Stop Nowemu Porządkowi Świata – 20.03.2013

W studio NTV dyskutują i komentują bieżące wydarzenia w kraju i na świecie Paweł Nogal, Mikołaj Rozbicki i Janusz Zagórski.

W programie Mikołaj Rozbicki rozmawia z Marianem Kowalskim z Obozu Narodowo Radykalnego.

Filmowa relacja ze spotkania „Platformy Oburzonych”, które miało miejsce w słynnej sali BHP w Gdańsku. Realizacja materiału – NTV Gdańsk.

53 thoughts on “Stop Nowemu Porządkowi Świata – 20.03.2013

 1. A co, swoje prywatne powierzyli?
  Tak to jest, gdy rządzi się nie swoimi pieniędzmi. Jedyne wyjście to zminimalizować państwo i radykalnie ograniczyć podatki. „Likwidować koryto, a nie zmieniać świń przy nich” jak mówi Janusz Korwin-Mikke. Wprowadzić wolność gospodarczą – zostawić pieniądze ludziom, a wtedy ewentualnie bogaci obywatele kupowaliby obligacje państw socjalistycznych (czyli obecnie większości z USA na czele) licząc na zysk…

 2. Hi Wszyscy
  Niezwykły News jak to jest prawda,100 miliardów .
  Myślę , ze mógł to być szantaż a nie dobroczynne pożyczenie dlatego nikt nic nie wie.
  Nowa Era
  Ten drugi link pełen symboli , szczególnie znaczący jest cień z pająka , łączącego się z własnym cieniem .
  OJ Oj żeby im się to nie udało .

 3. Marku

  JKM proponuje rozwiązania równie słuszne co Marx z Leninem tyle, że po drugiej stronie huśtawki. Sprywatyzowanie wszystkich dziedzin życia społecznego jest tak samo mądre jak nacjonalizacja i kontrola wszystkiego przez komiosarzy partyjnych.

  Takie pomysły to jak polewanie odmrożeń wrzątkiem.

  Jeśli będzie wszystko prywatne otworzy to drogę do bezwzględnego przejęcia wszystkiego na Ziemi przez Najbogatszych Oszustów promujących bajkowy Wolny Rynek w którym uczciwi i szlachetni bogacze dają się rozwijać małym dzielnym przedsiębiorcom i fundują stypendia ubogim…
  Takie bajadery sadzi od lat 80tych Milton Friedman – lokaj Banksterów
  i na ten MIT, który NIGDZIE NIE ZADZIAŁAŁ (!!!!!) powołuje się JKM i ska.

  Systemy Skrajności to utopia – doskonale o tym wie Wiekja Lichwa finansując to komunistycznych rewolucjonistów to neoliberalne think-tanki.
  Przez dzielenie społeczeństw i wpajanie im skrajności jako jedynych rozwiązań
  rozbijają naturalne, harmonijne rozwiązania koherentne.
  Prawdopodobnie ustawienie bezpieczeństwa energetyczno-socjalnego w stosunku do swobody i przestrzeni dla kreatywnych jednostek będzie się lokować w proporcji Złotego Cięcia.

  Pozdro

 4. aid – początek kumam i się zgadzam ale o co ci chodzi w ostatnim akapicie 🙁 ?

 5. Nacjonalista w takiej telewizji??!! Myślenie narodowe to cofanie się wstecz, a nie rozwój. Ten ruch jest przepojony nienawiścią, nietolerancją , ograniczonym myśleniem. Jeżeli ktoś dał się nabrać na jego ostroże w tym programie słownictwo to jest naiwny. Jeżeli takie ruchy mają dojść do jakiejkolwiek władzy, to oznacza jedynie to, że Transformacja się nie powiodła i Ziemia pogrąży się w ciemności.

 6. Od kiedy skupianie się na własnym państwie jest drogą do rozwoju? Czy wyobrażacie, sobie, że inne wyżej od nas rozwinięte cywilizacje są podzielone w jakikolwiek sposób?
  Rozwój świadomości dąży do jedności, a nie do podziałów.

 7. @Klad
  dobrze, że masz przenikliwy umysł, ostry jak brzytwa, i wiesz co komu w głowie piszczy wbrew temu co tam sobie marudzi pod nosem, to dar…

  @Dębski
  nie, nie wyobrażam sobie, inne cywilizacje żyją w ładzie, miłości, porządku i pewnie socjalizmie, a za porwania, okaleczenia i różne takie historie odpowiada pewnie młodzież wszechpolska 🙂

 8. @ CzysteNiebo

  trochę galopada mi wyszła 😉

  System Koherentny powinien aktywizować energię w każdej części organizmu państwowego. Uruchomić wszystkie czakramy 😉 Powinien dostosowywać się do potrzeb i naturalnych predyspozycji jednostek jak i grup społecznych. Czyli dawać przestrzeń twórczą/kreacyjną przedsiębiorczym jednostkom, firmom etc. jak i zapewniać bezpieczeństwo ludziom, którzy chcą jedynie wykonywać polecone im czynności i swoją aktywność kierować na rodzinę, pasje.

  Ludzie pracujący zarówno w warunkach poniżej ich predyspozycji jak i powyżej ich możliwości są nieefektywni i zestresowani.
  Powinien powstać program pomagający uświadamić młodym ludzim ich prawdziwe powołanie. Aktywujący wrodzone zdolności.
  (Połączenie wiedzy pani Wegener i badań zawartych w książce Andrzeja Łobaczewkiego LOGOKRACJA).

  Obecnie mamy kapitalistyczny wyzysk z komunistyczna kontrola.
  Globalizm = Kapitalizm dla biednych, Socjalizm dla bogatych.

  Aby wyjść poza zasięg prawej i lewej pięści banksterki, należy wyłuskać dobre cechy obu ideologii i dokonać ich syntezy pozbywając się skrajnych patologii.
  Dojdziemy do momentu ustanowienia punktu równowagi między opiekuńczoscią Państwa a obszarem twórczej, obywatelskiej wolności. Podział prawdopodobnie wypadnie w stosunku złotego cięcia. O to mi chodziło.

