grzegorza Sławickiego, które dotyczą głównie nowej świadomości, nowej cywilizacji i nowego świata. Druga audycja dotyczy samodzielnych badań postaci Jezusa, przez Zbigniewa Szczodraka. Grzegorz w czasie 1:05-16 stwierdza, że stary człowiek nie może zbudować nowego świata, bo bez nowej świadomości jest to niemożliwe oraz w czasie 19:24, że religie będą zbędne, gdy nie będzie potrzeby korzystania z pośredników pomiędzy światłem a nami samymi. Bardzo dużo w tym prawdy, ale musicie wszyscy wiedzieć, że Grzegorz Sławicki jest członkiem polskiego kierownictwa jednego z wyznań religijnych, którego członkowie w swoich świątyniach w czarnomagicznych rytuałach przywołują nieustannie różne demony. Najczęściej są to Jezus, Pan i Amen. Taki wstęp jest konieczny do zrozumienia głęboko ukrytej obłudy wszystkich religii. Aby to przedstawić w sposób zrozumiały, wklejam fragmenty swoich badań. Część A dotyczy korzeni, czyli kto i jak doprowadził do obecnej totalnej patologii. Natomiast Część B w całości jest poświęcona demonowi ucisku społecznego (US) występującemu pod fałszywym imieniem Jezus oraz w innych nowoczesnych kształtach.

  Część A (fragment).
  Wracając do Hermesa, to spłodził on syna o imieniu PAN. Był to pół-człowiek, pół-kozioł. Postać ta, w większości kultur, przedstawia PANa jako diabła rogatego. Jego posąg z bardzo wyraźnymi cechami budowy ciała, znajduje się w Narodowym Muzeum Archeologicznym w Atenach. Zdjęcia tej rzeźby z Delos, można wyszukać pod hasłem „Afrodyta Pan i Eros”. Zatem ludzie modlący się do Pana Boga, zupełnie nieświadomie modlą się do PANa Diabła. Mitologia przedstawia Pana jako Boga pasterzy i płodności. Co to może oznaczać? Ano to, że pasterze opiekują się swoimi owieczkami i baranami, ale nie za darmo, lecz za cenę najwyższą. Żeby owieczki i barany potulnie, ochoczo i bez oporu, dawały się strzyc przez całe życie oraz wykorzystywać dla wszelkich celów hodowlanych oraz krwawych i całopalnych ofiar, muszą być nieświadome, czyli zamroczone np. alkoholem, zząbione przez aluminium, nawiedzone religijnie itp. Sposobów otumaniania ludzkości jest taki ogrom, że na końcu wskażę jedynie klika linków, pod którymi publikowałem niektóre formy i metody utrzymywania współczesnego niewolnictwa. Drugi aspekt to płodność PANa. Tutaj należy mu się pełen szacunek, gdyż żaden z bogów nie napłodził tyle co PAN. Ale cóż takiego on płodził? Główną jego domeną było dzielenie stad i ich izolowanie, aby nieustannie utrzymywać w nich jak najniższy poziom świadomości. Bo jakby się choć jedna owieczka przebudziła i poznała prawdę, to całe stado mogło by się zbuntować i uwolnić. A więc PAN, jak sama nazwa wskazuje, zaczął PANować nad wszystkim, czyli tworzyć PAŃstwa, religie i prawa. PAŃstw natworzył już kilkaset, aby skutecznie dzielić i skłócać ludzi. W tworzeniu różnych, nieraz zupełnie sprzecznych, wyznań religijnych także ma PAN niezłe wyniki. Jego płodność objawia się w formie ok. 3 000 najróżniejszych wyznań, a wszystko to po to, aby żadna owieczka i żaden baran nie byli bezPAŃscy, aby bez problemu mogły znaleźć coś dla siebie, czyli taką owczarnię, która jest najbliższa jego poziomowi świadomości.
  Jednak ewenementem w skali wszechświata jest płodność PANa w tworzeniu wszelkich praw. Wszelkie prawa i religie są pochodzenia demonicznego i są ustanawiane wyłącznie po to, aby programować ludzkie owczarnie. Najogólniej mówiąc, polega to na tym, aby przekierowywać świadomość ludzkości; odwracać uwagę od swego wnętrza, od serca, od źródła czystej miłości, i od szyszynki, gdzie nie są potrzebne jakiekolwiek prawa. Natomiast na zewnątrz zawsze znajdują się jacyś PANowie, szanowni PAŃstwo lub jaśnie PAŃstwo, które są wywyższane i którym należy składać hołdy i pokłony, a siebie, potężną boską istotę uniżać na wszelkie, jawne lub najczęściej ukrywane; sposoby, metody, programy i niby niewinne i przypadkowo wypowiadane wyrazy i imiona.

  Część B
  (Podobnie jak Zbigniew Szczodrak prowadziłem różne badania. Przez ponad 20 lat zajmowałem się zawodowo różnymi wyznaniami religijnymi. Prowadziłem także własne badania różnych demonicznych postaci oraz niespesonifikowanych sztucznych egregorów z różnych kultur i religii. W kręgu moich ówczesnych zainteresowań byli m.in. Lucyfer, Amen, Pan, Zeus, Jezus Chrystus oraz nasz rodzimy Licho z Lichenia. Badałem także działalność współczesnych głównie polskich jasnowidzów i innych odbiorców przekazów, bioenergoterapeutów oraz różnych tzw. uzdrowicieli, m.in. Aron, Jackowski, Nowak, Mikulska, Taratajcio, Clark, Zięba, Nacht czy Sławicki. Wyniki niektórych z tych badań spisałem i przekazałem w darze wybranym hermetycznym wspólnotom lub opublikowałem na różnych forach internetowych, gdzie część z nich się zachowała. Wniosek wspólny dla wszystkich w/w jest taki, że wszyscy bez wyjątku; mieli, przekazywali lub pobierali swoje „nadzwyczajne” właściwości od sił ciemności.

  Co do postaci Jezusa, to wyjaśniam, najkrócej jak to możliwe, że ktoś taki jak Jezus Chrystus nigdy się nie narodził, gdyż jest to sztucznie stworzony egregor chrześcijański. W czasach cesarstwa rzymskiego Ziemia była w trzecim wymiarze (3D), który wraz z 4D jest wymiarem zwanym m.in.: dualnym, dwubiegunowym, rozdzielnopłciowym itp. Dlatego tzw. niepokalane poczęcia nie są możliwe poniżej 5D. Osoba w oparciu o którą, koalicja rasy jaszczurzej i żmijowej, przy użyciu silnie zaprogramowanej rasy żydowskiej, utworzyła chrześcijaństwo, miała na imię Joszua, a nie Jezus, które nieustannie przywołujesz, ale jest to imię fałszywe. Nie żaden Jezus, lecz Joszua przyniósł na zniewoloną Ziemię, skradzioną ludziom boską świadomość. Było to jedyne wcielenie upadłego boga Olimpijskiego Zeusa, który przez eony swego despotycznego panowania, wyrządził ludziom i Ziemi niewyobrażalne krzywdy. Zadośćuczynienie ludzkości za wszelkie krzywdy mogło się odbyć tylko poprzez inkarnowanie na Ziemi, lecz wyłącznie w ciele tak pogardzanego człowieka – niewolnika. Gdy Zeus zdecydował się na taką inkarnację, Matrix wpadł w szał, gdyż nie przewidział, że dawni bogowie mogą się zniżyć do takiego poziomu, aby zechcieć doświadczać w ciałach niewolników. Dlatego od urodzenia Joszuy, aż do jego fikcyjnej śmierci, jego życie było przez Matrix ściśle kontrolowane. Żadnego niepokalanego poczęcie nie było, wręcz przeciwnie, było ono skutkiem brutalnego gwałtu na Marii, dokonanego przez legionistę rzymskiego. Takie poczęcie nie było przypadkowe, gdyż jako Zeus dokonywał m. in i takich wyczynów jak np. porwanie i zgwałcenie Europy. A więc w swoim wcieleniu doświadczył właśnie tego, co było mu potrzebne do zaliczenia nauki człowieczeństwa.
  Urodzenie się Joszuy, zmobilizowało siły koalicji do radykalnych działań. Jednak, pomimo tak nadzwyczajnego monitoringu, Joszua zdołał posiać symboliczne ziarno świadomości, czyli zwrócił ludzkości jej świadomość boskości. Gdy to nastąpiło, Matrix kierowany przez rasę jaszczurzą i żmijową, robił co tylko możliwe, aby opóźniać wzejście tego siewu. Nie mogąc tego cofnąć, ani zmienić, przekierowali przesłanie Joszuy w taki sposób, aby poprzez kilka zabiegów psychologicznych, przebiegunować rodzaj energii ludzkich istot oraz zmienić kierunek jej przepływu. Aby to się udało, najpierw należało odczekać, aż nauki Joszuy zostaną wytrzebione i zapomniane, a dopiero w następnych pokoleniach spisywać ewangelie, ale już zmanipulowane i pod ścisłe dyktando demonów. Następnie utworzono nową religię – demoniczne chrześcijaństwo. Rozwiązanie okazało się tak genialne, że zabiegi te opóźniły budzenie o 2000 lat.
  Główną rolą sztucznego egregora chrześcijańskiego był szeroko rozumiany ucisk społeczny, który generował wielkie ilości energii dla demonicznych światów. Sprzyjały temu wszelkie podziały ludzi oraz tworzenie przeciwstawnych dualnych obozów; społecznych, ustrojowych, politycznych, militarnych itd. dających złudzenie wolnego wyboru. Różne formy ucisku społecznego oznaczam literami US, dla łatwiejszego ogarnięcia tej, z pozoru nieprawdopodobnej historii. Wszelkie rodzaje ucisku społecznego były i są związane z krwią i cierpieniem np. ofiary całoPALne, przelewy krwi, sPALanie na stosach inkwizycji, broń PALna, naPALm, sPALanie w nazistowskich piecach krematoryjnych, sPALania w wybuchach bomb atomowych, aż do obecnych zakamuflowanych form do wyciskania z ludzi ich krwi w formie krwawicy, czyli poprzez różne formy fisKUsa. W różnych językach są wyraźnie widoczne ślady ucisku społecznego US np. Ze-US, Jez-US, US_A, US_SR, czy polscy spadkobiercy, którzy ucisku społecznego dokonują w sposób bardziej „cywilizowany”, są to instytucje ucisku społecznego jak np. fiskUS, US – Urząd Skarbowy, czy Zakład Ubezpieczeń Społecznych ZU_S – czytaj Zakład Ucisku Społecznego, czy dla rolników Kasa Rolniczych Ubezpieczeń Społecznych – KR_US.
  Wracając do Joszuy, to jego śmierć na krzyżu nigdy nie nastąpiła, gdyż ukrzyżowany został Judasz, który prosił Joszuę o to, żeby zgodził się na taką zamianę, aby Joszua mógł dokończyć swoją misję. Gdy to nastąpiło Joszua powędrował do Kaszmiru, gdzie realizował swoje Zeusowe zadośćuczynienie dla ludzkości. Jednak skutki ukrzyżowania trwają do dzisiaj, gdyż jest to czarna magia znana jako woodoo, która generuje ogrom cierpienia, gdyż te gwoździe i korona cierniowa nadal tkwią w ciele, zaś sam krzyż jako wizerunek cywilizacji śmierci, promieniuje w paśmie radiestezyjnym tzw. ujemnej zieleni, czyli działa destrukcyjnie na wszystkie osoby w pobliżu krzyża. Z tego powodu Matrix umieszcza zawsze krzyże w najwyższym punkcie miasta, wsi, sali czy pomieszczenia, aby swoim zasięgiem obejmował jak najwięcej niczego nieświadomych owieczek i baranów.
  Sztucznie wykreowany egregor chrześcijański zwany najczęściej Jezusem, Chrystusem lub Świadomością Chrystusową, jest zasilany przez miliardy zmanipulowanych ludzi, stąd jego tak duża moc i wielopoziomowe zakodowanie, co widać np. wówczas, gdy prawda jest ukazywana ludziom, którzy jeszcze nie są na to gotowi, czyli zaprogramowani. Zmiennokształtny Egregor zwany przez religie Jezusem Chrystusem, nakradł ludziom taki ogrom energii, że do zwodzenia używa takiej maski świetlnej, zwaną także szatą świetlną, jaka jest potrzebna do zwiedzenia danej osoby. A więc jako zmiennokształtny ma do dyspozycji tak wiele szat, że można to matematycznie i lingwistycznie przedstawić jako szata do potęgi n. Dopiero wówczas widać kto za tym stoi, czyli SZATA-N. Dlatego zwiedzeni zawsze widzą np. cudowne światło bijące od danego demona lub egregora, ale pod maską i szatą są zwykle, czarni jak smoła. Tak było za czasów Joszuy, i tak jest niestety i dzisiaj.
  W kilku zdaniach poznaliście fragment tej historii, a co z nią zrobicie, to już każdego indywidualna sprawa. Zbigniewowi życzę, aby poszerzył swoje badania o w/w wątki, może będą pomocne. Natomiast Tobie Grzegorzu życzę, aby było Ci dane dostrzec sprytnie ukryte w przekazach wrogie programy, które nieświadomie rozpowszechniasz, nie znając prawdziwych celów obcych cywilizacji, które wymieniasz. Twoja działalność Grzegorzu, niestety niemal w całości służy siłom ciemności, a otrzymywane od nich wglądy, miały na celu tylko i wyłącznie to, abyś poprzez przekazy zawierające bardzo dużo prawdy zwiódł jak najwięcej ludzi, lecz właśnie kończy się możliwość zwodzenia ludzkości m.in. przez jasnowidzenia dawane z zewnątrz poprzez rozum, a otwiera się wymiar 5D, gdzie każdy będzie mógł odczuć całą prawdę.

  1. Zbyszku – podaj proszę dokładnie , materiały źródłowe , dzięki którym zdobyłeś swoją wiedzę na ten temat .

  2. „Grzegorz Sławicki jest członkiem polskiego kierownictwa jednego z wyznań religijnych, którego członkowie w swoich świątyniach w czarnomagicznych rytuałach przywołują nieustannie różne demony. ”

   Jakieś dowody, bo inaczej to oszczerstwo.

   1. I chyba jasne, że nikt świadomy nie „kupuje” cudzych prawd… ani pana Grzegorza S., ani Twoich. Bo tak robią tylko owce. Jak to mówił Budda:

    Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez Boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego co przynosi powodzenie wam i innym. (Kalama Sutra)

    … czyli „po owocach”.

   2. Iza45: „I chyba jasne, że nikt świadomy nie „kupuje” cudzych prawd… ani pana Grzegorza S., ani Twoich. Bo tak robią tylko owce. Jak to mówił Budda: Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy”

    I chyba jasne, że nikt świadomy nie „kupuje” cudzych prawd… ani pana Grzegorza S., ani Twoich, ani Buudy. Bo tak robią tylko owce. :-]]]

   3. Czy pieseczek się obudził i czy nadal warczy , kiedy ktoś kochający, wyciera Go ręczniczkiem ? 🙂

  3. Skąd wiadomo że to Rzymski żołdak zgwałcił Miriam, a nie na przykład Ojciec Pedofil co zdarza się równie często?
   Skąd wiadomo że to nie Joshua został ukrzyżowany, a Judasz, bo ja stawiam równie uprawnioną tezę że ukrzyżowany został Piłat w miejsce Jezusa na własne życzenie, albo Garncarz przechodzień bo czemu nie?
   I tak dalej i tak dalej, skąd założenie że Jezus to Zeus, a nie Ziemowit czy Heron przewoźnik?
   Rozumiesz? To wszystko co napisałeś jest i owszem Demonicznym misterium konsekwencji przyszłych i obecnych. Bo jeśli by to obalać to Demony zakrzykną że Bronie Demonicznej Religii i osłaniam metody Jej działania. A jeśli się zgodzić, to Demony zakrzykną że Ha! Wygrywają. I tak oto Ziemia stała się siedliskiem Ducha nieczystego, a diabły przeciw diabłom występują.
   Poza tym, jest to szyte żeby tylko grubą nicią, ale liną portową z przypadkowych skrawków jak z liści drzew, wydartych z kartek ksiąg. Nic nie jest wykazane, nic udowodnione tylko pozlepiane że niby tak było, bo bywa. 🙂 I już.

   Noo wybacz.

   1. Tak samo co do Imion i nazewnictwa. Po naszemu Jezus, po ichnemu Joszua, Chose, Dzizus, … Fonetycznie. Tak samo jak Jan, Dzon, …też fonetycznie. No i kwestia intencji jak masz: Zamek, Zamek, Zamek a każdy co innego znaczy.

    Po prostu cały art jest napisany z jednego powodu, chorobliwej nienawiści do osoby Jezusa. Mówię Ci, przemyśl to i następnym razem ogłaszaj że zrodził się nie z gwałtu jakiegoś Żołdaka ale że z gwałtu kazirodczego, to zrobi na pewno większe wrażenie, no wiemmm jad się sączy po kropelce, nie można tak z wiadra chlusnąć. Ważne by oczernić. A przy okazji powiązać kogoś niewinnego z tym co robią Kapłani Bożków. To przyznam majstersztyk.

  4. Prawie wszystko z czego my dzis korzystamy(odnosnie historii),sa domniemaniami lub spekulacjami,a co najwyzej poboznymi zyczeniami.
   Z drugiej strony, w kazdej bajce jest ziarnko prawdy.
   Ale po co zasilac, domniemania dotyczace przeszłosci?Przeciez jest to tworzenie nowych egregorów,a co najwyzej zasilanie starych.

   Moze lepiej zacznijmy w koncu zyc, tu i teraz.Bo widze, ze kiepsko idzie…
   Nawet tu, jeden drugiego gorliwie pouczamy(jak faryzeusze,umoczeni w pismie),a jednoczesnie „gnojówką” po karkach innych lejąc…

   Forum uduchowionych ludzi, a moze forum udupionych…-lepiej pasuje.

   Jak mamy swiat zmienic,jak nie potrafimy, jako jednostki razem zyc.
   kazdy z nas ,ma cos unikalnego do zaoferowania,
   połaczmy to i w koncu zbudujmy cos fajnego…!!!

   ach,z tego wszystkiego
   to mi sie juz odechciało stukac…
   😉

   1. „Prawie wszystko z czego my dzis korzystamy(odnosnie historii),sa domniemaniami lub spekulacjami,a co najwyzej poboznymi zyczeniami.
    Z drugiej strony, w kazdej bajce jest ziarnko prawdy.

    Nawet tu, jeden drugiego gorliwie pouczamy(jak
    faryzeusze,umoczeni w pismie),a jednoczesnie „gnojówką” po karkach innych lejąc…

    Forum uduchowionych ludzi, a moze forum udupionych…-lepiej pasuje.”
    Zaiste

    „ach,z tego wszystkiego
    to mi sie juz odechciało stukac…”
    Dopiero teraz – mi już dawno – ale ponoć wszystko jest w myśleniu ?!

   2. Grzegorz Sławiński: 21:18 :
    „..jak ważna jest kwestia intencji……intencja/myśl naprawdę ma moc stwórczą tylko jest tu pewien drobny haczyk……otóż jeśli tą intencję wygeneruje nasze EGO to tak naprawdę ta nasza intencja ma bardzo niski potencjał energetyczny i ona bedzie gdzieś funkcjonowała w tym świecie dla egoistycznych celów prawdopodobnie……ale jeśli intencja jest wygenerowana na bazie serca i tego/tej wewnętrnej wyższej świadomości wtedy odpowiada na to prawdziwe światło i taka inntencja ma naprawdę konkretną moc……moc stwórczą……intencja która ma duży potencjał energetyczny ze światła może zmieniać rzeczywistość…………pragnijcie tej nowej cywilizacji na ziemi………..” NIECH tak się stanie. Wiktoria 🙂

   3. No widzisz Majacznik po tych wszystkich ubliżeniach wreszcie choć półgębkiem przyznałeś mi rację…chyba zaczynasz mądrzeć 😛

  5. @Zbyszek „Jasnowidzenie ” przez rozum ? Masz tutaj chyba na myśli umysł ? Ależ to już było Zbyszku – ten stary i zużyty program , to już chyba wszyscy przerabialiśmy ? To może teraz spróbujmy jednak przez serce i prawdziwe inspiracje ?

