Otwarte Forum Tematyczne – 9.09.2015

Dorota Gudaniec, ma 6-letniego syna Maxa, który choruje na epilepsję lekooporną. Jedynym skutecznym środkiem okazała się medyczna marihuana. Po jej zażyciu stan zdrowia jej dziecka bardzo się poprawił. I tu się zaczyna problem i walka matki z całym biurokratycznym systemem opieki medycznej, dla którego najważniejsza rzeczą są procedury i dokumentacja papierkowa, a lekarz to urzędnik w zarękawkach łypiący złym okiem z nad sterty papierów, a marihuana to be. W rozmowie, która poprowadził Janusz Zagórski poznajemy historię choroby Maxa i próby jej leczenia oraz cały bezwład polskiej służby zdrowia z Centrum Zdrowia Dziecka na czele, w tle zaś przewija się postać dr Bachańskiego, który jako jeden z nielicznych lekarzy postanowił na przekór pomóc.


Prezentujemy II odcinek cyklu poświęcony refleksologii stóp z udziałem Wandy Budzanowskiej-Bratko (eksperta refleksologii terapeutycznej z 25-letnim stażem pracy na stopach). Wybrane osoby (spośród uczestników tegorocznych wczasów zorganizowanych przez NTV) poddało się serii trzech zabiegów refleksologii na stopach i dzielą się swoimi spostrzeżeniami oraz wrażeniami przed kamerą.


O nowym Jedwabnym Szlaku czyli o sytuacji ekonomicznej w Chinach rozmawiamy z Traderem21 z Niezależnego Portalu Finansowego – independenttrader.pl

92 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 9.09.2015

 1. „Jeżeli ktoś miał jeszcze jakieś złudzenia – tak wygląda pomoc jaka przychodzi dla „uchodźców”
  Bez kropki!

  https://www.youtube.com/embed/xn-UCR5p0y0

  Container with aid for „refugees” was full of weapons and ammunition

  Opublikowany 09.09.2015
  Container full of help for Muslim „refugees” arrived in Greece and guess what was in there? It was full of weapon. Why isn’t media reporting about this?”

  (https://adnovumteam.wordpress.com/2015/09/10/wojna-domowa-na-ukrainie-10-09-2015r-203-dni-od-nowego-rozejmu/comment-page-1/#comment-64442)

 2. Tak sobie myślę, że ja nie wiem co będzie z tymi uchodzcami, najlepiej było by im w Izraelu, ale Polska tez jest religijna i u nas też powinni się znaleść. W ogóle to bym chciał jakiś zmian, żeby nie było kasy, policji, straży miejskiej, ochroniarzy, po co nam to.? najbardziej na świecie chciałbym, żeby nie było na drogach petów, żeby każdy dostrzegł piękno tej ziemi, a ja chciałbym potem zbawic swiat idąc do piekla wyciagnac szatana do nieba i wszystkich ludzi. Niebo istnieje 🙂 Wiem to na pewno 🙂 Musi istnieć będę tam żył wiecznie, ciężko jest żyć wiecznie gdy na ziemi jest tak ciezko, wiecznie? Wydaje sie nie mozliwe, ale w niebie nie bedzie cierpienia, myślę, że na ziemi tez kiedyś nie bedzie cierpienia, muszą zniknąć fajki i wyczyscic trzeba z tych petów caly świat, musi zniknąć alkohol całkowicie, wszsytko musi byc piękne i czyste, narkotyki w tym mam problem, an pewno nie powinno być twardych, a taka trawka gdyby nie bylo alkoholu i fajek, moglaby chyba być, chociaz ja nie pale. najwazniejsze jest piękno, reszta przyjdzie sama, bo jak widzi dostrzega się piękno, chce się lepszego swiata i zycia..

 3. Marihuana – straszna rzecz…
  Morfina – nie ma problemu…
  Opioidy- ależ proszę bardzo.
  Ludzie! Pobudka!

 4. Mam pytanie.Wszyscy w Polsce raczej zauwazyli ze w tym roku nie było komarow.
  Jest nawet artykuł wiec nie musze sie pytac o Polske.
  http://www.national-geographic.pl/artykuly/pokaz/dlaczego-wtym-roku-nie-ma-komarow/
  Artykul jest przeklamany moim zdaniem,bo jak pogoda mogla miec wplyw az tak wielki?Anomalie byly dopiero pod koniec wakacji z tą suszą.Wniosek.Musieli czyms spryskac cała Polske.
  W artykule ktos napisał ze w Dreźnie tez nie bylo.Pytanie moje jest do ludzi mieszkająch w Europie lub w Niemczech czy tam tez komarow nie bylo jak w Polsce.Jakies pojedyncze byly u nas ale nie takie chmary jak w zeszlym roku.
  Chodzi o powiazanie braku komarow z uchodźcami.Oczywiscie skrzetnie uknuty plan inwazji mogl wiazac sie takze z przeniesieniem przez nich niekontrolowanych w zaden sposob kto wie jakich chorób.
  Gdyby takie chmary cieły jak zwykle czy nie powstałby szybko jakis nieoczekiwany bunt ze strachu przed chorobami z Afryki przywiezionymi?
  A tak ..,nie ma komarow -nie ma mysli ,ze mozna sie czyms zarazić i mozna tych ludzi importowac calymi statkami w nieskonczonosc.
  Zadnego zająkniecia sie o chorobach.
  czy to tylko przypuszczenia?

