Stop nowemu porządkowi świata – 28.08.2013

W tej audycji Zbigniew Heliński omawia dziwne praktyki serwisu plikostrada.pl, który idzie w ślady „pobieraczka” stosując bezprawne przedłużanie umów o świadczenie usług po 14 dniach na rok od czego nalicza już opłaty.

Pani Raisa Wróblewska z Białegostoku mówi, że jest szykanowana przez rodzinę.

O Festiwalu Smaku opowiada Joanna Niczyporuk.

Spotkanie w ośrodku agroturystycznym „U Romana” w Tąpadłach z Ewą Jankowiak, sołtysem Gminy Sulistrowice. A całe zdarzenie miało miejsce na „III Wczasach z UFO”, stąd ręcznikowa dekoracja…

12 thoughts on “Stop nowemu porządkowi świata – 28.08.2013

 1. 🙂
  A to nutki dla Was;
  Cyt.”Jestem pewien że, w górze pełno Ciebie jest
  powietrze ma twój zapach,głosem twoim mowi do mnie ktos…
  dla mnie za wysoko tam..ale wiem że musi być
  to co najlepsze dla ciebie…” – http://teksty.org/vir,nie-wiem,tekst-piosenki
  ————————————————————————
  Cyt.”Dowcip polega na tym, że oni nie pozyskali żadnej władzy, przyczyną tego,że
  stali się bardziej potężni jest to, że odebrali nam władzę. 5:34. min. Bruce Lipton.
  http://www.youtube.com/watch?v=JyFiWdE5V4g

 2. sluchalem z zainteresowaniem rozmowy z Pania Soltys z Sulistrowic. Pomimo tych wszystkich znanych powszechnie i oslabiajacych nawet najwieksze zapaly tematow, widze, ze w naszym kraju drzemia ogromne mozliwosci. Trzeba miec jednak wiele zdrowia, zaciecia i wsparcia, zeby cokolwiek ruszyc z miejsca. Trzymam mocno kciuki za powodzenie projektu Wioski Ekologicznej.

 3. bardzo fajna rozmowa z panią sołtys. Go Go Go Wolni Ludzie!! Jesteście wspaniali. Rozsławiam Was gdzie mogę!!!
  pozdrowienia również dla Pani Sołtys- wspaniała kobieta.

 4. Ogromne uznanie dla Pana Janusza i całej ekipy NTV za ogrom przcy jaką wkładacie w tworzenie programów, które jeszcze mnie nigdy nie rozczarowały, jesteście moim okienkiem na świat.
  Dziękuję Wam za to.

 5. Pani sołtys jest niesamowita. Energii może jej pozazdrościć niejadna młódka.
  Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i mam nadzieję na spotkanie niebawem 🙂

 6. Witam. W kontekście rozmowy z p Ewą Jankowiak: tak, popieram; fajnie ze jest ten temat poruszany w szczególności ograniczenie ingerencji kościoła . Oprócz tego jako wieloletni turysta po różnych zakątkach kraju i zagranicy zwracam uwagę na brak atmosfery schroniskowej w obiekcie na Ślęży. Napoje podawane w jednorazówkach, brak gotowanych potraw , ukierunkowanie na zarobek na napojach- to nie jest schronisko jakie turysta chce spotkać w górach !!wręcz zniechęca to turystów . Naprawdę proszę się tym tematem zająć.

 7. Pani Ewo, podstawowe pytanie – NA JAKIEJ podstawie wójt (z sufitu?) podnosi podatki o 100%! jeżeli „cienko” z pieniędmi jest w gminie.
  Dlaczego jest na to zgoda bez „walki”, chyba pani jako sołtys może wymusić z czego to wynika a NAS nie interesuje odpowiedź typu – bo tak żąda „góra”.

  Co do wioski ekologicznej – nie można chyba z góry zakładać ile osób „zakwalifikować” do utworzenia takiej wioski, bo jeżeli 1 chętny by się znalazł to następni dołączą z czasem. Pieniędzy na jakieś budowy nie ma więc wykorzystywać co jeszcze się ma i zagospodarowywać.
  Tak jak mówi Pan Janusz, ponieważ jest nas mało więc ważne aby zacząć, a następni włączą się jak to zobaczą .
  Pozdrawiam i fajnie że jeszcze są tacy ludzie jak Panie.

 8. Trzymam kciuki za wygraną przedstawiciele NTV w najbliższych wyborach w gminie.

  Jak widać pieprzony kler dalej uważa, że jest średniowiecze, bo tam im było najwygodniej, a najchętniej z całej Polski zrobiliby jedną wielką „drogę męki pańskiej”, tfu! na kler!

Comments are closed.