Oblicza Duchowości – 8.8.2013

„Wszechświat pojednanie” – Tadeusz Owsianko

Spotkanie z Mistrzem Zen – cz II

21 thoughts on “Oblicza Duchowości – 8.8.2013

 1. Takie pytanie do Pana Tadeusza.Czy probowal Pan kiedykolwiek podrozy astralnych czy swiadomych snow w celu rozwijania swojej duchowosci ?Jesli nie, to co Pan w ogole sadzi na ten temat ,czy wedlug pana swiat astralny czy swiadomych snow jest realna rzeczywistoscia ,innym wymiarem,czy tylko projekcja mozgu?pozdrawiam

 2. Ja sama tak często mam Panie Tadeuszu iż mentalnie czasem nic nie rozumiem, oglądam te obrazki, czuję ta pozytywną energię od pana, potem mało co pamiętam jeśli chodzi o słowa itp, a mimo wszystko czekam z niecierpliwością na każdy odcinek 🙂 To tak jakbym gdzieś to rozumiała, pewnie na jakimś innym poziomie , może emocji, odczuwania, czegoś wyższego, sama nie wiem jak to nazwać.

 3. Wow!
  Serca gorące, to i szampan ciepły….
  Panie Tadeuszu, chyba się Pan nie zakochał w Pani Justynie….? 🙂

  Pozdrawiam….

 4. Do Tadeusza Owsanko to ja nic w tej sprawie nie mam,bo lata ma swoje i napewno nie raz nie dwa witał nowy rok szampanem o nazwie Sowietskoje Igristoje produkowanym w Polsce przez polską firmę z jabłek.Do NTV to jednak coś mam,bo po raz drugi obserwuję degustację jakiegoś podłego wina musującego-zwykłego kwacha nabitego siarą,którego Telewizja honoruje marką SZAMPAN.Wielokrotnie zastanawiałem sie czy przelać Wam na konto jakąś kasę na wsparcie -teraz już wiem czego Wam potrzeba-potrzeba Wam butelki oryginalnego szampana,żebyście już tej siary na antenie nie robili.Przed przyjazdem do Wrocławia poproszę o adres-gdzie doręczyć.

 5. ale ten Owsianko pitoli zawsze jakas okazja i podniosłe wydarzenie buaha smiechu warte niezły z niego szarlatan>Tez takie rzeczy bzdurne i wyimaginowane potrafie opowiadać

 6. @ Sylwek 01
  A, skąd masz taką pewność, że ten szampan, to był – Sowietskoje Igristoje ?…!
  Zresztą, jaki by nie był, to mogę zapytać, a co Cie to obchodzi ….?
  Poza tym jak chcesz wesprzeć NTV i masz taką wewnętrzną potrzebę, to wspierasz. A, nie zastanawiasz się, czy wspierać, czy nie ?..!
  Widocznie nie posiadasz takiej głębokiej potrzeby. Stąd Twoje dywagacje.
  Zastanów się nad tym….

  Przy okazji pozdrawiam gorąco Panią Justynę. To bardzo ciekawa i ciepła ”dusza”.
  Chętnie bym się osobiście z Panią Justyną spotkał, by razem zrobić wywiad dla NTV , (który organizacyjnie wziąłem już na siebie) z niezwykłym medium p. Rosą Branco początkiem października.
  Zadamy bardzo ważkie dla naszej cywilizacji pytania jak i sfilmujemy i pokażemy jak ludzie po sesjach wstają z wózków inwalidzkich, zostawiają protezy, kule itd…
  To bardzo niezwykły temat ….!

  Pozdrawiam

 7. Drogi Panie Tadeuszu,
  tak bardzo się cieszyłam z Nowego Wszechświata, a tu rano opryski nad moim domem
  i te same paskudnie kłamliwe twarze polityków no i taka ich pasja zabrania nam wszystkiego łącznie z tym kawałkiem ukochanej Polski.Czy jest dla nas jakieś miejsce,
  dla nas Polaków?

 8. Szczerze to nie dziwie sie,ze niektore osoby nie dostrzegaja sensu tego co mowi Pan Owsianko skoro koncentruja swoja uwage na sprawach calkowicie nieistotnych jak np,marka alkoholu jaká jest wznoszony toast z roznych okazji w Ntv.To mniej wiecej tak jak zarzucic komus ,ze przystepuje np. do bierzmowania w starym znoszonym stroju po starszym bracie .Nie szata zdobi czlowieka.Najwazniejsze sa szczere intencje. Gdy najwieksza uwage skupiamy na rzeczach najmniej istotnych,materialnych to mozemy nigdy nie poczuc tego co mamy w ciele fiz.najcenniejszego, czyli swietlistej istoty(duszy) ,prawdziwego siebie .Bardzo mi sie podoba ta naturalnosc w Ntv ,czasami jakies problemy techniczne czy np.marka wina :).Jest to bardzo naturalne, spontaniczne,szczere i przez to tak sympatyczne .Pozdrawiam cala redakcje i zycze dalszej konsekwencji w tym co robicie.