  1. U mnie były. Jedna ośmieliła się mnie bajsnąć.. wybaczone :D. Okład z octu jabłkowego i po sprawie…

   1. Aha a syn był w Niemczech, okolice Kolonii i też go bajsnęła ..komarzyca.
    Jest susza po prostu dlatego populacja komarów i nie tylko (żaby też) się skurczyła i to znacznie. Bociany głodne odleciały 🙁

  1. Nie umiem tego zweryfikować, znaczy nie mam na to czasu..

   „Prezydent Putin o imigrantach:
   „Każdy przedstawiciel mniejszości, pochodzący z dowolnego miejsca na świecie, jeżeli chce żyć i pracować w Rosji, powinien mówić po rosyjsku, i przestrzegać rosyjskiego prawa. Jeśli muzułmanin woli prawo szariatu to radzimy mu, aby przeniósł się do tych krajów, miejsc gdzie szariat obowiązuje.
   Rosja nie potrzebują mniejszości muzułmańskich. To mniejszości potrzebują Rosji, a my nie będziemy tworzyć specjalnych przywilejów lub zmieniać nasze prawa zgodnie z ich życzeniami.
   Mogą krzyczeć głośno o „dyskryminacji.” Nie będziemy tolerować braku szacunku dla naszej rosyjskiej kultury.
   Takie samobójstwo kulturowe ma miejsce w Ameryce, Anglii, Holandii i Francji, muzułmanie przechwycą władzę w tych krajach.
   Jeśli mamy przetrwać jako naród to Rosja nie pójdzie tą drogą.
   Rosyjskiego prawa i tradycji nie da się pogodzić z brakiem kultury i prymitywnych zwyczajów szariatu.
   A jeśli nasz szanowny ustawodawca uważa, że należy stworzyć nowe prawa, musi przede wszystkim mieć na uwadze interes Rosji, a należy pamiętać, że mniejszości muzułmańskie nie są rosyjskie.”

   1. Iza, http://archeowiesci.pl/2008/02/18/kosowo-kolebka-serbii/ tak to działa niestety ,ktoś napisał ze Indianie tez tolerowali emigrantów -uchodzcow , a dzisiaj żyją w rezerwatach jako okazy folkloru tubylczego http://www.macierz.org.pl/artykuly/seks_i_dewiacje/kanada-molestowanie_indianskich_i_eskimoskich_dzieci_w_szkolach.html, podobnie jak Aborygeni których i tak w humanitarno -socjalny sposób się degraduje https://pl.wikipedia.org/wiki/Czarna_wojna mapa zbrodni ta bardziej oficjalna -znana https://groups.google.com/forum/#!topic/pl.soc.polityka/MrEI5GeZIEo

   1. Co prawda to prawda, ktoś (wiadomo kto) wyraźnie miesza w tym kociołku.

    No sami jakoś byliśmy zbyt spolegliwi i nie chcieliśmy chwytać za motyki, a przecież musi być pretekst jakiś by nas tu też spacyfikować bo wedle plana teraz to już na pewno się chwycimy za czupryny i widły a racja stanu ÓsA oraz inne syndromy sztokholmskie wymagają pożywki znaczy ofiar dla Mamona 😉 by istnieć, Dziel i Rządź 😉 Ue też warto tak rozbić, gwoździem do trumny… W ogóle po to rozpętano tam piekło by się ofiarami posłużyć, tu też do raju daleko 😉 …

    Ale nie ma tego złego … w sumie Ludzie muszą zrozumieć co się dzieje i że nie mają tysięcy lat ani nie wiem czy w ogóle lat a dni? No w każdym razie na dni da się i kilka lat przeliczyć i co uznać za początek końca w tym domino? Moim zdaniem to ono już się sypie… A koń trojański to było już Gotowanie Żaby przez Mamona 😉

   2. http://www.polskieradio.pl/39/156/Artykul/682068,Odsiecz-Wiedenska-ratunek-dla-chrzescijanskiej-Europy a później jako zaborcy — chrześcijanie mordowali Naród Polski !!! tylko w 1 wojnie zginęło oficjalnie na frontach 500 tys polaków zmuszonych do sluzby u zaborców licząc wszystkie inne wojny przed tym okresem suma ta to kilka milionów , pierwsza wojna wygenerowała miliony kalek i inwalidów w polskojęzycznej armii ,niema takiego drugiego kraju gnębionego i pustoszonego od wieków https://www.youtube.com/watch?v=nOzyLJrZ9-U wiec goj to mięso armatnie tradycyjnie na frontach wszystkich wojen http://wpolityce.pl/polityka/121633-pol-miliona-polakow-stracilo-zycie-w-armiach-zaborczych-w-i-wojnie-swiatowej

   3. A co do religii w Ogóle jako takiej też. Tak wyrażę zdanie co do tego jak jest w pigułce bo wiadomo nie ma co się w szczegóły wdawać jakie są znane. I tak zaznaczę, mówię jak to widzę jak jest w moim przekonaniu a nie co trzeba z tym i jak zrobić. Bo na ile się uda czy nie i dla czego 😉

    Więc moim zdaniem Wszystkie religie to SEKTY a nawet z całą pewnością organizacje niezwykle niebezpieczne o charakterze Mafijno Przestępczym na ?NIEWYOBRAŻALNĄ skalę i to Wszystkie. Ba oparte na praniu Mózgów i winne Ludobójstw oraz będące z gruntu ANTY CZŁOWIECZE i destrukcyjne znów na skalę Świata i każdej niemal Istoty Ludzkiej. Wszystkie Religie, bo i samo to słowo jest już Bluźnierstwem przeciwko Człowiekowi.

    Gdzie moim zdaniem wszelkich Wyznawców religijnych powinno się traktować jako ofiary sekt a nawet udzielić pomocy medycznej czy izolować w przypadkach agresji. A wszystkich przywódców religijnych oskarżyć osądzić i skazać za LUDOBÓJSTWO I ZBRODNIE PRZECIWKO LUDZKOŚCI, nawet jeśli z klasyfikacją niepoczytalności z jakimś rokowaniem co do pomniejszych Sukienkowych bo to element wspólny te przedłużone szaty. Czyli Wariatkowo albo kula w łeb.

