Otwarte Forum Tematyczne – 8.05.2015

Zapis wystąpienia Dionizego Pietronia z wrocławskiej konferencji „Stop Mind Control”, która odbyła się 29 marca 2015 r.


W studiu NTV Janusz Zagórski i Dominika Dominiak oraz w połączeniu skypowym Anna Burakowska z wydawnictwa NAMEYA (wydawca i tłumaczka książek Ramaathisa) i sam Ramaathis Mam. Rozmowa koncentruje się wokół tematyki zawartej w nowej książce Ramaathisa – „Kody sił ciemności”.

86 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 8.05.2015

 1. „Kody sił ciemności” podobnie „Kody sił światła” . TY Jesteś ŻYCIEM, Materia, jest uwieńczeniem Procesu Twojego Indywidualnego procesu uwieńczonego połączeniem ŹRÓDŁA, Energii Duchowej a więc Mocy stwórcy, Która Jesteś I ŻYCIA, Materii, Jedność Twoich trzech czy można to nazwać „JA”, chyba najbliższe określenie Siebie, Ziemia, Planeta, która powstała od Jednej maleńkiej cząsteczki, Posiadajacej niewyobrazalna Moc Sprawczą Stwórczą , wraz z całym Planem, zapisem swojej Mysli, jako całości, Słońce , Ziemia ŻYCIE, Kształt Kobiety, Mężczyzny, Wibracja Ziemska wibracja, przypisana Tej planecie, temu układowi Słonecznemu, Duchowośc ale Twoja Duchowośc w Twoim Procesie , czy wzrostu,? Powstawania, stawania sie , aby ŻYĆ, Nie powiesz co dalej, Wpier połaczenie w Swoja indywidualna Jednośc, czy to oznacza odrzucenie innych, wręcz przeciwnie, gdy odnajdziesz Siebie, I Będziesz Sobą, rozpoznasz Moc I wielki Umysł, kierujacy tym procesem, Umysł, którym Jako swoja Jednośc Jesteś, Zatrzymanie się w Sobie, nazywaja to wyzerowaniem, , pustka, Jest to Punkt, może inaczej, Jestes, nic wiecej, twoje indywidualne Jesteś, Jedność ze Źródłem Ziemi, źródłem Słońca, tym najwyższym swoim potencjałem, w Sercu, tej Materii, która Jestes, I rozpoczecie , w harmonii podnoszenia wibracji Ziemi I swojej Materii, która nazwano Ciałem, Proces, głowa go nie rozpozna, Fizycznośc sama , material, go nie rozpozna, samo Serce go nie rozpozna, Jedność Twoja w połaczeniu z Twoimi Dwoma Źródłami, W Ziemi I Słońcu, Wspomniano o siedmi światach, z których te ciemne siły poczodzą, podobnych światów światła, tez jest siedem, Ziemia centrum wraz z Toba I Słońcem, Najwyższe Źródło, I ŻYWE Zycie, która rozświetla , kolejny zakatek Wszechświata, Od maleńkiej cząsteczki, zawierającej w Sobie cała myśl Boga I z niego powstałego, a może raczej w nim będacego Stwórcy, Umysł I pramoc stwórcz, od której Tworzenie zostało rozpoczęte, Te siły, ta biegunowośc odchodzi z Tej Galaktycznej przestrzeni, odchodzi ta , która zarówno jako ciemnośc I światłość, nie dołączyła do transformacji, która dokonuje sie w tej części Wszechświata, I obejmuje dokładnie ten „układ słoneczny” a Dokonujesz Go TY, TY będacy odkryta w Sobie przez Siebie Jednościa,
  Proces, który zamanifestowany jest material, Proces, uwieńczony Sukcesem, transformacji Energii, Cząstek Wszechswiata które objete przez „Boga” zostały, I w Ziemi Wszystkie zebrane, I Jej materie tworzace, Na tej Materii, kolejna Materia indywidualnej cząsteczki Ziemi, Cząsteczki Wszechświata.I Żywym Życiem rozpoczyna swoje istnienie wraz z Ziemia w tym układzie słonecznym Kolejna galaktyka Świadomośc Indywidualna w wibracjach Ziemskich żywego Życia otrzymuje, czy w prezencie, ciężka to była Praca Wszystkich przebywajacych na Ziemi, Indywidualna I zbiorowa.
  http://www.jestemsoba8.blogspot.com

