Otwarte Forum Tematyczne – 9.12.2016

Jerzy Zięba o drugim odcinku filmu „Plaga 1 Rak” zatytułowanym „SYSTEM”. Jednocześnie trwa akcja zbierania funduszy na kolejny, trzeci odcinek filmu. Wsparcia można dokonać pod adresem – http://wspieram.to/7plag

Zwiastun:
https://www.youtube.com/watch?v=XxThIkZAwV4


3 października 2016 r. w Sobótce odbyło się seminarium z udziałem  obrońców i propagatorów polskiej wsi i ekologicznego rolnictwa w osobach: sir Juliana Rose, Jadwigi Łopaty i Krzysztofa Wietrznego. Hasłem przewodnim spotkania było „NASZA ZIEMIA, NASZA ŻYWNOŚĆ, NASZE ZDROWIE. Samowystarczalność żywnościowa i energetyczna na przykładzie EKOCENTRUM ICPPC”.

Krzysztof Wietrzny, twórca i stały współpracownik EKOCENTRUM ICPPC. Tutaj, już 15 lat temu, testował moduły fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, zbudował dwa ekologiczne domy i zainstalował wiele innych ciekawych pro-ekologicznych rozwiązań. Uczestniczył i prowadził wykłady na  szkoleniach i konferencjach w Polsce i za granicą. Oprowadzał po EKOCENTRUM ICPPC Księcia Karola i wiele innych znanych osób.


Tematem przewodnim programu jest sprawa czipowania ludzi w Polsce i Europie.


 

39 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 9.12.2016

 1. Przestancie kuzwa cytowac biblie widomo kto ja napisal I przygotowal program wedlug , ktorego leca od lat( zydowskie banialuki ) . Wyrzucic to badziewie do kosza albo spalic . Watchers nie maja juz mocy zeby nam cos zrobic bo kazda technologia kiedys sie konczy ( i powoli sie konczy A I jak nie jest zasilana od tylu ze tak powiem bez wiedzy ogolnej ) A swiadomosc jest rzecza naistotnijsza tylko wojskowe prymitywy ze swoja technologia moga jeszcze probowac manipulowac ludzmi BO NIE MA JUZ TYCH ZA KOTARKA SKONCZYLY SIE ASTRALNE DRANIE Nie maja energii juz na istenienie , Przewiduje powolna smierc technologi i nic juz nie bedzie sie rozwijalo do extremalnych osiagniec Bo cala technologia byla pewnego rodzaju chanellingiem do odpowiednich genetycznie ludzi . I ta technologia nie bedzie upgrate . To tyle na tyle . I ja bym przestala czytac biblijny cod i wogole nie dawalabym power do tego a zreszta jak chcecie to sobie w to wierzcie i tak to nie bedzie dzialac na wieksza skale .
  Te programy chipowania leca od dawna i to jest ich nadzieje , ze beda mieli ludzi pod opieka -kontrola . Chipa mozna wywalic jak cos nie bedzie tak .
  Gorzej jest z tymi szczepionkami na hpv-cervical cancer u dziewczynek . Ja mysle , ze chca dzieci zalatwic i ich plodnosc w duzej mierze . Badzicie pewni czy zydowskie dziewczynki sa szczepione w tym kraju tez . Ja bym to weryfikowala i pisala wszedzie Ja przyposzczam z naszych badan i czuc , ze moze to chodzi o Homocapensis genetyke Bo zydowki ja maja a slowianki nie . Dlatego bylo tyle gwaltu na naszej genetyce przez wiele wiekow .

  1. „BO NIE MA JUZ TYCH ZA KOTARKA SKONCZYLY SIE ASTRALNE DRANIE ”

   — bo życie to nie bajka….. a że zapomnieli o regularnym płaceniu dżizji Smokowi spod Wawela to zostali przez niego wytłuczeni….. i się skończyły i aniołki i cuda judeonazizmu….