    I znów to mój osobisty pogląd, nie znaczy że mówię że tak i wyłącznie tak należy zrobić, bo Oni lubią robić z siebie męczenników i działać w mrokach podziemia jak każda mafia. A większość populacji jest i tak ofiarami z wypranymi mózgami jaka i tak wymaga pomocy (zbudowania na nowo nigdy nie istniejącej zdrowej psychiki) o ile to możliwe w ogóle.

    A fakty są jakie są 🙂

   4. wewnętrzny wróg to prawica zawsze jechała na „patriotyzmie” „honorze” Fałszywych tradycjach ! chodziło i chodzi o wyssanie z narodu ludzi prawych szczerze oddanych Narodowi ,ci podżegacze zawsze mieli szczęście ??? ! wypełzają jak robactwo w okreslonych czasach wymachują sztandarami a później znowu do nory a goj robi za nich robotę trącać wszystko .nie dajmy się ponieść nagonce na imigrantów !!! kundle zauważmy , pokazują jedynie skutki i efekty , kundle nie mówią o przyczynach i faktycznych pracodawcach i po tym ich poznajemy .

   5. Zgadza się Majestic :), ale po ścisłości Chrześcijaństwo to nie jest religia i nigdy nie istniało formalnie. To Filozofia, relacja z Sobą i Światem. To Wedy czyli Gnoza czyli Sofia czyli FiloSofia czyli Umiłowanie Wiedzy …
    Chrześcijanie jakkolwiek się zwali byli uznawani za heretyków i również eksterminowani przez mistrzów kłamstwa, Wyznawców Religijnych i wszelkie religię na czele z Blóźnicą Szatana Katolicką jak z Chrześcijaństwem ma tyle wspólnego co Fanatyk z otwartym Umysłem, co morderca z Sercem czyli tyle co chory na Urojenia szaleniec z Prawdą.
    Oni celowo Zawłaszczyli nie tylko Miejsca jak wiemy, ale i prawdy, nazwy by je transformować w świadomości ludzi, by odciąć drogę do nich skoro są wypaczone i uczynili z nich synonimy własnych kłamstw.

   6. Zauważcie jak nas podzielono w tym wewnętrznie. Wschód kontra Zachód, dobro kontra zło, kij marchewka, Muzułmaństwo Katolicyzm i odłamy, Judaizm, ateizm … … i tak dalej i tak dalej dziel i rządź głupią gawiedzią by nie dostrzegli nigdy prawdy, nie scalili się, nie przejrzeli na oczy dla tematów zastępczych, nawet to że trzeba się naszukać po sklepach gdzie znikają dobre produkty jest obliczone na odwrócenie uwagi i zabranie czasu i jest świadome jak i pity, wybory i inne rozrywki w tym obozie koncentracyjnym. Do tego syndromy sztokholmskie lokalnych watażków czyli Państw jakie miast chronić i służyć wyzyskują i ciemiężą narody w tym własne. Można by tak ziemię podzielić kreskami jak każdego człowieka i jego wewnętrzne rozdarcia i spękania w tym na wybór pomiędzy byciem Człowiekiem a Życiem wygodnym i dostatnim i konsumpcjonizm …

    Więc mnie Krzyż kojarzy się ze spękaniem wewnętrznym na jakim Każdy Człowiek jest rozczłonkowany i wewnętrznie spękany wraz z Planetą. To symbol upadku ludzkości. Dziel i żądz.

   7. Chcę zaznaczyć że mam na myśli symbol Krzyża, a nawet nie symbol z Przybitym do niego za członki Człowiekiem gwoździami. Że to jest symbol upadku Ludzkości a Zwycięstwa Cywilizacji Śmierci. Ba i to świętują Katolicy bo świętuje się Zabicie Jezusa czyli Wieczorem kiedy skonał a nie 3 dni późnij z pierwszymi promieniami słońca na wróżbę dla Człowieka kiedy Powstał. Tym samym świętuje się zwycięstwo Najeźdźców na dobrą wróżbę że każdego zabiją. To jest ukryta odwrotność jaką się karmią a ludzi wpędzają w swoje obrzędy. …Czyli zasilanie demonizmu = Goauld jak zwał tak zwał.

   8. Czyli jakaś symbolika krzyżujących się linii, aspektów, stron świata, żywiołów, praw przyrody, zasad to nic złego to wyraz wiedzy i pojmowania. Ale jeśli się na tym przybije człowieka to już jest bluźnierstwo, upadek, odwrócenie pojęć, wykorzystanie sił i uwarunkowań przeciwko Ludzkości czyli symbol Upadku i spękania. Jak zapowiedz Losu każdego kto Im zaszkodzi.

    Notabene zauważcie też że Religie nie mają racji bytu bez strachu. Bez Piekła, bez kary, bez jakiegoś kogoś Innego jak na przykład Innowierca i to agresywny, wtedy nabierają sensu i podobnie jak syndromy sztokholmskie Państw nabierają sensu w obliczu „wroga i bram” gdzie od razu to wyzwala wgrane wcześniej od dziecka programy i gotowi jesteśmy zapomnieć o wszystkim i się w imię tych rozrywek wyżynać w pień i do ostatniej kropli krwi. To znana sztuczka by odwracać uwagę i kontrolować społeczności. A w rzeczywistości to te same Demony w ludzkich skafandrach i wcale nie są swoimi wrogami, a wrogami Ludzkości bo to nie oni się biją i giną i cierpią a się śmieją z głupoty i umacniają wzajemnie te programy w Ludzkich głowach.

