Stop Nowemu Porządkowi Świata – 25.03.2015

Janusz Zagórski w rozmowie z Traderem21 z Niezależnego Portalu Finansowego o informacji na temat nacjonalizacji Centralnego Banku Rosji.


Janusz Zagórski rozmawia z Romanem Nachtem o jego nowo wydanej książce pt.: „Izrael – Co tu będzie jutro?” Rozmowa zawiera wiele interesujących wątków do rozważania których książka jest tylko pretekstem.
Blog Romana Nachta: http://romannacht.blogspot.com/

76 thoughts on “Stop Nowemu Porządkowi Świata – 25.03.2015

  1. Pan Roman ( mój idol) jak zwykle opowiada w sposób zajmujący i barwny, chociaż nie było odpowiedzi, co będzie dalej w Israelu…. jednak prognozy są.

   Tak.. poziom wiedzy, świadomości , dodam i uczuć w Człowieku jest decydującym czynnikiem otwierającym mu bramy przyszłości do pokoju i godności życia.

   Ukryta wiedza o portalu /elektrycznej czakrze /bramie do innego wymiaru w Jerozolimie budowała pewne nadzieje w „ziemskich władcach” tych koronowanych i nie koronowanych. Ale….. zadziało się co się zadziało 🙂 i te wrota nie otworzyły się nawet w ostatnim momencie swojej możliwości.
   Bo te dwie mocno rozdzielone tarcze zaczęły się już jednoczyć ze sobą w dążeniu do stworzenia doskonałości.. czyli „ZŁOTEJ KULI”…. jej polówka jest w Jerozolimie…. 🙂

   Co to znaczy? Ni mniej ni więcej jak zmianę wibracji w tym miejscu , bowiem zmienia się ,podnosi wirowanie tego portalu , który definitywnie zamknął połączenie ze wszystkimi niższymi światami. Nikt z nich nie przejdzie już trójkątem bliskowschodnim żeby kontynuować tam zawieruchy wojenne.
   Zmieni się klimat mentalny Ludzi ,zmienią się dzieje w tym rejonie.

   Każdy czakram ma dwie tarcze, dwa portale magnetyczną i elektryczną. czakram Jerozolimski elektryczny ma swój odpowiednik magnetyczny w Polsce…. 🙂 dlatego ….. tak co zrobimy TU ma wpływ na TAM.

   Czy Żydzi o tym wiedzą? Większość zapewne nie, ale jest sporo tych , którzy wie doskonale, ja też to wiem… 🙂

   Oni ( politycy) już nie mają wyboru , bo satelity zarejestrowały anomalia na ziemi w znanych im miejscach lokalizacji tych wirów, pomimo iż na niektórych są budowle sakralne widać anomalia.

   A, to znaczy ni mniej ni więcej rozpoczęcie procesu zmian , którego NIC i NIKT nie jest w stanie zatrzymać ni zmienić.

   Komu z tym po drodze ma powody do radości, komu nie .. albo się dostosuje , albo wybierze sobie inną opcję.

   Jednak „Synowie Przymierza” będą musieli respektować inne „Przymierze” w którym dominuje harmonia, wolnostojeństwo i godność życia wszystkich ISTOT żyjących na ziemi.

   ps. Mesjanizm naszej ery … to nie Człowiek na osiołku…. to wielka praca nad sobą, kropla mądrości serca w oceanie szczęścia…. ale taka, która przepełnia ten bezmiar.

   Kiara.

   1. Dodam jako ciekawostkę…. 🙂

    Bernard pisze:

    Kiara pisze:zagadka …..
    Gdzie jest bliźniak ( druga cześć Jerozolimskiego czakramu ,bramy/ portalu elektrycznego) w Polsce, czyli brama / portal magnetyczny?

    Cieszę się że Kraków, bo blisko mieszkam, choć nie jestem pewien z czego :).

    Kiaro, czy możesz napisać na czym polegają te relacje bliźniaczych czakramów. Dlaczego jeden jest elektryczny (Jerlzolima) a drugi magnetyczny (Kraków)? I jaki to ma na nas/ziemie wpływ?
    Pisałaś że Paryż jest czakramem energetycznym a co jest jego bliźniakiem? Oraz jakim czakramem jest czakram warszawski i gdzie jest jego druga połowa?
    dziękuję

    ***********

    Każda czakra ma dwie wirujące tarcze ( u człowieka przednią i tylną, inaczej magnetyczną i elektryczną) na ziemi również , które zawsze są połączone ze sobą energetycznym lejkowatym wirem. Gdy osiągamy doskonałość , harmonię , wówczas tarcze zbliżają się do siebie tworząc kopuły, dwóch półkul. Następnie zamykają się w idealną kulę , osiągając złoto , stają się formą i barwą doskonałości.

    Paryż nie ma znaczącego czakramu , tam jest Wieża Eiffla , która przeprowadza strumienie blokowanej od dawna energii z kosmosu do jądra ziemi.To ma związek z aktywacją naszego DNA z odblokowaniem , zablokowanych sekwencji.

    Natomiast czakram Warszawski to zupełnie inna sprawa , bo jest on odpowiednikiem dolnym 8 czakry ponad materialnej , swoją drugą połowę ma poza ziemią.

    Kiedy czakramy elektryczny i magnetyczny zaczynają pracować harmonijnie , ma to duży wpływ, po pierwsze na bezpośrednią przestrzeń ich oddziaływania , każdy z nich tworzy przeolbrzymi trójkąt mocy , posiada główny zwornik energetyczny. Po drugie na siebie wzajemnie i całą ziemię.

    Każdy trójkąt tego czakramu ma ramiona na końcach których są mniejsze wiry z osobowością męską i żeńską.
    Trójkąt Bliskowschodni znany jest jako „portal między wymiarowy na Bliskim Wschodzie”, o który toczyły się ciągle walki.
    Te dwie tarcze gdy połączą się ze sobą energetycznie ( osiągną wspólny, środkowy punkt wirowania ) stworzą tzw. „GWIAZDĘ DAWIDA” , ona otwiera między wymiarowe wrota czasu, ale nie na Bliskim Wschodzie , a w Europie .Wówczas to niebo schodzi na ziemię……

    Tyle mogę na teraz.. nie wszystko wiem. Ale wiem iż wszystko co jest w proroctwach o roli tych czakramów ,Polsce i Israelu jest prawdą , ukrywaną przed nami cały czas ale prawdą.
    Od strony Israela jest czakram , aspekt męski elektryczny, od strony Polski żeński magnetyczny, które mają inne osobowości i inne role indywidualne w rozdzieleniu. Jednak gdy się łączą zaczynamy wchodzić w czas harmonii , piękna, dobra i dominacji mądrości serca… następuje koniec tych wszystkich manipulacji nami…. niech się stanie.

    Kiara.

   2. Kiara pisze:
    ps. Mesjanizm naszej ery … to nie Człowiek na osiołku…. to wielka praca nad sobą, kropla mądrości serca w oceanie szczęścia…. ale taka, która przepełnia ten bezmiar.

    Pięknie to ujęłaś 🙂 Te słowa odpowiadają prawdzie, w moim odczuciu, dla mnie. Tak, praca nad sobą jest jest bardzo ważna jak nie najważniejsza, właściwie nieustający proces .

