Otwarte Forum Tematyczne – 9.01.2015

W studio NTV ponownie gościmy Galinę i Sergiusza Demidienko. Z naszymi gośćmi rozmawia Janusz Zagórski, a potem udajemy się na wycieczkę do łaźni. Oprowadzają nas oczywiście Galina i Sergiusz prezentując dobroczynne i zdrowotne właściwości korzystania z zabiegów w tego typu łaźniach.

55 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 9.01.2015

 1. W czasach starożytnych pojęcie „słowiańskość” nie funkcjonowało, nie licząc terminu „slave” = niewolnik. Rzeczywiście tak się składa, że starożytne szlaki rynków handlu niewolnikami w Europie są zanaczone rdzeniami „słowiańskimi”. Te starożytne szlaki, to przede wszystkim w Europie południowej ziemie leżące blisko imperium rzymskiego, które żyło z eksploatacji niewolników. Drugim szlakiem naznaczonym nazwami z rdzeniem „słowiańskość” są ziemie leżące pomiędzy krajem naszych przodków Lechitów zwanych Lachami, Sarmatami lub Wandalami, a dzikimi polami /tam gdzie teraz walczą na Ukrainie/ za którymi rozciągały się azjatyckie tereny władane przez ludy mongolsko-tureckie, które również żyły z eksploatacji niewolników. Ten wielki szlak handlowy poprzez dzikie pola funkcjonował do końca XVII wieku, ale niewolników można było na nim praktycznie bez kłopotu nabywać jeszcze nawet w wieku XIX. Ba, są dowody sugerujące niwielki handel niewolnikami na tym szlaku jeszcze w wieku XX. Tym niemniej nazywanie naszego ludu Lechitów /Lachów, Sarmatów, Wandalów/ niewolnikami jest jakimś zupełnym obłędem.

  Natomiast sam termin „słowianin” nic konkretnego nie znaczy, nie licząc znaczenia „niewolnik”. Nie jest to rasa, ani język, ani cywilizacja, ani cechy wyglądu fizycznego. Po prostu nic. W dawnych czasach ludzie żyjący na obszarach obecnej Europy środkowej i wschodniej w ogóle nie nazywali się słowianami. To jest pewne.

  Natomiast we współczesnych czasach słowo „słowianie” było używane i nadal jest używane w celach ideologicznych. Używał je Hitler ze swoimi socjalistycznymi towarzyszami w celu usprawiedliwienia eksterminacji sąsiadów wywodzących się ze wspólnych wszystkim ludziom przodków. Używają ten termin Rosjanie, aby psychologicznie a potem politycznie zniewolić swoich sasiadów przy pomocy ideologii panslawizmu. Tymczasem np. Rosjanie nawet współcześnie w ogóle nie są jakimś jednolitym ludem. Nie są zatem żadnymi słowianami, pochodzą od ponad trzystu ludów i gromad ludzkich i to tylko w pamiętanej opisanej historii. Niemcy zresztą wymyślali nie tylko mity o słowianach, bo ich mity o aryjczykach są równie „mądre”. Nie było nigdy żadnych aryjczyków, to absurd.

  Tymczasem wywodząc wsteczną analizę logarytmiczną można matematycznie i bez trudu dowieść, że nie więcej niż kilkanaście tysięcy lat temu wszyscy biali ludzie wówczas żyjący, albo są naszymi praojcami i pramatkami, albo są liniami wymarłymi.
  Analiza taka jest banalnie łatwa: każdy ma dwoje rodziców, czworo dziadków, ośmioro pradziadków, szesnaścioro pra-pradziadków, trzydzieścidwoje pra-pra-pradziadków, itd. Przykładowo liczymy jedno pokolenie na 25 lat. Z jednej pary ludzkiej niech się wywiedzie tylko dwójka potomstwa – w praktyce dawniej bywało znacznie więcej – czyli 2^4 w ciągu stulecia, to przez dwa tysiące lat jest 2^80. Jest to gigantyczna liczba, wynosi 1,20893E+24. Tymczasem dziesięć tysięcy lat daje 2^400 = 2.5822E+120. A to jest tylko jedna para ludzka. Licząc tą metodą wstecz mamy przez kilkanaście tysięcy lat doskonale wymieszanych wszytkich ludzi na całej planecie i to wielo-wielo-wielo krotnie! Zatem przez kilka do kilkunastu tysięcy lat licząc wstecz, wszyscy jesteśmy rodziną spokrewnioną na wszelkie sposoby. Przyjacielu cztający te słowa, gdy mijasz jakikolwiek ludzki grób na ziemi: to jest grób Twojego brata jeśli nie bezpośredniego przodka. Ten kto wprowadza zatem pomiędzy nas niepotrzebne fałszywe podziały, ten albo jest kompletnym otumanionym idiotą, albo chce nas – jak głosiciele panslawizmu – podzielić w celu własnych korzyści ze szkodą dla dobra wspólnego.
  W ogóle nie ma sensu doszukiwać się ras wśród ludzi. Prawdziwe podziały polegają tylko i wyłącznie na podziałach cywilizacyjnych. My Polacy /Lechici-Sarmaci-Wandalowie/ oraz Węgrzy /Hunowie/wywodzimy się z dominującej u nas obecnie z najlepszej na świecie monarchicznej cywilizacji łacińskiej, którą dla wspólnego dobra należałoby wreszcie potraktować naprawdę poważnie. Aktualnie jednak w Polsce wespół z Polakami z dziada pradziada mieszkają ludy mongolsko-tureckie /chazarskie/ przywleczone w olbrzymiej ilości po II wojnie światowej i stąd mamy w Polsce takie dziwne sytuacje, że połowa obecnej ludności polskojęzycznej nie rozumie pojęć cywilizacji łacińskiej, jak też zupełnie nie czuje subtelności i niuansów naszej cywilizacji. Po prostu mają od stuleci wgraną do podświadomości okrutną, nieludzką i bardzo nam obcą i wrogą mentalność talmudyczną i to jest źródłem ich trudności, co się przekłada na sytuację w Polsce. Normalnie zazwyczaj porzeba setek lat by dojrzeli do naszej cywlizacji. W Europie mamy kilka cywilizacji, w Niemczech dominuje cywilizacja bizantyńska, to samo w Rosji. Na Ukrainie silnie dominuje okrutna wersja cywilizacji turańskiej zwanej obozową. Inne ludy też pochodzą z niższych gorszych cywilizacji, w których albo w ogóle nie respektowano nawet teoretycznie Praw Naturalnych, albo co najwyżej tylko niektóre. I te inne ludy powinny mieć czas aby dojrzeć do naszej monarchicznej cywilizacji łacińskiej, co zazwyczaj trwa kilkaset lat. Z kolei pomysł wycofania się z naszej najlepszej na świecie monarchicznej cywilizacji łacińskiej i powrót do jakichś wspólnot pierwotnych uważam za kompletną niedorzeczność. Zaowocowało by to gigantycznym wprost zamordyzmem i jeszcze znacznie większym naruszaniem Praw Naturalnych /Prawa do Życia, Prawa do Własności i Prawa do Wolności/ ludzi niewinnych czego chyba nikt z nas nie pragnie ani dla siebie, ani dla dzieci, wnuków i kolejnych potomków w następnych pokoleniach. Niestety paradygmat demokratyczny nieuchronnie spycha nas w takie właśnie bagno, bagno etatystycznego korporacyjnego socjalizmu wspólnoty pierwotnej.

