Stop nowemu porządkowi świata – 16.10.2013

Wystąpienie Krzysztofa Lachowskiego na konferencji „Nowa Ekonomia w Działaniu”, która miała miejsce w Warszawie 12 października 2013 r.

Jak fiskus rzuca kłody pod nogi małym producentom zdrowej żywności.

18 thoughts on “Stop nowemu porządkowi świata – 16.10.2013

 1. Te cytaty jakby pasuja do promowania jakiegos nowego porzadku NWO? „Okazja do zmian pojawia sie rzadko i musimy dac sie jej poniesc. Mamy nowa sytuacje wiec musimy myslec na nowo i dzialac na nowo. ” – Abraham Lincoln

 2. Podziękowania dla Pana Ryszarda Kusza za informacje
  dotyczące niszczenia przez organy rządowe indywidualnych
  producentów żywności. Gdy wchodził w Polsce Codex Alimentarius,
  niekt nie wierzył, że tak to będzie wyglądać.
  NWO dobiera się do każdej strategicznej gałęzi wolnego społeczeństwa.

  Przypomnę, że większość komisji UE ds. GMO
  współpracuje, lub dostaje granty od instytutów biotechnologicznych.
  Przewodniczący (o ile pamietam H. Kuiper ) – należy do ILSI – instytutu życia,
  w skład którego wchodzą Coca-Cola, Nestle, AMD itd.
  UE NIE PRZEPROWADZIŁA ŻADNYCH BADAŃ, poza dostarczonymi przez MONSANTO i wprowadziła do obrotu pożywienie modyfikowane genetycznie o nieznanym długofalowym działaniu dla 500 mil. obywateli UE.
  Dlaczego SANEPID tym się nie zajmie?
  Bo zlecenia sanepidowi wydaje kolonialny parlament, podległy NWO.

 3. Tak sobie mysle ze 9/11 bylo prawdziwe, nie wiem czy w calosci, byc moze czesciowo ale na pewno cos w tym wyglada zbyt prawdziwie. Mogl byc faktycznie zaplanowany inside job i rownolegle nastapic realny atak jako ze:

  Po pierwsze byly za duze straty. Pentagon zostal wzmocniony przed atakiem i to cos (rakieta czy mniejszy samolot dron) rozbilo sie dokladnie w tym miejscu tak zeby spowodowac najmniejsze uszkodzenia i straty. Wiekszosc samolotow podobno wogóle sie nie rozbila tylko odleciala rowniez dla zmniejszenia strat. Wiec w tym wszystkim nie pasuje to ze wiele wiezowcow uleglo calkowitemu zniszczeniu co jest spora strata. prawdopodobnie gdyby bylo to fake cos tam by sie rozbilo czy wybuchlo i szybko by zreperowali uszkodzenia podymilo sie i bylo by wystarczajacym powodem do czego tam planowali, ciezko uwierzyc ze faktycznie chcieli by je zniszczyc. Co jest interesujace ze wierzowce nie powinny sie zawalic nawet gdyby faktycznie walnely w nie samoloty one zawalily sie z innego powodu i nie wygladalo to jak kontrolowana czysta demolka, raczej jakby walneli w to kosmici z lasera tzn budynki wyparowaly. Tajemnicza sprawa, kontrolowana demolka wygladala by inaczej.

  Po drugie: bylo jakies zaklucenie w planie tzn uwczesny porezydent Bush poszedl do szkoly i tam odprawiali rytual magiczny tzn dzieci czytaly podejzane historyjki i powtazaly podejzane slowa (cos w stylu „latawiec musi udezyc stal”) i jak mi sie wydaje prawdziwy planowany sztuczny atak mial nastapic potem, jednak co jest ciekawe nastapil duzo wczesniej niz zaplanowane. Bush zaskoczony informacja o ataku nie wiedzial co robic i zgodnie z planem zamiast reagowac czekal na zakonczenie tego przedstawienia teatrzyku „rytualu” wlasnie to zakłócenie jest kolejnym dowodem ze to sie wydazylo nie planowo tzn na prawde. Jak mi sie wydaje pierwszy saomolot mogl faktycznie sie rozbic, potem kontynuowano plan.

