Stop Nowemu Porządkowi Świata – 14.09.2016

Przedstawiamy wywiad, którego dla NTV udzielił Ole Dammegard w dniu 22 lipca 2016 r. w przeddzień międzynarodowej Konferencji w Pradze pt. „From Illusion To Reality”.
Dziękujemy Marii za pomoc w realizacji materiału i tłumaczenie wywiadu z Ole 🙂


Studio NTV odwiedził Andrzej Grabarz i tym razem rozmowa, którą poprowadził Janusz Zagórski o bieżącej sytuacji politycznej na świecie oraz w naszym kraju.


124 thoughts on “Stop Nowemu Porządkowi Świata – 14.09.2016

 1. Panie Januszu,
  odnośnie wydarzeń 9/11 mamy w Polsce wysokiej klasy eksperta, badającego tą kwestię od lat, a mianowicie Pana Sławomira Kozaka.
  Może by namówić go na dłuższą rozmowę w tej kwestii?

  Polecam książki wydawane przez Pana Kozaka
  http://www.oficyna-aurora.pl/katalog/ksiazki

  // Była rozmowa z Panem Kozakiem w NTV kilka lat temu na ten temat. Wydaje się iż dopóki nie będzie zmiany widzenia elit w tej kwestii w samych Stanach lub nie „wyciekną” jakieś tajne materiały to niewiele więcej jest do powiedzenia. Co było sygnalizowane w programie.

  Voytek – [Admin]

  1. …orion wzszedł,..betelguse coraz czerwieńsza, na szczęście żniwiarz biały jeszcze nie czerwony… ale przyjdzie czas i będzie i zaleje ziemię czerwonym światłem,.. nie jak dziś bialym..a niebo dodatkowo rozświetli się czerwonym pismem aniołów…

   .. wtc,..wtc1 i wtc2, zostały wyburzone termitem, od dołu.. czyli cztery pięć kondygnacji, 16-17 m, wypełniono wokół pionu i samym pionie workami aluminium wymieszanego z tlenkami żelaza,.. nie pocięta folia aluminiowa a cienka blacha taka jaką u świecowych podgrzewaczy, by można tyło dokładnie ścinki aluminium wymieszać z tlenkami,.. dodatkowo na sto worków jeden z tlenkiem wapnia lub lepiej z tlenkiem sodu nasączonym spirytusem,.. by po inicjacji roztopić pion i wywołać jego zjazdkę w dół a zjeżdżający stapiać,..zjeżdżający trzon zrywa połączenia, z kondygnacjami powodując składanie się za nim do środka wież zerwanych kondygnacji,.. takie bezpieczne wybużenie wież założono już w projekcie przed ich wybudowaniem,.. na taki scenariusz zwałki wież wskazuje wyprostowanie się górnych kondygnacji wtc2, powyżej kondygnacji na których był pożar, które jak widać na zdjęciach i filmach wychyliły się o 5-7^ od pionu, gdyby zjeżdżający w dół trzon nie wyprostował ich musiały by przełamać pion i zwalić się przy wieży,.. oraz zanurkowanie w głąb wieży za zjeżdżającym trzonen, chylącej się już iglicy wtc1, … zresztą ciężka iglica rozczepiła trzon i nie mógł on tak szybko zjeżdżać i topić się jak przewidzieli,.. niewiele brakował by rozczepiony i ogołocony już z upadłych już zerwanych kondygnacji zwaliłby się na boki,..tym samym ujawniając i niwecząc spisek ssynów,.. na niektórych filmikach widać jak rozczepiony po zachwianiu się na boki , jednak zjeżdża w dół do stopienia w ponad 2000^ niowym martenie jaki uczynił się w miejscu dolnych kondygnacji wież…

   .. wtc 7 był łatwiejszy do zwałki wystarczyło już nie pamiętam czy 53 czy 57 przęsło usunąć by złożył się jak donek z kart do środka, ale tam również w pod tym przęsłem trza było składającą się stal konstrukcji topić by się dać miejce i ukierunkować składanie jej do środka..
   … stąd termofotki wskazujące temperatury powyżej 700^ dziur po trzonach, jeszcze po tygodniu od składki trzech wież wtc 1,2 i 7…,

   .. na ten scenariusz wskazują również zeznania strażaka romero ewakującego, ludzi z wtc1 w momencie wybuchu po zejściu schodami już dolną windą…

   ..było to w komentarzach na mojej stronie ale ją w 2011 zhakowali nie mogąc z oczywistych względów jej zhazakować…może na paranolmalnych pozostało,.. bo tam to opisywałem przed zbanowanie, i przed zhazakowaniem tej w sumie dobrej strony,.. po hazaku, to już tylko śmieć..

   .. był tam również bilans cieplny wskazujący , że rozlana we wnętrzu wież kerasyna po niby boeingowych impaktach nie mogła nawet rozmiękczyć pionu by się przełamał i zwalił na boki a co dopiero się stopił i zwalił, dając takie wysokie tempertury w podziemiach.

   ,,był tam również bilans tleny , który był potrzebny do wypalenia pozostałej wewnątrz wież rozlanej niby poimpaktowej,.. by spalić tą część kerasyny w tym czasie tlenem z powietrza na wieżami musiałoby się rozszaleć tornado, a jak pamiętamy, było słonecznie i bezwietrznie …

   .. wieże wtc1 i wtc2 zwaliły się w czasie swobodnego upadku ok. 10 s,.. przyjmując wersję składania się i zarywania kondygnacji wież z kondygnacji na kondygnację,.. wg oficjalnej wersji ,.. dałem tam również liczanki, wykorzystująć wzór na zchowanie pędu, w których wykazałem, że sam przyrost masy upadających kondygnacji bez jakiegokolwiek tarcia i marnowania czasu na składanie trwałby 16, 5 sekundy,.. co wyklucza całkowicie i jednoznacznie oficjalną wersję…

   .. było nie tylko o wtc ale i pentagonie również o zawiązanych w penteli słupach latarnianych mających być niby pozostałościami po ścięciu ich skrzydłami niby impaktowego boeinga i o kordycie, którego zapach wyczuwali uratowani agenciaki , z zawalonego i akurat remontowanego zewnętrznego pierścienia pentagonu…

   1. … było tam o cudzie genaratorowym,..siaatce ogrodzeniowej, samochodach na parkingu których na swej drodze ryjący niby kadlubem po ziemi impkaktowy boeing cudem nie rozwalil ,.. tak bezmyślne totalnie agenciaki zdązyli wysypać czy rozryć ścieżkę rycia o ziemię boeinga,.. było o skrzydłach , i ich sile nośnej, o klapach i cudownych manewrach pentagonowego niby boeinga,..
    .. ale po tej zajawce już nie będę do tego tutaj wracać,.. kto chce niech szuka na paranormalnych.. był też, o czym wówczas nie wiedziałem nowaczyk maciory, tylko tam jako ekspert od uznania oficjala,… oficjalnej wersji zdarzeń,.. jak to się wszystko ładnie składa w tych teatrach nawet grają ci sami aktorzy..

   2. myśleli że nikt tego nie zobaczy ? każdy spawacz może być tu ekspertem podobny efekt jest podczas wypalania bruzdy spawalniczej przy masywnych blachach segmentach aby przygotować do położenia czystej ,prostej, i efektywnej spoiny ,do tego używa się elektrod rurkowych powleczonych grafitem ( jedna z metod ) i sprężone powietrze , efekt jest prawie identyczny jak przy „cieciu ” termitem gdzie się podkłada blaszkę miedziana albo (aluminium) , to właśnie płynna miedz w pierwszej fazie eksplozji powoduje te charakterystykę termitu , niemal cala siła eksplozji jest zassana w kierunku „gazowej „miedzi ,to jest ten cudowny efekt i tajemnica , już od dawna stosuje się pociski z podobnymi stopami , bo nie sposób przebić jakiegoś pancerza a ta metoda jest bardzo skuteczna zwiększa dystans zmniejsza kaliber zasięg itp .

   3. na jednym z filmików gdy zawalił się wtc7 byli ludzie i strażacy nie zawalił się akurat ten obszar, na pierwszym piętrze i parterze, gdzie oni byli, taki kawełek został budynku gdzie go wszędzie pokazywali, akurat w tym miejscu było kilku ludzi i strażacy którzy kręcili co się od środka tam dzieje, jasno było widać że wybuchy były kontrolowane był filmik z tego ale CIA go Zhakowało ja zdążyłem obejrzeć było pokazane, jak zawaliło się wtc1i2 niby spadając na WTC7 zawaliło się Wtc7 i został ten kawałek gdzie oni byli, ale strażak miał nagrane, że WTC1 czy 2 nie miało żadnej styczności przy opadaniu z WTC7 więc WTC7 zostało samo zdetonowane i słychać było wybuchy na tym filmiku, nie znajdę go, bo już go nie ma od 2003 roku.

