Stewart Swerdlow ponownie w 2015 roku w Polsce

Stewart Swerdlow w 2015 roku
w Polsce

Mamy przyjemność poinformować, że Stewart Swerdlow z USA będzie po raz drugi naszym gościem. W dniach 28 luty (sobota) i 1 marca (niedziela) odbędzie się dwudniowe seminarium autorskie we Wrocławiu.

Interaktywny Program Seminarium Stewarta Swerdlowa w Polsce

28.02- 01.03.2015

Wrocław, Dwór Polski, Rynek 5 (od strony fontanny)

pt: Zdrowie, deprogramowanie z chorób i mind control oraz międzywymiarowa komunikacja!

z bonus: Alien Agenda i Historia Galaktyczna!

Sobota. 28 Luty 2015 godzina 10.00 -18.00

Blog 1 Zdrowie

10.00.-12.30

Na wstępie Stewart przypomni nam w skrócie jeszcze raz o sobie.

Poznamy podstawy i znaczenie ludzkiego ciała, z jakich wzorców myślowych powstają jakie choroby,, ich zapobieganie , programy umysłowe, ćwiczenia oddechowe z publicznością, równoważenie półkul.

Następnie nauczymy się transformować DNA – przełączanie go na odpowiednie frekwencje i w ten sposób aktywowanie samouzdrawiania – ćwiczenia z publicznością .

Poznamy również wiele nowych technik uzdrawiania, opis kilku ćwiczeń oraz wykonanie jednego –interaktywne ćwiczenie z publicznością

30 minut przerwy

Blog 2 : Mind Control i deprogramming

13.00-15.30

W tej części dowiemy się szczegółowo, co to jest Mind control. Poznamy historię i przykładowe programy mind control ( Monarch, Disney, Green Star Programme, Cult Programming, Satan Rituals) oraz co najważniejsze sposoby deprogramowania się z mind control.

Choroby mentalne i fizyczne spowodowane mind control i zapobieganie tym chorobom.

Przerwa 30 min

Blog 3. Ćwiczenia Inter- aktywne z publicznością i odpowiadanie na pytania związane ze zdrowiem i mind control.

Godzina 16.00.-18.00

Przede wszystkim nauczymy się podstawowych ćwiczeń deprogramowania tzw: White and Black Rabbit, uaktywnimy w sobie Frekwencję Lwa oraz Frekwencję Niedźwiedzia oraz będzie to czas na rozmowę ze Stewartem i udzielenie odpowiedzi na pytania, które jemu zadacie.

Niedziela godzina 9.00 – 17.00

Blog 1 godzina 9.00-11.30

Drugi dzień seminarium Stewart rozpocznie od przedstawienia własnej wersji Galaktycznej Historii, opowie o obecności Obcych na Ziemi. Przybliży ewolucję Gwiezdnego Systemu oraz scharakteryzuje Lemurię, Atlantis, Egipt, Imperium Kazar, Słowian. I opowie o Kodzie Biblii.

Następnie powiąże to wszystko z Liniami genetycznymi i zrobi z publicznością interaktywne ćwiczenie z otworzeniem DNA, co pozwoli nam na poznanie własnej linii genetycznej

Pod koniec tej sekcji Stewart nakreśli wpływ tej historii na dzień dzisiejszy i jutrzejszy oraz przybliży własną prognozę sytuacji Europy, a w tym Polski w przyszłości.

30 minut przerwy

Blog 2 godzina 12.00-14.30

Sekcja druga tego dnia rozpocznie się od tematu miedzywymiarowych egzystencji, poprzez ALien Agenda, a zakończy na temacie podróży w czasie.

Na koniec sekcji drugiej wykonamy ćwiczenia do podróży w czasie, gdzie nauczymy się sami eksplorować nieznane!

BLOG 3 godzina 15.00-17.00

Blog trzeci to najciekawsze przykładowe ćwiczenia sztuk walki na wypadek konfrontacji choćby z terrorystą! Tzw Survival Surpresor . Jest to również czas by Stewart odpowiedział na Wasze pytania i zrobił z wami ćwiczenia jakie będziecie czuli że są Wam potrzebne!

Mamy głęboką nadzieję, że wszyscy się tam spotkamy, spędzimy wspólnie czas ze Stewartem, dowiemy się nowych fascynujących rzeczy, poznamy nieznane i wyjdziemy bogatsi nie tylko o nową wiedzę ale i nowe przyjaźnie!

Koszty udziału w 2 – dniowym seminarium autorskim S. Swierdlowa – 500 zł.

Wpłaty:

Fundacja „Dobre Wibracje”
ul. Słoneczna 21
55- 002 Gajków

Fundacja Dobre Wibracje, dopisek przy przelewie: Swerdlow 2015
Alior Bank, konto nr: 67 2490 0005 0000 4600 9873 7266

oraz
Wydzielone konto bankowe do przelewów zagranicznych – rachunek w walucie EURO:
PL53 2490 0005 0000 4600 9647 6157

Swift (BIC): ALBPPLPW

W wypadku zakupu biletu gotówką w dniu i miejscu imprezy – 550 zł.

 

Sesje indywidualne

Potem w dniach 2 marca, 3 marca, 4 marca będą sesje indywidualne także we Wrocławiu

Wpłaty na sesje indywidualne ogłoszone zostaną wkrótce. Można mailowo rezerwować wstępnie miejsca na sesje indywidualne 30 minut i 60 minut. Płatności za sesje indywidualną realizować można tylko po otrzymaniu od organizatorów maila potwierdzającego datę, godzinę i miejsce sesji. W mailu potwierdzającym zostanie podane konto na jakie należy wpłacić podaną sumę. Wkrótce informacje o kosztach sesji indywidualnych (mamy problem ze zmieniającymi się kursami walut)

Info: januszzagorski8@gmail.com

Zapraszamy!

65 thoughts on “Stewart Swerdlow ponownie w 2015 roku w Polsce

 1. 500 zeta za słuchanie bajek? przecież pod numerem 928 można prawie za darmo ich posłuchać 🙂

  1. za darmo mozna bajek posluchac twierdzisz? to prosze cie bardzo sluchaj nikt ci nie broni – a ta propozycja jest dla ludzi ZAINTERESOWANYCH udzialem a nie dla ignorantow 🙁 a propos kazdy jeden kurs czy seminarium duchowe oscyluje w takich kwotach. Nie twierdze ze to na kazda kieszen i ze jest ok, ale sakrazm jest tutaj nie na miejscu!!!!!!!!!!

   1. 50 złotych było by nieco zbyt wysoką stawką.. poza tym, jeśli ‚każdo spotkanie duchowe seminarium tyle kosztuje’ to w oczach ludzi mających trochę chociaż oleju w głowie będzie jasne że z żadną duchowością nie ma nic wspólnego.

 2. Swierdlow pojawił się w latach 90-tych tuż po wyjściu z więzienia federalnego gdzie odsiadywał wyrok za oszustwa finansowe i kradzież pieniędzy kilkaset tysięcy dolarów…(tak konkretnie za to co napisałem bez teorii spiskowych siedział 33 miesiące w pierdlu bo był złodziejem)

  http://dangerousminds.net/…/mind_control_time_travel…
  http://www.abovetopsecret.com/forum/thread364816/pg1

  W tym wywiadzie SS przyznaje się on sam się nie zdeprogramował tylko zrobił to Preston Nichols (w śmierdzącej przyczepie kempingowej w stosie śmieci i zgniłych puszek).PN był jedynym źródłem informacji w 1992roku o Projekcie Montauk i nikt wcześniej o nim nie słyszał przed 1992 roku. Na pewnej konferencji w latach 90-tych SS przyznał się organizatorowi Deanowi Stonierowi (zmarł w tajemniczych okolicznościach, podejrzewano żonę SS )…do trochę innej historii, jako że na początku „historia” SS była zupełnie inna. Wspominał że spędził jakiś czas w szpitalu dla chorych psychicznie z powodu ciężkiej choroby. Mówił też Stonierowi że sam zamordował setki bezdomnych dzieci z ulicy w ramach jakiegoś projektu „nie był pewien czy to „Montauk” nawiasem mówiąc temat spopularyzowany przez scjentologa Petera Moona. Okazuje się że Swierdlow jest „ostatnim” z MontaukBoys homoseksualnych niewolników…reszta została wymordowana min w ramach „okazywania posłuszeństwa” wzajemnie byli do tego zmuszani. SS twierdzi że zna 12-16 języków…jakoś tego nie widać. Ludzie którzy znają SS razem z jego „tajemniczą żoną” fikcyjną zresztą która pojawiła się nagle po jego wyjściu z więzienia że są drapieżnymi bezwzględnymi oszustami.