   9. Czyli jazda na strachu i pozorowanej wszechmocy, podczas gdy są NIKIM. 😉 A w ich zakazanym świecie jaki zniszczyli nic nie przeżyje, żadne ciało więc nie mogą reinkarnować to kradną ciała Również tu (wszędzie tam gdzie mogą zaistnieć ze swą chciwością i podłością bo to jest w cenie. A nie tam gdzie to nie ma racji bytu). I w zasadzie zniewolili tę planetę i wszystkie Istoty, a z czasem choć nie pasuje Im to też ją zniszczą jeśli się nie wyzwolimy. Czyli kolonia Hadesu (nazwa planety w innym wymiarze) 😉 A Ziemia jest tą kolonią puki co. Dla tego istoty światła nie mają tu racji bytu a sama planeta jest objęta kwarantanną i de fakto jest w Mroku. Jeszcze 🙂

   10. Wynika z tego ze tzw Isis wspolpracuje z tzw „wladcami tego swiata”co do planu inwazji na Europe.Tak samo jak Merkel jest z nimi w scislej wspolpracy,poniewaz tylko ona ich tu zaprosila i sie na nich otworzyla.Skoro Isis zapowiadalo juz jakis czas temu ze wysle tu bojownikow,to nie byly tylko groźby bez pokrycia.Oni mowili o planie popieranym przez namozniejszych tego swiata.Dlatego mamy na lodziach samych facetow.
    Jakby polaczyc pewne fakty uslyszane.Np ktos z Angli mowil,ze jakis Arab stwierdzil,ze teraz sie z przyjaźni z nim ,ale jak przyjdzie rozkaz od jakiego imama to go zabije.Tak wiec przyjazn ale jak przyjdzie co do czego to nie ma przyjazni jest islam.
    zarzucanie Polakom braku solidarnosci to kolejna podłosc.Gdybysmy widzieli w tych ludziach prawdziwych uchodźcow to prawie 100% spoleczenstwa byla by za pomoca dla nich.Ale ze nie ma w tym prawdy dlatego 90 % jest przeciw i nikt nie bedzie zalowal agresywnej dziczy zlozonej z samych mlodych facetow.
    Szkoda jedynie tych coniektorych rodzin.prawdziwych uchodźcow.i tyle.
    Ciekawe czy jakby u nas byla wojna czy moglibysmy liczyc na wsparcie muzulmanow dla uchodźcow kobiet i dzieci.Czy by nas od razu na granicy pozabijali.podejrzewam ze nikt by u nich nawet pomocy nie szukał.
    pomijajac to wszystko w planie ich nie jest Polska,widac to wyraźnie.Szykuje sie cos w Niemczech .Tak jak z tą prtzyjaźnia,teraz Niemcy są super ,ale jak przyjdzie rozkaz to ich znienawidzą.

   11. tak to wszystko to kit ,dlaczego te jurne chłopy nie „chwytają” za broń w swoich ojczyznach ? widać pojęcia są pomylone między „uciekinierami” a imigrantami , na to wynika ze to „tchórze” czy co ? „pozostawiali” swoje domostwa , dzieci, kobiety, starców, itp , a „sami” dali dyla za morza i oceany ??? „szukają” bez problemów przewoźników „płacą” w dolcach ? wypowiedz z 24.04.2015 Opcja Społeczna https://www.youtube.com/watch?v=-MXA1vtTd2U

   12. niedlugo będzie zamknięta granica miedzy Austria a Niemcami ,cale transporty będą skierowane na Czechy i dalej do Polski można liczyć na jakieś 60 tys do Naszego kraju do poczatku października , jak widać deklaracje o przyjecie setek tysiecy do jednego kraju to był chwilowy fortel , aby zmusić – wymusić na pozostałych krajach limity kilkakrotnie większe jakie zakontraktowano ,cały ten proces zakończy się podburzaniem , prowokacjami ,demonstracjami itp co w konsekwencji będzie deklaracja wojny europy z bliskim wschodem , co było nie mozliwe do tej pory na wielka skale ,to zaś doprowadzi do oskrzydlenia Rosji i będzie „szansa” na wojnę nuklearną , i masowej depopulacji całej europy i obszarów wschodnio azjatyckich , to co się dzieje teraz cala ta imigracja to nie jest nowy problem „”reprezentanci”” unii raczej celowo ignorowali taki stan i „dziwne” nic nie zrobiono wcześniej ?!

   13. Wiadomo 🙂

    No przecież świat (no nie tylko zachodni) sam to finansuje całkiem jak w przypadku Alkaidy czy WTC…

    W sumie nie bez powodu utworzono tak wielkie mocarstwa po naszej prawicy i lewicy. Zawsze zbierało się kilku by Polskę wymazać i zawsze nie dali rady. A teraz to ich językiem Polska to mały wrzód na lewym półdupku. Na pewno więc Niemcy więc i UE nie obrazi się na nikogo ani na Braci z Syrii (wszyscy tam finansują strony konfliktu) bo to nie polityczne ale Jałta wskazana i na Polskę tak 😉 Ba gotowi są świat podpalić byle Polskę zmieść z Ziemi Bastion Atlantydy i jedyne zagrożenie Prawdą. Nie chcę tu uderzać w nuty syndromu sztokholmskiego w zdradzie narodowej, ale zawsze TYLKO o to chodziło i się nie udawało jak do tond, wystarczy się przyjrzeć historii. Wszystko sprowadzało się do nas. I tylko po to się jednoczyli. A że za oceanem zrobili sobie silnego sprzymierzeńca w tych planach i całą Ziemię poruszyli niby to z innych względów jak kryzys który sami podżegają to też fakty w tej układance.

    Ta karczma Rzym się nazywa. Z Bogiem Mamonem na czele / Czole.

