Stop Nowemu Porządkowi Świata 17.10.2012

Rozmowa telefoniczna z Dariuszem Brzozowcem na temat bieżącej sytuacji ekonomicznej w świecie.

– prof. Kazimierz Nowaczyk – wystąpienie nt. przyczyn katastrofy smoleńskiej
– Maciej Lisowski – Fundacja Lex Nostra

7 thoughts on “Stop Nowemu Porządkowi Świata 17.10.2012

 1. Psycholu 12e345 ( a do tego tchórzu), możesz łaskawie znaleźć sobie inne „podwórko” do wypisywania żałosnych bredni?????

 2. To chyba jakaś zmora z przeszłośći…Jak mu sie chciało…Dajcie mu z 30 min. tygodniowo pogadac na antenie może o to mu chodzi? Pasja pasją a żyć trzeba, jak Pan JZ za rok lub dwa postawi sobie 3 pietrowy dom to może wtedy pomyślę ale z tego co wiem to w bloku mieszka…Biznes z koszulkami, kubkami…dobre. Kupować , wspierać nikt nie musi i z tego co widać mało kto to robi.

 3. ja tak samo olewam te 12e345 nie wiem o co chodzi temu „dyżurnemu” może za dużo
  przebywał u „kosmitów z fsr ” 12 etam 345 kolejność zwichniętych klepek.
  Zawiść jest imponująca -i właściwa dla genetycznie wykrystalizowanej nienawiści do
  wszystkiego nie wyłączając /możliwie/ siebie samego-ot to by było wszystko!

 4. Dajcie juz spokoj z tym Smolenskiem,nawet jesli cos „bylo”to i tak nikt nic nie zrobi bo to sa sami tchorze,podobni do tych slugusow typu slugus moskwy jaruzelski,ktorzy meczyli wlasny narod,najzabawniejsze jest to ze to polscy sbcy sadzali Polakow na nodze od taboreta i torturowali,kacapy kolejny juz raz zrobili robote lapami glupich polaczkow.To samo tyczy sie ewentualnej „pomocy NATO gdyby cos nam grozilo,sprzedaliby nas ponownie jak to zrobili w Jalcie,dlatego byl zamach czy go nie bylo nic nie poradzimy.

 5. nawet jakby JZ zarabial na tym spore pieniądze, to niby co z tego??
  nie rozumiem calego tematu. Daj mu boże taki komfort i tyle pieniędzy, aby realizował swoje pasje bez przeszkód dla dobra swojego i nas wszystkich.

 6. Nikt nie robi na swoim terenie zamachu tyle wymaga logika.Ktos wykorzystal okazje ,albo nawet doprowadzil do startu jednego samolotu z calym rzadem.Mysle ,ze to moze jakis trop

Comments are closed.