   3. Gadac sobie mozna i widze , ze do gadania to duzo chetnych i to jeszcze zabarwiania i ubarwiania czakr i calej naszej rzeczywistosci , wymyslanie roznych to piorek srebrno zlotych plecienie pajeczyn nadzieji i kosmicznej pomocy . Bzdura powiadam bzdura totalna . Zwodzenie za nos ludzi pieknymi bajami i powiastkami do ktorych mam wiele watpliwosci czy wogole istnialy czy wlasnie nie zostaly stworzone do wprowadzenia w blad czytajacej spolecznosci . Zajme sie lepiej Wawelem z innej storny w powiazaniu z pewnymi kontelacjami jak : Orion i Sirusz stars i sprawdze wyjace wilki do ksiezyca zobacze i Paryz i Londyn miasto w swojej lichwie numerologii i energi wysylajacej z nich do wsponianych kontelacji. To przeanalizuje i wszystkie zamczyska iluminackie i wszystkie budowle sobie posprawdzam i gwizdze na te bajki oparte na klamstwach .
    Zobacze tez Astane co tam wykombinowano z architektura i powiazaniem kosmicznym 🙂
    Tak trzeba patrzec na ziemska symbolistyke miast i budowli zaprojektowanych z gory .
    Kiedys sobie zadalam pytanie.
    Dlaczego Art Centrum w Melbourne projektoowalo dwoch przedziwnych homosesualistow z Angli .
    Jak mamy w Australi pelno wspanialych architekow .
    Pytam sie dlaczego w Tasmani jakis iluminacki kompletny kretyn nie z Australii tez wybudowal filharmonie w ochydnym owalnym ksztalcie i wyglada to jak tank na wode . A dziwek w tym pomieszczeniu jest beznadziejny .
    Bajek nie slucham poniewaz one powstaja na takich samych schematach jak niezwykle obiekty kultury teraz i w tamtych czasach tez tak bylo . Wiadomo kto w lapach trzyma banknoty i decyduje o wszystkim dookola i o bajdurzeniu tez 🙂

   4. Kalina

    Kiedys sobie zadalam pytanie.
    Dlaczego Art Centrum w Melbourne projektoowalo dwoch przedziwnych homosesualistow z Angli .
    Jak mamy w Australi pelno wspanialych architekow .
    Pytam sie dlaczego w Tasmani jakis iluminacki kompletny kretyn nie z Australii tez wybudowal filharmonie w ochydnym owalnym ksztalcie i wyglada to jak tank na wode . A dziwek w tym pomieszczeniu jest beznadziejny .

    ********

    Jak znajdziesz odpowiedz na swoje pytania, to zrozumiesz rolę odwzorowania budowli ziemskich z energią układów gwiezdnych. A puki co… szukaj , bo jak na gorze tak na dole… a każda gwiazda , każda konstelacja to inna wibracja.

    Kiara.

 1. Tak ,tak naważyliście sobie bigosu a teraz chcecie cały świat w to wmieszać.To co wy żydzi robicie w Palestynie przeszło już dawno nazistowskie pojecie.Hitler został ukarany i cały naród niemiecki.Wy też będziecie ukarani.Będziecie chodzić po wodzie i pic prosić.Takie kity chętnie Kitki kupią,natomiast Światli ludzie wiedzą do czego jesteście zdolni.Wszystko przez to że to nie jest wasza planeta, byliście tylko gośćmi ale nie DOCENILIŚCIE gościny ,zresztą historia się powtarza Egipcjaninie też was gościli i pozwolili wam odejście a wy żeście ich okradli.Nie macie szacunku do Ziemian i Ziemi dlatego będziecie zgładzeni ŁADUNKIEM NUKLEARNYM.

  1. Qcyp pisze:
   23 września 2014 o 19:50

   Super program , również dziękuje i spodziewam się kontynuacji wspaniałych przekazów historycznych.
   Upadłe Psyche to upadek Duchowości,czyli bycie uduchowionym to silna Psychika.Panie Romanie o jak że trudno będzie to pojąc przeciętnemu człowiekowi a o wdrożeniu i pozbyciu się barier mentalnych w życiu jeszcze trudniej.
   Serdecznie pana pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na dalsze odcinki.

   //////

   Mówisz masz „następne odcinki” .. że co że już Pan N. be – łaska ludu na pstrym koniu jeździ :o))))))))))))))

   1. Wiedziałem ze to zrobisz.No zważywszy że wtedy kawę piłem (narkotyk)to i Roman mnie jakoś utulił/urzekł. Ale ŻE TY dałaś ciała na to nie ma żadnego wytłumaczenia,coś nie teges z tobą ?hihihihihihihi

   2. //Ale ŻE TY dałaś ciała na to nie ma żadnego wytłumaczenia,coś nie teges z tobą ?hihihihihihihi//
    *
    @Qcyp oto oszczerstwo prześmiewcy ! coś nie teges z tobą ?!

   3. .:-) , 😀 , :-)musimy nieustannie obserwować wszelkie poruszenia naszego umysłu, by gdzie
    indziej twierdzić, że taka obserwacja do niczego nie prowadzi, ograniczona jest bowiem przez zastane pojęcia i tworzy w
    rezultacie nowe jeszcze ograniczenia.:-) , 😀 , 🙂

   4. Blablabla .. „musimy nieustannie obserwować .. obserwacja do niczego nie prowadzi .. ograniczona jest bowiem .. i tworzy nowe ograniczenia ” .. a trawa sama rośnie :o))))

   5. @Qcyp: Takie kity chętnie Kitki kupią,natomiast Światli ludzie wiedzą do czego jesteście zdolni.
    *
    Światłe Kitki kitu nie lubią nawet tego przylukrowanego !natomiast przewrotne Kucapy ciągle pokazuja do czego są zdolne !

  2. Skoro już tak piszesz to to trzeba dodać do tego inne wiary bo jak wiadomo nie tylko Żydzi maja atomówkę każda wiara ma coś na sumieniu . Jesteśmy manipulowani , ogłupiani itp. Sami siebie niszczymy w imię czego ? Po co ? Jak dla mnie i z tego co widzę wszystkie religie są nie potrzebne . My na dole piramidy cierpimy najbardziej a Ci na górze się z nas śmieją 🙁 Chcemy żyć w spokoju dajmy żyć innym a nie podziałami . Każda kultura na świecie ma coś ciekawego , interesującego w sobie . czerpmy z nich dobre rzeczy a złe odrzucajmy .

   Widzimy jak my Polacy jesteśmy podzielenie . Olejmy ten cały bełkot medialny uprzedzenia rasowe , religijne ten cały egoizm . Jak zacznie każdy pilnować swojego nosa a nie wchodzić drugiemu z butami życie bedzię nam się lepiej na tym świecie żyło .

   Piszesz o zgładzeniu ich ładunkiem nuklearnym oby nas i nikogo na świecie więcej to nie spotkało . Zawsze na świecie znajdzie się jakaś menda która będzie nas napuszczać na siebie , Budujmy zaufanie do siebie na poziomie rodziny i sąsiadów wioski miast a może tym mendom (globalistom) ich plan się nie powiedzie bo jak na razie to mają nad nami przewagę .

   1. @z4mur91 Całe to państwo Israel to sztuczny twór i wielka prowokacja do wielkiej Klątwy.Nacht myli się co do żydów/hebrajczyków oni mają inne DNA są INNI .Mają za nic Ziemie i Ziemian a wszystko co robią ma jeden cel,wyeksploatowanie Gojów czyli narody w celu osiągnięcia technologi umożliwiającej im opuszczenie Ziemi i powrotu Na Hebre.Hebra obecnie wygląda jak Mars a wiec życzę sukcesów debilom.Pozostaje jeszcze CERN może te glichy przejdą do innego wymiaru ale wtedy będzie koniec Ziemi i nasze reinkarnacje poważnie zagrożone.Jak widać po ostatniej ”katastrofie”Germanwings są już bardzo blisko.

    Nie mniej jednak, nasza grupka istot pozaziemskich założyła swój ród, stając się przodkami dzisiejszych Żydów.

    Biblia została napisana później przez pisarzy, którzy odtworzyli historię tych ludzi zniekształcając ją – legenda została pomieszana z rzeczywistością.

    Mogę cię zapewnić, że Adam z Biblii nie tylko nie był pierwszym człowiekiem na Ziemi, ale nazywał się Robanan. Nie miał żony o imieniu Ewa, ale dwie żony nazywające się Levia i Dina. Rasa Żydów pochodzi od tej trójki, i nie mieszała się z innymi rasami, ponieważ przez swój atawizm [tutaj: dążenie do odtworzenia pierwotnych, oryginalnych cech. Z Biblii jasno wynika że ludzie z pierwszych pokoleń Hebrajczyków żyli po kilkaset (600800) lat; przypisek tłumacza] uważali się za lepszych –i naprawdę byli lepsi.