  PS Gorąco polecam prace Feliksa Konecznego o cywilizacjach, są w internecie. To abecadło dla zrozumienia tego, co się dzieje w Europie i na świecie.

  1. Gadasz głupoty bądź inaczej mówiąc trącisz antysłowiańską pronazistowską propagandą semicką.

   SŁOWIANIE jako nazwa pochodzi od WSPÓLNEJ WIARY,

   SŁOWIANIE jako WIERZĄCY byli określani wieloma innymi nazwami określającymi ich PRZYNALEŻNOŚĆ PLEMIENNĄ (RODOWĄ).

   Walka żydostwa ze Słowianami polega PRZEDE WSZYSTKIM na walce z RELIGIJNOŚCIĄ SŁOWIAN

   bo ona zwana zarówno Buddyzmem Mahajany jak i CHRZEŚCIJAŃSTWEM (ARIANIZMEM)

   jest kością w gardle tych satanistycznych zwyrodnialców czczących ludobójczy kult yahwe (nawiasem mówiąc nazwa yahwe to etykietka dla motłochu bo czczą zupełnie coś innego – wampirzego, czczą to samo dla czego Majowie tysiącami mordowali żywcem swoich krajan na ołtarzach „karmiąc ziemię krwią”).

   To z odsłowiańskich pism pozostawionych przez nich po wyzwoleniu świata od nazizmu żydów (+-1300 pne) w Babilonii i Fenicji

   wynaleziono ZMIENIAJĄC BOHATERÓW zarówno tore jak i koran „DOPIESZCZAJĄC” je tym co

   wariaci i psychopaci mogli wymyślić czyli żywą i nieprzemijającą NIENAWIŚCIĄ do Słowian jako egzekutorów woli Stwórcy.

   W ramach tej głoszonej od tysiącleci ŻYDOWSKIEJ NIENAWIŚCI DO SŁOWIAN cały antyczny świat

   raz po raz był brukany wojnami pod fałszymym pozorem „krzewienia chrześcijaństwa” choć tak naprawdę

   pustynnym nazistom od tory chodzi jedynie O JEGO WYRŻNIĘCIE i jako WIARY i jako WIERZĄCYCH.

   Dlatego też z taką skrupulatnością odcięto Słowian od ich korzeni i to zarówno na poziomie politycznym

   odcinając je „naukowymi sztuczkami” od ich Huńskich, Sarmacki, Scytyjskich czy Chazarskich korzeni (do około 850 roku do „zjedzenia Popiela przez myszy” czyli wywołanej „solidarności debili” (czyli wojny domowej wywołanej przez przechrzty na bizantyjsko żydowską wiarę szczute do niej przez rzeczone myszy czyli MNICHÓW) Chazaria była częścią słowiańskiego imperium i to na podstawie pamiątek po czczonym tam słowiańskim bogu Marduku (przerobionym w bibli na Jezusa) żydowstwo posiada te swoje „religijne symbole” jak heksagram czy menora które pierwotnie znaczyły co innego niż dzisiaj).

   jak i co ważniejsze ODCIĘTO ICH OD CHRZEŚCIJAŃSKIEJ RELIGIJNOŚCI wmawiając im nazizm

   i jego nienawiść do Stwórcy i Jego Dzieci jako „objawiona wiara”. I z powodu tej nienawiści wszelkie słowa

   odnoszące się do dawnych wierzeń jak SŁOWIAN zyskały celowo nadawane PRERIORATYWNE

   DOPOWIEDZENIA by poprzez ZOCHYDZANIE i WYŚMIEWANIE dawnych wierzeń wynarodowione

   barany i bałwany zawsze znosiły swoją krwawicę do świątyń wmuszonego im, kłamstwem i terrorem, nazizmu.

   Tak te wszystkie „slavs = niewolnik” to WOJNA IDEOLOGICZNA ZE SŁOWIANAMI by zawsze na kolanach byli na najniższym poziomie egzystencji w gejropie nadstawiając wszystkim wokoło tyłki do kopania ciesząc się jak cwele iż zostali dotkliwie skopani i boli z tego powodu. Bo do tego sprowadza się zmanipulowany kult „cierp i haruj z całych sił by (do zdechnięcia) zadowalać swojego pana właściciela” głoszony z ambon katorabinizmu. To „nadstawianie 2 policzka” NIE MA NIC WSPÓLNEGO z ideałami CNOTLIWEGO ŻYCIA głoszonymi w ramach dawnych wierzeń Słowian ale jest potrzebne by utrzymując ich w umysłowym zdebileniu (niewoli ideologicznej) obezwładniać ich „ręce od czynów” by nie „uczyniły rzeczy straszliwej zrzucając ze swojego karku wyzyskującą ich, okłamującą i szczującą do bratobójczych walk żydowską hydrę”. Czyli nie dokonały, znanych z dawnych uczynków, REAKCJI POGAŃSKIEJ wracając do prawdziwego a nie faryzeuszowskiego chrześcijaństwa bo ono by zakończyło eldorado zwane pollin czy banderopolonia zmuszając wszelkich nazistów do ucieczki z kraju.

  2. WJD – mądry wpis. Dobrze by było spojrzeć na narody, biorąc to właśnie pod uwagę. Wszelkie -izmy, tworzą podziały. Jeśli chcemy budować nową, dobrą przyszłość, to pora spojrzeć na drugiego, nie jak na wroga, ale brata – bez względu na nację, kolor skóry, przekonania. Choć to niełatwe i jednak w dużej mierze związane z okolicznościami. Szczególnie w kontekście ostatnich wydarzeń, które prawdopodobnie zaowocują „wybuchem” skrajnych postaw, wielu z nas, będzie musiało skonfrontować się z własną prawdą, co niekoniecznie będzie przyjemne, ale oczyszczające na pewno.
   Pozdrawiam

   1. Tak, to prawda, wszelkie -izmy, tworzą podziały. Ale w ostateczności nie jest ważne jak Ty spoglądasz na „bliźniego swego”, ważne jak on spogląda na Ciebie. A on przypadkiem może zupełnie nie podzielać waszej ideologii „jesteśmy jednością” tylko może widzieć w Tobie w skrajnym przypadku na przykład obiadek. A jeśli masz parę kilo więcej, to może i kolację jeszcze… I jak w takim przypadku widzisz „konfrontację z własną prawdą” ? 😛

   2. Hej Robert 🙂 Zgadzam się z Aliną ale i z Tobą jak najbardziej. Więc sobie tak myślę i wychodzi mi, że warto by było mieć choć te parę kilo więcej i załapać się na kilka posiłków czyli być Dobrym i smacznym i wyśmienitym co odłoży sięgnięcie po kogoś innego na ten czas.