  A co do iluzorycznej jak dla mnie alternatywy Nacjonalizm albo Duchowość
  (Dlaczego jeśli kocham jedną kobietę – mam nienawidzieć innych, albo nie rozwijać się duchowo? Czy miłość do ojczyzny ma oznaczać nienawiść do innych? Gdzie tu konflikt?) to polecę WSZYSTKIM w. wym. b. ciekawą propozycję książkową:

 9. LOGOKRACJA:

  W przeciwieństwie do wszystkich dotychczasowych doktryn, naukowe uzasadnienie oparte na poznaniu praw natury powinno obejmować wszystkie rozwiązania takiego ustroju. Nie będzie on więc opierał się na żadnej ideologii, ale bezpośrednio na tych prawach. Podobnie potrzebne okaże się przygotowanie pewnego planu wdrożenia.
  Byłby to więc ustrój z założenia ewolucyjny, bo ewolucja jest prawem natury, a dalszy postęp poznania naukowego będzie stymulował ulepszające zmiany. Obiektywne poznanie naukowe będzie więc grało istotną rolę w takim ustroju i jego postępie. Tym niemniej opinia społeczna winna być w tym ustroju dobrze słyszalna i brać udział w procesie decydowania. Ta opinia ulegałaby jednak znacznej obiektywizacji na skutek upowszechnienia podstaw nauk społecznych i ekonomicznych, jak także częściowej eliminacji roli osób, które zakłócają jej działanie w krajach demokratycznych.
  Ulepszony proces decydowania w takim kraju ograniczałby rolę postaw emocjonalnych i egoistycznych, preferując przesłanki racjonalne i wynikające ze zrozumienia interesu społecznego. Tak pojęty ustrój, który będzie cenił mądrość i szanował człowieka, opierał się na nauce najlepszych myślicieli, na odwiecznych wartościach moralnych i nowoczesnym poznaniu naukowym, będę nazywał LOGOKRACJĄ.

  Spis treści

  Od autora
  I. WSTĘP
  II. PRAWA NATURY I PRAWO NATURALNE
  III. CZŁOWIEK — SPOŁECZEŃSTWO — PAŃSTWO
  IV. PONEROLOGIA — Nauka o Naturze Zła
  V. DEMOKRACJA
  VI. LOGOKRACJA
  VII. LOGOKRACJA I RELIGIA
  VIII. ZASADA SUWERENNOŚCI SPOŁECZEŃSTWA
  IX. ZASADA KOMPETENCJI
  Prawo obywatelskie
  Prawo poselskie
  Urzędy naczelne
  X. WŁADANIE DOBRAMI
  XI. PRAWO LOGOKRATYCZNE
  XII. PARTIE POLITYCZNE
  XIII. ZRZESZENIE LOGOKRATYCZNE
  XIV. RADA MĄDRYCH
  XV. GŁOWA PAŃSTWA
  XVI. PIĘĆ WŁADZ NIEZALEŻNYCH
  XVII. PARLAMENT
  XVIII. WŁADZA WYKONAWCZA
  XIX. WŁADZA SĄDOWNICZA
  XX. WŁADZA NAUKI I WYCHOWANIA
  XXI. WŁADZA DÓBR SPOŁECZNYCH
  XXII. KONSTYTUANTA
  XXIII. KONSTYTUCJ A LOGOKRATYCZNA
  Konstytucji część pierwsza
  Ustawa konstytucyjna
  XXIV. ADAPTACJA DO WARUNKÓW POLSKICH
  XXV. PLAN WDROŻENIA
  Spis lektur

  http://www.ostoja.pl/zakupy/index.php?p=productsMore&iProduct=534

  pozdro

 10. PS. Nie jestem propagatorem Logokracji, ale w rozważaniach nad ustrojem A. Łobaczewski wyciąga b. ważne wnioski. Opiera system na prawach naturalnych zawartych w religiach i ścieżkach mistycznych.
  Zwraca uwagę na szkodliwą działalność publiczną psychopatów – daltonistów emojonalnych – świetnie czytających i manipulujących innymi – nie odczuwającymi jedak empartii. Ludzie ci świetnie się czują w organizacjak, korporacjach, mediach itd. Łobaczewski pisze to jako specjalista psychiatrii.

  Koresponduje to z poruszanymi w środowisku wątkami gadzimi… 😉

 11. A co do barbarzyństwa „nacjonalistów”…

  Jeśli Ziemia wejdzie w nowe wibracje to osoby dobrze wibrujące nie będą potrzebowały żadnego systemu społecznego – linia serca sama to określi.

  Ale jeśli to będzie stopniowy proces i inkarnowaliśmy się z różnymi wibracjami to osoby świetlistższe powinny podciągać niżej wibrujących i pokazywac im wyższy horyzont. Zatem w każdym człowieku – socjaliście, nacjonaliście etc. szukać światła i rozpalać je włączając w projekt wspólnego ładu. Prawdopodobnie w „międzyczasie” będziemy potrzebowali budowac Ustrój fraktalnych organizmów państwowych i dobrze jeśli każda osoba bedzie się czuła w nim potrzebna i doceniana, bez względu na poziom rozwoju duchowego.

  A tak swoją drogą kim jesteśmy by oceniać czyjś rozwój? Komu latającemu od czasu do czasu nie odpali EGO? Nie twórzmy kolejnego duchowo-spekulacyjnego WallStreet.

 12. @michał
  „zawsze trzeba sie skupiac na wlasnym panstwie !!!”

  Kiedyś ludzie żyli w stadach, potem plemionach, z plemion powastawały księstwa, księstwa przekształcały się w państwa. Następnie państwa zaczęły łączyć się w unie. Nie wiem czy widzisz, ale wszysko zmierza w kierunku jedności. Natępnym krokiem będzie (dla wielu już jest) świadomość planetarna, potem pewnie galaktyczna i wszechświatowa. Tego procesu nie da się zatrzymać. Jeżeli na siłę, będziesz upierał się na jednym z tych etapów (w twoim przypadku państwo), wstrzymujesz swój rozwój i w pewnym stopniu całej cywilizacji.

 13. @Klad
  Wiesz co Klad, po przeczytaniu twojego postu też do mnie dotarła myśl, że tranformacja mogła pójść jednak w innym kierunku, niż to wcześniej wiele osób zakładało, czyli światła.
  Pojawienie się narodowca w takiej telewizji jak ta, w sumie mogłabym uznać za jeden z tego obiawów. Poza tym te „walki” na scenie politycznej, zastraszanie, wszechpanująca zawiść. Nawet taki może szczegół jak zablokowanie prac nad ustawą o związkach partnerskich. Niech ludzie sobie żyją jak chcą, co to kumu przeszkadza. A jednak przeszkadza. To napewno nie jest obiaw „Nowej Ziemi”. Chociaż może i nowej, ale ciemnej.

 14. aid
  „Jeśli Ziemia wejdzie w nowe wibracje to osoby dobrze wibrujące nie będą potrzebowały żadnego systemu społecznego – linia serca sama to określi.”
  No o to wlasnie chodzi!!

 15. Ciężko mi jest to powiedzieć , ale psychopaci , socjopaci i wszyscy z tym ogonkiem paci …., mający wpływ na instytucje publiczne powinni być poddani leczeniu w przyszłości . Każdy kto ma maniacka naturę upokarzania innych pod płaszczykiem kontroli , wywyższania się , pieniędzy, satysfakcji z czyiś niepowodzeń albo nieszczęść powinien się znaleźć w odosobnionym miejscu i mieć szkolenia resocjalizacji albo treningi odosobnienia i wewnętrznej analizy . Tak robiliśmy z niepełnosprawnymi mentalnie , którzy byli agresywni fizycznie i zarazem niebezpieczni dla pracowników i otoczenia byli odosobnieni na jakiś moment do chwili wyciszenia się i uspokojenia . Dlaczego takie normy dotyczą mentalnie upośledzonych a nie dotyczą tych , którzy przyczyniają się terroryzowania, zabijania i maltretowania oszustwem społeczeństwa i wykorzystywania go globalnie na większa skale . .