  6. Każdy z nas może najpierw przypomnieć sobie a potem powoli uaktywniać swoje zdolności , zmieniania wibracji swojego ciała i przenoszenia go na inne płaszczyzny wibracyjne . Warunkiem w tym względzie jest transformacja świadomości i nikt tego za nas nie zrobi . Szkoda , że ludzie nadal tego nie rozumieją , żyjąc z uporem w świecie swoich własnych ograniczeń a co gorsza próbując na siłę wpoić je również innym .

 11. DZIEKI ZBYSZEK -to jest inetersujaca info o samym Grzegorzu i to co piszesz??? -jak wazne sa info nie tylko serca ??? rowniez rozumu i ZDROWEGO ROZSADKU /polecilem Grzegorza -nie da sie wszystkiego zbadac samemu -pewne jego wypowiedzi wzbudzily pewne obikkcje??? dziekuje Zbyszek -rozwaze to a za moja gafe przepraszam –

 12. Grzegorza Sławickiego 9 minuta:
  „2 rasy ludzi”
  To już się obserwuje. Jak na dole tak na górze. Na gorszy i lepszy sort: na PiS… ,oraz Lechitów i Laszki. Chwała Lechii ,alleluja i wprzód 😉

  1. @Gregory A może jednak spróbować własnych sił , wychodząc wreszcie ze świadomości zbiorowej ?

 13. Inteliktualizacja iluzorycznych postaci astralno-fizycznej Jezusa . Jak widze ludzie lubia analizowac te kwestie . Nazywaja madroscia i rozwojem umyslu ha ha ha . Tyle historycznych elementow do analizowania i zapamietania . No faktem jest Jezus jest bardziej wazniejszy od ziemi , ktora to cale ludzkie zintelektualualizowane barachlo ludzkie , ze tak powiem utrzymuje .
  Jak dlugo bedziecie trzymac ta postac przy zyciu . Moze ona nawet nie zyla i sluzyla do manipulacji i kontroli umyslu i serca . Czyzby to bylo tak wazne obecnie ?

  1. Kalina 🙂 , bo jeśli takie zupełnie nie ważne. To w czym problem?

   W ogóle w czym że ktoś swojej relacji, ani plonu nie opiera i nie warunkuje koniecznością kalumnii i oszczerstw, jak by to miało komuś przysporzyć mądrości przodków?
   Czy w ogóle przerobili cokolwiek, skoro rzeczom jakie nazywają nieważnymi nadają wręcz sens swojego istnienia, i tylko po to by ściągać w duł. A tak, wszystko co nie mieści się w ciasnym tępym światopoglądzie i to nazywają Ważnym, ba rozwojem. Udają wolnych, od czegokolwiek, a tak na prawdę nad sobą nawet nie panują i nadal tkwią w relacjach religijnych, z nimi rezonują, nie potrafią zrozumieć że skoro ktoś nie pluje to jest po prostu wolny od relacji religijnej i czy ten człowiek istniał czy nie. To był dobrym człowiekiem, nikomu niczego złego nie wyrządził, a i wiele dobrego. Zastanawiałaś się kiedyś dla czego jakoś nie ma takiej fali nienawiści w tym zniewolonym świecie sługusów … na a choćby Buddę, czy w ogóle On istniał i kim był tak na prawdę? Nie? Bo to nikogo nie rusza, to jest tak na prawdę nie ważne. Więc nie ma ataków, nie ma obrony, nie ma tematu. Dziwne prawda? Powołaj się choć na jedno słowo Jezusa, natychmiast jest problem jesteś wyklęta po stokroć gorzej niż Tesla, a przytaczaj tony innych Miściuf to jesteś WOW. WOW jak pusta katarynka jaka udaje, bo gdyby nie udawała widziała by że Mądrość jest mądrość, a prawda prawdą. Podczas gdy, miarą ich oświecenia jest to że już samo to Ich o spazmy przyprawia, ba chrust znoszą. Dlaczego???? Ja się pytam. Dlaczego? Są wolni? Od czego, czy choć raz wysilili się by zapanować a choćby nad własnym językiem? A wielcy urośli, w 3 i pół doby i plują na mądrość przodków, bo mówią żeśmy już dorośli i sami plon przyniesiemy i zobaczycie jak pięknie obrodzimy. Niczym się to od krnąbrnego małolata nie różni. Podczas gdy wzrost, mądrość i nauka czasu potrzebuje, i przychodzi Naturalnie a nie takie GMO 😉 Pamiętacie jak pokończyli ci Dorośli w wieku 13 lat? A weź se jeden z drogim kubeł wody i ochłodź się. Ty jakiś tam Szanowny czytelniku, wiesz w ogóle co to jest Szacunek, co to mądrość Przodków, co pokora a nie skakające Ego? To Co mówisz o Słowiańszczyźnie skoro z pieluch nie wyrosłeś a Narodom chcesz przewodzić, skoro nawet języka powściągnąć nie potrafisz, a rzucasz swe klątwy. Oj wróci czym skorupka nasiąkła. Tak Kalina, Jezus się Sam obroni, ale kto obroni Was przed samymi sobą puki jeszcze głupiutkie dzieci na starszych plwają? Bo odkryli że Zenek za wodę ze strumienia nie płacił. A Tosia przecież przyjaźni się z Zenkiem Uuuu Metkownica idzie w ruch …. pominę to słowo 😀 A Wy wiecie kim jesteście? To dla czego tak nisko się cenicie i po jednej gałązce jak robaczek oceniacie Las Sekwojowy, po jednej chwili metkownice wyciągacie i paskujecie i paskujecie jak Świstaki zawijają w te sreberka, no Dorośli jak Wielkie Drzewa lub jak kij od mopa płascy.

   Nie że do wszystkich, ale tak Duch prowadził palce. 🙂
   Odpowiedz na Czynniki, Liść tańczący na wietrze 😛

   1. Priority sa widze religie i postacie religijne wpakowane w syntetyczny ludzki mind . Tak to wyglada wyleczyc sie jest z tego trudno bo poszlo tak gleboko , ze sie atakuje ludzi ktorzy obiektywnie patrza na ziemskie pole walki mozgow religijnych wplywow . Dziekuje bardzo 🙂

    A jak tak nie wazne Se Ja to czemu sie ciagle walkuje .
    Ja nie robie mind kontrol tylko zwracam uwage na to zeby miec umysl czysty od tych nieswierzych religijnych nalecialosci .
    Po historycznych wypadkach tez czasmi to wszystko smierdzi niezykle krwista stechlizna .

   2. :-(^_^)-:
    *a cós poczaby o jakimbyczym paninek Ego 😀
    Lusterecko sle pokłony, jakbyczo mo nie drogie ZAWRZDY 🙂

   3. No coś ty nie wyganiaj bab do garów. Ja tam jestem ciekawa ich rozważań na temat EGO. Notorycznie taaakiee mają pisanieee a teraz taka wymowna cisza temacie EGOMega. 😛

  2. Chcialabym nie miec racji ale niestety mam .
   Cala moja wiocha leci na porzyczkach domo-ziemsko-mieszkaniowych . Kupowac lad i placic . Kto ziemie pokroil i podzielil na przynaleznosci terenowe . Reptalianie prosze panstwa Jako pierwsza organiczna ziemska cywilizacja zaczela zaciesniac sie w petli dominacji, manipulacji i kontroli czegos co sobie poprostu od ziemi zabrali . Kiedy zaczeli byc terytorialni szybko znalezli sie w syntetycznej energi „tak zwanej boskiej Anunaki bo mozna bylo zapatrzonym w objetosc terenu reptalianami juz manipulowac . Stalo sie to podstawa programu na ludzkosc numer jeden .Ale historia tej cywilizacji zostala juz zapomniana bo to bylo jeszcze przed Atlanatyda i to bardzo dawno temu Potem obwarowano ta ziemie krolestwami a potem dodatkowo religia i prawo zaczelo sie kreowac zeby zaposzczac sie w gaszcz dalszych hierarchi doskonalosci obwarowan prawnych . Do dzisiaj to wszystko istnieje i ma miliony juz galezi do pomocy i zabezpieczen Na forach tocza sie wielkie analizy anunackich religii Ha ha ha Jaka prosta historia a tutaj tyle domnieman i kombinacji . Kto zyl z kim i kto byl jaki i gdzie umarl i kiedy . Przeciez juz nigdy prawdy sie niedowiecie kiedy fizycznie tam niebyliscie i niebedziecie. Ja moim z wiochy mowie co niektorym , ze krzyz na drodze z wiszacym Jezusem na wjezdzie do wiochy robi ich ofiara czegos (moze nawet tych pozyczek)Bo wszyscy narzekaja na pieniadze a maja ich duzo wiecej niz ja obecnie . A druga polowka dewotek z mojej wsi siedzi godzinami w plebani i molestuja ksiedza bo chca budowac kaplice we wsi .Ja chyba sie domyslam dlaczego chca to robic poniewaz slynna kasa z tak zwanej Tacy i nie tylko bo ci z plebani mowia , ze juz wiedza kto rzadzi wiocha nie soltys tylko Oni 🙂 To wiem od samego Soltysa na ambicje mu wlezli moze nawet jego zonie bo ona zkolei cichaczem wtraca swoje trzy grosze ale to nie sa takie male grosze jezeli chodzi o malzenskie konszachty ha ha ha Niezly ubaw .Przeciez mozg jak jest krotki tylko leci na zawiasach . W Australii by ich wysmiali . Kazdy polski film ma dobrego KONIECZNIE DOBREGO -kleche na rowerze a tak naprawde to od koleznaki z Torunia slysze , ze jezdza limuzynami Ona mieszka kolo swiatyni na wzor Bizantyjskich swietych budowli:) . Ja naprawde bym zaczela leczyc ludzi mind poniewaz to siega apogeum glupoty i ciemnoty . Naprawde mi to zwisa kim byl Jezus .Ale jak juz gdzies jest to ni ch pogoni towarzystwo mojej wiochy .

 14. Każdy kreuje swoje hologramy , których następnie sam doświadcza . Tak więc każdy poprzez swoje przekonania i doświadczenia zaszczepione od wczesnych lat , tworzy swój indywidualny kanał rzeczywistości . Interakcja z innymi , to dzielenie wspólnych danych. Maestro Manuel Rufino / mądry szaman i piękny człowiek / nikomu niczego nie narzuca tylko łączy ludzi . W jednym ze swoich filmów zwraca się do zgromadzonych tam osób – niech każdy postrzega Wieczną Egzystencje i wyznaje swoją wiarę , na swój indywidualny sposób . Niech każdy będzie wolny w swoich myślach i wyobrażeniach na ten temat. Program narzucania ludziom woli w tym zakresie – czyli w co mają wierzyć, bądź nie wierzyć , oraz palenie na prawdziwych stosach , łamanie kołem , tortury fizyczne i mentalne z tego powodu , to przerażąjąca i przeważająca część naszej historii , która nadal dzieje się na naszych oczach . Nadal giną ludzie z powodów religijnych a ci , którzy ich wzajemnie skłócają, pozostają bezkarni .Bóg JEST WSZYSTKIM I WE WSZYSTKIM , więc przyjmuje każdą formę . Zastanówmy się nad tym , gdyż to od nas wszystkich zależy , czy ludzie nadal będą się mordować z tych powodów i narzucać innym siłą , swoją wolę .

  1. Wczoraj przed snem, a było to baaardzo późno 😉 Zasypiałam myśląc o Tobie, jak Ty się zmieniłaś, na lepsze i jak ka troszkę też więcej dostrzegłam 🙂 Obiecywałam sobie że Ci to puszczę, ale z zastrzeżeniem że TOBIE nie wynalazkom, lecz Tylko Tobie bo to Ty mnie zachwycasz.

   https://www.youtube.com/watch?v=lWA2pjMjpBs
   🙂

   1. @SeJa Dziękuję SeJu – Jesteś Kochana . Przytulam Cię do serca z całych sił i cieszę się , że wypowiadasz się na forum 🙂

  2. Gaja dla ciebie Bog to jest twoja damska torebka . :)W ktorej nosisz wszystkie swoje wazne( skarby)rzeczy .Jakbys torby nie miala ze soba to by byl problem nie z tej ziemi . Ja w swojej torbie mam tylko paszport moj osobisty 🙂
   Jakbym byl Bog to nawet tego nie musialabym miec .

   1. Apropo Paszportu Kalinka 🙂 O dzięki za wspomnienie, więc przy okazji. Dla mnie, z mojego punktu widzenia, biorąc pod uwagę że Akt urodzenia to to samo co akt własności na Niewolnika, tożsamy zresztą z Obywatelstwem … To Paszport jest niczym innym jak Przepustką Obozową do baraku innego Namiestnika Niewolników.
    No i Notabene PESEL to numer obozowy.
    Do niektórych dystryktów obozowych rzecz jasna potrzebna jest dodatkowa przepustka / Ausweis / Wiza. Z wielu względów … Bo Paszport to taka stała przepustka, nie zawsze tak oczywista w posiadaniu jak wczoraj bo dziś znów się zaostrza. Ale są inne metody kontroli Niewolników, jak na przykład Cena Biletu / koszt podróży. Tu znów długo pisać o przemyśle Paliwowym … o kartach kredytowych CPN … To takie punkty kontrolne na przepustce. Ostatecznie są też prawa pobytu, imigracyjne, zielone karty, … Lub Platynowe karty dla Najeźdźców i właścicieli niewolników, a dla Namiestników baraków te Złote. Większy debet mają namiestnicy kamieniołomów czyli przedsiębiorcy pracodawcy zombich konsumentów 😉 Ale Ci mają już tylko myśleć że są choć ciut wolni, się łudzić. Bo tak na prawdę, nawet Dane osobowe w Dokumencie mają wpisane Wielkimi Literami jak na przykład JAN KOWALSKI nie Jan, kowalski jako osoba, ale jako JAN KOWALSKI = Zasoby Korporacji = Akt Własności niewolnika.
    Przy czym pieniądz to też Energia, bo wydatkujemy ją by dostać paciorki / punkty / pieniądze / papierki? Jakie i tak zanosimy do Banku jak modły do Świątyni taki sam bank Energii. … A wszystko co Budujemy jest opatrzone naszym wydatkiem Energetycznym i powiązany z Pojęciem tych Pieniędzy, w sumie budujemy z Siebie, z własnej Energii i Nic, nawet My sami nie należymy do siebie. System pomyślał o Wszystkim…

   2. Gaja Kalina…czyli obie nosicie torbę i w torebce ważne (skarby)rzeczy – a czy to ważne ile tych rzeczy nosicie i co dla kogo jest ważne !! aaa chodzi o wyższość paszportu nad lustereczkiem aaa że moje jest najmojsze ?! :))))))))
    „Jakbys(cie) torby nie miała(y) ze soba to by byl problem nie z tej ziemi” 😛

   3. Moje Kochane pośmiałam się trochę i wszystkim Wam dziękuje za Wasze kapitalne przemyślenia 🙂 Odnośnie Energii i jej wydatkowania , to w moim pojęciu Ona-Energia stale krąży i zawsze do nas wraca w takiej lub innej postaci . Obecnie naukowcy coraz bardziej skłaniają się ku stwierdzeniu , że nasz Świat , przypomina Megakomputer z Megainternetem gdzie energia stale krąży od nas , do Centrum i z Centrum do nas . Czyli wszyscy mogą korzystać z zebranych przez innych doświadczeń . Nikt nikomu energii nie zabiera , bo nie ma takiej możliwości/mamy pozakładane blokady/ Natomiast nasze przekonanie o tym , że ktoś nam ją zabiera , powoduje , że odczuwamy taki dyskomfort . Nasze przekonania są bowiem realizowane . Najmniejsza część /powiedzmy piksel/ w tym komputerze , zawiera w sobie całą informację o całości . Nasze INTENCJE pozwalają nam odbierać stare , wałkowane na okrągło programy. To są programy już istniejące i chociaż służą one w stopniu podstawowym , to jednak nic nowego nie wnoszą do ogólnego zaawansowania Megakomputera /internetu/ , z którego przecież wszyscy czerpiemy .Natomiast świeże dane , czyli INSPIRACJE musimy uzyskać , czerpiąc z samej Próżni pełnej potencjałów . Kiedy wałkujemy stare programy i przestajemy przesyłać nowe dane do Centrum , wtedy Duch naszego Jestestwa/ którym sami zresztą jesteśmy/ straszliwie się nudzi aż wreszcie kiedyś , całkowicie już znudzony , wylogowuje się z naszego ciała . Jesteśmy Istotami Boskimi a więc pozbawionymi jakichkolwiek ograniczeń- poza tymi , które sami sobie stawiamy . dlatego każdy ma możliwość i święte Prawo do własnej- indywidualnej eksploracji Próżni , bo tylko wtedy jest postęp , czyli powstają nowe , świeże programy . Megakomputer wspiera rozwój , wspiera wzrost , wspiera to co nowe , genialne i niepospolite 🙂 Tak wiec noszenie Boga w torebce …… Bóg jest Wszystkim i we Wszystkim a Wszystko jest ŚWIADOMOŚCIĄ 🙂

   4. :-] pisze
    Jakbym byl Bog to nawet tego nie musialabym miec .””
    Zapomniales dodac tego zdania , ktore jest esensja mojego wpisu .
    konkluduje , ze nie ma Boga dlatego nosze paszport poniewaz w kazdym urzedzie chca jakis numer identyfikacyjny .
    Juz tak wrosliscie Panstwo w ten system , ze sobie niewyobrazacie zycia inaczej . Jakby Bog istnial nie bylo by hierachi ani urzedow karnych ani identyfikacji ani wiary w nie oparte na prawie. Ja nosze paszport na odpierdol sie . Dziekuje bardzo healing zakonczony

   5. @Kalina Wyobraź sobie huśtawkę opartą na stojaku , która ma dwa ramiona : (+) oraz (-) . Na środku tej huśtawki w miejscu jej podparcia jest sam Bóg -sama Jego krystalicznie czysta świadomość/bez względu na to , jak Go nazwiesz /Ten środek zawsze pozostaje nieruchomy. Natomiast ramiona tej huśtawki , czyli ramię (+)i ramię (-)wychylają się to w dół , to znów w górę. Te ramiona to marzący umysł/ego/ , który tworzy różne scenariusze , które odzwierciedlają się w naszej egzystencji . Miłego”bujania się” Kalinko – dla Ciebie i dla wszyskich na cały dzień i w Wieczności , na wszystkich poziomach Świadomośći , gdzie istnieje jeszcze czas i przestrzeń 🙂 Buziaki Skarbeuszki 🙂 🙂 🙂

   6. gaja niezapominaj , ze ja wychodze z pieluszek astralu powoli bo juz zajelo mi to 23 lata uwaznego czucia i patrzenia dookola .
    ja sie nie chustam w astralnej szali .Ide z czasem ziemi tam nie ma czegos takiego .

   7. Kochana Kalinko, ależ oczywiście każdy z nas idzie własną ścieżką , bo innego scenariusza po prostu nie ma. Interakcje z innymi , następują tylko wtedy , kiedy z jakichś powodów wspólnie dzielimy swoje dane .

   8. Klinko Egzystowanie w Bogu i bycie Nim – to nasz naturalny stan a co na ten temat myśli nasz umysł /czyli nasze ego/ to już jest zupełnie inna sprawa. Nasz umysł nigdzie się jednak nie wybiera , bo nie ma takiej możliwości 🙂 On -nasz umysł przypisany jest bowiem , tylko do tej płaszczyzny naszej egzystencji 🙂

   9. To przysłowiowe” bujanie się ” na huśtawce -TO WŁAŚNIE NASZE ŻYCIE , którego doświadczamy . Bez tego bujania się między / +/ i /- / , nasze obecne życie po prostu nie istniałoby , bo bylibyśmy w WIECZNYM TERAZ .

   10. Więc Gaju 🙂 Nie jestem zawiasem na jakiejś huśtawce, jestem całą huśtawką (i Niebem i … Więcej niż Rzeczywistością) i to jest niezmienną pełnią 😉 I to ja decyduje jak i gdzie z jakiego powodu się wychylić, oraz na ile. A nie jestem jakimś jednym ćwiekiem w cudzej konstrukcji. Ani na ławeczce, ani nigdzie. Ani wychylając się w prawo ani w lewo, żadna z tych rzeczy mnie nie określa ani o mnie nie stanowi, bo ja jestem Całą huśtawką, Strukturalnie.
    Sobą

    I tu kwestia Oceny kogoś? Może sytuacji? Albo pojęć w tym Miłości, tej Bezwarunkowej się zawiera 🙂 Bo nie wyobrażam sobie by oceniać kogoś nawet po uczynkach, i tak jest całą huśtawką, to jest stała. Mogę ocenić Sytuacje, wybierać, używać Mądrości, Ba Kochać, Akceptować, jednak się nie Zgadzać albo być Zupełnie innego zdania. 🙂 To też Apropo nietrafionego wpisu tam gdzie nie pisałam i nikt za mnie się nie podawał. A mógł.

