Stop Nowemu Porządkowi Świata – 30.03.2016

Do studia NTV przyjechał prosto ze Szwajcarii Andrzej Grabarz i już bezpośrednio w rozmowie, którą poprowadził Janusz Zagórski, omówił trendy w światowej polityce i gospodarce widziane z perspektywy obywatela mieszkającego na stałe za granicą.


Janusz Zagórski rozmawia z Maciejem Lisowskim z Fundacji Lex Nostra. Poruszono m.in. kwestię mafii wołomińskiej oraz rozmontowywanie polskiego grafenu. Więcej o omawianych tematach na stronie Fundacji:
http://fundacja.lexnostra.pl/


3 thoughts on “Stop Nowemu Porządkowi Świata – 30.03.2016

  1. PILNE DZIŚ W SEJMIE ODBYŁO SIĘ GŁOSOWANIE PRZECIWKO USTANOWIENIU STAŁYCH MECHANIZMÓW DYSLOKACJI EMIGRANTÓW PRZEZ UE .
    Za przyjęciem uchwały głosowało 267 posłów, przeciw było 158, wstrzymało się – 14 posłów. Wcześniej Sejm nie poparł poprawki klubu Kukiz’15, wzywającej rząd do wstrzymania się z przyjmowaniem uchodźców do czasu referendum w tej sprawie. Kukiz’15 od stycznia zebrał ponad 150 tysięcy podpisów pod wnioskiem o referendum ws. nieprzyjmowania imigrantów i kontynuuje tę zbiórkę.
    PO MIMO TEGO 158 ZDRAJCÓW POLSKIEJ RACJI STANU Z PO PSL i NOWOCZESNEJ GŁOSOWAŁO PRZECIW RACJI STANU . Sami sobie odpowiedzcie kto zdradził polskie interesy czekam teraz na nazwiska tych 158 zdrajców .

Comments are closed.