    A jak kto był by chudzinką, to by jeszcze dwoje trzeba na jeden posiłek.

    Takie 3 w jednym 😉

    No ale z piątej strony, czego tu wymagać? Żeby Facet nie wypił kałamarzu a Kobieta nie odstrzeliła sobie stopy kałachem?
    Szkoda kałacha i kałamarza :DDD

    No ale z dziesiątej strony, ja tam wolę być kobietą do tańca i różańca, nie wkładać facetowi wianuszka i rajtuzek a jak trzeba to i repetować kałacha, bo jak ze to?
    Jak ktoś słusznie zauważył, szmata na wietrze bez honoru, cała ja 🙂 Czyli adekwatnie i nie zawsze z wiatrem.

    Tarczowniczka 😉 😀

    Nawiasem widzisz jak koncertowo się przekierowuje parę jaka nie chce iść w gwizdek przeciwko Ludzkości? Oficjalnie znaczy podkręca się atmosferę skoro sami toną, gdzie się nie da to nawet finansowani przez rządy terroryści coś wysadzą żeby odwrócić uwagę od faktycznego wroga jaki idzie na czele pochodów przeciw terroryzmowi czyli WALCZCIE DLA NAS, solidarnie,,,, a do tego wojsko ma powód wyjść na ulice miast co wymagało zmian w prawie lub wprowadzenie stanu wojennego. … Oby się wyrobić przed żniwami 😉

    Umowy też się wystawia już nie na rok, a do kiedy będą zamówienia, czyli nawet do jutra a potem umowa się skończyła i zero odprawy, wypowiedzenia, … Czyli, mniej niż rok…

    Tytanik.

   3. Zresztą wiadomo co hormony robią z Mózgiem istną papkę. A ich brak świadczy o jednym jako probierz, zwija się ktoś do piachu pomału. … Taki gatunek, no nie ma się co czarować. Jak każde zwierzątko. No ale nadzieja w tym że łatwo daje się tresować, przetrasowywać i nowe wzorce przyjmuje jako najlepsze do reprodukcji i wychowania kolejnego pokolenia jako sprawdzone. Jak wykorzystano to co zwą Przystosowaniem i rozwojem przeciwko Nim, tak można to obrócić by przyjęli inne wzorce. Co już bywało. A choćby zmiany ustrojowe, systemów wartości, konsumpcjonizm, niewolnictwo. Wszystko da się przetrasować / odwrócić dla tych jacy jeszcze mają zdolność myślenia i budowania nowych synaps-ów. Znaczy są w wieku rozpłodowym i ogłupieni hormonami wgrają upgrade jak leci i nie uwierzą że można było inaczej haaa. Wspaniałe maszynki. 🙂
    Dzisiejsza pozorna trudność, jest dowodem na trwałość nowego wieku świetności co zapewni nowe linie rodowe dla Galaktyki. 😉

    No to jedziem z Tą Owczarnią beeeee Meee 😉 😛

    Straszne nie? 🙂 Bo twarzą w twarz, nie jak do ułomnych. Zaraz bioroboty przed upgrade się na mnie rzucą, bo mówiono to samo tylko że żeby się nie zalali pianą z ust haaaa i nie zeszli na jaki wylew.

   4. Skoro powiedziano że połączy się owczarnie i obiecano wiedzę i nowe ziemie, nawet planety, mówiono przykładami. To:

    Potworzyli Religie, rytuały, naklepali dzid, napletli wianków i hajda na sąsiednie plemiona zdobyć więcej błyskotek dla samiczek. Gott ist mit uns 😀

    Wiecie co to jest patriotyzm? Dla członków stada Syndrom Sztokcholmski a dla samca Alfa instynkt Terytorialny dla obrony terenów łowieckich. A po co Wam lepsza fura? Po to by zwabić samiczkę, pokazać jej i innym samcom pozycje w stadzie i zdolność do zachowania gatunku (utrzymania) co przekłada się na lepsze przystosowanie, a tak na prawdę wgranie wzorców stadnych. Pokażcie mi jedną rzecz jaka z tego nie wynika i wokół tego się nie kręci a jest esencją naszego bytu i zapewnia przetrwanie. A co robią samiczki? Pchają pióra w tyłki by się przystroić. Taka z kwietnym wiankiem i szerokimi biodrami była by dobrą mamą, więc świat powinien nosić kwietne wianki hip hip hura. Kokieta zamiast być mądra, myli rozwój z wgranymi wzorcami i nazywa swojego partnera leniem, a partner zamiast być mądry i świadomy ulega terytorializmom myląc je z podsycanymi wzorcami dla innego Alfa. Odwieczne prawa. 😐 Planeta małp?

   5. O holewka ja adres pomyliłam, nie na tej planecie się urodziłam 😀 😀 😀 no nie złe kwiatki. Omskło się, trudno. 😉

   6. To pewnie dla tego że koordynaty czasoprzestrzenne się posypały przez Apofisa i ale na szczęście Kiara już naprawiła oś Ziemi. Uf więcej takich pomyłek nie będzie 😛

    Dzięki wszystkim pensjonariuszom Tworek i tp 🙂 Dobra robota.

   7. Sorry Kiara 🙂 mogłam wziąć na przykład kogokolwiek z Nauczycieli Oświeconych, więc to nic personalnego. I nie osobę a to co głosi. 🙂

    Notabene powiem Ci że jak widzę Kapłanki jakie pląsają w zwiewnych szmatkach wokół wazy z ogniem w Szkarłatnej Świątyni to mnie na mdłości zbiera, całkiem poważnie, jak w każdej, albo gorzkie żale w świątyniach śmierci jak na Jasnej Górze. Albo jak słyszę o Kundalini itp jak Taroty no scyzoryk mi się w garażu ten do przecinania pasów bezpieczeństwa otwiera.

    Na szczęście to nie funkcjonuje w moim świecie, no zaglądam tylko. 🙂

   8. Oj tam, oj tam Aga jesteś Jedną z Nas i tańczysz z nami ten chocholi taniec w Matriksie i nie ma co udawać, ze nie… taka gra-komedia dla innych dramat.. a wszystko zaczyna się w dzieciństwie jak to mówią-korzenie Człowieka tkwią w dzieciństwie .. z tym pierwszym razem kiedy ktoś Ciebie pochwali ZA TO CO ZROBIŁAŚ /a nie za to że jesteś jaka jesteś/ i zgani/ukarze ZA TO CO ZROBIŁAŚ. i dostajesz kontrast-dualizm i się zaczyna aż kończy sie na nieszczęśliwym facecie w ferrari, który tak w głębi ducha nie wie po cholerę mu to ferrari jak i tak czuje się jak siódme nieszczęście i na tej kobiecie w stadzie z dziećmi i mężem, na którego patrzeć się nie może i nie wie co zrobiła „źle” jak przecież miało być tak fajnie… Wyjście z tego jest tylko jedno-obudzić się, najczęściej przez ból i poczucie bezsensu życia i przyznaniu się do tego na głos i poproszenie o pomoc…Nie na zewnątrz, nikt z zewnątrz nas nie uratuje mimo, ze pomoc może z zewnątrz przyjść rzeczywiście…Ludzie noszą w swoich głowach takie piekło, ze szok i nie dziwię się, ze niektórym się ono materializuje, wszak umysł jest tworzywem materii….