 2. no tutaj juz widac wplyw hinduski w jego wypowiedziach, vedy a dokladniej mowiac Srimad Bhagavatam, 7 nizszych systemow, o tym mowi sie w hare kriszna rowniez, wiec osobiscie troche mam watpliwosci co do autentycznosci takiego przekazu. Bog jako Absolut ktoremu nalezy sluzyc, a inni ktorym to sie nie podoba sa skazani na cierpienie po ciemnej stronie zycia. moze i tak jest, ale wg mnie to kreowanie swiadomosci niewolnika, ktory ma sluzyc a nie decydowac o sobie. ktos powiedzial, ze Bog stworzyl czlowieka doskonalego i nie potrzebuje Jego pomocy bo zawiera on w sobie wszystko co sam Bog posiada i proszac Go o pomoc pokazujemy nie tylko swoja ulomnosc ale rowniez Jego ulomnosc.
  sorry, ze moze lapie za slowka, ale porownywanie tego swiata do wiezienia to jak bym slyszal Prabhupada. tak sie zastanawiam jaki to obrazek wisi na scianie za plecami Ramaathisa, wyglada jak taniec rasa pasterek z Kriszna, a to juz jak dla mnie to zwykla religia tylko w wydaniu hinduskim.
  no wlasciwie to juz nie mam watpliwosci (31.10 ) jestesmy buntownikami i nie podazamy za Boska Wola, nie wiem po co tak owijac w bawelne, od razu mozna polecac ksiazki Prabhupada, on sie tyle napisal biedny i zamiast jego ksiazki kupowac to ludzie nowe pisza 🙂 dziekuje ale ten gosc do mnie nie przemawia, iskon to juz nawet nie religia to zwykly biznes.

  1. @konrad Położenie człowieka doskonale przypomina obraz pijaczyny , który późną nocą , stoi na zewnątrz parku , wali w ogrodzenie i krzyczy – WYPUŚĆCIE MNIE ! Przecież to tylko nasze złudzenia , nie pozwalają nam zobaczyć , ŻE JESTEŚMY – I ZAWSZE BYLIŚMY -WOLNI !!!

 3. Zamiast wybierać między ciemną lub jasną stroną mocy , może lepiej wybrać optimum ? W moim pojęciu /doraźnie/ , niedaleka przyszłość ,będzie należeć do Cywilizacji , która rozwinie się , zarówno duchowo /w najlepszym tego słowa znaczeniu / , jak też technologicznie / również w najlepszym tego słowa znaczeniu / i zachowa zdrowe /optymalne/proporcje , między tymi zjawiskami . Czyli mam tu na myśli Cywilizację ,która podniosła swoje wibracje i żyje w technologiach , ułatwiajacych jej egzystencję . Myślę też , że z czasem brak codziennych trosk wiążących się z walką o byt , pobudzi nieskrępowany rozwój prawdziwej duchowości i umożliwi wejście w przestrzenie , gdzie ludzkie myśli , będą się materializować natychmiast a egzystencjalne problemy całkowiecie przestaną istnieć.

  1. Myślę że nie będą jednak podążać w kwestii Dobra i Zła, czy Jasnej i Ciemnej strony mocy 😉 podążać drogą środka, ale zupełnie transformują te pojęcia i zaczną czerpać garściami z tej wiedzy, wszystko zacznie Im służyć i to jest dopiero dobre tak na prawdę. Zaś pozytyw drogi środka rozumiem tak że zwyczajnie nie będą się miotać w tym pojęciowo na skali dualizmu w jakimkolwiek jej punkcie, a staną się świadomi dobrodziejstwa odniesienia i całością, czyli nie punktem utożsamienia na tej skali, a samą skalą możliwości nie utożsamiając się jednak z wyborami. Czego symbolem stanie się Kotwica, podobna do symbolu Polski Walczącej lecz zupełnie w innym znaczeniu 😛

   1. @SeJa Myśl swoje i rób swoje , ale wzrastającej świadomości u ludzi i tak już nie zatrzymasz 🙂

   2. SeJa Powiedz konkretnie /przykłady / jak to będzie wg Ciebie działać w praktyce , bo jak całkowicie utożsamimy się z Teraz to dla tej przestrzeni , chyba po prostu znikniemy .

   3. A chcesz wiedzieć co ja myślę o Twojej reakcji? Że takie niedobory Jodu w życiu płodowym należało by chronić już same przed sobą. Nie wiem jakiś kaftan bezpieczeństwa, może drut kolczasty pod napięciem z tabliczką kwarantanna uwaga zakaźna choroba psychiczna, może jakie inne getoo czy rezerwat dzikich stworzeń, tudzież w odruchu miłosierdzia jaka eutanazja ??? 😉 Bo zdaje się odnalazłam brakujące ogniwo, degeneracji.

   4. @SeJa Ze mna tak nie bedziesz rozmawiać , wybij to sobie z głowy. Zastanów czym jest Swiadomość Zwierciadło i na czym polega jego OSCYLACJA . Weź też pod uwagę tzw synchronizację z Bogiem /Punktem Zero /i dlaczego to jest konieczne . Nie będę tego teraz tłumaczyć , bo to obszerny temat .

   1. Qcyp , takich ludzi ktorzy żyją w poszanowaniu siebie i planety
    nie trzeba szukać w inkubatorach obcych . Oni sa miedzy nami ,
    tu , na Ziemi . Rozejrzyj sie a zobaczysz 🙂

   2. @Qcyp Jednego dnia pełen optymizmu a innego pesymista. Komu ma służyć to – co tutaj napisałeś ?