 2. W ramach „Stop NWO” krótkie nawiązanie do „spiskowej teorii” na temat WTC

  Wszystkie części maszyn, od których zależy poprawna praca, bezpieczeństwo, są ZAWSZE liczone na określoną wytrzymałość. Każdy z nas ma jakiś samochód i każdy, kto się chociaż trochę interesuje motoryzacją, wie, że inaczej zaprojektowane jest zawieszenie, układ przeniesienia napędu, hamulce, wydech itd, w samochodzie z silnikiem 50 KM, a inaczej w samochodzie z silnikiem 500 KM.
  Tak jest ze wszystkim, co dotyczy bezpieczeństwa publicznego. Mosty, wiadukty, budynki… wszystko to nie jest budowane na „chybił-trafił”, tylko jest projektowane i LICZONE na ŚCIŚLE określone warunki użytkowania, które biorą pod uwagę m.in takie czynniki, jak możliwość wystąpienia trzęsień ziemi, czy innego losowego zdarzenia, jakim może być uderzenie samolotu, w skutek jakiejś awarii, czy błędu ludzkiego. Obliczenia wytrzymałościowe są przerabiane już w szkołach technicznych.
  Ostatnio było np. trzęsienie we Włoszech, relacjonowane przez główne media, które pokazywało, jak media kłamią PROSTO w OCZY.
  Ze względu na to, że takich przypadków trzęsień w świecie, jest coraz więcej i nie daje się już tego ukrywać, więc w relacjach mowa była o tym, że – mówiąc w skrócie – trzęsienie to nie było niczym „dziwnym”, ponieważ wystąpiło w rejonie aktywności sejsmicznej. Kłamstwo ich polega na tym, że w rejonach takich, buduje się w technologii, która umożliwia przetrwanie trzęsienia, a w tym włoskim przypadku – równocześnie – mówiono nam, że budynki waliły się, ponieważ budowane były w takiej technologii, która uniemożliwiała przetrwanie trzęsienia. Mówili także, że wiele budynków w tamtym rejonie pochodziło jeszcze z… 13-ego wieku! no więc…
  Jak w rejonie aktywności sejsmicznej mogły przetrwać budynki z 13-ego wieku no i dlaczego w takim rejonie w ogóle budowane są budynki, które walą się na potęgę, podczas trzęsienia ziemi?!
  Tak media podają SPRZECZNE INFORMACJE, które kupy się nie trzymają, a mimo to ludzie wierzą w to, co tam słyszą, bo wierzą, że tam dowiadują się prawdy.

  Wszystkie budynki są projektowane na określoną wytrzymałość, podobnie materiały, z których są budowane, muszą spełniać odpowiednie normy, aby mogły być dopuszczone do powszechnego użytku. Każdy budynek wykonywany jest wg. określonej technologii, tym bardziej wieżowce muszą być projektowane na określoną wytrzymałość, w tym także na ewentualne (przypadkowe) uderzenie samolotu, ponieważ takie przypadki mogą mieć miejsce, takie przypadki miały miejsce.
  Wiadomo także, że jeden z konstruktorów powiedział, że wieże WTC są tak zaprojektowane, że ewentualne uderzenie samolotu można porównać do przebicia ołówkiem moskitiery – nie ma to wspływu na stabilność konstrukcji (jest to do sprawdzenia w sieci, każdy może to zrobić)
  Mimo to, budynki po „terrorystycznym ataku”, zapadały się z szybkością SWOBODNEGO SPADANIA! Dlaczego więc nikt nawet nie zająknął się żeby najpierw wziąć „za doope” projektantów, którzy „spartolili robotę”, doprowadzając do katastrofy budowlanej? Przecież kiedy zawaliła się hala targowa w Polsce, to nazwano to katastrofą budowlaną i szukano ODPOWIEDZIALNYCH. Czy w przypadku WTC, sam czyn sprawczy, nie powinien być sprawą „drugorzędną” (wypadek losowy, na przetrwanie którego budynek był obliczony), a sprawą PIERWSZORZĘDNĄ nie powinno być to, że ZGINĘLI LUDZIE głównie z powodu zawalania się budynków, co – zgodnie ze sztuką budowlaną – nie powinno mieć miejsca? Czy nie powinno to właśnie być powodem do postawienia przed sądem tych, którzy przyczynili się do „wyprodukowania towaru niezgodnego z normami”, który kosztował życie ok. 3 tys. istnień?!
  Dlaczego nie postawiono przed sądem PROJEKTANTÓW za spartoloną robotę, która kosztowała życie tylu ludzi, a zamiast tego – OD RAZU – obwiniono za to tzw. „terrorystów” i rozpoczęto wojnę z terroryzmem, a słowo „terroryzm” nie schodziło z ust tych, którzy tej wojny chcieli? Czy to jest normalne?
  Albo to, że np. silniki samolotów nie zostały odnalezione, ponieważ… „wyparowały” w wysokiej temperaturze, pomimo, iż przecież są one wykonane z materiałów odpornych na wysoką temperaturę, bo ta przecież jest niezbędna do prawidłowego działania silnika, gdyż działanie takiego silnika polega na spalaniu paliwa! 🙂
  Takich PROSTYCH pytań, na które niema SENSOWNYCH odpowiedzi, jest mnóstwo, a mimo to nikt ich nie stawia, tylko wciąż słyszymy te same pierdoły, których jedyną próbą uwiarygadniania jest to, że rozpowszechniają je tzw. „główne media”, w których to – rzekomo – mówiona jest społeczeństwu prawda, a to, co nie jest zgodne z tą jedynie słuszną prawdą, to są „teorie spiskowe” 🙂

  W taki sposób teorią spiskową jest wykazywanie np. tego, że – z punktu widzenia nauki i przepisów prawa – to nie jest normalne, że taki budynek wali się z szybkością swobodnego spadania, jak i to, że silnik nie mógł sobie – ot tak – „wyparować”, ponieważ temperatura parowania stopów, z jakich jest wykonany, jest duuuużo wyższa od temperatury spalania, w jakiej znalazł się…
  Takich przykładów, opierających się na naukowej logice, można podawać wiele, ale „eksperci” z głównych mediów nie biorą ich pod uwagę, ponieważ brać pod uwagę można tylko to, co mówią główne media, także wtedy, kiedy to, co mówią, jest totalnie bez sensu! 🙂
  Wszystko, co mówią główne media należy przyjmować, jako prawdę, a powodem dla którego tak należy robić jest TYLKO TO, że mówią to główne media, które brzydzą się spiskowymi teoriami – taka jest spiskowa praktyka! 🙂

  Każdy sam musi sobie odpowiedzieć na pytanie, czy lepiej jest mu być głąbem, który bezkrytycznie łyka medialne kłamstwa w całości, jak pelikan rybę, czy lepiej jest uruchomić swój własny umysł i mieć swoje własne zdanie, własne postrzeganie świata 🙂

 3. Bardzo ciekawa rozmowa Andrzeja z Januszem, od spraw Światowych po Polskie, wojny, spiski, pieniądze, władza… i szukanie rozwiązania. Więc oglądajcie, a Pan Ole „film usunięty”

  //
  Materiał z Ole wymagał ponownego wyrenderowania, a to trwa – niedługo będzie dostępny 😉

  Voytek – [Admin]

   1. Pytania dotyczą jedynie , jak zawsze, świadomości, czyli a) czy to co robi robi i „wierzy” jest z premedytacją…za profity (poparcie elit Spisku) ,czy b) działa tu klasyczny mechanim wyparcia, tak silny-jak zawsze-który pozwala mu wierzyć wbrew logice w to co myśli,mówi,robi?
    I w końcu czy/i/lub jak bardzo kontrolowany jest przez Ciemną Stronę Spisku , C SS 🙂

 4. warto se świsnąć to co mówi o nowej ekonomii i świecie bruce wspomniany przez maćka w innym dziale. skoro … i … ileż można ale to nie ma znaczenia.

   1. wszyscy Cię Kochamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I ślemy uściski !!!!!!!!!! Majestic kochasz seje ? ??

    Pacuś pisze:
    12 września 2016 o 20:35

    zawszę muszę coś spier…ć
    https://www.youtube.com/watch?v=dhcv8wByOZQ
    ☺seja pisze:
    13 września 2016 o 11:16

    a coś taki zazdrosny? nie trzeba pacek nikt tu nie jest niczyją własnością i se będę lubiła kogo będę chciała ? i nie lubiła czego będę chciała i jak se chciała to okaże lub i pominę.

    no stress ?
    Majestic pisze:
    13 września 2016 o 17:58

    ☺Seju slyszalem że mnie kochasz ?! no to JESTEM !!! ? ? ? https://www.youtube.com/watch?v=TZCeGPBkaNQ
    Pacuś pisze:
    13 września 2016 o 18:47

    ja? zazdrosny? nie wiedziałem, że jeszcze jestem w stanie być o kogoś zazdrosny…
    ja po prostu nie chcę Twojej krzywdy, traktuję Cię jak małą dziewczynkę, która wciąż kogoś potrzebuję, ale chyba nie potrzebnie ?
    Majestic pisze:
    13 września 2016 o 18:56

    Pacuś ☺seja spotkajcie się !? ja z honorem usunę się w cień ? https://www.youtube.com/watch?v=Ze9Tw59sfJI

  1. miasta państwa na niebie zarządzane móżdżkiem jaki dba o swe ciało … 😉 gdzie nie marnuje się energii na powielanie kosztów i płatność za płatność… gdzie nie ma panów i władców komórek społecznych… jedyny naturalny system ekonomiczno społeczny i do tego wieczny jak my … i nie do wiary po to by czerpać radość z życia dla nas i przyszłych pokoleń bez utopii dnia jaki ma nas przekonać do tej prawdy o wielkim bezsensownym już ucisku płatności i życia na kredyt…

   … jak to jest że każda woda i każdy młyn? a wy potrzebujecie obcych by mówili bo świat klaska 😉 …

 5. seja: „na tamtym formom mam status równy „Ścigana żywa lub lepiej … „, nawet nie pozwolono by mi w spokoju czytać wpisów a co dopiero na jakikolwiek w jakikolwiek sposób odpowiedzieć, ”

  To pieśń ‚ofiary”. Ucz się od vv przekuwać słabość w moc. Zdejmuję Ci bana, ale oddaję odpowiedzialność za ciebie Tobie.