   9. Jasne Iza jak najbardziej 🙂 W końcu też jestem jedną z Was i Człowiekiem 😛 Więc sporo starych wzorców w sobie znajduje.

    Net można powiedzieć jest rodzajem też wzajemnej autoterapii 😉 I temat jest nie jeden i tak obszerny że w pale się nie mieści a to co robię, nie oszukujmy się robię też dla siebie, bo też tu mieszkam 🙂 A że trzeba mocno potrząsnąć i sobą żeby w ogóle zostało zarejestrowane że jest coś na rzeczy, no cóż 🙂 Na szczęście nie tylko 😛 Bywają i marcheweczki na tej drodze ciernistej 😉

   10. Robert pisze: tylko może widzieć w Tobie w skrajnym przypadku na przykład obiadek. A jeśli masz parę kilo więcej, to może i kolację jeszcze… I jak w takim przypadku widzisz „konfrontację z własną prawdą” ?

    Mam tyle(kg) ile trzeba (-:
    Ale, no właśnie o tym pisałam – to właśnie, co piszesz będzie stanowiło konfrontację, naszej wewnętrznej prawdy z okolicznościami. I tu sęk. I to może być, jak napisałam oczyszczające, wręcz wyzwalające, bo odkrywające, na ile silne i prawdziwe są w nas te przekonania. A odkrywające, bo w konfrontacji z takimi sytuacjami, być może narodzą się też i pozytywne postawy, stanowiące rozwiązanie wewnętrznego konfliktu do jakiego może dojść.

   11. Dziękuje Wielcy Duchowie
    Za Wsparcie dla Matki,
    A Tutaj coś ode mnie
    Też Bożej Matki,
    Bom Rodziła Przecież,
    Boga Żywego I Prawdziwego,
    Który po Ziemi Chodzi,
    I radośnie gaworzy.

    Gdy spojrzysz Swoimi Oczami,
    Bo Jesteś Nimi,
    Budować rozpoczniesz,
    Żywe Życie na Ziemi,
    I już nie wirtualnie,
    A namacalnie,
    Tworzyć będziesz
    Te Cudne Żywe Ogrody,
    Pełne kwiecia I Ziół wszelakich
    Drzew I Krzewów
    Pełne naturalnego porzywienia
    Co w Promieniach Słońca
    Z Ziemi wyrosło,
    Dla Ciebie,
    I WDZIĘCZNOŚC POPŁYNIE
    Z Bożego Serca,
    Które jest Tez Tą Energią,
    A Ty jako Świadomość,
    Doglądasz I Cieszysz się Sobą.
    Kosztujesz, smakujesz,
    Wąchasz Dotykasz,
    Ach Jak pięknie I Żywo,
    We Wszystkim Wygladasz,
    Cuda na Ziemi Istnieją,
    I Żywe na Niej Żyją.
    Bo cała Planeta,
    Jest Żywym Życiem Tętniąca,
    Wibrująca, Chodząca, rosnaca,
    I Siebie Kochajaca.
    Żywa Energia,
    W Swiadomości Bożej,
    Swojej Ziemskiej,
    W Harmonii z Całym Wszechświatem,
    Powrót Bogini dokonany,
    Niech Żyje ŻYCIE,
    Na Tej Żywej Planecie,
    Matce.

 2. Sciaganie roznych religii do Europy ma swoj cel.. plan jest taki ze zachod Europy ma sie lac z muzulmanami i islamistami … a wschod i srodek europy czyli slowianie maja sie lac miedzy soba… te wszystkie propagandy to jest tylko powolne wzbudzanie nienawisci w spoleczenstwie do samych siebie na zachodzie wzbudzaja nienawisc do czarnych a u nas do slowian. juz czytalem o tym pare lat temu i to sie sprawdza. Zydowski plan. a dlaczego tak a nie inaczej?? dlaczego slowianie maja sie lac miedzy soba?? bo oni sb zdaja sprawe z Tego ze slowianie sa waleczni i jak bysmys sie wszyscy zjednoczyli nikt by nam nie podskoczyl.. i pewnie wojna dlugo by nie trwala… a wojna ma wlasnie trwac jak najdluzej sily maja byc wyrownane a ofiar jak najwiecej!!!!!!!!! (głowny cel jak najbardziej ograniczyc ilosc chrzescijan w Europie bo chrzescijanie to najgorsi wrogowie syjonistow, a syjonisci przebiegli wykorzystuja to ze czlowiek to postac naiwna… i wszystko robia czyimis rekoma) ( a dlaczego Syjonisci nienawidza chrzescijan?? bo Oni uwazaja ze jezus zeslal na nich same plagi i nieszczescia… trzeba sie zaglebic w historii…. dla nich ich zbawiciel ma sie dopiero narodzic… ) Syjonistyczny plan ktory trwa juz ponad 100lat nie idzie opisac w paru zdaniach…. trzeba tylko pamietac o jednym nie dajmy sobie wpoic nienawisci!!! kontrolujmy stan swojej swiadomosci!!!”

  (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zamach-charlie-hebdo-szalenstwo-ekstremistow-czy-efekt-zderzenia-cywilizacji#comment-236730)

  1. ponoć prowadzący śledztwo strzelił sobie w tył głowy ? ale już takie przypadki były !!? ktoś przy spożywaniu obiadu umiejetnie wbił sobie nóż w plecy ,dziwny ten świat ?

   1. W necie krąży info iż Francuzi się nie dali nabrać na „weekendowego mordercę z polin” i uważają iz tamten policjant został zamordowany a nie że popełnił samobójstwo.

 3. Robin Hood -Hakerzy sie kreuja na swiecie . Zawsze wiedzialam , ze cos takiego powstanie jak nie to moja energie skieruje do hakerow i od dawna wiedzialam , ze bedzie od nich wiecej dobra niz zla . Zwedzenie forsy bogaczom przez hakowanie sie i wkladanie i dawanie pieniedzy biednym .
  Dlatego tez w jakis medialnych przekazach slyszalam jak krytykowali Robin Hood , ze on byl wlasciwie nie taki jak go opisali w serialu . Czyli wogole nie dawal pieniedzy biednym , ktore zabieral bogaczom . Teraz juz wiem dlaczego ta nagonka na Robin Hooda .