    Reasumując, nie jestem punktem na skali Dualizmu, czy jakiejkolwiek skali. Jestem SKALĄ. 🙂 Pełnią i samokreacją, Rezonansem. Ogólnie i Strukturalnie rzecz jasna, a prywatnie Zołzą Nawet 😛 Zaś Twoi Nauczyciele i autorytety najwyraźniej tkwią w Utożsamieniu Punktu na Skali takie 3,5D Są płascy i jacyś jak CV, jak kartka albo prosty kij co ma początek i koniec. Są Liniowi jak Życiorys Kowalskiego, urodzili się musieli, a właściwie urodziła ich Ciocia bo Mama miała wielkie pranie … szkoła, praca, dzieci, wnuki, grobowa deska. Koniec Kropka. Karma i konsekwencja. …

   11. A takie Bujanie się to jest raczej jakieś „wzniesienie” 2D używając tej nomenklatury słownej 🙂 Buj buj, bujamy się Bujmy się, nie Bójmy się nie bujać wzajemnie, 😀 Jak Kury na grzędzie? No to w Bój i do Boju 😛

    Ale roboczo, Świetna alegoria 🙂 Buju Buju, AaaA 😀

   12. @SeJa Jesteś Constans i continuum równocześnie , to chyba jest oczywiste . Czego jeszcze nie pojmujesz ? Constans to nie skala a continuum to strzałka czasu . Tyle w temacie .

 15. HO HO HO -ROZGORZALO TU- KIJ W MROWISKO ZOSTAL WLOZONY -MROWKI -NICZYM TRUTNIE -ZACZELY POZYSKIWAC SWOJA UPRAGNIONA WOLNOSC -SAMODZIELNY BYT I SAMOWYSTARCVZALNY!!! – TO PIEKNE -TERAZ CHCE SIE TU CZYTAC I ODKRYWAC TE INTERESUJACE TEXTY- opowiem historie z Jezusem-jako jan-piotr przyszedlem do maryji i jozefa-tzw. moich rodzicow katolikow /wioska-przesiedlona 1946-z okolic Lwowa na zachod pl. / oczywista ochrzszczono mnie /w wieku 4 latek -chcialem uciekac z tej osoby -jana -piotra i tzw. rodziny / – to co stukam /tego tzw. ciala ani itd.itp. -juz niE MA/-wieksza czesc wie ze co 7-9 lat dokonuje sie calkowita wymiana HOLOGRAMU!!! pozostaje BIBLIOTEKA-ARCHIWUM-tzw. podswiadomsc??? – ot0z -mialem tzw.NIEZYT JELIT I ZOLADKA??? taka diagnoze postawili w szpitalu tzw. lekarze??? moje cialko dziecka nie przyjmowalo zadnych pokarmow -a co na sile mi wrzucono -wydalalo -dolem i gora??? -zostaly tylko skora i kosci???/cos takiego jak w tych obozach/ – otoz maria -/wyjatkowa kobieta???/ -przyjechala odebrac te kosci i skore na wlasna prosbe to byl 1959 r. ze szpitala i co plakala zalosnie co ma czynic-aby ratowac swego syna??? -taka placzaca na chodniku zaczela wypytywac starsza pani ktora sie zainteresowala -dluga historia??? staram sie skrocic otoz LZY I LAMENT – marii spowodowal to ze moje jestestwo-krolestwo postanowilo pozostac tu na tej ziemi??? -a ta starsza pani dala miksture w postaci /szalwi -herbate z niej pilem 3xdziennie/ i to mialbyc cud -uzdrowienia???- a gdzie ten jezus??? ano jak bylem tzw. ministrantem -kleczac w kosciele przed tzw. oltarzem??? mdlalem??? -poprostu wstawalem z kolan i wychodzilem z kosciola -zaczerpnac swiezego powietrza??? – dopiero jak mialem 30 lat udalo mi sie zerwac -UWOLNIC Z TEGO JARZMA -TYGLA – tak to takie wlasnie drobiazgi ktos powie ??? wlasnie one gdy polaczymy spostrzeganie zmyslowo -mozgowe i SERCE-i DETERMINACJE SWIADOMEGO ODKRYWANIA -taki zawily opis to tylko z moich doswiadczen ??? mialem wiele w 60latach doswiadczen /przedstawiam zapis-pamieci tylko / ZBYSZKA PODPOWIEDZI – JEGO BADANIA DLATEGO WYDAJA SIE w moim przypadku zbiezne??? mialem wiele innych DOSWIADCZEN -ktorych nadal nie udalo mi sie rozwiazac i tzw .cudownych przeniesien wymiarowych itd. itp. obecna moja TEORIA TO CO JEST -to DECYDUJACA GRA POMIEDZY SZTUCZNYM dna a NATURALNYM DNA-co uwidzialem tez w filmie anglikow /Jems Bonda/ -zakonczenie jest takie ze Bond -DOSKONALY ZABOJCA -MORDERCA- porzuca-zmienia sie w kochajacego wybiera MILOTE -KOBIETE i na tym koncze swa BAJKE . oby podobnie zadzialo sie NA TEJ ZIEMI NA KTOREJ TERAZ GOSZCZE-dziekuje i pozdrawiam

 16. HO HO HO -ROZGORZALO TU- KIJ W MROWISKO ZOSTAL WLOZONY -MROWKI -NICZYM TRUTNIE -ZACZELY POZYSKIWAC SWOJA UPRAGNIONA WOLNOSC -SAMODZIELNY BYT I SAMOWYSTARCVZALNY!!! – TO PIEKNE -TERAZ CHCE SIE TU CZYTAC I ODKRYWAC TE INTERESUJACE TEXTY- opowiem historie z Jezusem-jako jan-piotr przyszedlem do maryji i jozefa-tzw. moich rodzicow katolikow /wioska-przesiedlona 1946-z okolic Lwowa na zachod pl. / oczywista ochrzszczono mnie /w wieku 4 latek -chcialem uciekac z tej osoby -jana -piotra i tzw. rodziny / – to co stukam /tego tzw. ciala ani itd.itp. -juz niE MA/-wieksza czesc wie ze co 7-9 lat dokonuje sie calkowita wymiana HOLOGRAMU!!! pozostaje BIBLIOTEKA-ARCHIWUM-tzw. podswiadomsc??? – ot0z -mialem tzw.NIEZYT JELIT I ZOLADKA??? taka diagnoze postawili w szpitalu tzw. lekarze??? moje cialko dziecka nie przyjmowalo zadnych pokarmow -a co na sile mi wrzucono -wydalalo -dolem i gora??? -zostaly tylko skora i kosci???/cos takiego jak w tych obozach/ – otoz maria -/wyjatkowa kobieta???/ -przyjechala odebrac te kosci i skore na wlasna prosbe to byl 1959 r. ze szpitala i co plakala zalosnie co ma czynic-aby ratowac swego syna??? -taka placzaca na chodniku zaczela wypytywac starsza pani ktora sie zainteresowala -dluga historia??? staram sie skrocic otoz LZY I LAMENT – marii spowodowal to ze moje jestestwo-krolestwo postanowilo pozostac tu na tej ziemi??? -a ta starsza pani dala miksture w postaci /szalwi -herbate z niej pilem 3xdziennie/ i to mialbyc cud -uzdrowienia???- a gdzie ten jezus??? ano jak bylem tzw. ministrantem -kleczac w kosciele przed tzw. oltarzem??? mdlalem??? -poprostu wstawalem z kolan i wychodzilem z kosciola -zaczerpnac swiezego powietrza??? – dopiero jak mialem 30 lat udalo mi sie zerwac -UWOLNIC Z TEGO JARZMA -TYGLA – tak to takie wlasnie drobiazgi ktos powie ??? wlasnie one gdy polaczymy spostrzeganie zmyslowo -mozgowe i SERCE-i DETERMINACJE SWIADOMEGO ODKRYWANIA -taki zawily opis to tylko z moich doswiadczen ??? mialem wiele w 60latach doswiadczen /przedstawiam zapis-pamieci tylko / ZBYSZKA PODPOWIEDZI – JEGO BADANIA DLATEGO WYDAJA SIE w moim przypadku zbiezne??? mialem wiele innych DOSWIADCZEN -ktorych nadal nie udalo mi sie rozwiazac i tzw .cudownych przeniesien wymiarowych itd. itp. obecna moja TEORIA TO CO JEST -to DECYDUJACA GRA POMIEDZY SZTUCZNYM dna a NATURALNYM DNA-co uwidzialem tez w filmie anglikow /Jems Bonda/ -zakonczenie jest takie ze Bond -DOSKONALY ZABOJCA -MORDERCA- porzuca-zmienia sie w kochajacego wybiera MILOTE -KOBIETE i na tym koncze swa BAJKE . oby podobnie zadzialo sie NA TEJ ZIEMI NA KTOREJ TERAZ GOSZCZE-dziekuje i pozdrawiam

  1. Rozumiem Jan 🙂 Religie faktycznie nikomu nic dobrego nie przyniosły, ale i Jezus był im przeciwny, ten prawdziwy. Nawet w tych zmodyfikowanych pismach to wciąż widnieje co mówił o kapłanach, religiach i ich świątyniach i jak to będzie bez religii ale za to w Prawdzie, za co Go przecież Kapłani i Religie ukrzyżowały. Swoją drogą, pokazał nam też w jakim szambie siedzimy i że mamy potężny problem, pokazał nam Najeźdźców jak na dłoni. Ale cóż, najeźdźcy wyrżnęli wszystkich i zrobili niby nową starą Religię dla Ofiar Niewolnictwa w tym Energetycznego …

   I właśnie trudno jest mi zrozumieć ze ktoś tego nie widzi, a zwala wszystko co robią Najezdnicy na barki Naszego przyjaciela Jezusa by czynić z Niego Wroga. A prawdą jest że Religijny Agresor pod postacią kogokolwiek to też nie Jezus tylko ktoś kto zwodzi pod tym wizerunkiem. Jezus wie że to też nauka, i że my się nie damy zwodzić. Tylko czy Ci co zwalają na Jezusa sami nie sługusami Najeźdźców? Nawet nieświadomie skoro tak prostej sprawy nie potrafią pojąć, że Jezus nie ma z Tym nic wspólnego. A religie tworzą Ci co się podszywają, w tym pod ludzi nawet w ludzkich ciałach.

   1. Religia to to samo co Bank, tylko okrada nas z Energii, zresztą biorą wszystko bo Wszystko to nasza Energia, jak kasyno czasem komuś dając kredyt na podpuchę. Doją nas i piorą mózgi też w mediach, cały system, wraz z nauką to Jeden wielki Bank Energii wytoczonej z Nas. …
    I nic się od Tysięcy? Czy setek tysięcy lat nie zmieniło, bo nie wiążemy podstawowych faktów nawet, jak byśmy mieli tylko 2 synapsy o co dbają również systemem szkolnictwa i wojną biologiczną.

    Ta karczma Rzym się nazywa. To kiedy igrzyska i wybory namiestnika prowincji w wieńcu ulubieńca ludu, panowie Demokraci? …

   2. Najnowszy wynalazek Faraonów, bo po co nas trzymać za mordy, sami się zakuwamy w kamienie i za bułkę targamy kamienie, a wszystko co nam zbywa Wyślij SMSem na biedne dzieci hahaha, albo wyprztykaj się w dyskusji internetowej z nadmiaru energii 😀

   3. Jesli chodzi o Jezusa i Innych…
    Tak mozna podsumowac ten temat.
    A.De Mello „Spiew ptaka”:
    Przypowieśc o ogniu…

    „Był sobie człowiek, który wynalazł sztukę rozpalania ognia. Wziął więc swoje narzędzia i powędrował do pewnego plemienia żyjącego na północy, gdzie było bardzo
    zimno, dotkliwie zimno. Nauczył tamtejszych ludzi, jak rozpalać ogień. Ludzie byli bardzo tym zainteresowani.
    Pokazał im, jak można wykorzystać ogień – do gotowania, ogrzewania itp.Byli tak wdzięczni, że nauczyli się sztuki krzesania ognia. Nim jednak zdołali swąwdzięczność
    wyrazić, mężczyzna zniknął. Nie zależało mu ani na wdzięczności, ani na uznaniu. Zależało
    mu na tym, by im się lepiej wiodło. Następnie powędrował do innego szczepu,gdzie znowu
    zademonstrował wartość swego wynalazku. Tu także ludzie wykazali spore zainteresowanie,
    trochę zbyt duże, by mogło ujść uwadze kapłanów, którzy spostrzegli, że człowiek ten
    przyciąga wielkie tłumy, a oni tracą na popularności. Postanowili więc pozbyć się przybysza.
    Otruli go, ukrzyżowali – możecie ująć to, jak chcecie. Obawiali się jednak,że ludzie mogliby
    zwrócić się przeciwko nim, byli więc bardzo rozważni, a nawet podstępni.
    Wiecie, co zrobili?
    Umieścili portret tego człowieka na głównym ołtarzu świątyni. Narzędzia do krzesania ognia
    położono obok, a ludziom nakazano oddawać cześć portretowi i narzędziom do krzesania
    ognia, zaś oni czynili tak przez wieki. Trwał kult, ale nie było ognia…”

   4. To ja może o Jezusie oczami Khalila Gibrana:

    „Spojrzał na mnie i rzekł: Pokój z Tobą, Miriam.
    Kiedy zwrócił swój głos ku mnie, życie powiedziało do śmierci. Bo wiedział mój przyjaciel, że byłam martwa. Byłam kobietą, która oddzieliła się od swojej duszy. Żyłam w oddzieleniu od tego >>Ja<<, które widzisz przed sobą. Należałam do wszystkich mężczyzn i do nikogo. Nazywano mnie nierządnicą i kobietą opętana przez siedem demonów. Przeklinano mnie i zazdroszczono. Ale kiedy Jego oczy, oczy jutrzenki, spojrzały w moje oczy, zaświeciły mocniej od wszystkich gwiazd nocy i stałam się Miriam, po prostu Miriam, kobietą, która była stracona dla świata, który ją znał i która odnalazła się na nowej ziemi.
    Rzekłam do niego: Wejdź do mego domu i dziel ze mną chleb i wino!
    On spytał: Dlaczego chcesz bym był twoim gościem?
    A ja tylko prosiłam: Wejdź do mego domu.
    I wszystko, co z nieba i ziemi było we mnie, krzyczało za nim. Spojrzał na mnie i południe Jego oczu spoczęło na mnie.
    I rzekł: Masz wielu kochanków, Miriam, ale tylko ja kocham ciebie. Inni mężczyźni, kochając cię, szukają tylko siebie. Ja kocham cię ze względu na ciebie samą. Inni widzą w tobie piękno, które przeminie szybciej niż ich lata. Ale ja widzę w tobie piękno, które nie przekwitnie nigdy. Nawet w jesieni swoich lat nie będzie musiało się bać spojrzenia w lustro, bo nie zostanie upokorzone. Tylko ja sam kocham to, co w tobie jest i czego nie widać.
    Spojrzał na mnie i powiedział z uśmiechem: Wszyscy mężczyźni kochają cię ze względu na nich samych, ale ja kocham cię ze względu na ciebie. I odszedł. Ale żaden mężczyzna w świecie nie kroczył tak jak On. Czy to był poranny wiatr, który urodził się w moim ogrodzie i powędrował na Wschód, czy to była burza, która wstrząsnęła wszystkim w posadach. Nie wiem. Ale tego dnia wschód słońca w Jego oczach zabił smoka, który był we mnie. Stałam się kobietą, stałam się Miriam, Miriam z Magdali"

    (Khalil Gibran "Jezus, Syn Człowieczy")

   5. Iza 🙂
    Ładne to jest,ale jakos nie mam przekonania, co do domniemanego nierzadnictwa Miriam.Jak dla mnie,ta rola została stworzona na zamówienie,zreszta jak wiekszosc historyjek o Jezusie. 🙂
    Czytałyscie moze „Księga Mirdada”(moja ulubiona) 🙂
    Jest tam wiele Uniwersalnych Prawd.Dla mnie słowa Mirdada
    bardziej pasuja do prawdziwego Jezusa,niz te napisane w „mainstreamowych pismach”.

   6. Pio 🙂
    A ja myślę, że mogła być. Bo do takich odrzuconych, zagubionych, nieszczęśliwych ludzi przychodzi Chrystus/Duch (tu wcielony jako Jezus – człowiek), bo Oni Go najbardziej potrzebują i nawet nie mają śmiałości prosić Go, aby na Nich spojrzał, bo tak czują się niegodni. A On ich Kocha Całym Sercem /zauważ, ze Jezus szedł do takich ludzi/… stąd te szczere słowa jakiegoś chrystianina bezmyślnie klepane w Krk: Panie nie jestem godzien, abyś przyszedł do mnie ale powiedz tylko SŁOWO , a będzie uzdrowiona Dusza moja. Znam bardzo wielu ludzi, którzy na dnie dna (w totalnym upadku i beznadziei) wyszeptali taką próbę i zostali uzdrowieni.
    Współczesnym Chrystusem był niejaki Bruno Groening… też widzę, ze On czego innego nauczał a co innego się dzieje, już się ośrodki kultu wytworzyły.. jakieś obrazki, prośba o wstawiennictwo.. co to jest? Aha natura ludzka… dziecinna.
    Nie czytałam Księgi. Mam ją na dysku.. może zdążę przed śmiercią 😉 Na razie mam blokadę na takie rzeczy.. etap introspekcji duchowych…

   7. Iza 🙂
    Domniemujac; 😉
    Taka swiadomosc i zrozumienie nie umie inaczej…(Chrystus)
    Akceptuje ułomnosc i odrzucenie,co tez nie znaczy,ze moze komus pozwolic na zbrukanie swojej „Dziewiczosci”.

    Jesli biorac pod rozwage Obojga partnerstwo,dzieci(telegonia),surowe przestrzeganie ówczesnych norm moralnosci,zwłaszcza w hermetycznych społecznosciach jak np.essenczycy,to jestem skłonny domniemywac o Ich rezonansie,czyli podobne przyciaga podobne… 🙂

    Tak to widze.

    Gaja 🙂

   8. Niestety Iza 🙂 Ja mam bardzo podobne wrażenie jak Pio, ale co się będę podpierać. Powiem po swojemu.

    „Pogoniła bym takiego Amanta zwodzi-ciela. Ja Ja JA (Rzygać się chcę), jak Ja Cię kocham jakaś Ty głupiutka i biedna … Ale Wiedz moje Dziecko że Mnie nikt nie dorówna, Bo JA JA JA Ohhhh jej JA! I moja Wspaniałość Lucyferiańska, JA! Wspaniały moje pałace i Ody do mnie i narody się kłaniają i Ty dziecko moje takiego nie zaznałaś kochanka O! tom Ja-aaa Cię kobietą uczynił”
    Parafrazując 🙂 jak bym Czytała Ody na stronce Objawień Satanistycznych 😉 Zwykły religijny bełkot 😉

    To nie Jezus. Pewnie jakaś projekcja, bez urazy 😉 Tak to odbieram.

   9. A zagubionych i odrzuconych to Wilki w owczej skórze szukają, w tym po świątyniach 😉 No i takich panienek pełno po Salunach, karczmach i melinach pełno, co za byle uśmiech czy świecidełko… 😉 A Miriam też taka nie była. Swoje przeszła… Tym Bardziej Jezus i znów długo by pisać a nikt mu nawet wrogowie w godzinie próby nie wypomnieli rozwiązłości, kobiet tabuny powłóczyło wzrokiem i nocowało w pobliżu licząc że taka partia Im się trafi… Oczy by wydrapały innej.

   10. Znaczy ja wiem że to był Cytat z jakiejś książki. Ale to po prostu zwykłe wyssane z palca majaki, jakiegoś tam kogoś.

    Jak się tak wczytać, wsłuchać i zastanowić to nawet nie jest normalne zachowanie jakichkolwiek ludzi. No chyba że mocno zaburzone, i nie dziwne że to pisał Facet. 😉 Niby nic, ale zajeżdża Seksem na kilometr, jakimiś programami, wzorcami, mniej lub bardziej nieświadomymi ciągotami i tęsknotami, oraz w dalszej części męskim EGO fantazjami.

