Stop Nowemu Porządkowi Świata – 12.12.2012

Janusz Zagórski rozmawia z Maciejem Lisowskim z fundacji Lex Nostra.

9 thoughts on “Stop Nowemu Porządkowi Świata – 12.12.2012

 1. In 1999 iluminatii wykreowali cos w czym mowili co beda robic dalej z nami i z Ziemia .Sa to niewinne karty do gry Mozemy sobie mowic pozytywnie i z miloscia ale rzeczywistosc wyglada inaczej . Widze to dookola . W urzedach czuje sie jak zaszczuta owca . Musze przedstawiac tyle dowodow jak bym byla kryminalista . Osotatni bylam zalatwiac moje sprawy i w tym urzedzie bylam mentalnie ubezwlasnowolniona . czulam sie naprawde winna , ze zmienialam nazwiska , ze sie kiedys rozwodzilam ze nie maialam jakis papierow Hej gdzie my zyjemy!!! Ja nie klamie i nie musze byc rozpatrywana jak kryminalista . Zuwazcie panstwo kiedy urzednik od was chce tony potwierdzen , nie dostarczajac im tego czy nie czujecie sie jak przestepcy ?Mimo , ze w obliczu rzeczywistoasci czujecie sie zupelnie dobrze .
  Wracajac do kart iluminatii wlasciwie w tych kartach powiedzieli prawde co chca z robic w przyszlowci http://www.youtube.com/watch?v=7NM0FxuTfAI.

 2. Mysle ze niepowinnysmy zyci illuzja . I dzialac i nie rozbijac sie w analizowaniu tylko dzialac na kzdym kroku . W pociagu na ulicy mowic o tym otwarcie , chociaz wyjdziemy na durnow . Nie stac nas na to zeby stracic Ziemie . Nie mamy gdzie pojsc to jest nasze miejsce .

 3. Buziak Kalina 😉
  nie przejmuj sie – większość osób robi to co mówisz
  ale to i tak nie dociera – widocznie tak musi być a większość
  potrzebuje zmierzyć się z pięścią, bo ostrzeżenia są dla nich powietrzem.
  to kwestia przywiązania do przekonań.
  zmiana ich jest czsem najtrudniejsza

 4. http://www.youtube.com/watch?v=7NM0FxuTfAI-analizowalam to i wpadlam na pomysl , wlasciwie to nie analizowalam przyszlo mi do glowy.
  Jedna z tych kart jest taka wlasnie, ktora chce opisac „Robot see Monsters”-odnosnik do filmu Battelship- popatrzcie sobie na migawki z tego filmu . –
  Reptilian Undersea Base wedlug Tolec i Andromedan Bay of Bengal -dokladnie na poziomie Phuket Thailand -gdzie mielismy Tsuniami w 2004. wszystko mi sie sklada do tej karty .

 5. Jeszcze dodam do mojego komentarza z gory Tsuniami napd byl w Boxing Day – Wikipedia, the free encyclopedia
  en.wikipedia.org/wiki/Boxing_DayShareBoxing Day is traditionally the day following Christmas Day, when servants and tradespeople would receive gifts from their superiors or employers,

 6. Boxing Day – Wikipedia, the free encyclopedia
  en.wikipedia.org/wiki/Boxing_DayShareBoxing Day is traditionally the day following Christmas Day, when servants and tradespeople would receive gifts from their superiors or employers, known as a

 7. Off-topic, ale na czasie
  Tragedie w USA – kolejna strzelanina
  Po raz kolejny zginęli ludzie od strzałów, tym razem przede wszystkim dzieci.
  Wstrząśnięci wszyscy pytamy DLACZEGO.
  Nie ma odpowiedzi.
  Gdy nie ma odpowiedzi, domysły kierują się w stronę, która wydaje się
  nieprawdopodobna.
  Ale, podobnie jak we właściwej metodyce ustalenia przyczyny tragedii
  smoleńskiej, gdzie trzeba rozważyć wszystkie tezy, tutaj istnieje teza,
  która ma pewne oparcie.
  Nowy Porządek Świata (NWO) to złowrogi plan autorytarnych rządów oligarchów finansiery i „iluminatów”. To tak w maksymalnym uproszczeniu.
  Znawcy teorii spiskowych wiedzą o co chodzi, inni – nie zaszkodziło by aby się zapoznali. Jak dotąd brzmi to jakby humorystycznie. Tak, lekceważący stosunek do tego zjawiska jest świetną zasłona dymną dla NWO.
  W USA grozi wielki krach finansowy, załamanie obecnego modelelu gospodarczo-społecznego. Oczywiście, mało kto o tym wie lub chce wiedzieć, ale to też element gry politycznej. Spowoduje to rozruchy na niespotykaną skalę. Rząd wprowadzi stan wyjątkowy, przygotowane są obozy koncentracyjne dla niepokornych. Ale to nie będzie łatwe, gdy duża część społeczeństwa ma broń w domu. Stąd plan rozbrojenia społeczeństwa. Jak to zrobić?
  Stopniowo: na przykładach takich tragedii jak ostatnia wprowadzić zwątpienie w celowość posiadania broni, uchwalić na bazie emocji i względnego społecznego przyzwolenia odpowiednie zarządzenia.
  Zapytasz – jaki to ma związek ze strzelaniną? Co miałby rząd wspólnego z tą sprawą?
  Robi się to w myśl zasady: im bardziej brutalnie i nieprawdopodobnie, tym mniej będziemy podejrzani; po prostu nikt nie uwierzy.
  Ta metoda była w historii już stosowana. Cel polityczny uświęca środki.
  Istnieje mocno podbudowana teza, że np. zamach na WTC był tak ukartowany.
  A technicznie tak: typuje się zawczasu odpowiednich osobników – fanatyków
  lub ludzi o zaburzeniach emocjonalnych i prowadzi się ich do „celu”.
  Najlepiej w sposób dla nich samych niezrozumiały i nie do wykrycia z
  zewnątrz. Istnieją środki zdalnego sterowania ludźmi na podobieństwo hipnozy – środkami technicznymi lub parapsychologicznymi. W ten sposób (moja opinia) mamy np. „seryjnych samobójców” w Polsce – czy to związanych ze sprawą Olewnika, czy katastrofy smoleńskiej.
  Nie wierzysz? – Twoja sprawa, ja też nie mam pewności, i gdy się okaże że mam rację – nie będę miał satysfakcji z odkrycia tak ponurej prawdy(?).

 8. Po weekendzie widzę w komentarzu JZ i innych podobne widzenie problemu, jak moje wyżej. I widzę, że jest co najmniej drugi Wojtek, więc uzupełniam swe dane dla odróżnienia.

Comments are closed.