  1. Robin Hood – Słowianin. Proszę przeczytać HOOD – na odrót. Nick znaczy tyle co Duch (mądrego) lasu – DOOH in-BOR

   1. Genialnialnie wyszla analiza slownictwa . No i musimy sie skupic na lasach Toszka , zeby nam nie zaglabneli ich w sekrecie . Sila indywidualnego czlowieka to zrobi jak bedzie miala fokus na tym .Jak sie traci neutralny fokus na czyms astral wykorzystuje sytuacje . Wiem , ze GMO przyszlo z naszej ignorancji i zadufania w sobie i w swojej plytkiej egzystencji materializmu a nawet durnego naiwniackiego spirytualizmu , ze wszystko sie naprawi bo BOg nie pozwoli na krzywdy ziemskie a one caly czas w wielkim rozkwicie . jaki Bog stworzony przez astralna matrix . Ha ha ha . . Czuje sie za to winna , ze GMO czmychnelo mi przed nosem poniewaz nie mialam fokus na to . Swiadomosc i tylko swiadomosc wszystkiego zadnej ignorancji szczegolnie w przypadku maltretowania ziemia i ludzi . .

 4. Idzie Nowe = jeszcze bardziej skłócić skłóconych , jeszcze bardziej podzielić podzielonych, dokładnie posegregować i wymordować „robactwo” co do jednego !!! Oto wyższy stopień wtajemniczenia , „transformacji ” i „ewolucji ” .

  1. „Pilot z Nami leci” Gajuchna.. nic się nie martw.. to My jesteśmy tym Pilotem i o Siebie dbamy.. Niektórzy tego jeszcze nie wiedzą, nie czują i cierpią. Życie jest Indywidualne w Indywidualnym Ciele i nie zbawisz nikogo Gajuchna. Po prostu tak Jest. Możesz zainspirować ale tylko Tego, który Jest już na to gotów. I On/Ona sam/a Ciebie znajdzie ;-).. dlatego się nie przejmuj… za bardzo. Keep smiling!

  2. Iza44 A mądrzy „po mamusi” nie będą się rozmanżac , grzecznie pozostawiając Ziemię „INNYM ” : )

   1. Napewno nie zostawie swoich potomkow w raczkach takich jak ty masz Gaja . :):)No przeciez zostawiam ziemie czystej wibrujacej milosci tobie Gaja .

   2. Dzien dobry dla Was,
    Dobranoc dla Mnie,
    Śpij słodziutko,
    Moje Ty Kochanie.

    Czlowiek,
    Czym Jest Człowiek,
    Zapis, wspomnienie, wiedza,
    Zawarta w Głowie,
    Ludzki Umysł,
    Czym Jest Energia,
    Ludzkością,
    Która wykonywała, zasilała,
    Tworzyła z Siebie,
    Obrazy dla Pana, w Głowie,
    Z Którymi kiedyś wróciła
    Na Ziemię przez „Boga” ubrana
    z darem dla Pana
    Rozumu małego,
    Swoją wielkością się Chełpiącego
    Wiedzę wyuczoną nie swoją mającą
    Czym Jest Serce,w Ciele,
    Bogiem, Źródłem Bożych wibracji,
    I Prawdziwej Mądrości
    W Połaczeniu z Którymi
    Ludzkość Staje sie Bogiem I Stwórcą
    w Swoim Rytmie Indywidualnym
    Żywym Świadomym,
    I gdy się tak staje
    a może powraca, do swoich
    „Pierwotnych” wibracji
    zaczyna odkrywać,
    Piękność Swego Ciała,
    W którym tak długo mieszkała,
    I wciąż przez wzory w Człowieku,
    Boga na zewnątrz Szukała,
    Gdy miała Dosyć
    tej ciągłej gonitwy na zewnątrz,
    Zatrzymała się,
    I Serca bicie poczuła,
    Zaciekawiło ją bardzo,
    Co to za Cudna wibracja,
    W rytm której wibruje cała,
    I Choć się głowa gniewała,
    Zaczeła do Serca zwracać się cała,
    I z każdym człowieka rozpoznaniem,
    Przyjmowała z Serca wibracje,
    A w tych wibracjach Dar wielki,
    Mądrość zachowana przez wieki,
    Mądrość oparta na Miłości,
    Która kocha nie walczy,
    Która łączy nie dzieli,
    Która uzupełnia
    aby w Drugim Sercu wibracje wspierać,
    Która szanuje inność
    Drugiej Świadomej Energii,
    I tak Buduje się przestrzeń,
    z Tych Cudnych Żywych wibracji,
    Cała Stara Świadomość ZIEMI,
    JUŻ NIE WALCZY,
    A raduje się I w Miłości Tańczy
    Bo Miłość wibracja Żywego Życia
    W Jedność łączy
    To Samodzielne Boże Serce,
    Które sie ŻYCIEM Mieni
    Od ŚRODKA SWOJEGO
    wpierw Siebie objęło,
    a teraz Przestrzeń Ziemi,
    Powiększa w wibracjach Swoich,
    buduje Nową Bożą Matrycę,
    z Żywej wolnej Energii,
    W Harmonii I zgodzie,
    z Żywym Wszechświatem,
    Samodzielna I Indywidualna,
    Kropla Wszechświata,
    CAŁA ZIEMIA.
    ŻYWA I PRAWDZIWA.
    MATKA.

  3. Gaja to takie moje uzupełnienie.

   I można by to nazwać,
   Ojciec Wszechświat cały,
   Czeka aż Syn Jego doskonały,
   Serce w Matce swoimi promieniami rozpali,
   I Leje sie Promień za Promieniem,
   To co w Harmoni,
   do wyższej Harmoni podnosi,
   To co wciąż walczy I winnych Szuka,
   jeszcze bardziej Sobą zasila,
   A więc wybrałam Ja kiedys,
   Harmonię w Sobie,
   I Czuję I widze,
   Jak wibracje we mnie sie podnosza,
   Jak w Swym Ciele wzrastam,
   I Siebie sie stałam Świadoma,
   Nie pociagniesz za Sobą
   Drugiego uśpionego Boga,
   Nie litość I wsparcie,
   Bo to cię Rozdziela,
   Na tych , których ciągniesz za Sobą,
   Bo wciąż uważasz się za Zbawiciela,
   Jak Oni potem Żyć będa,
   Gdy za Nich lęki odrabiasz,
   I wciąrz Na Siebie wkładasz,
   Rozbierając ich z Pierwszych płąszczy,
   Zewnętrznych
   a wewnatrz Wszystko Stare zostaje,
   A może to twoja potrzeba,
   ty wciąż potrzebujacych szukająca?
   A teraz do tych rozbieranych,
   przez rozbierających
   Choć zewnetrznie sie mieni
   barwami Tych ,
   którzy na siebie wzieli,
   Twoje Płaszcze,
   A więc nie Swoim a ich Jesteś Światłem,
   I wciąż odpowiadasz,
   Na Ich potrzebę,
   Ciebie , przez nich zbawienia,
   I Ich potrzeb ciągłego wspieranie,
   Czy tacy ludzie,
   Swą wielkość dostrzegli,
   Jeżeli tak to wspierać I ciągnąć za Sobą,
   Tych co kuleja
   poprzez wyreczanie ich ze swoich lekcji nie będą,
   Chyba że Sami Swojej małości się boją,
   Przyznać się do Siebie,
   że kiedyś tez nie dawali rady,
   że kiedyś też się bali,
   I głaboko Siebie zakopali,
   Archeologia , Własna się kłania,
   Wykopaliska,
   Ale nie aby w historii sie grzebać,
   Tylko Siebie rozpoznać,
   I Wibracje Siebie w Sobie
   zharmonizować.
   Po prostu Siebie pokochać,,