  http://forum.culteducation.com/read.php?12,63260,page=1

  Na tych czterech stronach są bardzo „ciekawe” relacje…nazwane przez polskich zwolenników SS dezinformacją, jest tam opisane że buduje swój kult, sektę, używa metod zastraszania i jego dewiacje seksualne podczas zabiegów „deprogramowania” oraz niszczenie związków.
  Dodatkowo sprzedał własną siostrę Sarę (Sarah Stanga) alias Valerie Swerdlow. Sprzedał zniszczył własną siostrę której był programistą, prowadziła własny blog przez, trzy miesiące około 2012 roku potem nagle przepadła, nazywa go czarnym magiem i potworem (choć trudno rozdzielić ich intencje)

  ale to nic…na materiale który sam nagrałem w 2010 SS twierdzi że był przez 29 lat ślepy ! i inne brednie które sami oceńcie.

  https://vimeo.com/16538631

  To ja się pytam ? Jak można wysłać ślepego na misje w czasie aby zabić Jezusa który jak wiemy nigdy nie istniał (kontynuacja kultu Mitry itp…) Moim zdaniem…SS nigdy nie był uczestnikiem programu Montauk…wbrew temu co sam twierdzi bo on jest jedynym źródłem informacji o swojej przeszłości. Tylko zadaje pytanie…I odpowiadam SS jest tak samo dla mnie godny zaufania jak SS w czasie II wojny światowej.

  a tutaj artykuł o dziennikarskim śledztwie o projekcie Montauk z GEAR magazine, Listopad 2001,
  http://www.stealthskater.com/Documents/Montauk_3.doc

  Cokolwiek się wydarzyło, Swierdlow ani Nichols nie wie o tym nic ani, jestem o tym przekonany że ten projekt Montauk to całkowita fikcja, pamięć osłonowa lub sztuczne wspomnienia. Nic się kupy nie trzyma…jak choćby bredzenie o „antygrawitacji” co z punktu teorii elektrycznej jest absurdem. Wszystko co mogło mieć miejsce w relacjach SS jest najwyraźniej fałszywą pamięcią. Szkoda czasu na zajmowanie się takimi ludźmi jak Stewart Swerdlow. To tylko kolejne bagno dla ludzi szukających prawdy.

  Nie musicie mi wierzyć i nie obchodzi mnie to. Z zasady nie zaufałbym takim ludziom jak SS a jest w związki z nim zbyt wiele mrocznych pytań i wątpliwości.

  Co ciekawe ….http://www.stealthskater.com/Documents/Montauk_1.doc w tym dokumencie opisującym używanie dzieci w wieku 10-16lat nie ma ani słowem o seksualnych aspektach …co więcej jak niby dzieci w tym wieku mają być rozwinięte seksualnie aby ich użyć do podróży w czasie …pytam ? Mało tego Nichols pisze że używane wyłącznie typu aryjskiego blondyni o niebieskich oczach…to ja pytam ponownie jak ciemny żyd Swierdlow miał im „genetycznie pomóc ? 😆 Same sprzeczne informacje.

 3. wiem ze to bolesna suma i współczuje wszystkim ale takie są realia ,jak kogoś będzie stać to pójdzie i aby tak było , istota rzeczy jest w jakimś sensie uświadomić widownie a to jest cel nadrzędny ,druga sprawa to rozłóżmy to na godziny wychodzi niewiele , takie seminaria w rzeczywistosci są o wiele droższe, zawsze powtarzam wszystko kosztuje cieszmy się ze są Organizatorzy takich imprez , byłby lament gdyby nic się nie działo , bajki nie bajki ? do tego są weryfikacje i lustracje Pozdrawiam Wszystkich

 4. Tak jak myślałem.Pierwsze wystąpienie było testem z kim mamy do czynienia ,drugie będzie niezwykłym przeżyciem może nawet co niektórym szczęka opaść.No i wejściówka,chyba nikt by się nie odważył opowiadać BAJEK ZA TAKĄ KWOTĘ.

 5. „To ja się pytam ? Jak można wysłać ślepego na misje w czasie aby zabić Jezusa który jak wiemy nigdy nie istniał (kontynuacja kultu Mitry itp…) Moim zdaniem…SS nigdy nie był uczestnikiem programu Montauk…wbrew temu co sam twierdzi bo on jest jedynym źródłem informacji o swojej przeszłości. Tylko zadaje pytanie…I odpowiadam SS jest tak samo dla mnie godny zaufania jak SS w czasie II wojny światowej. ”

  ********

  Ja nie mam watpliwości że Steward Swerdlow był i jest „produktem” projektu Montauk, dlaczego on .. to inna sprawa , która ma korzenie w bardzo odległym czasie, do obecnej roli był przygotowywany w wielu poprzednich wcieleniach.
  Nikt kto nie potraktuje wszystkich ewentualności jako możliwość prawdy nie zrozumie roli Swerdlowa w teraz.
  To że on sam nie ma pełnej wiedzy na swój temat, jest pewne , a nawet zrozumiałe i oczywiste.

  Żeby odkryć całą układankę związaną ze Swerdlowem nie można nastawiać się emocjonalnie do niczego, trzeba być absolutnie neutralnym , bo szybko znikają subtelne informacje naprowadzające na prawdziwą drogę zrozumienia w emocjonalnym zgiełku.

  Pierwsze i podstawowe pytanie, KTO za tym stoi i JAKI ma cel na końcu swoich działań? Drugie pytanie kogo , co i dlaczego te postacie chciały zniszczyć i dlaczego, co im zagrażało że stworzyły tak precyzyjny plan rozłożony w setkach a nawet tysiącach lat. Po wysłuchaniu wywiadu ze Swerdlowem pewne aspekty stają się jasne.

  Postać historyczna Jeszua/ Issa to jedno a, postać religijna Jezusa , to drugie…. tej drugiej, Jezusa …. oczywiście w podanej przez religie wersji nie było.

  Skoro uważa się że , Jezus umarł na krzyżu , po zmartwychwstaniu odszedł z ziemi i na tej podstawie stworzono nową religię, którą włada się korzystnie mentalnością milionów ludzi na ziemi przez prawie 2000 lat.. to, po co wyprawiać w przeszłość wojownika , który ma go zabić? To bezsens w odniesieniu do pozytywnego skutku , który Jego domniemana śmierć an krzyżu przyniosła twórcą religii , wykorzystującą Jeszua jako swój szyld.

  On nie urodził się ponownie na ziemi i przed tym jednym narodzeniem nigdy nie był urodzony w III wymiarze.

  Zatem logiczne jest iż to wcale nie o Jezusa chodziło w tej wyprawie Swerdlowa w przeszłość, chodziło o postać , która zagrażała monoteistycznej męskiej religii. Była nią prawie całkowicie wymazana z historii Maria Magdalena ,żona Jeszua i matka Jego trójki dzieci, wyniesiona przez Jeszua do rangi Papieżycy, najwyższej postaci w dziejach przywództwa duchowego.
  Kiedy kobieta „stanie się mężczyzną”……. tak mówił Jeszua ( ale nie fizycznie, tylko odzyska moc swojego aspektu męskiego) stanie się również CHRYSTUSEM…… czyli zwyczajnie KRÓLEM , WŁADCĄ samej siebie , swojej wiedzy.

  ************
  „Karty Tarota.. Sekret Templariuszy”
  Obrazek Kartę z wizerunkiem Papieżycy nazywano czasami „Joanną”. Fakt używania owej karty w okresie, kiedy jeszcze nie pojawiły się opowieści o Joannie, świadczył, że templariusze natrafili zapewne na stare dokumenty, które identyfikowały Marię Magdalenę z pierwszym papieżem. W niektórych taliach kart do tarota Joannę przedstawia się ze zwojem w ręce, siedzącą między dwiema kolumnami. Kolumna z lewej jest czarna i oznaczona literą „B”, kolumna z prawej zaś biała i oznaczona literą „J”. W taki sposób ukazano więc bezpośrednie związki Wysokiej Kapłanki czy też Papieżycy z dwiema kolumnami Boaz i Jakin, które stały niegdyś przed wejściem do wewnętrzego sanktuarium Świątyni w Jerozolimie, a obecnie ich kopie znajdują się w każdej świątyni masońskiej.”

  http://www.cheops.org.pl/viewtopic.php?f=27&t=668&start=25

  **********

  Jeszua mąż Marii Magdaleny pomógł jej uzyskać ten stan, czym naraził się śmiertelnie wszystkim wyznawcą i zwolennikom Przymierza z Jahwe ( kim jest ten Jahwe to inna sprawa), wiadomo było że Jeszua nie będzie inkarnował więcej na ziemi III wymiaru , bo ON nigdy fizycznie nie umarł! Zatem nie mógł się ponownie urodzić, ON tylko przemienił swoje ciało materialne w ciało świetliste , subatomowe , dokonał transcendencji. Nadal żyje , bo ciało świetliste subatomowe ma nieokreśloną możliwość istnienia , jest energią, którą jej właściciel zbliżając się do niższego wymiaru może zagęszczać żeby się w nim być widocznym wedle panujących tu praw.