    Nie chce robić konfliktów, tym bardziej na tle religijnym ani co do Jezusa czy kogokolwiek. W ogóle widzę pozytywne zmiany w powszechnej świadomości, nie warto tego nadwyrężać jednak dziwię się jak można nie widzieć co jest prawdziwe a co nie. Uczyć się, dowiadywać o tym co Ludzkie z książek jak na kursie adaptacyjnym jakimś? Co męskie, co kobiece, co ludzkie, bo sami o Tym nic nie wiemy? To kim jesteśmy? … 😎

 17. SeJA -witam dziekuje ze jestes masz otwrte serce -prosze jak tu zajrzysz odsylam do komentarzy w alternnews tam zamiescilem linki i info podpowiedzi byc moze dokonasz wyboru i zechcesz miec ODWAGE skonfrontowac to co ci narzucono -wytrenowano przez 15 lat szkoly i kosciola i tez itd. aby stac sie FAKTYCZNIE SOBA WOLNA I MADRA KOBIETA-dziekuje i pozdrawiam

 18. @Alina7 Dołącz do nas chociaż na chwilę – Alinko . Tęsknię/i pewnie nie tylko ja / za Tobą i Twoimi pięknymi przemyśleniami. Serdecznie Cię pozdrawiam i przesyłam buziaki 🙂

 19. Kochani na stronie „Solaris” jest fragment książki Brucea Moena . Nie potrafię przesłać tego tekstu i nie wiem , czy można to nawet robić , ale ten tekst jest cuuuudowny ! , dlatego przesyłam Wam to co wpisałam w pasek wyszukiwarki aby się wyświetlił ten fragment książki. / Podróż do Ojca Ciekawości(fragment książki) -Solaris / Natomiast ciekawy wywiad z B. Moenem , można znaleźć w bloku grudniowym 2015 na Porozmawiajmy TV. Pozdrawiam wszystkich i życzę pięknego dnia .

 20. xyz pisze:
  13 stycznia 2016 o 03:00

  Widać brak BRAK Miłości u Gaji. Bo Miłość to nie pluszowe misie i przymilanie. MIŁOŚĆ NIE CIESZY SIĘ Z NIESPRAWIEDLIWOŚCI ALE WSPÓWESELI Z PRAWDĄ!
  Rosa pisze: O 3.00 w człowieku budzą się demony. I wychodzą na zewnątrz i atakują. Demona zawsze ciągnie do światła, demon nie widzi w swoim oku belki ale u bliźniego źdźbło tak.
  Zaiste! wszak nie tylko ja to zauważyłem .Caly czas 3, 3;30 coś musi być nie teges.Może to demony przeszłości nie [pozwalają spać, taka niespełniona MIŁOŚĆ HIHIHIHIHIHIHU:) hih

  1. Qcypku – Roza , to nasz forumowy diabełek z ogonkiem :)))))) Hihihi 🙂 To nasze słoneczko i kwiatuszek :)))))))))))))

   1. Qcyp..rzeczywiście ot higiena/istota higieny…a nie jakieś tam płukanie drapanie brudu plamek po kawuni…kremiki perfumki…ale oczywiście nikomu nic nie bronię
    „nie zależy mi na przekonywaniu kogokolwiek. To jest mój
    punkt widzenia. Oczywiscie w dużym skrócie.”
    Tyle w temacie.

  2. Qcypciu Gaja to nasza kitownica lukrownica forumowa :))))) haha 😀
   Taki diabełek w owczej skórce !? :)))))))))))

   1. Roza – dzisiaj twój diabeł cię opętał 🙂 Mam nadzieje , że już jutro zmienisz sukieneczke i ……………… 🙂

   2. Gaja dzisiaj jakiś diabeł cię opętał 😛 Mam nadzieję, że ta woda święcona o której pisałaś/zalecałaś „plusk plusk”ci pomoże 😀

 21. To nie w człowieku budzasie demony,tylko do człowieka przychodza.
  Dlatego budzimy sie w nocy(Dusza nasza musi wracac do ciała) i czuwamy.
  Bo jak nas(Duszy) nie ma w ciele,to te demonki,robia nam wode z mózgu,czyli programuja,transmituja rózne stresujace filmy, aby sobie pojesc naszą energią lęku.
  I generalnie rozwalaja nasz system energetyczny.Dlatego czesto rano budzimy sie zmeczeni,wku…ni, i ni z tad i owąd cos nas boli…
  W czasie dnia, jak jestesmy wystarczjaco uwazni, to jest im trudniej nas zestresowac i musza posługiwac sie innymi (spiacymi,emocjonalnymi) ludzmi.

  1. Niczego poza Ja nie ma. Nic z zewnątrz przyjść nie może. Jak tego człowiek nie wie to w ostatecznosci dostaje tym w twarz na planie fizycznym jako tzw nieszczescie, schizofrenia, opetanie.

   1. Nie mieszajmy Jednosci, na poziomie Absolutu,
    z nasza dczuwalna dualnoscia ,na tym poziomie.
    Teorie ksiazkowe i youtubowe,czasem nie jak sie maja do rzeczywistosci.Moze komus zalezy,zebysmy mysleli,ze nie ma zadnej zewnetrznej ingerencji…
    bez odbioru…

   2. @Pio Ależ jest – bo jest splątanie kwantowe . Czły mechanizm polega jednak na tym , na co sami sobie pozwalamy . Czyli czego pozwalamy sobie doswiadczać .

   3. Moze komus zalezy,zebysmy mysleli,ze nie ma zadnej zewnetrznej ingerencji…
    bez odbioru…

  2. Twoje przekonania tworzą Twoją rzeczywistość . JEŻELI WIERZYSZ W TO , ŻE COŚ W CIEBIE WCHODZI – TO JUŻ TO MASZ !!!!!!!!!!!!! Zastanów się nad tym 🙂

   1. Wchodzi czy tez manipuluje , to bez różnicy . Twoje przekonania są świętością/ bo jesteś boska istotą , więc to właśnie dostajesz .

   2. Pio: „Nie wchodzi, tylko manipuluje.
    To d u ż a róznica.”
    Co innego być pod wpływam oddziaływania manipulowania, a co innego dać przyzwolenie = pozwolić sobą manipulować.

   3. Wiara to inaczej rzekonanie, ze cos jest lub niema.Idac dalej jest to brak osobistego doswiadczenia(tzw.teoria),zdanie sie na jakies autorytety w danej dziedzinie…
    A to jest bezposrednie doswiadczenie,” dotkniecie tematu.”
    Nie wiara,nie teoria, zadne hologramy…,czysta obserwacja.

    Jak wczesniej wspomniałem;Bedac Duchem w Krainie Ducha(Absolutu) jestesmy Jednoscia.Ale nie na tej płaszczyznie doswiadczenia.Jaki byłby sens wcielac sie w materie, gdzie jest dzien i noc,dobro i zło itd.,…
    Tam jestesmy przejawiona Jednoscia,tu do niej dazymy…podlegajac „Uniwersalnym Prawom” tj.przyczyna i skutek,rezonasu itd.

    Tak, jestesmy kwantowo połaczeni …itd.itp.Znam te teorie.

    Powtarzam,tu(w tej piaskownicy) doswiadczamy oddzielenia(dualnosci) i wszystko,co jest z tym zwiazane…

    Idac dalej waszym tokiem myslenia,to np. mozemy wykluczyc ingerecje obcych istot w Zycie na Ziemi, i jego konsekwencje…
    A wiec nikogo nie było i nie ma.Całe zło(odzielenie) jest tylko projekcja( winą) człowieka.
    Widze ze newageowska propaganda zrobiła swoje.Lepiej,łatwiej dostac gotowca(półprawde)i przestac samemu szukac i obserwowac…
    Iza45 ,kilka komentarzy wyzej, przytoczyła madre słowa(ponoc Buddy)-podsumowujac temat.
    Tak to widze.
    Ps.Nie zalezy mi na przekonywaniu kogokolwiek.To jest mój
    punkt widzenia.Oczywiscie w duzym skrócie.
    Tyle w temacie. 🙂

   4. Ciekawa Dyskusja 🙂

    Też tak jakoś uważam, z obserwacji i doświadczeń. Nawet jeśli nie mogły już nijak szkodzić, to i tak się czaiły licząc „siły na zamiary” … Bo to nie do końca jest tak, że wystarczy o tym nie wiedzieć nie słyszeć nie przyjmować do wiadomości. To tylko czyniło by nas zupełnie nieświadomymi tego co i tak być może miało by miejsce. Ale faktycznie, na pewnym poziomie świadomości, wibracji a pipsztyk jest w Serduszku tym metaforycznym bardziej ale i faktycznym, nawet już nie sięgają, nie ma Ich po prostu. Co nie znaczy że Nigdy nie były i że jest to jakaś projekcja. Dalej są, tylko nie sięgają tak „wysoko” i nie mogą rezonować w tej samej rzeczywistości nawet. Czy nas widzą? Wątpię 😀 Widzą za to świetnie i lecą jak ćmy do światła, do każdego kto zaczyna świecić dopiero podnosi się, próbuje podnieść czy to świadomie czy spontanicznie. Dla Nich to też wyżerka najlepsza kalorycznie, ale też nie chcą by „obiadek” spierdzielił wyrwał się i zaburzał ich misternie utkaną sieć na resztę. To też jest splątanie kwantowe, gdzie z moich bardzo szerokich przemyśleń i obserwacji wynika iż i tu Gaja miała sporo racji nawet atomy wirują szybciej, ogień szybciej się dopala w kominku, czas biegnie szybciej, ale my tego nie dostrzegamy bo też szybciej wibrujemy. Inny wymiar. Już nie tak zwane 3D czyli XYZ ani 4D czyli XYZT w jakim jesteśmy, ale poziom świadomości JA nadrzędny do czasu i przestrzeni jak i konsekwencji zdarzeń czy samej struktury. Tak zwane 5D. Przy czym to tylko poziom świadomości i niczym się poza wibracją i rezonansem nie różni. Ale Czyni nas bezpiecznymi przy okazji bo byty o Niższym poziomie świadomości już nijak się do nas mają a nie przeskoczą tego. No chyba że podniosą poziom świadomości własnej, a wtedy same będą sobie Źródłem więc już nie będą musiały się ani bać, ani wampirzyc, ani to nie będzie możliwe bo i nie Sensowne. I to właśnie się dzieje, o to biega, warto się załapać na ucztę, bo kiedyś Ziemia minie ten Pas i bramy jakie w prezencie się otworzyły się zamkną, i zostaną w swojej Wojnie jak z całym szacunkiem „psy” na bezdrożach, próżno kołacząc 😉 No nie ważne, wróć prrr, to inna opowieść 🙂 Bo chodzi o to że nasze JA, nawet w świadomości Absolutnego JA, nie traci nic z Siebie, bo to nasze Ja, jest Niezbywalne, jest Mną, Nami / Elohim / Bogowie = Jeden Bóg. No i znów tyle wątków, a kawę mi ktoś wychlipał. Niemniej Absolut nie jest Kanibalem i nie pożera swoich Dzieci, owszem Matriks Recyklinguje Energie do ponownego obiegu w ramach swej Bańki / Kompleksu / Ekosystemu. W każdym razie uwaga natury technicznej sprowadza się do tego Pio 🙂 Że wbrew propagandzie NewAgowskiej w Zjednoczeniu nie tracimy nic z Siebie, ba mało tego, Nie jesteśmy nikim innym niż Jesteśmy, coś tam pewnie wielu się przypomni, gdzieś tam można poserfować nawet poza „Akaszę” tego segmentu, ale to wszędzie można lub Nigdzie. 😀 Wbrew znów propagandzie Religijnej że ktoś lub coś uczyni z nas kogoś kim nie jesteśmy, bo opuściliśmy ciało jak w New Age, albo dostaliśmy bilet lotniczy do innego świata jak w Religiach.

    No dobra życzę też Wszystkim, bez żadnych wyjątków i wyróżnień jak i sobie Miłego Dnia, Ognia w Sobie i Ciepła w Sercu (Chwytajcie się Go, rozpuszczajcie „smołę”) i idę zrobić nową Kawę 🙂

    Pipsztyk 🙂

   5. Rozbierajcie zasieki i obalajcie mury wzniesione w Sercach 🙂 Bo to wszystko nas odgradza i jest w istocie tym wszystkim co można nazwać siecią jaką i sami utkaliśmy by tu przetrwać. A System pomagał. … 😛

  3. „To n i e w człowieku budzasie demony,tylko do człowieka przychodzą.
   D l a t e g o budzimy sie w nocy(Dusza nasza musi wracac do ciała) i
   c z u w a m y.
   B o jak nas(Duszy) nie ma w ciele,to te demonki,robia nam wode z mózgu,czyli programuja,transmituja rózne stresujace filmy, aby sobie pojesc naszą energią lęku..

   W czasie dnia, jak jestesmy wystarczjaco uwazni, to jest im trudniej nas zestresowac i musza posługiwac sie i n n y m i (spiacymi,emocjonalnymi) ludzmi.”

   Zgadza się B I N G O Pio to nie w człowieku budzą się demony tylko do człowieka przychodzą!
   Czuwanie uniemożliwia demonom uskutecznianie swojego działania……….a wciągu dnia wiadomo jest tak jak napisałeś demonom nie da się tego uskutecznić co nie znaczy że nie sięgają po inne metody!

   1. lustereczko też widać lubi zmieniać sukieneczki ale widać że w innym celu albo raczej taż z innego powodu. Łaknienie szefowania autorytatywnego ty tamten tenteges hahaha 😛
    No jak trzeba to ja nie tylko „ciepłe kluchy” 😀

   2. Qcyp ! Jak różne godziny spania według ciebie świadczą o jak piszesz „opętaniu demonem” ! cokolwiek to dla ciebie oznacza ! no to życzę zdrowia ! albo może tą wodę święconą pożycz od Gaji i „plusk plusk” jak pisała poleca chyba widać sobie robi to i tobie może pomóc Psie. 😀

    Pijaki/alkoholicy/narkomani śpią wspaniale…wszyscy którzy śpią wspaniale to pijaki…a każdy pijak to złodziej :))))))))))))))))))) 😀 😛

  1. A jednak coś się z tobą złego dzieje,zobaczymy za pera dni braki /ubytki energetyczne i po Kitku hihihihihihi nie będzie EGO wybujałego uchachachachachaaaaaaaaaaaaaaaaaacha :o))) :-] hihihahaheeeeeee ? ?

   1. Nagrabiłeś sobie Qcyp…samymi uśmieszkami już się nie wykpisz…i nie mów do mnie Kitek…Psie.

   1. ludzkie ? ZNACZY SIĘ chodzi ci o ten motłoch w sklepach i na parkingach czy O ŚWIETLISTE ISTOTY?

   2. Raczej o ten motłoch świetlisty z 1D jak Pio Napisał „uduchowiony a raczej udupiony” tutejszy który w wiadomy wredny sposób zareagował na mój wpis o 3 w nocy – od tego się zaczęło huzia na mnie http://niezaleznatelewizja.pl/2016/01/otwarte-forum-tematyczne-8-01-2016/comment-page-1/#comment-78220 pierwsza chyba pod nickiem Rosa zademonowała mnie ok 8, a ty zaraz podobnie przybasowałeś ok 10, no i Gaja ze swoim lukrowanym jadziczkiem. Zresztą łatwo prześledzić też chronologicznie…a ja się ośmieliłam opędzać jak bez obrazy jak od żmij czy szerszeni pac-pac za co rzeczone przepraszam że nie dałam się kąsać :o)))))))))) 😛

 22. Roza pisze:Nagrabiłeś sobie Qcyp…samymi uśmieszkami już się nie wykpisz…i nie mów do mnie Kitek…Psie.

  Psie niewierny jak już hihihahaheeeeeee ? ?

   1. Przepraszam ale ja nie mam organów odpowiednich do bodnięcia cię i mnie to nie interesuje!

    Ale kiedyś ktoś poradził komuś w takiej sytuacji: zgłoś się do rasowego pedzia to cię bodnie rasowo albo do takiego z kijem bejsbolowym…spełni twoje życzenie i obyś był usatysfakcjonowany i oby tak było.

    Ja nie bodę i nie życzę sobie by mnie ktoś bódł. Żegnam.

 23. było zajebiście, glany, pasiaki, skora, wino „patykiem pisane” i ta muza. jest co wspominać :)

 24. Trzeba Wam wszystkim wiedzieć, coś co wyjaśni Wam wiele różnych wątków.
  Otóż Grzegorz Sławicki oraz Qcyp są członkami tego samego polskiego kierownictwa jednego z wyznań religijnych. Różnią się tylko tym, że pełnią różne funkcje i różnie się przedstawiają, ale obydwaj prowadzą tzw. szeroko pojętą ewangelizację; owieczek, baranów i pozostałej ciemnoty. Wyznanie to opiera się o nauki hermytyczne i samo jest hermetyczne. Hermetyzm ten ma kluczowe znaczenie, gdyż jest to podstawowe narzędzie do psychologicznej manipulacji, mającej na celu ukrywanie demonicznych praktyk.
  Na potrzeby krótkiego wpisu, zacytuję tylko dwie kluczowe myśli z tego bloku tematycznego, są zdania Grzegorza i Qucypa. Oto one, GS: stary człowiek nie może starą świadomością zbudować nowego świata, bo to jest niemożliwe. Qcyp: „…to niech się wykąpie, a nie tylko ubranka zmienia :)ot higiena:)”. Te dwa wybrane cytaty wskazują na to, że obydwaj doskonale znają, rozumieją i stosują demoniczne mechanizmy ewangelizacyjne. Właśnie dlatego w tymże związku wyznaniowym niemal wszystko jest tajne, poufne lub tylko do użytku wewnętrznego itp. Istnieje rygorystyczny zakaz ujawniania całej prawdy, toteż są przygotowywane drobiazgowe opracowania dla osób będących na danym poziomie inicjacji i wtajemniczenia. Chodzi wyłącznie o to, aby dla osób postronnych i nowicjuszy udostępniać tylko informacje dopuszczone przez kierownictwo jako publiczne, aby złapać w sieć jakąś zbłąkaną rybkę. Natomiast prawdziwe informacje są ukrywane. Ich ujawnianie, celowo jest rozwlekane w czasie i odbywa się wielostopniowo, po to aby jak najdłużej pozwalać Bestii, kraść swoje bezcenne światło. Królestwo Bestii, zamieszkuje wiele demonów, archontów i egregorów, które są ich świątyniach przywoływane i którym w różnych czrnomagicznych rytuałach są dedykowane energie uczestników. Osoba postronna, z zewnątrz praktycznie nie ma szans na poznanie całego wyznania wiary, bo jak to tłumaczą, [uwaga trzymajcie się za poręcze, aby nie spaść z krzesła], aby kandydat czy nowicjusz nie poznał prawdy i nie zrobił SOBIE krzywdy. Cóż za nadzwyczajna troskliwość? Jednak dla badaczy jest to poważny problem, bo jedyny realny sposób żeby to zbadać, polega na przeniknięciu do środka wspólnoty. Ale i wówczas nie otrzyma się żadnych istotnych informacji i nie od razu, lecz dopiero od pewnego etapu i inicjacji. Dopiero jak się ofiara da się zakuć w kajdany, to się dowiaduje, że od tej chwili jest niewolnikiem, ot taki czysty; masonizm, okultyzm i demonizm. Dlatego metodyka badań tego wyznania wymagała specjalnego podejścia.
  Dopiero jak byłem wewnątrz tej struktury wyznaniowej, postanowiłem przygotować dla współwyznawców siedem darów. Trzy dary miały charakter materialny, a cztery dary miały charakter duchowy. Tak proste doświadczenie, niczym papierek lakmusowy ukazało totalną obłudę. Otóż dary materialne zostały przyjęte bez zmrużenia okiem, ale moje dary duchowe, dla tego uduchowionego towarzystwa były tak szokujące, że w żenujący sposób, zostałem z tego grona wykluczony.
  Ale do rzeczy. Pierwszy dar duchowy dotyczył demona Amena. Kierownictwo krajowe po otrzymaniu takiego daru w formie oficjalnego wniosku o zaprzestanie w świątyniach, pieczętowania rytuałów jego imieniem, wpadło w szok i do dnia dzisiejszego nie wie co mi odpisać. Drugi dar duchowy dotyczył totalnej obłudy współwyznawców, w oparciu o kilka zawodów wybranych z najbardziej obłudnej listy. Jest to tzw. lista zawodów społecznego zaufania. Taki dar, o objętości kilkudziesięciu stron, ukazywał bez owijania w bawełnę, jak się ma duchowość wyznawców, do wykonywanych przez nich zawodów i ich życia prywatnego. Kolejny dar był już ponad siły kierownictwa, więc uznali, że natychmiast trzeba mnie wyrzucić, abym przypadkiem nie rozświetlił świadomości w innych. Dar trzeci i czwarty miały dotyczyć demonów o imieniu Pan, oraz o imieniu Jezus, ale do ich oficjalnego przekazania już nie doszło. Tak więc pięć darów zdołałem osobiście przekazać m.in. Grzegorzowi Sławickiemi i Qucypowi, a dwa ostatnie będą czekały, ale jeszcze tylko przez chwilę, gdyż obecny świat (wymiaru 4D), już zaczyna się rozdzielać. Jest więc ostatnia chwila na podjęcie decyzji. Oficjalnie członkowie kierownictwa, czyli np. Grzegorz Sławicki, czy Qucyp zwracali się słowem „Przyjacielu”, więc i ja, tak ładnie do Was Przyjaciele zaapeluję o niezwłoczną decyzję, gdyż obydwaj doskonale wiecie, co się teraz dzieje, jak ten proces przebiega i jak się zakończy. Jedyne czego nie wiecie, że stoicie po stronie ciemności. Nie obraźcie się, ale do Waszych cytatów, dołożę od siebie jeszcze jeden, ale bardziej dosadny. Wasza sytuacja wygląda tak, jakbyście tonąc w demonicznym szambie, w ostatnim oddechu zawołali, że będziecie ratować świat. Przecież to żenada. Odczujcie ponownie treść Waszych cytatów, które choć pierwsze z brzegu, to jednak dobrze obrazują Waszą sytuację.
  Oczywiście możecie zrobić co zechcecie, ale odtrącenie pomocnej dłoni i potraktowanie tego wpisu jako atak, oczernianie, ocenianie itp. jest jak potwierdzenie, że jest już dla Was za późno, bo już zaprzedaliście się z duszą i ciałem siłom ciemności, że nie chcecie już niczego w swoim życiu zmienić. Do przekazania darów nr 6 i 7 nie doszło, ale jako namiastkę tych darów zawierających w zasadzie najważniejsze wątki, przyjmijcie wpis zawarty w tym bloku tematycznym w linku:
  http://niezaleznatelewizja.pl/2016/01/otwarte-forum-tematyczne-8-01-2016/comment-page-1/#comment-78017

  W taki to sposób zakończyły się moje 35-cio letnie badania różnych dziedzin jak; radiestezja, feng szhui, mitologia, ezoteryka, przyczyny chorób, NWO i wiele innych, w tym ponad 20-sto letnie zawodowe badania różnych wyznań. Wszystkim dziękuję za wspólne doświadczenia jakie pojawiły się na naszych drogach.