  Dziękuję Voytek.

  1. nie doszukujmy się ofiar bym za ofiarę nie podziękowała, a podziękowała tak po prostu już 😉

   a jeśli to czasem nie warto wy-grać by nie stracić a przeciwnie, czasem… 😉

   dzięki 🙂 …

   tak między nami 🙂 wiemy że ban nie jest najistotniejszy sam w sobie, bo to w sumie jest konsekwencja a nie meritum. może przykład listu gończego będzie bardziej obrazowy nie spierając się o trafność w tym przypadku. więc po latach okazuje się że „nie taka se ja” straszna (jak własne projekcje) nie nie wracamy do przykładu 😀 więc nie taki wicek straszny, w sumie to porządny gość, da się lubić nie rozrabia, pracuje itppp…e, no owszem bronił się jak umiał kiedy go napadli w tym zaułku i nawet zrzucił czapkę funkcjonariuszowi, czy może sama spadła kto by to pamiętał lepiej? no nie ważne nie ma co odgrzewać starych kotletów, akta się przedawniły, dowodów brak więc co panowie przysięgli? cofamy list gończy. jak to wicek przeczytał w liście z sądu bardzo się pewnie ucieszył, teraz może chodzić po placu rynkowym nawet i w południe i nie ważne co było, niszczarka a jak się spali to ognisko z aktami pod śmietnikiem i wszystko jest oki. dalej te same gęby w sądach i biurach, te same. nie podskakuj wicek, dość że puszczono z dymem … na tacę zbierasz (ofiary)? ciesz się wiele to kosztowało bądź wdzięczny wicek jak ci co twoje miłe.. 😉

   tak i zamknijmy to raz na zawsze ja se potrzebowałam przymarudzićbo niczego tak nie lubię jak wiecie już czego, to siedzi w człowieku i dla tego pożegnałam się nawet z polską, jak w piosence bo tu jest jak jest…

   tymi słowami wyrywam to z serca bo nie będę wiecznie płacić i inwestować w stare i szkodliwe, jak i mi odpuszczono, po całości aż do konsekwencji czyli zdjęto banana.

   Dziękuję (ze szczerego serca) 🙂

   zasadniczo wredna typica 😉

   1. Każdy jest wredny, tylko niewielu ma odwagę w sobie to zobaczyć 😉 i użyć do stawiania granic w swojej przestrzeni.
    Nie wiem czy ban jest skuteczny czy nie. Odwzorowując na ciało (które uważam za doskonałe) gdy komórkom z różnych względów odbija, czują się wyjątkowe, nieśmiertelne lub w drugą stronę organizm z miłości jest izoluje czyli otorbia guza. Guz jest podtrzymywany przy życiu siecią naczyń krwionośnych, czyli całość ma nadzieję, na otrzeźwienie komórek tzw rakowych. Gdy tak się nie dzieje dopuszczane są mikroorganizmy lub komórki żerne, które redukują guza, wchłaniając go niniejszym w całość. Ludzie z braku wiedzy dziurawią osłonkę guza robiąc sobie biopsje, chcąc się dowiedzieć czy guz jest złośliwy czy łagodny buahah cóż za urocze przeniesienie swoich wypartych cech na bogu ducha winne komórki.
    To tylko taka mała dygresja.

   2. „Wzrokiem można zabić” – Można, bo nie raz tak czyniłam… I na prawdę dobrze mi z tym. Wbrew wszystkiemu i wszystkim, nie mam obaw by do tego się przyznać, tylko śmiać mi się chcę z „wypieraczy”, chodzących „ideałów”, którym wydaje się że wszystko robią dobrze i nie są w stanie czynić zła. Wiele razy miałam do czynienia ze złem, wiele razy robiłam to świadomie… Nie boję się tego… (:
    http://zonazadhd.blogspot.it/2011/01/wrednosc.html

   1. Seja, nie podróżuj tyle w czasie bo zaczniesz się gubić. W tej wersji czasoprzestrzeni nie zakładałaś konta na forum … 😀

   2. w tej – twojej być może ” ;P

    a w ich wersji filtra zdjęli mi bana nawet 😀 😀 .. 😉

 6. vv: „.. nie te numery z dundel,..ona zbyt bardzo lubi naszyjniki z głów świśniętych,.. i dobrze że lubi,.. pomaga pozbyć się starych schematów,.. które się na dziś są bezużyteczne czy wręcz szkodliwe,.. dundel dobra jest w świstaniu…”

  hehe dobre, a wysłuchałeś jej pieśni? Dlaczego Ona to robi (jak bardzo jest pogwałcona? szczegolnie przez nauki Wschodu? 😀 )), wysłuchana i uświęcona przemienia się w shakti/spohię. Z mojej perspektywy niczego się nie pozbędziesz (bo i po co?), nie wybielisz domestosem, możesz być tylko świadomy tych schematów a one z czasem milkną.. bo jak to w Naturze bywa, narząd nieużywany ulega atrofii 😀
  Pozdro pełny człowieku i nie biorę Ciebie pod włos. Jak zauważasz dziury w sobie to chapeau bas!

  1. ..vv lubi kali…durga lubi vv..nie znaczy, ze nie śwista vv gdy trza vv świsnąć ,.. vv lubi jej świśnięcia,.. lubi też jej naszyjnik z jego świśniętych głów, … durga mu go niekiedy daje,.. gdy trza by se przypomniał jak bardzo był świśnięty..

 7. Patrzac się na tę killerkę. Doprowadziła do rozmnożenia Wschodu, o dała Ciało wielu dzieciom. Jogini traktują Ją przedmiotowo, wzgardzajac Jej Ciałem, tresując je, kontrolując. Oj wyciągnie ona ten miecz wyciągnie, by oddzielić ziarno od plew.. się będzie działo. A na Zachodzie zamyka łono, wyczerpuje się, traktowana jest z pożądliwoscią bez miłości, szacunku (chociaż kobiety i dzieci wywalczyły sobie jakieś tam prawa w przeciwieństwie do Wschodu).. przyrost naturalny ujemny. Tez będzie się działo, oj będzie.. bo nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło 😉

  Jako w górze tak i na dole, jako w niebie tak i na ziemi.

  1. … ja, ..przez jej wiek żniwo już dojrzało do żęcia,…nazbiera naszyjników, starczy jej do kolejnego jej wieku,.. do kolejnego przesiewu,..

  2. ..mokosz, pani prządka losów,… dobra pani, strzyże barany i ze zestrzyżonego , przędzie i wyplata losy strzyżnonym,.. lepiej nie korzystać z jej mocy strzyżenia , przędzenia i wyplatania…. ale jak kto już nie umie sam się strzyc, sam prząść i splatać,.. dobra pani, czuje i umie wplatać uczucia,.. czuje ziemię i ludzi… nie to co wyrodny potwór dusza,.. ta wysoko odleciana nie potrafi czuć, …może tylko oglądać, wymyślać oraz gnębić jej karmicieli, którzt na swoją zgubę wysoko ją wynieśli .. co raz wydumując i skazując ich na coraz gorsze losy coraz gorsze tortury,.. ta ponad miarę wyniesiona potwora duma ,że oglądania żyć, pojmie czucia torturowanych.. … udupić ją, a nie pozwolić jej dalej pozorować i zasłaniać czującym i doświadczającym boga .. sprowadzić na ziemię ,.. niech urośnie jej dupa i nie sama na swej dupie doświadczy co roi i duma,.. niech się nauczy czuć,.. trza tylko jeszcze nie pozwolić jej by je wyparła i zakopała, bardziej bolesnych traum i kopów na póżniej… ale jak kto zrobił porządek z jej siostrą,.. to ta potwora szybko się nauczy tego czego unikała przez wieki wieków strojąc się na boga..

   1. ..pusty durny bezużyteczny i szkodliwy dzban na boską energię,.. pasożytujący energię z z materialnych czujących doświadczających,.. by nią obdzielać głodne demony które ją wysoko wyniosły za pozwoleństwem i przyzwoleństwem ogłupiałego czułego doświadczającego,.. niekiedy ten ogłupiały dureń miast ją natychmiast udupić,.. wielbi ją stawia nad boga wyznając za swego boga,.. zgroza, zgroza, zgroza..

   2. … pusta durna choć zmyślna skorupa,.. przechwytująca infa i wzbraniająca do nich dostęp tym od których je zmyślnie przechwyciła..

   3. …czuła mokosz musi wplatać w zestrzy, przędzone i wyplatane również nieczyłe wymysły tej nieczułej skorupy,.. bo ogłupiały z wdzięcznością godzi się te wymysły durno doświadczać,.. dla wyniesionej ponad miarę swej już bezużytecznej choć cwanej skorupy,..mokosz nie chce ale musi,.. zresztą kto zauważ mokosz,.. jej przecie już od dawna nie ma dla ogłupiałego przemądrzałego doświadczanego.. koto przemądry wierzyłby w baje o mokrej od łez mokoszy…

   4. Napisałam parę zdań i wymazałam, bo wiesz, z całym szacunkiem, czy bez, nie chce mi się bić piany, skoro nie chcesz się pochylić z ciekawością nad żeńskością, którą reprezentuje Mokosz. /nałożyłeś na nią swoje klisze/Na świecie jest wielu duchowych mizoginów i mi się nie chce z nimi dyskutować. Szanuję swój spokój i prawo każdego do bycia sobą tacy jacy chcą, byle nie wjeżdżali w moją przestrzeń z brudnymi buciorami. 😀

    PS Czytałam twój opis stworzenia i twój ukryty jakiś żal do Ewy :D.. 😛 ciekawe, ze nie bierzesz odpowiedzialności za męską część, która doprowadziła do upadku żeńskości 😀 i paradoksalnie tylko przez żeńskość może wrócić do siebie 😀 O tym mówią mity nawet biblijne czy indian. Duch podesłał mi sefirę Tiferet, ja z w kabale jestem cienka jak barszcz, ale weszłam na strony judaizmu, bo dlaczego nie.. i cóż wyczytałam w przypowieści o Jakubie i Jego zonie (traktuje to symbolicznie jako Ducha i Ciało, Boga i Boginię). Że dzięki Bogini Bóg może wrócić do Absolutu. Tylko przez Nią. I czy ją nazwiemy Sophia, czy Mokosz, czy Izyda nie ma znaczenia.. Oni są równi sobie, czyż nie to zrobił Dżizas w Kazaniu na Górze? Czyż nie zrównał żeńskości i męskości, Yin i Yang.. 1+1=1 ale wielu uważa Yin za głupią babę, ciemność i zło, umysł jako sztukmistrza. I ok. Nie będę dzielić włosa na czworo szczególnie, ze Merkury na wstecznym.. co wykorzystuję do ciszy. Miłego vv.