    Jednakże muszę cię zapewnić, że Biblia nie jest owocem wyobraźni pisarzy – ani nie jest upiększona. Było w niej wiele prawdy. Powiedziałam „było”, ponieważ na różnych soborach Kościoła Rzymskokatolickiego Biblia została głęboko zrewidowana z powodów, które są jasne: aby służyła potrzebom chrześcijaństwa. Właśnie dlatego powiedziałam ci wczoraj, że religie są jednym z przekleństw na Ziemi. Muszę cię także oświecić odnośnie kilku innych biblijnych spraw.

    Wkrótce po przybyciu Hebrajczyków na Ziemię pomogliśmy im kilka razy. Wymierzaliśmy im również karę. Na przykład zniszczenie Sodomy i Gomory spowodował jeden z naszych kosmicznych pojazdów. Ludzie obu tych miast dawalizły przykład i zachowywali się niebezpiecznie w stosunku do ludzi, którzy się z nimi stykali. Próbowaliśmy różnych środków usiłując skierować ich z powrotem na właściwą ścieżkę, ale na próżno. Musieliśmy być bezwzględni.
    „MISJA „

   1. Mysle , ze zaczynam nie lubiec Pani Kiary . Tak z serca .Ja pisze i tam gdzie dreszcze mnie chwytaja tam jest cos nie tak .

 2. Zachęcony interesującą i rzeczową rozmową Panów wszedłem na blog Pana Romana. Widzę, że złapał Pan Diabła za rogi. Dziękuję, pozdrawiam, 300 lat odpustu…

  1. Riszôrd sory że pisze ten komentaż pod Twoim komentażem ale nie moge odpisać pod komentarzem Qcyp 🙂
   Qcyp masz sporo racji Żydzi ( nie ważne jakiego pochodzenia ) i tak jak Ty przytaczasz to ludzie czy też istoty które nie potrafią być wdzięczni za pomoc jaką im oferowaliśmy a wręcz przeciwnie potrafili nam z wyrazu wdziecznosci wbić nóż w plecy ale to też robili swojemu gatunkowi ( II wojna światowa Żyd Żyda sprzedawał ) . Ale zastanawia mnie jedno czy my też mamy używać ich metod czyli zabijania ? Nie chce zabijać i nie chce być zabity a z drugiej strony może śmierć nie jest taka zła 😀 Nie wiem jeszcze co na ten temat myśleć szukam badam rozważam 🙂 Po coś tu nas ktoś lub nasze dusze zesłał na tą ziemie 🙂

   Zobaczymy co to będzie ale na pewno nie będę podążał polityka siły bo to sensu nie ma 🙂
   To my ludzie robimy sobie sami na wzajem krzywdę przytoczę tekst jednej z moich ulubionych utworów ( jestem z młodego pokolenia i lubię rap ale nie tylko rock czy też muzyka klasyczna też mi nie przeszkadza trzeba czerpać ze wszystkich źródeł ) ,, Słowa oszczercy tak stępiły ich wzrok
   Ich życie jest imitację, to podrabiany Mario Bros
   Biegną i skaczą, jest moneta, gwiazdy, sos
   Ale stracą nadchodzącej planszy całą moc
   Nie daj omamić się, ze chodzi o kasę
   Rasę, kastę, albo kto ile dał na tacę
   Ale nie daj sobie wmówić, ze wszyscy są równi a
   Życie sprawiedliwe, od kołyski do trumny
   I nie daj się opętać hasłami przeciw braciom
   Fałszywym świadectwom, zeznaniom przesłuchaniom
   Tylko nie uwierz w walkę ? ludzie kontra ludzie
   Sam ze sobą walczysz wiec uważaj na iluzje
   Nie daj się mamić, że bój jest o tą ziemie
   Kto jej nie niszczy, niech pierwszy rzuci kamieniem
   Ale nie daj sobie wmówić, ze ma być wszystko jedno
   Szacunek dla natury to pierwotne jest sedno
   Nie daj opętać się fałszywym prorokom
   To nie Żyd, faszysta, ani oświecone oko
   Walczysz od zawsze, tutaj tylko z samym sobą
   Stajesz po stronie złej, albo idziesz dobrą drogą ” Cała nuta pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=8m071sBOG5s
   Tak jest jakm chcemy mamy piekło albo niebo też to od nas zależy 🙂 Pozdrawiam 🙂

   1. z4mur91 pisze:Nie daj omamić się, ze chodzi o kasę.

    No nie dam się, zawsze chodzi o kasę i wszyscy tego pragną.Z chwila zastąpienia pieniądza technologią 99,9% populacji porzuca zasłonę iluzji,wszyscy myśliciele idą do lamusa. Człowiek jest Wolny.
    I tak oto właśnie, znaleźliśmy się z powrotem u korzenia całego zła, o którym wspominałam wcześniej – pieniądzach. Jest to przekleństwo, które rozkłada całą waszą cywilizację; a jednak w tym szczególnym przypadku sytuację dałoby się odwrócić, gdyby ci, którzy są odpowiedzialni, mieli motywację, aby się zmienić. Na każdej planecie, największe zagrożenia dla ludzkości są w końcu bardziej natury psychologicznej niż materialnej.
    MICHEL DESMARQUET „MISJA ”
    http://www.sm.fki.pl/Michel_Desmarquet/Michel_Desmarquet.php?nr=misja_10

   2. Jest to przekleństwo, które rozkłada całą waszą cywilizację; a jednak w tym szczególnym przypadku sytuację dałoby się odwrócić, gdyby ci, którzy są odpowiedzialni, mieli motywację, aby się zmienić.

    A wiec to nie chodzi o nas a o pasożytów dzierżących pieniądz i władze we swoich łapach.Dopóki tych pasożytów się nie pozbędziemy będziemy sterowani/programowani przez podpinki tak zwanych ,,nauczycieli duchowych”.
    Jedną z funkcji mózgu, jest przekształcanie energii materialnej na energię emocjonalną. Nasz mózg to fabryka emocji. A powiedzieliśmy już, że główną funkcją mózgu jest sen. Toltekowie wierzą, że pasożyt – Sędzia, Ofiara i system wartości – mają kontrolę nad Twoim umysłem, że pasożyt sprawuje kontrolę nad Twoim prywatnym snem. Pasożyt śni przy pomocy Twego umysłu i żyje swoim życiem karmiąc się Twym organizmem. Czerpie pożywkę z emocji wynikających ze strachu i służy mu dramat i cierpienie.To jest tylko cześć Prawdy ,są też namacalne byty operujące wewnątrz nas.

   3. W Polu Wewnętrznym Człowieka
    istnieje, rozwija się i działa
    byt energetyczny, który
    pozbawia nas energii i przez to utrzymuje
    w stanie nieświadomości.
    Jego celem jest wytwarzanie i żywienie się
    pewnym rodzajem energii i przez to
    nie dopuszcza nas do rozwoju Świadomości.

   4. Z punktu widzenia Tolteków, wszyscy ludzie, którzy są udomowieni – są chorzy. Są chorzy, ponieważ ich umysł i mózg kontroluje pasożyt.

    Don Miguel Ruiz

 3. Panie Romanie… dlaczego pan nie powiedział jak wojsko żydowskie wyłapuje 8 letnich Palestyńczyków i traktuje ich jak jeńców wojennych i pakuje ich do więzień, potem pierzecie im mózgi i zamieniacie w donosicieli na własnych rodziców….
  Panie Romanie dlaczego nie powiedział pan że do dziś nie znaleziono żadnych wykopalisk które potwierdzałoby że kiedyś w Palestynie zamieszkiwali żydzi…
  Panie Romanie dlaczego nie powiedział pan że 2 wojna światowa została wywołana przez wrodzoną chciwość pańskiego narodu ?
  Panie Romanie dlaczego nie powiedział pan jak bogaci żydzi traktowali nas POLAKÓW w ich własnym państwie przed 39 roku…
  Panie Romanie dlaczego pan widzi we wszystkich narodach jakieś błedy a we własnym jakoś tak malutko…
  Oj Panie Romanie chce pan wybielić ten wasz żydowski szczep, ale to juz się nie uda, my Polacy mamy dobrą pamieć i wiemy kto był naszym największym katem i nie uda się już schować tych zbrodni i zwalić tego na jakieś chore jednostki….
  Panie Romanie kończy się wasz czas.