 4. A, ja mam tylko jedno pytanie…. PO CO NAM TE DAWNE RYTUAŁY Z PRZED KILKU TYSIĘCY LAT, KTÓRE SWOJĄ EPOKĘ I JEJ MĄDROŚĆ DOPROWADZIŁY DO KATASTROFY ,A LUDZI DO UPADKU?????

  Że tak się stał, chyba nikt nie ma wątpliwości, biorąc pod uwagę obecną sytuację na ziemi i brak wiedzy duchowej i zniszczenie poprzednich cywilizacji.

  Wiem jedno kto wchodzi w dyskusję z ciemnymi mocami i robi od nich przekazy …. staje się ich przedstawicielem, powiększa ich grono, koniec ,kropka.

  Zatem szacowny Ramatis Mam nie reprezentuje wibracji jasności ,jak wielu usiłuje nam wmówić, ni nie jest bogiem na niemalże którego usiłuje się go kreować.

  Jest przedstawicielem odchodzących opcji, której wielu znanych i mniej znanych osób jest na ziemi,którym na szczęście nie udało zwieść wielu Ludzi.

  A że podobne przyciąga podobne….. tak jest dopóki ktoś nie zdecyduje się na duchowy wzrost. Pociągają go i pasjonują majaki dawnej przeszłości,chce je propagować jako obecne rewelacje, pomimo,że są tylko muzealnymi rekwizytami… 🙂 w stosunku do poziomu obecnie istniejącej już wibracji.

  Tak jest ,bo nie jesteśmy identyczni,”duchowemu przedszkolu”,pomimo dorosłego wieku, widać potrzeba nianiek/autorytetów z za kurtyny….. 🙂 które to niby wiedzą lepiej niż oni sami co jest ich dobrem.

  O czym to świadczy…. jest Tylko obrazem rozwoju duchowego takich ludzi, niczym więcej. Nie jest czymś złym dla nich wychowawca taki jak Ramatis MAM… bo ten rodzaj i poziom energii z nimi harmonizuje, jest dla tej grupy ok!

  Jednak nie jest niczym dobrym jak usiłuje się wylansować takie postacie jako wysoki poziom wzorca dla ogółu (bo nim jeszcze nie są) i wcisnąć pod tą kreskę Ludzi, którzy już dawno wyrośli ponad nią, są samodzielnie myślący i dokonujący swoich wyborów.

  Jednym słowem spotkanie z Ramatisem Mam nie jest niczym złym dla, jego wibracyjnych podobieństw… jest ok!

  Ale, nie na miarę reklamowania tej postaci jako mistrza duchowego ,reprezentującego przewodnictwo światła mądrości serca i miłości bezwarunkowej. Bo jeszcze tak nie jest.
  Wszak operowanie tym samym słownictwem wcale nie jest dowodem identycznej wibracji płynącej z tych słów.

  Zabawy kolorami dźwiękiem i rytuałami są może fajne….. ale kto z Was wie co jest ich zakulisowym ukrytym celem….. 🙂 gdzie one poprowadzą naiwnych i nieświadomych Ludzi?

  A, że nic nie wiecie świadczy fakt pielgrzymki za kasę do tych bytów w celu „oświecenia niektórych, ich „mądrością”….. czytaj manipulacją wedle swojego celu.

  I jeszcze jedno…. siły dobra nie kształcą swoich adeptów przez doświadczanie zła ( seks, narkotyki i rokendrol) , to jest sposób poznawania słabości człowieka, którymi później manipulują.
  O tych sprzecznościach,które nam się wmawia mówił już na antenie P. Roman Nacht.

  A, roczne,codzienne rytuały zestrajające człowieka (to do Ani B.) z przestrzenią,od której odbiera się przekazy są zakamuflowaną formą przejęcia świadomości takiego człowieka.

  W świecie Energii ,wysokiej wibracji,wszystko odbywa się naturalnie, dostęp do wiedzy otwiera się samoistnie,etyka i moralność oraz prawość życia zastępuje rytuały. Natura godności życia wystarcza, taki Człowiek nie szuka już zewnętrznych doradców, ma kontakt ze swoim Duchem,ufa własnej intuicji.

  Kiara.

  1. @Kiara Chciałabym znać Twoje spojrzenie na sprawę, rzekomej utraty przez nas , wolnej woli .

   1. Gaja pisze:
    10 maja 2015 o 15:58

    @Kiara Chciałabym znać Twoje spojrzenie na sprawę, rzekomej utraty przez nas , wolnej woli .

    ***********

    Wolna wola jest darem Stwórcy dla każdego z nas, oczywiście,że ją posiadamy i będziemy posiadali, bo nikt nie ma prawa zniszczyć tego daru ,ni pozbawić go LUDZI.
    Można czasowo nie korzystać z wolnej woli,jednak nie zmienia to faktu istnienia tej zasady.

