Seminarium Romana Nachta

Fundacja
Promocji Aktywnego Trybu Życia Riad
zaprasza na seminarium

Romana Nachta pt.:

„CZASY W JAKICH ŻYJEMY”

12 MARCA 2016 (sobota)

Nacht_plakat

W programie:

 • Skąd się wzięliśmy na Ziemi?
 • Kto jest kim w tym świecie?
 • Tajne bractwa: iluminaci, sabateiści – reinkarnacje i wcielenia
 • Religie nie zdały egzaminu, szkodliwe programy hipnotyczne
 • Jakość i wartość energii, prawo identyfikacji
 • Galaktyczni ochotnicy – pozytywny wpływ zjawiska UFO na rozwój świadomości, światy eteryczne i światy częściowo materialne, „Jasna intencja”
 • Wędrówka ludów jako narzędzie obniżania stanu rozwijającej się świadomości duchowej
 • „Czarne projekty”, zaginieni uczeni,
 • Trzy alternatywy iluminatów, Alternatywa 3
 • Nowe podejście do zdrowia: medycyna holopatyczna

Informacje i zapisy:

Patronat medialny: NTV – niezależna telewizja.pl (ntv1.pl)
Miejsce: Wrocław, ul. Łaciarska 28 (Dom Ekonomisty, wejście od ul. Nożowniczej)

UWAGA: Zmiana miejsca seminarium. Spotkanie odbędzie się w Gmachu Głównym Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Norwida 25 we Wrocławiu, sala nr: II R. Dojazd komunikacją miejską na Plac Grunwaldzki, przystanek Rondo Regana (tramwaje nr 0, 2, 4, 10, 33). Dalej pieszo około 5 min. pod budynek Uniwersytetu Przyrodniczego.

mapka
Zajęcia: sobota 11.00 – 18.00. Przerwa: 14:00 – 15:00

Organizator: Fundacja we współpracy z Wojciech Drewniak i Janusz Zagórski

Informacja o seminarium: info@otn.com.pl , tel.: (+48) 501 402 936.
Koszt seminarium: 150.00 zł.

Zapraszamy

7 thoughts on “Seminarium Romana Nachta

  1. „Koszt seminarium: 150.00 zł. Celem rezerwacji miejsca na zajęciach prosimy o dokonanie wpłaty w kwocie 150,00 zł. do 5 lutego 2016 na konto:”

  2. Doskonaly pomysl bo ja mieszkam w Norwegii i mam male szanse na branie udzialu a tez jestem zainteresowana. Pozdrawiam

 1. Bardzo lubie pan Romana ale ta cena. 150 zł wejscie , 150 bilety PKP lub benzyna do samochodu+ 100 jedzenie(inne wydatki) i nagle zaczynamy się zbiżać do kwoty 500 zł. No nic, pozostaje poczekać na jakaś relację na antenie NTV.

 2. W mojej opinii NTV i przyjaciele zaczęli organizować bardzo dochodowe i (co zrozumiałe) równie liczne spotkania, seminaria, warsztaty, itp. Kiedyś projekt NTV był w miarę transparentny, na stronie można było np. znaleźć aktualną informację o wielkości dotacji wpłacanych przez widzów. Dzisiaj NTV stało się alternatywnym kombajnem zbierającym kasę z licznych eventów, datków czy reklam i nikomu już nie zależy aby wyjść do widza i powiedzieć – mamy tyle, potrzebujemy tyle, a resztę bierzemy dla siebie bo też musimy z czegoś żyć. Dzisiaj nie wiemy kto Was finansuje i jakimi środkami dysponujecie w związku z czym staliście się równie tajemniczy jak partie polityczne, ruchy czy organizacje, które tak często krytykujecie. Pozostaje pytanie czy w dalszym ciągu realizujecie swoją misję, czy staliście się „użytecznymi idiotami” tych którzy Was finansują?

  PS. Proszę zliczyć banery po prawej stronie witryny a następnie zsumować koszty imprez prowadzonych przez tzw. oświeconych ludzi, których celem jest rozbudzenie globalnej świadomości.

Comments are closed.