  1. No właśnie jakoś tak od kilku spotkań zauważyłam,że Pan Roman wplata do opowiadania przykłady jak to Hamas jest zły i wykorzystuje dzieci do walki natomiast żadnych obrazowych przykładów działań wojennych Izraela nie podaje co daje fałszywy obraz tego konfliktu.Jakoś wybiela Żydów a innym przypisuje zbrodnie.Obiektywnie rzecz biorąc nie jest moim celem jakieś fanatyczne oskarżanie Żydów ale czytając wiele na ten temat wnioski nasuwały się inne a tu Pan Roman ociepla i podkolorowuje ich wizerunek.Może to tylko wrażenie ale jakoś tak to wygląda.

  2. W okresie międzywojennym na tzw Kresach działało 5 żydowskich partii politycznych.

   Tylko 4 z nich miały własne bojówki (takie jak dzisiejszy Prawy „przasny” Sektor) jakie dokonywały rabunków, zastraszeń czy mordów na pracownikach polskiego aparatu państwowego. Z tych band po ich „podszkoleniu” przez piłsudczyków (polskich syjonistów) wyrosły bandy UON/ UPA znane z bestialskiego zamordowania w latach 1939-51 ponad 500 tysięcy Polaków (prace prof E. Prusa ).

   Dziś to samo obłąkane z nienawiści do Słowian bydło zajmuje się rezaniem Rosjan by na terenie Ukrainy stworzyć iSSrael bis zwany też judeopolonią (judeobanderownią).

   Ciekawym czemu tez żaden żyd tak doskonale „pamiętający” gdzie jego praprapradziadkowie mieli swoje mająteczki się otwarcie nie przyzna iż już 3 września 39 roku jak dopiero Hitler napadł na Polskę oni TUŻ ZA PLECAMI POLAKÓW OTWARCIE KUPCZYLI ICH KRAJEM domagając się od swojego rodaka Hitlera stworzenia Judeopolonii (R. Kaffel – Spotwarzona Przeszłość). I dopiero wkroczenie Stalina na tereny wschodnie pozbawiło powojennych Polaków losu bycia palestyńczykami na własnej ziemi.

   1. Nie potrzebuję prac, wystarczą opowieści rodowe, jak wkroczyli sowieci to żydzi kolaborowali z sowietami, donosili na Polaków do NKWD, które byłe w rękach żydowskich. bez przesady. Stad potem bywał odwet gdy wkraczali Niemcy. Wolę uczciwość niż zamykanie oczu na prawdę. Moja rodzina żydów ukrywała, była represjonowana przez sowietów- wujek ojca Kamczatka, ciotka kopalnia uranu Syberia. Losy ludzi są różne, nie wiesz czy wróg ci życia nie uratuje- (Niemcy uratowali od UPA-jednostek wermachtu przyjęła uciekających Polaków, na krótko, bo na krótko bo sami się bali, ale zawsze), a przyjaciel ci poduszki spod głowy nie wyrwie…

  3. Oczywiście trzeba pamiętać o historii skoro lubi się powtarzać . Polecam wysłuchać jeden z utworów https://www.youtube.com/watch?v=1fbPmdMn8HQ ( jest to utwór z gatunku rapu ), trafnie opisuje nasz wzorzec myślenia ( nie każdeo) . My Polacy też mamy swoje na sumieniu i też nie jesteśmy cukierkowym narodem . Nie ma takiego na świecie który czegoś złego by nie robił .

  1. Niewatpliwie H&L
   film jest dosyc mocny . Nie jest to dobre swiatlo na zydowski gatunek ludzi .
   Wyglada na to , ze jest jakis wirus wstrzykniety w ta rase do przejecia kontroli i bezwzglednosci w bogaceniu sie i jakiejs dziwnej mimochodem nienarzucajacej sie ale zdradliwej kontroli nad wszystkim . Daje mi to obraz osmiornicy z mackami wszedzie tam gdzie jest jakas wartosc jestesmy my zydzi . To znaczy ,narod ten wykreowal wartosc i mysmy wpadli wszyscy w ich pulapke .Jezus byl taka sama pulapka dla wszystkich nacji a kiedy stal sie wszystkich, Zydzi go odrzucili jako nierentowna kukle .
   Ja mysle any way , ze manipulacja zydow lezy w logo kosmicznym ich braci gdzies na Syriuszu via Orion .

 4. Nie będę komentować rozmowy Janusza z Traderem ,bo…była dziwna…to tylko moja opinia…pozdrawiam

 5. Dziękuję p. Romanie ! Świadomość jak Mesjasz …idzie powoli…ma czas…wieczność…pozdrawiam

 6. Panie Romanie daj se pan już spokuj z tymi bajkami, my umiemy czytać i wiemy jakie ” niewiniątka ” z was są…
  Oddajcie Palestynę !!!

 7. p. januszu z jakiego polecenia zaprasza żyda który opowiada bzdury o swoim narodzie
  i to ma być wolna tv.- widać że od prawdy o żydach
  zaproś pan np. ewę kurek

 8. Kalina pisze:
  26 marca 2015 o 16:38
  Niewatpliwie H&L
  film jest dosyc mocny . Nie jest to dobre swiatlo na zydowski gatunek ludzi .
  Wyglada na to , ze jest jakis wirus wstrzykniety w ta rase do przejecia kontroli i bezwzglednosci w bogaceniu sie i jakiejs dziwnej mimochodem nienarzucajacej sie ale zdradliwej kontroli nad wszystkim . Daje mi to obraz osmiornicy z mackami wszedzie tam gdzie jest jakas wartosc jestesmy my zydzi . To znaczy ,narod ten wykreowal wartosc i mysmy wpadli wszyscy w ich pulapke .Jezus byl taka sama pulapka dla wszystkich nacji a kiedy stal sie wszystkich, Zydzi go odrzucili jako nierentowna kukle .
  Ja mysle any way , ze manipulacja zydow lezy w logo kosmicznym ich braci gdzies na Syriuszu via Orion .
  Odpowiedz

  film jest mocny , tak, ale czasami trzeba komuś przywalić mocno w twarz aby zrozumiał bo inne argumenty nie trafiają do jego mózgu…. tu nie ma się co cackać, bo pan Roman chce nas wprowadzić w jakieś maliny i wszystko obrócić kota ogonem…
  otóż odpowiadam panu Romanowi… NIE NIE NIE !!!!
  Nie kupuje tej pańskiej bajeczki i tego pańskiego miłego tonu, to wszystko ściema i obłuda i kłamstwa perfidnie wmawiane nam pod płaszczykiem jakieś nowej fali pańskiego przebudzenia.
  NIECH PAN ZATEM USŁYSZY GŁOS POLAKA JESZCZE RAZ.
  NIE ! NIE ! NIE !
  OKRADLIŚCIE WSZYSTKIE NARODY I MACIE JESZCZE CZELNOŚĆ WMAWIAĆ ŻE WAM SIĘ DZIEJE KRZYWDA.
  KONIEC Z WASZYMI KŁAMSTWAMI I MANIPULACJAMI
  JESTEŚCIE SYNAGOGĄ SZATANA.
  .

 9. Z każdym materiałem utwierdzam się w przekonaniu, że szkoda prądu na pisanie tutaj.
  I to jest definitywnie mój ostatni post (fajnie, nie ?).

  Różne głupoty już tutaj widziałem, ale niezmiernie jestem ciekaw ciągu myślowego prowadzącego do konstatacji, że Putin wysyła swoje czołgi do sąsiedniego kraju na skutek szlachetnej walki z amerykańską ( i nie tylko ) finansjerą.
  To musi być fascynująca przygoda, umieć sobie w główce to tak poukładać.

  No cóż – życzę wielu sukcesów ( także z Kukizem prezydentem ), oraz dalszych, wcale nie tendencyjnych materiałów.