  Zatem Jszua musiał żyć do czasu „ukrzyżowania ” bo był potrzebny jako szyld dla nowej religii.

  Natomiast M. M. była niebezpieczna , nie tylko miała urodzić spadkobierców rodowych , córkę i synów ale też przejść drogę rozwojową przywracającą pierwotną wiedzę kobiecości i jej dawną rolę w rozwoju LUDZKOŚCI.

  Chodziło o zabicie jej w czasie gdy była jeszcze dzieckiem, cała ta propagowana przez religię historia narodzin Jeszua , tak naprawdę jest historią narodzin M.M.
  To wielkie oszustwo dla większości ludzi trwa do dzisiaj.

  Wiedzieć trzeba iż M.M. jako dziecko była bardzo dobrze ukrywana między innymi podobnymi ( wibracja energetyczna) dziećmi i strzeżona przez Jej zaświatowych opiekunów.
  I tu się odkrywa sekret czasowej ślepoty Swerdlowa ( w którą wierzę iż była), otóż wyjaśnia to kim są jego protektorzy i zleceniodawcy.

  Normalnie Energie zaświatowe ( OGIEŃ ŻYCIA) widzą światy materialne i LUDZI w nich zarowno energetycznie jak i fizycznie, ale cyborgi , bioroboty NIE MAJĄ TAKIEJ MOŻLIWOŚCI!!!! Oni widza LUDZI TYLKO ENERGETYCZNIE! Odczytują, identyfikują osobę po znanej im jej wibracji. Zablokowanie fizycznego wzroku Swerdlowa dawało im dużo większą gwarancję wyostrzenia się widzenia poza fizycznego , energetycznego , które było dla nich istotne, bo przez ten czytnik prowadzili go.

  Naprawdę za zniewoleniem LUDZI od II cywilizacji stoją cyborgi, sztuczna inteligencja niszcząca z premedytacją życie biologiczne na wszystkich podbijanych planetach! Współpracują z nimi pewne grupy LUDZI oraz przedstawiciele innych podbitych przez nich cywilizacji, bo są zastraszeni i przekupieni oraz zmanipulowani fałszywymi informacjami. Hologramy z przeróżnymi scenariuszami wtłaczane prosto do mózgu przejętych LUDZI to technologia używana przez nich od wielu set tysięcy lat!

  Teraz dlaczego Swerdlow? Bo On jest Energią z grupy (czerwonych Energii, bardzo stara Dusza) inicjowany osobiście przez Mitrę na faceta absolutnie harmonijnego.

  Ma z Mitrą ( a Mitra to ta sama Energia, która dużo późniejszą była inkarnacją M.M) bezpośrednie połączenie energetyczne, dlatego ma większą dużo łatwość odnalezienia Jej w każdych czasach.

  I to jest cały sekret utajony Stewarda Swerdlowa , utajony przed nim , to długa historia wielu jego żyć. Nie mam prawa publicznie jej opowiadać, nie mam nawet prawa zdjąć z niego blokady pamięci bez Jego osobistej prośby.

  Zatem nie wejdę już w Jego osobiste aspekty z przeszłości, ale jeszcze odkryję kto za tym stoi na podstawie Jego relacji, bo on to wie, chociaż sam nie może odczytać i publicznie odkryć tych powiązań.
  To, co przekazuje jako prawdy dotyczące dobra LUDZKOŚCI wcale tym nie są, są informacjami wkodowanymi mu jako prawdy w celu przejęcia świadomości LUDZI.
  Ale nie tylko On tak ma, zmanipulowanych jest gdzieś około 90% wszystkich nauczycieli duchowych!

  Kiara.

  1. Kiara ,dzięki, piękny akt weryfikacji , wiec jest czerwona lampka ? i tak trzymać ,zawsze powtarzam ze w klamstwach ,manipulacji ,są ziarna prawdy a co najważniejsze mechanizmy i to jest najbardziej wartościowe ,jest takie powiedzenie ze aby poznać „wroga” trzeba się z nim zaprzyjaźnić ,dlatego wiekszosc manipulatorów wiedząc to kasuje wszystko na poczatku aby wykluczyć brakujące ogniwa które się z tego wyłonią .

  2. @Kiara
   Zatem nie wejdę już w Jego osobiste aspekty z przeszłości, ale jeszcze odkryję kto za tym stoi na podstawie Jego relacji, bo on to wie, chociaż sam nie może odczytać i publicznie odkryć tych powiązań.
   To, co przekazuje jako prawdy dotyczące dobra LUDZKOŚCI wcale tym nie są, są informacjami wkodowanymi mu jako prawdy w celu przejęcia świadomości LUDZI.
   Ale nie tylko On tak ma, zmanipulowanych jest gdzieś około 90% wszystkich nauczycieli duchowych!

   Zgadzam się z Tobą Kiara. Większość nauczycieli duchowych w 90% jest zmanipulowanych. Taki też był cel „Ciemnej Strony” niszcząc religię dać im inną wiarę i naukę, czym jest fałszywa duchowość i jest zinfiltrowana przez agentów. O tym samym mówią ludzie z MK-Ultra, MK-Talen, i wielu innych tajnych projektów kontroli umysłów. A co za tym idzie ich wiedza z Stewartem Swerdlowem nie pasuej do siebie, a pomiędzy uczestnikami Super-żołnierzy pasuje, i nawet odnajdują siebie po wspomnieniach imion i nazwisk i twarzy, spotykają się i rozmawiają. Odkrywają prawdę siebie samych i opowiadają co robili (nawet o tych strasznych rzeczach). Dlaczego Stewart boi się swojej przeszłości widać, że ma dystans co do tego tematu.
   Czerwona lampka ? Ostrzeżenie …?
   „Teraz dlaczego Swerdlow? Bo On jest Energią z grupy (czerwonych Energii, bardzo stara Dusza) inicjowany osobiście przez Mitrę na faceta absolutnie harmonijnego.”
   Tu też jest czerwona siła i nie jest pozytywna chodź udawać taką może..
   https://www.youtube.com/watch?v=BWTCb7BdXzc

   1. @Coś tu jest nie tak.
    Ale ja się nie zgadzam iż religie są dziełem Stwórcy…. nic takiego! Religie są podległe Szatanowi, on je wymyślił i on nimi kieruje niezależnie jakich używa nazw i autorytetów.
    Wiem doskonale ze są demony jest ich niemało, wcielone są słabe, bo nigdy nie dysponują swoją całą mocą. Ale nie wcielonymi ŻADEN CZŁOWIEK nie jest w stanie władać!

    Egzorcyści z nimi współpracują, zawsze jest to coś za coś.
    Na ziemi jest tylko kilka osób nie więcej niż 3, które naprawdę mają prawo i moc odprowadzenia każdego demona, ale te osoby nie robią tego same (też nie dały by rady jako LUDZIE) zawsze towarzyszą im Eminencje Zaświatowe, w tym obliczu demon wykonuje nakazowe polecenia.
    Skoro czerwona siła Twoim zdaniem jest negatywna , to dlaczego hierarchia kościelna wyższej rangi stroi się na czerwono? Dlaczego bardzo długo pod karą śmierci ten kolor był zarezerwowany wylącznie dla kleru?

    Czerwony czysty kolor jest barwą życia, czerwona energia , to energia I czakry ziarna życia, nie dam się zastraszyć żadnymi bzdurami.
    Wschodzące słońce ma największą moc w momencie emanowania czerwoną barwą, bo jest to energia życia.

    Ciemna strona nie niszczy religii bo jest ich twórcą, ponieważ sobie nie radzi z ich wielością, a co za tym idzie władzą nad ludźmi przez nie, chce stworzyć jedną globalną. I to cały sekret religijnych walk.
    Swerdlow z jednej strony krytykuje religie, a z drugiej strony koduje ludzi swoimi symbolami w ich struktórach. On nie jest świadom tych sprzeczności, myślę iż nie jest w stanie analizować swoich zachowań, ani informacji które przekazuje ktoś przez niego. To płynie poza nim , a jego świadomość jest wyłączona częściowo, on jest narzędziem przez które są obserwowani i słuchani LUDZIE.
    Jest swojego rodzaju medium dla cyborgów , bo to one go wykorzystują , blokując w nim jego Duszę.

    Kiara.

  3. „Ma z Mitrą ( a Mitra to ta sama Energia, która dużo późniejszą była inkarnacją M.M) bezpośrednie połączenie energetyczne”

   jeśli SS jest magiem (na co są w/w niepodważalne dowody) to powyższe zdanie jest nieprawdziwe. Jego związek z Mitra jest WROGI i zapewne był szykowany do namierzenia i eksterminacji reinkarnującego się Mitry.