    Oczywiście długo by pisać o niuansach z przeszłości i próbach o tym co tu się dzieję o odkryciach podziemnych, o próbach zniszczenia o Judaizmie jaki jest zasłoną dymną dla świata. … …

    Gdzie to wszystko sprowadza się do ścisłej koordynacji działań i planów na przestrzeni i wieków jak i neonów. I jest dowodem samym w sobie na ich zmowę. A choćby sytuacja w służbie zdrowia albo zatajaniu historii to też dowody gdzie wszystko jest częścią jednej układanki, sieci tkanej misternie przez tysiąclecia i planu tkanego delikatnie by się nie posypał bo przedwczesne próby się nie udawały mimo spisków mocarstw. I tak dalej i tak dalej 🙂

    Jakoś takoś w punktowym skrócie w moim rozumieniu 🙂

   14. z ostatniej chwili Czesi wzmacniają granice wiec przepuszczą transporty dalej na północ ,zrobiono to po powołaniu sztabu kryzysowego na Bayernie ,transporty będą kierowane na górny Śląsk a później na tereny południowo- wschodnie kraju . Francja zadeklarowała udział w bombardowaniu Syrii aby ukrucic dalszą imigracje ( zakończenie konfliktu ??????) znając ewentualne tradycyjne następstwa tego, będzie w akcji zapewne „terrorysta” oraz „jego” ataki .

 5. 🙂
  *Musimy trzymać się razem!
  Nigdy nie możemy się poddawać!
  Dłoń w dłoń, już zawsze, / 😀 komórki z muzą w dłoń
  A wtedy wszyscy zwyciężymy! 🙂 … Cdn.

  1. tak Guralu, prawdopodobnie najgorsze przed Nami „czarne scenariusze „wynikają z logiki nastepstw, zrobiliśmy ile moglismy , swiadomosc narodów to niemal zero . „”Dłoń w dłoń””” z opowieści wiem ze tak było po 2 wojnie w sumie krótko i nie wszędzie ale tak było ,ludzie byli wdzięczni sobie na wzajem ze są przy życiu, ze się ktoś gdzieś ostał, przeżył . straszne czasy ,celowo zapomniane takie relacje aby czlowiek ,stal się szybko przysłowiowym „wilkiem” , co w naturze nie istnieje odnosnie Wilków .

  1. 🙂
   A leci to tako 🙂 *Słyszymy od nich, że wszystko jest w porządku
   I tylko im przytakujemy,
   Ale jak możemy spokojnie zasypiać w nocy,
   Kiedy wszystko wskazuje na to, że coś jest nie tak?

   Moglibyśmy spokojnie nakarmić głodujący świat,
   Wykorzystując to, co wyrzucamy,
   Ale wolimy serwować same puste słowa,
   Które zawsze smakują tak samo…

   Musimy trzymać się razem!
   Nigdy nie możemy się poddawać!
   Dłoń w dłoń, już zawsze,
   A wtedy wszyscy zwyciężymy!
   A wtedy, a wtedy, a wtedy wszyscy zwyciężymy…
   A wtedy, a wtedy, a wtedy wszyscy zwyciężymy…

   To, czym winniśmy się kierować,
   Jest tutaj, wewnątrz nas.
   Nikt nie może nas rozdzielić,
   Kiedy prowadzi nas światło.
   Lecz wciąż słyszymy rytm bębna,
   Który jest zupełnie jak bicie serca…

   A rytm bębna wciąż rozbrzmiewa…

   Musimy trzymać się razem!
   Nigdy nie możemy się poddawać!
   Dłoń w dłoń, już zawsze,
   A wtedy wszyscy zwyciężymy!
   A wtedy, a wtedy, a wtedy wszyscy zwyciężymy…
   A wtedy, a wtedy, a wtedy wszyscy zwyciężymy…

 6. Z tej strony raczej to wszystko wychodzi:

  https://www.youtube.com/watch?v=bws5eSZnLbo

  Chca powiekszyc swoja przestrzen zyciowa…kosztem swoich odwiecznych wrogów.Wywołac wojne pomiedzy chrzescijanami i muzułmanami.Od lat przygotowuja
  grunt na ta okazje…
  O tym raczej wiedza wszyscy zainteresowani.Tylko jak pokazac to wiekszej(spiącej)
  czesci ludzkosci.A jak juz sie pokaze,to jak zachecic odretwiałych do działania.
  Czy znów musimy stanac pod sciana zeby sie ruszyc?-zreszta to my juz chyba przy niej stoimy .
  No chyba ze pojawi sie jakis X Factor(Cud)…np.nagłe przebudzenie sie wiekszej liczby ludzi i oczywiscie działanie,lub wielkie anomalie pogodowe,ktore pozamiataja
  ten plac zabaw.W innym wypadku jest juz za pózno.Za malo nas jest jak na ta chwile-mam na mysli ludzi którzy wiedza, i chca cos zrobic.

  A tu odezwa pokolenia które przeszło jedno,a nawet dwa piekla:

  https://www.youtube.com/watch?v=bQdiqjKRsNo&index=42&list=LLnEZ_3uHn668koPV4MxSF3A

  Chwała Bohaterom 🙂

  ps. dla niektórych bardzo uduchowionych,którzy nie uznaja przemocy.(by nie zanizyc wibracji)
  Obrona swojego lub bliznich zycia,nie jest czyms złym lub niestosownym.
  Biernosc i uległosc złu, jest poddaniem sie na kazdym poziomie.(przegrana)
  dlaczego religie namawiaja do tego aby” nadstawic drugi policzek”?
  Myslicie ze Jezus mial to na mysli,aby dawac sie poniewierac,watpie.
  Tak,głosił ideę miłosci i madrosci,ale nie głupoty i naiwnosci.
  Jesli wierzyc temu co napisane jest w pismach…to sam pogonił straganiarzy(kupców) ze swiatyni,uzył przeciez przemocy…i raczej nie płakał z tego powodu.
  W tych kupcach widze dzisiejszych bankierów…i to co za nimi stoii.
  Wojna sie nie skonczyła…ona nadal trwa-mam na mysli ta z kosmosu…