  PS: tak się zastanawiałem, jak można by przykładowo skomentować programy „informacyjne” które tutaj są publikowane. I doszedłem do wniosku, że recenzja jest zawarta w tytule ; faktycznie to są ALTER – new. Taka alternatywna rzeczywistość.

  1. o nieeee o nieeee ,nie bedziesz tu juz pisać??????:(((((((((
   nieeeeeee,nieeeeee weź przestań ,nie odchodź ,zostan z nami,nie obrażaj sie,bez Ciebie to bedzie starsznie pusto tutaj.:(((((((((((((((

   będziemy płakać.

   Nie rozumiem tego typu tekstow.Chcesz to krytykujesz ,chcesz to pochwalasz,masz prawo sie wypowiedziec i to jest twoje prawo tutaj nadane.Nie chcesz ,nie pisz,to takie proste.
   chcesz ogladaj,nie chcesz nie ogladaj.
   moge sie zalozyc ze ktos kto pisze ytakie teksty wraca pod zmienionym nickiem ,albo za dwa dni pisze znowu .bo jesli naprawde ma kogos/czegos dosyc to po prostu znika bez pozegnania.
   papa:)

   1. Zaiste .. ale cóż niektórzy lubią sceny/pokazywanie/pokazywactwo/popisy .. tu już takich przedstawień było parę .. żenada :o//

   2. Brawo 🙂 Już tak jest z nami że jak coś nie pasuje do naszego toku myślenia to od razu to to negujemy itp . Jeśli nie jesteśmy skłonni odłożyć na bok wszystkiego co uważamy za prawdę i otworzyć się na inne poglądy czy też wiadomości to …. ( każdy niech sobie zakończy zdanie jak mu pasuje 🙂 )

    Mi też było trudno się pogodzić że cykl programów ,,UFO ? Oni już tu są” znikną a od niego zacząłem oglądać NTV ale no cóż coś jest i nie ma trzeba żyć dalej 🙂
    POZDROWIENIA DLA PANA ROMANA ( zapomniałem we wcześniejszych komentarzach ) kto umie słuchać i słuch pana to wie że Pan nie wybiela a wrecz pokazuje to całą patologie z żydami , muzułmanami i katolikami . czekam na koleją pańska wizyte w NTV .

 10. hej
  jak słuchałem dzisiejszego spotkania przypomniałem sobie informacje z dziennika telewizyjnego cytat „dziś wojska izraelskie przerwały ostrzał artyleryjski na godzinie z okazji uczczenia rocznicy holokaustu żydów podczas drugiej wojny światowej” rozbawiło mnie to…

 11. Obejrzałam wywiad z Panem Romanem, poczytałam komentarze i tak jak mówi Pan Roman: paranoja. Wygląda na to, ze Pan Roman jedzie w pancernym autobusie eskortowanym przez ekipę NTV, z jednej strony rzucają w niego (zapewne) żydzi bo się z nich naśmiewa, a z drugiej strony rzucają Ci, którzy nie widzą w Nim Człowieka tylko żyda :-). Jaja jak berety. Dlaczego rzucacie się na tego Człowieka? Zrobił Wam coś? Ukradł, zabił, obraził? Że żyje według przykazania: nie bądź świnią to Wam tak przeszkadza? Że jest niereligijny? Że jest uczciwy? Że żyje tym w co wierzy, a wierzy w rzeczy szlachetne? Że czuje się Dzieckiem Wszechświata? Że widzi napędzająca wojnę wzajemną nienawiść Palestyńczyków i Żydów? I że Ci ludzie zostawili wkręceni w tę nienawiść?

  1. //Wygląda na to, ze Pan Roman jedzie w pancernym autobusie eskortowanym przez ekipę NTV, z jednej strony rzucają w niego (zapewne) żydzi bo się z nich naśmiewa, a z drugiej strony rzucają Ci, którzy nie widzą w Nim Człowieka tylko żyda :-). Jaja jak berety.//
   *
   Nooo .. to ci się udało .. zaiste .. niestety !

  2. Czyli popierasz żydowską okupacje Palestyny?
   Dawno temu Krishnamurtiemu Bławacka konkretnie objaśniła co to jest polityka i ma się od tego trzymać z daleka ,szkoda że Romanowi nikt tego nie uzmysłowił.:-) , 😀 , 🙂

   1. Nie stawiaj mnie Kucyp w charakterze strony. I żydzi (jak się okazuje wcale nie żydzi tylko europejczycy, afrykanie, azjaci) i arabowie są wkręceni w ten konflikt przez obłąkanych syjonistów. Rozwiązanie jest jedno, jak sugeruje pan Roman, wzrost świadomości i ujrzenie tego konfliktu takim jaki jest: bez sensu.

   2. @Iza45: Rozwiązanie jest jedno, jak sugeruje pan Roman, wzrost świadomości i ujrzenie tego konfliktu takim jaki jest: bez sensu.
    *
    Widać w tym temacie mamy podobne myśli/odczucia co mnie cieszy bo ja lubię się zgadzać .. i też nie biorę stron .. zaiste :)) Dziwię się tylko że w takich i internetowych czasach pan N. wziął się za pisanie/sprzedawanie książek !?

   3. Iza45: Dlaczego rzucacie się na tego Człowieka? Zrobił Wam coś? Ukradł, zabił, obraził? Że żyje według przykazania: nie bądź świnią to Wam tak przeszkadza? Że jest niereligijny? Że jest uczciwy? Że żyje tym w co wierzy, a wierzy w rzeczy szlachetne? Że czuje się Dzieckiem Wszechświata? Że widzi napędzająca wojnę wzajemną nienawiść Palestyńczyków i Żydów? I że Ci ludzie zostawili wkręceni w tę nienawiść?
    *
    .. z czym się zgadzam to się zgadzam a z czym nie to nie :)) bo jednak takie stawianie sprawy jest nietenteges mówiąc delikatnie wszak piszesz autorytatywnie tak jakbyś niemal była panam Romanem chociaż w formie pytań/umieściłaś pytajniki
    .. a ty przecież tylko możesz domniemywać że tak jest i z mniejsza lub większą pewnością/niepewnością podzielić się swym widzimisię !?
    .. jak ktoś mądry dawno na to wpadł i podzielił się radą: 1. Nie bądź niczego w stu procentach pewien. !!!!
    .. z naciskiem na słowo „niczego” więc i tego co się dotyczy nas ale tym bardziej innych!

  3. Podpisuje się pod tym co napisałaś tych słów mi brakowało 🙂 Niektórzy nie umieją słuchać ze zrozumieniem !!!!!!! pozdrawiam

  4. Oki Doki
   Nie inteligentne i zadziorne rozumowanie droga Izo . Chcesz grac czlowieka rozumiejacego wszystkich a to sie nie da . Poprostu jest to niemozliwe . Ja osobiscie nie pchala bym sie w taka dyskusje na miejscu pana Romana i nawet na forum bym sie tez nie pchala . Kiedy moj kot by zrobil w czyims mieszkaniu duza rozlewajaca sie kupe wiecej bym go tam nie zabrala a Pan Roman to robi troche na jakby na chama zapalnik kreuje :):):)
   Generalnie to nie dyskryminuje ludzi jak widze , ze sa ok ale czuje , ze sie dyskryminuje Polakow tutaj bardzo . Tak czuje ich energie poniewaz sa dotknieci kiedy ich kraj palace sa sprzedawane w innej nacji lapy . Moze bym nie napisala tego ale akurat wczoraj tego doswiadczylam i widzialam na wlasne oczy 🙂

 12. Izraelska armia terroryzuje palestyńskie rodziny. Do internetu trafiło kolejne wstrząsające nagranie z terytoriów okupowanych przez Izrael, na którym widać jak ciężkozbrojne komando terroryzuje palestyńskie dzieci. 25 marca izraelska organizacja walcząca o przestrzeganie praw człowieka – B’Tselem – ujawniła nagranie wideo, które jest zapisem kolejnej brutalnej interwencji wojsk tego kraju na okupowanych przez siebie palestyńskich terytoriach.