   Wracając do mitów cała armia jaką później po kilku wiekach zaczeto nazywać żydami była PEDAŁAMI. Nawet teraz w żydowskiej armii są kultywowane tamte tradycje wywodzące się pierwotnie od Achajów (czyli literackiego odnośnika do żydów jozuego jacy wymarli podczas walki z Mitrą, byli przez Mitrę i kompanów zabici).

 6. @Kiara: Ale nie tylko On tak ma, zmanipulowanych jest gdzieś około 90% wszystkich nauczycieli duchowych!

  ***
  Hmmm…znaczy nauczyciel duchowy nasz Kiarula oczywiście nie zalicza się do tych 90% !? :)))

  1. nie zalicza się ,Ktoś musi się nie zaliczać ,zresztą patrząc na dorobek Kiary to sama Siebie by przerosła manipulacją gdyby tak było , jest po prostu Prawdziwym Wolnym Człowiekiem 🙂

   1. Majestic pisze:
    2 stycznia 2015 o 18:31

    nie zalicza się ,Ktoś musi się nie zaliczać ,zresztą patrząc na dorobek Kiary to sama Siebie by przerosła manipulacją gdyby tak było , jest po prostu Prawdziwym Wolnym Człowiekiem 🙂
    ****

    Dokładnie tak Majestic… 🙂 jestem poszukiwaczką prawdy, bo nie ufam temu co twierdzą inni jeżeli koliduje to z moją logiką i odczuciami.
    Kto szuka ten znajduje, nie zatrzymuję się na stałe w jednym twierdzeniu.. traktuję wszystkie poznane rzeczy jako elementy jedni… ale jako wiedzę na teraz… za chwilkę może być już inna , bardziej rozszerzona, zmieniona.

    Tak uważam się za wolnego Czlowieka, nie podlegam religiom, filozofii nakazowej , ni uzależnieniom strachem , finansowym barierom ni maskom autorytetu, ni żadnym presjom otoczenia ani rodziny.
    Jestem wolna , bo moja myśl jest wolna, mówię, piszę co myślę i robię co mówię.

    Kiara.

  2. Hmmm…Prawdziwy Wolny Człowiek…no to szkoda że jeszcze nie dopisałeś…głowę za to daje…basisto przytupasie 😉

   1. Ha ha
    Zejdzmy na ziemie co nas obchodzi MISTER Swerdlow. No nie !!!!
    Dopoki nie bedzie psul roboty Ruskom swoja magia to bedzie mi zwisal . Mysle , ze jego podroz jest w innym celu drodzy forumowicze . Wazniejszy jest dla niego Atlantic bo chce ochronic swoja dupecie . Mr Bond z Brighton supurb motywuj naszych sasiadow ze wschodu zeby walna wreszcie ten scianowy wulkan i zalatwil ich atomowe elektrownie chameryki od Atlantyku im wczesniej tym lepiej . Przeciez i taki ich nie zdemontuja wiec im szybciej zaltawia wschodniacy sprawe bedzie lepiej . :):) 🙂

  3. Mirra pisze:
   2 stycznia 2015 o 18:16

   @Kiara: Ale nie tylko On tak ma, zmanipulowanych jest gdzieś około 90% wszystkich nauczycieli duchowych!

   ***
   Hmmm…znaczy nauczyciel duchowy nasz Kiarula oczywiście nie zalicza się do tych 90% !? :)))

   Ja nie jestem nauczycielem duchowym , jeżeli już to jestem analitykiem z ciutkę większym wglądem w moją wiedzę wewnętrzną.

   Kiara.

   1. Dla Kitka to wszyscy muszą być guru,ot i wpadliśmy w kołomyje.I gdzie ta prostota i widzenie/odróżnianie?A czort karty rozdaje gdzie mistrz a gdzie analityk hihihihihihihi

   2. @Kiara: Ja nie jestem nauczycielem duchowym , jeżeli już to jestem analitykiem z ciutkę większym wglądem w moją wiedzę wewnętrzną.

    ***
    Hmmm…ale zaszczyt mnie kopnął @Kiara dała głos choć nie odszczekałą jeszcze tego „uszanuj moją decyzję nie wchodzenia z tobą w dialog”.

    Hmmm…to co tu piszesz na farum jest przecież nauczaniem wszak pouczasz/nauczasz na całego wszak przekaz wiedzy jest nauczaniem – czyli jesteś analityk dzielący się wiedzą czyli właśnie niejako rzec by można nauczyciel duchowy :))))))

   3. Kiara piszeTak uważam się za wolnego Czlowieka, nie podlegam religiom, filozofii nakazowej , ni uzależnieniom strachem , finansowym barierom ni maskom autorytetu, ni żadnym presjom otoczenia ani rodziny.
    Jestem wolna , bo moja myśl jest wolna, mówię, piszę co myślę i robię co mówię.

    Kiara.
    No ciekawe co też Kiteczek na to powie/przekręci kotka ogonkiem a może będzie BRNĄŁ NA SILE IMPUTOWAŁ byle by wąsy pozostały nienaruszone/dumnie … 🙂
    A może Kitek to zwykły dachowiec?… 🙂

   4. @Kucyp: Dla Kitka to wszyscy muszą być guru…

    Kiara piszeTak uważam się za wolnego Czlowieka, nie podlegam religiom, filozofii nakazowej , ni uzależnieniom strachem , finansowym barierom ni maskom autorytetu, ni żadnym presjom otoczenia ani rodziny.
    Jestem wolna , bo moja myśl jest wolna, mówię, piszę co myślę i robię co mówię.

    *
    Ojojoj Kucypuniuniu cieniasku…każdy kto naucza jest nauczycielem ale nie każdy nauczyciel jest bądź chce uchodzić za guru

    Hmmm…to ja też tak uważam że wszystkie religie do jednego wora i zero autorytetów…jestem wolna bo moja myśl jest wolna, mówię, piszę co myślę i robię co mówię.

   5. Hmmm. Kucyp no czyń powinność jako rzecz Majestro tylko tak po katolicku/chrześcijańsku BA! z bezinteresowną miłością :))))))))))))))))))))

   6. Kitek pisze „Hmmm…to ja też tak uważam że wszystkie religie do jednego wora i zero autorytetów…jestem wolna bo moja myśl jest wolna, mówię, piszę co myślę i robię co mówię.” na tym to wszystko polega , stopień trudności polega na tym jak daleko sięga ta myśl jak stare Słowiańskie matrioszki stanowią całość w swojej odrębności , dlatego myśl pociąga następną myśl i tak bez końca i to jest przejawem Wolnego Człowieka, Pozdrawiam

 7. Mirra pisze:Hmmm…to ja też tak uważam że wszystkie religie do jednego wora i zero autorytetów…jestem wolna bo moja myśl jest wolna, mówię, piszę co myślę i robię co mówię.
  CZYLI ZWĄTPIENIE W WOLNOŚĆ KIARY PRYSŁO I POJAWIŁO SIĘ ZROZUMIENIE IDENTYCZNYCH POSTAW/WYOBRAŻEŃ.

  Hmmm…ciekawe jakie jednoznaczne posunięcia.?

  1. Oj Kucypciu..nie wiem skoro twierdzisz że ci prysło to widać tak jest wszak ja nie wątpiłam w wolność Kiary – insynuujesz więc – złap kontekst poczytaj całość – zastanawiałam się/zadałam pytanie w kontekście stwierdzenia Kiary „zmanipulowanych jest gdzieś około 90% wszystkich nauczycieli duchowych!” w jakich procentach ja umieścić wszak……

   Oj Kucypciu rybcia ci chyba zaszkodziła czy kawa z cebulą – przecież stwierdziłam kiedyś iż wiele się zgadzam ze stwierdzeniami/postrzeganiem Kiary ale to ona rogato zareagowała na moje oczywiście niewygodne więc….. stwierdzenia/pytania!