 16. No to gratuluję panie Mikołaju tego kumpla nacjonalisty! Ręce i nogi opadają.

 17. oby wiecej takich nacionali ! wtedy POLSKA bedzie silna i inni będą nam tyłeczki lizali a nie my im … zenartowi to chyba juz wszystko opadło …

 18. Mamy wiosenkę
  Ziemia nasza i jej gadka do nas.
  Następna ważna datę mamy mówi matuchna Ziemia .Na 4 wymiarze maja dwie drogi wyboru powiedziała Ziemia albo tranzyt , albo kompletna transformacja bo Ona już ich nie che i ma dosyć . Ja jej wierze w końcu ma swoja masę i potęgę . Jej ciało zaczęło być chore i nic innego nie pozostało jak je ozdrowić . Może potrząsać swoja wielka powierzchnia i wszystkie mrówy i insekty zrzucić w kosmiczna odchlan , One ja żądliły i kąsały tysiące lat . Ona doskonale wie gdzie to tałatajstwo wysłać, zresztą już wykonała telefon do Mlecznej Drogi . I dwie kobiety zabrały się do opieki nad Human Kind z dobrym sercem i dusza otwarta .Jedna kobieta co daje mleko a druga co trzyma nas w swoim łonie, będą się nami zajmować i opiekować aż będziemy gotowi do kreowania czegoś nowego .

 19. Z innej bajki – potrzebuje kontaktu do Wolnych Ludzi z Gdańska, którzy byli, prowadzili ostanie spotkanie w marcu. Zna ktoś stronę albo ogólnego maila do kogoś ?

 20. CzysteNiebo
  Nie znam konkretnego adresu, ale organizatorem był Tomek Gruba, ma swoją stronę, w nazwie której jest słowo: fraktalni. To on organizuje w Gdyni Konwent Świadomości Fraktalnej. Zawsze możesz też zapytać Janusz Zagórskiego. On na pewno ma kontakt do Tomka Gruby :))

 21. Rozmowa Mikołaja z Marianem Kowalskim -duże EGO malutkie spodenki . Raz wysłuchałam polityka i już mam dosyć , więcej ich nie słucham .Nie znam się na polityce i nie chce się znać (jest to rodzaj pewnego mentalnego zboczenia być politykiem i znać się na polityce ) .Widze jak taka dziwna krzywa energia wymyka się z mózgu i nie wie gdzie idzie . Dosłownie oni nie wiedza co oni robią dlatego są manipulowani .Ten przedmiot zatracił swój punkt co by powiedziało TAO poza tym strasznie uważają na to co mówią wiec jeżeli mówienie ich jest w żelatynie kontroli no to cóż może wyniknąć z takiego gadania . To samo . Zostać politykiem to znaczy być w tragicznie niewdzięcznej rzeczywistości do której zwabiło nas EGO . Jak wszyscy są tacy w rządach to radze zamknąć ten chapter historii . Oni nie umieją rozmawiać jeżykiem ludzi ale semi jeżykiem .
  Mowa musi być odzwierciedleniem DUSZY !!! Do tego ludzkość powinna dążyć .

 22. Chciałam jeszcze coś powiedzieć o Chemikaliach rozsiewanych po całym świecie , jest to już globalna sprawa i jedyna forma demonstracji z naszej strony będzie zakładanie masek jak będziemy wychodzić na ulice . Wiem , ze to będzie drażniło polityków i zwracało uwagę większej ilości ludzi . Sprawdziłam w mojej pracy założyłam taka maskę i pracowałam w niej cały dzień . BOS mój był bardzo podminowany i zapytał się czemu ja mam maska , odpowiedziałam bo używacie Chemicals do zabijania insektów dookoła w budynku , zapomnieliście o tym , ze ja tutaj jestem Ja nie che być podtruta . https://www.youtube.com/watch?v=48SXNP5G1oM

 23. @Kalina
  „Rozmowa Mikołaja z Marianem Kowalskim….”

  Dzięki Kalina za ciekawe infromacje.

 24. @Dębski
  Bynajmniej u cywilizacji pozaziemskich także występują tzw. dobitne środki perswazji (walki pojazdów kosmitów na tle ziemskiej atmosfery) i bardzo możliwe, że nie wygląda to tak urzekająco jakby się nam mogło wydawać. Sama rzeczywistość determinuje takie czy inne zachowania w kontekście danego „ego” względem rozmaitych czynników czego wyrazistym przykładem jest dylemat eskimosa „zabić i zjeść fokę czy samemu zginąć”, gdzie na 99,9…% wybierze to pierwsze. Oczywiście powiedzenie, że rozwój nie może przebiegać kosztem krzywdy innych kontrastuje tutaj z brutalną rzeczywstością, gdzie moje sprowadza się na wierzch.

  Osobiście uważam, że metody powinny być adekwatne do zachowań oponentów. Sytuacja w Polsce przedstawia się na tyle poważnie, że zrozumiałą sprawą jest branie pod uwagę rozwiązań siłowych. Niemniej interwencje mające uwydatnić zasadność danego postępowania zawsze są merytoryczne. Trzeba przy tym zdawać sobie sprawę, że walka nie przebiega tylko m.in. z rządem i partiami, ale równocześnie z mentalnością, poglądami danych obywateli, którzy stanowią ich bazę. To właśnie ci sami ludzie obsadzają przedsiębiorstwa, instytucje, grupy lobbistyczne, będąc jednocześnie prowodyrem tych zwyrodnień.