  Około godziny trzeciej w nocy lokalnego czasu 23 lutego, w Hebronie, na Zachodnim Brzegu Jordanu, izraelskie komando napada na dom palestyńskiej rodziny. Po tym jak żołnierze wtargnęli do budynku zaczęli szarpać i bić śpiące dzieci – wszystko widać na nagraniu. Jedno z nich ma 9 lata. Później jeden z żołnierzy zaczyna je fotografować podczas gdy pozostali celują do nich z karabinów maszynowych.

  Gdy ojciec dzieci próbuje się dowiedzieć o powód interwencji oraz o to dlaczego nachodzą jego rodzinę w środku nocy, jeden z żołnierzy odpowiada, że to kara za to, że w ciągu dnia rzucają w nich kamieniami, po czym każą mężczyźnie przyprowadzić resztę rodziny. Kolejne dziecko, któremu ojciec pomaga przejść jest wyraźnie niepełnosprawne. Panuje atmosfera strachu i zagrożenia.

  Po chwili żołnierze przystępują do próby przesłuchania dzieci, włącznie z 9-latkiem. Gdy ojciec przesłuchiwanych pyta czy to wszystko musi się dziać w środku nocy usłyszał jedynie, że armia nie będzie mu się tłumaczyła ze swojego grafiku pracy. Wychodząc żołnierze nakazali mężczyźnie upewnić się, że jego 9-letnie dziecko „zrozumiało”. „Myślę, że wszystko jest dla niego jasne” – odpowiada.

  Nocne rajdy nie są wprawdzie nowym trendem, ale izraelskie wojsko stosuje je od czasu ostatnich bombardowań Gazy z coraz większa gorliwością. Jak alarmuje Defence for Children International, międzynarodowa organizacja zajmująca się ochroną praw dzieci, nasilenie tej formy represji nakierowane jest przede wszystkim na zastraszanie i zadawanie krzywdy nieletnim. Serwis Electronic Intifada informuje, że w izraelskich sądach wojskowych toczy się w tej chwili blisko 1000 postępowań przeciwko palestyńskim dzieciom. Wiele z nich przebywa w aresztach.

  W opisie przerażającego klipu wideo aktywiści z B’Tsalem podkreślają, że jest to kolejny dowód na arbitralne, uznaniowe i przypadkowe stosowanie brutalnych represji, tylko po to, „by zademonstrować Palestyńczykom, że na terytoriach okupowanych nie mają oni żadnych praw”.

  https://www.youtube.com/watch?v=BgVcxEmuDtg#t=220
  https://www.youtube.com/watch?v=U9AGlVPQ6gA#t=208

  zrodlo : http://wolnemedia.net/polityka/izraelska-armia-terroryzuje-palestynskie-dzieci/

 13. Aj aj komentarz mój ,, Podpisuje się pod tym co napisałaś tych słów mi brakowało 🙂 Niektórzy nie umieją słuchać ze zrozumieniem !!!!!!! pozdrawiam” miał byc pod komentarzem Iza45 :/ a nie Qcyp oj oj oj 🙁

 14. Panie Romanie niech pan oświeca swoich ziomków w Izraelu i namówi ich aby oddali Palestyne, uwolnili niewinnych ludzi z wiezień, i oddali zrabowane złoto innym narodą… a potem dopiero proponuje nawracać nas Polaków na pański tok myślenia….

 15. Zaskakujące Panie Romanie jest to że Ci jacy żyją religią jakąkolwiek są winni zbrodni przeciwko ludzkości, a Ci jacy o sobie jak Buddyści mówią że nie są religijni z zasady bo oszołomów nie brak zachowują się lepiej od tych niby religijnych dewiantów.

  Tak jak dodam z Pieniądzem. Handel ma nam polepszyć życie, a czyni nas niewolnikami i niewoli innych, wręcz jest powodem zbrodni na Ludzkości.

  Reasumując wszystko jest na opak jak w lustrze 😉

  Więc, jeśli ktoś nie będzie potrafił żyć bez religii będzie musiał odejść z Ziemi, tak jak Ci jacy wszystko muszą przeliczać na ekwiwalent wkładu, czyli handel, paciorki i pieniądz będą musieli ! odejść z Ziemi i nigdy już nie wrócą, bo nie znajdą tu dla siebie sensu istnienia. Tak samo odejdą sami jeśli nie będzie Religii ani Pieniędzy bez jakich nie potrafią ani się znaleźć w nowym świecie ani żyć.

  Bez względu na walutę, religię, czy narodowość każdy odejdzie kto nie potrafi bez tego żyć i każdy zostanie kto potrafi oddychać pod wodą 😉

  1. A Ci jacy chcą zabijać za graty i syndrom sztokholmski narodowości, zginą od miecza. Każdy co do nogi i bez wyjątków i też już nigdy tu nie wrócą. Koniec kropka.

   1. Nie muszę dodawać, że zginą też od miecza Ci jacy chcą zabijać dla religii czy z powodu religii jak se to tam nazywają szumnie. I Ci jacy chcą zabijać dla pieniędzy czy z powodu pieniędzy. Tak jak Wszyscy jacy chcą zabijać czy szykanować z powodu przynależności rasowej lub narodowości bo narodowość przeminie. Wraz z Nimi. Zginą też w kataklizmach wszyscy, jacy śmieją się z Boskiej mocy Człowieka i Stwórcy jacy nazywają siebie Ateistami. Zginą Ci jacy siebie i innych okłamują z powodu chorób. Tak jak zginą Ci jacy gotowi są krzywdzić i zabijać i kraść z głodu, z głodu zginą.

    Każdy z Nich Wszystkich zginie w odpowiedni sposób dla siebie, niektórzy będą konać z głodu w chorobie i jeszcze będą przebici mieczem na koniec. Inni tak samo tylko przywaleni gruzem, lub zdmuchnięci … Ci jacy krzywdzą innych już umierają w swoich ciałach każdej godziny.

    Dobre pytanie, kto zostanie? Wolni! Dzieci Stwórcy, nie religijni, otwarci, szczerzy, jacy na każdego patrzą jak na Brata i Siostrą z Ziemi i Świata, ci jacy znienawidzili religię i pieniądz i każdy ze znanych systemów a nie ma w nich pychy. Cisi jacy chcą dać a nie zabiorą. Ci wbrew wszystkiemu WSZYSCY ocaleją i Będą Żyć w Raju jakim jest Ziemia. I w sumie chodzi o to żeby to była przynajmniej przyzwoita pula genetyczna a nie 3 osoby na krańcach świata.

   2. Wielu też przeżyje jacy przystąpią do walki, ale nie o siebie a o Wolność, Tych kilku serca zna Stwórca i Ich ocali a choćby zginęli to będą Żyli w tym tu na Ziemi. A tych jacy się przyłączą ale serca mają zatrute zginą w słusznej sprawie, niby przypadkiem. Nie wejdą do Ziemi obiecanej. Bitwę ostatnią rozstrzygnie wojski z góry. O jakim mówiła Saba.

    http://e-zakopane.pl/legendy/o_zakletym_wojsku.html

   3. Raczej jestem za opcją wewnętrznych wglądów i zadania sobie pytanie-co jest we mnie takiego, że jestem żądna/żądny śmierci innych? Skąd we mnie ta (auto)destrukcja. I rozjaśnienie tego i przekucie w pozytyw… inaczej się nie da. Inaczej nic nie uzdrowimy jako Jedno. Ego nie decyduje, jakby wielu chciało co dobre, co niedobre, co ma być, a czego nie być. Decyduje Duch (Jeden we Wszystkich/Wszystkim) a On jest też w tych religijnych.. dojrzewa do zdjęcia okowów religijnych… dlatego chrześcijanin nie potępia ludzi tylko czyny i wyciąga belkę ze swego oka.

