Stop Nowemu Porządkowi Świata – 24.10.2012

kulisy obrad Komisji Rolnictwa
dziękujemy serwisowi fnbg.org za udostępnienie tych nagrań w sieci

Konferencja Smoleńska z 23.10.2012

Rozmowa Z Maciejem Lisowskim z fundacji Lex Nostra

16 thoughts on “Stop Nowemu Porządkowi Świata – 24.10.2012

 1. Odnośnie pierwszego filmiku…..skandal !!! Menele moralne z koalicji rządzącej PO/PSL mają wszystkich głęboko w tyle. Widać kolejny raz, że z premedytacją działają na szkodę polskiego społeczeństwa. Ludzie popatrzcie realnie….słowami i zgodnie z prawem z tymi sprzedajnymi benkartami sowieckiej i żydowskiej struktury nie sposób wygrać.
  Tu trzeba wyciagać ich z domów i na drzewach wieszać.

 2. ALLELUJA !!!!!!! W sejmie ISTNIEJE ŻYCIE !!!
  To odkrycie ważniejsze niż znalezienie wody na Marsie!!!! 🙂
  Istnieja posłowie, którzy się budzą.
  Pierwszy raz jestem dumny z PiSu… nie spodziewałem się tego, bo głosowali za ACTA, szczepieniami i innym szitem.
  Może to nowa strategia, kasować PO słuchając postulatów społeczeństwa?

 3. Nikogo nie trzeba na drzewach wieszać. Ci co wieszają, potem są gorsi od wieszanych… Wystarczy stworzyć transparentny system, dać społeczeństwu wgląd i moźliwość kontroli nad swoimi wybrańcami.
  Menty (w każdym systemie) będzie ciągnęło do władzy i wysługiwania się innymi, zatem system musi być otwarty, ale z mechanizmami szybkiego wychwytywania i demaskowania cwaniaczków. System musi być tak ustawiony by kombinacje były nieopłacalne, to dobry bat na ludzi bezideowych, ludzie etyczni sami będą wiedzieć co należy robić. Swoją drogą, kiedyś zagłosowałem na PO… myśląc, że to nowocześni specjaliści… a to perfumowane rzygi (sory za drastyczność) 😉 choć przecież poprawka przeszła również głosami posłów koalicji (łamiących dyscyplinę partyjną) – zatem nie wolno wszystkich oceniać jednakowo. Dla wszystkich głosujących
  za poprawką zakazującą upraw i obrotu GMO:
  SZACUN !!!!!!

 4. Ostatni wywiad z P.Lisowskim wstrząsnoł mną dogłębnie! Jeszcze raz powtarzam ta
  ekipa musi być odsunięta natychmiast od koryta. I rzeczywiście jakie my mamy prawo
  pouczać innych -przecież władza /demokratycznie wybrana / dokładnie wykorzystuje
  metody sowieckie rodem z PRLu wobec inaczej myślących. Myslę sobie jak cwaniacko
  postąpiono z polakami przy okrągłym stole.Wszystko zmieniono -by się nic nie zmieniło!
  Aparat służb nie tylko specjalnych /trzon/ nie został tknięty oni po prostu nie potrafią
  inaczej niż podle i podstępnie.dopuszcza się nawet drastyczne rozwiązania. Jesli lud jest
  nie kumaty to TRAGEDIA !

 5. Hieny atakują P. Liskowskiego, bo robi dobra robotę, to posuwają się do różnych świństw. Bronić się trzeba, ale nie wolno się także dać wciągnąć w te zamieszanie co do sprawy Olewnika, bo to odbiera siły energie i spycha Pana z tej drogi, która pan podąża na ślepy tor. Trzeba powiedzieć co jest grane, krótko i na temat i nie wchodzić w te prowokacje, to na pewno nie ostatnia prowokacja, ale nie wolno się poddawać, hieny czują się zagrożone i atakują podstępnie .