   1. @Mirra Ciężko jest to udowodnić, ponieważ stosujesz technikę po 2 nej/po 3 nej/po 4 nej ASEKURACJI/ manipulacji słowem. Na szczęście życie nie polega na słowach I DEKLARACJACH.Stąd tyle niejasności i przewrotności widzianej u innych/u mnie ale klasyką już jest to że tylko mistrzyni/mistrz tematu,dostrzega a nawet brzydzi się innymi tylko nie sobą.Fuj

   2. @Kucyp: ale klasyką już jest to że tylko mistrzyni/mistrz tematu,dostrzega a nawet brzydzi się innymi tylko nie sobą.Fuj

    *
    Hmmm…jednak po mojemu klasyka jest taka iż najpierw trzeba się brzydzić/widzieć u siebie a potem u innych albo lepiej….po prostu niejako jedną miara mierzyć wsjo – tak że moja klasyka jest widać inna niż twoja…FUJ! No i całe szczęście że w tzw. w ostatecznym rozrachunku słowa są niejako bez znaczenia – albo masz odpowiednie tzw. wibracje albo odpadka na inny poziom 🙂

 8. Kalina pisze:
  „Ha ha
  Zejdzmy na ziemie co nas obchodzi MISTER Swerdlow. No nie !!!!
  Dopoki nie bedzie psul roboty Ruskom swoja magia to bedzie mi zwisal . Mysle , ze jego podroz jest w innym celu drodzy forumowicze . Wazniejszy jest dla niego Atlantic bo chce ochronic swoja dupecie . Mr Bond z Brighton supurb motywuj naszych sasiadow ze wschodu zeby walna wreszcie ten scianowy wulkan i zalatwil ich atomowe elektrownie chameryki od Atlantyku im wczesniej tym lepiej . Przeciez i taki ich nie zdemontuja wiec im szybciej zaltawia wschodniacy sprawe bedzie lepiej . :):) 🙂 ”

  No i zgadzam się z tym. Kto chce brnąć w to niech brnie uparcie fanatycznie, jak tam kto chce. Mówi się ruski to ruski tamto, już na Ukrainie CIA postarała się o bartobójczą wojnę. Teraz czas na Polskę, żeby podniosła rękę na brata, który walczy z NWO i GMO, chociaż ma swoje zapędy to Rosja jest najbezpieczniejszym miejscem na Ziemi, a Ameryka najniebezpieczniejszym miejscem.
  Atlantyda utonęła w otchłani oceanu i Ameryka utonie ale w otchłani ognia – takie jej przeznaczenie. Ci co wiedzą uciekają stamtąd. Ten kraj nie nadaje się do życia, tam demokracja nie istnieje chyba, że demonobiurokracja to owszem.
  Mają podobne zboczone zapędy do panowania i kontroli nad wszystkim. Nawet nad kontrolą rozrodu ludzkiego embrionu, manipulacji go itd. Jakoś z Serdlowem np. Valerina Swerdlow nie walczyła przeciwko niemu, tylko powiedział to co wie o nim. To czarny mag i ją okradł. Prston Nicholson też nie walczył znim ale powiedział swoje.
  Jakoś w naszym układzie mamy międzygwiezdne statki są udokumentowane i są skierowane w przestrzeń jakby na coś czekali i wypatrywali, są nagrania z księżyca kolorowe z bliska, tak samo i z Marsa (potężne budynki i statki). Czemu się nie mówi o bunkrach i burakach w Europie, w samej Norwegii jest ich ok. 18. A tu ta sama historyjka powtarzana jak mantra (bis) Sztuczna Inwazja Kosmitów. (bis)
  Duszę można przejąć, skopiować i wgrać nowe opragromowanie, tak samo jak i ciało.
  Czemu są porywani ludzie i są ich ciała kopiowane udoskonalane i klonowane. I wpiera im się, że to ich nowe „naczynia” do duszy, gdy swoje ciała utracą. (coś co ma się wydarzyć i ciąhle jest to opisywane jako – armagjedon, apokalypsa, atak kosmitów, utworzenie nowej gwiazdy ze słońca, kataklizm ). Tak się programuje ludzi, żeby któryś z tych scenariuszy wypalił jak nie plan „a” to chociaż plan „b”. Ponoć Swerdlow to klon tak też się mowi np. Valerine Swerdlow tak twierdzi w sumie ona też mówi, że jest klonem jej prawdziwe ciało jest w bazie podziemnej a jej dusza ztransferowana do klona. Ciekawe..
  Oficer SS Pan Ameryka akurat ma „Misję” ratowania świata, kiepsko mu to idzie i nie wygląda jakby mu zależało. Misje to ma inną, a cel jest taki sam – duszyczki.
  Czemu zawsze mówi „Wy” ludzie.. i coś tam, coś tam..
  Królowa „Markiza Pindara” Elżbieta II tak samo mówiła „Ludzie są „..bla bla
  To chyba ooni nie są „człowiekami”. Bynajmniej nie chcą być utożsamiani z nimi. We are not human.. we are repptilians. Chcą, żeby ludzie bywli wolni od wolności haha
  Kiedyś wiara byla haczykiem na duszyczki, a teraz duchowość jest tym haczykiem na duszyczki..
  SS ” Mam go, zaprogramowałem”
  JM i co?
  SS „Wierzy mi 🙂
  JM” Super. Niech programuje innych ”
  SS OK. Robi się.
  JM „i jak?”
  SS Robią to co im karzę 😉
  JM Dobrze
  SS ale głupki
  JM naiwniaki
  SS bo to ludzie
  JM a my reptylianie
  https://www.youtube.com/watch?v=YZN3x0MuDyM

  Demaskowanie Dywersantów Informacyjnych
  w Środowisku UFO
  http://davidicke.pl/forum/demaskowanie-dywersantow-informacyjnych-w-srodowisku-ufo-cz2-t14487.html#p188163

  1. Coś tu jest nie tak , Rusofobia to atak centralny na Słowiańszczyznę na Ludzi co maja Prawo siebie nazywać Ludźmi. Kalina ,niech się dokona ,cały czas nie daje mi spokoju moja wizja ? nadejdzie z wschodu lekko z północy , purpurowo – fioletowy odcień, w powietrzu będzie smak prądu , domy opustoszały , ludzie zniknęli .

  2. „Demaskowanie Dywersantów Informacyjnych
   w Środowisku UFO” nam to nie grozi praktycznie ,dywersanci rozproszyli już środowisko , a to co jest to pożął się diable,sami akrobaci , dywersanci zaś okopali się i cały czas sprzedaj ten sam kit wymachując hasłami albo sprzedają sensacje przez siebie skonstruowane , następnie zbierają informacje po to aby wszystkie przypadki szczelnie ukryć w swoich „archiwach” nawet filmy i nagrania wykupują na wyłączność aby ślady zacierać .to jest ta banda dywersantów reptylianskich .

 9. Taki zapach pradu -denaturatu Majestic czulam w pociagu do lodzi:) . Wrzasnelam na caly pociag „wiem , ze to sabotaz skierowany w moim kierunku i powiedzialam STOP IT! pociag z dwoma zadymionymi wagonami ruszyl i pokurlal sie do celu ) . Nie martw sie wizje sa ale miejsce ich jest specjalnie wprogramowane w ciebie . Nie bedzie z tamtad bo ja nie chce i ty tez wiec nie bedzie . Aktualnie ta cisza przed burza jest troche niepokojaca ale reke mamy na sterowniku :):):).

  1. Kalina, ok , nie wiem co z ta cisza ? mam uczucie jakby energie się nakładały ? tak jakby przez jakiś moment musiałyby się wymienić powodując przez moment, czas,jakiś zator jakby jej było za dużo ? niczego się nie obawiajmy Kalina pamiętasz tego Indianina z plemienia Hopi ? powiedzial” jestesmy tu tylko kilka zim ” Serdecznie Pozdrawiam Was ( Tosze ) 🙂 🙂

   1. Jaka cisza? Ta teraz?

    Bez nerwów, pod kontrolą jest „ta cisza”. 😉

   2. Cisza przed burza Majestic .Wlasnie Toszka mi przyslala babuszke matrioszka stoi na stole .Hm moskiewska matrioszka .bede ja ciagle rozkladac i skladac . Jednak caly czas czuje , ze my jestesmy bardziej z dusza na wschod a nie na zachod . Szczegolnie to czuje sie jak sie jest w Poznaniu . :):)
    Dobrze , ze mi napisales o tej wizji . Mozesz juz o niej zapominac powoli . Dzieki za podzielenie sie . To bylo wazne 🙂

   3. Kalina nie wiem czy znasz niemiecki https://www.youtube.com/watch?v=D5XpIAkHJKo ale dalej są materiały źródłowe z Rosyjskich stron cały ten film opiera się na nich i nie tylko naturalnie ,oto jedne z nich ,jest to wiedza fundamentalna i historia dla niemal całego kosmosu , zapewne ? Toszka skorzysta z tego dla Naszego dobra, Pozdrawiam http://www.detiperuna.ru/?p=5987 http://www.rodovyeistoki.ru/kapitel-webseite-auf-deutsch-erbe-der-urahnen/novaya-stranica-4/

   4. Kalina, Poznań ostatnia stolica Imperium Lechitów Słowiańskiej Jedności, polecam wszystkie programy z Panem Szydłowskim na ten temat , wszystko jest na faktach które mimowolnie przetrwały u wrogów i obserwatorów w tamtych czasach , wszystkie ,”legendy” „mity ” opowiadania staja się żywe i namacalne https://www.youtube.com/watch?v=PR2zf6ZIu5c

   5. Nie wiem dlaczego mi sie tak wydaje , czy to iluzja w moim mozgu albo jakies mobo dzambo mi sie gdzies wplatalo w komorki percepcji ale jak wyjade z Poznania gdziekolwiek do innego miasta to wszedzie widze slowian tylko nie w Poznaniu :):)
    W Poznaniu chyba sie urodzilo troche nawiedzonych hitlerowcow ,
    Wstyd sie przyznac Majestic ale nie znam niemieckiego moim mezem byl niemiec a rozmawialismy mandarin w Australii :):):):)
    Dziekuje za linki Majestic .
    Z piosenka Qcypowi sie udalo . Dokladnie tak jest nawet krzeslka latajace po pokojach 🙂

 10. Wracając do dawnego wywiadu ze Swerdlowem ( dobry bo stary z 2010 r.) mamy odniesienie w 4 latach przyszlosci.

  https://vimeo.com/16538631

  Projekt Montaku zakończony 1983r. ale taki as jak Swerdlow nie przechodzi nigdy na emeryturę, bierze udział w kolejnym tajnym projekcie , który wcale dla niego nie musi być widomy, wręcz nie powinien być, by grał swoją rolę autentycznie.