    Inną sprawą jest korzystanie z wolnej woli…. zbyt często podstępnie odbierane LUDZIOM przez silniejsze jednostki wykorzystujące słabość i brak wiedzy innych. Manipulujące świadomością i pokładami strachu, uzurpujące sobie prawa do władania słabszymi i mniej świadomymi.

    Ale te perfidne kłamstwa nie znoszą naszej wolnej woli, jedynie tworzą fałsz o jej braku.

    Kiara.

   1. Wolny wybór,wypływa zawsze z wolnej woli…gdyby nie było wolnej woli nie był by wolnego wyboru, koniec kropka.

    Zmiana paradygmatu następuje gdy całokształt chcący go poznać jest na to gotowy, ale nie każdy nawet gotowy MUSI wejść weń w identycznym momencie. Może sobie wybrać własny z wielu względów, i to jest objaw wolnego wyboru,wypływający z prawa wolnej woli.

    Gdyby tak nie było było by istnienie w wybranych dla nas ramach wybranego i ograniczonego przez kogoś wzoru mentalno, energetycznego. A tam już nie ma swobodnego rozwoju i ewolucji,jest tylko bycie i życie w granicach cudzych wyborów.

    To nie jest plan Stwórcy w którym jest zarówno wolna wola jak i wolnostojeństwo.

    Może Pan Tadeusz coś nie tak zrozumiał, albo nie tak przekazał.
    Bo wzorce w granicach wymiarów ,to jedno, a możliwość ich przekraczania i wyboru, to drugie.

    Kiara.

  2. Kiara pisze:
   10 maja 2015 o 13:24
   „Natura godności życia wystarcza, taki Człowiek nie szuka już zewnętrznych doradców, ma kontakt ze swoim Duchem, ufa własnej intuicji.”
   Wielkie Dzięki za cały komentarz
   nic dodać, nic ująć!!!!!!!!!!!!

   Pozdrawiam ciepło i serdecznie.

 5. To jako żem Ziemianka , dorzucę cos od Siebie , do tych niezaistniałych wizji, I niech rozpuszczą sie W Ziemskich wibracjach, nie wyszkolonego rozumu, co wszystko oddaje , a naturalnego Umysłu , co Kocha siebie I swoja Planetę, na Której podnosi I wzrasta Jej ŻYWE ŻYCIE.

  Kochana duchowości, gdy dokonasz w Sobie odkrycia, boś wyszła ze swego zamkniecia, a może przestałaś blokowac swe Serce, wykrzykniesz z radością „EUREKA” Jestem fizyczna , Jestem fizyczna, każdy ruch był moim ruchem, każde słowo było moim słowem, ale sie podziało, to co wypowiadałem do mnie powracało, I planować zapomniałem, układać wzory zdarzeń dla mnie, I przystaniesz na chwile , zastanowisz sie chwilę I odkryjesz , żeś w Sobie bał sie Siebie, Ze chciałes niczym obłoczek na niebie być leciutki I delikatny, a Serce twe Ziemskie silne I mężne, I mocy potrzebuje , I ruchu potrzebuje, I dzieł stwórczych, które Jednogłośnie z Toba duchowości Kochana Świadomie „wyprodukuje”
  Jednogłośnie, w zgodzie I radośnie, podniesie kamień w ogrodzie, upiekszy ławeczkę na werandzie, I Cud ŻYWEGO Tworzenia, z jednym jednogłośnym planem odbywać sie będzie , dla Kogo zapytacie , dla Ciebie I Ciebie, Tu na Tej Ziemi, stęsknionej waszej dla Was I dla Niej Pracy, stęsknionej waszych rąk dotyku, Stęsknionej aby rodzić dla Was, To smaczne żywe pożywienie, z Ziemi wyrosłe I Słońcem wypełnione, Ruch Twój ruch, Dotyk Twój dotyk, odczuwanie każdej grudki Ziemi, Odczuwanie kazdego wyrosłego Kwiatu, Jego zapach, Ponownie wasz ruch Świadomy, wciagania tego zapachu do swoich czystych zmysłów w głowie, Promieniowanie wdzięcznościa Serca poprzez Wasze oczy, patrzace na te dorodne dla Was Plony, Czy to nie piekna Praca Twoja, Chcesz ja wykonać, czy maszynom oddasz, Wszystko, I sam niczym Cezar, osiadziesz na laurach I będziesz głowa daleko w chmurach, wciąz swoje myśli zmieniał, Plan , Plan swoich kreacji, nie marzeń, a stanowczy wiedzący I Tworzący Jednogłośnie Umysł, dla Siebie I Dla tej Planety, aby I Ona rozruszała w Sobie poprzez Ciebie swoje wszystkie naturalne Właściwości, aby rozprowadzać zaczęła poprzez korzenie , nowinę wielka, Że Człowiek Ziemianin odnalazł Siebie, I sadzi wszystko w Swoim ogrodzie juz własna ręką, Technologia , tak kochany ta która ułatwi Tobie Twa naturalna „pracę” na Ziemi, Twój powrót do swoich być może troche wyschnietych korzeni, może czas najwyższy zacząć to podlewanie Woda ŻYWĄ Własnych korzeni, które z Twych Przodków w Ziemi powstały I teraz w wibracjach Serca Jesteś cały ożywiany, Przypomnij Sobie co znaczy ZIEMIA, I Jakie Jest ŻYCIE na niej, Harmonia Twoja I tej Planety, Jest zapisana właśnie w Tobie.
  http://www.jestemsoba8.blogspot.com
  Ponownie moje zapytanie, czy znajdzie sie ktoś , kto odstąpi mi „kawałeczek” Ziemi, z katem do spania? Ale tak bezinteresownie, Ziemi której sam nie uprawia, a ja chętnie sie tym zajmę, I plonami zebranymi go obdarzę,