 25. My, Naród Polski, Obywatele Rzeczypospolitej
  O B W I E S Z C Z E N I E
  w sprawie wyborów powszechnych
  do Obywatelskiego Zgromadzenia Narodowego
  zgodnie z: Konstytucją RP
  art. 4 o sprawowaniu przez naród władzy bezpośredniej
  art. 82 o wierności dla Rzeczypospolitej i trosce obywatela o dobro wspólne
  art. 85 o obowiązku obrony Ojczyzny
  Kodeksem Karnym art. 25 o obronie koniecznej
  ogłasza się Wybory Powszechne Bezpośrednie do Obywatelskiego Zgromadzenia Narodowego (OZN)
  Prawo i obowiązek wyborów do OZN przysługuje wszystkim obywatelom RP powyżej 18-go roku życia. Obywatele
  w wyborach do OZN uczestniczą bezpośrednio.
  Obywatel może udzielić pełnomocnictwa/mandatu swojemu pełnomocnikowi do reprezentacji interesów swoich,
  rodziny lub grupy Obywateli, z którą się identyfikuje (np. społeczności lokalne, pracodawcy, pracownicy, związki
  społeczne, organizacje pozarządowe, związki branżowe itp.).
  Celem powołania OZN jest zatrzymanie procesów destrukcji państwa polskiego, ustanowienie państwa obywatelskiego
  przez Obywateli dla Obywateli, stworzenie trwałych podstaw rozwoju Polski suwerennej, bezpiecznej, bogatej.
  Wybory do OZN odbywają się poprzez ogłoszenie listy wyborczej w Internecie lub sporządzenie listy w formie
  papierowej.
  Realizacja 2013 r.
  Robotniku, Rolniku, Przedsiębiorco, Nauczycielu, Studencie, Inteligencie, Twórco,
  Emerycie, Inwalido, Bezrobotny, Bezdomny, Wykluczony, Urzędniku,
  Żołnierzu, Policjancie – Polko i Polaku!
  MUSISZ ZMIENIĆ POLSKĘ DLA SWOJEGO DOBRA, DLA DOBRA TWOICH DZIECI I WNUKÓW
  Przestań narzekać, pisać prośby i petycje, przestań maszerować
  i protestować, przestań uczestniczyć w fałszowanych wyborach
  i referendach. W ten sposób manifestujesz jedynie swoją słabość,
  a samowybierające się władze utwierdzasz w przekonaniu,
  że są nie do ruszenia. Utwierdzasz je w arogancji, bezkarności
  i nieodpowiedzialności. Nie daj się nabrać kolejnym mutacjom
  partii z magdalenkowego i okrągłostołowego układu. Te tzw. „elity
  polityczne”, to nic innego jak antypolskie mafie, przebrane w
  piórka patriotyczne, obywatelskie, ludowe, demokratyczne. To
  przestępcze grupy łupiące nasz kraj i trudniące się paserstwem
  grabionego majątku narodowego. Nadeszła pora postawić tamę
  sobiepaństwu, zdegenerowanej republice zwykłych szubrawców,
  którzy w swej bezkarności wyzbyli się jakiejkolwiek etyki
  i zatracili instynkt samozachowawczy, prowadząc nasz kraj do
  upadku, a naród do rozproszenia i społecznej degradacji. Normalnym
  mają być niedożywione dzieci, bezrobotna młodzież
  przymusowo wypychana za granicę, dojrzałe pokolenie poddane
  szantażowi ekonomicznemu i codziennej niepewności oraz
  ludzie starzy i emeryci upokarzani kosztami utrzymania i leczenia.
  Naród wegetuje, a okrągłostołowe partyjne mafie realizują
  ekonomiczną i demograficzną eutanazję Polaków.
  Pamiętaj, że paserstwo jest karalnym przestępstwem, a majątek
  sprzedawany przez paserów podlega konfiskacie i dodatkowo
  odszkodowaniu. Paserstwo dokonywane pod płaszczykiem
  władzy publicznej musi podlegać szczególnym rygorom i sankcjom.
  Przestępstwa przeciwko narodowi nie ulegają przedawnieniu.
  Władza walcząca z Narodem jest władzą okupacyjną
  Pamiętaj i przekaż innym, że rządzące partie – zawłaszczające
  władzę od 1989 r. – to margines społeczny, nie przekraczający
  1% polskiego społeczeństwa.
  Mafie w białych kołnierzykach, czyli służby specjalne, politycy,
  sędziowie, prokuratorzy, komornicy, pracownicy głównego
  ścieku medialnego, ustalają listy wyborcze, na które TY głosujesz,
  wybierając między dżumą a cholerą, a mafie traktują Ciebie jako
  przestępcę i masę podatkową do dojenia.
  Nas jest 99%, nasza jest Polska. Wobec faktycznego zrzeczenia
  się władz polskich odpowiedzialności za kraj, który ma być
  zarządzany według dyrektyw niewybieralnych anonimowych
  komisarzy unijnych oraz lichwiarskich procedur globalnych banków.
  My, Naród Polski, obywatele Rzeczypospolitej sięgamy do
  swych praw suwerena i najwyższej władzy w Polsce.
  Wobec łamania Konstytucji przez najwyższe czynniki władzy
  państwowej: prezydenta, sejm i senat, premiera i rząd oraz
  sądy, wobec łamania składanych ślubowań na wierność Rzeczypospolitej
  i pomyślność Narodu Polskiego, My, Naród Polski
  – zgodnie z art. 4 Konstytucji, w powiązaniu z art. 1, art. 12, art.
  82 oraz art. 85 pkt.1 – jesteśmy zmuszeni i zobowiązani przejść
  do sprawowania władzy bezpośrednio, dlatego inicjujemy
  OBYWATELSKIE ZGROMADZENIE NARODOWE, którego
  celem jest wyłonienie rzeczywistych przedstawicieli Narodu i
  Państwa Polskiego w drodze powszechnych, obywatelskich, bezpośrednich
  wyborów, bez udziału niszczących nasz kraj partii,
  bez preferencji finansowych lub materialnych dla kogokolwiek
  ubiegającego się o poparcie obywateli.
  OBYWATELSKIE ZGROMADZENIE NARODOWE wyłoni ze
  swego grona TYMCZASOWĄ RADĘ STANU oraz KONSTYTUANTĘ
  dla opracowania projektu nowej Konstytucji RP. Na tej
  podstawie TYMCZASOWA RADA STANU ogłosi nowe wybory.
  1/2
  Mój udział w wyborach do OZN jest świadomy.
  Mam świadomość stałej po 1989 roku degradacji państwa
  i społeczeństwa polskiego, kreowanej przez antypolskie elity
  polityczne.
  Mam świadomość, że degradację państwa i społeczeństwa
  mogą zatrzymać jedynie obywatele świadomi swoich praw, obowiązków
  i siły sprawczej.
  Mam świadomość konieczności dokonania zmian w Polsce;
  ustanowienia – w chwili realnego zagrożenia Narodu – podstaw
  państwa stanowionego przez obywateli i dla obywateli.
  Jako świadomy obywatel RP nie pozwalam na:
  • na celową realizację przez władze po 1989 r. programów
  rozszerzania biedy, bezrobocia, bezdomności, skutkujących realną
  eksterminacją społeczeństwa polskiego, kreowany brak
