Stop Nowemu Porządkowi Świata – 23.05.2012

– Sufian Kayali – Palestyńczyk mieszkający w Polsce

– Maciej Lisowski – Fundacja Lex Nostra
– Ryszard Wierciński – walczący ze stwardnieniem rozsianym
– Marcin Dachtera – zakazana wiedza

4 thoughts on “Stop Nowemu Porządkowi Świata – 23.05.2012

 1. Choruje od 15 lat na SM ,z zawodu jestem farmaceutką.Po latach zmagań z chorobą wypracowałam własne metody walki z nią ,które opisałam w moich dwóch wydanych książkach/ niekonwencjonalne met.leczenia/.Jestem podobnego zdania co p.Wierciński i przestrzegam wszystkich chorych przed nieprzemyślanymi decyzjami leczenia i sięganiem po nowe i rzekomo rewelacyjne leki ,które często doprowadzają do poważnych schorzeń ,czasami do wypadków śmiertelnych/ Gilenya–udokumentowane przypadki ,ponad 100 /.Niestety do wielu chorych na SM takie argumenty nie docierają.W środowisku chorych na SM są obozy i grupy nawzajem się negujące i oczerniające ,słowem brak jedności a przecież powinniśmy się nawzajem wspierać a nie negować .Jedziemy przecież na jednym wózku…..Sama na sobie doświadczyłam braku tolerancji chociażby na forum p.Wiercińskiego gdzie jestem …oczerniana i mieszana z błotem.Nie użalam się ,ponieważ jestem osobą silną i zaprawioną w różnych bojach a moje książki cieszą się dużą popularnością.Boli mnie i przeszkadza jedynie to że chorzy na SM nie stoją przed” wspólną barykadą” i wspólnie walczą z wrogiem jakim jest choroba i nie są solidarni.Każda z grup pomimo że ma ten sam cel jakim jest zdrowie ,inaczej widzi problem i zwalcza tych którzy mają coś ciekawego do powiedzenia.Tak proszę Państwa nie wygramy ,wygrać można wspólnie i razem bo tylko w takim działaniu jest siła.
  Panu Wiercińskiemu życzę powrotu do zdrowia a wszystkim innym wiele zdrowego rozsądku i zaprzestania wierzenia w cudowną moc nowych preparatów .Proszę najpierw przecztać ulotkę leku a dopiero potem zdecydować się na podjecia drogiego i niebezpiecznego leczenia.Ulotka mówi sama za siebie i doprawdy nie trzeba być farmaceutą aby zrozumieć co tam pisze.Widac wielu nie czyta ulotek i zawierza w cudowną moc ,cudowna jest tylko cena tych preparatów!.

 2. To forum nazywa się: „NIEZALEŻNE FORUM CHORYCH NA STWARDNIENIE ROZSIANE”
  Po za tym „Ja mam zamiar dystansować się od tego wątku i więcej go nie komentować”.
  Proszę uszanować moje stanowisko, ponieważ m/innymi po parokrotnym przekazaniu tej informacji będzie z niej wynikało, że obrzucającym błotem jestem ja. Za pozdrowienia dziękuję.
  Ryszard
  http://www.ccsvi-ms.pl/forum/viewtopic.php?f=10&t=1252&sid=afbe2b688e18637a8df754546f4089db&start=10

 3. Sprostowanie do mej wypowiedzi odnośnie firmy AMEDS. W/g i innych, oraz mnie liczy się tej firmie kasa. Jest tam zatrudniony prof neurologii Kotowicz z DKM przy PTSR : http://www.symfoniaserc.pl/symfoniaserc.php?poz=/Top/E/35wsp/30 . Najważniejszym faktorem są wyniki, zwłaszcza na przy zastosowaniu techniki IVUS. Tu jest opinia innych ludzi na ten temat: http://www.ccsvi-ms.pl/forum/viewtopic.php?f=10&t=1304&p=9963&sid=4310f73a4ce7d309f83edc4d7c5b8125#p9963
  Ryszard

Comments are closed.