  Proponowała bym uważne obejrzenie filmu „Więzień labiryntu” , ten film dużo wyjaśnia, jak dla mnie Steward może być jego głównym aktorem. Tam też kończy się jeden projekt, jego uczestnicy myślą ze są wolni ,a tak naprawdę przerzucani są do kolejnego w którym muszą odegrać nieświadomi faktu kolejną rolę w innych warunkach ( rzec można normalnego życia) ale z góry wgraną w ich świadomość poza ich wiedzą.

  O co w tym chodzi, kim oni … przedstawiciele „SYSTEMU” są i dlaczego tak bardzo zależy im na ziemi?

  Powinniście zrozumieć podstawową zasadę tej gry, zawsze tworzone są dwa konkurujące ze sobą obozy, pomimo że obydwa reprezentują tą samą opcję. Ale jeden i drugi myśli że jest tym dobrym, a przeciwnik złym.. ta zasada napędza akcję.
  Dotyczy ona rownież Rosji i USA…. 🙂 Żydów i Arabów, każda z opcji prowadzona jest na sznurku obietnic przez tego samego zarządcę, wykorzystującego jej słabości.

  Swerdlow był przejęty przez projekt jako dziecko ,jego podświadomość została totalnie zmanipulowana i zapisana wzorcami , które dla niego są prawdziwe i prawidłowe, on nie jest wstanie zaakceptować innych jako prawdę bo ma energetyczne blokady na informację w nich zawartą.
  Chociaż by bardzo chciał nie jest w stanie sam się odkodować, bo używa tylko wiedzy , którą go zakodowano, nic ponad to.
  Zatem z jednej strony go rozumiem ,że jest bezsilny , ale z drugiej wiem iż gdzieś coś się w nim przebudziło bo wibracja na ziemi się podniosła, Jego Dusza też reaguje na nią.

  Podstęp systemu polega na przekazywaniu LUDZIOM części prawdziwych informacji o planowanym zagrożeniu przez obcą cywilizację , utwierdzaną paraliżem strachu ( rptylianie, fałszywy Jezus, kataklizmy ,wojna światowa, inwazja obcych itp…
  Samemu zaś kreowaniem się na obrońców przed nim i zbawców. A , tak naprawdę jest to jedna i ta sama grupa manipulująca ludźmi fałszywymi informacjami.

  Mamy tu wyjaśnienie pojawiających się ufo na niebie, są to hologramy już od 1961 r. używano ‚niebieskiego promienia ‚ żeby je kreować wymyślone cudowne objawienia Matki boskiej i nie tylko….. 🙂 🙂 Obecnie mogą już zagęszczać tak hologramy ,że wykrywają je radary ,identyfikowane przez nie „obiekty” stają się wiarygodne.

  Skopiowane DNA z całunu Turyńskiego pozwoliło wyprodukować klon niby Jezusa, który miał być użyty jako powracający Mesjasz, ta mistyfikacja jest też opisana w książce „Misja”. Kto jest posiadaczem tego klonu? Wiadomo że ta opcja szykowała podstępny plan przejęcia ziemi.
  Zatem wiemy już kto za tym stoi, bo istoty te cały czas eksperymentują z naśladowaniem ewolucji życia na ziemi. W końcowej wypowiedzi mówią jasno że nie są jak LUDZIE i nie mogą ewoluować jak LUDZIE bo nie mają ciała astralnego. Ono jest warunkiem stworzenia kolejnego ciała , ciała uczuciowego/ świetlistego. Nie mają tej możliwości, bo nie mają jak LUDZIE 3 helis DNA. Nie mają jak LUDZIE Ziarna Życia , pierwszej czerwonej czakry , z której wychodzi główną helisa łącząca CZŁOWIEKA z Gwiazdą Matką przez pole morfogenetyczne i z jądrem ziemi.

  Chcieli bardzo przyspieszyć proces degradacji i zniszczenia biologicznego życia na ziemi, żeby LUDZKOŚĆ musiała ją opuścić. Dla nich taka martwa planeta była by użyteczna , bo cyborgi nie potrzebują biologicznych warunków życia.

  Ponieważ ich wygląd nie przypomina naszego wyglądu fizycznego , klonują sobie różne ciała kostiumy w których przed LUDŹMI odgrywają różne role, włącznie z reptylianami.
  Wystarczy im do tego LUDZKIE DNA , odczytają z jego sekwencji wszystko co zaistniało w różnych czasach. Trzeba pamiętać iż cyborgi są bezduszne i bezuczuciowe, oni tylko precyzyjnie reagują na bodźce energetyczne , które wyzwalają w nich wcześniej zaprogramowane reakcje na sytuacje , przypominające LUDZKIE uczucia.

  Wiedzieli że mają określony czas na realizację swojego planu zawładnięcia ziemią,mijający czas zamykał im kolejne możliwości, bo zmieniało się ustawienie nawigacyjne ziemi w kosmosie oraz coraz wyższe pola energetyczne w które ona wchodziła.
  Brak przebiegunowania ziemi w 2012 totalnie odebrał im szansę zawładnięcia nią. Ale w akcie okłamywania skorumpowanych opcji politycznych i religijnych i naukowych cały czas kłamali że realizują inną wersję swojego planu, a chodziło im tylko o przetrwanie i przejęcie jak największej ilości zmanipulowanej LUDZKIEJ świadomości, którą mieli zamiar uwięzić i nadal wykorzystywać jako producentów energii dla siebie.
  Zatem cały czas usiłowali realizować plany zniszczenia życia na ziemi , zdegradowania moralności, prawości , zniszczenie uczuć i rodziny, na rzecz tworzenia przez CZŁOWIEKA niskiej wibracji energetycznej dla siebie..
  O degradacji biologicznej ziemi napiszę oddzielnie.

  Wiedzieli dokładnie iż w momencie gdy ziemia osiągnie określoną wibrację , to wejdzie w harmonizującą z nią przestrzeń kosmiczną, wówczas, będzie możliwy kontakt z innymi cywilizacjami. Bardzo chcieli nie dopuścić do tego zdarzenia blokując nasz rozwój, kreując nam same zagrożenia i rozprzestrzeniając konflikty zbrojne na ziemi.

  Posiadając tak wszechstronną wiedzę o CZŁOWIEKU i jego przyszłości, mając dostęp do przeszłości , stworzyli wiele projektów manipulujących nasza świadomością. Użyli do tego LUDZI z dużymi możliwościami duchowymi, przejętych i zmanipulowanych już jako dzieci. Jednym z nich jest Steward Swerdlow, on nie jest w stanie rozróżniać prawdy od fałszu, bo ma do dyspozycji w swojej świadomości wyłącznie fałszywy program.
  Ale… jest to skoczek w czasie z potrójnym kodem i zadaniem, gra przed LUDŹMI rolę zbawcy , kodując ich podświadomość w planie wpisanym w niego przez swoich oprawców, nauczycieli.
  Tak naprawdę wciąga ufających mu LUDZI i LUDZKĄ podświadomość w pułapkę przygotowaną przez władające nim cyborgi.

  Propagowanie rozwoju mózgu przez ćwiczenia, warsztaty i przeróżne techniki nie ma nic wspólnego z rozwojem duchowym, to jest tylko ekwilibrystyka mentalnych możliwości i ćwiczenie pamięci.

  Na szczęście czas naszego zagrożenia bezpowrotnie minął, te wszystkie obiecywane nam cuda na kiju przez różnych nauczycieli duchowych można odłożyć do lamusa.

  Jedynym właściwym sposobem naszego rozwoju jest przeżywanie życia… podejmowanie SPONTANICZNE wszystkich decyzji życiowych w oparciu o etykę, prawość , osobisty system wartości i poziom uczuć.

  Naprawdę nie ma i nie było nigdy innej drogi rozwoju duchowego, owszem istnieje wiele informacji na ten temat pomagających zrozumieć wszystkie procesy , ale najpierw trzeba osiągnąć określony poziom wibracji osobistej żeby zrozumieć mechanikę zachodzących procesów na rożnych poziomach. On jest warunkiem i weryfikacją dostępu do tej wiedzy, reszta to oszustwa dla naiwnych.

