Stop Nowemu Porządkowi Świata – 17.04.2013

Materiał zrealizowany przez NTV Gdańsk. Część II. Dyskusja uczestników spotkania.
Relacja ze spotkania z Lechem Jeziornym, przedsiębiorca. Na podstawie jego życiorysu oparto film „Układ Zamknięty”. To co mówią o mechanizmach aparatu wymiaru sprawiedliwości można skomentować tylko w ten sposób: państwowa mafia, działająca w majestacie prawa państwa za nasze podatki – jak długo jeszcze ?!!!

O tragedii Indian Mohawk mówi Krzysztof Kaczmarek.

Fragment dyskusji uczestników spotkania Ruchu Wolnych Ludzi, która miała miejsce w dniach 22 – 24 marca 2013 na przełęczy Tąpadła w Ośrodku „Mieszki i Jagienka” w ramach imprezy „Powitanie Wiosny”.

16 thoughts on “Stop Nowemu Porządkowi Świata – 17.04.2013

 1. Moja mama mi powiedziala , ze dzisiaj po 4 rano mowiono o bankch i nadprodukcji pieniedzy w TV chyba na programie II( nie znam sie na programach ) powtarzam mojej mamy slowa . Podobno byla to pierwsza czesc , druga bedzie potem tez nie wiem kiedy .Moja mam mowi , ze byla zdziwiona , ze o tym mowia .

 2. ….powiem tak..wszyscy mowią to o czym od dawna sie wie.Tego rodzaju spotkania niczego nie zmienią.Aparat na dzis jest tak rozwiniety że nie pozwoli sobie na to by ktoś sie rozwijał,czy jest to przedsiebiorstwo czy obywatel.Podatki to jeden temat który rozwala rewir prywatny,nie szanuje sie ludzi nie ma szacunku do obywatela.Zauważylem że na dzis obywatela traktuje sie jak potencjalnie,niebezpieczne idywiduum.Co tu wiecej gmyrać,było jest i będzie.Nie sądzicie chyba ze nagle zmieni sie stan myslenia urzędnikow…błagam…

 3. Debaty,spotkania i to wszystko w duchu narzekania. Nie wyobrazam sobie Polski czystej i wolnej od wszelkich powiazan i kolesiowskich ukladow. Zbrodnicza dzialanosc PZPR ma nadal decydujacy wplyw na struktury polityczno-gospodarcze Polski.Wszystkie partie i to bez wyjatku maja swoje korzenie w bylej PZPR.Jedynie polityczny przewrot i wprowadzona dyktatura praworzadnosci moze przyblizyc panstwo Polskie Polakom do godnej egzystencji i wzajemnego poszanowania.Jednak Polska zwiazana z UE podlega innemu prawu i kazde zabieganie o jakakolwiek poprawe przebiega przez obszar marzen i urojen.W kazdym takim spotkaniu czy debacie wyczuwa sie agonalny puls tesknoty za normalnoscia.Emigracja mlodych Polakow poddaje w watpliwosc zaufanie do Polskiego Rzadu oraz struktur,ktore sa ciagle czerpane z zdeformowanego wzoru.Polska jest panstwem bardzo mocno podzielonym i to pod kazdym wzgledem. Czy tak podzielone panstwo uda sie zjednoczyc? Jakim jezykiem powinni Polacy przemawiac i to tak by jeden rozumial potrzeby drugiego?

 4. Za przestepstwa i zbrodnie winno sie karac! Zatem dlaczego jeszcze ciagle pytacie sie o rade jakiegos juz z nazwy smiesznego „ojca” o zdanie,ktory jak wiadomo jest duchownym i ma za zadanie przestepcom wybaczac. W ten sposob Polska bedzie zawsze panstwem objetym obietnicami urojonego boga.Nalezy pamietac ze postrzeganie Swiata w jego realiach jest przeciwne naukom Kosciola Katolickiego.

 5. Wysluchalem do konca ten lament i powiem jeszcze ze ten klecha”ojciec” wyglosil kazanie bo taki byl cel tej debaty a w tym kazaniu zasugerowal nauke Jezusa…” Jezeli ktos ciebie uderzy to nadstaw drugi policzek „…”Jezeli ktos tobie cos ukradnie do daj mu jeszcze swoj plaszcz „…Polska jest panstwem wyznaniowym i nie pomoga tutaj zmiany!Pole szachowe,na ktorym sa same figurki swietych nie podniosa Polske z pozycji przegranej. Zapraszajcie wiecej takich „ojcow” i pytajcie o rade. „Ojcowie” zapewne sa natchnieni i wiedza lepiej.

 6. ..indianie Mohawk–no dobrze no i co.Informacja jak każda.Krzywda,niesprawiedliwosc,odarcie człowieka z zasad współzycia,sponiewieranie.No i co sie pytam.. ano nic–tylko tyle.

 7. WOKÓŁ PLATFORMY OBURZONYCH
  Szanowny Panie Przewodniczący NSZZ „Solidarność”.

  Szanowny Panie Piotrze.