   5. iś,
    ‘Napisałam parę zdań i wymazałam, bo wiesz, z całym szacunkiem, czy bez, nie chce mi się bić piany, skoro nie chcesz się pochylić z ciekawością nad żeńskością, którą reprezentuje Mokosz. /nałożyłeś na nią swoje klisze/Na świecie jest wielu duchowych mizoginów i mi się nie chce z nimi dyskutować. Szanuję swój spokój i prawo każdego do bycia sobą tacy jacy”
    ..niepotrzebnie wymazałaś,.. nosisz to w sobie,.. czułem, że kiedyś wypłynie, ..choć ja piszesz puściłaś jedynie kropelkę,.. dlaczego… tylko kropelkę..
    . iś, ….jak wiesz na ziemi był już matriarchat,… a wiesz dlaczego nie tylko trutnie przystąpili do niebieskiego, i krwawo znieśli go,.. i w sercach pokonanych pozostała wielka niebieska trauma by nie powiedzieć, że mocne pragnienie zemsty… zresztą ta trauma jest starsza, nie tylko ewa, nie mogła i nadal nie może się pogodzić z byciem drugą,..sofia również…stary odwieczny dylemat, żerający serca,..
    ,,,co było pierwsze jajko czy kura,.. matriarchat z powodzeniem był i jest nadal realizowany we wielu światach,.. niektóre z nich działają również teraz na ziemi,.. choć niewielu wie , że groźni mężczyźni, z którymi rozmawiają, negocjują, handlują to kobiety… czy matriarchalni ludzie” byli i są szczęśliwi, nie mówię o trutniach, bo w wielu, trutni już od dawna nie ma .. czego matriarchalnym brakowało, brakuje,…a czego było im za dużo, jest im za dużo..
    ..schodząc,.. obciążyłem się również wgrywką matriarchalnego trutnia, zamkniętego w złotej klatce,.. z wiekiem coraz bardziej przestraszonego , czy przy kolejnym otwarciu klatki, nie zostanie stracony jako już beżużyteczny,.. a mocno się chłopina starał, być użytecznym…
    … dusza je żeńska, ..je zmyślna, ale czy je mądra, ..je dosyć zaborcza nie tylko do trutni.. czy jej młodsze siostry stadna WJ oraz indywidualna i stadna NJ są mądre, czy tylko żmyślne i zaborcze,.. również nie tylko do trutni..
    .. w zodiaku je wiele kobiet,.. mniej lub bardziej ujawniających soją kobiecość,.. z nich najłagodniejsza jest waga,.. piękną i świadoma swej piękności, je w „mądrości” dosyć okrutną,.. lubi ciąć po oczach zapatrzonych w jej piękno,.. ale nie lubi się znęcać, nad ofiarami.. zbija skutecznie i błyskawicznie,.. z wag wywodzą się najlepsi, cisi mordercy ..
    …chyba najgorszą je racjonalna bezduszna, bezboga moćno drobiazgowa panna, …zawsze dziewica,.. nawet po upojnej nocy z wieloma trutniami i nietrutniami,.je chyba najgorszą,. to od . 18 tys. ziemskich lat główna realizatorka spisku obojnaka, wodnicy i wodnika,.. czyli wielkiej macierzy choć bardziej pasowało, by do tego obojnaka określenie wielkiej macicy,.. panna w tym okresie dwukrotnie bezpośrednio panowała,.. by wdrożyć spisek i wygnać bogów z ziemi wodnica,.. cofnęła słońce z lwa do panny.. oczywista nie obyło się bez katastrofy…po niej i lew niewiele se mógł pomajestaczyć…tera panna nadal rządzi choć tylko pośrednio przez bezwolnego jej barana i rządzie se tak, też dwukrotnie,… bo baran,… poza małą wpadką na początku, ale też nikt z mądrych, takiego rybnego afrontu nie przewidział, co dopiero baran, wojownik,.. rybom nie dał i nie daje żadnej szansy,.. chyba, że do wyrażenia ukrytego w nich bestialskiego okrucieństwa,.. marsowe ryby potrafią być mocno okrutne, w zodiaku nie znajdziesz okrutniejszych, ..ponadto moćno lubują się w wymyślnych torturach, choć same dosyć płaczliwe .. nie muszę specjalnie dodawać, że i rybom potrzeba niewiele tych bezużytecznych trutniów,.. tylko tyle by łone były… o pannach niewiele trzeba mówić,.. wokół coraz bardziej męskich jest bez liku, nawet tych niby w męskim wydaniu, coraz bardziej zniewieściałych, z dnia na dzień przybywa.. opanowali wszystko biznesu, religii po naukę… wszędzie tylko paplanie i mielenie,.. żaden, choćby najgłupszy duch tego nie wytrzyma, … niewielu pozostało jako takich trutni,.. nawet jeżeli nie chcą zniwieścieć,.. to pozostaje im tylko ucieczka w fotel, w pilota, w gazetę lub w mecze i w piwo,.. prawda mało przyjemne te niezwieściałe mrukliwe trutnie,.. nadają się jedynie do kasacji.. nie nadają się nawet do bezwolnych ogłupiałych cip isis,.naznaczonych, by przygotowali grunt pod zakon wielkiej macicy…
    … no i obojnak powietrzny suchy spiskowiec wodnica wodnik,.. z niejwywodzą się najbardziej zacięte mohery,.. i nieważne czy mohery w wierze czy w tęczy,.. kto jak kto, ale mohery są niezbędne do wprowadzenia i utrzymania mającego wkrótce nastąpić żeńskiego zakonu wielkiej macicy,
    … ferrytowy wóz, rdzawych sióstr lilith, ..mściwych pań, o podwójnym obliczu, ..joan diablicy, pallas ateny dziewicy oraz junony bogurodzicy, jest coraz bliżej… przybywają w mocy .. i odnajdzie się kamienne miasto miedzianych ludzi ..i nic już nie będzie takim, jakim jest, przybędzie nowe i powróci stare….
    …. ja,.. niereformowalny męski truteń,.., nie homo i nie trans szowinista, vv …. do odstrzału… no ja,. ale te miedziane panie księżyca o podwójnym obliczu lubieją wrednego szowinistę, ..vv…. i nie pozwolą mu zrobić krzywdy…

    ..mokla mokoś tyż go lubi..

   6. ..ja,..ja vv,.. wredota, który nie czuje, że wchodzi w czystą przestrzeń z brudnymi buciorami,.. mokoś , moja mokoś czemuś wypletłaś mi brudne buciory,.. cze mu nie wpletłaś mi czucia przestrzeni,.. czystej przestrzeni,.. mokoś moja mokoś,…

   7. uparciuch jeden, a kto powiedział że dobre zimne piwo i gazeta? ….. i że dobre jest jak mamy, a dobre te co damy?..

   8. za bardzo cię boli i role by były i płeć i własność jaka komu kierata i kajdana czy zlewozmywaka lub armata przynalerzna z neodertala 😉 co to w ogóle ma być za szowinizm zodiakalny i tarotalny vv, że zapisano iż sex misja cię cieka kiedy nie czeka bo nikt nie nastaje jak na kibola i dresiarza, gdzie się w swoim cierpieniu nad losem dobrym plasujesz? tak dobrym byle dla facetów, dobrym bo z aktami własności nad niedo jebanymi dziurawcami co tylko do jednego zdatne i z nazwy dziew-czyny… a jak już to zgroza i zmiłuj sięboże bo powiedzieli i zapisałam w trutnia genach, ponad nic nie wyjdziesz? boś se taki jakiś se jest od „matki hodowczyni” od programistki z plejad… żabo co się błota.

   9. jakiś matryjarchat, kontra patryjarchat a jak nie to obojniarchat = dobro kontra zło a jak nie to degręgoladiat i nijakość. bracie od wichru, żyjesz w kręgu zapisanych przez kogo kolwiek konsekwencji i koła jakie się jeno kręci w kółko? to po co to wszystko? nie ufasz w mądrość boga a wyznajesz jedynie boga ciermięgę? w stringach? co go piją i jajo go boli bo ma dylemat i sypi się niedojdzie pedziowi ten świat? jaka jest twoja pryzmata?