  Kiara.

  1. „Wiedzieli dokładnie iż w momencie gdy ziemia osiągnie określoną wibrację , to wejdzie w harmonizującą z nią przestrzeń kosmiczną, wówczas, będzie możliwy kontakt z innymi cywilizacjami. Bardzo chcieli nie dopuścić do tego zdarzenia blokując nasz rozwój, kreując nam same zagrożenia i rozprzestrzeniając konflikty zbrojne na ziemi.”

   – teraz walczą o WYŁĄCZNOŚĆ na te kontakty. I o wkręcenie ludzkości” w bunt przeciwko powracającym. Stąd zapewne ta świeża armia na Antarktydzie o jakiej ktoś tu niedawno pisał. Ale bez powodzenia bo i tak będą wybici.

   „Jedynym właściwym sposobem naszego rozwoju jest przeżywanie życia…”

   – dokładnie „duchowość” opiera się na CNOCIE a ta na dokonywanych wyborach (Postawie).

   1. 🙂
    A dłUgie laboraty toje duRZa moRZliwość „kontrabandy” 😀
    „Świat między wierszami
    Największy ukrył skarb
    Wiesz – w to miejsce czasami
    Odchodzi/luka/ któryś z nas” 😀 X333…
    🙂

  2. Wiesz Kiara, sorry ale nie umiem się przebić przez Twoje elaboraty. Za długie i młócą o niczym. Duchowość to Życie w Pełni. Człowiek uduchowiony to taki, który Kocha Siebie i obserwuje grę w Macierzy czyli w Matriksie. I wie, ze to gra i ją współkreuje. Bez lęków. Leków się nie tłumi i nie ucieka przed nimi tylko obserwuje i przekracza. Jeżeli ktoś ciągle dąży do „jasnej strony Mocy” znaczy, ze „ciemna mu ciąży”. Wtedy powinien się zatrzymać i z Miłością się Temu /w Sobie, w swoim umyśle/ przyjrzeć. Ot cała duchowość.

   1. Iza45 nie musisz mnie przepraszać za to że czegoś nie umiesz….. 🙂 nie każdy wszystko musi potrafić i chcieć potrafić.

    Mogła bym napisać te informacje w kilku słowach ale… to też nie dla wszystkich było by czytelne….. 🙂

    ” Jeżeli ktoś ciągle dąży do „jasnej strony Mocy” znaczy, ze „ciemna mu ciąży”.

    Naturalnością rozwoju jest dążenie do jasności , taki mamy kod zapisany w Duszy, ale nie wszyscy wybrali tą opcję i nie muszą, wolą ciemność … ja nie mam nic przeciwko ich wyborom.
    Ale… gdy manipuluje się nieświadomymi LUDŹMI, wykładam „kawę na ławę” … co ktoś wybierze świadomie… to już jego sprawa, jednak z dużą wiedzą, świadomie to zrobi.

    Że to się nie podoba ciemnemu stronnictwu…… 🙂 wiem , nie ma to dla mnie znaczenia.
    Miłość serca jest piękną jednak ja optuje przy jego mądrości , jako że miłością samą łatwo się manipuluje.
    Duchowość to nie naiwność uczuciowa, To mądrość serca , połączona logika z uczuciami.

    Kiara.

   2. Dobre IZA tak wlasnie sie robi z lekami ,obserwuje sie je i let go im szybciej tym lepiej (ucieczka przed lekami -trudno przed nimi uciec mozna je zagadac na jakis czas albo miec wrazenie , ze sie ja zapilo albo udusilo a tutaj nic ciagle gdzies wylaza z jakies dziury ) .Obserwacja bez reakcji jest najbardziej skuteczna . Nie powinno sie ich przegrzac miloscia zeby nie stracic balance w terenie 🙂

   3. Iza, Wy jedziecie na jednym wyrwanym z rzeczywistości kontekście , po prostu nie akceptujecie tej „ciemnej mocy” jedynie dla wygody i poczucia bezpieczeństwa a to jest najbardziej zwodnicze co może być ,Ciemne moce są składową Universum , są w jakimś sensie jego istniejącym realnym odpadem który wyrwał się spod kontroli ,budujecie swoje różane ogródki na pustyni i są one piękne, ale świadomie nie chcecie słyszeć o burzy piaskowej która prędzej czy później wszystko zasypie ,tak samo jak króliki w klatce maja raj ! do czasu jak ich pan nie zamorduje ich w jednym momencie i umierają wraz z swoja ideologia w mgnieniu oka .To co reprezentujecie nie tylko Ty Iza jest zwodnicze i podstępne ,pozbawiacie ludzi szansy samoobrony . „””który Kocha Siebie i obserwuje grę””” właśnie tacy Jesteście , ale do końca się Wam nie dziwie macie wszczepiony bardzo błyskotliwy i perfidny program , bo przecież okazywanie miłości komuś kto się smali na stosie to najwyższe dobro nieważne jakie siły zaprowadziły go na ten stos ,miłość się liczy ,, kto następny ??!

   4. Alicja Majewska – W miłości słowa nic nie znaczą
    „…i będę krzyczeć ach ty draniu i wiem że kocham…i kocham dalej…”

   5. Człowiek uduchowiony/świadomy to taki, który Kocha Siebie i obserwuje grę bez reakcji, bo wie że to on kreuje.A wiec jest odpowiedzialny za wszystko,dlatego droga serca jest drogą donikąd,to królicza nora bez wyjścia.

   6. Ja tam jestem za classic milosc (Tra ta ta ta ta parasolka i wracam sobie w przepiorczym kroku w kiecy rozlozystej do starej matrix tam podobno bede bezpieczniejsza jezeli ktos by chcial to zrozumiec inaczej ) niech sie rozwija i wibruje az straci grunt i Soul bedzie musial trzymac na sznurku w baloniku ochronnym . https://www.youtube.com/watch?v=Bhy2Pj6_28E

   7. …//w miłości słowa nic nie znaczą
    a raczej znaczą specyficznie
    tęgiego trzeba by tłumacza
    co by tę rzecz objaśnił ślicznie// .

    //„duchowość” opiera się na CNOCIE/systemie wartości/etyce/prawości/szlachetności/uczciwości/zacności…uczuciu i z niej wypływa/na niej opiera się postawa/wybory// – jaka CNOTA takie WYBORY !

  3. Kiara Wedy mówią to samo dlatego stworzyli bioroboty , zapewne chcieli się na poczatku sami w nich reinkarnowac ale nie wyszło do końca , dlatego zaczęli destrukcje i zniszczenie siać w Naszej rzeczywistosci próby genetyczne zaś nie do końca udane bo to jest niemożliwe .

 11. @Kiara
  „Proponowała bym uważne obejrzenie filmu „Więzień labiryntu” , ten film dużo wyjaśnia, jak dla mnie Steward może być jego głównym aktorem. Tam też kończy się jeden projekt, jego uczestnicy myślą ze są wolni ,a tak naprawdę przerzucani są do kolejnego w którym muszą odegrać nieświadomi faktu kolejną rolę w innych warunkach ( rzec można normalnego życia) ale z góry wgraną w ich świadomość poza ich wiedzą.” – Kiara

  Świetny przykład zapodałaś. 🙂

  „Propagowanie rozwoju mózgu przez ćwiczenia, warsztaty i przeróżne techniki nie ma nic wspólnego z rozwojem duchowym, to jest tylko ekwilibrystyka mentalnych możliwości i ćwiczenie pamięci.

  Na szczęście czas naszego zagrożenia bezpowrotnie minął, te wszystkie obiecywane nam cuda na kiju przez różnych nauczycieli duchowych można odłożyć do lamusa.

  Jedynym właściwym sposobem naszego rozwoju jest przeżywanie życia… podejmowanie SPONTANICZNE wszystkich decyzji życiowych w oparciu o etykę, prawość , osobisty system wartości i poziom uczuć.