  Zwracam się do Pana w Imieniu oddolnie tworzonego Ruchu Społecznego pod nazwą „KONSTYTUANTA POLSKI” jako jego Krajowy RZECZNIK i zarazem koordynator oraz trener drużyny, która ma zamiar dokonać zmiany obecnej zbrodniczej konstytucji RP na nową; Konstytucję Polski – MODEL 2012 o nawiązanie z nami ścisłej współpracy dla DOBRA NARODU i każdego obywatela z osobna.

  Pełny i prawie kompletny PLAN naszego działania jest prezentowany na stronie; http://www.konstytucja.manifo.com

  Jako Krajowy Rzecznik KONSTYTUANTY POLSKI jestem otwarty na wszelką dyskusję w temacie REALIZACJI DOBRA WSPÓLNEGO na bazie nowej konstytucji i NOWEJ EKONOMII 2012 – bez lichwy i podatków.

  Moje uczestnictwo w kontaktach z Waszymi konferencjami widzę poprzez komunikator Skype.
  Mój adres Skype; kazimierz.styrna

  Wobec powyższego oczekuję na odpowiedź w sprawie ścisłej współpracy jak równy z równym, a mam tu na myśli SIŁĘ ARGUMENTU we wszelkich sprawach NARODU i Państwa Polskiego.

  Z Poważaniem.

  Kazimierz Józef Styrna – w skrócie – Kazimierz z Kęt.

  PS: Kopia tego listu została wysłana pocztą, listem poleconym za potwierdzeniem odbioru przez adresata p. Piotra Dudę.

  TWÓJ MANIFEST !Polityka SPOŁECZNA

 8. Chore prawo w chorym świecie – wystarczy spojrzeć na „ozdoby” ścian.
  Prawo jest bezprawiem, jedzenie jest trucizną, a sztuka…. Czym jest?
  Brak słów.

 9. Bardzo dużo nauczyłem się od tego młodego człowieka,ponieważ skala agresji u młodych ludzi jest zatrważająca.Powinnyśmy się uczyć jak przeciw działać, bądź nie działać w przypadku bezpośredniej agresji.

 10. dzieci to lepiej zostawcie w spokoju one se bajek nie robią albo takie4 ziarno ,wartosci sa wypaczone a rodzice nie uswadomieni ,z tyrani a społeczeństwo i gospodarka oparte na niewolniczym systemie finansowy to logiczne że bedzie miało t6e a nie inne oblicze ambicje bez vwartości i po uczanie next g pokolenia jak samo jako generacja ciemno gródu funkcjonuje nieamowite, kciuk do góry good lucky na poprawe legislacyjną oraz gospodarczą którą szykują parlamentarzyści może jakąś rocznice uchwalą jutro będzie jutro0 a dziś po wypaczać coś jeszcze się uda ,naprawa bedzie droższa i fachowcy na wiejskiej nie wyginą nasi nie zbędni i potrzebni

 11. „Już wkrótce w Polsce wprowadzą nowe banknoty”
  Narodowy Bank Polski zlecił Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych produkcję banknotów powszechnego obiegu ze zmodernizowanymi zabezpieczeniami. Projekty graficzne banknotów nie ulegną zmianie, a te z nowymi zabezpieczeniami trafią do obiegu w kwietniu 2014 roku – podano w komunikacie NBP

  komentarz internauty:

  xsfbg: co oni kombinują ? bkasa z chipe RIFD ?
  No bo po co zmieniać skoro stare będa tez ważne ?

  – Żeby fałszerzom utrudnić życie to raz.
  Drugie to żeby zmusić ludzi do wymiany starej gotówki na nową;
  wtedy będzie wiadomo kto i ile pochował w skarpetach.
  Albo zrobisz to w banku albo przez bank-jak byś nie kombinował to i tak cyferki zostaną, a Vincent juz się nimi zajmie. RFID to sprawa trzecia, żeby wiadomo było kto ile i w jakich banknotach przywozi i wywozi gotówki. Bramki RFID na lotniskach już są, teraz czas na elektroniczne papiery

  Wszystko w trosce o bezpieczeństwo… WIELKIEJ LICHWY.

  http://www.hotmoney.pl/Juz-wkrotce-w-Polsce-wprowadza-nowe-banknoty-a30212

 12. ..do Walben–jestem dokladnie tego samego zdania.Cały problem polega na tym ze nasze społeczeństwo nie jest przygotowane,uświadomione,zjednoczone.Cała ta rozgrywka w Rządzie to celowa robota „podziału”.To tak jak na piłkarskim boisku no i oczywiście na trybunach.Co z tego wynika..?Ano mordobicie,cala reszta przed telewizorami ma to gdzieś.Nikt na dzis nie zdaje sobie sprawy z tego że to celowa robota.Za komuny wiadomo było,jedna partia,jeden wróg.Dziś temat jest podzielony pod płaszczem Wolnej RP.Wolna dla kogo Ona jest dobrze wiemy,komu sprzyjają ustawy które produkuje sie na pniu?-dobrze wiemy,gdzie sie ma obywatela i jego wolność? dobrze wiemy.W zwiazku z powyższym czego dobrze nie wiemy..? Czy dalej bawic sie w słowa smutku,rozdarcia,upokorzenia i bezsilności..? Czy pozbierac tą chołote do wiaderka-wylac do rynsztoka-i powiedziec Wszystkim Nam–CHODZCIE…COŚ WAM POWIEM—

Comments are closed.