  1. @Elżbieta Mam tylko 2 balkony, na których mam kwiaty ,ale tak myślę o Tobie , że chciałabyś uprawiać , ten ukochany kawałeczek ziemi. Nie wiem jaka sytuacja jest teraz w Polsce ,ale ze trzy lata temu , jechałam do Jarosławia i widziałam ugory , zarośnięte trawą . Zapytałam więc „tubylców” , dlaczego tak jest a oni mi odpowiedzieli , że ludziom opłaca się , nie uprawiać ziemi , bo za te ugory / koszone raz na jakiś czas / dostają z Unii pieniądze .Może teraz coś się zmieniło w tej kwestii . Oczywiście ,życzę Ci z całego serca , abyś jednak znalazła kogoś , kto zrealizuje Twoje marzenia i plany w tym zakresie . Pozdrawiam Cię serdecznie .

   1. Gaja Ja mam tylko Jeden,
    Ale czuję sercem , że to za mało, I włacza się we mnie ta moc Stwórcy, który rozpoczynać kreować Ten Mój ogród w mojej wyobraźni, bo zrobiłam miejsce, I nawet zaczyna sie w mojej głowie miescić, wraz z wymiarami tej świętej geometrii.

   2. To cudownie Elżbieto , bo to dobry znak , poprzedzający ” manifestację” .

  2. Elżbieto! Abo jesteś tak bardzo rozwinięta, ze Ciebie nie rozumiem, albo piszesz bez sensu!!! 🙂

   1. Marek, sory, ale właśnie dlatego stoją te ugory, innym nie dadzą I sami nie uprawią, a wystarczył by dla kazdego mały ogródeczek, I pozostawienie pracy tej na wyjeździe, I Tutaj kochany, nie rozum a TY cały, czy to coś złego wziac łopate I skopac Ziemię , tak na poczatek dla Siebie, a Umysł ten Stwórczy prawdziwy zaraz odezwie sie w Tobie, I nie będzie juz głosić że ktoś pisze bez sensu, Bo sam rozpoznawszy Siebie zajmie sie Soba I swoim na Ziemi spojrzeniem, Co blask przywróci jego Prawdziwym oczom, I czy tak ciezko poczuć, że ta Prawdziwa Duchowość zawsze była na Ziemi, Służąc wszystkim tylko nie Sobie, Ziemianin aby wzrastać chce popracować, ruch ten Prawdziwy w wibracjach Ziemi, pokładu Umysłu w nim otworzy.
    Sory, jezeli kogoś uraziłam, Wiem że napewno nie Ziemianina, Tego rodowitego z krwi I kości acha I Jeszcze Dusza, która już nigdzie tak jak głoszono nie wychodzi,

   2. No nie wychodzi Duch z ziemi ma dostatek, wszędzie 🙂

    Więc tak jak piszesz leży, co ma dać czy odbierać cyrografów nie uznając? Nie maszyną a własną dłonią uświęcając plon na pożytek i wzrost a nie zbierając z chciwości i nie grodząc i nie trując wszelkiego Życia przyjaciela by złych tępił za chciwość. Powiem Wam, sierpem Żnijcie nie kosą by każdy kłos dotknąć i ukochać Żywy Chleb to i Pokarm a nie jak Śmierć z kosą byle nie dotknąć i karku nie zgiąć butnego jedynie dla mamona wreszcie nienawiścią nasączać ziarno jak dziś za karę i karą złością i trucizną dla wszelkiego Życia nasączane. Złe dłonie złe plony przynoszą na plon dla Mamona w Cyrografach waszych nie ma wytchnienia jak w Was nie ma życia.

   3. Wyście Psy wszystkie za chciwość zaprzedane jutra nie dożyjecie. Nie ma dla Was życia ni nagrody, zagłada karą w kości od mięsa odchodzącej wszelkim utrapieniem po kres Wasz. Wy jacy nigdy tu nie wrócicie więcej bo Was nie będzie ni nigdzie.

    Taka prawda.