  A teraz zostawiam pole do popisu, ataków, negacji, pouczeń, życzliwych rad itp. miejscowym trollom, samozwańczym adwokatom i innym nawiedzonym. Jednak zanim znowu zaczniecie np. jak Iza, czy SeJa, wytaczać najcięższe działa, bez znajomości kulisów oraz mechanizmów, wskazuję Wam bezsens podawania takich przykładów jak; z nienawiścią do Jezusa, czy oczernianiem GS. Sztucznego egregora pod nazwą „Jezus”, pomimo, że to największy złodziej światła, to po prostu kocham, bo to dobry nauczyciel, całe życie uczył mnie miłości, aż w końcu nauczył mnie, ale „czym miłość nie jest”. A co do oczerniania, to jeżeli mam na piśmie dokumenty z własnoręcznym podpisem Grzegorza, to nie jest oczernianie, tylko stwierdzenie faktów. Poza tym, czy jest możliwe oczernienie, czyli pobrudzenie kogoś, kto tkwi po same uszy w demonicznym szambie. Może jest odwrotnie, tzn. samo zadawanie się z „brudasem” prowadzi do pobrudzenia, czyli utraty swego, podstępnie kradzionego przez brudasa światła.

  W ostatnim słowie czas na życzenia. Pracownikom w zawodach z listy społecznego zaufania i im podobnych, niczego nie życzę, bo wszelkie hybrydy, klony i bioroboty w sposób zaprogramowany, już dokonały wyboru i czekają na swoją ostatnią szaloną noc. Natomiast wszystkim zwiedzonym ewangelizatorom, jasnowidzom, uzdrowicielom i wszelkim innym propagatorom otrzymanych przekazów od różnych; cudownych, świetlistych czy obcych istot, dyskretnie sugeruję, aby czym prędzej odstawili wszelkie cudowne metody, zrezygnowali z wszelkich zewnętrznych religii i tzw. warsztatów, i zajęli się wyłącznie swoim wnętrzem. Kocham Was Wszystkich, bez względu na to, którą drogę wybierzecie.
  Zbyszek.

  1. A Joszue, też Pan Kocha Panie Zbyszku?

   Bo nie wiem czy się wypada z Panem zgodzić co do czegokolwiek, w ogóle. Gdyż, w Ogóle to istnieje Bezsprzecznie Zbigniew Stonoga, i wielu innych Zbigniewów z pewnością. Więc zgodnie z Pańską (Zwyczajowe określenie bez względu na to kto jeszcze miał takie może i imię) Filozofią, zgadzając się z czymkolwiek Podpisuje Pakt ze Zbigniewem Stonogą i koniec kropka, Amen.

   Pańska ukochana Trolinka 🙂
   Ups, nie nie Pańska przecież, to też tylko wyrażenie grzecznościowe a nie zobowiązanie prawne, bo mogła bym Pana o Alimenty i podział majątku podać gdyż wyznał i mi Pan Miłość, Mówiąc „Kocham Was Wszystkich”. Robi Pan to samo, notorycznie czepia się rzeczy nieistotnych, słówek, po co? Czy nie po to by skłócać …? Po to by na sam dźwięk Imienia Joshua czy po naszemu Jezus lądowało się pod murem, za większość zwrotów grzecznościowych, za cokolwiek.

   To nie jest zdrowe, ani pożyteczne.
   Niemniej z Całym szacunkiem Trolinka Seja 🙂

  2. Przy czym, co do jakiejś tam organizacji się nie wypowiadam, nie znam. Programów w tym Tu nie oglądam, w tym z Panem Grzegorzem nie lubię oglądać. Już Qcypa była bym Ciekawsza. Nie mniej moim Autorytetem co do Jezusa jest Tylko Jezus. Tak jak o Twoim usposobieniu … wyrabiam sobie opinię tylko dzięki Tobie. Wszystko inne wydaje mi się śmieszne. Więc tak samo program w w/w wydaniu. Obejrzałam połowę i mnie zwyczajnie znudził, same za przeproszeniem klasyczne dyrdymały tak ogólnie, w każdym razie nawet co do być może perełek, nic czego nie wiem, co się zresztą tyczy wszystkiego co oficjalne. Niestety. I Niestety tego co niby odkrywane, w jakiejkolwiek dziedzinie, to dopiero dyrdymały. No i te dyrdymały z przed kilku czy kilkuset lat, Wszystko w śmietnik się jedynie nadaje. Wcześniejsze mają chociaż jakąś wartość historyczną, świadczącą o poziomie dyrdymalstwa 😀 Niepiśmiennych samo-biczowników itp w każdej dziedzinie.

   Mamy Nowy świat, jak by ktoś nie zauważył. 😉 Prawdziwą Wiedzę, nie wyssaną z palca u nogi Naukę … Wszystkiego innego to można się uczyć na historii, jak ludzie kłamali, okłamywali i byli okłamywani, jak niewiedza zbierała żniwo i tak dalej. 🙂

   1. UPS. (kurde w locie z palca) Chodzi o materiał z Panem Zbigniewem, nie Grzegorzem bo tamtego z Grzegorzem nie widziałam, ale to dla tego że to jakaś powtórka, a wtedy faktycznie wszystko w śmietnik jak dla mnie z zasady.

    Więc tym bardziej jak przyznać rację Zbyszkowi, skoro na Zbyszka wytacza. Próbując udowadniać że, Imię = Osoba. Niesamowite 😀 Ale często nie wiem że trafiam w dychę 😉

    Czyli ta zasada tyczy się co do Pana, co do Amona nawet nie Amena, i co do Jezusa, … i wszystkich innych tylko nie Pana Zbigniewa jednego i drugiego.

    Szach mat @ 😛

  3. ,,czy jest możliwe oczernienie, czyli pobrudzenie kogoś, kto tkwi po same uszy w demonicznym szambie. Może jest odwrotnie, tzn. samo zadawanie się z „brudasem” prowadzi do pobrudzenia, czyli utraty swego, podstępnie kradzionego przez brudasa światła.,,

   Tak to właśnie jest i dlatego trzeba ich zostawić, by utopili się we własnym szambie.
   Dziękuję Zbyszku za ten wpis.
   Pozdrawiam.

   1. Tak zostawić brudasów? Niech się tarzają we własnych mentalnych ekskrementach ?
    Zbytni-gniew

   2. Z pewnością to Kitek .Sukieneczki zmienia a smród mentalny się za nią ciągnie.Zresztą to powierzchowna osobowość, cierniąca na kompleks wyniosłości Ego.???Co do Zbyszka i jego ostatnim wpisie widać tu zaburzenia osobowości pewnie on też wybudza się na rozkaz o 3 w nocy hihihihihihi ???

   3. @Qcyp Może ma słabość do ciuszków , wiec sobie ich nie żałuje 🙂 Taka nasza forumowa modnisia 🙂 Tobie i Wszystkim życzę pięknego dnia 🙂

   4. Nie to co ja forumowa lukrowana słodziuteńka panienka miluteńka 🙂 Qcypku tu jak wszyscy widzimy przesłałeś mnóstwo Energi Miłośici dla Kitka i Zbyszka aby pomogło im wyjść z swych schorzeń/dolegliwości psychicznych.hihihihihihi 😛 Tak pięknie dozdrowiłeś ich miłocią i przytuliłeś do serduszka 😀

   5. Kitek – proszę nie wykorzystywać mojego nicka , do własnych celów. Bardzo proszę administratora strony ,aby pomógł mi w tej sprawie , jeżeli jest to tylko możliwe .

   6. anna: „Tak to właśnie jest i dlatego trzeba ich zostawić, by utopili się we własnym szambie.”
    Dzięki anno za dobrą radę i upewnieniu w przekonaniu – to takie towarzystwo „uduchowione a raczej udupione” jak to też tu Pio zauważył – insynuacje to u nich norma i cała lukrowana wredność i udawana miłość.

    Gaja – na nicku anna ja nie pisałam – zwidy i urojenia – na złodzieju czapka gore – i słusznie.

   7. @administrator strony Bardzo proszę administratora strony o ustalenie /jeśli to możliwe / , kto podszył się pod mój nick i podjęcie stosownych działań w tej sprawie.

   8. Gaja, pod mój nick też się ktoś podszywał więc polecam dystans (do całej tu pisaniny). Po prostu. Możesz zabezpieczyć swój nick jak jan piotr czy Majestic. Poza tym to widać, ze to nie Ty pisałaś i jeszcze ktoś chciał dokuczyć Qcypowi, bo jego „stylem” jest to napisane. Chyba, ze Qcyp strzela sobie w kolano.. do czego ma prawo.
    Miłego dnia.

   9. Iza45 Dzięki Iza , ale jest coraz trudniej wypowiadać się na tym forum . Może komuś właśnie o to chodzi ?

   10. Moze warto poprosic admina, o pewne korekty w korzystaniu z komentowania.Jeden adres @=jeden nick,(moze chociaz troche utrudni to klonowanie ).I zeby jeszcze klarowniej było, zrobic wykaz nicków matek i ich klonów do wglądu korzystajacych.

    Czyscimy szafy?
    … 😉

   11. Po prawdzie to żadne zabezpieczenie Iza 🙂 byle 3 latek wpisze po prostu te same dane i już, troszkę trudniej było by podrobić IP, i dodać taki sam Awatarek gdyby był. Bo to wymaga rejestracji na innym serwisie.

    Też bym nie chciała by ktoś pisał jako seja, bo to jest upierdliwe. Utożsamiłam się z tym nickiem do tego stopnia, że już kiedy nawet prywatnie rozmawiam w realu na te tematy, kiedy na prawdę widać że to SeJa a nie jakieś moje małe ze słomą w butach codzienne ja jak wyżej. To mówię o sobie Seja.

    Dostrzegłam w tym problem o wiele większy niż Ból okradania poprzez używanie naszego Nicka z własnego Ego, to wręcz nam partycjonuje i formatuje osobowość, gdzie zaczęłam sobie zadawać pytanie kim Ja Jestem? Ani Mee ani Bee jako Agnieszka, inna partycja mózgu. Dostrzegam w tym podobieństwo do tresury nas przez Matrixowy System Zniewolenia w tym mniej fajnym sensie nawet. Gdzie nadano nam tabliczki znamionowe i akty własności w tym intelektualnej, Dobre imię, opinia, metka, to się często bardziej liczy dla wielu, w tym i mnie niż kim na prawdę jestem, lub kto stoi na przeciw, liczy się już Tytuł, ranga, pozycja, stopień A Gdzie My w tym wszystkim? Gdzie po prostu Drugi Człowiek? Kim do cholery ja jestem, bo w końcu i nawet nikim. Zapomnianą sierotką z 2 synapsami, za to SeJa hoho, dawno mnie przerosła.
    Zaczynam rozumieć mojego dobrego Sąsiada który się już wymeldował z tego Świata. Mówili o Nim Chory człowiek, słyszał głosy, żył jak odludek. Ale to On był zdrowszy o wiele niż ja, niż nasze społeczeństwo. Wariactwo, śmiali się, wpisywał w stary jeszcze dowód osobisty imię Kaczunga, nazwisko K K Abelino, drugie imię Mekinga. Nie mam pojęcia skąd to wziął, wydawało mi się że poniekąd podkreśla swoją Tożsamość, dziś widzę. Kiedy Go już tu nie ma, że zwyczajnie drwił z Metek i tego Systemu nadawania Tożsamości, nakreślania ścieżek … Wiem to po wielu innych historiach jakimi już nie będę przynudzała. Cześć Jemu gdziekolwiek jest. Jedyny normalny Człowiek na tym łez padole, a przynajmniej w mojej okolicy.

    Więc wracając do tematu, jako że, jakoś to wypadało by spuentować. Patrzaj Sercem 🙂 Za bardzo się przejmujemy, tymi zastanymi ramkami, i wciąż je budujemy w tym wokół siebie, grzecznie jak nas nauczono. Szacunek do Drugiej Istoty, nie kręci się wokół jedynie metek. A można i wydaje mi się należy wyrażać jak by nawet ponad To właśnie do Osoby, nie kto a co mówi …
    Mnie to w zupełności wystarczy, bym wiedziała z kim rozmawiam. A jakaś przeszłość i metkownica, mało mnie interesuje 🙂 .

    Uniwersalna Systemowa Bindownica
    (w skrócie USB) 😀

   12. Te metki, wykorzystuje System by nas kierunkować i niewolić.
    I
    Wystarczy tylko jakiemuś burakowi posłusznemu nadać na czoło dystynkcje albo na prawą ręką uprawnienie i JUŻ, ma władzę, nie ważne kim jest, jest metka.

   13. Takie bicie kapitału społecznego. Pokłosie Systemu Wartości opartego o materializm i konsumpcjonizm, gdzie jedni się bogacą, mają ten kapitał inni nie bo nie było Im dane i siedzi taki w Żądzie i Zarządzie i mamy jak mamy, Całujta wójta w pierścień.

    A gdzie te czasy, kiedy wystarczy wyjąć miecz z kamienia?

   14. Co, jak co ,ale utożsamiać się/przywiązywać do tego wagę nick’a jest zaprzeczeniem wszelakich nauk Duchowych.Wszak to właśnie przez etykietki mamy największe problemy. Kiedyś komunizm A teraz MUZUŁMANIE . Wystarczy że się określisz/nazwiesz i problem gotowy w moim wypadku był to PiS . Nie nazywanie to też nie oceniania. Po co nazywać,oceniać,znaczyć?
    Aby realizować własne cele,cele NWO .ŻOŁNIERZE KOREAŃSCY Z PÓŁNOCY NIE MIELI NAZEWNICTWA,SYMBOLI,SZARŻY,DOKUMENTÓW i wygrali wojnę.Amerykance nie potrafili odróżnić kapitana od generała czy szeregowca.Dlatego tak sobie mydle ze jeśli kiedyś dojdzie do konfliktu nuklearnego to kraj bez nazwy o którym mało kto wie zaatakuje USA i nie będzie odwetu bo nie będzie nazwy/celu.

   15. A wystarczyło tylko leciutko w stolik stuknąc… 😉
    Metki metkami,a przyzwoitosc przede wszystkim.
    Gdzie jak gdzie,ale tu,to chyba kazdy wie ze nawet na poziomie
    Ducha,kazda Istota ma swój unikalny „podpis” energetyczny…
    A moze to tez bzdura,i od razu jestesmy bezmiernym i jednolitym oceanem…hmm?

   16. Żadna skrajność nie jest dobra Pio. Ani utożsamianie się tylko z bezkresnym oceanem (stan ameby) ani zakotwiczanie w numerkach i literkach. Droga środka, wiedza, ze jestem i tym i tym. I Istotą duchową bezkresną na ciałach duchowych i Izą w Materii.. grającą ileś tam ileś tam rólek życiowych (i fajowo). Jak to dzisiaj pięknie napisała mi przyjaciółka: stoję mocno nogami na ziemi z głową w chmurach. Bezmyślne przenoszenie nauk Wschodu na grunt Zachodu zapoczątkowała chyba Bławatska z eksperymentem pod tytułem Krishnamurti.. a potem poszłoooo i owce zachłysnęły się cudzym, bo swego nie znały..

    Co do nicków..właśnie chodzi o przyzwoitość, ale niektórzy nie zaznali jej w życiu to czego od nich wymagać? Nie wiedzą co to jest.

   17. Wracając do poprzedniej dyskusji, nie tej o nickach. To racja Pio, racja, dla tego tak spuściłam z tonu też, licząc że to napiszesz 🙂

    „A wystarczyło tylko lekko w stolik stuknąć” słoma z butów, jak mówiłam, czasem pisze jedna partycja, czasem tylko się innej wydaje że podrobi jakąś jakość. To o wpisach gdzie niepotrzebnie daje się wkręcać, … Nie ta wibracja, inny podpis energetyczny choć nick ten sam, jak ładnie to widać 🙂
    Czy mam racje i na ile? Co z tego, to nie ja.

   18. W takich sytuacjach Duch się wycofuje i nie sygnuje takich wpisów. Ja to natychmiast czuje, ale to ego.

   19. Iza,
    Nie opowiadam sie po stronie zadnej skrajnosci. Staram sie je tylko wskazac.
    Nie oceniajmy czyjegos zycia,bo nie wiemy w jakich butach,
    musiał przez nie przejsc.
    Szanuje Wszystkich i ich decyzje,ale tez pamietajac o prawie przyczyny i skutku…Czasem o nim zapominamy…,a potem boli,nawet bardzo.
    Jestem daleki od oceny,staram sie jedynie zrozumiec.

   20. Jak tu fajnie napisał kiedyś gość chyba vv mu było to pisanie o nieocenianiu jest fantasmagorią. I ja też tak uważam. To kolejne nieporozumienie duchowe. Według mnie. Jakbyśmy się nie patrzyli Duch tez ocenia i koryguje.. czasem poprzez totalne zniszczenie, Natura też. Napisałam tylko, ze trudno wymagać od kogoś kto nie wie co to jest przyzwoitość przyzwoitości. To chyba logiczne, tak myślę, ale może się mylę.
    Pozdrawiam

   21. Seja,
    Mi nie chodzi o racje,ale o Prawde…
    I nie jest wazne, kto ja wskaze.
    Wazne ze zostanie Dostrzezona. 🙂

   22. A co tam, może się przydaaa 🙂

    Chodzi mi też o to, że wszyscy mamy jakąś rację często. Wystarczy że się też komuś coś nie spodoba, nawet i słusznie jak najbardziej. No i żuci ten pierwszy kamyk. Inni dorzucą po kamyku i robi się nieadekwatnie a nawet i mało smacznie. Gdyby tak, znaleźć winę zasługującą na jeden kamień, Auć 😀 To ile będzie tych kamieni jeśli żuci ze 40 miliardów tych jacy też uważają że należy się Jeden kamień. Holewa pewnie można by Himalaje usypać 😉 No niby nic, ale ile cystern energii tak przelano?