  1. tak Pio „O tym raczej wiedza wszyscy zainteresowani” masz racje na wszystkie sposoby próbowaliśmy uświadamiać, bo mówienie o tym to sprawa sumienia””” dla niektórych bardzo uduchowionych,którzy nie uznaja przemocy.(by nie zanizyc wibracji)”””” to jest błędne Pio w samym założeniu to ci co się deklarują właśnie energiami miłości, (pisałem już o tym Tutaj )powinni właśnie używać narzędzi ostrzegania i neutralizacji zła u źródła , wracając do przemocy ,samoobrona, odpieranie ataków , to zaniżanie energii??? to jak wygląda smierc z rąk oprawców przecież to koniec wibracji na planie ziemskim !? tacy uduchowieni to fałszywi uduchowieni, swoją egzystencje budują na ofiarach , to udawacze , samolubne monstra , wiekszosc z nich to pracownicy agendy znakomita cześć z nich jest tego nie świadoma , poznać ich można po hermetyczności stanowią betonowy dogmat , zawsze ich widać po pobojowiskach jak hieny wychodzą głosić dekrety o miłości kodując następne ofiary . nigdy nie mówią o źródłach zła .tak samo teraz narody europy staną się ofiarami akcji i reakcji odwetu i ataku , a bestia zostanie nie naruszona , właśnie dzięki tym oślepionym fanatykom , przecież w konsekwencji czynią to swiadomie ograniczając się, to się mylą ! ze nie poniosą konsekwencji na poziomach duchowych , działania wbrew sumieniu, swiadomosci, to ciężki balast tutaj mogą sobie pozwolić na kuglarskie zagrywki ale energie życiowe kosmosu niestety wystawia rachunek energetyczny , tak więc precz z kuglarzami niech oszukują samych siebie .

   1. Każdy szanujący się Demon drwi z konsekwencji, boi się światła 😉 A konsekwencją zła wie że obniża planetę i przybliża do szerzej otwartych bram swojego świata. Zwykła konsekwencja. A dla Nich każda energia jest oki byle ją transformować zło. W tym pieniądz to też energia … To ogromnie skomplikowany temat, ogrom wiedzy jakiej ludzie jeszcze nie rozumieją. W każdym razie śmieją się z konsekwencji. A boją pierwszego obrotu koła konsekwencji w przeciwną do własnej strony, bo nie tylko zamkną się Ich bramy ale też otworzą inne do wyższych światów inspiracji … gdzie tu już nie mają czego szukać i każde kolejne dziecko jest światlejsze miast debilniejsze 😉

   2. Chodzi o to by nie dopuścić do wylania Ducha a pogrążanie planety w mroku z ich punktu widzenia. Bo im więcej pustych skorup, tym dla Demonów większe pole do przejmowania planety też. A nikt nie naleje w pełne 😉 Dla tego Krzew musi być czysty albo trzeba przejąć władzę by skorupy się dopasowały. One zawsze się dopasowują, teraz dopasowane są do demonizmu, i wszelkiego zła bo taki jest OBOWIĄZUJĄCY system wartości. … i zawsze staną po stronie systemu wartości jaki obowiązuje. Wystarczy to odwrócić i zaczną się wcielać piękne istoty jakie nie mają tu obecnie racji bytu. A Oni nie znajdą tu miejsca więcej to też nie przyjdą.

  2. Handel – Na miejscu świętym, jako świętość najwyższa i najwyższa wartość i jej wyznacznik, znaczy tak się porobiło 🙂

   Właśnie to przesunięci wartości i świętości na czynnik zewnętrzny to przyczyna demoralizacji … A Zresztą tu OGROMNY skrót. Koło Samsary kręci w samonapędzającym się okładzie. A prawa i zasady są jakie są i nie mają względu, więc nic się nie zmieni jeśli My tego nie zmienimy. Bo nawet gdyby jakichś pilot boku miał patrzeć i tak powiedział by no dobra ale nie jesteście gotowi. A gotowością jest zmiana 😉 Powód istot jakie mają sens tu się wcielać, jak zło jest w cenie to dobro nie ma po co i odwrotnie tak działa to samonapędzające się koło losu. …

   Pozdro Pio 🙂

   1. A po mojemu gruszki na wierzbie, że niby Oni zrobią nam dobrze 😀 😀 😀 No nie ważne złożone 😉

   2. „Powód istot jakie mają sens tu się wcielać, jak zło jest w cenie to dobro nie ma po co i odwrotnie …”

    No oprócz tych „kamikadze”… 😉
    Wszechswiat dazy do rownowagi…

   3. hehe Owszem dąży, ale tam gdzie dążenie tam z zasady brak, bo po co było by dążyć? 😉

    Owszem waga Jednego porządnego Kamikadze może przeważyć wszystkich najeźdźców. Ale to nie do końca tak że jest równowaga jakaś, już na logikę tu jej nie ma. Jeszcze. Jak jej nie ma na styku wiecznej zmarzliny, oceanu i piasków pustyni, czy ekspansji lasów lu zabierania lądów przez pływy morskie czy rzeźbienie kanionów … Taka i tak wyglądająca jest też równowaga w skali makro, są całe planety w Mroku i całe światy w Świetle bo i na dnie morza nie ma po równo tyle samo piasku mokrego co piasku suchego a raczej jest albo taki albo taki i labo tam albo tam 😉

    Powiedz mi czy i na ile istoty światła mają sens się tu Wcielać i swobodnie samorealizować dla Dobra ogółu? No raczej nawet z nazwy jest to kamikadze jaki jeśli z tego wyjdzie w ogóle to mocno pokiereszowany czy pokiereszowana dobrze jak nie nogami do przodu. Jako co najwyżej pośmiewisko …

    A dla przeciwieństwa, takie przysłowiowe Bydle tu ma RAJ bezkarność i pełną swobodę bez żadnych skrupułów i z Laurką społeczną byle to bydle miało kasy nie ważne za cenę jakiej rzeki krwi i łez, będzie Rządzić i pławić się w kawiorach, splendorze, westchnieniach innych …
    Pozostali mogą co najwyżej liczyć na ochłapy ze stołu. i że się w blasku chwały Bydlęcia choć ciut ogrzeją podlizując się i włażąc w tyłek bez mydła. Nie ważne jaką jest kłamliwą kanalią i jak szkodzi. To inni Bydlaki walą tu drzwiami i oknami jak do Ziemi obiecanej 😉

    Z zasady nawet w tym demograficznym względzie 🙂

   4. Seja 🙂
    Tak czy inaczej, Wszechswiat dazy do równowagi.
    Tak jak kiedys wszystko wyszło w doskonałej postaci ze Zródła,tak wszysko tam kiedys wróci ,w takiej samej formie,tylko bogatszej o doswiadczenie Siebie… 🙂

    Wszystko zalezy z jakiego poziomu patrzysz na to wszystko.
    Jesli patrzymy z pozycji ograniczonego, przestraszonego ziemskiego człowieka,to tak, masz racje.