   1. Dzięki za te PRAWDY Elżbieto 🙂 Pozdrawiam Cię i dziękuję za wszystko co od Ciebie każdego dnia – w Twoich pięknych i pełnych światła przesłaniach , otrzymuję . Dobranoc nasz Skarbie Słodkich snów Ci życzę i przytulam do serca .

  4. Gdy Ciało Twoje,
   Które było dla Ciebie Duchu,
   Matryca do Doświadczanie Twojego,
   Postrzegać zaczniesz jak Żywa Energie,
   Dusza Ponownie wejdzie Do Niego,
   Przepłynie przez Ciebie,
   I Do Serca wpłynie Swojego,
   Rozpali Iskrę,
   Żywego Życia,
   I do Ciała z Serca powróci,
   Rozświetlajac,
   Go w rytmie Serca
   Prawdziwego Bożego Oddechu,
   A Ty Kochany,
   Matrycą Bożaa Sie
   Dla Niej Staniesz
   Matrycą Duchowa
   Którą zapisze Swym Tchnieniem,
   Wibracją Czystą Pełną Miłości,
   I Swego Głosu brzmieniem
   Dla Siebie I Dla Ciebie,
   Aby zaistnieć To mogło teraz,
   Rozpoznaj To co Zostawiłes u NIEJ,
   Gdyś do Czystego Już Ciała,
   Z doświadczeniami swoimi wpływał,
   Wszystkie zebrała, Wszystkie przyjęła,
   I Twoja Matryca sie Stała,
   Czas Się pokochac Poczć Jej Miłośc,
   Której Czasteczkę w Sercu,
   Dla Ciebie pozostawiła,
   Każda rozpoznana emocja
   Jest twoją wibracją,
   Rozpuścić ja możesz,
   poprzez rozpoznanie zdarzenia,
   Którego dotyczy Ta wibracja,
   I Tylko TY możesz zwrócić sie do Serca,
   Aby przyjęło JĄ do Siebie Ponownie,
   Tylko TY Dumny Duchu,
   Możesz przed Sercem pochylić głowę,
   I z Prawdziwą Godnością mężczyzny,
   Poprosić o Swojej Dusz przyjecie,
   I taki process sie teraz odbywa,
   W Każdej na Ziemi Istocie,
   Duch pokornieje ,
   Przepuszcza Dusze przez Siebie,
   I podwujne ma To znaczenie,
   Bo Serce otwiera sie Przepływa przez Ciało,
   Przyjmujac Cząstkę Swoja,
   Ponownie ją Wprowadza przez Ciebie,
   Czyste Jest Ciało,
   ŻYWE jest Ciało,
   Już dawno na połaczenie gotowe,
   A Dusza czeka ,,
   BO ZAUFAŁA,
   Duchowi zostawiąjącemu
   u niej Bagaże
   Zebrałeś już Wszystkie
   ze Swej Przestrzeni
   Z Którymi byłes powiazany
   Uwolniłes I Przepuściłes,
   Przez Siebie Duszę Kochany?
   czy nadal sie boisz
   I głośno krzyczysz
   z nierozpoznanego poczucia winny,
   Jam Jest niewinny, to oni zrobili,
   Czy może wreszcie przestaniesz walczyć,
   I Powiesz Kocham Ciebie,
   I dla Ciebie prosze,
   Kocham JĄ I dla NIEJ Proszę,
   Bo Czystość Jej w Sobie Noszę,
   Zaufanie do MNIE,

 5. Iza dbajcie o siebie wlasnie pisalam w niektorych wpisach , ze mnie narcyzm rozwoju spirytualnego u niektorych kreci w nosie na psikanie .
  Nie wmawiaj ludziom , ze cierpia ,bo gadasz pust w siane .Powiedz odwrotnie , ze masz pietra przed prawdziwoscia rzeczywistosci i dlatego na przyklad mi wmawiasz , ze ja cierpie a ja nie cierpie wogole i mam sie swietnie i nie musze sie o siebie martwic poniewaz energia sie fikstne i jeszcze innym pomoge jak zebrza o healing bo sie zle czuja i maja zle sny i rozwalone kregoslupy i glosy w glowie . Mam jedno dziecko , ktore nie zamierza miec dzieci bo jest genetycznie madre po mamusi swojej . :)I dobrze widzi , ze cos jest nie tak szamajac organiczne jedzenie kupowane w podwojnej cenie .:)

  1. Dopiero teraz to przeczytałam sorry…wiesz jak kocham swoje „pietry”, bo są moje /Pozdrawiam wszystkich Piotrów-piękne imię, mój ukochany wuj takie nosi/. Nie mogę jednak odczuwać pietra w stosunku do Twojej rzeczywistości. Bo Ty ją postrzegasz indywidualnie. Jeśli ja się czegoś boję to po prostu wchodzę w ten strach z ufnością i się siebie pytam-czego się boisz i pozwalam energii płynąć. Tyle. W moim świecie od jakiegoś czasu nie ma nikogo komu mogłabym pomóc. Są ludzie, którzy mówią mi dziękuję, ale ja wiem w środku, ze to oni sami sobie pomogli, bo tak naprawdę nie ma nikogo komu pomagamy. To byłaby pycha i narcyzm tak sądzić a nie chciałabym Ciebie o to posądzać.

   1. Iza45 Niektórzy wolą zastraszać innymi i zwalać na nich winę , bo to przecież i wygodne i bezpieczne i można kreować się przy okazji na bohatera walczącego z tzw „dupkami „:) Myślę że to właśnie strach przed samym sobą i przed przyjrzeniem się samemu sobie – powoduje takie spojrzenie na rzeczywistość , którą sami przecież kreują 🙂

 6. Nie wiem dlaczego macie taki problem w przemieszczeniu papierkow bankowych z jednego konta na drugie . Tyle radosci beda mieli ci co zaplaca rent za mieszkanie bez obaw . A tamci z tymi wielkimi kontami to przeciez ludzkosci zlodzieje . Czyzbyscie tego nie widzialy tylko wlasny wasz narcyzm spirytualnego rozwoju sie dla was liczy . Oh crazy naprawde crazy world .