    Kiedy wreszcie nauczę się rozumu? Po co być tą pierwszą, i nie trzeba ostatnią wtedy. Przynajmniej nie miała bym poczucia winy?

    Wiem mówię ogólnie, takie moje spostrzeżenie, nawet nie nowe. A konsekwentnie chmury płyną nie pod wiatr. 😛

    No pierdolety wybaczcie 🙂 Bo brzmi jak jakiś zarzut, ale tylko do siebie, jeśli w ogóle.

   23. Umysł powstał z Ducha i jest potrzebny, właśnie (m.innymi) do oceny sytuacji (sprzężenie zwrotne). Nie demonizuję roli umysłu. On jest i ma być, mamy z niego korzystać. . Stoję twardo nogami na Ziemi z głową w Niebie 😉 Był czas demonizowania umysłu, próby wyzbycia się ego haha, nieoceniania, fruwania i odlotów.. owoce cienkie z tego były, dryfuję ku Drodze Środka. Jest Ok. Duch współpracuje z Umysłem. Duch to Yang Umysł to Yin. I ich dialog a nie walka. Równowaga. Taka moja ścieżka.

   24. Więc nie metkujmy 🙂 ponad bieżącą chwilę. Nie osoby, a sytuację oceniajmy 🙂

    Bo i osoby w swej strukturze, są takie same. Za to czynniki mogą być odmienne jak i priorytety, cele, … Zmienne jakie trzeba oceniać dla siebie. Ale Istota każdego z nas jest Niezmienna, tu nie ma czego oceniać inaczej jak Dobro, bo jest z Prawdy i Miłości, co jest Dobre. Każdy. Jakkolwiek własne dobro rozumie, lub nawet nic o sobie nie wie czy pędzi w przepaść, to są właśnie zmienne na własny użytek.

    Tak myślę 🙂

    Metaka: „Bo Zenek nie płaci za wodę, a Tosia się z Zenkiem przyjaźni. Znaczy Tosia zła…” Nie! Tośka ma inne priorytety, być może błędne przekonania. A może to Zenek ma racje i Tosia, bo kto mądry za wodę płaci? I komu? 😀

   25. Właśnie Iza właśnie 🙂

    U mnie był tylko Umysł intelekt, a serce, było Zamurowane, nieistotne i marne były Tylko tego owoce 😉

    Ty doceniłaś Umysł i Słusznie. Ja muszę docenić Serce i Słusznie. Moje Dobro nie jest Twoim, a Twoje moim, choć ja nauczyłam się też od Ciebie a Ty też ode mnie tego 🙂 I tak spotkamy się heee 😛

   26. Czyli idziemy w tę samą stronę, zmierzając w przeciwnych kierunkach. Bo gdybyśmy szły w tych samych kierunkach, jedna z nas pogłębiała by swoje słabości. 🙂 hehehe

    Dobra spadam 🙂

   27. Seja
    4o miliardów…-to musiałabys na cała Galaktykę nabroic 😉
    Mało siebie swiadomy umysł reaguje emocjonalnie.Wystarczy ze poczuje(wystarczajaco mocno) nie swoja emocje ,wyemitowana przez kogos innego,do tej emocji dodaje swoja i puszcza dalej…
    Tak robi sie łancuszek,który tu tez czasem funkcjonuje…
    Dlatego warto przed np. napisaniem komentarza,przygladnac sie sobie,zrobic kilka swiadomych oddechów,ewentulnie policzyc do 100… 😉
    Wiem, ze ten mechanizm prawie wszyscy znaja,
    ale czy zawsze o nim pamietaja…?
    Czy moze go jeszcze bardziej podkrecają…?
    To tak ogólnie. 🙂

   28. Iza,
    Nie chodzi o demonizowanie(wpadanie w skrajnosc),
    tylko swiadome korzystanie… 🙂
    No, w sumie skonczylismy na tym samym. 😉

   29. Prawdę powiedziawszy to ja nie mam emocji, ale podkręcam sobie je, czując taki jak by kask na głowie wtedy, pusty hohoł zaczyna na siłę się bawić. Bo mnie zwyczajnie podkorci od tak dla „zasady”?

    Zawsze lubiłam wygrywać, nikt mnie nie przegada i nie tylko w Galaktyce ;). Pewnie to pozostałość.

    Nawet miałam taki sen, nie tak dawno. Że siedziałam z innymi ludźmi na takim wielkim snopie siana, mniejsza o okoliczności i śpiewało się i takie tam wstążki. Z każdym moim słowem ten snop się rozkręcał jak Karuzela życia. I wirował, szybciej szybciej jak rozkręciłam, aż się zapalił. No ale i ta stopka na której był wbity w ziemię, taki kołek się ukręcił. Ale się wkurzyli Ci co to ustroili, a i tak chcieli to jak stos spalić, a tak nikomu nic się nie stało bo pospadali wszyscy tylko że się Ci Organizatorzy strasznie wkurzyli 😀 No i jak zwykle trza było wiać, jeszcze tylko na koniec jak jednemu co się na mnie chciał za to zamachnąć pędząc na koniu mieczem, tak przywaliłam tym ukręconym kołkiem Ośką od tego Matrixa że tylko kupka kości została 😀 😀 😀

    Cóż 2 transza.

   30. Gadanie,gadaniem,a tu idzie o zrozumienie i porozumienie… 🙂
    No i sam sie rozgadałem.
    😉

   31. Pio:
    „Metki metkami,a p r z y z w o i t o s c przede wszystkim.
    Gdzie jak gdzie,ale tu,to chyba kazdy wie ze nawet na poziomie
    D u c h a ,kazda Istota ma swój unikalny „podpis” energetyczny…

    D u c h – r e a g u j e – i – k o r y g u j e…
    to o d ł a c z o n y od Centrali umysł o c e n i a.

    Szanuje Wszystkich i ich decyzje,
    ale tez pamietajac o prawie p r z y c z y n y – i – s k u t k u…Czasem o nim zapominamy…,a p o t e m boli, nawet bardzo.”

    Zaiste!

    „Odpłać w e d ł u g ich czynów
    w e d ł u g złości ich postępków im odpłać
    oddaj im w l a s n y m i ich czynami”

   32. Pio: Czyscimy szafy?
    http://niezaleznatelewizja.pl/2016/01/otwarte-forum-tematyczne-8-01-2016/comment-page-1/#comment-78424

    1. Pio – mam/mamy rozumieć że i ty w szafie masz ileśtam ubranek=nicków z których to korzystałeś/korzystasz tu na forum ???

    2. Jeśli są…albo które z osób piszących choćby tylko w tym Otwartym Forum Tematycznym…zawsze i przez c a ł y czas tzw. bytności na forum ntv miało i używało tylko 1 nicka…w kontekście tej nagonki uzasadnione jest by się ujawniły.
    Czekam/y na listę.
    Odpowiedzi będą bardzo wymowne jak zwykle ale milczenie jeszcze bardziej !!?

    [Zawsze możemy poprosić admina o ujawnienie c a ł e j prawdy/listy jak to było z nickami o d początku forum…”i zeby jeszcze klarowniej było, zrobic wykaz nicków matek i ich klonów do wglądu korzystających”

   33. Sory cofam słowo „poszywał” bo de fakto należy powiedzieć „użył mojego nicka” albo lepiej: „użył nicka na którym ja jakiś czas pisałam”…ale na dobrą sprawę taki on mój jak i nie mój. Jeszcze ego zostało utemperowane i że ważne CO kto pisze a nie KTO co…zwłaszcza jeśli komuś chodzi autentycznie o poszukiwanie prawdy a nie o tworzenie klubiku wzajemnej adoracji albo o budowanie autorytetu w celu górowania itepe……

   34. „Prawda to kraina bez dróg. Żadna organizacja, żadna religia, żaden nauczyciel nie mogą do niej doprowadzić. Ludzie patrzą na świat przez pryzmat swoich myśli i swojej przeszłości. Tym samym jesteśmy niewolnikami myśli i czasu. Myśl jest zawsze ograniczona i nigdy nie odpowiada całkowicie rzeczywistości, prowadzi więc do cierpienia. Świadomość uczy odróżniania tego, co rzeczywiście jest, od tego co na ten temat myślimy i w konsekwencji do prawdziwej wewnętrznej wolności. Wszelkie autorytety, religie, ideologie powoduję jedynie budowanie kolejnych fałszywych konstrukcji myślowych. Tylko świadomość i obserwacja pozwalają dostrzec ich iluzję.?

   35. Qcyp a świstak siedzi i zawija w te sreberka – na prawdę zaprawdę możesz to umieścić w tomiku poezyji, na karteczce i do szufladki albo jak niektórzy na papierze toaletowym – wybór jest i masz prawo…albo napisz do czego się to tu odnosi takie ogólnikowe coś.
    No i pominąłeś…nie odpowiedziałeś na pytanie zawarte w punkcie 2 odnośnie posiadania nicków…więc?

    Inni też jakoś zacichli – widać że SeJa , Iza45 i Majestick w tym czasie piszą ale nie tu w tym miejscu i temacie. Hmmm może się nie mogą doliczyć swoich ubranek nickowych alboco ;o))))))))

   36. Ok napisałam słowo „prawda” w jednak pewnym konkretnym kontekście, a ty tak go wyłapałeś iiii posnułeś sreberka :)))))
    Ok widzę u ciebie słowo „religie” to per analogia jadę w te sreberka: religia to zespół wierzeń dotyczących genezy, struktury i celu istnienia człowieka, ludzkości i świata, wiara w Boga, bóstwa i w nieśmiertelność duszy oraz związane z nią zachowania i formy organizacyjne………………………………………..tylko ty teraz nie wyłap przecinka i na ten temat nie snuj :o)))))))))))))))))))

   37. Roza,mówisz i masz.
    Moje ubranka:
    – „…”(anonimoway)- 1 wpis-oznajmujacy,jako komunikat.
    -Pio tr (1 lub 2 wpisy)-wrzuciłem link z muzyka i mały komentarz-zreszta Pio jest w pierwszym członie mojego imienia
    – Xjan(2 wpisy do Seji)-moj były nick z innego forum(ktos sie troche zdziwi) 😉

    W sumie to nie interesują mnie wasze klony nicki,
    bo duza czesc ich matek, sa dla mnie czytelne.
    Zdaje sobie sprawe ,ze to głownie lęk(i jego pochodne) jest tego przyczyną.Ale czy musimy mu ulegac?
    Słabych osobowosci raczej tu nie widac.Jak juz ,to bardzo leniwe…

    Głownie chodzi o to, by nie krasc(bo tym to jest w uproszczeniu),czyjejs” forumowej własnosci”.Rozumiem jak ktos „przychodzi z ulicy” i nie zna towarzystwa.
    Poza tym, takim zachowaniem nie zacheca sie innych czytajacych do uczestnictwa.
    Zdaje sobie sprawe, ze pewne siły(grupy interesów)nie sa zainteresowane integracja społecznosci alternatywnej i dlatego moga delegowac tzw.destruktorów,troli.
    Ale mimo wszystko, zapraszam wszystkich chetnych do rozmowy i dzielenia sie swoimi uwagami i doswiadczeniami.
    Oczywiscie z szacunkiem do innych…
    Tyle w temacie.
    😉

   38. Gaja – bardzo wymowna reakcje i równie wymowny brak odpowiedzi w temacie używania wielunicków !! i ta znowu ze swoimi zgryźliwościami !! i w tu zastanów się lepiej na ile do ciebie pasuje to co ktoś tu trafnie napisał że: to tu towarzystwo jest uduchowione a raczej udupione bo ta twoja odpowiedz jest raczej „udupiona” a nie „uduchowiona” jak i wiele innych przyperfumowanych brudów/zgryźliwości !!!

    Pio – spodziewałam się ze kto jak kto ale ty rzeczowo odpowiesz 🙂 tak jak postrzegłam jedyny sprawiedliwy i obyś się nie zepsuł że się tak wyrażę 🙂

    Inni – jakoś widać nie zrozumieli iż że jak inwigilacja to po całości a nie wybiórczo znaleźć sobie kozła ofiarnego i huzia na niego (całkiem jak w polityce wśród tych udupionych a tu czyż nie sami uduchowieni :)))))))) Dziwne tu milczenie w temacie – gdzieś tam od zadka coś jak tchórze podchodzą alboco !? coś tam smolą ” uniki po katach jakieś wymądrzania wszechwiedzących !? Widać rzeczywiście nie mogą się doliczyć wszystkich nicków jakie używali tu na forum stąd te uniki/zmiany tematów itepe chwyty rodem z 1D :))))))))))

   39. Ale Ty Wiki wydziwiasz, Ty swoich nie wyliczyłaś, a tak strasznie podpuszczasz. 🙂

    Mi nawet poza małymi wyjątkami nawet przez myśl nie przeszło by ktokolwiek zmieniał nicka, nawet jeśli prowokacyjnie że strachu. A ja swego czasu zmieniałam nicki jak skarpetki a nawet przecież częściej bo co wpis inaczej. Ale to nie było podszywanie się pod nikogo wtedy. Takie jakie pamiętam, to obok seji, eNeN i EnEn – też mój stary nick, Gałązka – też stary nick, Ziarno obumarłe – z raz Panna Nikt, Nikto, niKto, Obsrrwatorka, ObseRwaTor, i pewnie wiele innych ale zawsze moich.
    Nie boję się też przyznać że Raz podszyłam się pod Tomka P. i chyba wtedy też raz pod Izę, ale tak by wrobić Ciebie Wiktoria i to był jeden moment kiedy chciałam nie tyle Was skłucić, ale na coś zwrócić uwagę, tym bardziej że też widziałam wiele machlojek. Nie ważne ja się nie boję prawdę powiedzieć.

    A Pio 🙂 Szczena i owszem opadła pod meble, ale tylko w odniesieniu do Xjan o reszcie wiedziałam, troszkę się dziwiłam że jak to? Co masz do mnie, apropo tego bloga pisania i takich tam 😛 Ale ostatecznie, nawet to nie było może i przeciwne. A co do Xjan, pięknie zawsze energetycznie ale nie będziemy „wnikać” 😉

   40. Zresztą ja miewałam utrudnienia w pisaniu, moje wpisy pojawiały się po zamknięciu wątków, nie mam stu procentowej pewności ale i potrafiły znikać po jakimś czasie. Bywała że, czułam się i zmuszona do zmiany nicków, IP, i małpek. W tym również odcinano mnie od neta, co wpis na stałe, bywało że miałam po 5 internetów i po kilka kart mobilnych by dzień przetrwać, lub przy extra wietrze tydzień. Ale tego nie dotyczy rozmowa.

   41. Dokładnie to było tak, podszyłam się z energetyki Qcypa pod Tomka, ale wiedziałam że podziela, Później wyczekałam, Izka też patrzyła co się dzieję, kiedy Tomek się wkurzył i zdezorientował podszyłam się pod Izę tak by wyglądało na Ciebie Wiktoria. I tyle, zadziałało, brawo ja 😛

    Ja zawsze działam 5 tygodni do przodu, no i wreszcie gadamy o tym czy to tak fajnie. Ale nie będzie więcej odważnych co? 😉

   42. SeJa Ty jesteś udana 😀 Prawda nas wyzwoli, ja się zawszę wkurzałem jak ktoś się pode mnie podszył, zawsze hmm może dwa razy zauważyłem i nie obchodzi mnie kto to był, ważne, żeby zaprzestać takich działań, sam aż chciałem się przez to podszyć, ale zrezygnowałem, bo wiem, że to może być uciążliwe 😀 Cenię Twoją szczerość SeJa i każdy powinien, Pozdro !

  4. Zbyszku – wydaje mi się , że chyba się trochę wypaliłeś , prowadząc te swoje poszukiwania i badania na własną rękę , lub też z innych powodów . Jak trochę odpoczniesz, to sugeruję Ci jednak całą serię książek Ramtha a potem indywidualną i dokładną weryfikację tych informacji na samym sobie , albowiem wiedza- to zastosowanie tych nauk w swoim życiu i sprawdzenie czy działają . Jeżeli natomiast wolisz się całkowicie wycentrować na tzw TERAZ , to oczywiście rób to , bo to ma oczywiście sens . Dr Hew Len tak właśnie zrobił i nadal to robi , oczyszczając stale siebie i innych . Jednak nie odmawia On ludziom pomocy w krytycznych sytuacjach. Dobrze byłoby w takim razie, abyś bardzo dokładnie i nawet wielokrotnie , wysłuchał wywiadu na /YT/ przeprowadzonego z Nim . Ramtha natomiast uważa , że oczyszczanie nie jest potrzebne – bo wystarczy tylko mentalne puszczenie tego, czego nie chcemy doświadczać w swoim życiu – czyli nie” karmienie” tego myślami a to samo odejdzie, rozpłynie się jak zły sen . Pozwólmy każdemu rozwijać się indywidualnie , bez musztry i zastraszania diabłem , piekłem , demonami oraz Armagedonem . Generowanie w ludziach strachu -to najskuteczniejszy sposób manipulacji nimi , dlatego tak wielu wykorzystywało go do osiągnięcia własnych celów. Myślę jednak , że Ty do nich nie należysz i nie chcesz się z nimi utożsamiać . Pamiętaj , że dziecko wychowane w atmosferze strachu i ciągłego zastraszania nigdy nie wyrośnie na wspaniałego , spokojnego kochającego człowieka, dzielącego się tą miłością z innymi ludźmi /czasami tylko wyjątki , potrafią pozbyć się tych przykrych wspomnień/ . Trauma wychowania w strachu odbije się bowiem , na całym jego życiu i przeleje ją być może w przyszłości również na swoich najbliższych . Spójrz teraz na ludzi wokoło , zastraszonych , zalęknionych przerażającymi informacjami , płynącymi do nich z różnych stron/ media …. itd /Jaką rzeczywistość kreują ci biedni ludzie ? Jaką rzeczywistość mogą stworzyć ? Pomyśl o tym Skarbie i to zupełnie na spokojnie . Pozdrawiam Cię z miłością i przytulam do serca .

   1. Również dozdrawiam ich miłością i przytulam do serca. Trauma wychowania w strachu robi swoje.Dziecko wychowane w atmosferze strachu i ciągłego zastraszania nigdy nie wyrośnie na wspaniałego , spokojnego kochającego człowieka, dzielącego się tą miłością z innymi ludźmi. Wiec przesyłam mnóstwo Energi Miło sci dla Kitka i Zbyszka aby pomogło im wyjść z swych schorzeń/dolegliwości psychicznych.hihihihihihi ???

   2. Nie uzywaj Qcyp słowa „nigdy”. Jezeli człowiek doznaje takich cierpien w dziecinstwie i zrozumie je z poziomu duchowego budzi sie w nim wspołczująca Miłość. Bo Ona w nich jest, uspiona. Mają Jej cały ocean w sobie, tylko zamkneli od środka, ze strachu drzwi i Ona nie moze sie zamanifestować.

   3. 🙂
    Iza45 pisze:
    14 stycznia 2016 o 08:52

    😀 … **[NIGDY] – *Nie uzywaj Qcyp słowa „nigdy”.
    -(^_^)- ***IIAbsurdalność daje się wyrazić tylko za pomocą humoru***II

  5. Masz moja piatke Zbyszek oczywiscie nie we wszystkim bo ze znajmoscia religijnych postaci to jestem kompletnie na bakier i z czytaniem tez nie lubie .Troche czasami poslucham jakis informacji. Nawet ciebie przeczytalam wybiorczo . A to ciekawe ,ze moja szuflada na zawasach nie pracuje az tak bardzo zeby zrozumiec wszystko noi serca czakry tez nierozwijam ( po co ja mam rozwijac jak w moim zyciu raczej pomagalam ludziom ). Jak to sie dzieje , ze swiat poznaje juz tyle lat i jakos nikt mnie nie mogl wlozyc w swoja teorie Moze tedy droga . Wyjsc z lasu i powiedziec Ja zyje na ziemi i jestem zawsze z toba .