    Czy maja sens sie wcielac?
    A czy Ty, lubisz cały czas byc, w tej samej piaskownicy.
    Gdzie nie ma juz dla Ciebie nowych wyzwan i przestajesz sie
    rozwiajac.Poza tym widzisz,ze w innej piaskownicy jest wielki burdel i cierpienie,gdzie Tw.BraciaSiostry zupełnie sie pogubili
    w tej zabawie.Czy majac otwarte, współczujace Serce,chetne pomocy ,rozwoju i nowych wyzwan,powiesz… pieprze to?
    PUK PUK…
    ps.bydleta kiedys tez były (i nadal sa) z tej samej materii co my.
    tylko ida troche inna droga…ale tez ,w ten czy inny sposób,wróca do Domu…

   5. To też prawda, jak byś tam był 😉 Zresztą, nie wiedziałam ile nie wiem wtedy 😉 Ba i dalej nie wiem czego nie wiem 😀 Też masz Rację. Jednak co tu dyskutować o ideałach. O cudzych wyborach, niech wybierają. Bo krzew nie wyda owocu dopóki musi walczyć z plagą szkodników i to też fakty.

    Jak można liczyć na to że w jaskini zbójców rządy obejmie kto inny jak największy zbójca? I zadusi wszystkich. I analogicznie jeśli nie będziemy się godzili na krzywdzenie to Zbójca musi pójść poszukać innej jaskini, albo przestać być zbójcą kiedy zobaczy że nie trzeba. A jak to zobaczy kiedy za swój zbójecki fach jest wywyższony? Jak to mówią by złe się działo, wystarczy bezczynność ludzi dobrej woli a wiara (wie-że) jest martwa bez uczynków. Sam mówisz, co w umyśle to z serca a co tam to i na języku i słowo ciałem się stało bo gdzie skarb twój tam i serce Twoje. Czy to miejsce nie jest równie godne by tu szczęśliwie Marzyć i Żyć? By i nic nie robić a jedynie jak bezwolne kukiełki realizować zamysł pospolity. A jakkolwiek przecież wygląda świat, przez Jednostki tak wygląda i jest konsekwencją, więc i jednostka ma moc być zmianą 😉

  3. „Chwała Bohaterom” gdyby bestia została zneutralizowana nie potrzebowalibyśmy, bohaterów, ofiar , to tak jak dwa psy napuszczone na siebie ,bestie je szkolą, napuszczają ,a nieświadome psy zagryzają się jeden po drugim .

   1. Majestic:-)
    Tak,ale poki co,jest jak jest.

    Sejka:-)
    No własnie,o to cały czas chodzi.(bestia)

    Musimy zrobic pierwszy krok,potem i Wszechswiat wspomoze,
    bo zobaczy gotowosc i zdecydowanie na zmiany…
    Zaczyna sie od idei i słowa,(to juz jest)a pózniej w konsekwencji czyn…

   2. SeJciu Bestia jest cwana gra na dwie trzy cztery albo na wszystkie strony i tyle samo ma scenariuszy , a efekt wynik ma być zawsze ten sam zniewolenie i kontrola .to lata pracy z jej strony była i jest bardzo cierpliwa ale konsekwentna w swoich planach i oczekiwanych efektach .dlatego rzeczywistość jest w stu procentach fałszywa bez wyjątków .

   3. Majestic
    ” Bestia jest cwana gra na dwie trzy cztery albo na wszystkie strony i tyle samo ma scenariuszy , a efekt wynik ma być zawsze ten sam zniewolenie i kontrola…”
    Czym mniej bestia ma głów ,tym mniej ma scenariuszy do dyspozycji.
    A jak jest powaznie ranna, to sie miota i odsłania…
    🙂

   4. Pio tak , ale jest jak z jaszczurką złapiesz za ogon , to odrzuci go a po sezonie odrośnie nowy .potrzebujemy pomocy z kosmosu aby rozwalić wszystkich pasozytow astralnych , bo w astralu jest moc bestii to jej fundamenty .

   5. Odetniesz źródełko od Baranów to Astralna wataha sama się wyssie w walce o lusz jak to mówią 😉 Ale i to nie jest możliwe jeśli tu bestia będzie Wielbiona zamiast pozbawiana głów. Bez nikaki zwykła eksmisja skoro śmierci nie ma i już nie wróci bo będzie się bała i nie będzie tu miała pola do odrastania piórek, ani żadnych bateryjek do karmienia myślokształtów wystarczy wiedzieć że karmią ją Religie i a pieniądz sprawia że mają tu raj 😉 Reszta niejako sama się rozwiąże.

