Stop nowemu porządkowi świata – 24.04.2013

Przedstawienie założeń – Janusz Zagórski, a potem wypowiedzi poszczególnych uczestników spotkania, które miało miejsce w dniach 22 – 24 marca 2013 w ośrodku „Mieszko i Jagienka” na przełęczy Tąpadła w ramach „Spotkania Wolnych Ludzi” i „Powitania Wiosny 2013”.

Przegląd najważniejszych wydarzeń ze światowej sceny politycznej i nie tylko… – przedstawia Mikołaj Rozbicki.

22 thoughts on “Stop nowemu porządkowi świata – 24.04.2013

 1. Hallo Wszyscy
  Bardzo fajnie , ze wspominacie Lynne Mctaggart, bardzo ladne nawiazanie do tego o czym ona mowi .

 2. Brawo. nareszcie jakieś konkretne działania. Musi się udać . Jestem z Wami. Ogłaszajcie jeśli będzie potrzebna pomoc w jakiejś sprawie.

 3. Bardzo inspirujące wypowiedzi podczas „Spotkania wolnych ludzi”.
  Każdy dołożył cegiełkę.
  Marzyć – rzecz ludzka, a coraz śmielej wierzyć w zmianę to przywilej.
  Ludzie chcą dzielić się miłością. Z miłości do ziemi, ludzi, zwierząt, przyrody, pasji powstają piękne marzenia, cele, zamiary i ukierunkowana praca.
  Utarte pewniki w rodzaju „ Świata nie zmienisz” przestają być pewnikami, a wręcz są szkodliwe. Coraz śmielej ludzie zaczynają patrzeć na świat, przecierać oczy i chcieć..
  Wewnętrzne pragnienie każe niektórym wierzyć w swój cel i działać choćby na zewnątrz widzieli wiele utrudnień. Choćby po gruzie, ale do przodu. Jest mu to potrzebne jak tlen.
  Kiedyś jako mała dziewczynka zastanawiałam się czemu jest tak, a czemu nie może być inaczej. Zawsze był opór, zawsze był bunt jak coś nie pasowało do wewnętrznego odczuwania. Tak jak u wielu ludzi. Małe „naiwne” dzieci wierzące w swój świat potrafią jeszcze mówić czego nie chcą i wierzyć w to czego chcą. Dorośli „muszą” się na nowo uczyć, zdjąć zasłonę i nie bać się swojej indywidualności i swojej prawdy w serduchu:).

 4. Zalazek Nowej Cywilizacji-Super pomysl.To nie szkodzi,ze to jest na razie marzenie.
  Ja mocno wierze,ze przeobrazi sie ono w rzeczywistosc, a to dzieki takim ludziom jak pan Janusz Zagorski,ktory zarazi nas wszystkich tym bakcylem wspolnego dzialania.
  Dziekuje.Moze tez uda mi sie do tego grona dolaczyc.

 5. UAAAAA !!!!

  🙂

  Świetna dyskusja.
  Trudno Was chłopaki nie lubić!
  Pani Danusia – też fajny komentarz wygłosiła, jednak, nie do końca chyba
  jeszcze się orientuje w złożoności projektu.

  Co do samei idei gminy – KAPITALNA!!!!

  Akurat wczoraj wróciłem do lektóry „Pola” co by odświeżyć wiedzę
  nt. działania cząstek wirtualnych w polu punktu zerowego… 😉

  Islandaia to świetny materiał do analizy. Powszechny w środowiskach alternatywnych mit, że w Islandii się UDAŁO – obnaża Baldur Bjarnason
  ze Studio Tendra. Warto się zastanowić – nad procesami. Było za wcześnie i byli sami.
  Banksterka ich pokonała jak na razie.
  http://pracownia4.wordpress.com/2013/01/08/co-sie-faktycznie-dzieje-w-islandii/

  Co do postulatu REFERENDALNEGO SYSTEMU.
  Jestem za, ale, żeby działał – LUDZIE muszą mieś ŚWIADOMOŚĆ, tego co się dzieje.
  Co za różnica czy lobbyści, sprzedajni politycy-działacze będą wpływać na legislacje z posiomu kszątania się po salach sejmowych jak teraz, czy po lokalnych gabinecikach, gdzie szybciej z wójtem, czy sołtysem mogą zrobić deal, mniejszymi środkami i przy okazji wpuszczajć dezinformację w lokalnej społeczności.
  Oni nie będą mieli skrupułów. Zatem ostatnia wypowiedź ze spotkania – b. cenna.
  „Widzieć rzeczy jakimi są” – nie naszymi oczekiwaniami.
  wietnie możemy się zrozumieć na Harmonii – ale ten przekaz trzeba dostosować do różnych odbiorców o różnej wrażliwości, trzeba mówić do konkretnych ludzi ich językiem i systemem pojęć.