    […]

    //
    Nie używamy wulgaryzmów, czyli tzw. potocznie „łaciny”

    Voytek – [Admin]

   10. nie rozumiecie. jesteście tak nie inaczej urodzeni i wychowani. zaprogramowani od ssania mleka matek. nie znacie nic innego jak dwa światy. co możesz wiedzieć o innym czy nowym? jing lub jang a jak nie to nie wiem = dupang? a kiedy zapytano kiedy przyjdzie ten dzień? co odpowiedział? kiedy prawe oko będzie jak lewe i nie będziesz miał zeza, ani zbieżnego ani rozbieżnego, spojrzysz i dostrzeżesz nie w rozdwojeniu jakiego to jest wyrazem jak pomiędzy tym co pomiędzy w najlepszym razie a czego nie znacie.

    złe złe sługi bo wyklęte złe iluminaty boście szaleni. wszystko złe.

    sprawdzam kręgosłupy (bad romance) najpierw

    //
    Seja, wyluzuj z tym bełkotem abym Cię nie musiał tu zluzować od pisania!

    Voytek – [Admin]

   11. 🙂 ancymon jesteś 🙂 i popatrz jak mnie w schemat wsadziłeś, jak Mokosz 🙂 Czy gdzieś napisałam o matriarchacie? Czy postuluję matriarchat? Nie, żadna skrajność nie jest „dobra” tak jak patriarchat, który „uszkodził” najbardziej mężczyzn.. i wizerunek „Ojca” który za dobro nagradza, za zło karze (sojalizacja kijem i marchewką). Jahwe, Sorat.. itd itp

    Nie mam problemu z tą „drugą” widzę, gdy otwieram oczy ze snu. Jestem ziemska i materialna.. jak to kobieta. Dla mnie wszystko musi mieć odbicie w życiu, doświadczeniu i czuciu. Bez podziału na duchowość i życie. Dla mnie jedno. (po owocach poznać nieprawdaż?)Tantra Boga i Bogini.
    Patrzę na twoje „spojrzenie na żeńskość i się uśmiecham.. no niezłe nakładki masz, niezłe 😀 ale ok miałam mocniejsze na męskość z powodu krzywd ale tez ok. Wyszłam z relacji kat-ofiara)

   12. .. jeszcze jedno. Dla mnie Ciało bez Ducha jest bezrozumne, same emocje ale Duch bez Ciała (bez czucia Ciała) to psychopata/narcyz… i wielu takich spotkałam na „ścieżce duchowej”. Rozwibrowani, uciekający do nibylandii bo Ciało/Ziemia im piekłem. Tak Ją widzą.. tę Mokosz ;P a co Ona na to? Mówi: taki jesteś? No to mówisz i masz i bam.. i ciągła walka.. ileż można vv.. ileż można. I tak wygląda nasz świat. Mokosz jest albo ofiarą, albo katem dla swoich synów i córek.. objawia się to w chorobach ciała, ducha i świata..Mokosz nie ma problemu z byciem drugą, to Ten, z którego się wyłoniła uznał ją w swojej pysze, z braku wiedzy, swoistej amnezji jako niedoskonałą, chaotyczną, zdradliwą.. i dalej poszłoooo na śmierć i życie 😀 /można to odnieść do życia każdego z nas/
    Miłego vv..

   13. ..iś,
    .. cieszę się żeś świadoma i czuła,.. żeś nie żołnierz wielkiej macicy,… ale to przyjdzie ,.. mówią, że będzie rozpierducha o wiarę,.. ale po prawdzie będzie rozpierducha o płeć o piewszeństwo,.. wiara tylko przykrywka… wodnica nie odpuściła i nie odpuści niebieskim.. a jej przyszłe na powrót panowanie już widać, słychać i czuć,.. na trzydziestym drugim, islam,.. na trzydziestym trzecim , wodnica,.. obojnak lucio, isztar z z ptasimi kopytami .. oni już tu rządzili,.. i chcą ponownie być na świeczniku, a nie tylko w opozycji,.. tak po prawdzie stado nwo, to jedno wielkie fizyczne ciało dla lucia,.. do niego ma zejść w nim się objawić na ziemi i poprzez nie działać w fizyce… nie tylko jakiś mały syn człowieczy z małymi cudami , ale newmegaman,.. z mega cudami,.. przygotowali mu już ciało, wieżę i boski tron,… tylko jeszcze otworzyć wrota ..odtrąbić wielkie otwarcie..i obojniak zejdzie w chwale i pokłonią mu się wsie ludy świata,..niech kto się nie pokłoni..

    .. „jeszcze jedno. Dla mnie Ciało bez Ducha jest bezrozumne, same emocje ale Duch bez Ciała (bez czucia Ciała) to psychopata/narcyz… i wielu takich spotkałam na „ścieżce duchowej..”

    ..ja mamisynki, …chowani, bez trutnia i lenia ojca, przez zabiegane ać wyzwolone moćpracujące gadające nad miarę mamuśki, bez trutnia i lenia ojca,.. i dziwić się, że to coraz liczniejsze eunuchy, choć jeszcze nie baby.. już inna zazdlosna zadba by ojciec się tych moćno zeunuszonych wyparł i nie dał na nie przynależnego jej glosika.. ja żeński demoni świat już świta,.. wodnica wypełniła zadanie,.. zemsta je słodka,..a jad delikatny,.. nie będzie żaden truteń pluł nam w twarz i wchodził w świętą przestrzeń z buciorami,.. na niewierne, zbyt i zbyt chutliwe, przyjdzie jeszcze czas,.. gdy żaden truteń z buciorami nie będzie szargał świętości i kusił,.. koto jeszcze wątpi, że kopernik była kobitą…

    …iś, .. z czuciami i płaczliwymi mokśami daleko u zwodnicy nie zajedziesz,..

   14. se,
    ” nie ufasz w mądrość boga ”

    .. zmyślnej, zaźdrosnej sofiji, zawsze dziewicy.. nie można ufać,.. ją trza sprowadzić na ziemię, niech je urośnie i poczuje…poddaństwo jej eunuchostwem kosztuje,… zarówno mężczyzn jak i kobiet,..

    ..a wyznajesz jedynie boga ciermięgę?

    ..jeżeli ciermięgą nazywać cichego boga, który je we mnie,.. to tak wyznaję ciermięgę,.. który nie wyparł się swej mądrości dla sofiji,.. zawsze dziewicy..he, he..

    …”w stringach? co go piją i jajo go boli bo ma dylemat i sypi się niedojdzie pedziowi ten świat? jaka jest twoja pryzmata?”

    … nie myl mnie z tymi sofiji…czy tylko od sofiji.. choć prawda, je ich tera coraz więcej,.. ale by zmyślna sofija była jeszcze zawsze dziewicą,.. tak trza…

   15. se,
    ” dobrym bo z aktami własności nad niedo..nymi dziurawcami co tylko do jednego zdatne i z nazwy dziew-czyn”

    …ani z aktami własności,.. ani z czyndziewami,.. czyndziewy nie dość ze małoatrakcyjne to zbytniowyręczające , citaj czyniące z mężczyzn leniwe trutnie,.. se tyś chyba nie blondyna, świadoma swej mocy,.. tyś jeszcze czy już tylko czyndziewa, …atrakcyjna bo moćna i wyręćna mamusia dla wsiej maści niedorobionych i zenuszałych mamisinków… ja lubia blondyny, som czułe i mądre, choć to drugie moćuklywają,.. luda ich nie lubi,.. nie lubi konkurencji w mądrości i czułości,.. może to i dobrze,.. dba bym się nie rozdrobnił i nie zgłupiał,… mondla dobźe zna niemondlych ucinnych tlutni..

   16. ..luda zafsie mowi, źe nic nie umnie,.. hoć namientnie cita wszelkie instlukcje,..mondla je,.. i umie dabć moćno o ogień i o doble jedzonko,.. miam, miam..

   17. … luda jakiści niecinna lub tylo malocinna dziewa,.. kto ją tak naucił,.. bo chiba nie sofija..

   18. hahaha puchaczu.. no co Ty sophia to czysty (stąd dziewiczy) umysł. Prześwietlone światłem swiadomości cienie, wzorce schematy, zintegrowane aspekty bez wyparć.. oj vv, oj vv co ty masz z tą żeńskością? 😀 puchaczu ty niecnoto 😀

   19. .. ty nie piszesz o sophi, i nie o mokoszy ty piszesz a ich ciemnych aspektach lilith, kali itd itp. o tych częściach umysłu jeszcze nieprześwietlonych światłem świadomości, o tych na których działamy z automatu. To rzeczywiście bolesna część umysłu… spowodowana zejściem Ducha w Wymiar fizyczny.. po odłączeniu od stwórcy. Taki dramat.. ale z happy endem 😉 bo nic co zakryte (w ciemności) nie będzie odkryte.. rozjaśnione słońcem 😉 światłem świadomości. Tylko to co sobie uświadamiasz, tylko jak poznasz przyczynę swego cierpienia, tych łez.. możesz podjąć decyzję, aby cokolwiek zmienić, jeśli tylko wyłuskasz z lęku odwagę..

   20. .. to odłączenie jest iluzoryczne, bo Ojciec nas nigdy nie opuścił w Łonie Matki Ziemi. Nigdy. Jesteśmy jego dziećmi i dziećmi Matki. Wielkiej Matki, którą religie monoteistyczne wyrugowały. Co mnie nie dziwi, bo wywodzą się od obrzezanych z Bliskiego Wschodu czyli z uszkodzoną czakrą korzenia, ziemi.