  perspektyw dla studentów i młodzieży zmuszanych do emigracji
  zarobkowej;
  • na kreowanie coraz wyższych kosztów pracy i obciążeń fiskalnych
  dla polskiej przedsiębiorczości w celu jej likwidacji,
  przy jednoczesnych „neoliberalnych” preferencjach dla kapitału
  zagranicznego, transferującego za granice dochody uzyskane w
  Polsce;
  • na eutanazję społeczeństwa poprzez zamianę służby zdrowia
  w biznes na chorych, przedłużanie wieku emerytalnego bez
  możliwości pracy i uzyskania świadczeń do ochrony zdrowia;
  • na celowe zadłużanie państwa i Obywateli poza możliwość
  spłaty zadłużeń (ok. 80 tys. zł/osobę) w stosunku do lichwiarskich
  prywatnych organizacji, jak MWF, EBC, banki komercyjne
  • na oddawanie obcym podmiotom wytworzonego przez polskich
  obywateli majątku narodowego w ramach tzw. „prywatyzacji
  po polsku”, tzn. za ok. 10% wartości
  • na oddanie obcym podmiotom zasobów naturalnych, w tym
  energetycznych, poprzez koncesje na gaz łupkowy i tzw. złoża
  towarzyszące za cenę do 3 % wartości handlowej, z możliwością
  wywłaszczenia obecnych polskich właścicieli nieruchomości objętych
  koncesjami na obszarze ok. ½ Polski;
  • na antypolską działalność mediów tzw. publicznych i tzw.
  niezależnych, udających polskie, narodowe lub kościelne, kreujące
  nienawiść miedzy Słowianami (Polską, Rosją, Białorusią),
  ukrywające jednocześnie: plany „powrotu” Żydów do Polski
  (patrz Kongres Żydów w Berlinie – marzec 2012), przejmowanie
  lotnisk polskich przez NATO dla ataku z Polski na Rosję, tajne
  posiedzenia i porozumienia rządu RP w izraelskim Knesecie,
  propagowanie i finansowanie antypolskich filmów (Yael Bartana
  i Krytyka Polityczna, „Pokłosie”) przez Ministerstwo Kultury i
  Sztuki, propagowanie antypolskich treści zakłamujących historię
  tragedii Narodu polskiego przez wydawnictwa i inne działania
  Ministerstwa Spraw Zagranicznych (….);
  • na utratę suwerenności otwarcie deklarowaną przez „polskie”
  władze (Sikorski, Tusk, Komorowski, Rostowski) na rzecz
  struktur UE zależnych od lichwiarskich instytucji finansowych
  (zgoda na dominację Niemiec, pakt fiskalny, wsparcie strefy euro,
  Nord Stream itp.);
  • na antydemokratyczne wybory wszelkich władz, w których
  listy ustala 0,01% społeczeństwa, tj. mafia służb specjalnych i
  uzależnionych od służb polityków, stanowiąca realny elektorat
  czynny, co oznacza, że pozostała część społeczeństwa stanowiąca
  99,99% obywateli wybiera w sposób bierny „kandydatów” już
  wybranych (ustawionych) przez mafijne struktury;
  • na wdrażanie przez „polskie władze” programów inwigilacji,
  ograniczania praw, depopulacji i zniewalania społeczeństwa
  przez programy ACTA, INDECT, żywności GMO, przymusowych
  szczepień, pracy aż do śmierci, odbieranie dzieci rodzicom, itp.
  Mój udział w wyborach do OZN jest bezpieczny, bo:
  • jestem we wspólnocie 99 % społeczeństwa polskiego, stanowiącego
  ogromną siłę sprawczą, zdolną do eliminacji z życia
  publicznego 1% marginesu, tj. osób należących do wszystkich
  póokrągłostołowych partii, prezesów banków, aparatu nacisku
  prawnego, fiskalnego, komorniczego, itp.;
  • bo działam zgodnie z prawem, które mnie chroni, m. in.
  – Konstytucją RP:
  Art. 4 o sprawowaniu przez naród władzy bezpośredniej,
  Art. 82 o wierności dla Rzeczpospolitej i trosce obywatela o
  dobro wspólne,
  Art. 85 o obowiązku obrony Ojczyzny,
  – Kodeksem Karnym:
  Art. 25 – o obronie koniecznej.
  Mój udział w wyborach do OZN jest niezbędny, ponieważ:
  • przez jawne sprzeniewierzenie się bezpieczeństwu państwa
  polskiego i interesom obywateli RP, władze ustawodawcze,
  wykonawcze, sądownicze i mediów publicznych, uległy samodelegalizacji;
  • uznaję potrzebę udziału w obowiązku kontynuacji funkcjonowania
  państwa polskiego zgodnie z art. 4 ust.2 konstytucji RP;
  • jestem dobrym przykładem dla innych polskich obywateli;
  • jestem świadomy konieczności dokonania szerokich zmian
  społeczno-gospodarczych w Polsce;
  • mam bezpośredni wkład w budowę państwa obywatelskiego,
  demokracji bezpośredniej, dla zabezpieczenia interesów moich,
  mojej rodziny i wszystkich świadomych obywateli RP.
  Mój udział w wyborach do OZN nie jest skomplikowany,
  jest bardzo prosty
  Tworzę własna listę lub wpisuję się na listę mandatariusza, którego
  znam i cenię, któremu udzielam mandatu do uczestnictwa
  w OZN z prawem głosu w moim interesie, w moim imieniu.
  Przekazuję informacje o wyborach do OZN w swoim środowisku
  (np. studenci, pracownicy, pracodawcy, rolnicy, organizacje
  pozarządowe, wyznaniowe, mniejszości narodowe, grupy
  zawodowe, mieszkańcy, bezrobotni, bezdomni, itd.) i prowadzę
  dyskusję nad:
  • ustaleniem własnego projektu zmian, mapy ważnych problemów
  wymagających rozwiązania, postulatów, które zostaną
  zgłoszone do obrad OZN i tam rozpatrywane;
  • nad wyborem w swoim środowisku (najlepszego) przedstawiciela/
  mandatariusza, do reprezentacji interesów grupy obywateli;
  mogę też reprezentować je sam;
  W swoim środowisku zbieram na liście podpisy upoważniające
  do reprezentacji w obradach OZN.
  Oddaję listę do terenowego Komitetu Wyborczego
  Tworzę własny, terenowy lub środowiskowy Komitet Wyborczy,
  Mój udział w wyborach do OZN daje mi satysfakcję, ponieważ
  mam poczucie dobrze spełnionego obowiązku obywatelskiego,
  dbam skutecznie o żywotne interesy swoje, mojej rodziny,
  mojego środowiska (praca, uczelnia, sąsiedzi).
  Jestem silny, niezależny, wolny, skuteczny i bezkompromisowy
  w działaniu dla własnej satysfakcji i dbam o własne interesy,
  będąc członkiem zwartej społeczności obywatelskiej.
  Więcej informacji: http://www.wiernipolsce.wordpress.com
  http://www.emisja.tv,
  http://www.ligapolit.pl,
  http://www.radiobc.pl
  http://www.czr.org.pl
  http://www.narodowiec.com
  2/2