   I teraz elity mają problem, big problem bo się zbliża „Wydarzenie” a une nie mają gdzie spierdolić by je bezpiecznie przeczekać….. a jak nie zwieją to spłoną….. i będą wtedy te „cuda na Ziemi” zapowiedziane w literaturze katastroficznej…. ;p

   1. Dokladnie nie maja gdzie zwiac szukaja moze sanktuarium na Antarktydzie ale im opal odetniemy 🙂

   2. „Wydarzenie” otwarcie klosza , rozbicie zasłony , sztucznego firmamentu, księga Henocha to wspaniała relacja świadka , pokazuje jak na dłoni kim oni są . na Ziemie powróci Perun Ojciec Słowian, linie czasowe skonsolidują się w jednym punkcie i powróci faktyczna rzeczywistosc , a syntetyczny świat hologramu , rozpadnie się wraz z tymi co są kompatybilni do niego , nie dziwi Was że oni trwaj do końca ? oni nie mają wyjscia i są tego świadomi że są zwyrodnialcami , oni się nie nawrócą bo są piekielnego pochodzenia , tak piekielnego , są wynaturzeniem, ich świat, środowisko, można porównać do emisji energii podczas wybuchu bomby atomowej , dlatego Słowianie mówią piekło , od piekarnika, Pieczenia itp , Kalinka mówi „do kosza albo spalić .” lepiej nie?bo to dowód koronny ,i garść informacji o nich samych na wzór i podobieństwo właśnie ich , wystarczy personifikacje wymienić, dobro na zło , a zło na dobro , zmienić narracje pojmowania tego , wtedy dowiesz się że Lucyfer , to „Ten” który niesie światło i oświecenie umyslu , dowiesz się i będziesz chcial być oświeconym , co było Ci zabrane w przekazie podprogowym , Swiatlosc nie będzie Cie z łaski oświecać to ty będziesz Światłością ! jak Wszyscy Słowianie u zarania przybycia na Ziemie . Słońce -Księżyc- Gwiazdy to atrapy pod kloszem , po rozpadzie Klosza -zapory , ujrzycie prawdziwe Słonce gwiazdy i planety , za kloszem niema ciemności , naocznie widziałem wyrwy w kloszu , jest tam niewyobrażana JASNOŚĆ ale nie oślepia ,jednoczmy się w Słowiańskiej Rodzinie -Rodzie , bo to Słowianie dostąpią jako pierwsi Rezonansu -Transformacji , nie będzie to coś nadzwyczaj nowego , staniemy się Tym czym bylismy , tym co Nam ZABRANO , zobaczmy akt końcowy który jeszcze trwa !?? https://www.youtube.com/watch?v=HHZLs5btjqw

   3. lista „generałów”- Archanioł Chamuel; Archanioł Indriel Archanioł Michał; Archanioł Haniel; Archanioł Gabriel ;Archanioł Jeremiel; Archanioł Metatron ; I WIELU INNYCH to ARCHONCI !!! powiedzmy na przelicznik ziemski 33 .

    Archanioł Rafael
    Archanioł Raguel
    Archanioł Uriel

   4. Prawdy nie będziemy szukać Ona sama się objawi i będzie nadzwyczaj oczywista ,naturalna , wieczna , tak będzie wyglądać przejście wyjście Rezonans jest niesamowity !

   5. medzik, nie ma linii czasowych, są aspekty wspólnej prawdy subiektywnej, tak jak nie ma klosza innego jak mentalny, najtrudniejszy do stłuczenia. tu rzucanie piorunami do celu nie wiele wyjaśnia, więc by poznać peruna i prometeusza trzeba słuchać i chcieć. być jak dziecko, ale takie dociekliwe które nie boi się jeszcze pytać dla czego i jak? 🙂

   6. więc nie astralna a rzeczywista lampa „alladyna”, wystarczy potrzeć 😉 nie ma warunków, trzeba tylko potrafić przyjąć dary i odpowiedzi.. lampa jak i miecz zawsze tu były. i wychowały wiele demonów, bo ci nie byli szczerzy nawet i przede wszystkim z sobą chcieli tylko mocy dla własnej chwały. wtedy wiedza ich pozorna ich gubi. tylko czyste dziecko może wyjąć miecz z kamienia i tylko czysty człowiek może korzystać z lampy alladyna. nie da się ich oszukać. to zwyczajnie nie możliwe. mimo iż zarówno miecz jak i lampa się aż rwą i są.

    nie będzie innego zdarzenia, chyb że upragniony wasz ucisk i koniec. jak tylko lampa zajaśnieje aż kamienie zmienią się w szkło jaśniejące i miecz huraganem jaki niechcący rwie płyty kontynentalne podniesie jeden palec by ułożyć gwiazdy na niebie jak zechce.

    zdarzenie będzie skromniejsze.