   21. vv prezent dla Ciebie:

    https://www.youtube.com/watch?v=JP5-ma6NJjQ

    w teledysku symbolicznie pokazana Sophia w bieli z dziecieciem.. dziecię nowa swiadomość w nowej formie czy właściwe działanie (owoc) 😉 to tak symbolicznie..
    i słowa:
    Mężczyzna szuka mądrej kobiety
    Potrzebuje komfortu przy jej piersi
    Jak dziecko w ramionach, ssące dziecię
    Utrzymuje mnie w poczuciu bezpieczeństwa i ciepła
    W uporczywym teście i sile
    Staje przede mną naga i bosa
    Lecz kobieta
    Jest dla mnie słodkim uśmiechem tajemniczości

    Kobieta wiecznie po coś sięga
    Przynosi nadzieję, obawę i dziecko
    Wydobywa całą istotę ze mnie
    Jest tworem niebios, matką ziemi
    Jest dzieckiem natury, urodzoną dziewicą
    Jest mą siostrą, jest mą matką
    Jest mą córką i jest mą kochanką
    Lecz kobieta, kobieta
    Jest dla mnie słodkim uśmiechem tajemniczości…

    🙂

    .. tym optymistycznym akcentem milknę 😀

   22. iś,
    „hahaha puchaczu.. no co Ty sophia to czysty (stąd dziewiczy) umysł.”
    .. wiesz ja na siam cisty, wyprany z uczuć umysł reaguja,nie powiem, że alergicznie,.. ale jego smród wyczuwam z daleka,.. zresztą całe zaświaty poza eterem,..są z niego utworzone,.. jedynie obrazy , czyste widzenie,.. światło bez ducha, bez najmniejszego czucia,..dlateguż nie czują, że moćno cuchną,….zresztą to dzieło 15tki tarota, … czystego intelektu, bez krztyny ducha,.. sowiej hermafrodyty.. nie raz się z nim, nią ścierałem,.. to zmyślny obojnak,.. i nie trans… wielu popadło w jej, jego niewolę jego,jej lekkich kajdan,..większość nawet tych kajdan nie widzi, a jak kto widzi lekkie, luźne słomiane to je bagatelizuje,..ale nie kto spróbuje je zerwać,..w ruch wchodzi stalowy miecz , który jest kręgosłupem hermafrodyty,.. niektórzy mają ten miecz za odwrócony krzyż,..nie, nie służy od do cięcia kajdan,.. lecz do ropłatywania, rozpruwania odważnych,… kto jednak przekroczy herafrodytę, ten jakby na nowo się narodził,.. lecz zbyt pyszni legną w siedemnastce, .. pięknej, zimnej, sterylnej, wyrachowanej, mocno uwodzicielskiej, moćno dusznej, choć bez krztyny ducha… dziewiczej gwieździe,.. niewielu ją przekracza.. lgnie w sterylnym jej śiecie,… cisty jasny zmyślny umysł.. panna z kłosem, zawsze dziewica..to tylko daleka jej klisza..

    hahaha puchaczu.. no co Ty sophia to czysty (stąd dziewiczy) umysł.

    ..ja, gwiazdeczko,..

    „Prześwietlone światłem swiadomości cienie, wzorce schematy, zintegrowane aspekty bez wyparć.. oj vv, oj vv co ty masz z tą żeńskością? ? puchaczu ty niecnoto ?”

    ..jam rasowy samiec, z brudnymi buciorami.. lecz z cichym umysłem,.. nieważne czy jasnym czy ciemnym,.. jak trza świeci, ja nie trza ciemnieje…. tak cichym , jak cichym je mój bóg..we mnie.. a żadnym cnotom nie hołduję i nie podlegam,.. choć nie powiem, same lgną do mnie.. puchata tyż mnie lubi ,.. bidula nie może pojąć, że się tęż taki narodził,.. poza jej wielką macicą..i wie, że nigdy i nigdzie nie potwierdzę, że kopernik była kobitą…nawet nie śmie pytać,.. boi się bidula by inni nie usłyszeli.. i nie narodzili się poza jej macicą..

   23. ..i proszę nie mylić jaj z jądrami,.. jajo to ego,.. i njlepsi by ta ognista, zdrowa , rumiana ziem kobitka miała jajo, ego jak kośmoś,.. by nie odlatywała w jakiści bezjajećne świetliste dziwadła,..

   1. .. a jakby jakić moćno żałosny nie uległ by,.. to fakstyćnie taki odlecianiec wart byłby jedynie odstrzelenia..i to moćno moćnego odstrzelenia..

  3. ..luda by mnie natychmiast odstrzliła,… dobly bóg naucił mnie się loglądać na blondi,.. a tak luda wie źe nie na darmo je małocińim stlaźnikiem ogniska,..i wie cio temu dulniowie we lbie śfita…

   1. .no, ….luda ma ego jak kośmos,.. wie cio lubi,.. i wie jak dostać i mnieć cio lubi.. nie trzebuje odlatywać w kośmoś,. ma to cio kce na ziemi i ma to od źałośnego tlutnia.. to je mondlość nad mondlościami,.. no luda, kiedy ja ciem doścignę..

   2. … luda, .. wiem po cio źem na ziem zlazł,..ale nie powiem ci teguści byś nie ocipiała i mi nie odleciała..

   3. …choćby za jakimś,. no more elektronem,.. co jest i czuje,.. a wg moćno odlecianych nie ma go być.. musi być,.. była to tylko wieka sowa, a nie ziemśnieżpuma..

   4. … śiamohwala w koncie stała i tak wciąż łopowiadała,.. no more,…nju lajn,,no more nju lain..

   5. .. głupi ci co swemu Potowi na tę zgubną prziemundlość dozwolili,.. a sprowadzić ją na ziem i naucć ludzkiego jęzika,.. miast śię chełpić takuści prziemundlą i pziezgubną swoją głupotą… nie głupotą sowiego PJota

  4. „vv,
   prezent dla Ciebie:

   https://www.youtube.com/watch?v=JP5-ma6NJjQ

   ..iś, przestań,.. dyć ci już mówiłem,.. że ja woleć i lubić zdrowe jędrne ziem kobitki z jajem i ogniem,.. smrodliwe, sterylne bezjajeczne dziwadła, gumowe sintetićne komp lalećki, bez krztyny ducha,.. nie dla mnie,.. jak zekca se jakiści mondlości to se odpalę kompa,.. tyż mom,.. ale ognistej kobitki nie zastąpi żaden komp , żadne jakiści umyślne sowie dziwadła, .. i dobrze.. i tak mi je dobrze..

   1. ..i proszę nie mylić jaj z jądrami,.. jajo to ego,.. i njlepsi by ta ognista, zdrowa , rumiana ziem kobitka miała jajo, ego jak kośmoś,.. by nie odlatywała w jakiści bezjajećne świetliste dziwadła,..
    ..wiedział bóg co lobi, dając mi ludą.. stary cwany wiel..

   2. … a nie żadną misję,.. czy tylko małą słodką bździągwę, moć rozmydloną by pozorować jakiści tajemniczość, .. to doble dla mamisynków czy innych niedorobieńców… ale nie dla facia z bludnymi buciorami..utytłanymi w boskiej ziemi …

 8. Ha ha ha Genewska polityka pomocy swiatu. Pan Grabarz jest ekspertem tylko o dziwo nie o szwjacari
  https://patriotnewstwo.wordpress.com/2015/06/25/the-source-of-white-racism-switzerland-secret-home-of-the-kkk-cia-and-nazism/.
  https://patriotnewstwo.wordpress.com/2015/06/25/the-source-of-white-racism-switzerland-secret-home-of-the-kkk-cia-and-nazism/
  Nie tylko ma parkinsona Clinton Ale syfiliss poniekad to wyklarowal po 10 latach efekt parkinsona .
  Clinton cos wypada z portek .https://www.youtube.com/watch?v=YzZl9j580tM
  Co Clinton wypluwa do szklanki za zielona substancje ?https://www.youtube.com/watch?v=QhCNn-Y5JIQ
  Budynki sie zapadaly bo trzeba lepiej sluchac i obserwowac sprawe .To nie byly autentyczne samoloty , ktore lecialy w budynki wogole nie bylo impaktu ze stalowa struktura wierzy , wbily sie o dziwo jak w maslo .

