Stop Nowemu Porządkowi Świata – 04.07.2012

Janusz Zagórski wraz z Pawłem Nogalem rozmawiają z Maciejem Lisowskim z Fundacji LEX NOSTRA. Tematem rozmowy jest bieżąca ustawa o szczepionkach i „dyktaturze sanepidu” jak to określił Paweł Nogal. Maciej Lisowski w przystępny sposób omawia zagrożenia dla obywatela wynikające z wprowadzenia poszczególnych punktów tej ustawy w założonym brzmieniu. Dopiero po przełożeniu z suchej litery zapisu na „nasze” – dobitnie widać jak szkodliwa jest ta ustawa.

11 thoughts on “Stop Nowemu Porządkowi Świata – 04.07.2012

 1. Drzewa powinny się uginać od calej klasy rządzącej…
  Proszę być pewnym, że założenie ruchu obywatelskiego będzie wiązało się z poniesieniem ofiar. Osoby należące do ruchu będą inwigilowane, tępione przez urzędy państwowe a także będą eliminowane. Straty osobowe będą duże zanim ruch osiągnie poparcie społeczne i poparcie wyborcze. To jest wojna…..

  Nie życzę sobie, aby ktoś mi odpisywał argumentując „bądź dobry”, „wysyłaj światło” itp.

 2. Słuszna uwaga. W takiej argumentacji może być zawarta protekcjonalność…

 3. @Gregory, obecnie mamy przed sobą bardzo ciężkie decyzje do podjęcia.
  Co jeśli nie podejmiemy działań… czym to się skończy dla nas i naszych dzieci?
  Co jeśłi podejmiemy działania… czy jesteśmy gotowi na poświęcenie majątków i obecnego stylu życia?
  Rozwinięta duchowość jest piękna, ale ona nam nie pomoże w walce z przeciwniekiem pozbawionym wszelkich ludzkich cech.

  Pozdrawiam,

 4. Pewien Gosć 2000 lat temu powiedział: według wiary waszej wam się stanie. Dlatego ja tam przestałam wieszczyc nieszczęścia. Nie musimy pozbywać się majątków! Wesprzyjmy finansowo tych, którym się chce! Wpłacajmy dziesięcinę na konto niezależnej TV, na konto Fundacji LEX NOSTRA i innych aby mogli działać, aby nie stanęli przed dylematem, że muszą porzucić swoja misje, bo nie mają za co żyć! Nich pieniądze, a przede wszystkim ich energia, w końcu staną się znowu duchowe!

 5. Tajemnicza choroba zbiera śmiertelne żniwo w Kambodży. Dziwna przypadłość dotyka tylko bardzo małe dzieci. Niemal wszystkie maluchy, u których wystąpiły jej objawy, zmarły wkrótce po przyjęciu do szpitala. Lekarze nie mają pojęcia, co robić, a w sprawę zaangażowała się już Światowa Organizacja Zdrowia (WHO)…

 6. @Iza40….rozumiem, że według Ciebie w informacjach przekazanych w powyższym filmiku oraz w tym co się przez dwadzieścia ostatnich lat dzieje z krajem i ludźmi nie należy „wieszczyć nieszczęścia”. Nieszczęście właśnie puka do Twoich drzwi…ale Ty udajesz, że Cię nie ma w domu.
  Obecne działania niezależnej telewizji i lex nostra nie mają kompletnie żadnego wpływu na to co się dzieje.
  Są tylko dwie drogi działania. Jedną z nich nakreślił Pan Janusz twierdząc, że trzeba zawiązać ruch obywatelski, który powinien uzyskać wyborcze poparcie społeczne i tym samym mieć możliwość walki z narządem na poziomie tego samego szczebla. Drugi sposób to już teraz wyciągnąć chołotę polityczną z ich domów ….i na drzewa.

 7. Faktycznie nie wiadomo, czy reprezentanci narodu (czyli posłowie) udają tylko buraków, czy nie udają… A może już oni sami tego nie wiedzą, gdyż cienką granicę między jednym a drugim skutecznie posmarowała… korporacja farmakol.
  Jednym z czynników ‚marazmu’ przedstawicieli narodu jest nietykalność i ,co za nią idzie, bezkarność tej kasty. Tak też można dotrzeć do punktu-przysłowia: ‚władza demoralizuje, a władza absolutna – absolutnie…’ Tym bardziej kiedy im się (tylko) wydaje że są na samym szczycie… a sznurki należą do nich

  Towarzysz.gościu: Trzeba to co się dzieje przyjąć …jakoś z pokorą. Żeby nie popaść w potrzask dualizmu, i to tej niebezpiecznej odmiany. Zadać sobie pytanie: jeśli ‚to coś dziwnego’ dzieje się na moich oczach, i ja też tu jestem i to mnie dotyczy bezpośrednio, to może to ma sens? może to jest właśnie po to, bym zobaczył jak bardzo to przeżywam, zobaczyć siebie przeżywającego, dyskomfort, lęk…
  Możesz zapytać czy mam dzieci, rodzinę, i że jest mi łatwiej nie popadać we wk**nie, jeżeli nie mam. Zapytaj jak radzą sobie z odpornością te osoby, które żyją z taką odpowiedzialnością.
  Sprzeciw nacierającemu totalitaryzmowi jest naturalny – tylko nie dla kogoś pozbawionego poczucia wolności, godności. To cecha posiadania albo nie świadomości otaczającego wszechświata. Jednak i tu jest cienka linia – można popaść z przeciwległą skrajność…

 8. Gregory, super wpis. „Gość”, już kiedyś reagowano w stylu „oko za oko, ząb za ząb” vide – rewolucje. Ja nikogo wieszać nie będę. Nie tędy droga. Poza tym popatrzmy na to wszystko z szerszej perspektywy. Przecież ci „przedstawiciele” Narodu są Jego odbiciem. Będziesz „gościu” wszystkich wieszał i siłą narzucał swoje poglądy? Popatrzcie na ilość podpisów pod petycjami typu avaaz czy na petycje pl.

 9. @Iza40…..najlepiej przeprosić rząd za to, że kradnie i niszczy społeczeństwo a następnie będąc spełnionym w dobrym uczynku udać się w świat duchowych wykwitów. Przykro mi, ale takie postępowanie niczego nie zmieni….petycje także.

  @Gregory, rozumiem co chciałeś przekazać. Moje zdanie na temat tego co powinno być zrobione wynika właśnie z poczucia odpowiedzialności za inne osoby.
  Dla mnie samego wystarczyłby mały domek w górach przy strumyku i biblioteka książek. Miałbym w poważaniu wszystko inne ……

 10. Jak juz ktos powiedzial- TO JUZ JEST WOJNA!!!
  Czas na gdybanie sie skonczyl, czas brac za bron!
  To jest zdrada narodu, za zdrade czapa w leb, jak to robila AK z kolaborantami podczas II WS.

 11. 1.”Dla mnie samego wystarczyłby mały domek w górach przy strumyku i biblioteka książek.”
  2.”TO JUZ JEST WOJNA!!!”
  Obawiam się że trzeba się już wstępnie pogodzić z tym, że takich domków nie będzie, chyba już nie w tym Matrixie, zwłaszcza polskim.
  Jest tylko jedna nadzieja – że wyjdziemy jako naród w proteście, przeciw szczepionkom i kastralnemu, na ulice jak to zrobiła młodzież przeciw ACTA. Ale mamy wakacje…
  Czyli zacznie się burda społeczna po wakacjach, po wprowadzeniu ustaw i upływie czasu na uświadomienie się społeczeństwa

Comments are closed.