  1. Tak Wielu Was
   A Jakoby nikogo Nie było,
   I narcyzm sie Śmieje,
   Bo Sam Już Swoje Życie ŻYJE,
   Och I kocha sie Jawnie,
   Szanuje,
   Bo skrytość odeszła,
   A Jawność Jednościa się stała,
   I nie w innym
   a we mnie
   Ta Żywa Energia Kochana,
   A Na Dodatek
   Siebie Świadoma,
   I taka Wolna,
   W Sobie zakochana.
   Niech Żyje Ziemia Kochana/

  2. Dziewczyna 16 letnia przechwycona w metro wogole nie tak pozno , z bardzo kochajacej rodziny pogodna pelna milosci i balansu .Wczoraj ogladalam jej wideo . po angielsku wiec to i tak nie oswieci siedzacych z zalozonymi rekoma podnoszacymi wibracje milosci ludzmi :).
   Zostala zgwalcona w pokoju jakiegos domu a obok slyszala jak druga jest maltretowana przez gang pimps , ktorzy mieli je juz do uzycia na sex slave . Nagle uslyszala , ze tamata ni zyje byl jakis strzal . Wiec wedlug istot milosci z wibracjami na forum powinnismy wogole nie dzialac tylko siedziec i podnosic wibracje . Mimo , ze to wszystko bylo zaaranzowane i nagrane przez astralnych dupkow . Dzieczyna zrobila tak jak ja bym zrobila . Akcja . Albo bede zyla albo nie i im spieprzyla i zyje udalo jej sie ich pokonac poniewaz jej dzialanie przeciwko czemus i komus ( dupkom ) . Akcja sie liczy I prosze mnie nie zaczepiac i nie omamiac ludzi o snietym rybim wygladzie twarzy 🙂
   Ramthowsko ,Bsharowskie i Tollowskie nasiena rozwoju . 🙂

   1. Tlumacz sobie jak chesz to Elzbieta . Ale bez watpliwosci podjela jakas akcje i akcje . Albo smierc albo zycie . 🙂
    biale czarne , dobre , zle , Aniolki , diabelki , Cos w stylu jezuskow i cos w stylu mordercow , Duality na kazdym kroku czas otrzasnac sie z tego , pojac ze duality to jest wymysl matrix i to wogole nie ma nic wspolnego z ludzkoscia . Jeszcze przyjdzie czas i zaczne sobie i innym to udawadniac .
    Ludzie sa OK bez otoczki tronow i dominujacych kombinatorow .Sa perfect Ok i nie potrzebuja zadnych wielkich rozwojow i wzniesien .Kto o tym ciagle mowi wprowadza w blad dokladnie jak matrix . Potrzebuja tylko zrozumiec cala swiadomosc wrzechswiata . Ze wybor kim chca byc powinien wysc z nich a nie,ze jest przez wieki i reinkarnacje narzucany

   2. Co by Cię więcej nie drażnić,
    Gdy Kat I Ofiara,
    Znikną z „ludzkiej matrycy”
    Zostanie tylko
    Żywa Miłość,
    bez lęku I walki,
    bez zbędnych tłumaczeń,
    Siebie znajaca I Sobą będaca,
    I już ciągnięcia,
    za uszy nie potrzebująca

    Modlitwa inaczej:

    Promieniu Złoty,
    Promieniu Słoneczny,
    Stwórco Wielki, …
    Przyjdź , wpłyń w me Serce,
    I Powiększ We mnie Mój Święty Ogień,
    Przyjmuję Ciebie do Swego Serca,
    I Powiększam Wibracje Boga,
    PRzez Jego Świadomość Którą Jestem
    W Nim I dla Stwórcy z Nim Połaczenia.
    I tak otaczam Moją Matke,
    Tę Cudną we Mnie Macierz,
    A Ona wznosi we Mnie,
    Swoje Cudne Żywe Wibracje,
    I Dzieje sie Proces Za Procesem,
    I Juz nie wiem
    Komu mam Za To dziękować,
    A Więc Odczuwam Już Tylko Siebie,
    I Kocham Każdą Żywą Energię,

   3. I w Moim Świecie,
    Na Mojej ZIEMI,
    Jest tylko Miłość
    w Żywej wibracji,
    w różnych przejawach,
    w różnych kształtach,
    I tak całuje
    każdego Kwiatka,
    Którego czuję,
    którego dotykam,
    I na dodatek,
    jego barwe podziwiam,

 7. Moi drodzy przez lata próbowano manipulować ludźmi odwracać znaczenie pojęć symboli znaczeń i słów. Wyłączcie telewizory i włączcie myślenie! Zastanówcie się, kto i po co wami manipuluje? Nie dajcie sobą manipulować! Wracajcie do słowiańskich korzeni. To jest w was jak pamięć wody. Sami jesteście z wody w 70 %.
  Kłamstwo ma niestety krótkie nogi! Nie są wstanie wszystkiego zakłamać zakrzywić rzeczywistości, nagiąć do swoich potrzeb! Ale do rzeczy;
  Etymologia słów! Słowo Słowianie pochodzi od Slavic -Slavić – Slovo-Słowo- mówić, a nie niewolnik, co za bzdury!!! Niemcy Niemi- mało mówią i nie tylko oni… Kiedyś miałem okazje rozmawiać z jednym Anglikiem, który trochę zainteresował się naszym krajem historią językiem i sam zauważył istotną rzecz porównał podstawowe słowniki: Angielsko –Polskie i Polsko Angielskie – podstawowy zasób słów. I co zapytacie z tego? Słownik Polski zawiera dużo większy zasób słów określeń na tą samą rzecz niż np. słownik Angielski.
  Podobnie jest z symbolami z swastyką po słowiańsku Swarzycą. Starym symbol ludów Indoeuropejskich ( w tym Słowian) i nie tylko. ( Symbole swastyki znaleziono między innymi w starożytnych Synagogach pochodzą z przed naszej ery! To chyba nie byli Faszyści! Ci Żydzi, co chodzili do synagog!) Swastyka zawsze była symbolem szczęścia pomyślności mówimy o tej prawo skrętnej. Górale na głównych belkach nośnych domów wycinali ten symbol na szczęście( sam widziałem ten symbol na domu drewnianym Zbudowanym przez górali w Krakowie. Z powodu tego symbolu, kiedyś faszyści próbowali z górali zrobić odnogę narodu Niemieckiego!
  A wracając do Faszystów słowo Faszyzm pochodzi od Fasce – Faszyzm pochodzi od łac. fasces – pęk rózg, którym lud rzymski pozdrawiał konsulów w starożytnym Rzymie (symbolizowały siłę jedności politycznej. O jej godło republiki francuskiej? To rózgi liktorskie?!!!).
  Włoskie fascio to też związek, z tym słowem. Włoskie siły militarne i pozaparlamentarne zjednoczone potem przez Benito Mussoliniego w Związek Bojowników. Po „ marszu czarnych koszul” na Rzym Mussolini przejmuje władzę dyktatorską we Włoszech. Wzorują się na nim inne ruchy polityczne w krajach Europy –Portugalia, Niemcy, Hiszpania.
  Niemiecka wersja faszyzmu „ nazizm”. Nazista to członek Niemieckiej Partii Narodowosocjalistycznej.
  DYKTATOR (łac. Dictator) – w starożytnym Rzymie urzędnik nadzwyczajny o nieograniczonej władzy wojskowej i cywilnej, wyznaczony przez konsula.
  KONSUL (łac. consul – l.mn. consules) – w starożytnym Rzymie, urzędnik cywilny i wojskowy.