 9. Słuchałem tak sobie Pana (po raz pierwszy) i skojarzyło mi się to znane powiedzenie, że ktoś „gada o wszystkim i o niczym”. I nagle, po chwili, dotarło do mnie, że to powiedzenie w tym przypadku nabrało całkowitego sensu. Pan – opowiadając z jednej strony o epicentrach, a z drugiej o łączących się wszechświatach – wypełnił to powiedzonko w stu procentach. Kto by pomyślał, takie niepozorne, a jaki ciężar gatunkowy może nieść… 🙂

 10. sylwek01 i incognito to chyba calkiem przypadkiem trafili na te strone bo widze,ze tematy duchowe zupelnie im nie w glowie,a i o powiazaniach dusz w dlugim procesie inkarnacyjnym tez chyba nie maja zielonego pojecia.To jeszcze nie ta pora dla was panowie.

 11. Oj tam,oj tam-przypadkowo-no jasne,że jestem tu przypadkowo,bo bilbordów z NTV nigdy nie widziałem-jakoś sie tu wklikałem i sobie czytam i oglądam po pracy-ze świadomością ,że każde moje wejście przynosi korzyść finansową dla NTV.Powiązania dusz …hm,proszę wybaczyć ale przestałem być bezrobotnym w Polsce i nie zamierzam wnikać czy moja dusza jest powiązana z duszą Donalda Tuska i kierownika PUP.Droga Pana Owsianko jest mi obca i nie zamierzam nią podążać ,to nie jest wielkoformatowe ale byłbym wdzięczny za wykład z dziedziny kabalistyki rosyjskiej-tam jest czytelniej i konkretniej-i jak zwykle nie dla każdego czytelniej.

 12. Panie Tadeuszu,a co się stało z tymi manipulatorami teraz w nowym wszechświecie którzy urządzili nam ten matrix pełen cierpienia,czy dali nam już wreszcie spokój i odeszli w siną dal?
  Prosił bym też rozwinąć się w temacie jak zmienił się wszechświat na innych gęstościach?Mówił pan ,że między nami a Ojcem nie ma już pośredników to jednak nasza egzystencja jest uzależniona od tych wyższych hierarchii duchowych.
  Dodam jeszcze ,że żaden z moich pięciu zmysłów nie odnotował pojawienia się nowego wszechświata,ludzie z którymi rozmawiam też nie wiedzą nic na ten temat,więc muszę uwierzyć panu na słowo że tak się stało, czekam jednak na efekty w postaci jakichś pozytywnych zmian…
  Pozdrawiam

 13. Panie Owsianko pozwolę sobie mieć odmienne zdanie …
  Słucham czasem pana ale nie często bo mi szkoda czasu, na pana i za każdym razem odbieram pana własnie tak jak mówią słuchacze: mówi pan dużo i o niczym, strasznie ogólnikowo, tak naprawdę dlatego mało kto pamięta o czym pan mówi , jak dotąd nie odczułem żadnego impulsu . Dla przykładu porusza się pan w atmosferze ezoterycznej tworzy pan wokół siebie otoczkę znawcy tematu, a ludzie (niektórzy) jak barany łykają te własnie puste polemiki….przykładem jest połączenie 8 sierpnia wszechświatów, (było więcej takich dziwnych sytuacji ale podaje jedną dla przykładu)to typowe manipulowanie maluśkimi umysłami i wmawianie im ze tylko tacy ludzie jak PAN, lub podobnym zauważa ten spektakl, a reszta ? no cóż albo wierzy na słowo, albo krytykują takie wystąpienia ,bo ja nie zauważyłem żadnego spektaklu z połączenia 8 sierpnia . I co bardzo mi się nie podoba, w moim nawet bardziej otwartym umyśle niż pański, to pański cytat :

  „ja wiem ze większość z tych co nas słuchają, sceptycznie do tego podchodzi, i to nie jest istotne,
  istotni są ci naprawdę, którzy nie tylko ze zrozumieniem , nie tylko z „wiarą”ale z takim „przekonaniem” , przystępują do komunii, jeśli chodzi o nowy wszechświat”

  I teraz będę opisywał jak moja bardziej Wyewoluowana, niż pańska dusza widzi te pitolenie .
  1)Dlaczego uważa pan ze większość rozsądnych ludzi którzy nie widzą połączenia wszechświatów i słuchają sceptycznie, są NIEISTOTNI ?..ci którzy zadają pytanie gdzie widać te połączenie ?..
  2)dlaczego ci co wierzą panu na słowo i na silę sami siebie starają się przekonać, ze to co pan mówi, jest oczywistą prawdą, tylko zarezerwowana dla ludzi którzy łykają wszytko na słowo, jest zarezerwowane to, że widzą wszechświat połączony ?(już nie będę się pastwił nad słowem komunia…)

