Otwarte Forum Tematyczne – 9.07.2013

Program zrealizowany przez NTV Warszawa.
Rozmowa Sławomira Zalewskiego z aktorką i prezeską Stowarzyszenia Obrońców Zwierząt „ARKA” – Anną Chodakowską. Temat rozmowy jest kwestia uboju rytualnego i organizowanego protestu przeciwko niemu, który ma się odbyć 11 lipca 2013 r. o godzinie 15:00 pod Sejmem.

5 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 9.07.2013

 1. WSPANIALE, że Pani Anna zangażowała się
  w działanie przeciw dzikim obrzadkom legalizowanym w RP.

  Wśród ludzi kultury jest wiele wrażliwych osób.
  Gdyby jeszcze zrozumiały, że chemtrails, GMO, ustawa szczepionkowa,
  nasiennicza – nie są „teoriami spiskowymi” tylko twardą rzeczywistością
  – zmieniłaby się sytuacja w Polsce.
  Ruchy obywatelskie potrzebują wsparcia ludzi sztuki-kultury.

  Kukiz np. za obronę JOW’ów (umieszczonych w programie PO)
  jest nazywany przez platformersów „faszystą”….

 2. To, że napiszę, iż to temat bardzo ważny będzie truizmem. Jednak to istotne, że mówi się o tym coraz więcej i że wybudza się ludzi ze „snu”. Niedawno moja odporniejsza znajoma obejrzała filmik….Jak mówiła potem, nie miała pojęcia, że „to” robią w ten sposób…i była mocno zbulwersowana i przerażona tym faktem. I jest wiele fajnych ludzi, którzy nie wiedzą…Jestem pełna szacunku dla ludzi, którzy dźwigają ten temat, podnoszą larum..aby to, co niektórzy nazywają „normalnym i nie do przeskoczenia” ukazać jako chorobę, która toczy umysły i serca. Może trochę patetycznie zabrzmiało, ale wiadomo, że jak by tak poskrobać, to w niejednym „uśpionym” sercu zobaczylibyśmy światło..

 3. Nie wiem ile w tym prawdy ale byl to koment spod artykulu na wp.:
  „miałem okazję widzieć ten rytualny ubój w Lesznie, gdy dyrektorował tam (…)Tacy z jarmułkach biły tam bydło. Strach się bać. Krowa zamykana była w klatce. Wystawała tylko głowa. Wtedy krowę obracano 180 stopni do góry nogami i taki gość z pejsami długą maczetą podcinał gardło. Krew sikała na 5 m do góry. Potem jedna strona klatki otwierała się i wierzgająca jeszcze krowa powieszana była na haku za jedną nogę. Cały czas żyła. przez jakieś 10 minut wierzgając traciła krew, która spływała do specjalnego rynsztoku. Gdy ta nie dawała oznak życia następował drugi etap tortur. Wykwalifikowany rzeźnik odzierał krowę ze skóry. I tutaj szok. Przy pierwszym nacięciu niejedna krowa ponownie zaczynała wierzgać. Wtedy wytrawny rzeźnik mimo to potrafił w 2-3 min krowę pozbawić skóry. Kolejny etap to weryfikacja przez żyda czy krowa jest koszerna. Poznawał to po płucach, które napełniał powietrzem ze sprężarki. A dalej to już to produkcja jałowych wyrobów. Ot i cała prawda. A i jeszcze jedno – cały proces zapisywany był przez monitoring podłączony do sieci by móc oglądać to np. w Izraelu ZABRONIĆ”
  Mozna sie spodziewac ze nie mówią nam calej prawdy jak naprawde to wygląda.
  Mam nadzieje ze mimo ze znowu zakaz bedzie juz tych rytualow nie bedzie w Polsce,tak jak do tej pory kiedy tez byl zakaz.
  Chcieli zalegalizowac satanistyczne rytualy.Ciesze sie ze sie nie udalo.Choc watpie ze zaprzestana tego robic.

Comments are closed.