   4. //Bez względu na walutę, religię, czy narodowość każdy odejdzie kto nie potrafi bez tego żyć//

    //Ci jacy krzywdzą innych już umierają w swoich ciałach każdej godziny. Dobre pytanie, kto zostanie? Wolni! Dzieci Stwórcy, nie religijni, otwarci, szczerzy, jacy na każdego patrzą jak na Brata i Siostrą z Ziemi i Świata, ci jacy znienawidzili religię i pieniądz i każdy ze znanych systemów a nie ma w nich pychy. Cisi jacy chcą dać a nie zabiorą. Ci wbrew wszystkiemu WSZYSCY ocaleją i Będą Żyć w Raju jakim jest Ziemia. I w sumie chodzi o to żeby to była przynajmniej przyzwoita pula genetyczna a nie 3 osoby na krańcach świata.//

    Proste 🙂 jak słońce 😉

   5. eNeN,

    Za Izą powiem, że zwyczajna złość przez Ciebie przemawia. Przyznaję, że ja też ich wszystkich najchętniej wysłałbym na drugi koniec galaktyki, ale rzeczywistość póki co, nie skłania do takich marzeń. Jeżeli archonci, za pośrednictwem swojego narodu wybranego, zgotują nam tutaj jeszcze jeden reset, to będzie oznaczało, że zwyczajnie jeszcze nie dorastamy do własnej wielkości. W moim pojęciu dorosłość człowieka, to nie świadomość rozmarzonej owieczki, co by chciała aby dobry bóg rozpi…..ł wszystkie watahy wilków. Tylko poczucie mocy, która pozwala zmierzyć się z nimi jak równy z równym. Pewne moje doświadczenia, mówią mi że taka moc czai się tuż za progiem i wszystko może jeszcze wydarzyć. Jednak poczucie mocy nie będzie równoznaczne z rozpierduchą, tylko odjęciem tych wszystkich blokad, jakie na ludzkość zostały nałożone. Wówczas mało który z tych których chciałaś wypatroszyć, będzie tak pewny siebie gwałcił Ziemię i jej mieszkańców. Raczej rozpaczliwie będzie szukał jakiegoś oparcia.

   6. W każdym razie stwierdzam fakt a nie że kogoś chcę lub będę wypatraszać 😉 To jest zwyczajne prawo konsekwencji, nawet wyszczególniłam kto jak i dla czego. Ale jak się zastanowicie to być może sami zauważycie że tak się dzieje. Czy kosa nie trafia na kamień? Czy ten jaki wierzy w jakąś chorobę nie ginie od niej? Czy nie jest niesprawiedliwe uzurpować sobie prawo do dóbr tej Ziemi? Więc nosił Wilk razy kilka, ponieśli i wilka? … I tak dalej.

    I wreszcie czy tak trudno nie godzić się na niszczenie Ludzi i Planety i po prostu być dobrym człowiekiem żeby i nam się to nie przytrafiło? 😉 A wszystko co powyżej, Niszczy Planetę i Niewoli Ludzi. Nie ja. 😉

    Ich krew jest na Ich rękach.

   7. I gdybym nie napisała na koniec o kuciu losu własnymi rękoma. Zło by tryumfowało nadal jak dotąd bo samo się posprząta. A przecież by zapanowało zło, wystarczy bezczynność i bierność dobrych ludzi. A co robi, morduje Was po kolei na tysiąc sposobów i krzyczy że kto głowę podniesie ten zły. Wkłada Wam broń do ręki byście ginęli i zabijali za konserwanty i polepszacze, szczepionki i wyniki badań na ludziach, za wasze złudzenia że będzie lepiej jak zabijecie tych jakim powiedziano to samo, za pieniądz za religię za naród i za stare. Więc jeśli mówię że Oni niosą śmierć i ją gotują jestem zła agresywna? Ale jak Wam zagrożą tym czy tamtym i wcisną karabin w dłoń czy nie pójdziecie wykonywać rozkazy bo kula w łeb? Albo dacie coś za darmo choćby uciekinierom?

    A właśnie, Ci ludzie zostali okradzeni nawet z Pieniędzy jakie wwieźli z sobą do Polski. Pracują po 7 dni w tygodniu, i często mieszkają w pracy, na słowo honoru a jak nie podoba się to Wypier…. Już proszą by mogli wrócić na Ukrainę i choćby do piekła. A to jest tylko przykład. A Antysemityzm? To tak jak by pogodynkę oskarżać że gdyby nie przepowiedziała burzy to pogoda była piękna dla bogaczy 🙂

    Mylę się? To WSPANIALE 🙂

   8. Powiadam 🙂 Że jeśli się mylę i nie jest to lwi kawał prawdy to Wspaniale 😉

 16. Iza45 pisze:Nie stawiaj mnie Kucyp w charakterze strony. I żydzi (jak się okazuje wcale nie żydzi tylko europejczycy, afrykanie, azjaci) i arabowie są wkręceni w ten konflikt przez obłąkanych syjonistów. Rozwiązanie jest jedno, jak sugeruje pan Roman, wzrost świadomości i ujrzenie tego konfliktu takim jaki jest: bez sensu.

  No to niech Żydzi zobaczą że okupowanie,mordowanie,torturowanie ma sens, cofa ich w Uniwersalnym rozwoju Świadomości czyli upodlili się do zgrai kanibali.Tylko po to ażeby pokazać nie pierwszy raz, kto tu rządzi.Zdehumanizowali się sami na własną intencje we własnych czynach a że świat śpi i nie ma żadnego wzrostu świadomości jest faktem przedstawiciel tej rasy notabene bardzo szarmancki który ośmiela się tuszować zwykłą zbrodnie na narodzie Palestyńskim.W innym wypadku przy dzisiejszej technologi powinno wystarczyć jedno ostrzenie za drugim razem ładunek nuklearny tak postępują cywilizowani ludzie żyjący w Prawdzie i poszanowaniu jednostki ludzkiej aby nikomu innemu nie przyszło nawet do głowy dotknąć kogoś/skrzywdzić.Ty i ten fagas mówicie o rozwoju.Nie ma żadnego rozwoju jest za to regres po którym nastąpi reset całego globu,tak dłużnej żyć nie można.

  1. Czas zydowskiej dehumanizacji jak piszesz przypada na okres kiedy zyje wiec moga zajac jakas pozycje wygodna w tym bajzlu dla mnie a nie dla oprawcow . Nie czuje w sobie zawisci ani nienawisci . Czuje niezwykly obiektywizm w sobie . Nawet nie moge sie skrytykowac za moje czucie . Widze i mam oczy . Nikt mi nie bedzie mydlil mojego widzenia , ze swiat materialny – ladowy jest przejemowany w lapy jednej rasy tylko wiec o co chodzi . Czyzbym moim wzrokiem i wiedza o tym zabijala kogos , nie sadze czy moze mnie zabijano i moich niezmaterializowanych ziomkow , wiem , ze straszny impakt emocjonalny miala na mnie agresja Israela na Lebanon w 2006 roku .Kompletnie mnie to zbilo z nog poniewaz w moim czuciu byla to ochydna napsc na kompletnie suwerenne panstwo i cywilna ludnosc .
   Akceptowanie takich wybrykow nie jest w moim sercu i nigdy nie bedzie .

 17. Jeśli istnieje coś co tworzy myśli niezależnie od was, to kim wy jesteście?
  Dlaczego wasz umysł jest poza waszą kontrolą?
  Jeśli umysł, który nie jest przez was kontrolowany kieruje waszym życiem , to co lub kto prowadzi wasz przez życie?

 18. JEDNO JEST PEWNE My to analizujemy wachamy sie i mamy wyrzuty sumienia . Ja znam troche charkater zydowskiej rodziny. Oni ida na calego bez tych dewiacji emocjonalnych w ktorych nas drzemia .Dlatego to sie stalo , ze tracimy wszystko poniewaz miesiscie analizujemy nasza kazda mysl i sie obwiniami nawzajem a oni nie i to nas oslabia taka jest prawda trzeba zajac pozycje .Czy damy sie oblupic do konca ,czy nie .:).

