Otwarte Forum Tematyczne – 8.05.2014

Trzeci odcinek nowej serii programów dotyczący problemu szczepień i szczepionek. W programie m.in. o rzetelności mediów i manipulacji faktami w zakresie przekazywania prawdy o  szczepionkach. Z Przemysławem Cuske ze Stowarzyszenia STOP NOP rozmawia Jarosław Kasprzak.

 

5 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 8.05.2014

 1. mi ten przypadek wygladal na probe nauczenia dziecka odzywiania sie prana. W niektorych mainstreamowych wiadomosciach nawet o tym nie wspomnieli tak jakby nie chcieli zasiac w glowach mas jakichkolwiek pytan (co sie wlasciwie stalo jezeli rodzice nie byli „z marginesu” ?). Nasi wlasciciele oczywiscie dzialaja i probuja wykorzystac to jaka argument za masowym szczepieniem swojego bydla.

  1. ujawnili przecież że dziecko karmili kaszą i mlekiem kozim
   a czym poza tym pewnie się nie dowiemy bo znachor dał nogę a jeśli ktoś nawiewa znaczy że ma coś na sumieniu i tyle w temacie

 2. Odnośnie pierwszej audycji z cyklu – ten gniot prawny został przegłosowany prawie jednogłośnie, z tym że różni posłowie w różny dziwny sposób potem zasłaniali się że nie wiedzieli co przegłosowują itp.
  Zaznaczyć z całą stanowczością należy, że w przypadku zwykłego obywatela nieznajomość prawa nie zwalnia go z odpowiedzialności, tak więc w przypadku posła powiedzenie, że się nie wiedziało, bądź nie rozumiało za czym się głosuje, jest po prostu haniebne i powinno z automatu dyskwalifikować takiego osobnika jako przedstawiciela społeczeństwa w organie ustawodawczym jakim jest sejm.
  Niektórzy zaś posłowie potrafią być na tyle bezczelni, żeby w oczy zaprzeć się tego co zrobili – przykładem pan Palikot, który na pewnym spotkaniu w październiku 2012 przy pełnej sali na moje pytanie o tą haniebną ustawę bez zająknienia stwierdził, że on wraz z całym swoim ugrupowaniem głosował przeciw. Czyli albo Palikot kłamie, [lub kompletnie nie wie co czyni] albo wyniki głosowania sfałszowane zostały…

  Co do tego odcinka – pan Cuske biorąc pod uwagę czego rząd polski nie ratyfikował, a powinien, wyraża przypuszczenie, że nasz kraj może być poligonem doświadczalnym dla firm farmaceutycznych.
  Ja zaś mogę powiedzieć – to nie jest domniemanie. To jest pewnik. Ponieważ niektóre zapisy tego gniota prawnego jakim jest znowelizowana ustawa o chorobach zakaźnych i szczepieniach zostały SKOPIOWANE DOSŁOWNIE z pewnych regulacji amerykańsnich, co można zobaczyć na filmie „Lethal Injection – The Story Of Vaccination” [ ].
  Różnica jest taka, że w USA to oni sobie tak mogą, ponieważ funkcjonuje tam tzw. „patriot act” [który sam w sobie jest niekonstytucyjnem potworkiem], a u nas – przynajmniej teoretycznie – obowiązuje konstytucja, więc te poprawki NIE MAJĄ ŻADNEJ MOCY PRAWNEJ.

  Takie więc postępowanie można rządzących określić tylko w jeden sposób – zdrada narodu, zdrada interesów wszystkich obywateli tego kraju, a wszystkich, którzy rękę do tego przyłożyli mianem zdrajców.

  Jeśli dołożyć do tego jeszcze sławetną ustawę 1066 – jasno widać w jakim kierunku to zmierza.
  Cel jest jasny i oczywisty – likwidacja narodu polskiego. Ile się da – rozproszyć po świecie tworząc w Polsce bandyckie warunki ekonomiczne, a tą resztę która zostanie eksterminować zarówno przy pomocy ekonomii jak też innymi środkami [totalnie niezdrową żywnością, farmaceutykami, szczepieniami…]. Garstka która to przetrwa będzie już tak upodlona, że niezdolna do jakiegokolwiek działania.

  Art.4 konstytucji RP mówi o bezpośrednim sprawowaniu władzy przez obywateli, z tym że absolutnie nie precyzuje w jaki sposób ma to wyglądać. Więc w zasadzie nie istotne w jaki sposób naród dokona zmiany tej „władzy” będzie to jak najbardziej zgodne z konstytucją.
  Należy dokonać tego jak najszybciej.

Comments are closed.