   7. Majestic trzeba nad tym sie gleboko pochylic . Bo nikt sie nie schyla od 1928 roku .Ciekawe , ze zostawiono to w swiecie archeologicznym jako zagadke nie wyjasniona . Na Tasmani tez kiedys byly cuda z dlugimi glowami . Ale wytlukli wszystkich co do jednego i to stosunkowo niedawno musialo byc .
    Ja mysle , ze to sa ci reptilians https://cosmicktraveler.wordpress.com/physical-evidence-of-humanoid-beings/9-non-human-intelligent-beings-on-this-earth-in-past-and-present-page2b/#3. Australia
    Druga od dolu czacha byla w kopalni miedzi znaleziona . No prosze czerwone wloski na niektorcch czaszkach jeszcze sie zachowaly . Te stwory i skeletony nie maja ludzkiego DNA ale dobrzy sa w matematyce, astrologii i w calej kompozycji freemasonskich sekretow .

   8. Kalinko . gdy te scierwa wyzdychały i się ukryły , następcy, spadkobiercy deformowali sobie na wzór i podobieństwo , co „historycy i archeologia” wzięła za fakt jednorodny i oczywisty , zostawiając to całkiem groteskowo jak jakiś teatr .

  2. Dlaczego kupuje się ziemię najdalej wysuniętą na południe?
   Chodzi o Patagonię…..

 2. Brawo Kalina wlasnie tak ten kolega za wielkiej wody to objawienie =byc moze jak przetrwa dokona zmiany /to bracia jechowy krakaja i w tych pismach glosza/ tam ta zaraza przybrala katastrroficzny stan mam tam dwoch kuzynow / tak samo mowia!!!!!!!!!!!! Ta istota sie objawila w wyniku kumulacji swiadomych istot =lawina tych istot sprawia spokoj i pokoj i paradis =ciesze sie ze wkrotce jeszcze w tym ubranku !!!!!!!!!!! Ciele bede ucztowal raj na ziemi =prosze was kochani komentatorzy piszcie w czasie terazniejszym tylko dobre wiesci to cudowne narzedzie tej zmiany=dziekujemy

 3. Temat powraca jak bumerang .
  Ministerstwo rolnictwa wróciło do początku – NIE WOLNO robić prawa które uderzy w kolporacje .
  UWAGA! KONIECZNA JEST masowa wysyłka.

  Szanowni Państwo
  Pomimo wielokrotnych zapewnień przez Posłów PiSu i ze strony Ministerstwa Rolnictwa, że od 1 stycznia w sprzedaży detalicznej żywności przez rolników będą stosowne minimalne przepisy sanitarne…TAK NIE BĘDZIE(*). ZAKPILI Z NAS OHYDNIE…i pod pretekstem, że rozporządzenie określające te minimalne przepisy zostanie wprowadzone razem z ustawą od 1 stycznia 2017 roku, ustawa została podpisana przez Prezydenta. A teraz Ministerstwo Rolnictwa wróciło do punktu wyjścia – NIE WOLNO! BO NIE WOLNO robić prawa, które uderzy w korporacje? A więc mamy kolejną martwą ustawę, która nic nie zmienia i rolnik będzie musiał spełnić wygórowane restrykcje weterynaryjne, karne i fiskalne. Czyli wszystko po staremu… a miało być lepiej! KONSUMENCI DALEJ MOGĄ TYLKO MARZYĆ O ŁATWYM DOSTĘPIE DO DOBREJ ŻYWNOŚCI. Dodać do tego należy, że cały proces „tworzenia” tego martwego prawa trwa już około 5 lat. I to my podatnicy płacimy za to!