   1. W jakim sensie pomagałaś ludziom?
    Czy aby to nie był twój obowiązek/praca za pieniądze/ paciorki?

  6. Wiesz Zbyniu, nie chcę tego Twojego wpisu komentować, po całosci…. bo Ci po ludzku wspołczuje piekła umysłu. Masz mentalnosc inkwizytorską, gdyby mozna było to z tej miłości spaliłbys mnie na stosie, co nie? Stąd ten atak. Moze i paliłeś ludzi na stosach fizycznych bo masz nieprzepracowaną źeńskość, teraz stosy mentalne. Jeszcze sie pokrecisz w betoniarce inkarnacyjnej, a moze nie… bo Akwinata tez całe zycie badał intelektualnie Boga, gardził kobietami aź Bog walnął mu atomowką i doznał oświecenia i zrozumiał ze całe zycie błądził. Nigdzie się nie oddzielisz. Jesteś czescią Ducha, kroplą oceanu. Zrobilismy postep tak jak pisze Qcyp. Napietnowalismy przemoc fizyczną na dzieciach, teraz bedziemy sie uczyc jak je wychowywać by wzrastały. To nasze zadanie. Pozdrawiam.

 25. Na otwartym Forum Tematycznym pozostawiłam dwa linki , które być może niektórych zainteresują bo oba dotyczące postaci Jezusa widziane oczami szamana Maestro Manuela Rufino.

 26. Zbyszku – Nasz wróg jest w nas samych , tak samo , jak nasz zbawca jest w nas . Każdy z nas może przejść Transformację i możemy wrócić do „domu”a wszystko co się nam przydarzy po drodze , jest rozkwitaniem Boga w ludzkości. Tak właśnie stajemy się Chrystusem . Jesteśmy naszym własnym zbawicielem. Właśnie ta istota , od której staramy się uciec , doprowadzi nas z powrotem do łona Boga . Jedyną osobą , którą musimy znaleźć i zbawić jesteśmy my sami. A najistotniejsze z tego wszystkiego , co uznaliśmy za ważne , jest uświadomienie sobie , ŻE JESTEŚMY NASZYM WŁASNYM WROGIEM.

 27. Znalazłam bardziej ocenzurowaną wersję 😛 https://www.youtube.com/watch?v=rVFRSvG9kbw Ale po prostu musiałam to puścić, gdzieś kiedyś. Wytłumaczę się tylko tym że Makumba nie znać Angielskiego i nie być z tej okolicy 😀 😉 Tak już mają Ósemki z siedmioma skrzydłami.

  … nie chce mi się iść na zebranie partyjne, ale zajrzę.

  Ps. Dzięki Iza 🙂 Miasto Aniołów odświeżę sobie niedługo 🙂

 28. pole neuronowe pisze:Ok napisałam słowo „prawda”Inni też jakoś zacichli – widać że SeJa , Iza45 i Majestick itd

  Zacichli bo nie mają pojęcia jak się zatrącić być nikim No może Seja miała szanse czuje się nikim.A WSZAK PRZEZ PRAWIE 50 I WIĘCEJ LAT STARALIŚCIE SIĘ BY KIMŚ .To jest właśnie kompromitacji.JAK CHCESZ BUC WIATREM WODĄ TAŃCZĄCA NA NIEBIE ,ETEREM KIEDY ZAMYKASZ SIĘ RAMACH IMIONA ,NAZWISKA ,RODZINY itd itp. Prawda to kraina bez dróg jak pisze Krishnamurti i tak właśnie jest .To ty sama będąc NIKIM jesteś częścią najpotrzebniejszej sił BOGA STWÓRCY WIELKIEGO DUCHA ,przecierasz szlaki,rozjaśniasz ciemności niewiedzy aż wreszcie przechodzisz poza Velon ,jesteś tym czym tylko zapragniesz.Ale tego nigdy nie pojmiesz /nie zrozumiesz i poczujesz chodząc z fretką na spacer, wtedy kiedy to inni za ciebie ,,odrabiają lekcje,, używają życia bawią się twoim kosztem a Frustracje wylewasz na forum . Czas powiedzieć NIE ..
  https://www.youtube.com/watch?v=CeLD60p0dxM

  1. i tam.. jak patrzę na tego żabokrólewicza Krishnę, to zawsze mam ochotę go przytulić i wyszeptać wszystko jest iluzją i nie jest iluzją a myśl nie może być przyczyną cierpienia.. ale On to już wie (zawsze wiedział, tylko zapomniał ;). Bardzo ciekawa rola w dramato-komedii ziemskiego teatru.. bardzo. Oczywiście (dla mnie 😉 scenariusz pisze Duch a ucieleśnia go Bogini/Życie. Jako małolat zmanipulowany i potraktowany przedmiotowo przez Bławatską& Company. Doznał wstrząsu w chwili śmierci brata, mózg wszedł w stan awaryjny, myśl, ze brat nie żyje (może i poczucie winy, nie wiemy co tam się rozegrało) musiała być tak bolesna, ze się z nią nie skonfrontował i pojawiło się wyparcie. A to co wypierasz ciebie zmiata.. rak trzustki.. wiesz co to oznacza? Życie jak gorycz.. współczuję, mam nadzieję, ze ze swoim doświadczeniem jest teraz w innym awatarze ziemskim (w dramato-komedii) i przekonuje się jak fajnie jest żyć, mieć np rodzinę, troszczyć się o drugiego człowieka (w sensie o siebie).. bo życie to jest teatr i nie jest teatr.. Ty i Ja teatry to są dwa…

   https://www.youtube.com/watch?v=55rbt_-5ZsA

   1. Dalej nic Iza nie rozumiesz w J KRISHNAMURTIM mieszkała potężna świadomość ,,DEMON” tak samo jak w J. Z. Knight vel RAMTHA.I nie mów mi że oni coś nie rozumieli, że rak, srak to tylko ciało/ wehikulik dla ogromnej, nieprzebranej WIEDZY!
    Tylko od Człowieka jego obecnego stanu Świadomosci zależy co z tą WIEDZĄ zrobi.Czy się wystraszy czy ruszy z kopyta w Ocean Świadomości.A VOI LA SCELTA?

  2. To nie chodzi o zamykanie sie w ramach…,ale o bycie Sobą(tak bardzo jak to tylko mozliwe).A nie ubieranie kolejnych masek(nicków) i granie nie swoich ról…
   Bycie Soba to własnie odrzucanie masek…
   Bóg(Stwórca)tez jest tylko Soba,to nasze umysły cwiartuja to co jest Jednoscia(Jestnościa,Sobą).
   To”moje” motto;
   Jestem w pełni Sobą,Tu i Teraz.

   1. No przecież Ty tu jesteś w jakiejś masce, ale ja wiem, że Ty w swej Istocie to Ja, ale tu gramy w maskach (iluzja oddzielenia w formie ;).. role ziemskie.. tylko trzeba mieć tego świadomość i grać lekko nawet przez łzy…czy śmiech.. dystans. Ty nie jesteś maską.. ale jej używasz…

   2. „Jestem w pełni Sobą,Tu i Teraz.”
    – o ile nigdy (wTobie) nie zanika Tu/Teraz…
    Zapytam: Nigdy?
    Rozumiem że jesteś (jest się ,można być) „w pełni” Sobą w Tu/Teraz. Ta pełnia zależy od Pełni Tu/Teraz. Jesteś gotów zagwarantować uczciwie sobie że to jest to, Ona? Constans? (wiesz… nie doszukuję się, nie dokopuję, nie znam Ciebie, więc nie mam powodu by Ci nie wierzyć)

   3. Iza,
    „No przecież Ty tu jesteś w jakiejś masce, ale ja wiem, że Ty w swej Istocie to Ja, ale tu gramy w maskach (iluzja oddzielenia w formie)”-teraz odpowiadasz w podobny sposób,w jaki ja niedawno Ci odpowiedziałem.Widzisz,wszystko zalezy od punktu siedzenia.
    Odrzucanie masek,to odrzucanie róznych osobowosci,jakie
    zebralismy podczas wielu wcielen.Odrzucenie=nie idetyfikowanie sie.Odrzuciwszy to czym,kim nie jestesmy dochodzimy do Rdzenia …
    Tak, mam teraz maske i gram jakąs role,ale czy musze sie z nia utozsamiac.Po prostu tanczę swój taniec…Po to tez tu Jestem…
    Gregory,
    ” o ile nigdy (wTobie) nie zanika Tu/Teraz…
    Zapytam: Nigdy?
    Rozumiem że jesteś (jest się ,można być) „w pełni” Sobą w Tu/Teraz. Ta pełnia zależy od Pełni Tu/Teraz. Jesteś gotów zagwarantować uczciwie sobie że to jest to, Ona? Constans? ”
    „W pełni Soba”-rozumiem to tak,ze Jestem Soba na tyle,na ile
    moje zrozumienie i przejawienie,pozwala mi na to…Tyle.
    Czym bardziej bede zwiekszał swoja swiadomosc i zrozumienie,
    NP.poprzez odrzucenie, tym bardziej jestem Sobą(blizej Siebie)
    Czasem jest lepiej „poczuc”pewna rzecz,temat,niz próbowac go
    tylko w głowie przemaglowac.

   4. Pio 😀 😀 😀 :-*
    „Widzisz,wszystko zależy od punktu siedzenia.”
    I tego się trzymajmy.. Twoja droga jest ścieżką negacji , moja akceptacji. Ty idziesz do Pustki Pełni ( w Pustce znajdziesz Pełnię), a ja do Pełni Pustki ( w Pełni dotknę(łam) Pustki) i to neverendingstory… niekończąca się impreza 😉 po spirali ewolucji świadomości.

   5. w PRÓŻNI jest POTENCJAŁ pełni , który się się manifestuje w ślad za Jej obserwatorem.

   6. Iza 😉
    Nie musimy nigdzie isc.
    Wolę sciezkę(jesli juz o nich mowa),akceptację negacji… 😉

   7. „rozumiem to tak,ze Jestem Soba na tyle,na ile
    moje zrozumienie i przejawienie,pozwala mi na to…”
    – Tzn jakby, że gdyby ktoś (specjalizujący się w „szczycie poznania drugiego człowieka” zamieszkał z Tobą, na jakiś czas, poznał Cię lepiej niż Ty sam siebie znasz, rozumiesz, to mogłoby się okazać, że to: Teraz/Tu pozostawiało sporo do życzenia – gdyby oczywiście jakaś egzaltacja, charakteropatia czy inne splamienie nie przeszkadzało na zrozumienie i przyjęcie nowego, wyższego etapu transcendencji, czyli akceptację poprzez zrozumienie, a nie negację (jak gdzieś napisałeś? akceptacja negacji? Co to jest? To bardzo pokrętne na swój użytek…. Pod płaszczykiem „akceptacji negacji” może się kryć, czy wręcz kryje się wiele …ulg dla siebie)

    „Czym bardziej bede zwiekszał swoja swiadomosc i zrozumienie,
    NP.poprzez odrzucenie”
    – – „odrzucenie” ma nie najlepsze konotacje. Lepiej „pozostawić” coś, niż odrzucać-co kryje w sobie wstręt, agresję, inercję

    „Widzisz,wszystko zależy od punktu siedzenia.”
    – – – …

   8. Gregory.
    Ty tak z kazdym,czy tylko z wybranymi? 🙂
    Ciezko jest z kims rozmawiac, kto cie po brzuchu bije.
    „Jakby,gdyby”-czy naprawde myslisz,ze ktos przebywjac z kims przez jakis okres czasu, moze lepiej poznac Istote,(niz ona sama)która jest w tym człowieku,a wczesniej była w tysiacach innych?Moze tylko powierzchownie ocenic.
    Tak jak ty próbujesz to ze mną zrobic.
    Poznanie i zrozumienie,innymi drogami chodzi.
    Akceptacja negacji-np.akceptuje to, ze w tym momencie,pojawia sie we mnie uczucie sprzeciwu, do prowadzenia w taki posób rozmowy.(a mimo wszystko ja kontynuuje).
    Moze byc, czy tez pokretnie?
    Odrzucenie-czy muszą obchodzic mnie czyjes skojarzenia?
    Nie mam problemów z tym słowem.Czy rakieta startujac, musi pozostawic zbiorniki,czy moze je ewentualnie odrzucic?

    Wszystko zalezy gdzie siedzisz i jakie masz INTENCJE…

    Tyle w temacie.

  3. 🙂
   *nie zrozumiesz i poczujesz chodząc z fretką na spacer,

   *Pozytywna roots reggae wibracja że tak powiem
   W moim sercu leci całą noc i cały dzień, duszę dotyka że tak powiem.
   Mijają dni i mijają z Tobą lata
   I każdy dzień następny to dla mnie ważna data
   -(^_^)-, cy ło tom fretke, dyskósia http://www.humorpage.pl/obrazki/f/204_frytka_robak_debil_seks_sex.jpg
   I choć życie nie jest łatwe, a los ciągle figle płata
   Twoje dźwięki są jak dla mojego serca łata i
   Posłuchaj kochanie
   Zawsze byłaś i będziesz dla mnie na pierwszym planie
   Nie obchodzi mnie zawistnych ludzi gadanie
   Być zawsze przy tobie – to moje zadanie
   { 🙂 }… Mesajah – Lepsza połowa.

 29. Nie można ludziom zabronić przetwarzania starych programów typu bij zabij , skonstruuj lepszą broń , zniszcz innych- w taki lub inny sposób , bądź zazdrosny , zawistny , zaborczy , zachłanny itd Będą to robić tak długo jak zechcą, doświadczając równocześnie efektów swoich działań . Natomiast w pełni ŚWIADOME TWORZENIE rzeczywistości – to BYCIE W ŚWIADOMOŚCI CHRYSTUSOWEJ -MIŁOŚCI BEZWARUNKOWEJ , kiedy to nasz umysł zmienia się z binarnego w ANALOGICZNY ! Tylko w tym stanie można świadomie tworzyć a cała reszta / stwory ego / to w zasadzie śmietnik , związany z postępujacą i degradującą inwolucją a nie EWOLUCJĄ . Cywilizacje prawdziwie rozwinięte – to cywilizacje uduchowione , który przebyły MOST ŚWIADOMOŚCI CHRYSTUSOWEJ i tym samym egzystują już w wyższych wymiarach tworzącprawdziwe piękno , dobro i utrzymując wewnętrzny dobrostan .

  1. NIE MA MOZWY O DOSTĘPIE DO NASZEGO PEŁNEGO POTENCJAŁU JAKI W NAS DRZEMIE – jeżeli tego wreszcie nie zrozumiemy . Do tej pory pozostaniemy przy zaledwie 1/10 naszego potencjały jaki obecnie wykorzystujemy z ogólnie wiadomym skutkiem .

   1. No i? A Ty myślisz, że z poziomu nosa przy ziemi (ego) o tym decydujesz? Moje doświadczenie wykazuje, ze ego to sobie może palcem w bucie pogrzebać. To są decyzje na „wyższych” szczeblach, ze tak to ujmę, ego jest obserwatorem i jak jest gotowe to ulega dezintegracji i „powstaje” na wyższym poziomie-docelowo manifestacja „sił wyższych” świadoma w materii (ego=Ego).. Poza tym wypieranie z siebie zawiści, zazdrości czegokolwiek powoduje, ze manifestuje się to w zewnętrzu. Dostajesz tym dosłownie w twarz (ktoś ukradł nam nicka Gajuniu ;), aby sobie ten potencjał w sobie uświadomić i poszukać drugiego bieguna: np zazdrość-podziw. Wróćmy do tej zawiści/zazdrości.. baza lękowa, bo wydaje nam się, ze ktoś ma „lepiej” (really?) idziemy dalej to znaczy, ze o sobie myślimy „źle”, ze jak my tego czegoś nie mamy, to jesteśmy gorsi, idziemy dalej aż dojdziemy do braku akceptacji siebie, na całej linii.. a wyjściem z tego ambarasu jest akceptacja siebie z całym dobrodziejstwem inwentarza.. z tym „brzydkim” też. Kiedyś się śmiałam z przyjacielem, ze w ezoteryce/duchowości to wszyscy chcą być dobrzy, a są toksyczni… nadęci… bez dystansu i że w takim razie będę „zła”, taką etykietkę sobie (Tu) nadałam.. i wsadziłam kij w mrowisko 😀 z czego szczerze się śmiałam… bo za Jungiem wolę być Pełna niż dobra (cokolwiek znaczy słowo dobry bo to uwarunkowanie kulturowe i nie ma w tym niczego złego, ani dobrego)
    I to tyle z mojej (Twojej 😉 strony.

   2. Nie wiesz co piszesz 10% to lewitacja/prekognicji a/bilokacja/telekineza/TELEPATIA .PRZEZ TE KILKA MIESIĘCY NA CZYM BYŁAŚ SKUPIONA ,CZEGO DOKONAŁAŚ?Jakie masz dary Naturalne PODWYŻSZAJĄCE TWÓJ POTENCJAŁ?

   3. Iza45 To znaczy , ze z konieczności bycia złym , jesteś zła ? To po prostu jest śmieszne . Bądźmy sobą !

   4. Gaja miała na myśli 100 % RZECZYWISTOŚCI JAKO TAKIEJ KOSMICZNEJ, STWORZENIA, wszystkiego co dzieje się i mieści w sobie Wszechświat, a nie „prawdy” dostępnej na..np Ziemi, Polsce czy w obszarach naszych ogródkowych obserwacji świata…
    A to może być nawet mniej od 10%…

   5. Boisz się słowa „zło” to etykietka.. nic więcej? Jestem sobą, bez wyparć. Jak trzeba to zrypię kogoś po całej linii w obronie (najczęściej kogoś/czegoś).. a potem zaczynam vivisekcję, dlaczego chciałam tego doświadczyć, co we mnie woła o akceptację.. taka moja ścieżka. Nie jestem kwietnym wiankiem. po prawdzie ostatnimi czasy jeszcze nikogo nie zrypałam (ktoś chętny? 😀 )Burmistrz ucieka przede mną 😉 Bidulek. Okropna jestem !!!! A polować extra za nim nie będę. Jak będę miała coś sobie uświadomić to dostanę tym w twarz. Bo wszystko wypływa z Ja i wraca z opóźnieniem.. zauważyłaś (?), obraz i dźwięk nigdy nie jest w Teraz, co jest logiczne, bo to feedback.

    Gregory, no Wszechświat jest wokół Ciebie w tej przestrzeni (którą Jesteś), którą nazywasz ogródkiem, Polską..

   6. 🙂
    * po prawdzie ostatnimi czasy jeszcze nikogo nie zrypałam 😀 …
    & * (ktoś chętny? ? .
    -(^_^)- Izuńu, cuś bym żek f tei kłeszczen, yuną wzionem na fstszymanje, jak btczo
    { 🙂 }. *. Kasiu Kasieńko, co w sobie masz?
    O Tobie marzy każdy z nas.
    Andre – Kasiu Kasieńko
    Och, Kasiu Kasieńko, co w Tobie jest?
    Wszyscy chcą Cię mieć. / x czy.

    Pees. pseplasam, *yourura cośyk pszytakano y niet wchodzy

  2. „Będą to robić tak długo jak zechcą, doświadczając równocześnie efektów swoich działań”
   „Wydaje mi się” że nie chodzi o „zechcą” – oni muszą…to jest poza ich wolą i świadomością. Chcieć (to znaczy móc) to już próg zastanowienia’się…świadomości…wyboru.. I to robi zasadniczą różnice 😉 …sory za to „drobne” czepianie się słowka 🙂

   I jeszcze 1 słówko.. ;-D (o ile to cokolwiek zmienia.. 😉
   „w wyższych wymiarach tworzącprawdziwe piękno , dobro i utrzymując wewnętrzny dobrostan”
   Czy może być n i e p r a w d z i w e Dobro, Piękno?

   1. Każdy ma sumienie – to jest właśnie – to prawdziwie „boskie narzędzie ” , wypracowane być może na przestrzeni milionów naszych wcieleń , albo też z góry zaprogramowane /jako program w nas/ Tak więc , absolutnie każdy , potrafi odróżniać dobro od zła . To nie są dywagacje umysłu TO WIEDZA ZAKODOWANA W NASZYCH GENACH ! Jednak tylko od nas zależy , jakiego wyboru dokonamy w tym względzie .

   2. Sumienie jest również warunkowane kulturowo. Kanibale tez mieli chyba sumienie? Tu chodzi o świadomość Ja.

   3. W takim razie my jesteśmy też „kanibalami” chrupiąc marchewki . Rzodkiewka też krzyczy kiedy się ją wyrywa z ziemi ! Iza nie o to chodzi . Nie próbuj na siłę przekonywać o tym i to z pozycji „ego- umysłu” .

   4. Zaakceptuj to i wyraź wdzięczność Bogini-Życiu, która się w ten sposób ofiarowuje.. Jak matka.. Boska ;)))
    Śmigam
    Do Miłego.