    Mówisz Pomoc, to jest pomoc, świadomość bez niej nie ma sensu bo komu pomagać się wyżynać? To nic wtedy nie da. A pomoc jak będzie konieczna to będzie, mamy Wojsko w Górach i w Górach i to nie mrzonka. Ono pomoże, i natychmiast wygra, ale tylko kiedy to będzie konieczne i na pewno nie samo. A my Ludzie mamy znacznie więcej, to się objawi ale nie samo … 😉

   6. Majestic 🙂
    „… ale jest jak z jaszczurką złapiesz za ogon , to odrzuci go a po sezonie odrośnie nowy …”
    A kto nam kaze od d… strony zaczynac. 😉
    A w astralu cały czas jest sprzatanie…:-)

  1. Trzeba je postawić przed faktem dokonanym i dać nowego Pana, wtedy starego zagryzą 😉
   Lepiej tak niż mają się zagryźć na śmierć między sobą. A dobry pomoże a nie wykorzysta i nawet się usunie 🙂

   1. „””Trzeba je postawić przed faktem dokonanym i dać nowego Pana, wtedy starego zagryzą „””no to jeden z całkiem możliwych realnych scenario , z tym ze ten nowy będzie tym starym ,a królestwa jego nie będzie końca , wiec nabierajmy ile się da samoświadomi , sumienia, aby mieć sile i energie opuscic to wiezienie i na dodatek pułapkę na czas wiekuisty ,coś w tym stylu ?? https://www.youtube.com/watch?v=VIEilZOZt0c

   2. Trzeba mądrze wybrać, świadomie 😉

    Bestia ma wiele głów, a my mamy być kupą bez głowy? Nie wygramy wtedy 😉

  2. Zresztą staramy się uświadamiać kto tu jest wrogiem, i nie dopuszczać do odwrócenia uwagi kością czy innym kijem, … 😉 To się uda, Tych Ziemia nawet ocali a innych wytłucze i sami się wybiją.

   1. Minimalizujemy koszty? Jakaś makabreska chyba.. ilustracja do zdania: .. każdy kat jest ofiarą a każda ofiara katem. I to nie człowiek decyduje, kto żyje ,a kto umiera.. na szczęście. Nawet jeśli mu się wydaje, ze pociąga za spust rewolweru.

   2. Choć wszystko jest jedno, to nie wszystko jedno 😉

    I bywa że jednak decyduje, nawet nie pociągając za spust 🙂 Więc to krzywdziciele i ciemiężcy w imię starych zwierzęcych instynktów mają decydować i polować na przejawy człowieczeństwa? O nie! 🙂

    Prosta zasada, nie krzywdź i nie szukaj wymówek by krzywdzić. A jeśli ktoś nie potrafi nie krzywdzić, musi odejść. Czy to zbyt wiele? Ma pozostać inna zasada? Czyli Krzywdź i drwij z dobra bo inaczej zdechniesz z głodu jako pośmiewisko? To jest dobro? dla kogo? Bo nie dla mnie 🙂 Wtedy oki tak? z całym szacunkiem Nie Iza 🙂

  1. A że Watykan przyjmie 2 rodziny Błaahahaha i postawi Sześciuset ochroniarzy, no chyba że ich wyślą do jakiejś klasztornej posiadłości na indoktrynację w lochu, zresztą gospodarstwo domowe Państwa? Cesarstwa Watykan zbytnio by na tym ucierpiało finansowo przyjmując 3 rodziny, mogą liczyć na zapomogę 😀 Coza obłuda, niech sobie pojadą gdzieś na Szczyt złotej góry wysadzanej diamentami z Innymi Przywódcami Państw i religii w tym Muzułmańskiej i tam se misie walą poza kamerami 😉

   Co do ich „dobro / własne”-duszności

 7. Dzisiaj rusza proces starszego człowieka, który po odmowie przyznania na zimę miejsca w domu opieki społecznej, w desperacji podpalił urzędniczki Ośrodka Opieki Społecznej w Makowie. Jak w tym kontekście brzmią słowa „przyjmiemy tylu uchodźców na ilu nas stać”?
  Gołym okiem widać że NIE STAĆ NAS NA ANI JEDNEGO, mało tego, nie stać nas nawet na pomoc polskim obywatelom w potrzebie.
  Ale żadnego z kłębiących się przy korycie urzędasów nie stać na odwagę żeby to przyznać.
  Bezczelnie grają na naszych chrześcijańskich uczuciach i poprawności społecznej do której tresowani jesteśmy od lat przez żydowskie media.
  JUŻ DOSYĆ TEGO – ZRÓBMY COŚ, NIE CHOWAJMY GŁOWY W PIASEK, MIEJMY ODWAGĘ CHOCIAŻ O TYM MÓWIĆ!!!!!!!!!!!!!!!

  1. Mała korekta – miałam na myśli poprawność polityczną a nie społeczną.
   Chciałam też dodać, że w perspektywie ubiegania się Tuska o drugą kadencję na ciepłym bezpiecznym stołku, Kopacz najchętniej wzięłaby wszystkich uchodźców na nasze barki, ale musi coś zostawić dla innych. I to jest smutne.
   Kopacz, która w kontekście naszej tolerancji na przyjmowanie uchodźców śmie mówić o teście przyzwoitości narodu polskiego. Taka osoba która okazała się nieprzyzwoitą kłamczuchą śmie testować innych. Nie wiem czy można upaść jeszcze niżej, bo w moich oczach to już TOTALNE DNO.

   1. Muszę dodać że mój smutek wywołuje nie to, że nie nie można przyjąć wszystkich uchodźców, tylko że w telewizji bryluje osoba tak kompletnie skompromitowana.

   2. Osoba która jest lojalna wobec Tuska, a naród polski się nie liczy i można walić na jego barki ciężary nie do udźwignięcia.
    ILE JESZCZE WYTRZYMAMY???????

 8. Iza45 pisze: I to nie człowiek decyduje, kto żyje ,a kto umiera.. na szczęście. Nawet jeśli mu się wydaje, ze pociąga za spust rewolweru.

  Ta niby fala uchodźców naprawdę rzuciła cię w czeluście strachu i takie farmazony wygaduje się jak szarlatan z ambony,byle by mógł pożyć troszeczkę za pieniądze wystraszonych system- owców ?.Oj Iza weź się w garść!!!!!burka ci nie grozi ?hihihihihihihi

   1. Iza – ja mam nadzieję że chociaż pozwolą nam wybrać pomiędzy tymi dwiema opcjami

Comments are closed.