 6. Tej pani przewodniczącej Komisji Rolnictwa, ktoś wysrał się do czaszki i ma teraz zamiast mózgu gówno, dlatego chce procedować za wprowadzaniem ustaw umożliwiających degradację społeczeństwa i tym samym jej własnej osoby. W sejmie siedzi większość psychopatów , którzy nie zasługują na nic innego , jak na pogardę i wtrącenie do wiezień.
  Tymczasem ryży cudak ,bez mrugnięcia okiem, codziennie przed kamerami, promieniuje swoją pseudo wyseplenioną elokwencją , próbującą uśpić i przyciągnąć w jej działanie , większą liczbę ogłupianych.
  Takie śmiecie rządzą Polakami, oni tam nie powinni zagrzać miejsca nawet przez 5 minut.

 7. Czy to co działo się w temacie GMO nie jest powtórką tego jak „wybrańcy narodu” zachowali się przy ustawie szczepionkowej ?

  To pierwsze już dyskwalifikuje tę zbieraninę z wiejskiej, za takie czyny należy się trybunał stanu i wiadoma kara.

 8. społeczeństwo chore,osłabione ,rozpite i ogłupione wyścigiem o materialne zabawki jest podatne na manipulacje rządzących.Czy ktoś ,kto ma w rodzinie osobę chorą na raka będzie zajmować się polityką?Czy ktoś kto ma problemy alkoholowe będzie zatroskany przyszłością narodu czy świata?Media nastawione są z rozmysłem na rozbudzanie wyścigu konsumpcyjnego mas ,by odwrócić uwagę od planów które knute są za ich plecami.To dotyczy wszystkich ,nie tylko naszego społeczeństwa.

 9. Maniek pisze:
  25 października 2012 o 21:11
  Tej pani przewodniczącej Komisji Rolnictwa, ktoś wysrał się do czaszki i ma teraz zamiast mózgu gówno, dlatego chce procedować za wprowadzaniem ustaw umożliwiających degradację społeczeństwa

  – Nie sądzę tak samo, poniosły Cię nerwy 🙂
  Nikt jej nic do czaszki nie narobił, to cwana , bardzo inteligentna człowiek. Ma zapłacone ,przez obce narodowi polskiemu siły ,za utrudnianie przepychania ustaw przeciw GMO. Po wykonaniu zadania będzie ją jeszcze bardziej stać na zdrową, ekologiczną żywność, którą wyselekcjonowani rolnicy będą jej przywozić pod dom. Za głęboko siedzi przy kwestiach GMO, aby być na tyle ślepą, nie świadomą o co idzie stawka (zdrowie człowieka, całego społeczeństwa). Stawiam na jej czyny ze śliską premedytacją. Czyli KARIEROWICZKA, zero powołania politycznego

 10. To źle sądzisz Gregory, GMO to nie tylko sprawa tego , co się przyjmuje do wnętrza swego organizmu oraz zapewnienia przez jakieś czynniki dowozu żywności.
  GMO to broń biologiczna , która zakazi i zmutuje całe środowisko. Nie będzie się musiało jeść GMO, żeby zostać zatrutym GMO. Podczas wyjścia na spacer, przebywania na wsi, będzie się wdychać pyłki roślin wszechobecne w powietrzu i przyjmować szkodliwe związki do organizmu. Wycieczka po lesie nie będzie już naładowaniem baterii , tylko dalszym ich rozładowaniem ( lasy modyfikowane genetycznie, to nowe pomysły czubów)..
  Ty Gregory , może też masz coś z głową, pisząc o takich czubach, jak ta pani przewodnicząca komisji, że nie jest psychopatą, tylko realizatorem misternego planu ?

 11. aid Dzięki mam nadzieję że nie dopuścimy do GMO tylko trzeba jeszcze zabezpieczyć się przed żywnością sprowadzaną z zagranicy naładowaną tym syfem.

Comments are closed.