   5. Akceptacja tego , jest związana z cierpieniem „ego” , które wtedy krzyczy w ” niebogłosy ” ratuuuunnnnkuuu ! Własnie dlatego „ego” przyzywa wtedy więcej „ego” i sytuacja staje sie patowa. Zostawmy te programy „ego” a ono samo się rozpuści Nie dawajmy im/niskim wibracyjnie programom ego / własnej energii w ramach tzw integracji z nimi 🙂

  1. Szkoda Qcyp, że nikt nie ma oczu, skierowanych ku górze na czubku głowy. Tylko jakoś każdy patrzy na wedle siebie, po swoim poziomie, przez własny kamyczek pryzmacik 🙂 A w główkach wciąż huczy prawda? Ileż to diabłów zmieści się na…

   Trzeba tak ogólnie czasu, może się przegryzie ustoi lustro tej mikstury. W końcu żeby być szczerą to i ja uważam iż, generalnie nie ma jak JA, a reszta, no to nie bajka.

   Chociaż? Mamy zagubioną Dorotkę z Kansas, Blaszanego Drwala, jaki Płacze z całego serca że nie ma Serca. Bardzo Zmyślnego Stracha na Wróble jaki myśli że myśli sercem. Mamy Lwa jaki szuka w sobie odważnie Odwagi po świecie. Ba i Wściekłego Pieska Toto nie brakuje czasem. Jest zła Wiedźma i Jej skrzydlate Sukienki, gdzieś tam nawet za Górami czeka Czarnoksiężnik ze Z. O. O.

   Noo 🙂

 30. Kiedyś się śmiałam z przyjacielem, ze w ezoteryce/duchowości to wszyscy chcą być dobrzy, a są toksyczni… nadęci… bez dystansu i że w takim razie będę „zła”

  ZAWSZE Zły ażeby być dobrym hihihihihihiihihihi?

  1. Programujmy się na zło , żeby przyciągnąć dobro ? No nie przesadzajmy z takimi paradoksami 🙂

   1. Ale w Tobie jest tzw zło i tego domestosem nie wypierzesz. To tylko można zaakceptować, zintegrować i wyłuskać drugi biegun np agresja-kreacja. Lub gniew, po co go powstrzymywać, jak można go przepuścić (przez Cialo) wyekstrahować energię i podjąć działanie (ku zmianie w materii) a nie bujać się w niebycie.

   2. WSKAŻ MI TO DOBRO?Gdzie ?Ludziom nawet szkoda 500 zl n dziecko ,dlaczego bo to nie jego .Niech nieroby idą do pracy,gdzie to dobro, gdzie?CHYBA że CHODZI CI O DOBRO JAKO WIEDZE np nie będę robił zapierdzielał wzbogacał bogaczy wtedy jestem dobry ale tylko dla siebie. Ale już dla szef bogacza jestem ZŁY NIE DOBRY NIERÓB wszak nic nie przychodzi łatwo trzeba zapierdzielać aby być dobry wybacz mi, nie dla mnie te bzdury /programy niedorzeczność.

   3. Iza – nikt się w niebycie nie buja , bo tam właśnie nie ma bujania 🙂 Ewolucja związana jest z wchodzeniem wcoraz wyższe rejestry związane z dobrostanem a nie z cierpieniem 🙂

 31. KIEDY WIBRUJEMY DOBREM, NIE MAMY PRZECIEŻ NAWET MOŻLIWOŚCI PRZYCIĄGNIĘCIA ZŁA , więc w czym problem ??? . Bo tak działa rzeczywistość , w której egzystujemy 🙂

  1. DOBREM? Dla wiekszosci Ramtha,Krishnamurti to ,,demon zło”nawet nie dotkną książki,nie chcą słuchać wszak wibrują dobrem,paradoks nieprawdaż?

   1. To Coś co odczytuje nas i rozpoznaje tylko po poziomie naszych wibracji , ma chyba jednak inne „czytniki ” , niż nasz umysł-ego . Jak sądzisz ?

 32. Wczoraj przyglądałem się grupie ludzi i tak sobie myslem gdzie oni te maski dobra/uśmiechu/ życzliwości/ zakładają?

  JESTEŚCIE ŹLI NIEDOBRZY CHCIWI ZAWISTNI AGRESYWNI czas przywyknąć KŁAMCY /OBŁUDNICY hihihihihihiihihihi?

  1. Jednak cały czas trzeba pamiętać, ze to hologramy Ciebie (Lustro Jaźni). To też Ty. I jak mocarzu? 😀
   Świat to Lustro..

 33. Dlatego nie wierze w / fizyczne / wojny sił dobra z siłami zła, bo wysoko-wibrujace Cywilizacje , które juz to przerobiły , nie maja nawet mozliwosci wejscia w takie programy . Chociaż kto wie , czy np celowo nie obniżają wtedy swoich wibracji , aby wejśc w takie programy . Któż to może wiedzieć na pewno ?! Jednak sądzę , że rozrzedzanie zła polega na wlewaniu dobra , do tego wrzącego garnka .

  1. Powrót czy bycie po raz pierwszy wcale nie musi oznaczać zaniżenia wibracji.Wiedzy nie da się zaniżyć albo się WIE albo pod rączkę i do kościołka słuchać kaznodziejów fizyki kwantowej ihhihihihi?

   1. To nie tak Qcypku . Radzę jednak bardziej zgłębic temat . Biegnę na pyszny gorący obiadek i Tobie też życzę smacznego 🙂

   2. Kaznodzieje fizyki kwantowej nie wiedzą gdzie jest informacja a/wibracja o ja cie kręcę cóż za żenada?

   3. @Qcyp To Ty nie wiesz , że można zjeść wegetariański rosołek albo też nie -wegetariański , jeżeli ktoś preferuje np sąsiadkę „do rosołu ” . Tylko Iza to nazwie oczywiście ” kanibalizmem ” 🙂

   4. Wibrację można spowolnić i z pewnością są na to jakieś techniczne sposoby . Przecież my sami- jesteśmy spowolnioną Świadomością , więc….. o co chodzi Qcypku ?

 34. „, że można zjeść wegetariański rosołek albo też nie -wegetariański , jeżeli ktoś preferuje np sąsiadkę „do rosołu ”
  Generalizujesz tak jakby było tylko albo czarne albo białe
  Sumienie ma swoją skalę, kanibalizm ma swoją skalę (wolę „krzyk” marchewki od wycia zabijanego na rzeź psa, krowy czy płaczącej owcy – jeśli nie widzisz różnicy, to powinnas się zastyanowić jak bardzo jesteś uzależniona od mięsa, albo ci z którymi mieszkasz i nie chcesz się wychylać przed szereg w trosce o akceptację. To całkowicie usprawiedliwia tkwienie w nie-wege, ale okłamuj siebie, że chodzi o coś innego: że jedzenie marchewki i jedzenie zwierzęcia czy człowieka to to samo. Bo będzie hipokryzja, a nie potrzebnie… 🙂

   1. @ Gregory Wszystko jest ok 🙂 To był taki żart odnośnie rozbierania się „do rosołu” a przecież nie wszyscy muszą znać takie powiedzenie 🙂

 35. Gaja pisze:

  Wibrację można spowolnić i z pewnością są na to jakieś techniczne sposoby . Przecież my sami- jesteśmy spowolnioną Świadomością , więc….. o co chodzi Qcypku ?

  Można ale po co?Jeśli twoje ciału Astralne (elektrony)naładowane jest informacją/wiedzą jaki masz cel cofania się ?Nie jesteś Ramthą,Mojżeszem,czy Jezusem. Oni byli wybrani, mieli cel oświecenia ludzkości a TY JAKI MASZ CEL AŻEBY COFAĆ SIĘ:)

  1. Ja mówilam to w kontekście pomocy płynącej ze strony innych Cywilizacji -stojących wysoko w hierarchii duchowej , cywilizacjom takim np. jak nasza. /mowa była o wojnach między siłami dobra i zła / Dobro i zło ,w tym kontekście , to są niezwykle oddalone od siebie wibracje , wiec jak mogą się spotkać na wspólnej wojnie 🙂 ? Takie wojny mogą prowadzić jedynie cywilizacje o podobnych wibracjach 🙂

   1. Nie wtrącają się. Czekają aż dojrzejemy i się połączymy z nimi. To jest jak w matrioszce..oczywiście, ze to co się u nas dzieje odczuwają i oni (galaktyczny efekt motyla) stąd Dorota Krzyżanowska nie wiem czy żartem czy na serio powiedziała, ze z przeciwległego krańca galaktyki dochodzą głosy, ze smród strachu idzie z naszego kąta 😀 😀 😀

   2. Haha 😀 Z telemarkiem Izka 😛

    Też fajnie ujęte Gaju 🙂 Niemniej Planeta wznosi się, rzec by się mogło z Dobrodziejstwem Inwentarza, cała. Jako Zbiorowa świadomość zamieszkujących Ją istot i Ona Sama. To też nadal, przejawia się na mnóstwo sposobów, w relacji z innymi ciałami Niebieskimi. W Zakresie Od – Do tylko wyższym. W sumie to jest jeden Ekosystem, Społeczność istnień w danym Segmencie / bańce świadomości ze sobą rezonujących dla wzrostu DALEJ. Więc i owszem, kto, co się nie mieści w zakresie rezonansu ten odpada do swojego segmentu / bańki relacyjnego rezonansu. Jednam Błogostan to mocno przereklamowane pokłosie wyobrażeń Imigrantów, gdzie zawsze trawnik sąsiada zieleńszy, a gdzieś tam gołąbki same wpadają do gąbki i nie ma zła 😉 W istocie zawsze jest względem jakiegoś Dobra, jakieś Zło, nawet jeśli inaczej postrzegane na drodze osobistego samorozwoju. Że zażartuje dla zobrazowania iż to co Tu jest NajDobrzejsze i Niedoścignione w ideale, gdzieś jest to samo Względnie wręcz Niedopuszczalnym Złem, poza skalą rezonansu. Za to Pokój wynika z Wolności, jakiej można doświadczać Wszędzie, jak i Miłości n swój unikalny sposób. To niby ten Błogostan / Nirwana inna nirwana jaka jest płaską linią, jest Śmiercią, nie ważne na jakim poziomie. Bo życie jest Relacyjną Amplitudą zmian, wzajemną Samokreacją … Tu można się bawić słowami, nie ważne.
    Co do Srebrnych Liści gdzieś tam, zapytajcie Krowę jak wygląda Ziemia, odpowie że jest Szaro biła, liście i Trawa są koloru Srebrnego, nawet jeśli nie to Krowa tak też widzi i metal i srebro. Konstrukcja Oczu, działanie zmysłów.

    Co do świadomej manipulacji częstotliwością wibracji materii, Materializacji, dematerializacji, podróży między-wymiarowych i przestrzeni między-wymiarowych, zmianę gęstości materii, … To przecież GrzywoNoxy powinni wiedzieć że jest to możliwe, tym bardziej w osiągalnych mentalnie zakresach. Więc: https://www.youtube.com/watch?v=fPpRCppmARg 😛

   3. Właściwie to każdy Matrix / Świat rezonuje w całym Zakresie od Totalnego Niszczycielstwa po Jedność Boskości. Jednak są właśnie te Bańki rezonujących świadomości / Relacyjnie splątanych kwantowo społeczności / Ekosystemów i Cywilizacji, społeczeństwa i Liczby mnogich w relacji. I tu jedziemy na jednym wózku. Albo Wszyscy, albo nikt. Bo wszyscy inni ponoszą konsekwencje. Wiecie takie koło Samsary które kręci się albo ku wznoszeniu albo ku upadkowi. Bo nie daleko pada jabłko od jabłoni, wszyscy rezonujemy tu z niższymi świadomościami, jakie mają sens się tu wcielać, no i każą sobie płacić za wodę jak neodertale. Taki przykład ale wszyscy ponosimy tego konsekwencje a rozwój czy wcielanie się bardziej Pięknych istot staje się niemożliwe, a proces się pogłębia. Albo odwrotnie, z czasem odpadają Neodertale i Wyzyskiwacze, to przychodzą Geniusze w wielu dziedzinach … Tak to działa. 😛

    Wcześniej świadomość zbiorowa była podzielona na Zapiecki, wioski, plemiona, szczepy, państwa, rody, naRody. Dziś Każdy sięga dalej świadomością niż ta planeta prawie, a Ziemia stała się jednym Zapieckiem = Jedną Bańką Zbiorowej splątanej kwantowo Świadomości. I może wzrastać już cała ku światłu. Lub cała upadać w mrok. Dla tego mówi się że to szczególny moment, nie dla tego że wymyślono Bombę Atomową. 😀 A dla tego że odkryjemy inne Bańki Świadomości inne Ekosystemy jak i że znów Wszyscy jedziemy w tej rodzinie na jednym Wózku, Wielkim Wozie. Galaktyka.

   4. Tak Galaktyka to też Jeden Relacyjnie splątany lecz podzielony na Bańki świadomości jak na organy Organizm. Jeden Ekosystem. Dokładnie tak jak Ziemski Ekosystem jest wpisany w Ekosystem Zależności Układu słonecznego i Jego Ciał Niebieskich. Bo co Wam po Chlorofilu, po płucach, po ciałach jeśli nie było by Słońca, a Słońca by nie było, gdyby nie zależności Galaktyczne. Więc Jest to JEDNO CIAŁO A to dopiero początek tej podróży, bo tym ciałem jest też Cały Świat rozumiany jako Ta Przestrzeń w Czasie, ten Matrix, a to znów Relacyjna Bańka świadomości i nic innego, jak każdy zaświat i inny wymiar czasu w innej przestrzeni, inaczej splątanych wspulnie doświadczających świadomości 🙂

    To jest motor Tworzenia i Zaistnienia, podróż świadomości. W relacyjnych społecznościach.

   5. Iza45 Ci o których ja myślę/ wysokie hierarchie duchowe / , są zapewne z innej wersji wibracyjnej naszej galaktyki . Zresztą zarówno Ziemia jak też każdy z nas , ma swoje wersje wibracyjne , które służą temu aby obserwator/każdy z nas/, mógł je wybierać , tworząc własny tunel rzeczywistości . Zadziwiające jak to wszystko zostało matematycznie rozpracowane i przewidziane, ale zapewne uczynili to/ Matrix/ Ci , którzy są miliony lat przed nami .Żyjemy w iluzji, ale bardzo przekonywującej iluzji o czym mówił nawet Einstein .

   6. Można to tak ująć Gaju 🙂 Tak na prawdę to wszystko jest dość proste, bo wynika po prostu z konsekwencji konstrukcji świadomości jako takiej i wszystko fraktalnie wynika z siebie wzajemnie. W tym na tej drodze do powstania z pierwszych „iskier” tak strasznie złożonych organizmów jakimi są zarówno nasze ciała jak i całe światy. I zastanawiam się czy pisać dalej, bo tu jest jeszcze setki wątków, z jakich wynikają kolejne setki. Zakładam więc że, jest dość już jasnym jak działa relacyjna kwantowo wzajemnie na siebie oddziaływająca świadomość wielu istot w swoim kręgu. I jakie to ma konsekwencje gdzie nawet i Jezus, nie mógł czynić nic kiedy wrócił do swej rodzinnej wioski, bo mówili że jest Synem Cieśli, że przecież znają i pamiętają tego urwisa. Za kogo się ma? „pewnie zwariował” i tak dalej. Więc i przecież poszedł gdzie indziej (pokazał jak to działa). To potężna wiedza sama w sobie jak działa Energia i jak wszyscy się nią wymieniamy i jak z Niej budujemy i Tworzymy, od myśloksztautów począwszy. Jak mawiał Jezus, Góry można przenosić i więcej. Lecz i On nie mógł uczynić nic wbrew w zasadzie Wszystkim. I tak to działa.

    Ale zmierzam do czegoś innego. Zarówno Kwantowość, jak i Świadomość wymyka się pojęciu jak i wektorowi Czasu. A nasza świadomość w swej podróży przez czas z całą materią, jest zakotwiczona Tu i Teraz, podczas gdy trafniej było by powiedzieć iż to Przestrzeń jest zakotwiczona w czasie a jedynie świadomość niezależnie od nich podróżuje, płynie i się przemieszcza, czasem wcale nie liniowo.
    My kiedyś Wszyscy dotrzemy do tych wyższych Wibracji i poziomów świadomości, a że świadomość wymyka się i nie podlega czasowi ani Relacyjne splątanie kwantowe żadnej iluzorycznej odległości, to mamy MYK, okazuje się, że już dawno możemy czerpać ze źródła Siebie w Przyszłości, czerpać inspiracje, wibracje, świadomość, bo mimo iż jeszcze tam nas nie ma, to nic. Bo dawno tam jesteśmy tylko tu się zakotwiczamy obecnie.
    W istocie nie ma czegoś takiego jak odrębne linie czasu w jednym Matrixie, ale jest względność w tym czasu. I tak możliwe są nawet spore lecz w nieprzyjaznym środowisku mające bardziej osobisty wymiar ingerencję, jak cofnięcie zdarzeń, odtworzenie ciała nawet z prochu i zgliszczy. …Tak że nikt nie pamięta jak w dniu świstaka że coś się wydarzyło nawet by nie zaburzać relacji. I to się dzieje, bardzo często, nawet mawia się i słusznie, że i owszem Żyjemy wspólnie a jak by każdy miał własny świat, jaki jednak opiera się na częściach wspólnych. Świat ten jest jeden, ale wypadkowa maszynka wszystko uwzględnia, nie matematycznie nawet a analogowo bardziej choć wibracyjnie i rozonująco (wymyślenie technologii cyfrowej niczego w prawach nie zmienia, dalej fala jest falą a częstotliwość i wibracją jak kiedyś), to tak jak by wlać do wody barwnika, można to przeliczać owszem, ale to niczego nie zmienia, można też Serfować, kreować i obserwować jak to pięknie się komponuje. Bo właśnie na wzór świadomości jest relacyjne, moje przeplata się komponuje ze wspólnym. 🙂

    Kiedyś, nasze Zakotwiczenie świadomości, Niezbywalne JA, tak czy inaczej zechce opuścić tę Planetę, odsapnąć po jeździe bez trzymanki nawet. I znów Gdzieś kiedyś spotkać się z Bliskimi innymi Niezbywalnymi JA, Pewnie w miejscu jakie Znamy, w innym wymiarze, gdzie ktoś pierwszy kiedyś chciał zaistnieć i Stworzył dany Świat inny Matrix, w ciałach do jakich jesteśmy przyzwyczajeni z jakich się znamy, Bo wspulnie rezonujemy. To są Nieba, Raje, Walhallie, … Gdzie różnią się one tylko naszymi wspólnymi założeniami. Całkiem jak i ten Świat i ta Ziemia gdzie znów kiedyś wrócimy być może, lub jeszcze gdzie indziej i kiedy indziej. To nic że już dawno przeminęły, nas nic nie ogranicza, można wrócić przecież do miejsc w danym czasie kiedy te jeszcze istniały. Lub pójść na własny kamień, podumać i stożyć miejsce w jakim inni zechcą żyć i kolejny Segment ruszy z kopyta konsekwencją zdarzeń. Tak kiedyś zrobił w wielu miejscach Jezus, tak zrobiłam ja i znów przyszłam Tu też, już wielu z nas tak zrobiło lub znamy inne miejsca i Możemy czerpać z tych doświadczeń teraz, nawet jeśli to dopiero się wydarzy względem teraz 🙂 Tak „przemycamy” świadomość i malujemy świat swymi krętkami. Poszerzamy Bańki Świadomości, rozciągamy horyzonty zdarzeń 😀

    Więc są nasze starsze i nowsze wersje, ale inaczej rozumiane, tu jest to nieliniowe, dla nas liniowe lecz to nas nie ogranicza.

   7. Dziękuje Wam dziewczyny , Izuniu i SeJu . Wasze wypowiedzi są tak dojrzałe i tak piękne , że dosłownie klękam przed nimi . Dzięki za wszystko, kocham Was

 36. @Majestic A ja się cieszę Majesticu , że już na mnie nie warczysz , podczas kąpieli 🙂

  1. tak Gajulka , to była lekcja do przerobienia dla mnie ,dla Ciebie ? ale zawsze mieliśmy i mamy ten sam cel ten efekt końcowy , i niech tak zostanie ,odetchniemy jak dobrniemy do założonego etapu :):):)

   1. @Majestic Podobno to bycie w drodze, liczy się najbardziej 🙂 Jesteśmy zresztą wiecznymi Istotami , wiec przed nami cała Wieczność 🙂 Dobranoc i słodkich snów 🙂

Comments are closed.