  POZDRO!!!!
  & Ohmmmm

  😉

 6. Mlaskacz przemawia o papiezu marionetce i bialym wacku. Bialy wacek to czlek ukladu zabijania ludzi. Jezuickie zabijanie i torturowanie ludzi jest znane od wiekow(jezuici = satanisci).

 7. Jestem pod wrażeniem tej audycji Mikołaja.

  Duży plus za analizę grupy Anonimowych hackerów.
  To struktura duch – której przejęcie jest b. proste.
  Albo jest od początku stworzona przez system, żeby stanąć po stronie
  przebudzonych, zyskać ich zufanie i przekierować w odpowiednim kierunku,
  – albo co bardziej mi się wydaje prawdopodobne – otwartość
  tej grupy daje możliwość do podjęcia w jej imieniu prowokacji i zrzucenia na nią i ruchy obywatelskie odpowiedzialności i wprowadzenia kolejnych restrykcji.

  Bądź zmianą – nie czekaj na cudotwórców.

  Co do operacji FAŁSZYWEJ FLAGI i powiązań z najsławniejszą grupą zamachową –
  „Francuskie media przyznają, że syryjska “opozycja” to Al-Kaida

  W artykule opublikowanym 11 kwietnia francuski dziennik Le Monde przyznaje, że rebelianci walczący przeciwko rządowi Syrii są zdominowani przez Jabhat al-Nusra, ugrupowanie terrorystyczne powiązane z Al-Kaidą. To stwierdzenie przychodzi po dwóch latach nieustannej dezinformacji trąbionej przez wszystkie francuskie media głównego nurtu, od oficjalnej prawicy po oficjalną lewicę – dezinformacji, która miała przekonać francuskie społeczeństwo, że demokratyczni rewolucjoniści toczą wojnę o prawa człowieka i wolność przeciw brutalnemu, despotycznemu dyktatorowi, który „zabija swój własny naród”.

  Mamy więc francuską prasę, która od dwóch lat pracowała co sił, żeby nas przekonać, że walczący przeciwko Assadowi są demokratami, i która teraz przyznaje, że w rzeczywistości są oni Al-Kaidą. Według doniesień Fox News z października 2010 ów przywódca Al-Kaidy, Al-Zawarhiri, jadł obiad w Pentagonie zaledwie kilka miesięcy po atakach 9/11. Reporterka z Fox News, Catherine Herridge twierdziła, że dysponuje dokumentami, które to potwierdzają. Oczywiście, Fox News, jako korporacyjna agencja propagandowa, nie drążył dalej tej historii, nie robiły tego również wszystkie inne światowe media głównego nurtu. W wojnie z terroryzmem ignorancja jest siłą, a zadawanie pytań jest głupie. Reporterka Fox News zarabia 900 tys. dolarów rocznie.

  http://pracownia4.wordpress.com/2013/04/21/francuskie-media-przyznaja-ze-syryjska-opozycja-to-al-kaida/

  Dodam jedynie, że pułapką dla szukających łatwych rozwiązań jak zapatrzonych w Anonymous – jest przeciewstawianie „socjalistyczno-marksistowskiemu” NWO – „prawicowego” neoliberalizmu. Informacje o NESTLE i innych koncernach przejmujących dobra na planecie Ziemia dochodzą do nas „dzięki” panującemu od ok. 20 lat praniu mózgów przez neoliberalne think-tanki opłacane przez bankierów i korporacje. Jesteś prawicowy – bądź patriotą i nie opowiadaj że wystawianie ojczyzny i złóż, lasów, wody etc. na giełdę spekulacyjną to dobre rozwiązanie.
  Prywatyzacja… kto ma kasę ten rządzi…

 8. Korwin, który namawia do bojkotu rządu USA…
  – dowcip? Nie – to rzeczywistość.
  http://www.youtube.com/watch?v=rdc90vhh-00

  Michalkiewicz od dawna mówi o grandziarzach finasowych.
  Jeśli jeszcze panowie z byłego UPR będą na tyle odważni, by przyznać,
  że prywatyzacja wszystkiego to wymysł grandziarzy, i że jednym z głównych
  grandziarzy jest Milton Friedman – będzie to oznaczało, że nowe energie
  odmieniają i ich umysły 😉
  Wibracja się podnosi…

 9. Musimy wejść w politykę niestety
  inaczej nie zmienimy tego kraju,
  aby był to kraj dla większości społeczeństwa,
  zamiast dla wąskie grupy osób i korporacji.