   4. Aż słuch po Was zaginie.

    To słowa Stwórcy, nie że przypodobać się komu albo narazić, ja od siebie ani joty czy słowa, ja nic do nikogo. Mnie jedynie smutno że tak MUSI być. Choćbym i ja pierwsza ducha wyzionęła, tym bardziej i w otchłań skoczę za Żyjącymi jakim i włos z głowy nie spadnie a choćby i nawet pomarli to Żyć będą jak Życie Śmierci nie zazna. Co do włosa, w każdą stronę. Jakem Ja, to jest RAJ dla Dziedziców i siewców Życia. Gdzie Żyć na Ziemi będzie najwyższym wyróżnieniem.

   5. Tu musiała bym opisać wspaniałe dzieje, ale to nikt nie uwierzy jak wiele tego dobrego później przyjdzie i przywita, jak wiele wzruszeń nas czeka i wiele światów jeszcze i planet. Bo i nie tylko Ziemia i Niebo przeminą, ale nie dla Was jak i te słowa nie przeminą i brzmieć będą w nieznane a raczej dziś nie przeczuwane czego i Wy dokonywać będziecie i jak wielką cierpliwością i doświadczeniem wykazywać się z łzą miłości w oku będziecie, jak dziś My = Wy czyli Ja dla wielu 🙂

   6. Spróbuje od siebie 🙂 Czyli Aga zwana seją. Ja do ni (ciach). I znów ja. Znaczy że te słowa są do nikogo i do każdego, każdy sam w sercu rozsądzi czy się ucieszy czy zapłonie chęcią odwetu. No nie potrafię od siebie napisać, bo ja sama nie potrafię tego odróżnić kto ja a kto ja. Nie potrafię skoro już buzię otworzyłam na prawdę. A nie grając gierki tych czasów nieświadomości.

    Chwila, wystrzeliłam, ale jakoś się do jutra znów dopasuje, zresztą ostatnio i tak za bardzo wybiegałam że znów Was zgubiłam z oczu, a raczej Wasze Oczy słabe jeszcze. Postaram się obejrzę jakiś horror albo z piętnaście, pójdę na szoping i do fryca, wypije jakąś flaszkę i jakoś się dogadam wspólnym językiem…Jejku jak się nie uda to macie Armagedon i supernową, świt drugiego słońca na Ziemi, jak wybuch wszystkich arsenałów jądrowych jednocześnie. Jakoś dam radę.

   7. SeJa Dalej promocja „zastraszających bajeczek” , dla ludzi – żyjących w „owczych” stadach , zbiorowej świadomości .

   8. @SeJa Bidulko ty nieszczęsna , wciąż musisz obniżać wibracje , aby zejść na ten niski poziom , żeby skontaktować się z nami i obdarzyć swoją „niebotyczną” wiedzą , maluczkich 🙂

   9. Oj Aga, Aga… idź na ten szoping :-D. Nawet jak będziemy mieć armagedon to cóż z tego.. Ja Jestem Życie, Ja Jestem Śmierć-Kosa.. Duch jest też Śmiercią, kto Śmierci się boi, ten nie Żyje.
    Tak ogólnie, może nie na temat, nie wiem jak Inni, ale ja mam dość pouczeń.. rób tak, myśl tak, czyń tak… bo jak nie to armagedon… z kiciorem 😀

   10. No to dobrze. 🙂 Duch nie jest śmiercią bo nie był by życiem już 🙂 Więc kto żyje śmiercią ten nie żyje wcale i to racja.
    ***
    Jak kto nie jest wolny, ten i na wolności grypsuje bo na co wolnym Kicior? 🙂 Powiem Ci tak między nami, że nie przepadam za UraBura slangiem, pewnych ukorzenionych w skokowie grup społecznych jakim daleko do Ligi. Słowem Iza, cwaniaczki to nie weterani, żeby nie powiedzieć recydywa. Gdzieś usłyszałaś to określenie i wiem że, wiesz co to znaczy, ale jak to brzmi z ust w dodatku wolnej kobiety, jaka nie obraca się w dziwnych środowiskach? Takie coś to na jakichś melinach, dziuplach zbójeckich można usłyszeć, czy bywa używane. Proszę Cię nie mów do mnie w taki sposób. Bo jak każdy zwykle przechodzę na drugą stronę ulicy, czy idę do następnego przystanku jak słyszę ten slang wolnych inaczej i rzucających butelkami jak słowami na k w miejsce przecinków i co to nie Oni z nimi się nie zadziera i słyszeli pewne slangi bo hoho. Od takich jak najdalej bynajmniej ja, a do Ciebie mi nic. Oczywiście z racji wykonywanych prac inżynieryjnych za kratami widziałaś co nieco i co nieco mogło przylgnąć swego czasu, taka praca … a czasy dziwne … to więc nie zarzut. 🙂

   11. Tylko stwierdzenie, że mi to nie imponuje, a nawet wręcz przeciwnie jeśli nie po drugiej stronie muru. A napisałam dla czego bo już kilkakrotnie kończysz wpis do mnie z Kiciorem. Nie chcę więc żebyś myślała że ja to lubię czy mi to imponuje, bo niby czemu, nie chcę też pomyśleć że Ty tak szczególnie się skłaniasz w takie klimaty 😉 I tyle.