 19. Agresja o swoja opinie , ocene sytuacji o swoja energie zeby nikt sie w nia nie pakowal na chama .Nie jest cecha negatywna lecz potrzebna obecnie . Agresja zrobila to , ze ochronila moje cialo i wogole nie uwazam , ze mam problem ze soba i wiem , ze inni maja ze mnie wieksza korzysc jak jestem taka jaka jestem ( Bo mnie znaja ) . Agresja uczynila to , ze w wielu przypadkach zyskalam sobie dozgonnych przyjaciol poniewaz stanelam zdecydowanie w ich obronie . Ludzie sa zastraszeni , Jak ktos wysyla im papiery do pisania czy placenia to pisza i placa odrazu . Tak jest w kazdym momencie ich zycia ofiarna postawa i coraz wiecej ofiara pogania ofiare i nikt nie powie z tchorzostwa nic poniewaz sie ciagle boi . Jakby wrzasna o swoje prawa i powiedzial STOP !!!zatrzymal by ta talatajstwo wykorzystujace ofiarnosc.
  Charakter reptalianski :
  kalkulacyjny
  nie agresywny ale przebiegly i wyczekujacy ( Czy jakis waz szczeka w nieboglosy ):)
  Nie krytykujacy ale cwany(podkreslam to zdecydowanie poniewaz wielu ludzi sie daje nabrac na to , ze krytyka nie jest wskazana )
  raczej podstepny niz krytykujacy .
  glownie wyczekujacy w nieruchomej pozycji dlugo zeby dostac ofiare w swoje szczeki
  zwodzacy ( Mowi , ze kocha i miluje a wogole nie ma w nim uczuc )
  Zimny psychopatyczny dran co mozna zobaczyc a co moze tez byc niewidoczne .
  psychopata ktory swietnie maskuje swoja psychopatyczna nature
  Czasami zludnie przyjemny i oslizgly mowiacy komplementy i bardzo analityczny .
  Lubi sensacje i z tego ma przyjemnosc i pokarm eteryczny .
  Sklocajacy ludzi miedzy soba albo powodujacy brak zaufania ludzi do siebie .
  Dlatego w wielu to nurtach spirytualnych jest totalny rozpizdziaj . Wiec lepiej sie trzymac z daleka spirytualnych uduchowionych ludzi , ktorzy sie ciagle naprawiaja i cos na przyszlosc gwarantuja , wciskaja na sile jakies ideologie . Oh jak ja tego nie znosze i nienawidze jak mi ktos mowi , ze mam byc nie soba .
  Narzucajacy diety i sposb zycia i bycia
  Caly czas mowiacy o tym zeby nie byc agresywnym(dobrze kogos tak w ciszy up…lic ).Kultywujacy rytualy nawet w piciu kawy .
  Oh jak ja uwielbiam swoja agresje :)a milosc tez czasami wskoczy z litoscia zwykle sie przeplata .

  1. @Kalina – widzę ze używasz słowa „agresja” a jednak to co piszesz/opisujesz postrzegam jako „asertywność” – tak więc jak zwał tak zwał – po mojemu agresja nie .. a asertywność tak – asertywność jak najbardziej może być też stanowcza i zdecydowana czasem dostosowana jakby do poziomu tzw. rozmówcy .. co przez niektórych może być postrzegane jako agresja .. ale to ich problem insynuatorski przykładowo :o))

   agresja «napastliwe, brutalne zachowanie się wobec kogoś lub czegoś; także: silne negatywne emocje, np. nienawiść, gniew, wywołujące takie zachowanie» .. inwazja przemoc

   asertywność «umiejętność jednoznacznego wyrażania swoich potrzeb, uczuć i opinii oraz egzekwowania swoich praw przy poszanowaniu praw innych ludzi» .. zdecydowanie

 20. Pierwsza sprawa, „przed siecią się ryb nie łowi”……. i nie opowiada całemu światu o własnych słabościach….. agresywność nią jest.

  Kto jest naprawdę silny , korzysta z własnej mocy nie potrzebuje wianuszka wielbicieli ni publicznych wyznawców swojej filozofii, tacy ludzie po prostu działają.

  Nie poniżają innych, nie ośmieszają i nie nawracają na jedynie słuszną drogę.

  Akceptują odmienności , są sami dla siebie i swojego systemu wartości ‚materiałem do obróbki „, tworzą siebie sami doskonalszymi, nie innych SIEBIE.

  Z takimi wzorcami jednym po drodze innym nie. Ale gdy je zauważą i uznają za dobre dla siebie , skorzystają z opowieści o przebytej drodze innych jest OK!
  Jednak wpychanie na siłę innych na tą drogę nie jest dobre. A jeszcze branie za to kasy.. to już mocny zjazd po pochylni w dół.

  Pierwsza i podstawowa sprawa , która ludzi blokuje w ich rozwoju duchowym , to NIENAWIŚĆ i ZAWIŚĆ do innych, brak umiejętności wybaczania sobie i innym, brak możliwości akceptacji istniejącej niedoskonałości.

  Nikt z bagażem nienawiści daleko nie pójdzie, miłość bezwarunkowa, to nie podkładanie się każdemu z otwartymi ramionami…. to AKCEPTACJA I UZNANIE PRAW ODMIENNOŚCI W ICH PRZESTRZENIACH NIE WE WŁASNEJ.
  TO UZNANIE WARTOŚCI CUDZEJ NA RÓWNI Z WŁASNĄ I NIE TOCZENIE WALK O SWÓJ PRIORYTET.

  Jest przedszkole, jest liceum i studia,różne poziomy wiedzy, a w nich ludzie przyswajający naukę na swoją miarę , nie można nikomu odbierać tych praw.Nie można wymuszać uczenia się wersetów na pamięć , bo odtwarzanie pamięciowe ( jak obecnie we wszystkich szkołach) nie jest miernikiem rozwoju, a dyplomy nie są prawdziwym jego potwierdzeniem.

  Zatem jak zawsze pod latarnią najciemniej….. 🙂 autoreklama tu i tam nie wiele ma wspólnego reklamowanym skutkiem w realu.
  Świadomość otwiera się nie głośnym krzykiem i agresją , a wytrwałą pracą nad sobą w cichości , w skupieniu w zrozumieniu celu i skutku…. po uzyskaniu właściwego efektu pracy.

  Kiedy zabraknie powodów do agresji, co pozostanie? Nic, pustka i rozczarowanie, nienawiść jako dopalacz i stymulator działań , to kiepski motyw.

  Jedna iskra dobra zauważona w CZŁOWIEKU , podsycana wiarą i inspiracją działania … może więcej i piękniej niż wytykanie komuś niedoskonałości i blokowanie mu drogi jego słabościami.

  Pora na zmiany.. dewizą powinno być zauważanie najmniejszych okruchów DOBRA w LUDZIACH i rozpalania tych iskier w wielki ogień.

  Kiara.

  1. Tak właśnie,agresja to strach,czasami mojego psa atakują inne psy, ja się osobiście śmieje….. 🙂 a właściciele biją te psy ,widząc moją reakcje.Czyli to ludzie w swoich lękach doprowadzają psy do obłędu.REZONUJĄ ZE SWOIMI PUPILAMI hihihihihi.….. 🙂

   A to drugie to chyba do Gaji.. miłość bezwarunkowa, to nie podkładanie się każdemu z otwartymi ramionami…. to AKCEPTACJA I UZNANIE PRAW ODMIENNOŚCI W ICH PRZESTRZENIACH NIE WE WŁASNEJ.
   TO UZNANIE WARTOŚCI CUDZEJ NA RÓWNI Z WŁASNĄ I NIE TOCZENIE WALK O SWÓJ PRIORYTET..:D

   1. @Qcyp: A to drugie to chyba do Gaji.. miłość bezwarunkowa, to nie podkładanie się każdemu z otwartymi ramionami…. to

    akceptacja i UZNANIE praw ODMIENNOŚCI w ich przestrzeniach nie we własnej.
    to uznanie wartości cudzej NA RÓWNI z własną i NIE toczenie walk o SWÓJ priorytet:D
    * * *
    Hmm .. do Gaji .. a może też/i bardziej do Qcypa !?
    Słowa słowa słowa a jak z realizacją to widać słychać i czuć ?!

Comments are closed.