Spotkanie z Marcinem Antoniakiem we Wrocławiu

Granice są częścią naszego życia –
– od nas zależy, czy i jak je pokonamy

Marcin Antoniak ma tych granic więcej. Urodził się z porażeniem mózgowym, wychował się w ośrodku rehabilitacyjno-ortopedycznym we Wrocławiu, porusza się o kulach. Wydawałoby się, że jest skazany na marną egzystencję, a tymczasem jest magistrem historii na Akademii Podlaskiej i magistrem dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje jako dziennikarz i recenzent książkowy,  publikuje artykuły społeczno-religijne, historyczne i społeczne.

Od kilku miesięcy prowadzi spotkania, na których mówi o procesie usamodzielniania się,  o znajdowaniu możliwości mimo ciężkiej sytuacji, używając przykładów ze swojego życia. Opowiada o Radości Życia, mimo wszelkich przeciwności. Jego motto życiowe: urodziłeś/aś się po to, by dawać świadectwo swoją postawą, czynem i słowem w miejscu, w którym przyszło ci żyć. Jeżeli nie możesz czegoś zaakceptować, zaakceptuj, że musisz godnie przez to przejść nie robiąc sobie i innym krzywdy.

Przyjdź na spotkanie i zobacz, że mały strumyk, którego czasem nie jesteś w stanie przeskoczyć, dla innych jest wielką rzeką, którą i tak przeszli.

Na spotkanie  z Marcinem Antoniakiem zapraszamy 20 maja 2017 o godzinie 11:00 do siedziby NTV we Wrocławiu przy ul. Łaciarskiej 28 (róg ul. Nożowniczej):

https://www.google.pl/maps/@51.1117431,17.0373334,3a,75y,224.83h,94.43t/data=!3m6!1e1!3m4!1sw3Yg8B1WTLEpigwfJYizDQ!2e0!7i13312!8i6656?hl=pl


5 thoughts on “Spotkanie z Marcinem Antoniakiem we Wrocławiu

  1. Panie Marcinie – jest Pan wspaniałym i wielkim człowiekiem , bo stawił Pan odważnie czoło , swoim życiowym trudnościom . Ludzie są najczęściej wiecznymi cierpiętnikami i narzekaczami – co można zauważyć na wszystkich internetowych forach . Oni tym stale żyją , dołując przy tej okazji innych . Pan natomiast – wykorzystał własne życiowe doświadczenia , aby się rozwinąć i uzyskać wspaniałe zrozumienie , którym dzieli się Pan teraz z innymi . Emanuje Pan miłością , radością życia i harmonią , których innym , jeszcze niestety brakuje . Pańskie życie – to w moim pojęciu , przyspieszony kurs mądrości , którą inni muszą dopiero nabyć , podczas kolejnych swoich wcieleń . Pozdrawiam Pana bardzo serdecznie i przytulam do serca .

Comments are closed.