    Pozdro 🙂

   12. A wracając do meritum, przecież ani to moja planeta ani nie chodzi o mnie, jakieś moje widzi-misie 😉

   13. Nie wiem skąd Ty znasz określenie „z kiciorem”, ja ze studiów.. a studenci to wiesz.. wesoła ferajna była 😉 Poza tym obracam się w różnym towarzystwie i bezdomnym nie wzgardzę, do alkoholika jak leży wezwę pogotowie-jak każdy człowiek chyba.. tak myślę..mam kontakt z więźniami i kim tam chcesz, nie czuję się lepsza czy gorsza od nich… a Ty? Mój szef kiedyś mi powiedział, ze jest krucha granica między mną a nimi-wystarczy podjąć złą decyzję w nieodpowiedniej chwili.. ot afekt to się nazywa na przykład. Patrzę się na ludzi (nawet na ciebie) przez/na wskroś poprzez pozory. Wiem, ze w środku jest Duch/Świadomość Boska tak czy siak, czasem uwięziony w podświadomości, jak w piekle… nieprawdaż? Ale z piekła to już tylko krok do Nieba, o ile się sobie na to pozwoli…
    A tak na koniec a do kogóż to Jezus chadzał? Czyż nie do grzeszników (czytaj błądzących po omacku?) Komuż potrzebny Bóg jak nie człowiekowi na dnie dna? Któż Go bardziej potrzebuje? Świętoszek? phi 😉
    I bez urazy 😀

   14. I stąd znam Iza 🙂 nie jedno, nie jedne losy.
    Świętoszka też nigdy z siebie nie robiłam 🙂

    Napisałam zbyt wiele więc skasowałam. Lecz dopisze że Jezus tam by nie wieczerzał, a raczej popadł by w afekt, lub został zamordowany za samo to że się napatoczył. Niemniej ani On ani ja nie trwamy w piekle umysłu, choć widzimy rzeczy o jakich się nie śniło. I jesteśmy tu w zakamarkach skrywanych nawet przed sobą tajemnic. …………. nikt sobie nie wyobraża nikt też co widziałam na własne oczy. Ma to związek z tematem naszej rozmowy, nie z nami ale nie będę tego wykazywała jednak, nie opisze choćby nie nie …… bo to jest jak puszka Pandory.

    Zielona mila.

   15. Procesy zależności, konsekwencje zdarzeń, tradycje rodzinne i traumy. Miliardy.

   16. .. a ja lubię Pandorę i Jej puszkę.. zawsze dzięki niej można się czegoś o sobie dowiedzieć, czyli uczynić Świadomym Nieświadome, a o to chodzi w tej grze zwanej Ewolucją Świadomości..
    PS Nie cenzuruj siebie. Jak ja nie przeczytam to Ktoś Inny, potrzebujący w ten czy inny sposób. Buziak Kochana!

    https://www.youtube.com/watch?v=h_ICl20EJjY

   17. Być może. To prawda Iza 🙂 Jednak to była synteza zielonej mili, straszne to mało powiedziane, jak siódmy krąg piekieł wywleczony zupełnie bez związku 🙂 Im dalej w las, tym więcej drzew, na nic nie odpowiadało a rodziło setkę kolejnych nie prostych w odpowiedziach ani nie jednoznacznych pytań 😛

   18. Twoja piosenka przynajmniej nie mnoży pytań Iza 🙂 A uważam jest zarąbiście trafna 🙂

 6. Na stronie Inne Medium jest artykuł pt. ” Naukowiec NASA zasugerował , że żyjemy w sztucznej rzeczywistości , stworzonej przez zaawansowaną Cywilizację „

  1. Też mi odkrycie phiii.Nie jaki Qucyp brzydzący się wszelakimi stopniami naukowymi a gloryfikujący zaawansowaną Duchowość pisał że jedzenie to iluzja pochodna od sztucznej rzeczywistości.Po przez odpowiednie treningi ludzkiego mózgu,można dostarczyć określonych drgań danego pożywienia aby mózg wytworzył strukturę biochemiczną zapewniający ciału fizycznemu podstawowych funkcji komórkowych.Innymi słowy, jedzenie nie ma znaczenia dla wysoko wibracyjnych istot.Liczy się tylko Umysł/Psyche które nie jest sztuczne i nie może być produktem zaawansowanych Cywilizacji.Tak jak to się dzieje i jest z całym wszechświatem, oczywiście tylko hologramem Świata Duchowego, odbiciem rzeczywistości.

   1. Umysł jest drugorzędny w stosunku do Świadomości, która wydzieliła z siebie Umysł- materię i Ciało z układem pokarmowym.. Żyjesz na Ziemi… Halo Huston mamy problem 😉 (fruwanie po nie-bytach?)
    ale róbta co chceta.. w sumie.