 10. Bardzo dobry artykuł opisujący
  Plan wprowadzenia Nowego Światowego Porządku Społecznego przez elity.

  Skrajny kapitalizm posłuzyłe elitom do zniszczenia gospodarczego świata, by w odpowiedzi jako rozwiązanie wprowadzić w pełni-kontrolowany technokratyczny skrajny socjalizm.
  Zbigniew Brzezinski, Between Two Ages: America’s Role in the Technetronic Era

  Potwierdza to opinię, że skrajności są narzędziem ciemnych sił.
  Złota proporcja, harmonia przeciwieństw TAO, heurystyka, koherencja, równowaga – to a nie kolejna odsłona karuzeli prawicowi-lewicowej jest odpowiedzią dla NWO.

  Polecam artykuł:
  http://pracownia4.wordpress.com/2011/11/02/plan-wprowadzenia-nowego-swiatowego-porzadku-spolecznego-przez-elity/

 11. dobre są programy Mikolaja bo wprowadzają nadzieje. Tylko zeby w ślepą wiarę sie nie przerodzila. Bądźmy czujni, aż do końca swoich dni. Robmy dobro, unikajmy zła. Nie bójmy sie.

 12. Mikolaj Papiez nie jest sterowany tymi silami , ktore dotychczas sterowaly ale innymi beda wygladaly tak slodko i niewinnie jak obecne cukierki wedlowskie 🙂
  Taniec z gwiazdami bedzie niczym w jego plasach .

 13. Mój mózg trzewny popada w konwulsje gdy trafiam na „show” Mikołaja. Jest w nim jakaś toksyczna dla mnie mieszanka narcyzmu,rozedrgania,braku samokrytycyzmu i niepotrzebnego popędzania.Trudno mi się przez to przebić i wsłuchiwać się ze skupieniem w interesujace,poruszane przez niego kwestie. Czuję się energetycznie drenowany.

 14. @podpisanym

  No Mikołaj ma jeszcze sporo pracy nad swoim ego…
  Trochę przez to jest czasem ciężkawy w odbiorze.

  Ale porusza ciekawe wątki, czasem w poprzek, czasem pod górkę – to cenne.
  Każdemu trzeba dać czas na dojrzewanie.
  Ego odradza się nawet u mistrzów – Trungpa się rozpił np. 😉

  Szkoda, że nieokiełznane ego Marcina Dachtery gdzieś go pognało.
  Jego audycje były mocne.

 15. Zglaszam sie do budowy eko-wioski. Oferuje swoj najcenniejszy ‚miesien’, czyli mozg, pozostale miesnie, rece i nogi. W zamian chce, wraz z innymi, poczuc satysfakcje tworzenia wymarzonej rzeczywistosci. Bierzcie mnie.

 16. rokospoko pisze:
  ‚Zglaszam sie do budowy eko-wioski. i. Bierzcie mnie’

  Jakiej EkoWioski? poproszę o namiar?…

 17. @podpisanym pisze:
  ‚Mój mózg popada (…) Czuję się energetycznie drenowany’
  – Przesadzasz…tzn nie przesadzasz jeśli chodzi o Twój mózg, wierzę Ci że masz psycho-alergiczne(…awersyjne) drgawki, natomiast czy ma to realne pokrycie w tym co prezentuje sobą Mikołaj M?… Mogę tylko za siebie odpowiedzieć, oczywiście,
  nie odczuwam na Mikołaja M. awersji jak Ty. Facet ma swą charyzmę, styl po prostu. Czy indoktrynuje? (nazywasz to ‚drenowaniem’) ,no wiesz… NTV jest w jakiś sensie…misyjne, nie podaje gołych treści przepisywanych z gazet, informacji, wiadomości, wydarzeń i…”faktów”. Trzeba się z tym jakoś liczyć, porywając się na NTV… 😉

Comments are closed.