  Po trzecie o czym nikt nie mowi dwa miesiace po 9/11 rozbil sie kolejny samolot niedaleko w Nowym Jorku, spoadl na teren zamieszkany i spowodowal spore zniszczenia. W serialu katastrofy lotnicze wyjasnili to jako wypadek i tragiczny zbieg okolicznosci, jednak mogla to byc dalsza kontynuacja prawdziwego ataku terrorystow. Na pewno TO nie bylo wymyslone samolot faktycznie tam spadl.

  American Airlines Flight 587 Crash
  http://youtu.be/hOu6db25WrY

  Czyli plan byl tak szeroko i dokladnie opracowany, zaangazowane w niego tak wiele osob ze sila rzeczy „wyciekł” i ktos mogl to wykozystac powodujac realny atak kozystajac z zamieszania i dziur biurokratycznych (nikt nie wiedzial czy to trening czy ukryty plan czy to naprawde) Przy czym nadal bylo by pytanie kto za tym stał.

  Podobna historia mogla byc w Pearl Harbor, ciezko uwierzyc ze ktokolwiek mogl by pozwolic na taki atak, wiec byc moze spodziewano sie sztucznego zgodnie z planem malego ataku ale Japonczycy mogli przechwycic ten plan i udezyc realnie. Atak nastapil 7 12 1941 co daje magiczne liczby 18 15 = 6 6 6 6 wiec mogl to byc planowany inside job jako ze takie bywaja zawsze jakims rytualem NWO (Feniks) i mozliwe ze wlasnie Japonczycy przechwycili ten plan i wtedy zaatakowali liczac na dziury w biurokracji jako ze wtedy byl planowany trening (lub inside job)

 4. koval321 pisze:
  „kontrolowana demolka wygladala by inaczej”

  – – tzn jak? (to Twoje pierwsze prywatne śledztwo po 12 latach? Znasz raport 1oo architektów w sprawie obalenia teorii o zamachu terrorystycznym…przynajmniej al-kaidy? zaoszczędziłby Ci spekulacji. Obcy laserem? 🙂 ,to wykonane było brutalnie po ziemsku – w myśl bezczelnej zasady ‚najciemniej pod latarnią’, im absurdalnie tym prawdziwiej )

 5. 43:33 Opryski 43:40 „…można sie przed tym zabezpieczyć”. Może ktoś z oświeconych rozwinie temat. Pan Lachowski nie przedstawił panaceum. Czy miał na myśli chembuster i orgon?

 6. Wystąpienie Krzysztofa Lachowskiego na konferencji „Nowa Ekonomia w Działaniu”
  cyt:
  Dziesięcioro przykazań jest tylko dlatego tak zwięzłe, jasne i zrozumiałe, że powstało bez pomocy ekspertów i doradców. Charles de Gaulle

  Dobre, wypełnione konkretami wystąpienie dr Krzysztofa L. …jednak czy on
  naprawdę wierzy… (wraz z de Gaull’em) że ’10 Przykazań’…zstąpiło z nieba na glinianych tabliczkach?… 🙂 …i dlatego są tak „doskonałe”, niezastąpione?
  (Bardziej przekonuje po prostu ludzka maksyma starożytnych: ‚Im więcej prawa tym gorzej’)
  …Najwyraźniej nie zna podejścia do nich G.Carlina…

  dla porównania, 10 przykazań…George Carlin
  http://www.youtube.com/watch?v=RevOEsXrPr8

  (Pisaliśmy już o tym niedawno, ale powtórzę: najbardziej niebezpiecznym jest 5:nie zabijaj. ‚Zabijanie-nie zabijanie’ to pojęcia bardzo względne, relatywne. Nie można żyć nie zabijając. Świat jest iście śmiertelny. Powinno być: NIE MORDUJ.)