  1. Kalina po wyborach w Usa, świat się zmieni nie do poznania, wyjdzie kto jest Reptylianem kto coś ukrywa, będzei gorzej raczej, bo obydwaj kandydaci na fotel nie będą pasowali światu, to nie są prawdziwi przywódcy zresztą już starczy takich, Teraz nad światem zapadną ciemne chmury, ani Clinton ani Trump nie są zdani do rządzenia, upadać będzie Ameryka, brudne ręce kto ma wyjdzie na jaw… Szwajcaria Kuklusklan Naziści Władza, wszystko runie, ci co robili zle, nie obronią się, mają jakiś zwolenników, jak byłem w Szwajcarii w Genevie sami Bogacze, aż kłuło w oczy… ale Ci zwolennicy się unicestwią rozbiegną, bo widzą już że to zło, tak jak sekty, bo jak Był John Mason, co wtedy samobójstwo przy nim popełniło kilkuset ludzi , bo byli pod jakimś wpływem, tak samo sekt już nie ma, tylko te najpotężniesze zostały, ale kościół wszystkich religii też upadnie, już nikomu nie chce się czekać na Mesjasza, ludzie szukają sensu, prawdy, a prawda przezwycięży spisek, nawet największy, dzisiejsze dzieci wychowane na grach komputerowych, mają gdzieś morały naszych czasów, kościoły wolą pograć w strzelaninkę, nikomu się nie chcę tak naprawdę rządzić światem, wpływy pieniądza, ludzie ambitni, wiedzą że pieniądz nie jest już taki ważny, satysfakcje z płatnego sexu, luksoswych samochodów, domów, jachtów, nie opłaca się dla takich luksusów mieć pieniądze i pracować na nie… bo te luksusy nie są już modne. Zbrzydło to… i zmieni się świat na 100% chyba, że całkiem cywilizacja upadnie i będzie w tym tkwiła i będą jak teraz tylko pojedyńcze głosy sprzeciwu, to musi iść na olbrzymią skalę, świat idzie swym torem, widać gołym okiem kto czyni zło, politycy są słuchani ,bo wbiło się w głowe narodom, że to jedyna droga, polityka stoi murem przeciw zmianom, nawet korporacje nie dadzą rady wszystkiego kontrolować, bo co mogą kontrolować to pieniądze, ale nie na, na zdrowy rozum, politycy też są już mniej słuchani, teraz liczą się sprawy duchowe, ludzie są ślepi chodzą wciąż do kościoła, ale mi nie przeszkadza że chodzą, przeszkadza mi jednak ta instytucja, historia już jest nie ważna, jak mówił pan Tadzio Owsianko, to zablokowany rozdział… Teraz to co ważne, to nie rozwiązanie tych spraw, jak ze Szwajcarami, nie dowiedzenie się kto tu rządzi, kto macha za sznurki, teraz, psychicznie się ich wykończy, moralnie, bo jak świat nabierze moralności, to i na wojnęnikomu nie będzie chciało się iść, będą podawać sobie ręce, tulić się i przepraszać na wzajem, Islamki będą nosiły zwykłe suknie i dzinsy, zamiast Burek. już żyją w Europie, jesteśmy zastraszeni, zamachami, i żyjemy od zamachu do zamachu, było tak po Wtc, wcześniej te zamachy, były jak wypadek przy pracy, teraz się szykują wszyscy na Zamachowców i ich państwa, zamiast powiedzieć zwykłe przepraszam dla nich, sami islamisci zamachowcy, to odrębny rozdział oni nie mają w sobie pokoju, są szkoleni przez fanatyków niektórych to kręci, ale jak światu ujawni się, że religie to bzdury, jak Clinton będzie Reptylianinką, bo prędzej czy pózniej taki Reptylianin wyjdzie na jaw, to zmieni się pogląd religijny i nawet islamistiomnie będzie się chciało wierzyć w allaha bo prawdą będą starożytni pierwsi bywalcy planety, Rozwiązane zostaną piramidy w Egipcie, kosmologia, nauka wyprzedzi wiarę, politykę, i pieniądz… tylko czy z nauki da się zrobić duchowość i nowy świat? Czas pokaże, bo nauka i to będzie chciała podważać, swoją naukę… i tak kółko się kręci, jesteśmy świadkami nowych czasów, doczekaliśmy się, wybory w stanach pokażą ludzką głupotę rozposzechnioną na cały świat stare odchodzi !! Nikt nie utrzyma tego systemu. nawet jakby chcieli… 😉 będą na początku przekupstwa, bo bogaci będą chcieli zostać przy swoim, nikt im nie zagraża, więc świat śpi spokojnie, ale Ci bogaci starzeją się, niektórzy umierają, bogactwa się nie zachowają, będą puste fabryki, albo przyjdzie nowe, bo rodziny bogaczy roztwaniać będą majątek, na pewno dużo takich sytuacji będzie, albo, na nowo trzeba będzie nauczać od podstaw. szkoły nie ogarną wiedzy, muszą się odciąć, szkoła nie będzie dawała pewności pracy za pieniądze, materiału do nauki nie wystarczy by przerobić nawet na studiach, teraz zgrało się to w czasie, ale za20 lat, studia będą po to by być ogrodnikiem, a nie politykiem, chociaz myślę że to wcześniej będzie, chyba, że szkoły będą kończyć się w wieku 50 lat bo tak dużo trzeba już się o Świecie uczyć… nie będzie się chciało zakładać rodzin, to będzie miejszość a racze jzatrzyma się ten tręd, bo wychowanie i rodzina, przeszkadzają w mieciu jaj, w dązeniu do zmian, ludzie boją się o swoje rodziny więc przytakuja wszystkiemu co się im wciska… to wszystko runie, niech tylko wydarzy się cos na skalę światową, jakieś przyjście Jezusa, Antychrysta, Reptylianina, Atlanta, Annunakiego czy obcych, niech ktoś z góry się nim okaże, musi się wydarzyć coś na skalę światową, pomijając wojnę, może to być jakieś wydarzenie, jakiś spisek co zostanie odkryty, na szczeblach światowych, szwajcaria wtc obcy ktos to trzyma w tajemnicy ale jak się wyjaśni że ktoś nami manipuluję koncerny, politycy reptylianie, to świat sie obudzi, a pęd do wiedzy jest coraz mocniejszy w celu szukania prawdy więc to wszystko runie wszystko albo Clinton/trump okaza się bęcwałami ,albo będą chcieli ciągnąć to wszystko jak jest, albo jezus pokaże że Ci wielcy politycy są naprawdę malutcy, a wszystkie korporacje giełda, pęknie…. unia europejska watykan, konflikt rosja/ usa / chiny to rozwiązanie wisie w powietrzu tego całego świata według mnie więc najlpeiej spać spokojnie, bo sami siebie ujawnia, albo powybijają, zwyciężą zwykli obywatele i nowy świat, ci głupcy juz sami chcą nowego świata, bo co to jest pieniądz? Gówno ! Niko z nich nie będzie obchodził pieniądz, dzisejsze dzieci chcą grać w gry ,dązenie do pracy, rozwoju, pieniędzy, kogo z młodzieży będzie to obchodzić, jak zobaczą, ze to droga przez mękę? Najlepiej żyć spokojnie, i mieć na świecie gdzie się bawić, bo te wszystkie poważne sprawy, zmieniają nas, a tego nikt nie chcę, najlepiej być szczęśliwym w sercu, ale mieć za sobą piękny świat, a nie pełen krętactw , jak runie, to chcę spadac w dół brzuchem…..

   1. Prawda jest taka, że nie mamy wpływu na świat, on jest tak zakorzeniony w swoich brudach, że zwykły człowiek dochodząc prawdy musiałby się taplać w tych brudach, najlepszym rozwiązaniem jest wybaczyć i zapomnieć i wspólnie jako człowieczeństwo(społeczeństwo) budować nowe krok po kroku… zacząłbym od uścisków, na ulicy z przechodniami, żeby każdy do każdego się przytulał, nawet taka akcja powinna być, rok przytulania do nieznajomych, to najlepszy sposób na miłość między ludzką… na serio… wyobraz sobie idziesz na ulicy, głowa w dół, a tu ktoś przychodzi i Cie przytula, lub podaję rękę, w anglii, irlandii, usa, dużo ludzi nieznajomych wita się na ulicy, to piękny tręd, ale przytulanie się było by lepsze… na pewno są ludzie na świecie którzy potrzebują przytulenia… wyobraz sobie drugą scenkę, bill gates, czy rotschild, lub rockeffeler, są przytulani przez biedaka, otworzą im się czakry… lub oni przytulają biedaka biedak poczuję się wyróżniony… lepsze samopoczucie i tak przez rok przytulać obcych, jak się spotkają na ulicy.. po przytuleniu jest rozmowa, trzeba połączyć jakoś ludzkość….. 🙂 zbilżyć ich do siebie a nie ciągle odalać, ciągle wpajać, że banki są najważniejsze na przykład. Mam ochotę kogoś przytulić, i pomyślec, że gdyby był taki rok, wyszedłbym na ulice teraz w nocy, i przytulił kogoś i porozmawaił, bo miliowym krokiem jest rozmwa z przechodniem, w autobusach się rozmawaia ale to jest sztuczne, a przytulenie było by prawdziwe inna rozmowa by była, tak się dochodzi prawd, tak się buduję nowe! … 🙂

   2. Jestem za tym, by zorganizowac akcję dla Polski i nazwać rokiem 2017 rok przytulania, to nie musi każdy na siłę się przytulać, ale ten kto potrzebuję, przy przytuleniu chętniej nawiązuję się rozmowę, społeczeństwo Polskie, poszło by o milion lat do przodu !!! Ja jestem za mały by zorganizować taką akcję, ale komuś z Polski kto to czyta, i ma jakiś wpływ na społeczeństwo, by być słuchanym, jak NTV np? Proponuję włączyć się w akcję lub zrobić z tego akcję, by rok 2017 był rokiem przytulania na ulicy, są różne dni, dziś jest dzień Warstwy Ozonowej, ale zrobić rok przytulania, polska była by jednością, to trochę śmieszne, ale innego wyjścia nie ma jak na początek, więc proponuję zgłosić się do Prezydenta, czy Papieża, by ogłosił taki rok dla Polski lub Świata, żeby ludzie chętniej się do siebie przybliżali, zobaczcie jaki wpływ miało by to na chorych, naprzykład, taka pani co ma męża, nie chciałaby się przytulać, bo przytula się do swojego męża, dlatego taki rok, powinien być przytulaniem niewymuszonym, można zapytać, czy mogę się do Ciebie przytulić? Założę się, że conajmniej w 98% uszłyszelibyśmy TAK, zastanówcie się nad tym, ja na samą myśl, czuję się lepszy, ale widzę w tym lepszy świat i łączcie się w tym ! Bo to coś pięknego… pozdrawiam 🙂

   3. Można to wziąść ten pomysł ,pod kątem zabawy jak w szkole, lubzrobić to tylko dla szkół, chociaz lepiej dal dorosłych też… pod kątem zabawy dlatego by nie było to takie poważne,z uśmiechem sieprzytulać, to nie musi być powazna akcja, na zmianę nastawienia psychicznego ludzi? w celu lepszego świata, tylko w celu po proweinia relacji międzyludzkich, lub samego samopoczucia, a świat na pewno przez uścisk będzie lepszy, bo co jest bardziej fantastycznego na tym świecie niż gest przyjazni.