 26. hehehe. Kłócimy się, wymieniamy swoje „racje”, chcemy ten świat naprawiać podejmując jakże „szlachetne” działania…. a to wszystko przecież ILUZJA. Kto choć raz dotarł do tego punktu świadomości i zobaczył ten świat takim jakim jest naprawdę – czyli złudzeniem, wie o czym piszę.
  Tą iluzję możemy zmienić jedynie zwracając się do wewnątrz i wtedy zmienić projekcję tego hologramu.

 27. No tym razem Rozbicki naprawdę przesadził…. Nie mam nic przeciwko silnej i mądrze rządzonej Polsce. Również i sojuszników należy szukać po obu stronach barykady, ale ale bez przesady. Rasizm, kseno i homofobia, ultra katolicyzm, koporacjonizm… To do niczego dobrego nie doprowadzi. Panie mikołaju już raz pan mnie rozczarował zgadzając się, bez mrugnięcia okiem na eksterminacje coś około dziewięćdziesięciu procent ludzkości. No a teraz jeszcze ten cały ONR. Niech mi pan powie jak się ma do siebie podnoszenie wibracji do haseł typu „żydzi na Madagaskar”?

 28. @ aid
  Ja wymyśliłem system oparty na tych wartościach które opisujesz pojęciem Logokracja, tyle że nazwałem go Utopia Realna – na przekór tym, którzy uważają, że utopia jest nierealna do wprowadzenia.
  Wedle wieszczów w Polsce ma powstać system godny Boga, godny tego co zostało dawno przepowiedziane, że na Ziemię powróci raj. Różni ludzie opracowują swoje wersje tego ustroju, i gdy w końcu wszyscy zbiorą się do kupy, zaznajomią z poszczególnymi wersjami, to wypracujemy jeden porządny ustrój godny Boga.
  Jestem pewny, że walutą będzie czas, a ściślej mówiąc Roboczogodzina (RG), gdyż wyznacza ona absolutną równość każdego wobec każdego. Mój absolutnie bezcenny, bezpowrotnie upływający czas życia, także życia poświęconego na pracę, jest równy twojemu czasowi. Godzina twojej pracy, jest równie bezcenna co godzina mojej pracy, bez względu na to co każdy z nas robi, byle by robił to co kocha robić, a efekty tej pracy wejdą do puli narodu. Gdy wejdzie ten system, każdy kto dziś pracuje dla pieniędzy, a na ogół praca ta go nie satysfakcjonuje, zostanie postawiony przed faktem, że może robić to czego nie lubi, albo to co lubi, co sprawia mu radość, bo i tak jego czas pracy będzie tak samo oceniany wedle roboczogodziny. Wtedy każdy zacznie robić to co lubi, będzie wkładał w to serce, więc wyniki jego pracy będą dobre. Zlikwiduje to depresję, która wynika głównie z niemożliwości samorealizacji w pracy, co dziś przekłada się na życie, bo dziś większość marnuje większość swego bezcennie uciekającego czasu na pracę, która go męczy, wkurwia i dołuje, i dostaje za to marne grosze, więc ani nie ma po niej siły realizować swoich pasji, ani nie ma na nie za bardzo pieniędzy, bo życie jest za drogie. System ten zredukuje bezrobocie niemal do zera, a bezrobotnymi będą tylko ludzie chorzy – renciści i kilku kloszardów, którzy wybiorą takie życie jako warte siebie. W systemie Roboczogodzinnym wybudowanie domu począwszy od wydobycia surowców, przetworzenia ich na podzespoły budowlane, aż po wykończenie go plus roboczogodziny pracowników budowlanych, będzie zajmowało ileś tam roboczogodzin, i każdy kto będzie chciał go kupić, będzie musiał przepracować tyle godzin robiąc to co lubi robić, tyle roboczogodzin ile kosztuje ten dom, a zważywszy na szybkość budowy takiego domu, zapracowanie na niego nie zajmie 30 lat, tylko kilka, może kilkanaście miesięcy. Wszystko będzie opierać się na generatorach darmowej energii. Każdy surowiec, minerał, paliwo, ruda, woda, drzewo, skała i ziemia będące w granicach Polskie będą należały do wszystkich, więc będą za darmo, ale rozsądnie i mądrze rozdysponowywane wedle potrzeb na różne cele. Nie będziemy płacić za mieszkanie na naszej ziemi, ani nie będzie sprzedaży ziemi, bo jest ona dobrem wspólnym i nikt nie ma prawa ani jej sprzedawać, ani jej posiadać na własność w takim trybie jaki obecnie ma miejsce. My ludzie jesteśmy tylko gośćmi na tej Ziemi, i nie należy ona do nas, więc czemu mamy płacić co do nikogo nie należy, ale jeśli przyjąć myślenie, że to co leży w granicach Polski jest naszą wspólną własnością, to czemu mamy płacić za to co nasze. Obecnie to co nasze jest nam rabowane przez mafię zwaną rządem, i jest nam sprzedawane. Musimy się zjednoczyć, aby odebrać władzę satanistycznej mafii i zbudować w jej miejsce nowy proludzki boski system i ustrój oparty na miłości, którym będą kierować mądrzy ludzie z miłością w oczach, którzy będą służyć społeczeństwu z radością, oddaniem i pełnym szacunkiem.

  Jeśli chcecie zmiany to Uwaga:
  23 Marca 2013 roku w Warszawie i może w innych miastach ma odbyć się demonstracja niezadowolenia narodu względem władzy pod hasłem „Odwołać Tuska i jego rząd”. Jeśli ktoś może, niech dołączy. Początek g.17, Warszawa, Aleje Ujazdowskie 1/3 pod kancelarią premiera. Potem będzie przemarsz pod sejm.
  Obecność każdego jest ważna, aby pokazać tym zasrańcom, że naród ma ich kompletnie dość, i że jest nas dużo, bardzo dużo!!! To będzie początek przemian, gdy naród pokaże władzy, że to my naród mamy władzę, a nie obecna antynarodowa władza.

 29. woldy
  Zajmuje się wnętrzem od 20 lat wiec jako doświadczona osoba powiem jedno . Przykładem nikogo nie wychowasz a szczególnie tych , którzy już dawno założyli być negative jeszcze przed urodzeniem . Uświadamiającym ciosem wychowasz . Iluzja żyje w programie wiec trzeba zmienić jej program . Pracując nad sobą można zmienić swój program i dużo ludzi to zrobiło ale reszta nie wie co zmieniać i jak zmieniać , dlatego potrzebne są im różne informacje , które by dawały możliwości gdzie i od czego zacząć .
  jest to rodzaj wewnętrznego leczenia przy pomocy bardzo wrażliwej technologii MIND
  Nie popadajmy w euforie iluzji . Dojdzie do tego , ze zaczniemy krzyczeć”To jest Iluzja !!!! to jest Iluzja!!!!…”i zaczniemy się dusić z braku tlenu 🙂 Bądźmy realistami w tej iluzji trzeba żyć .