 7. Panu dr Krzysztofowi Lachowskiemu gratuluję znakomitego wykładu.
  Tak sobie myślę, że chyba już czas najwyższy wskazać na obiektywną prawdę, że światowa finansjera – główni architekci globalizacji-NWO – jest przede wszystkim pochodzenia żydowskiego – i nie nie jest to fakt bez znaczenia.
  (http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/10/17/globalizacja-nwo-zbrodnia-zydowskich-bankierow-swiata/)

  Z wykładem korespondują:

  Światowy kryzys – geszeft wszechczasów

  http://http://dariuszkosiur.wordpress.com/2013/02/06/swiatowy-kryzys-geszeft-wszechczasow/

  Globalizacja – inna wojna

  http://http://dariuszkosiur.wordpress.com/2013/02/27/globalizacja-inna-wojna/

  Żydowscy bankierzy świata – tajny syndykat zbrodni

  http://http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/06/26/zydowscy-bankierzy-swiata-tajny-syndykat-zbrodni/

  Kupcom z KDT dedykuję

  http://http://www.kworum.com.pl/art2501,kupcom_z_kdt_dedykuje.html

  Lichwa jest w Polsce nielegalna

  http://http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/09/24/lichwa-jest-w-polsce-nielegalna/

  Mit zwalczania lichwy przez nazistów

  http://http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/09/24/mit-zwalczania-lichwy-przez-nazistow/

  Lichwokracja znów za opcją ataku na Syrię

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/09/24/lichwokracja-znow-za-opcja-ataku-na-syrie/

 8. koval321 pisze:
  „Po pierwsze byly za duze straty”

  Nie rozumiesz jak to działa.
  To jest myślenie kategoriami przeciętnego obywatela.
  Dla tych co za tym stoją, nie istnieje coś takiego jak „za duże straty”. Ci samozwańczy „właściciele” planety nie tracą nigdy. Tracą za to narody i pokolenia tyrające na nich i ich niewolniczy system. Oni traktują ludzi jak bydło, czego nawet nie starają się ukrywać [polecam wypowiedzi Kissingera]. Ich charakterystyczną metodą działania jest „szok i trwoga” Ostatnio w tv pokazuje się wyimaginowane inwazje obcych, którzy działają idiotycznie z punktu widzenia kogoś, kto naprawdę chciałby tą planetą zawładnąć, za to w sposób idealnie wpisujący się w powyższą metodę. A rosyjska armia oświadczyła że jest absolutnie nieprzygotowana na ewentualną konfrontacje z obcymi. A to wszystko z oficjalnych mediów jest… Drobne pytanie – co oni kombinują?

  Polecam zapoznać się z postacią Williama Coopera – człowieka który poświęcił życie rozpracowując ten system [przewidział dokładnie 9-11] i dorobkiem który po sobie zostawił.
  – Dziedzictwo Williama Coopera 9 części

 9. Wykład Pana Lachowskiego z pozoru fajny i ciekawy (wiele rzeczy już się powtarza w jego prezentacjach) ale co z tego, jak nadal tylko straszenie globalizacją, jaki ten system jest zły, itp. itd. a mało konkretów: gdzie leży źródło problemów i jak temu zaradzić (tzn. w pewnym sensie są ale błędne, ale o tym później). A wystarczy:
  1) ograniczyć OBOWIĄZKOWĄ administrację państwową do niezbędnego minimum a resztę pozostawić w gestii obywateli
  2) znieść/zakazać rezerwę cząstkową banków lub znieść monopol państwa na emisję pieniądza (co wynika poniekąd z pkt. 1)
  3) być konsekwentnym w realizacji powyższych dwóch pkt 😉
  Krótko mówiąc: wprowadzić minarchię i wolny rynek, który Pan Lachowski zdaje się chciał lekko wyśmiać, tudzież zdewaluować, w swoim wykładzie.
  Jak to się wprowadzi, to ta cała straszna „wielka bangsterka” albo się wyniesie z kraju, gdzie musi konkurować na równych zasadach, do innego socjalistycznego kraju z „przywilejami” dla bogatych, albo zwyczajnie padnie jak muchy a wtedy niech boi się ten, kto nie zdąży wyciągnąć swoich pieniędzy 🙂

  A teraz co do „panaceum” na całe zło, które proponuje Pan Lachowski:

  1. Bezwzględną rywalizację zamienić na współpracę i pracę dla dobra wspólnego:
  a) Pan Krzysztof chce mi wmówić, że w warunkach „bezwzględnej konkurencji”, w wyniku której firmy zbijają ceny w dół lub podwyższają jakość, a wszystko to w walce o rynek zbytu czyli konsumenta, szkodzą mi? Szkodzą społeczeństwu tym, że podnoszą jakość, obniżają cenę, zwiększają dostępność towaru? Ciekawe…
  b) Współpraca ponad wszystko i praca dla dobra wspólnego jakoś dziwnie mi się z komuną kojarzy – tam nie było rywalizacji, wszystko było „jedno” i wspólne, wszyscy mieli pracę i każdy pracował na rzecz całego kraju (czyli dobra wspólnego). Jak to wyglądało w praktyce chyba przypominać nie muszę…

  2. Porzucić pieniądz odsetkowy na rzecz bezodsetkowego lub nawet o ujemnym oprocentowaniu:
  a) Bez wolnej konkurencji wśród walut (czego oczywiście nie proponuje bo – patrz pkt 1. – jest przeciwnikiem „bezwzględnej konkurencji”) lub przywrócenia wymogu utrzymywania 100% rezerwy (ogólnie zakazu jakiejkolwiek formy kreacji pieniądza) brak odsetek niewiele tutaj zmieni.
  b) Pogarda odsetek na każdym kroku. Nie powiem, sam swego czasu byłem pod dużym wpływem materiałów jakie przeczytałem i obejrzałem o tym, jakie to odsetki są złe, że to ograbianie ludzi z pieniędzy których „nie ma” itp. i pewnie wielu z was też się z tym do tej pory zgadza. Ale teraz zamierzam „wsadzić kij w mrowisko”. Niech mi ktoś wytłumaczy, w czym gorsza jest pożyczka 1.000 zł z oprocentowaniem 10% od tego, że zakupię w sklepie okazyjnie np. telefon za 1.000 zł i sprzedam go komuś za 1.100 zł? Bo krytykuje się to pierwsze, a na to drugie jest pełne przyzwolenie.
  Przy czym wyraźnie zaznaczam, że odsetki od „pustego pieniądza” są oczywiście szkodliwe, tak samo jak sam fakt ich wykreowania, i co do tego nie ma wątpliwości. Skupmy się na odsetkach od realnego, pełnowartościowego pieniądza.

  Pozdrawiam.

 10. @Gregory

  „‚Zabijanie-nie zabijanie’ to pojęcia bardzo względne, relatywne. Nie można żyć nie zabijając. Świat jest iście śmiertelny. Powinno być: NIE MORDUJ”

  Ja powiem inaczej – przykazanie mówi „Nie zabijaj” natomiast samo w sobie nic nie wspomina o konsekwencjach „co, jeśli zabiję?”. Tak więc powoływanie się przeciwników kary śmierci na 5. przykazanie jest łatwe do obalenia 🙂

  Ogólnie wystąpienie Carlina, które podlinkowałeś, jest faktycznie ciekawe i logiczne… do momentu puenty, gdzie jego dwa przykazania są już nieco oderwane od wyciąganych wcześniej wniosków i przekoloryzowane pod publikę żeby było zabawniej – a szkoda 🙂
  Dekalog to w ogóle ciekawa sprawa jeśli się chwilę pomyśli i przyjrzy takim obiektywnym okiem. Np. przykazanie „Nie pożądaj żony bliźniego swego” – czyli kobieta już może pożądać męża swojej koleżanki? 😉

  Tak więc Charles de Gaulle nie do końca ma rację – przydałby się jednak choć jeden porządny ekspert przy tworzeniu tego dekalogu 😉

 11. tu nie biega o bombę atomowe a o pluton i uran–już go brakuje to raz a po drugie szantaż atomowy dla świata
  by się skończył z upadłymi bankami w tle a te żyd ma,ot wsio jaki by bat wymyślili,a mam plan przejęcia wody
  i jej dystrybucji a cyjankiem do gojów,,ot syjonizm,szalom dla sprawiedliwych
  ostrzegam świat,sprawiedliwi to nie syjoniści

Comments are closed.