  UWAGA! KONIECZNA JEST masowa wysyłka swojego lub poniższego listu na następujące adresy: kancelaria@minrol.gov.pl; krrw@sejm.gov.pl; ardanowski@wp.pl; jkardanowski@wp.pl; telusrobert.biuro@gmail.com; jsachajko@gmail.com; biuro@icppc.pl
  PRZYKŁADOWY LIST PONIŻEJ.

  Jeżeli ktoś może wspomóc finansowo nasze działania prosimy wpłacać darowizny – http://icppc.pl/index.php/pl/wesprzyj-nas.html

  Z poważaniem,
  Edyta Jaroszewska-Nowak, rolniczka, przewodnicząca Stowarzyszenia Ekoland/oddział zachodniopomorski
  Jadwiga Łopata,laureatka ekologicznego Nobla, właścicielka edukacyjnego gospodarstwa EKOCENTRUM ICPPC
  Sir Julian Rose, prezes ICPPC

   1. To Tobie dzięki Kalina .
    Samo pozytywne myślenie i przesyłanie bezwarunkowej miłości
    nic nie daje i nie przyniosło żadnych efektów jak widać z tego co się dzieje wokół nas . Daje IM czas na wprowadzenie antyludzkich praw . Bo nie napotykają na żaden sprzeciw ani opór z naszej strony .
    Słowa ” walka , opor , sprzeciw ” przekształcili w słowa – broń skierowana przeciw nam tak samo jak słowa ” rasista i terrorysta”.
    Walka i opór przeciw złu i ciemności wzmacnia i rozszerza jasność . A akceptacja zła stawia nas po jego stronie .
    Ty pisałeś o tym lata temu Majestic 🙂

   2. tak było AnonYm Dzięki i Serdecznie Pozdrawiam , Ps po prostu sumienie nie pozwala na obojętność ,mi nawet nie chodzi o konkretną konfrontacje bo swiadomosc za niska ,ale wskazywanie źródeł i orędowników tego , bo Ludzie będą automatycznie unikać tego , nie będą się angażować w eskalacje , i to właśnie ukróci źródło zsikania tego .

 4. Jesli piszą w bibli o czipach sprzed 2 tys lat tzn ze ta technologia jest albo od obcych albo ta technologia juz istniala na ziemi ale zostalo to skasowane w jakichs okolicznosciach.Albo biblia nie mowila o tym przed 2ma tysiacami lat a tylko jakies przeredagowanie sprzed np 100 lat?Biblia byla przepisywana recznie ,kto ja przepisywal i co wpisywal ,pewnie co mu kazali.Czipy to plany sprzed wieku?dwóch?Albo sprzed 2 tys lat faktycznie obcej cywilizacji,ktora juz wiedziala co to czipy.A teraz trzeba bylo opracowac technologie na ziemskie warunki ,przetestowac na ludziach nieswiadomych,bo testowanie pozytywow czipowania sie odbywa na ludziach swiadomych.Oni potem mowia jaka ta technologia jest fajna,wygodna itp.A ludzie ktorym sie to robi w ich nieswiadomosci ,wtedy sie testuje negatywne zastosowanie.A biedny czlowiek sie męczy i nie wie dlaczego.

   1. Historia się powtarza .Tak skonstruowany jest system(matrix) ziemski aby ślepcy,głusi bez czucia tkwili po millenia bredząc co chwile o ewolucji .Zaawansowane technologie były od dawna ale nigdy nie niewoliły jednostki ludzkiej tak jak to dzieje się obecnie.
    Tutaj nie ma żadnego rozwoju wręcz przeciwnie to REGRES /DEWOLUCJA Ducha i ŚWIADOMOŚCI!
    Jeżeli czujecie że nie należycie do Ziemi/matrixa znaczy to tylko tyle że egzystowaliście na innych planetach/wymiarach/przestrzeni i tylko w wyniku błędu! Bądź to w wyniku zaniku ŚWIADOMOŚCI! odtwarzacie starą płytę w zaleznosci gdzie dokonała się ostatnia inkarnacja.