   2. @Qcyp No właśnie – „jedzenie nie ma znaczenia dla wysokowibracyjnych i stot” i w tym cały problem 🙂 🙂 🙂

   3. We włosach samobójców stwierdzono znaczący brak , niektórych mikro i makroelementów .

   4. @Qcyp Mimo ,że brzydzisz się stopniami naukowymi , które same się nie pojawiają , tylko trzeba tak , jak np. w przypadku chirurgii długich lat nauki oraz praktyki , aby się pojawiły – to radzę ci z całego serca , abyś jednak / zanim zaczniesz uzdrawiać / zastanowił się nad tym , czy masz ku temu „duchowe predyspozycje” . Kiedy uznasz , że są one takie jak np u Jana od Boga , to chyba nic nie stoi na przeszkodzie , abyś tego spróbował .

   5. Iza45 Skoro wszystko jest Bogiem , to czy można nazywać coś drugorzędnym ? Pewnie tak , ale uwzględniając kontinuum czasu na poszczególnych płaszczyznach „rzeczywistości”. Jednak to wszystko dzieje się w „constans” . /to tak dla uściślenia /

 7. Wolna Wola, Wybór, Gdy Siebie poczujesz , I z Ziemia naturalną Jedność, czy wolna wole mieć będziesz, wybór, czy Świadomośc tego Kim Jesteś, I w harmoni Tworzysz, harmonie na Tej Planecie, zgodnie ze swoimi naturalnymi zdolnościami, których nie wybierasz I Wolna Wolą sie juz nie zasłaniasz, Pewność, I zaufanie w swoje naturalne umiejetności Stwórcy Przywracajace Piękno na Ziemi, Tak wiec powodzenia ŻYCZĘ Tym co Wolna Wole wybrali I Tym co wybór jeszcze jakikolwiek inny niż RADOSNE ŻYWE ŚWIADOME ŻYCIE na Ziemi Mieli.
  http://www.jestemsoba8.blogspot.com

  1. Jeżeli żyjemy w prawdziwej wolności , to każdy ma prawo wybierać co chce i jak chce !!!!!!!!!!! Pytam więc – jak bez wolnej woli można dotrzeć , do „radosnego świadomego życia” ? Przecież najpierw trzeba mieć wizję celu i wolną wolę , aby tam dotrzeć . Nie warto się stawiać ponad innych , jednak realizować się na swój indywidualny sposób .

   1. A czy do realizacji potrzebujesz wolnej woli?, wyboru, Jesteś I działasz,

  1. Symbolika , która czesto posługuja sie nieświadomi, I przypisuja Ja tylko człowiekowi, Głowa, SŁOŃCE, Rozświetlenie, napływ, a może spływ, Swiadomości, zgodnie z impulsem wysłanym przez Dusze źródło Ziemskie w Sercu człowieka, łono, Ziemia, cała Jej macierz, do której powraca Jej pramoc I siła , z Jej ŹRÓDŁA, Gdy poprzez Serce, jestes ze Źródłem Ziemi połaczony, w swym łonie odczuwać będziesz Te zmiany, podobnie w głowie. Harmonia tych zmian I łagodny ich przebieg, zależy od Ciebie, Czyś cały jest juz w Sobie rozpoznany, I przez Duszę swoja zharmonizowany. Wtedy rozpoczynasz przyjmować poprzez Serce, w harmonii juz napływajace wibracje Praźródła , którego Esencje posiadasz w Sobie, Wibracje z Ziemi, I Świadomość pozostawiona w Słońcu, zgodna z Wibracjami Praźródła, Harmonia, połaczenie Dwuch w Jedno swoje przejawienie, Już całe, Fizyczne, chodzace po Ziemi, ŻYWE ŻYCIE. Proces tak prosty, a tak pogmatwany i powiazany przez nieświadomość, w głowie, tam jej nigdy nie było, pozostał maleńki skrawek, obcych wibracji, obcych świadomości zapis, Który rozpuścić może tylko wibracja Twojej Duszy,
   I to jest ostatnie co miałam do przekazania
   http://www.jestemsoba8.blogspot.com

   1. @Elżbieta Znowu Ci się pewnie narażę pytając Cię o to – ale uściślij może w prosty sposób , co masz na myśli ,mówiąc , że „pozostał maleńki skrawek obcych wibracji , obcych świadomości „. Co to znaczy „obcych” ? Skąd pochodzą , jako obce i czym/Kim one są ?

 8. Iza45 pisze:Oj Aga, Aga… idź na ten szoping
  O nie! Ta zniewaga krwi wymaga!:)

  1. Co Ty się na żartach nie znasz?.. Aga się zna! Nie obraziła się na to.. i dobrze.
   PS Nienawidzę zakupów..czyli czego? Szopingu :-))))))

 9. No to czas najwyższy upomnieć się o swoją przestrzeń życiową a dzielić ją pokornie z tymi co wybrali inaczej.

Comments are closed.