 30. @Kalina
  jeżeli w swoich wewnętrznych poszukiwaniach dojdziesz do takiego punktu, że zobaczysz cała sobą to złudzenie, to będziesz wiedziała o czym piszę. Możesz być pewna, że się nie udusisz 🙂

 31. Samadhi jest programem .Kundalini jest to snake energy -program .Czakr system jest programem również koncentracja na szyszynce i trzecim oku tez jest programem – ponieważ ten malutki organ został nam celowo włożony , żebyśmy mogli podczas swoich niby to praktyk spirytualnych postrzegać więcej niż inny w syntetycznej matrix . To się nazywa przeze mnie limitacja oświecenia – Złudzenie widzenia więcej tez jest programem . Jakby to można powiedzieć czucie jest jedyna forma poznania i jest pod grasica tam nie ma programu . Ponieważ ma się kontakt z galaktyczna rzeczywistością a nie z syntetycznym systemem .Wprowadzanie zaawansowanych technik w matrix kulturach do manipulowania nasza Amygdala od samego początku była hijack , thalamus – brama do mózgu spełnia dużo więcej czynności niż mowia (tez jest forma organu przystosowanego do manipulowania nami ). Szyszynka jak sama nazwa wskazuje wygląda jak szyszka , jest małym organem (tak zwane trzecie oko).Watykan ma duża rzeźbę na swoich schodach widziałam na zdjęciach . Jeżeli Watykan ma rzeźbę szyszynki to ja bym się nią w ogóle nie zajmowała . Nauki wschodnie hinduskie propagują wiec syntetyczne oświecenie w Matrix .Wiele ludzi jest mesmerised poprzez syntetyczna matrix
  Syntetyczna Matrix potrafi utrzymać ludzi w iluzji bardzo trudno jest to wytłumaczyć , trzeba to czuć.
  Wiem , ze dużo ludzi pracuje z czakrami Yogi i Zen .
  No cóż pisze o tym bo mam swoje poglądy na ten temat i nie mam czakr i żyję 🙂

 32. Oj błądzisz Mikuś, błądzisz. A na jesieni zeszłego roku chwaliłeś się, że zakumałeś w końcu o co chodzi i że to trzeba szukać w środku itd. A tu co, jarasz się kolesiem (jenocześnie widać że się go boisz), którego działania cofnęły by ludzkość wiele lat w rozwoju wstecz i zamknęłyby w ciemnej klatce.

 33. @woldy

  prawdopodobnie masz rację 😉
  Jeśli wszystko jest iluzją – czyli organizacją energii o potężnej reozdzielczości,
  to wszelkie działania w iluzji będą działaniami w programie.

  Jest jednak gdzieś styk świadomości z „materią” i ich interakcja.
  (może w mikrotubulach? 😉 )
  Stąd przekazy religijne i metafizyczne. Świadomość zmienia DNA.

  Świetnie jeśli wiele świadomych istot zacznie „świecić” wpływajc na cały fraktal.
  Jeśli to wystarczy to jestem za!!!! 🙂
  Mam jednak wrażenie, że zbyt mały procent populacji świeci i należy
  „schodzić” do 4D by wspierać zanużonych w materii.
  Zatem podawać im rękę, proponować rozwiązania, które będa w stanie zaakceptować.
  Taką próbą jest pomysł stworzenia systemu umożliwiającego rozwój jednostek.
  Nie patrzmy z „wyższością” na kogoś, kto czegoś nie rozumie.
  Nacjonalista to osoba, która kocha swój kraj, ziemię na której się wychował, swoich bliskich i ludzi, którzy dzielą z jego przodkami los. CO W TYM ZŁEGO?
  To PIĘKNA składowa miłości do Ziemi, Kosmosu, Źródła.
  Pomóżmy Nacjonalistom rozszerzyć pole.
  (Co nie wyklucza nadal miłości do Polski, czy swojego miasta).
  Ja sam np. b. jestem przywiązany do dzielnicy w której się wychowałem.
  Jak tam wracam, morda mi sie sama śmieje i nic na to nie poradzę.
  Czemu miłosć do Państwa musi być łączona z nienawiścia do innych? – to absurd.

  Walka i odrzucenie Narodowców jak i Lewaków (można tak w nieskończoność odrzucać, az dojdziemy do tego forum – a i tak pewnie każdy będzie miał inne zdanie i nic się nie zmieni…) jest błędem wg. mnie.
  Każdy człowiek ma w sobie cząstkę Żródła – trzeba do niej się odwoływać a nie
  zwracać uwagę na cechy, które nas drażnią.
  W Lewakach cenię wrażliwość społeczną i otwartość – w Prawicowcach miłość do ojczyzny, świadomość obywatelską, odpowiedzialność za innych.
  Cały myk polega na tym by pozwolić ludziom dostrzec w sobie te dobre cechy
  i zaakceptować się nawzajem – nie walczyć ze sobą i odrzucać…
  Rozbicki beee… z Buddą jakby pogadał byłoby ok.

  @Kalina
  jak zwykle ciekawe spostrzeżenia co do syntetycznego oświecenia 😉

  @Tom242

  Podoba mi się Twój pomysł, z zastrzeżeniem, że niewartościowanie efektywności pracy w ramach tej samej godz. pracy to propozycja dla ludzi mocno rozwiniętych duchowo 😉

  Ktoś powie dzlaczego mam przez godz. nosić cegły, skoro mój kontrachent proponuje mi przez h czytanie swojej poezji…
  Niepopularnre i obciążające czynności będą w zaniku, a nieliczni chętni staną się pożądanym kąskiem na rynku wymiany pracy – więc ich godz. nie będzie równa godz. innych. Ew. kto sklasyfikuje administracyjnie ile jakiej czynności jest wate innej?
  ( i tu wychodzi, że woldy znowu ma rację 😉 )

  Logokracja to termin Łobaczewskiego.

 34. I jeszcz inny akcja z rynku czasu…
  Ptrzykład:
  Potrzebuję fajnego utworu do jakiejś wizualizacji.
  Składam zamówienie do 2 muzyków.
  Jeden robi dobry utwór w 40 min. drugi męczy się 2 dni.
  Jak się z nimi rozliczyć?
  Z czego będzie żył ten drugi jeśli nikt nie będzie chciał brać jego kompozycji?

 35. I jeszcze jeden (sori 😉 ) szybki wrzucik:

  czy za NIEmożliwościa istnienia na planeci różnych wolnych skupisk ludzi,
  którzy organizuja się wg. jakiegoś wspólnego uznania – po prostu lubia jakąś kuchnię, lubią jakieś komedie, których inni nia kumają itd. – nie odpowiada LĘK z poziomu MATRIXu?
  Czemu Planetarna świadomość ma odpowiadać z Unifikację?
  To jakiś duchowy globalizm. Brzeziński i Keshe zakładaja unifikację wszyystkich religii. I gdzie tu wolność?
  (co do głosów ew. oponentów – Keshe proponuje utw. rady mędrców wszystkich religii z siedzibą bodajże w Teaviwie – do sprawdzenia.)