    Dmuchawce/ latawce wiatr jak to powiedziała Gaja? ? ?

   2. Pitolisz Qcyp. Jestes niedojrzały i nie połaczony z Duchem. We wzgardzie masz ziemie. Wspołczuje dzieciom, bedą to transformowac a jak nie to inni. Nie ma oddzielenia. Jest One.
    Neo 😉

   3. Wiesz Qcyp, ja rozumiem jak bardzo dla Ciebie było traumatyczne zejście Twego Ducha w wymiar fizyczny, z powodu niewiedzy (mój Duch z powodu niedojrzałości rodowej, stwierdził, że materia jest ciężka i ja całe życie do momentu śmierci duchowej mantrowałam „życie jest ciężkie” :D/. Nie rozumiesz tego jeszcze, nie uświadamiasz sobie i projektujesz swoje cierpienie na świat/projekcję. odrzucasz go odrzucając siebie tym samym. Nie ma oddzielenia. Ktoś w Twoim rodzie to przełamie… w cierpieniu (cierpienie jest sygnałem wzywającym boga, nie pozwalającym zatopić się w iluzji na wieczność/ tylko uwaga, bo niedojrzałe ego uwielbia masturbować się cierpieniem.. 😀 w przeciwieństwie do tych co przed nim uciekają i masturbują się wymyślonymi przez innych buahha afirmacjami. Byłam taka. Znam to. Smakowałam tego. I to też jest ok. Nie ma niczego poza bogiem/świadomoscią, którą na tym planie ucieleśnia Materia/Bogini. Duch uczy się, że Ona nie jest głupia, jest Mądra, wrażliwa i emocjonalna.. uczy się Jej. I to trwa. Chce zawłaszczyć, posiąść, spenetrować, rozświetlić jej ciemność, ale musi nauczyć się ją szanować. A ona musi nauczyć się rozumieć, ze on niesie jej wiedzę/świadomość. Są dopełnieniem. Cud. To będzie trwało, w czasie poza czasem już Jest. Ludzie są jak dzieci jeszcze, potrzebują rodziców, kogos kto ich ochroni. I tak jest tez ok. Nie można mieć pretensji do dziecka, że jest dzieckiem. dzieci się kocha bezwarunkowo. I pozwala dojrzewać towarzysząc im. Służąc i z czasem pozwalając im dojrzeć, pozwalając popełniać im błędy, które je uczą.

   4. Każdy dobry uczynek zostanie ukarany, a każdy zły uczynek do nas wróci w dwójnasób 😀
    Poza dobrem i złem..

   5. Izabela Przeczysz sama sobie , bo jeżeli Jestesmy Jednym /Bogiem/-to my naprawdę nic nie musimy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Czy Bóg coś musi ????????????

   6. http://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2016.htm Cytat 25.02.2016, Pan Jezus:” Wejdzie do Polski wielka ilość muzułmanów, którzy wraz z wrogo do was nastawionymi, Rosjanami, Niemcami i Ukraińcami staną do mordowania was. Na pierwszy ogień pójdą kapłani, hierarchia, zakony męskie i żeńskie. W szybkim tempie mogą zlikwidować do 80% stan duchowieństwa. Ludzie będą w wielkim szoku, a działania militarne niewiele pomogą. Coraz bardziej szerzyć się będzie w Polsce zniszczenie, terror i gwałty. W Polsce zniszczonych będzie w znacznym stopniu w wyniku m.in. bombardowania, co najmniej osiem wielkich miast polskich. Znacznie ucierpią również sanktuaria, nawet te, które do tej pory były chronione.

