Stop Nowemu Porządkowi Świata – 03.10.2012

Neu Deutschland i ukryta władza w Niemczech

Filozofia Jedi a Ruch Wolnych Ludzi

18 thoughts on “Stop Nowemu Porządkowi Świata – 03.10.2012

 1. Bardzo piękny wykład Panie Januszu słuchałam z zapartym tchem i zgadzam się z każdym pana słowem.
  Chciałabym umieć tak pięknie wyrażać to co czuję bo mam w sobie tyle różnych przemyśleń , ale nie potrafię o tym mówić.
  Myślę, że jest to wielki dar,
  Serdecznie Pana pozdrawiam

 2. No Pawełku N’ teraz trzeba znaleźć lukę w polskim prawie i budujemy’ NEW POLAND I TO MÓWIĘ BARDZO POWAŻNIE.Jeśli tego nie zaczniemy WOLNI LUDZIE pojadą do NOWYCH NIEMIEC.

 3. Nareszcie pan Janusz podsumowal caly ten ruch wolnych ludzi. Pierwszy raz zostalo wyjasnione jakie sa przwdziwe zagrozenia i i z ilu stron plynace dla calej ludzkosci. To bylo mocne . Pozdrawiam.

 4. Lada dzien cos sie bedzie dzilo? Moj kolega pracuje w UK w zakladach produkujacych sprzed do wydobycia ropy naftowej. Zaklad ruszyl pelna para przcuja 24/7, zatrudnili mnostwo dodatkowych ludzi. Wojna w Syrii i Iranie moze juz jutro.

 5. Robert Iran obroni się ,jestem pewien że ma technologie lepszą od amerykańskiej a i ludzie są bardziej świadomi całego syfu jaki robi USA.

 6. Temat Engela poruszany jest nadal, ponawiane są próby wyjaśnienia.
  Postawmy zasadnicze pytanie, ponieważ nie zostało właściwie sformułowane jak widać i słychać.
  Fanaberią jest nazywanie waluty ANIOŁEM, a ponadto stawianie na nim Świętej Geometrii. Dlaczego nie stawiać sobie pentagramu na dłoni, czole, koszulkach czy dachach domów? Tak jak tybetańskie dachy domów rodzinnych uzbrojone są w swastykę.
  Jaki cel ma naznaczanie (wzmacnianie?) banknotów świętą geometrią?
  Celem jest chyba wyeliminowanie z czasem systemu monetarnego z życia człowieka, a nie wzmacnianie go potężną symboliką… To nie jest niewinne… Bez znaczenia
  Pieniądz powinien być, pozostać póki co, jedynie koniecznością (żeby nie powiedzieć ‚złem koniecznym’), barterowym symbolicznym substytutem prawdziwego bezinteresownego (dla jednostkowEgo) dobrobytu nowej cywilizacji.
  Pieniądz w konsekwencji stał się narzędziem zniewolenia całej populacji ludzkiej! Jestem przeciw nadaniu mu symboli mocy! Czuję w tym jakiś, co najmniej…brak etyki. Jakiś deficyt wrażliwości, zablokowanie wyobraźni…a bezkrytyczne hołdowanie wszystkiemu co związane z Neu Królestwo.
  Obawiam się ,że nie jestem w błędzie. Proszę, przyjrzyjscie się temu z innej perspektywy, jaką proponuję
  Pragnę racjonalnego wyjaśnienia dla odmiennego zdania wobec przedstawionych przeze mnie tez w tym temacie

 7. Qcyp pisze:
  4 października 2012 o 15:09

  No Pawełku N’ teraz trzeba znaleźć lukę w polskim prawie i budujemy’ NEW POLAND I TO MÓWIĘ BARDZO POWAŻNIE.Jeśli tego nie zaczniemy WOLNI LUDZIE pojadą do NOWYCH NIEMIEC.

  Szperacz: I ja też się do tego przypinam!!!

 8. Panie Januszu dziekuje za piekny wyklad. Slucham zawsze Pana z otwarta buzia. Dziekuje , Cudowny i cieply ma Pan glos.

 9. Neu Deutschland:
  &
  Nowa Polska.Czuje że sprawy idą we właściwym kierunku
  Ta pani wraz z mężem odwali kawał dobrej pracy ”Dzięki”.
  Widzę prawdziwą integracje i sens bycia obywatelem jednego z dwóch państw.Pierwszy raz, od tysięcy lat mamy taką szanse ,proszę nie zmarnujmy jej. .Pozdrowienia
  Robert

 10. Z tą biegunowością naszej aury, w 50 minucie wykładu, to pan Janusz trochę odjechał. Cały czas się przemieszczamy, odwracamy; a stanie na głowie miało by być remedium na zmianę poglądów, wrażliwości, uduchowienia? Raczej wychowanie i i nabyte cechy z dzieciństwa – to udowodnione.
  „Robiąc dla innych robisz dla siebie”- to jest najważniejsze przesłanie wykładu.
  Również, w 1.00 godz wykładu, jedność poszczególnych strumyków działalności jest niemożliwa i niebezpieczna. Przy tak szerokiej palecie tematów podejmowanych przez NTV, niemożliwe bym się zgadzał ze wszystkimi teoriami i poglądami. Począwszy od zapatrywań politycznych, kończąc na historycznych sensacjach wojennych, których większości mam nadzieje a zwłaszcza mnie, kompletnie nie interesują. Pachniało by to totalitaryzmem poglądów.
  Me opinie nie zmieniają faktu że Janusz jest „the baset”.

 11. Pytanko na śniadanko czy jest legalna marihuana i jaka jest sytuacja prawna z innymi substancjami bo ja to bym sadził nawet grzyby a to by było ten sektor gospodarczy przynosił by legalny no i racjonalny dochód państwu nawet turystycznie i tylko by skarb w jeden weekend na cały tydzieñ wygenerował
  Tylko słońce woda grzyby trawa i co i jest co pić jeść i palić

 12. to niech Janusz sam gania po ulicy ze świetlówką mieczem, nie dla mnie takie podniety. I kto tu, kurde ma 12 lat?

Comments are closed.