  Podsumowanie takie, jak moja dusza to widzi …(Zapewniam ze bardziej Rozwinięta)
  Nieistotni są ci co widzą obłudę , a Adorowani są ci z małymi mózgami co łykają wszytko i wierzą takim ezoterycznym Obłąkańcom, na słowo ….nie poparł pan niczym połączenie wszechświatów, poza swoim ezoterycznym „słowem ….czyli jak w poprzednim poście widzą to tylko wybrańcy wierzący panu na „słowo, a ci z większymi mózgami niestety nic nie zobaczą …..(pech, ślepota, defekt DNA, porażenie mózgu, nie dostosowaliśmy się do energii,nie ta wibracja czy jeszcze jakieś inne popierdółki )
  Dla ludzi o małym stopniu „pojmowania życia” jest pan ikoną, ‚dla mnie niczym’ się pan nie rożni od tych wróżbitów, których czasem trafiam jak przełączam kanały po północy …nie przekonał mnie pan jak dotąd do ojca, do jego Łona (bez komentarza), wręcz przekonuje się za każdym razem jak pana słucham ,ze jest pan tzw. fałszywy prorok, obłudnik i wciskający kit, bajkopisarz i wróżbita z tv, chodź dla mnie wiara chrześcijańska upadła wraz z soborem nicejskim w 325r….to czasem jestem zmuszony porównywać do religii pewne zachowania jak prorok.

  Połączenie wszechświatów jest typowym manipulatorstwem ciemnej strony życia , jak 2012, ze niby energie, ze niby wkraczamy w nowa erę, ze niby pędzimy , nasze DNA się zmienia ,przyspieszamy ,a ja nadal wiedzę Gówno i coraz więcej Gówna …. czyli coraz ciężej żyć, grupa bildenberg w imieniu prawa dokonuje eutanazji na świecie (opryski, szczepionki ),tajnie budowane są obozy koncentracyjne w usa, są setki tysięcy budowanych i składowanych potajemnie trumien, Rostowski jedzie na spotkanie bildenbergów a w naszych mediach niema wzmianki, jest aspartam, jest wszędobylski rak w naszym życiu , są ufo co latają od wieków i są na to dowody ale jako nie chcą wylądować ,dlatego postrzegam ich jako zło , a pan będziesz mi tu dupczył o połączeniu wszechświatów …?
  Można by jeszcze pisać i pisać o naszych bolączkach ale jakoś nie widzę ,aby połączenie wszechświatów w tym nam pomogło …. dla mnie to temat zastępczy dla lemingów …AMEN
  (jak ja się brzydzę tego słowa )
  Już dam sobie spokój z interpretacją pańskich tych rysunków bo musiał bym zakląć…o toaście , połączenie się wszechświatów hehehe no jebnąć idzie …..

  ps. Panie Owsianko czym więcej wystąpień tym więcej pan otwierasz umysły ludziom ..

  pozdrawiam, i przepraszam czasem za język podwórkowy ale to ludzie sami tworzą co kulturalne a co nie ,czy kto Święty czy nie , czy coś wypada czy nie np. jeść ( dla przykładu w Indiach krowa święta a my się nią zajadamy ) lub świnia łudząco przypominająca człowieka tylko jak by poziomo ? pozdrawiam i życzę opamiętania….ludzie nie są głupi …..chodź głupców nie brakuje.

 14. Do@Elohim”to ludzie tworza…”napisales b.madrze…na koniec Swojego „wywodu”…to samo Tobie powiedzial p.Owsianko…widac dotarlo TO do Ciebie!!!Zawsze uwazalam.ze p.Tadeusz zmusza do myslenia i budzi … Zacznij TWORZYC ! nie niszcz i nie krytykuj.bo nie pora na TO….pozdrawiam

 15. Moja” MALUCZKA” DUSZA to zrozumiala….a Twoja „bardziej Wyewoluowana”@Elohim _ie nic nie pokapowala?

 16. Jak można wątpić w to co mówi pan Owsianko, przecież żeby ustalić datę połączenia się wszechświatów dokonał dość skomplikowanych obliczeń. Na podstawie informacji przez ile dni kura wysiaduje jajko precyzyjnie ustalił datę na 8 sierpnia. Myślę że kosmologię ma w małym palcu.
  ps. jeszcze do niedawna nie miałem pojęcia, że Ziemia jest epicentrum Wszechświata, podejrzewam, że nawet Einstein tego nie wiedział, a dzięki panu Owsianko teraz już wiem.
  🙂 pozdrawiam

Comments are closed.