    W tym czasie będzie wielu zabitych, wiele ruin, zniszczone będą wszystkie węzły komunikacyjne i energetyczne. Równolegle rozpocznie się wielkie wyniszczanie Polaków na całym świecie. W wyniku tych działań zostanie około 8-10 milionów Polaków. Ci którzy pozostaną, rozpoczną gorący szturm do Nieba, co uratuje tych co pozostali, a ci wykonają wszystko to, o co się ich prosi.” z jednej strony niby przestroga ( ale to sianie nienawiści aby wywołać rozlew krwi ) z następnej strony szczegółowy plan pomoru , następnie zobaczmy KARE jakie miłosierdzie się planuje dla „ukochanego” ludu !? ponad tysiąc lat mordowania a końca nie widać !!? skoro zaplanowali to wejdą , w dzisiejszych czasach wojny religijne są na topie , nie jeden moher goj w imię „tradycji” zemsty będzie mięsem armatnim , wystarczy maszynerie w ruch puścić a zapłacą w ostateczności ci co niby mieli być chronieni taki „majdan narodowy ” https://www.youtube.com/watch?v=nOzyLJrZ9-U

  1. Biblię można interpretować na wiele sposobów i nie da się jednoznacznie powiedzieć, że opisuje jakąś konkretną technologię (o ile w ogóle). Można tylko próbować przyporzadkowywać to co tam napisane do aktualnego stanu wiedzy, a i to z różnym efektem. Przykładem Blumrich który na podstawie księgi Ezechiela wymyślił swoje koło, ale ktoś inny na podstawie tego samego tekstu wymyślił inne (też ciekawe) rozwiązanie niż Blumrich. Tak więc pod pojęcie „znak bestii” można podciągnąć właściwie cokolwiek.
   Natomiast Sowa z Hakem mieszają ja diabeł w garnku wrzucając wszystko do jednego wora i strasząc. I dziwią się potem że ich nie traktują poważnie. Pytanie tylko czy robią to celowo czy z niewiedzy (nie wystarczy machać mądrą literaturą, trzeba ją jeszcze ze zrozumieniem umieć przeczytać)? Bo jeśli celowo, to są siewcami strachu i szkodnikami. Bo jak można straszyć ludzi naklejką antykradzieżową, która jest tylko obwodem rezonansowym i ŻADNEJ inteligencji nie zawiera, czy też inną metką od ubrania… 😛 To jest odwracanie uwagi od innych istotnych problemów, bo rzeczy naprawdę groźne z którymi właściwie nie ma jak walczyć są nam wpychane całkiem jawnie i na bezczela. https://www.youtube.com/watch?v=EDeQ5IeCcBQ A sprawcy tego stanu rzeczy są doskonale znani, tyle że nic im zrobić nie można. Tak że jeśli już mówią o dziwnych zachowaniach ludzi tudzież dziwnych przypadłościach, to zanim zacznie się szukać „kwadratowych jaj” wypadałoby wyeliminować najpierw znane czynniki. Poza tym czy nie należałoby wziąć pod uwagę postępującego zezombienia, które zapowiadała Rajska?

   1. Biblia jest metaforą. Niektore teksty są natchnione ale pisane dla ludzi o pewnej swiadomosci, ktorzy bez bata i bez leku nie potrafią zyc. Jeszcze. Dla wielu jeszcze tak jest, bo mają w umysle wzor surowego ojca i chłodną emocjonalnie matke i projektują to na swiat duchowy w sprzezeniu zwrotnym. Czy tam są technologie? No pewnie ze są, bo wszystko juz jest tylko trzeba to swiadomie wydobyc z nieswiadomosci. A do tego trzeba dojrzec.

   2. Robert nie przesadzasz ? Sodoma Gomora w Pakistanie plaga szarańczy zrzuciła tam atomowe ? księga Ezechiela pomidor przed nim wylądował , opisuje że był na orbicie że miał miarę w reku itd , kamienne tablice wypalone laserem puzniej rozbite itd , przecież to było kiedyś i teraz jest zrozumiale , a to jest zwykła technologia technika co tu odejmować dodawać ? oczywiscie można dodać, mamy tele -wizje mamy Walkie Talkie , radio , to bardziej wyklaruje ówczesna” cuda” co pastuchy oglądały . no i to Wedy Gnoza jako pierwowzór itp https://www.youtube.com/watch?v=HIsvih1NsOY

 5. Janie Piotrze:
  nie piszemy samymi dużymi literami. Taki wpis się źle czyta, proszę pomyśleć o czytających.

  Voytek – [Admin]

Comments are closed.