Otwarte Forum Tematyczne (zaległości) – 13.12.2014

Błędne interpretacje teorii względności, cz. 8 – dr Zbigniew Osiak – 9.12.2014

Rozmowa Janusza Zagórskiego z dr Zbigniewem Osiakiem na temat błędnych interpretacji teorii względności, poświęcona czarnym dziurom, antygrawitacji, nowemu modelowi wszechświata, falom grawitacyjnym oraz równaniom Maxwella. Szczegóły można znaleźć w jego e-bookach dostępnych na stronie http://www.virtualo.pl

Rozmowa Janusza Zagórskiego z Marcinem Łobejko (doktorantem fizyki Uniwersytetu Śląskiego) o tajemnicach mikroświata, fizyce i mechanice kwantowej.
http://openmind.org.pl


Janusz Zagórski rozmawia z Ewą Sufin-Jacquemart  z Fundacji Strefa Zieleni o ekologicznych aspektach energetyki jądrowej i gazem łupkowym w Polsce.


W studio Ewa Pawela i  Janusz Zagórski, którzy uczestniczyli w konferencji Covert Harassment Conference 2014 w Brukseli. Kanwę rozmowy stanowi wywiad udzielony przez dr Henninga Witte’a. Wywiad przeprowadziła Beata Zalewska. Tłumaczenie i napisy Paulina Maciejewska.

2 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne (zaległości) – 13.12.2014

  1. >Janusz Zagórski rozmawia z Ewą Sufin-Jacquemart
    szkoda, że w tych istotnych sprawach Janusz rozmawia przez komórkę 🙁

    1. Nastepuje wielki wybuch tworza sie dwa wszechswiaty, w jednym czas plynie do przodu, w drugim do tylu. Jeden sie rozszerza a drugi kurczy do punktu pierwotnego, zageszczonej energi i materi i nastepuje kolejny wielki wybuch i tworza sie kolejne 2 wszechswiaty. Tylko to kurczenie nastepuje szybko bo po wielkim wybuchu czas wszechswiata odrazu sie cofa. Zatem Nastepuja kolejne wielkie wybuchy tworzac kolejne wszechswiaty z pozostalej materii i energii, coraz to mniejsze i bedzie to trwac do punktu az energia i materia bedzie na tyle mala, ze nie zdola juz wybuchnac. Kazdy wielki wybuch powoduje lopotanie – wstrzasy utworzonych juz wszechswiatow, te wszczasy rozchodza sie po wszechswiatach i zostaly nazwane falami grawitacyjnymi. Nasz wszechswiat powstal z zapadniecia sie cofajacego sie w stecz wszechswiata, ktory potem wybuchl i nie jest ani najwiekszym ani jedynym. Gdy energii nie bedzie juz wystarczajaco by zainicjowac kolejny wielki wybuch pozostale wszechswiaty zaczna sie przyciagac grawitacyjnie i laczyc w Superwszechswiat.

Comments are closed.