   4. Zobaczyli byśmy czy ludzie się nienawidzą, czy kochają, co kochamy, czego nie lubimy, rozmowy by to pokazały, to sygnał do rozmowy, do braku samotności, nie dla każdego oczywiste, bo nic nie ma dla każdego, te 2 % ludzkości nie potrzebuję uścisku, lub to dla nich śmieszne, w krytycznych sytuacjach zrozumieliby jednak że i dla nich potrzebny jest drugi człowiek, rozbite rodziny, chorzy, samotni, o niskim zdaniu o sobie, biedni, bezdomni, narkomani, alkoholicy, każdy z nich by się uśmiechnął, będąc przytulonym, „brzydcy” i piekne, ile by się uwolniło energii? gdyby sex bomba przytuliła na ulicy, przeciętnego młodzieńca? ile czułości? tyle czułoci !!!! jest w uścisku, nie tylko dłoni, bo to powszechne i tylko wśród znajomych, wśród mniej znajomych dzień dobry i dobry wieczór, dla bardziej romantycznych dobranoc, ale wszytkie te gest mają w sobie w przytuleniu… 🙂 ale się podjarałem tym pomysłem, znając życie nie wypali, ale jestem pierwszym cżłowiekiem na Ziemi który chce w ten sposób łączyć ludzkość ! Niestety znowu sam…. takie życie, a tak blisko jest by było dobrze na ziemi 🙂 Kiedys za 10 lat ktoś znowu wpadnie na ten pomysł, tylko dla ilu ludzi będzie za pózno?? ja na samą myśl o tym przytulaniu, nie potrzebuję już przytulenia, wyobrażam sobie jak ludzie się ściskają, jak ja podaję im dłoń i czuję się dobrze. Ale gdyby…….. ale gdyby to się zrealizowało…. byłbym najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi. Rok przytulania !!!!! (2017) ja ogłaszam, nie potrzebuję prezydentów…. to mój rok. potem będą znając życie dwa, bo nikomu nie będzie chciało się odchodzić od tego zwyczaju, gangster przytula, złodziej przytula, biznesmen przytula, ksiądz przytula, dziecko przytula, młodzież przytula, dorosły przytula ! O tak !! dobra zapomnijcie mi to.. ale fajnie pomarzyć….. 🙂 PA ! :(… ja chcę się przytulić !!!!!

   5. Tak Pacus
    Moze Ona niezyje a moze to byl nastepny blew . zauwazyle zapewne jak oni robia ludzi w konia .Wiesz jak z Boston booming i z wierzami bylo .

   6. Tak Kalina
    ktoś tu wyraznie kręci.. Ten kto będzie prowadził ten świat, nie będzie tym kim powinien być, zresztą usa jest całe w teoriach, Boston i wieże, Strefa 51, hollywood, wszystko jest teraz możliwe… 🙂 Całuski i uściski,
    ps wciąż słucham tej Twojej piosenki Vanessy Amorosi 🙂

   7. Tak Kalinka, ale pisze się blef, a nie blew.
    Ludzie, skąd się bierzecie?
    Wy nawet pisać poprawnie nie umiecie.

   1. Majestic zrobilam tam wpis nowy po wyczuciu o co tutaj chodzi .
    U Tarasiewicza na linku , ktory podales . To jest dosyc interesujace .Obecnie skupiam sie na Australi . I zauwazylam , ze rzad australiski jest najbardziej opresyjnym co do badania pobytu homocapensis na tym terenie kilka tysiecy lat temu . Wyobraz sobie jak ktos cos zaczyna weszyc to budlozery przyjezdzaja i rozwalaja stare piramidy i monumenty w Australii. Haha ha .
    Wiem , ze jakas starzyzna wykorzystujac dream time ich stara ziemska wiedze mistyczna pisze w moim przypadku przebili sie przez skorupe technologii czasowych i wlasciwie ocalili mi zycie poprzez konekcje z moim centrum ( mialam takie wrazenie na Tasmani ) Poprostu w dream time spakowali moje walizki i ticket one way-kupiony z mojej intencji a koncepcja wyszla z out of blue , ze musze z tamtad uciekac .To stalo sie w ramach kojarzenia z ziemia .
    Zwaz na Tasmanie i New Zeland i Ameryke Poludniowa i Afryke Poludniowa co tam sie mowi o pierwotnym czlowieku . One sa w koncu najblizej Antarktydy . W Tasmani wytlukli totalnie wszystkich .
    I zobacz kto obecnie siedzi w tych rejonach i jakie jezyki dominuja i kto reprezentowal te kraje .

   2. Majestic .
    Patrz na tych co nie zyja . Szczegolnie w amerykanskim terenie . Natomiast w Australijskim terenie i innych to sie robi ludzi totalnych mind control -cepkow- albo sie nieszczy teren dowodowy tak jak to robia w Australii albo sie zabija ludzi , ktorzy naprawde maja nosa i moga dosc do kompletnej wiedzy albo sie podaje zachwycajaca wiedze intuicyjna niby to spirytualna graniczaca z magia cudu sekretu albo konspiracyjna z dreszczykiem lechtajaca czyjes EGO i archeologiczna ( o glebokiej dozie pozytywnej wyobrazni ) ale nieprawdziwa :))
    Ci co krzycza i zyja nie ida w dobrym kierunku . I radze brac 20 procent tego co krzycza .

  1. Ło matko!
   – Kryśka – krzyczę do żony. – Pakuj się. Wyjeżdżamy!
   – A gdzie i po co?
   – Schronu nie skończyłem. Skryjemy się u twojej mamy.
   – Jezus Maria – odkrzykuje Kryśka. – Koniec świata!

  2. Spokojnie, to tylko Syntetyczne Rolmopsy z Syriusza.
   Pracuje co wieczór z energiami i mam tenże dar kanalizmu, więc są wobec mnie bezbronni.
   😎

 9. Jeszcze w tym tygodniu mam mało czasu, od następnego tygodnia już powinnam mieć nieco więcej czasu, na to by coś sensownego napisać, a później tylko lepiej…

  1. a vv masz rację i też z tym że nie ma się co tresować i to jest dla nas jak małe piwko 😉 robię swoje… tak jak jak se chcem 🙂 i tyle choć można by o tym pewnie napisać kiepską tragikomedię jak to było, jest jeszcze i będzie docelowo jak w dobrym sf na dziś 😉 … telegraficznie uwzględniając rozmowę w „innej” przestrzeni

  2. Seja. Ja już w domu i mam całkiem konkretne plany na wieczór – po pracy. Muszę odłożyć bajki na półkę i przede wszystkim odnowić zapas bananów w lodówce. Boksikowa zamówiła już także masełko, słoik suszonych pomidorów i sałatę.
   Co robić, szykuje się spora wyprawa … ➡

 10. ‚.. ty nie piszesz o sophi, i nie o mokoszy ty piszesz a ich ciemnych aspektach lilith, kali itd itp. o tych częściach umysłu jeszcze nieprześwietlonych światłem świadomości, o tych na których działamy z automatu. To rzeczywiście bolesna część umysłu… spowodowana zejściem Ducha w Wymiar fizyczny.. po odłączeniu od stwórcy. Taki dramat.. ale z happy endem ? bo nic co zakryte (w ciemności) nie będzie odkryte.. rozjaśnione słońcem ? światłem świadomości. Tylko to co sobie uświadamiasz, tylko jak poznasz przyczynę swego cierpienia, tych łez.. możesz podjąć decyzję, aby cokolwiek zmienić, jeśli tylko wyłuskasz z lęku odwagę..”

  ..iś,..to som baje, baje.. dla małych dzieci,… i szkoda ich,..jeśli w nie uwierzą

  1. tak iza 🙂 vv pisze o tym że nie bez powodu sofia nie jest pierwsza u boga i zawsze ma pod górkę jako ta ostygła bez żaru samosia nie ma swego miejsca ani gdzie głowę złożyć, nie jest taka mundra jak jej się wydaje i to ma swoje konsekwencje… a bóg jak by nie patrzeć lubi pożyć i lubi swoją blondi 😉

   choć ja sie nie znam na tym jakichś mokoszach a cy co, ale to … oj wiem. a poznać te ścieżki nie jest trudno 😉 więc vv nie ma jak zwykle problemu z szowinizmem, wręcz przeciwnie, gruntuje odleciane i robi przysługę, swoją drogą zadziwiające że się taki jednak narodził… 😉 co potrafi se jak kce swoim światełkiem sterować i urywać latarni wedle własnych kompasów i swego rezo 😉

   żeby mnie przegadać bez gadania, no nie do kurde wiary i nie powiem jak bardzo by nie odleciał gdzie, że sama se kciałam a spójrz dokładniej mawiałam… zresztą z innej beczki zanim pujdę odpocząć se 😉 rzeczony świetnie docenia i własną bląd rudą i nie jest żadnym sowimnistą 😀 z krwi i kości w końcu nie tylko y ale i x co se się bardzo lubliu 😛 co nie jest tak oczywiste dziś już dla nikogo i o to lotto, o tych pierwszych nie drugich czy kolejnych w lubieniu swego boga 😉

   1. żeby nie było, se się bardzo lubi tyle że, jest swój chłop 😉 jak zwykle jeszcze kilka poprawek na niesforne palcatki i oki 😉

    … i długo by jeszcze o szczęśliwości

Comments are closed.