  Inaczej ludzie będą się zachowywać bliżej biegunów inaczej bliżej równika.
  Inne sa tam energie, inny szas ekspozycji na słońce i inny klimat itd.

  Oczywiście, że w toku ewolucji nieortodoksyjne „państwa” mogą przestać się wogóle afiszować i blurować z innymi. Tu znowu potrzebna będzie wyższa duchowosć bo jak wielu mieszkańców Ziemi będzie chciało mrozić tyłki, skoro są na planecie miejsca ciepłe i błogie?…

 36. @Jerzy Truchlewski
  nic przeczytałem wszystkiego, ale fajnie, że obwieszczenie dość całościowo
  obejmuje problematykę nie wyłączając INDECTU, chemtrails i GMO…

  Warto by się nad nim skupić.

  @Beata
  Pzdr 😉

 37. @aid
  „Nacjonalista to osoba, która kocha swój kraj, ziemię na której się wychował, swoich bliskich i ludzi, którzy dzielą z jego przodkami los. CO W TYM ZŁEGO?”

  Złego czy dobrego, to akurat nie jest trafne określenie, ale już nie będę szukał innych
  Żeby to się ograniczało do miłości do jakiegoś kawałka rzeczywistości, to by było ok. Może to trochę ciasne postrzeganie, ale każdy ma prawo do swojego postrzegania. Prawdopodobnie nie miałeś/miałaś za bardzo z takimi ludźmi do czynienia. Niestety oprócz swego fanatyzmu (bo w ich przypadku trudno to nazwać miłością) do swojego terenu, istnieje bardzo dużo nienawiści do innych, mających inne niż ich własne postrzeganie. Uważają się za lepszych, dlatego nie trawią innych ras. Nie potrafią zrozumieć że ktoś może chcieć żyć w inny sposób niż to przyjęte, dlatego zwalczają np homoseksualistów, itd itd.
  Właściwie i na taką postawę jest miejsce we wszechświecie, ale na jednej małej ziemi trudno jest pogodzić tak wiele różnych punktów myślenia, zwłaszcza, że jedna nie toleuje drugiej.

 38. @bUR

  Wiem, wiem. Ale szalikowstwo występuje wszędzie.
  We wszystkich grupach i ideologiach (na uczelniach i w aśramach 😉 też )
  U narodowców jest to bardziej jaskrawe.

  Są pewne typy niereformowalne, które lgną do skrajnych ideologii i z nimi rzeczywiście ciężko szukać porozumienia…

  Ale Patriotyzm to piękna cecha – i spłaszczanie jej do ksenofobii i faszyzmu
  jest jak łączenie lewicowej wrażliwości społecznej z działaniami NKWD.

 39. Tak jak napisał Dębski, działa dokładnie filozofia Marksa i Engelsa. Następnym systemem i tak czy chcemy czy nie chcemy będzie socjalizm lub forma komunizmu, bo jest to znacznie wyższy i lepszy system gospodarczy. Będzie prawdopodobnie działał na zasadzie uni, być może już mamy tego początek. ostatecznym systemem będzie wspólnota wtórna na poziomie globalnym. Jeśli ktoś chce to zatrzymać to niech zapomni. to mechanizm wszechświata. Tylko kataklizm może to zatrzymać, ale jak widać już zaczął się etap obrony ludzkości przed zagrożeniami z kosmosu.

 40. Skrajne poglądy mają zawsze przeciwstawną siłę. dla tego dążymy do równowagi. Unia Europejska już od dawna zajmuje się zwalczaniem skrajnych poglądów i działalności. Dla tego mamy różne marsze np parada równości. Do każdej imprezy, oprócz zwykłych działaczy, dołączają się zarówno ci którzy chcą tylko zabić czas i ci którzy chcą zabić za poglądy. Dla tego w ramach dyskusji czy rozmowy należy uświadamiać ludzi, że są agresywni, że są fanatykami etc. Myślę, że kilka pokoleń wyeliminujemy większość skrajnych zachowań. Do tego jednak potrzebny jest dobrobyt, do którego dążenia skutecznie utrudnia władza. Bo gdyby każdemu dobrze się działo po co pracować i robić na władzę. Jest to jednak możliwe po zmianie systemu na bardziej społeczny, i po osiągnięci odpowiedniego poziomu świadomości.

 41. Rozumiem, że w Twoim programie Mikołaju następnym razem zaprosisz kogoś z lewicy… czy już trwale wybrałeś sobie narodowy nurt?

 42. Odnośnie ONR. Czy ja dobrze rozumie? Polacy, ofiary faszyzmu są faszystami? Czy takim ludziom w ogóle przyświeca jakaś racjonalna idea? Czy tylko przemoc, pogarda i upokarzanie innych. Może niech zapalą fajkę pokoju i będzie luz 😉

 43. Hallo
  Wszyscy
  Bardzo porządny i radosny Prime Minister commonwealth Gaverment w Australi .
  HEROLD HOLT.
  Musze o nim wspomnieć ponieważ wiem , ze wszyscy go podobno bardzo lubili w Australii ,
  Nie chce tez żeby pamięć o nim zaginęła .
  Zamordowany 16 Grudnia 1967 roku .
  Zrobiono zdjęcia jego czaszki – miał chipa w głowie u podstawy czaszki.
  A zginął za to , ze nie chciał się zgodzi na („Holt was murdered, because he was opposed to American bases such as Pine Gap being built on Australian soil”).
  Nie chciał się zgodzić na budowa Pine Gap w Australii .

 44. Kontynuując do tego co napisałam wyżej.
  Pozytywne nastawienie obecnie nie jest wystarczająca forma leczenia się i całego społeczeństwa . Jak widzimy HEROLD HOLT (Jako niezwykle pozytywna postać , którą załatwiły archons kontrolerów ohydnej matrix ) – nie wystarcza być pozytywnym na kupie śmieci dookoła, które cie infekują na śmierć .Najpierw trzeba oczyścić holografie naszej przestrzeni potem można być pozytywnym .

 45. Mikolaj good on You 🙂
  Rozmawiaj więcej z politykami i jeszcze bardziej skomplikowanie jak tylko możesz . To jest genialna droga do ośmieszenia ich .
  Taka mi myśl przemknęła przez głowę jak popatrzyłam na portret garniturowego stworzenia na YOU TUBE.

 46. zaczynacie wspolpracowac z dosyc radykalna grupa, ntv brakuje tylko jeszcze sloganow „polska dla „polakow” – czy naprawde o to chodzi?
  po marszu niepodleglosci na centrum ekologii i squot we wroclawiu napadlo ok.150 osob w zeszlym roku, wroclaw zaczyna coraz bardziej schodzic na prawa strone, co widac po wielu atakach na alternatywne miejsca, bar wegetarianski, koncert charytatywny (w tym roku) w ktorych zostaja rozrzucone wlepki „chron polske” i „oboz narodowy radykalny”

Comments are closed.