   1. W ogóle dla Słowianina o bardzo bogatej kulturze i języku, przez wielu i dziś uznanym za trudniejszy od Japońskiego i niezwykle poetyckiego, gdzie na Wszystko da się wyrazić nawet lepiej jak w Aramejskim czy Hebrajskim, taki Niemiec czy nawet Anglik ze swoim „Kali kochać kali uciąć” to faktycznie był gbur i niemota. 😉 No nie politycznie jest Dojcza nazywać Niemcem, ale Oni tego nie rozumieli 😀 😀 😀

    Swoją drogą jednym z głównych czynników jaki zadecydował o tym że Stwórca upodobał sobie Nomadów a nie jakieś Niemoty kląskające nie umniejszając Aborygenom bo to Zacny lud, był właśnie Język w jakim można było zawrzeć głębię. I wszystko wyrazić co się chciało. A Język giętko wymówił co głowa pomyślała. Nawet i na tysiąc sposobów. I między innymi tylu też Polaków po świecie potęgę stanowi. Bo i Słowianie sroce z pod ogona nie wypadli. Dla tego też mówi się że Polska jest Ważna i Będzie więcej jeszcze Polską mową na świat szło światła. No wiadomo już czemu takie nasze dziwne dzieje, i wielu marzyło o tym by Polską mowę Zatrzeć i wymazać z pamięci nawet. Już te co język niczym kołek w płocie mają, dobrze główkować muszą. 🙂 My za to wszystko sobie jak kawę na ławę wyłożyć potrafimy, może więc główkować tak nie musimy to i nie potrafimy, za to Serce jak Dzwon mamy. 😀

    I go to fish 😉

   2. Swoją drogą nie można kupić Windowsa po Polsku, nawet nie da się ściągnąć paczki językowej ze strony Producenta MS. Tak i wiele Słowiańskich, już ja wiem czemu z łaski jedynie jest możliwość dogrania po instalacji żeby krzyku nie było. Ale swoje wiedzą i Europę sobie podzielili dawno.

   3. Jak wszędzie 😀 A to stanowi największy światowy potencjał i Potęgę. Wszystko jest nasze, włącznie z Ich sznurówkami i opieką Ich dzieci, szkoleniem kadr … A to nie przelewki.

   4. A myślicie że czemu ja wolę polski kaleczyć, niż w innym pięknie bełkotać? To cały świat determinuje, 😉 Nie ma zmiłuj żeby gdzieś polaka nie było i żeby to jednego 😀 Tak oto uciskiem nam Potęgę światową zafundowali 😉 Pytanie więc brzmi, kto tu od kogo zależy? Z Polacy jak w Neonówce i Diabeł by się bał zadrzeć, a jak trzeba to i Atlantyda się znajdzie 😀

   5. Im wszystkim, na całym świecie to by się nawet jeden mop czy talerz nie został jak by się Polacy wyprowadzili. Było by jak w czyśćcu, cysto nawet z nazwy, nawet jedna łuska z amunicji by Im nie została. 😀
    Ale Gdzie my się mamy wyprowadzić? Do siebie? My wszędzie u siebie i już się wyprowadziliśmy z Ich pomocą do niby ich 😉

    I tak oto ostatni będą pierwszymi. A Ci pierwsi? Trza było na Polskę się nie porywać i nie dusić Polskiej Ziemi. My już wszystko rozmontowali, włącznie z kotłem piekielnym. Dali radę my Komunie i potędze ZSRR jak blokowi wschodniemu, damy radę i NATO i UE i USA bo nawet mopa już nie mają a brzytwy się chytają.

    Bo czym jak czym ale Demo-Kratos to jakoś nam nie pasuje i ten cały Kapitalizm śmierdzi jak i Komuna. Istny desant NOWEGO tyle że sami jeszcze o tym nie wiedzieliśmy jak pięknie się znajdziemy. A znajdziemy tylko łuski z oczu spadną. 🙂 Już ja wiem co knułam.

 8. Ziemia jest tak poryta pod skorupa , ze jakby ludzie to wiedzieli to by sie bardzo zdziwili . Europa poryta najbardziej we Wloszech , ktoregos dnia ludzie zaczna sie burzyc i nie wiadomo skad pokaze sie cala armia zolnierzy .Cala mafia wajskowo -watykanska okupuje ten rewir .

 9. WITAM SERDEcZNIE!!!! MAM NADZIEJĘ ,ŻE KTOŚ KOMPETENTNY MNIE USŁYSZY . ZWRACAM SIĘ DO MOJEGO ULUBIONEGO REDAKTORA PANA JANUSZA, MAM OGROMNY PROBLEM Z ODBIOREM PANA PROGRAMÓW /KTÓRE UWIELBIAŁAM/ DO MOMENTU , KIEDY SĄ NADAWANE W HD. MIESZKAM W LESIE I CZĘSTOTLIWOŚĆ NA KTÓREJ JAKO TAKO ODBIERAM TO TA NAJNIŻSZA KIEDYŚ MOGŁAM PRZEŁĄCZYĆ SIĘ BEZ PROBLEMU TERAZ JEST TYLKO W HD I NIESTETY NIE ODBIERAM JESTEM W ROZPACZY TYM BARDZIEJ, ŻE NA YOU TUBE NIC NOWEGO NIE MA. BŁAGAM JEŚLI TO MOŻLIWE WRÓĆCIE DO STAREJ METODY BO CHYBA NIE TYLKO JA MAM TEN PROBLEM. POZDRAWIAM SERDECZNIE PANA JANUSZA I WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  //
  Ktoś usłyszał…
  Wyjaśnialiśmy już wielokrotnie na antenie ntv dlaczego zamieszczamy materiały na Vimeo, a nie YT. Odtwarzacz Vimeo ma możliwość wyboru pomiędzy HD i SD. W okienku playera na pasku na dole po prawej stronie widać litery HD. Wystarczy w nie kliknąć aby przełączyć tryb z HD na SD. Przy odtwarzaniu w trybie SD ich kolor jest szary. Dla włączonego HD są niebieskie. To powinno pomóc w przypadku słabego łącza lub kompa.

  Voytek – [Admin]

Comments are closed.