  Naprawdę nie ma i nie było nigdy innej drogi rozwoju duchowego, owszem istnieje wiele informacji na ten temat pomagających zrozumieć wszystkie procesy , ale najpierw trzeba osiągnąć określony poziom wibracji osobistej żeby zrozumieć mechanikę zachodzących procesów na rożnych poziomach. On jest warunkiem i weryfikacją dostępu do tej wiedzy, reszta to oszustwa dla naiwnych.” – Kiara

  I tu polecam Neila Hague, przyjaciela Davida Icke. Pięknie on to ujmuje w swoich malowidałach. Super gościu Icke’i też 😉 http://www.neilhague.com/photogallery.php

  Więc nie chcę być kojarzony jako „atakujący komentator” Stewarta Swerdlowa. Bo tu nie o to chodzi. Raczej ostrzegającym ludzi z mniejszą wiedzą, łatwych do manipulacji. Tak jak Barbara G. Wolski miła, sympatyczna kobieta jak sami na YouTube widzieliście ale fanatycznie owładnięta w jego macki. Ona już go się nie wyprze, będzie go bronić jego własnymi technikami. Droga do poznania prawdy nie jest prosta jak autobana. Czasem są zakręty, a czasami droga się urywa i trzeba iść na przełaj w niebezpieczne tematy. Uważajcie na te „czary mary”. On jest potężnym metafizykiem czarnym magiem wyprzedza wasze ruchy myślowe, nie znając tematu jesteście łatwymi zdobyczami – duszyczkami. On ciągle straszy i mówi, że jedynym wyjściem są jego techniki i nie ma lepszych, czy to nie haczyk? Myślcie samodzielnie. Odróbcie lekcje.
  Życzę jemu powrotu i wydostania się z programu, bo nadal w nim jest i się gubi.
  Może to nastąpi jak już jego kontroler straci władzę nad nim.
  Nigdy nie potwierdził, że się deprogramował i uwolnił z kontroli umysłu, ciągle jest w trakcie. Więc poczekajcie 🙂
  Energia słońca budzi nas dlatego zakrywają niebo globalnym foliakiem z chemtrails.
  Kiszą nas w tych oparach i smacznie zajadamy GMO i popijamy wodą z fluorku. A mózg robi się jak galareta. A nam i Ziemi fotosynteza potrzebna jest, to daje nam energię i siłę. Ci co stoją w cieniu nie lubią promieni, bo ich obnaża. NW-O-NZ – Co kryje się w ich cieniu ? WHO zabija ludzi szczepionkami taka tam Światowa Organizacja Zdrowia. Sądy to nasze obozy koncentracyjne. Musimy płacić za życie, czy to nie jest chore? Chcecie wolności i sprawiedliwości od Rządu? On wam da wolność od wolności. Oddajecie mu ster, to on pokieruje. Proste „dałeś mi ludu władzę nad sobą, więc zamknij mordę, ja tu rządzę”.
  Nie może dojść do wojny Polaków z Rosjanami to bratobójcza byłaby wojna.
  A tak podsycają ją ahh.. Nie bądźcie naiwnii, wroga to my mamy w rządzie, nawet nasz prezydent ma pochodzenie ukraińskie Synukowicz (B.Komorowski), NATO to wojsko NWO. Oni się zbroją ale przeciwko swoim obywatelom. Nie chcą oddać władzy.
  Polsko powstań z kolan, raso ludzko powstań z kolan. Czas skończyć tą brudną, nieczystą grę z nami. Serce wam podpowie jak odróżnic dobro od zła. To będzie banalnie proste jak pierwsze oddanie moczy,, będzie sssiiii i ulga hahaha 😉

  Kiara dzięki za Twój post, Twoja wypowiedź była jak balsam dla duszy. Czuć było w tym szczerość i chęć uświadomienia ludzi i pociągnięcia do myślenia samodzielnie. Serce nie kłamie one zawsze podpowiada dobrze. 🙂
  Pozdrawiam 😉

  Do NTV: Robicie kawał dobrej roboty ale macie bałagan.. To idzie na waszą niekorzyść. Tracicie zaufanie. A lubię was. 🙂

  Tym co są zainteresowani tematem polecam przejść tu i odrobić lekcje 🙂
  Niektórzy boją się tego tematu, bo wiele ludzi ginie przez to, nawet w trakcie przemówień.
  Czemu się nie wspomina o zamorodowaniu Phila Shneidera i jego przyjaciół związanych z nimi i z jego wiedzą. Był bliski ukończenia swojej książki, niestety nie doszło do tego, wszystko zabrali z jego domu.
  Jednym z największych zagrożeń na świecie jest ezoretyka i duchowość „New Age” a także „Ruch Prawdy”, które w 90% są zinfiltrowane przez tajnych agentów z programów kontroli umysłu.

  Demaskowanie Dywersantów Informacyjnych
  w Środowisku UFO

  http://davidicke.pl/forum/demaskowanie-dywersantow-informacyjnych-w-srodowisku-ufo-cz2-t14487.html#p188163

  Karla Turner „Wzięci”
  http://www.jeffpolachek.com/karlaturner.org/books/Taken_PL_final.pdf

  Sztuka Wojny Hiperwymiarowej
  http://davidicke.pl/forum/sztuka-wojny-hiperwymiarowej-t13247.html

  Więcej znajdziecie na:
  David Icke [PL]
  http://davidicke.pl/
  Milab – Uprowadzenia
  http://davidicke.pl/forum/milab-uprowadzenia-f78.html

 12. 🙂

  „A myśli są po to, by wierzyć w nie…
  A słowa jak noże szybują przez morza
  I choćbyś uciekał odnajdą Cię…” 😀 Małgorzata Ostrowska – „Rzeka we mnie”
  Y nimo wyproś 😀 „…FUJ! No i całe szczęście że w tzw. w ostatecznym rozrachunku słowa są niejako bez znaczenia ”

  🙂

  1. Tak, Jest. Bo Słowo to tylko Symbol.. słowo „drzewo” nie jest drzewem… Samo słowo „drzewo” nie wzbudza uczucia ale drzewo 🙂 już tak. O ile ktoś nie jest po uszy osadzony w Matriksie i w ogóle go nie dostrzega… 🙂
   Miłego dnia gUrolku :-).

   1. 😀
    Cyt. „Miłego dnia gUrolku :-). ?… 😀

    „Jak, wytłumaczyć Tobie mam
    Że jesteś wszystkim, tym co mam
    Tym co jest dobre i co złe
    Uwierz tak bardzo ……” 😀 … Kołysanka.
    🙂

   2. 😀
    A poza y tym, rozłazi sie ło to, rze co cynis, co paplosz, ło cem
    dumas, noto ftencas to śćko: „jak noże szybują przez morza
    I choćbyś uciekał odnajdą Cię…”
    🙂

 13. Majestic pisze:
  Twój komentarz oczekuje na moderację.
  2 stycznia 2015 o 21:22

  „Demaskowanie Dywersantów Informacyjnych
  w Środowisku UFO” nam to nie grozi praktycznie ,dywersanci rozproszyli już środowisko , a to co jest to pożął się diable,sami akrobaci , dywersanci zaś okopali się i cały czas sprzedaj ten sam kit wymachując hasłami albo sprzedają sensacje przez siebie skonstruowane , następnie zbierają informacje po to aby wszystkie przypadki szczelnie ukryć w swoich „archiwach” nawet filmy i nagrania wykupują na wyłączność aby ślady zacierać .to jest ta banda dywersantów reptylianskich .
  Odpowiedz

 14. Majestic pisze:
  Twój komentarz oczekuje na moderację.
  3 stycznia 2015 o 10:58

  Majestic pisze:
  Twój komentarz oczekuje na moderację.
  2 stycznia 2015 o 21:22

  „Demaskowanie Dywersantów Informacyjnych
  w Środowisku UFO” nam to nie grozi praktycznie ,dywersanci rozproszyli już środowisko , a to co jest to pożął się diable,sami akrobaci , dywersanci zaś okopali się i cały czas sprzedaj ten sam kit wymachując hasłami albo sprzedają sensacje przez siebie skonstruowane , następnie zbierają informacje po to aby wszystkie przypadki szczelnie ukryć w swoich „archiwach” nawet filmy i nagrania wykupują na wyłączność aby ślady zacierać .to jest to „””””GNIAZDO””””” dywersantów reptylianskich .
  Odpowiedz
  Odpowiedz

 15. @Kiara
  „Kto szuka ten znajduje, nie zatrzymuję się na stałe w jednym twierdzeniu.. traktuję wszystkie poznane rzeczy jako elementy jedni… ale jako wiedzę na teraz… za chwilkę może być już inna , bardziej rozszerzona, zmieniona.”
  ***************
  Tak, dokładnie tak. Zgadzam się w 100% :), ponieważ gdy już coś zaliczy się do prawdy ostatecznej , jako pewnik, to w tym momencie następuje samoograniczenie się i zamknięcie na informacje, które pojawiają się na naszej drodze. Oczywiście piszę tylko i wyłącznie o swoim odczuciu.
  *******
  @Kiara
  „Tak uważam się za wolnego Czlowieka, nie podlegam religiom, filozofii nakazowej , ni uzależnieniom strachem , finansowym barierom ni maskom autorytetu, ni żadnym presjom otoczenia ani rodziny”
  Gratuluję i pozdrawiam serdecznie 🙂

 16. Swerdlow to dopiero manipulator. Poprzez swoje rewelacje, niepodparte żadnymi dowodami próbuje przekazać do ludzkich umysłów swoje lewackie poglądy. Co niektóre narwane kobieciny zachwycają się nim tak jakby był nowym mesjaszem. Dla mnie to żenada ale powodzenia.

Comments are closed.